Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przesłanie od Archanioła Michała
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 23:22, 08 Lis 2012    Temat postu:

TAJEMNICA VESCICA PISCIS
Ronna Herman, Święta Skryba, LM-10-2012 [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

WYOBRAŻENIE VESICA PISCIS JEST SYMBOLEM NASZEGO ZJEDNOCZONEGO BOGA OJCA MATKI JAKO DWÓCH GŁÓWNYCH ASPEKTÓW NAJWYŻSZEGO STWÓRCY W KOSMICZNYM ŁONIE TWORZENIA Z VESICA PISCIS W CENTRUM. VESICA PISCIS JEST PORTALEM ŚWIATŁA. TO ŁONO TWORZENIA I ŹRÓDŁO ŚWIADOMOŚCI JEDNOŚCI. TWORZENIE OBEJMUJE CORAZ SZERSZE I WIĘKSZE KOŁA PRZEPLATAJĄCE SIĘ WZAJEMNIE Z PORTALEM VESICA PISCIS POŚRODKU - CO RAZEM TWORZY SYMBOL KWIATU ŻYCIA. SYMBOL VESICA PISCIS TWORZY PRZEJŚCIE POMIĘDZY ŚWIATAMI: DUCHOWYM I MATERIALNYM.

BÓG OJCIEC / BOGINI MATKA WSZECHŚWIATA

BIAŁA CZĘŚĆ, „VESICA PISCIS”: KOSMICZNE ŁONO DLA STWÓRCZYCH „SŁOŃC” - WSPÓŁTWÓRCÓW SYNÓW I CÓREK. TAKŻE KOSMICZNY KIELICH, Z KTÓREGO SPŁYWAJĄ NA WSZECHŚWIAT DIAMENTOWE CZĄSTKI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO W POSTACI KOSMICZNYCH PROMIENI.


VESICA PISCIS, TROISTY PŁOMIEŃ I FIOLETOWY PŁOMIEŃ SIÓDMEGO PROMIENIA

EPOKA SIÓDMEGO PROMIENIA WYZWALA I ROZPOCZYNA NASZ EWOLUCYJNY PROCES WZNOSZENIA, PRZY CZYM TROISTY PŁOMIEŃ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI GWAŁTOWNIE PRZYSPIESZA SWÓJ BEZPOŚREDNI WPŁYW NA ZIEMIĘ I LUDZKOŚĆ. PODCZAS TEGO PRZYSPIESZANIA PRZESUWA SIĘ SPIRALNIE W GÓRĘ ZGODNIE Z CZĘSTOTLIWOŚCIAMI WIBRACYJNYMI POWODUJĄC STOPIENIE W JEDNOŚĆ BŁĘKITNEGO I RÓŻOWEGO PŁOMIENIA WOKÓŁ CENTRALNEGO ZŁOTEGO PŁOMIENIA. TAKI SPIRALNY RUCH PROWADZI DO WYMIESZANIA PŁOMIENIA RÓŻOWEGO Z NIEBIESKIM, A TYM SAMYM DO UTWORZENIA ŚWIĘTEGO FIOLETOWEGO OGNIA – BOSKIEJ ALCHEMII, DZIĘKI KTÓREJ MOGĄ BYĆ TRANSMUTOWANE LUB PRZEKSZTAŁCANE NA POZYTYWNĄ SUBSTANCJĘ SIŁY ŻYCIOWEJ WSZYSTKIE NIEODPOWIEDNIE I NIEHARMONIJNE ENERGIE. TAKIE OCZYSZCZANIE JEST KONIECZNE, ABYŚMY MY, SŁONECZNI SYNOWIE I CÓRKI „SŁOŃCA” MOGLI ZNOWU PRZYCIĄGAĆ DIAMENTOWE CZĄSTKI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO WYPROMIENIOWYWANE PRZEZ NASZEGO BOGA OJCA MATKĘ, DWA SPLECIONE KRĘGI TWORZĄCE SYMBOL NASZEGO BOGA OJCA MATKI JAKO DWA NAJWAŻNIEJSZE ASPEKTY NAJWYŻSZEGO STWÓRCY W KOSMICZNYM ŁONIE TWORZENIA, Z VESICA PISCIS W CENTRUM. TEN SYMBOL JEST ZAKODOWANY GŁĘBOKO W NASZYCH DIAMENTOWYCH BOSKICH KOMÓRKACH RDZENNYCH, A KIEDY JEST AKTYWOWANY DIAMENTOWYMI CZĄSTKAMI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO, STAJE SIĘ PAŁAJĄCYM TROISTYM PŁOMIENIEM.Archanioł Michał powiedział, że starożytny rysunek Troistego Płomienia był stosowny w swoim czasie; jednak nie był prawdziwym obrazem tego, co naprawdę oznacza ów symbol, ani nie był to dokładny rysunek. Ludzkość nie była gotowa na dokładne wyjaśnienia; jakkolwiek mógł być pomocny będącym na Ścieżce rozpoznawania, że w górnej części ludzkiej klatki piersiowej jest odciśnięta eteryczna osłona, która zawiera energie trzech Boskich Promieni.

Koło z prawej strony jest opalizująco niebieskie (lub jasnoniebieskie) i symbolizuje naszego Boga Ojca; koło po lewej stronie jest opalizująco różowe (lub jasnoróżowe) – symbol naszej Bogini Matki, a trzecia – środkowa część (stanowiąca symbol Vesica Piscis), kosmiczne Łono Tworzenia, jest barwy złotej.


ARCHANIOŁ MICHAŁ I KOSMICZNA RADA ŚWIATŁA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

Najmilsi przyjaciele, to ciekawe, jak archanioł Michał przysłonił moją świadomość w związku z kilkoma innymi objawieniami, a także z informacjami o Vesica Piscis do chwili, aż był gotów włączyć je do tego przekazu wraz z rysunkami dotyczącymi podwszechświatów. Od lat znam termin „Vesica Piscis”, jednak wcześniej go nie rozumiałam i nie byłam na tyle zainteresowana, aby go zgłębić. Uważam, że to bardzo ciekawe, że informacje dawane nam przez archanioła Michała są przekazywane partiami, tak aby mogły być przefiltrowywane i stopniowo rozwijane w naszej świadomości. Tak się stało z informacjami o piramidach Światła, oddychaniu z tworzeniem znaku nieskończoności, Światowej Piramidzie, Piramidzie Służebnika Świata, diamentowych cząstkach Światła Stwórcy, a ostatnio o Ametystowej Piramidzie Odmładzania i Uzdrawiania. Informacje i ilustracje dotyczące podwszechświata były ładowane do mojej głowy przez mniej więcej sześć miesięcy. Sporo czasu zajęło mi zrozumienie tych pojęć i dokładne narysowanie ilustracji. Teraz, w krytycznych czasach wielkich przemian, ukochany Michał powiedział mi, że nadszedł czas, aby podzielić się tymi zdumiewającymi nowymi informacjami z wami wszystkimi.

Najnowsze informacje przekazywał zawsze podczas moich seminariów i spotkań ze studentami, a my w późniejszym czasie przekazywaliśmy je szerokiemu ogółowi. Powiedział mi, że tak się dzieje, ponieważ myśli nasienne mogą być przechowywane w piramidach Światła w piątym wymiarze, gdzie są łatwiej dostępne dla tych, których częstotliwości są na tyle wysokie, aby mogli otworzyć kosmiczną skarbnicę mądrości. Jednak proces wznoszenia i ewolucja przyspieszają tak gwałtownie, iż polecił, abym w ciągu najbliższych miesięcy dzieliła się z wami większą ilością informacji.

Kiedy archanioł Michał powiedział mi, że Bóg Ojciec Matka nie stanowi dwóch oddzielnych istot, lecz jeden zunifikowany BYT z dwoma zestawami indywidualnych cech, cnót i aspektów, byłam zdumiona i uradowana. Na kosmicznym, wszechogarniającym poziomie świadomości nie ma rozdziału, nie ma opozycji.

Poinformował mnie, że w diamentowej boskiej komórce rdzennej mamy krystaliczny atom nasienny, który zawiera mandalę Vesica Piscis.

Nasz Bóg Ojciec Matka rezyduje w Wielkim Centralnym Słońcu tego wszechświata, a aspekt Jego istoty jest zawarty również w naszych Świętych Centrach Serca. Jak to często bywa, kolejne potwierdzenie otrzymałam za pośrednictwem filmu video na YouTube - SPIRIT SCIENCE SEVENTEEN – przesłanego mi przez Randy`ego Monka. Po około trzech minutach trwania filmu pokazano ludzką zapłodnioną komórkę jajową (jajeczko). W ciągu dwudziestu czterech godzin jajeczko dzieli się, tworząc symbol Vesica Piscis. Kontynuując podział, tworzy mandalę Kwiatu Życia. Napis głosił: „JESTEŚMY GENEZĄ TWORZENIA”. To było dla mnie takim wspaniałym objawieniem i przyniosło tak cudowną jasność i zrozumienie, że wywołało ogromną radość i wylanie energii miłości z mojego Świętego Centrum Serca. NASI UKOCHANI BOSCY RODZICE NIE SĄ GDZIEŚ „TAM”. ZAWSZE SĄ Z NAMI, UKRYCI WEWNĄTRZ NASZYCH ŚWIĘTYCH SERC.


TRZY BOSKIE PROMIENIE I ICH FUNKCJE W NASZYM DOŚWIADCZANIU PODWSZECHŚWIATA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

W oryginalnych rysunkach wszechświata / podwszechświata, jakie archanioł Michał mi przekazał, umieścił grono Rajskich Synów i Cór poniżej rysunku Vesica Piscis, nakładając je nieznacznie na część jego dolnego fragmentu. Narysował mi również falistą linię przebiegającą przez środek rysunku, przypominającą symbol Yin/Yang. Ten symbol oznacza podział na dualność – pozytywne i negatywne aspekty Stworzenia. Męskie i żeńskie iskry Boskości wnoszące w sferę materii pozytywne i negatywne aspekty Najwyższego Stwórcy. To oznacza, że energia męska ma cechy pozytywne i elektryczne, natomiast energia żeńska charakteryzuje się cechami magnetycznymi, przyjmującymi i ujemnymi. Aby nastąpiło twórcze działanie, potrzeba obu sił. W prawdziwym znaczeniu wymienionych wyżej cech nie ma implikacji odnośnie dobra i zła. W tym przypadku wyrażenie „negatywne” oznacza aplikację pozbawioną swoistej elektryczności. Czynnik ujemny nie ma siły czynnej, choć ma moc. Ten podwszechświat jest zbudowany na fuzji energii żeńskiej i męskiej.

Możemy omówić cechy, cnoty i przymioty TRZECH BOSKICH PROMIENI emitowanych do naszego podwszechświata przez Wielkie Centralne Słońce. W obecnej chwili posiadamy niewielką wiedzę na temat Boskich Planów / kodów / schematów dotyczących wielu innych podwszechświatów tego wszechświata. Powiedziano mi jedynie, że mają różne szerokości pasm (jak kawałki tortu), wiele częstotliwości poziomów Tworzenia, są rozległe i bardzo różnią się między sobą. Nasz podwszechświat jest młody w stosunku do większości innych podwszechświatów tego wszechświata.Jednak ze względu na nasz unikalny Boski Plan / misję jesteśmy na etapie przygotowań do fuzji z innym mniejszym podwszechświatem znajdującym się obok naszego. Archanioł Michał od wielu lat mówi o nowej Złotej Galaktyce, która powstanie w efekcie tego połączenia, a nasz nowy rozszerzający się podwszechświat zostanie prześwietlony przez Wielkie Centralne Słońce.PIERWSZY PROMIEŃ BOSKIEJ WOLI I MOCY jest głównym PROMIENIEM MENTALNYM, ucieleśniającym energię Boga Ojca na poziomie wszechświatowym. Ten promień wnosi energie / atrybuty prawdy, męstwa, dynamicznej siły, wytrwałości w dążeniu do celu i jasnej wizji. Jego energia jest skierowana na zewnątrz i stanowi siłę najpotężniejszą z trzech Boskich Promieni naszego wszechświata, jakie są wypromieniowywane do naszego podwszechświata.

BOSKA MATKA na poziomie wszechświata uosabia drugi Promień Miłości / Mądrości. Jest to przede wszystkim PROMIEŃ EMOCJONALNY wnoszący energię miłości rozpalającą myśli nasienne Boskiego Ojca, żeby zgodnie z Boskim Planem objawiły się na materialnych płaszczyznach tworzenia. Głównym celem tego promienia jest emanacja przez Centralne Wielkie Słońce do naszego podwszechświata, przekształcanie wiedzy w mądrość i łagodzenie tej mądrości miłością i współczuciem.TRZECI PROMIEŃ – PROMIEŃ SYNÓW / CÓREK zawiera równe proporcje cech mentalnych i emocjonalnych. Jest to promień aktywnej inteligencji, którą, oprócz innych atrybutów, charakteryzuje również pragnienie spożytkowania woli naszego Boga Ojca i miłości / mądrości Bogini Matki, aby stać się skutecznym współtwórcą na materialnej płaszczyźnie Bytu. W planie duchowym Trzeciego Promienia są też komórki kodów pamięci, które wpajają wewnętrzne pragnienie czynienia pokoju oraz dążenia do równowagi i harmonii podczas doświadczania niższych wymiarów.

TRZECI PROMIEŃ ROZSYŁA MOC, KTÓRA POMAGA LUDZIOM DOSKONALIĆ I WYSUBTELNIAĆ CIAŁA MENTALNE, EMOCJONALNE, A TAKŻE OŻYWIA PRAGNIENIE DOSKONALENIA WŁASNYCH UMIEJĘTNOŚCI WSPÓŁTWÓRCZYCH. Ten promień wnosi również cechy tolerancji, wyrozumiałości, poczucia jedności i kultury. Jest to PROMIEŃ SŁONECZNY (to jest: promień synów i córek Boga Ojca Matki), wraz z którym dynamiczna energia mentalna Boga Ojca śle myśli nasienne nowego tworzenia. Ta dynamiczna, ekspansywna energia stapia się z wibracjami drugiego Promienia naszej Boskiej Matki ucieleśniającej KOSMICZNE ŁONO TWORZENIA przyjmujące te cudowne myśli siewne, przez co są one włączane do gwiezdnego zasiewu synów i córek nasączając ich jej cechami miłości / mądrości.

ARCHANIOŁ MICHAŁ: Ukochani Mistrzowie, integrowanie coraz większych ilości światła Stwórcy jest dla aspiranta kroczącego przyspieszoną ścieżką wznoszenia wspaniałym darem, ale też wielkim wyzwaniem. Z wnętrza aspiranta wyłaniają się przestarzałe wzorce wibracyjne ciał astralnych i systemów czakr. Te pozostałości - gęste wibracje - nie są oparte na rzeczywistości, lecz są wypaczonymi pojęciami z waszej zwierzęco-ludzkiej świadomości, która często bywa polem walki o dominację pomiędzy waszymi niższymi i wyższymi zdolnościami umysłowymi i emocjonalnymi. Trzeba nauczyć się patrzeć poza osobowość i ego innych, aby się z nimi komunikować oraz starać się poczuć esencję miłości ich Duszy. Samoświadomość musi przemienić się ze świadomości osobowości do świadomości Duszy. Trzeba w sobie rozwinąć BOSKĄ OBOJĘTNOŚĆ NA NEGATYWIZM tak, aby móc pozostać ześrodkowanym w swoim Świętym Sercu dając sobie dostęp do ZASOBÓW BOSKIEJ MOCY.

Najpewniejszym przejawem uzyskania łączności z własnym Świętym Sercem i atomem nasiennym Boskiej Świadomości jest pozostawanie w ciągłym stanie RADOŚCI i uczucie przemożnej MIŁOŚCI. Tak wysoka częstotliwość promieniowania z ośrodka twojego Świętego Serca przez twoje Słoneczne Centrum Mocy wpłynie na wszystkich i wszystko wokół ciebie. Tak jak błogosławiona esencja Miłości / Światła / Życia jest do ciebie emitowana z wyższych wymiarów Światła, tak i ty musisz emitować część Żywego Światła na zewnątrz do ludzi i w świat.

Ukochany, stworzona przez ciebie Ścieżka Światła doprowadzi cię do królestw Światła, gdzie panują: święta miłość, radość, pokój i harmonia. Wiedz, że zawsze jestem w pobliżu, aby cię prowadzić, kierować, bronić i chronić. Zawsze jestem twoim wiernym towarzyszem.

JAM JEST archanioł Michał

TEN ARTYKUŁ ZOSTAŁ POBRANY ZE SŁOWNIKA WIKIPEDIA

Vesica piscis jest jednym z najbardziej wnikliwych obrazów geometrycznych czasów antycznych i współczesnych. Przecięcie dwóch nakładających się na siebie sfer Vesica Piscis (włącznie ze środkowym fragmentem tej i / lub bardziej popularnych dwuwymiarowych wersji) symbolizuje między innymi:

1. Złączenie Boga i Bogini w celu spłodzenia potomka.
2. Symbol Jezusa Chrystusa, Ryby.
3. Szpiczasty owal używany w sztuce dla zaznaczenia aureoli średniowiecznych rzeźb i malowideł.
4. Pochwa żeńskiej Bogini.
5. Podstawowy motyw Kwiatu Życia
6. Fasada Drzewa Życia.
7. Siła nadająca kształt wielokątom.
8. Geometryczny opis pierwiastków kwadratowych i proporcji harmonicznych.
9. Źródło ogromnej mocy i energii.


1) Według najstarszych tradycji Najwyższa Istota była reprezentowana przez kulę, symbol Bytu bez początku i bez końca, istniejącego ciągle, doskonale ukształtowanego i idealnie symetrycznego. Dodanie drugiego kręgu reprezentuje ekspansję jedności, która wyłoniła z siebie dwoistość płci męskiej i żeńskiej, Boga i Bogini. Zachodzące na siebie dwie kule to Bóg i Bogini, którzy spłodzili Boskie potomstwo. Motyw Vesica Piscis (i jego pochodne – Kwiat Życia, Drzewo Życia, i podstawy geometrii) zawiera historię tysięcy lat i poprzedza praktycznie wszystkie główne religie obecnej epoki.

2) Syn lub córka Boga i Bogini są kojarzeni z nałożeniem się kul – tak powstaje trójwymiarowa figura podobna do piłki do amerykańskiego futbolu. W przypadku Jezusa Chrystusa dwuwymiarowy rysunek stanowił także symbol rozmnożenia ryb („ogon” służył ponadto łatwiejszej identyfikacji źródła figury płaskiej). Jest to również wyobrażenie duchowej mocy pochodzącej z wnętrza tego symbolu.

3) Vesica Piscis stanowi kształt będący punktem przecięcia dwóch okręgów o równych promieniach, przecinających się w taki sposób, że środek każdego z kół leży na obwodzie drugiego. Nazwa oznacza dosłownie „rybi pęcherz”.

4) Yin / yang nie są dwiema przeciwstawnymi siłami ( stanowiącymi dualność) lecz uzupełniającymi się przeciwieństwami – niewidocznej (ukrytej, kobiecej) i widocznej (jawnej, męskiej), które współdziałają w ramach większej całości jako części dynamicznego systemu. Wszystko posiada zarówno aspekty yin i yang, podobnie jak światło nie może istnieć bez ciemności i na odwrót, choć jeden z tych aspektów może zamanifestować się silniej w poszczególnych obiektach i z czasem może oscylować.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:40, 14 Gru 2012    Temat postu:

TOCZY SIĘ BEZPRECEDENSOWY PROCES EWOLUCYJNY

przekazała Ronna Herman, LM-11-2012
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

EWOLUCJA ZIEMI - WYMIARY: PIERWSZY DO CZWARTEGO

EWOLUCJA UKŁADU SŁONECZNEGO – WYMIARY: PIĄTY DO ŚRODKOWEGO SZÓSTEGO

EWOLUCJA GALAKTYKI – WYMIAR SZÓSTY DO ŚRODKOWEGO SIÓDMEGO

EWOLUCJA TEGO PODWSZECHŚWIATA - WYMIAR ŚRODKOWY SIÓDMY DO DWUNASTEGO

Ukochani Mistrzowie, Boskie Promienie Stwórcze Ery Ryb zawierające specyficzne aspekty, cechy i wzory dla procesu kreowania tej epoki zalewały Ziemię i ludzkość przez ponad 2000 lat. Owe stwórcze promienie teraz się wycofują i są wyłączane z gry. Dlatego ludzie, którzy nadal tkwią w iluzji i wibracjach częstotliwości niezrównoważonego trzeciego i niższego czwartego wymiaru czują się tak, jakby zgubili drogę: nic nie działa tak jak w przeszłości i wydaje się, jakby nie było nadziei na przyszłość. Stare zasady, wytyczne, jak również wiele powszechnie uznanych instytucji i religijnych organizacji nie jest już godnych zaufania, a wiele z nich schodzi na manowce. Podziały graniczne w obrębie niemal wszystkich rasowych, kulturowych, społecznych i politycznych granic w paradygmacie trzeciego / czwartego wymiaru powoli się rozpadają lub są kwestionowane. Świadomość ludzkości ulega poszerzeniu i nic nie może powstrzymać siły rozpędu, z jakim prze naprzód. LUDZKOŚĆ OSIĄGA DOJRZAŁOŚĆ i wszyscy muszą podążać za nurtem strumienia poszerzającej się świadomości, w przeciwnym razie wpadną w pułapkę inercji i chaosu.

Na szczęście coraz więcej ludzi uświadamia sobie wewnętrzny proces pogrążania się w głębi siebie, zmierzający do wzmożonego poczucia samoświadomości, co ostatecznie prowadzi do pragnienia wyższej świadomości Duszy poprzez energie Boskiego Niezadowolenia. Każda grupa kulturowa, każda rasa i każdy kraj na Ziemi szuka przewodnictwa / nowego ukierunkowania lub wyższej ścieżki filozoficznej, którą można by dalej podążać. To zjawisko wynika z faktu, że siedem Promieni Boskiej Świadomości dla waszej Ziemi, które zawierały Boski Plan dla Ery Ryb, zostało niemal całkowicie wycofane i jest teraz zastępowane dwunastoma Promieniami Galaktycznej Świadomości dla Ery Wodnika, które mają wyższe częstotliwości i są bardziej subtelne.

We wczesnych etapach przebudzania, zanim nastąpi stopienie się Duszy z osobą, nie może być żadnych ingerencji ze strony wyższych sfer ze względu na Boski dar wolnej woli, który ostatecznie stał się darem powodującym poważne i uciążliwe konsekwencje. Jednak gdy osoba uzyskała energetyczny podpis rezonujący z częstotliwościami Fioletowego Płomienia środkowego czwartego wymiaru lub wyższych, on / ona jest gotowa do afirmacji: „Bądź wola twoja. Niech się dzieje to, co służy mojemu największemu dobru i najwyższemu dobru wszystkich”. Afirmując w ten sposób, zrównuje się osobistą wolę z wolą Wyższej Jaźni i Boskim Planem dla Ziemi. W rezultacie do tej Duszy zostaje przeciągnięta magiczna ścieżka Światła przez jej / jego osobistą kolumnę Miłości / Światła / Życia. Ta ścieżka Światła nazywana często Rzeką Życia prowadzi do autentycznej świadomości Esencji, przez co każda osoba, która osiągnie wymagany poziom świadomości, zaczyna otrzymywać swoją porcję zakodowanych krystalicznych atomów nasiennych dla nowego Boskiego Planu na rzecz galaktyki czy też podwszechświata. Te nowe atomy nasienne zawierają też zaawansowaną wiedzę, talenty, cechy i właściwości niezbędne, aby zakwalifikować się jako uczestnik wczesnego etapu procesu twórczego dla przyszłej Nowej Złotej Galaktyki.

W procesie ewolucji zachodzą teraz zmiany; struktura ciała całej ludzkości będzie stopniowo udoskonalana i ulepszana. Ci, którzy dostroili się do swojego Świętego Serca / Świętego Umysłu i którzy oddali swoją osobistą wolę pod komendę Boskiej Woli, otrzymają wskazówki i przewodnictwo.

Ludzie żyli dotychczas w świecie przymglonej, iluzorycznej świadomości i wydaje się, jakby obecnie postrzegali, że ich przyszłość jest jak statek bez steru rzucony na wzburzone morze. Działo się tak, ponieważ pierwotna energia siły życiowej, która była dostępna ludzkości w minionych wiekach, nie jest już wypełniona mocarnym Boskim Zasiewem ze starego Boskiego Planu dla tego podwszechświata. Ogół ludzi w dalszym ciągu będzie otrzymywać wzorce wibracyjne potrzebne dla utrzymania status quo. I zapewniam, że energie miłości naszego Boga Ojca Matki i Istot Światła zawsze będą dostępne dla ludzkości, jednak aby podłączyć się do nowego Boskiego Planu, który czeka na każdą Duszę, ta musi najpierw być zestrojona z częstotliwościami przynajmniej czwartego środkowego wymiaru. Największym pragnieniem naszego Boga Ojca Matki jest, zobaczyć, że wszystkie aspekty ich boskiego „Jestestwa” odzyskały mistrzostwo wewnętrzne i mogą cieszyć się miłością, pokojem, radością i obfitością, co jest przyrodzonym boskim prawem każdej Duszy. Zawsze będzie dostępna pomoc ze strony wielkich Istot Światła i anielskie królestwo zawsze odpowie na wezwanie lub prośby o wsparcie. Jednakże istnieją niezmienne uniwersalne prawa, które muszą być przestrzegane, i każda osoba musi sama wybrać ścieżkę, którą podąży: ścieżkę Światła lub ścieżkę cienia.

Gwiezdne Plemię, wy, którzy zrównoważyliście i zharmonizowaliście wibracyjne wzorce swoich czterech systemów niższych ciał tak, że wasza Pieśń Duszy rezonuje z czwartym podpoziomem czwartego wymiaru i wyższym, zaczynacie teraz otrzymywać dostęp do PROMIENI O WYŻSZEJ CZĘSTOTLIWOŚCI DLA PRZYSZŁEJ ZŁOTEJ ERY. Istnieje nowy Boski Plan dla tego podwszechświata i dla każdej osoby, która jest gotowa przywdziać lśniący wielokolorowy płaszcz – wysubtelnione auryczne pole światła – sygnalizując gotowość do otrzymania cnót, zalet, talentów, umiejętności i aspektów Nowej Ery. Te cudowne dary są zaprogramowane w diamentowych cząstkach Światła Stwórcy i są teraz dostępne dla tych z was, którzy osiągnęli wymagany poziom wewnętrznego mistrzostwa.

Diamentowe cząstki Światła Stwórcy są kompletnymi aspektami Świadomości Stwórcy gotowymi do aktywacji, zaprogramowania i przejawienia się w nowych, nieograniczonych twórczych przedsięwzięciach. Podczas inicjacji każdego kolejnego planu dla jakiegoś nowego twórczego projektu w plan ten zostają wkodowane diamentowe Boskie cząstki. Te zawarte w Boskim Planie cząstki są następnie - na polecenie Najwyższego Stwórcy - przesyłane przez Boga Ojca Matkę w postaci wielkich promieni o nieograniczonym potencjale na rzecz nowego projektu, który ma się objawić w materialnym świecie. Myśli nasienne Boskiego Ojca, które są następnie wypromieniowywane z kosmicznego łona Boskiej Matki są znane jako GENY ESENCJI.

W swojej strukturze DNA masz geny ze wszystkich rozmaitych wymiarów, których kiedykolwiek dane było ci doświadczyć. Ty, Gwiezdne Dziecię, czynisz teraz przygotowania, które umożliwią twojemu obecnemu systemowi czterech ciał przyjęcie tych esencjonalnych genów wraz z nową Boską Misją. Naczynia cielesne Elohimów i istot ze świata archaniołów emanują na cały podwszechświat tymi potężnymi promieniami o wyższych częstotliwościach, promieniami zawierającymi komórki esencji Stwórcy dla Boskiego Planu dla Nowej Złotej Ery. Te częstotliwości wibracyjne są stopniowo zaniżane, gdy docierają do podpoziomu każdego wymiaru. Jeśliby tak nie było, wszystkie manifestacje materialne włącznie z ludzkością, zostałyby spalone od elektromagnetycznej mocy / intensywności Świętej Energii Ognia.

ŚWIĘTY BIAŁY KOSMICZNY OGIEŃ, diamentowe cząstki, które do siebie przyciągasz jako przebudzony, samourzeczywistniony mistrz, muszą nieustannie krążyć. Tylko pewna ilość, którą jest w stanie zintegrować dana Dusza na obecnym poziomie oświecenia, może być zmagazynowana w fizycznym wehikule; reszta musi być wypromieniowywana do świata formy.

Najwyższy Stwórca stanowi nieskończoną, niemożliwą do określenia Esencjonalną Potęgę, która jest tak przemożna, że nie można sobie nawet wyobrazić jej ogromu. Ta niesamowita Esencjonalna Potęga została na każdym poziomie wymiaru tworzenia tak zredukowana, żebyście wy, Gwiezdne Dzieci będące współtwórcami, mogły zażądać swojej porcji tego wspaniałego potencjału mocy. Każda istota ludzka ma zapisane w swojej strukturze genetycznej systemu czterech ciał (fizyczne / mentalne / emocjonalne / eteryczne), setki możliwych cech osobowości i każdy sam musi określić, które z tych cech chce rozwijać i prezentować zewnętrznemu światu. Im szybciej ktoś zneutralizuje lub zharmonizuje swoje negatywne cechy osobowości, tym szybciej wyłoni się jego Boski potencjał lub Jaźń samourzeczywistniona. Tylko w taki sposób można uzyskać dostęp do pełnego potencjału mistrza - współtwórcy pośród fizycznych płaszczyzn istnienia.

Wasza planeta jest teraz bezpośrednio podłączona do centrum serca Wielkiego Centralnego Słońca galaktyki Mlecznej Drogi. Nowe kosmiczne fale Światła Stwórcy są wspaniałym darem dla przebudzonych Dusz na planecie Ziemia. Nawet jeśli te wysubtelnione, posiadające wyższe częstotliwości promienie nie są transmitowane bezpośrednio w dół do niższego czwartego i trzeciego podwymiaru, transformujące częstotliwości Światła stopniowo przenikają do Ziemi, wpływając na wszystkich i wszystko.

Naukowcy ogłosili, że na skraju tego systemu słonecznego została odkryta bariera w postaci ściany wodoru. To są membrany Światła, o których mówiliśmy w przeszłości. Nauka i duchowość potwierdzają i scalają wiele konceptualnych nauk i teorii przeszłości, ponieważ coraz więcej ludzi korzysta z zasobów Świętego Umysłu.

W wyniku ustawienia w jednej linii z Galaktycznym Centrum i dostrojenia do Wielkiego Centralnego Słońca galaktyki - na Ziemi trwa proces podnoszenia wzorców częstotliwości – jej Pieśni Duszy – i wreszcie może powrócić do swojego statusu Świętej Planety. Wskutek bombardowania naszego wszechświata diamentowymi cząstkami Światła Stwórcy przez Boga Ojca Matkę również ten podwszechświat doznał podwyższenia częstotliwości wibracji. Tak jak wszechświat jest podzielony na sektory, czyli podwszechświaty, tak i galaktyka Droga Mleczna również jest podzielona na dwanaście sektorów lub ćwiartek, a każdym kwadrantem galaktyki zarządza Rada Dwunastu. Liczby 12 i 144 dotyczą wielu aspektów Tworzenia w tym podwszechświecie i mamy nadzieję, że teraz lepiej rozumiecie ich znaczenie.

Kodowanie twojej świadomości jest ciągle modyfikowane poprzez twoje pozytywne lub negatywne myśli, intencje i działania. Przechodzisz przez testy tolerancji, życzliwości, pokory i cierpliwości; również twoje kulturowe poglądy stoją pod znakiem zapytania. Każdego dnia myśli naznaczone negatywnymi wibracjami będą „usychać”, aż wreszcie znikną zupełnie, kiedy przestaniesz dawać im energię.

Nauczyliśmy cię być „żywą medytacją”, dzięki czemu jesteś w stanie sprawnie funkcjonować w środowisku ziemskim, utrzymując świadomość w zrównoważonym stanie alfa. Następnym krokiem jest dążenie do życia w stanie ciągłej radości i wdzięczności, dzięki czemu stajesz się „żywą modlitwą”. Kiedy osiągniesz większą biegłość w byciu współtwórcą na ziemskim planie, musisz stale monitorować swoje wzorce energii i dążyć do ich podnoszenia. Musisz dążyć do stałej harmonii i czystej nabożnej ekspresji. Musisz wyzwolić wewnętrzną moc Świętego Ognia, która przez wiele tysięcy lat u większości drzemała. Musisz nauczyć się koncentrować swoją energię na tych dziedzinach własnego życia, na których chcesz się skupić i które chcesz zmienić. Kiedy stworzysz i będziesz ciągle ulepszać swoje Koło Życia, zasiejesz nasiona skoncentrowanych zmian, i będziesz zaopatrzony w Święty Ogień Tworzenia potrzebny do zamanifestowania tego, o czym tylko pomyślisz. Dopóki znajdujesz się w fizycznym ciele, twoim głównym celem powinno być osiągnięcie wewnętrznego mistrzostwa. Jeśli twoje wysiłki są skoncentrowane na najwyższe dobro dla całej ludzkości, dostaniesz specjalną dyspensę i dostęp do większej ilości Światła Stwórcy.

Wyobraź sobie, jak by to było mieć dostęp do nieograniczonej ilości Esencji Boskiego Stwórcy. Wyobraź sobie siebie jako duży wir energii, pulsujący mocą, rozsyłający wielkie promienie lśniących barw, emitujący falami energii i tworzący wszystko, co może sobie wyobrazić twoja Dusza. Poczuj, jak to jest, kiedy energie, które emitujesz, wirują i ulegają zestaleniu, kiedy staje się rozpoznawalna ich struktura i forma, piękna i wyjątkowa, nieporównywalna – twoje Dzieła zainspirowane wyobraźnią i powstające dzięki sile twoich myśli, miłości / emocji. Staramy się pomóc ci zrozumieć, dlaczego i ty, i Ziemia, jesteście tak ważni w tych czasach chaosu na waszej planecie. W tym galaktycznym doświadczeniu Ziemia jest miejscem, gdzie trzeba być podczas niezwykłego okresu ewolucji gatunków i ekspansji tego podwszechświata.

Moi Dzielni i Wierni, budujcie swoje wizje. Zacznijcie od centrum swojego Świętego Serca i odzyskajcie tę moc i wspaniałość, która jest waszym Boskim Dziedzictwem. Następnie zacznijcie wypromieniowywać moc i doskonałość do swojego fizycznego ciała i na zewnątrz do świata: do waszych związków, waszych miejsc pracy, społeczności, kraju i świata. Pozwólcie wszystkiemu, co już wam nie służy, iść swoją drogą ograniczeń lub przyłączyć się do was w królestwie wyższych częstotliwości nieograniczonego potencjału – poprzez proces transmutacji. Droga w kierunku Światła i spirala ścieżki dalej przez ciemność nareszcie dotarła do wyraźnego punktu rozdzielenia. Będziecie zmuszeni raz na zawsze pozbyć się resztek cienia swojej jaźni – wszystkich zachwiań i ograniczeń uniemożliwiających wam pełne samourzeczywistnienie. Bycie panem siebie nie jest domeną nieśmiałych lub tych o słabych sercach, kochani. Przyjmijcie mój świetlany miecz, w który jest wkodowana MOC BOSKIEJ WOLI naszego Boga Ojca oraz lśniący KIELICH MIŁOŚCI / ŚWIATŁA naszej ukochanej Bogini Matki, kiedy dzielnie kroczymy naprzód przez poranne mgły nowego wieku.

Zawsze jestem blisko, aby was prowadzić, inspirować i chronić.

Jam Jest archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin