Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PRZEKAZY ARCHANIOŁA METATRONA NA 2013 ROK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:41, 05 Sty 2013    Temat postu: PRZEKAZY ARCHANIOŁA METATRONA NA 2013 ROK

2013 – ROK NOWEJ ZIEMI

Archanioł Metatron przez Jamesa Tyberonna 11.11.2012, [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Mistrzowie, pozdrawiamy każdego z was i jako prawdziwego mistrza na ścieżce wniebowstąpienia otaczamy odżywczą energią i polem samourzeczywistnienia. Naszym celem jest oferowanie wam inspiracji i wyjaśnień lecz w rzeczywistości za każdym razem i zawsze to WY jako święte i suwerenne ISTOTY musicie uważnie rozróżniać informacje „przekazywane” w ten sposób.

Ten komunikat dotyczący bardzo pomyślnego 2013 roku zaczynamy od omówienia lęków, jakie mogą jeszcze ogarniać niektórych z was. Najpierw informujemy was, że wzniesienie planety rzeczywiście zachodzi. Wy tego dokonaliście. Lecz chcemy podkreślić, że gradacja planety Ziemi nastąpiła poprzez poszerzenie do 12-tu wymiarów.

Długi kalendarz wsteczny

Wielu z waszych badaczy majańskich tradycji próbowało zrozumieć, o co chodzi z datą 21 grudnia 2012 w ich kalendarzu. Powątpiewali w to, że mógł on zostać stworzony przez samych Majów, uważali raczej, że jego twórcami mogły być „boskie narody z gwiazd”. Niektórzy zainteresowani wskazywali na katastroficzny koniec planety. Inni uważali, że w ten sposób została zaznaczona data „powrotu gwiezdnych bogów”, jak było zapisane w niektórych zachowanych majańskich tekstach.

Chcemy wam powiedzieć, że to jest wzniesienie, nowy początek. A 2013 jest rokiem, w którym Ziemia uzyska nowy format umożliwiający prorokowany „powrót”. Lecz tak szeroko omawiany „kontakt” nie nastąpi w sposób związany z trzecim wymiarem, jak mogłoby się wydawać. Zamiast tego ludzkość uzyska zdolność do świadomego wzniesienia w wyższe wymiary. To tak, jakby nastąpił kontakt. To już nie jest planeta, na której w trzecim wymiarze muszą się pojawić wspierający i posiadający dobre intencje nauczyciele. Nowa Ziemia dzięki kryształowej sieci posiada już matryce, za pomocą których ludzkość stanie się świadoma swojej prawdziwej wielowymiarowej natury. To się stanie. I dlatego będziecie świadomi faktu, że to WY jesteście tymi, na których czekaliście!!!

Wszystko dzieje się we właściwym czasie

To zajmie kilka lat. Ale zaczyna się w 2013.

Jak już wcześniej mówiłem, wzniesienie całej ludzkości dokona się w przeciągu 300 lat! I to też stanie się naprawdę, jednak chodzi mi o kompletne wzniesienie Ziemi, które umożliwi ascendencję ludzkości. Wszystko dzieje się w odpowiednim dla siebie czasie. Czy to rozumiecie?

W związku z tym większość ludzkości nie zobaczy natychmiastowych zmian na Ziemi. Obudzi się 22 grudnia i powie „czy to była ta wielka sprawa”?

Nawet ci z was będący na ścieżce widzą, że nie nastąpiły żadne bezpośrednio widoczne zmiany. Prosimy was nieśmiało, abyście przez chwilę rozejrzeli się wokół siebie po świecie. Co widzicie?

Wasze media nadal informują o wojnach, głodzie, katastrofach i załamaniach gospodarczych. I widzicie to, co jest wypromieniowywane w świecie trzeciego wymiaru. Często jest to pełne mroku i osądu – czyż nie?

Czy „najświeższe osądzające proroctwa” na ten temat są szczególnie trafne? Wiele spekulacji związanych z trzecim wymiarem dotyczących przeznaczenia upadło na szczególnie podatny grunt wywołując strach za sprawą opowieści o kolizji z kometą, asteroidą, trzęsieniami Ziemi, niszczycielskim odwróceniem biegunów i gospodarczym załamaniem. Czy ci pesymiści zdają sobie z tego sprawę czy nie, dokarmiają strach, jaki generują.

Mistrzowie, na planecie zawsze byli pesymiści i nadal będą tacy, co ze strachu przepowiadają ciemność i zło. Czego nie zauważono to tego, że ci wszyscy, którzy wydają się być zakorzenieni w negatywizmach, służą umacnianiu dualizmu, i na pewno warto szybko rozejrzeć się po całym świecie, aby to uzasadnić. Lecz my wam mówimy, że to jest stara energia. I nie jest rolą Ducha mówić wam, że porzuciliście nadzieje lub wolną wolę. Nasze przesłanie ma na celu opowiedzieć wam o waszej boskości a punktem prawdy jest stwierdzenie, że planeta jest już u progu „pierwszego roku Nowej Ziemi”. W rzeczywistości ludzkość podąży za nią i wzniesie się do szybszego czasu. Jesteście absolutnie na dobrej drodze, aby to się stało.

Tak, kochani, znów wam mówimy, że zachodzi wzniesienie planety i jest to zasługa ludzkości. Nawet, jeśli duża część ludzkości nadal żyje w rzeczywistości trzeciego wymiaru, Ziemia już się zmieniła i wzniosła w nowy paradygmat. Dlatego teraz jest czas, aby porzucić stare energie STRACHU. Przepowiednie dotyczące globalnych katastrof nie sprawdzą się. Gospodarka nie wpadnie w chaos. Komu by to służyło? To nie jest droga odpowiednia dla Nowej Planety. Zapewniamy, że w 2013 roku będzie świeciło nowe Słońce i naprawdę to będzie Słońce przemian. Przyniesie światło wspaniałej Nowej Ziemi. I, kochani, mamy na myśli – WSPANIAŁEJ. Podczas tej nowej ery obowiązkiem poszukujących przyjaciół będzie projekcja ekspansji krystalicznej harmoniki światła, przez co każdy foton wzmocni światło mentalne.

Porozmawiajmy o szczegółach 2013 roku

2013 jest pierwszym rokiem Nowej Ziemi

2013 jest niezmiernie ważny, pod wieloma względami ważniejszy od roku 2012
Wielu z was może mieć poczucie, że najważniejszy był rok 2012, choć to, co nastąpiło, rozczarowało was. Kochani, wasza praca dopiero się zaczyna! I mówimy wam, że rok 2013 przyniesie wyzwania i zadania, na których wypełnienie wszyscy się zgodziliście podpisując własną umowę Duszy. 2013 stanowi Nowy Początek w najprawdziwszym tych słów znaczeniu. Jednak to jeszcze NIE czas, aby spocząć na laurach. Nowa Ziemia trzyma w swoich sekwencyjnych punktach liniowego przepływu wielowymiarowych skrzyżowań i bram czasowych. To rzeczywiście są podwyższone punkty różnorodnego czasu (jest większa różnorodność punktów czasowych), które pozwolą na wystąpienie wzniesienia. Te punkty są bramami, które wielu z was wysłało z przyszłości. Syrianie, Plejadianie, Arkturianie, nawigatorzy i nosiciele kodów wkroczyli przez te portale, aby być tu, na planecie, podczas jej wstępowania. A wasze misje właśnie się zaczynają na wiele sposobów.

2013 to czas, kiedy nosiciele kodów zaczynają przenosić te punkty z modalności hemisferycznej do globalnej. Szczególne znaczenie dla nosicieli kodów ma mieszanie energii półkuli północnej z południową. W pewnych kluczowych punktach na południu, jak Patagonia, Uluru, Wyspy Wielkanocne i Kilimandżaro w nadchodzących latach zostanie zakotwiczony nowy firmament.

Ci z was, którzy służyli jako nośniki kodów w czasach przed wzniesieniem będą wezwani, aby przyjąć większą rolę podczas łączenia ważnych punktów, które utworzą nowy firmament.

Nowy firmament zaczyna się w 2013 roku

Wypełnienie krystalicznej siatki do 12-12-12 spowoduje powstanie nowego firmamentu. Nowy firmament jest niezbędny dla wzniesienia ludzkości i naprawdę jest rozszerzeniem utworzonej sieci.

Niektóre punkty na waszej planecie posiadają wyjątkową energetykę umożliwiającą ich łączenie. Jednym z nich jest Newgrange, innym – Wyspy Wielkanocne. Oba są wielowarstwowymi, wielowymiarowymi punktami sieci. Oba stanowią ośmiościenne portale wykraczające ponad wymiary i czas. Oba będą bezpośrednio połączone z punktami podwójnego gwiaździstego dwunastościanu na 144- częściowej krystalicznej sieci.

Te zostaną uformowane, aby nawiązać bezpośrednie połączenie z nowym firmamentem, którego spontaniczne wczesne tworzenie zaczyna się po dokończeniu podczas daty12-12-12 i nowych narodzinach (restart) 21-12-12. Ważne jest, aby zwrócić uwagę, że procesy wznoszenia przybierają na intensywności 12-12-12. Data 12-12-12 zapewnia krystalicznej energii manifestację na Nowej Ziemi. To umożliwia nowemu DNA połączenie z krystalicznym polem planetarnym i stopienie z „ludzkimi sieciami”. To wszystko zachodzi 12-12-12 o godz. 12.12. Wtedy następuje restart umożliwiający „narodziny” Nowej Ziemi, które mają miejsce 21.12.2012.

Wtedy zaczyna się nowa praca

Nowy firmament

Wcześniej mówiliśmy wam o tworzeniu nowego planetarnego firmamentu. Objawi się w postaci dwóch eliptycznych wstęg o olśniewających częstotliwościach, które będą otaczały Ziemię tak, jak to było przed eonami lat. Jedna z nich zawiera bardzo delikatną elektromagnetykę ze skoordynowanym rezonansem i wypromieniowuje tonacje złota. Druga ma charakter krystaliczny i emanuje barwę jasnej platyny.

Obie obracają się wzdłuż 144-częściowego podwójnego penta-dwunastościanu (obraz figury [link widoczny dla zalogowanych]) 144-częściowej sieci. Z wysoce technicznego punktu widzenia firmament zredukuje funkcję konwersji supra – krystalicznych drgań w piezoelektrycznym kroku w celu umożliwienia włączenia pełnej integracji gamma – krystalicznych energii pola jedności z Wielkiego Centralnego Słońca - Tula. Wyrażając się bardziej zrozumiale, firmament zamienia potężne niebiańskie fale energii do formy dobroczynnej, przez co będą one mogły być lepiej odbierane na planecie.

Można powiedzieć, że firmament jest ogromnym transformatorem i ochroną przeciwprzepięciową. Będzie „wypromieniowywał”, formatował i udoskonalał niebiańskie energie umożliwiając ich zastosowanie w 12-tu wymiarach Ziemi.

Oba eliptyczne pasma są stwarzane w polu częstotliwości OM. Można je będzie zobaczyć na nocnym niebie na podobieństwo zorzy polarnej - w 2038 roku.

Pierwsza faza zakotwiczania nowego firmamentu rozpocznie się podczas równonocy wiosennej w marcu 2013 roku. Nastąpi otwarcie niektórych ważnych wektorów włącznie z Wyspami Wielkanocnymi i Patagonią (kluczowa szerokość geograficzna 51).

Oba będą pobierać zaszyfrowane pliki ze Świadomości Jedności nazywanej Akasha. Ta aktywacja plików energii Światła będzie w roku 2013 przyjmowana przede wszystkim przez energie dużych ośmiościennych piramid Phi (piramid o podstawie kwadratu złączonych podstawami) i struktur półkuli południowej. Wielu będzie czuło potrzebę ich zakotwiczania.

Wysłannicy na Nowej Ziemi

Jak wam wyjaśnialiśmy istnieje ogromna rzesza Dusz z wymiarów spoza piątego, z przyszłości Ziemi i przyszłości wyżej wymiarowych światów, które zdecydowały, aby w tym czasie być na Ziemi w celu, który będzie lepiej zrozumiały w 2013 roku.

Oni naprawdę są wysłannikami krystalicznego Światła, posłańcami Miłości. Cofnęli się z przyszłości (według waszych pojęć) do ziemskiego czasu liniowego, aby poprowadzić rozwijającą się ludzkość przez turbulentne czasy ostatnich 40 lat i przez czasy, jakie nastąpią w ciągu kolejnych 26 lat aż do decydującego momentu w 2038 roku.

Widzicie, że wielu z was pochodzących z własnej przyszłości przebudziło się do swoich ról pomiędzy rokiem 2011 - 2012, a teraz obudzi się jeszcze więcej. I to było zamierzone. Bramy czasu obu tych lat były punktami spustowymi dla pracy, jaka będzie wykonywana pomiędzy rokiem 2013 a 2038. W 2038 zobaczycie wasz nowy firmament dokończony. To kolejny ważny milowy krok w procesie rozwoju ludzkości.

W 2038 roku niektórych z was nie będzie już fizycznie na Ziemi, jednak będziecie mieli ważne zadanie wspierania tych, którzy zostaną do tego zadania powołani. Będziecie się zbierać w celu wsparcia połączeń w punktach kotwiczenia i będziecie inspirować poszukujące kryształowe dzieci do wypełnienia nowego firmamentu na 2038 rok.

Widzicie, wielu z was wielokrotnie doświadczyło wzniesienia innych planet i innych światów, i znacie niebezpieczeństwa. Rozumiecie mechanikę. Pozostaje wam gruntowanie nowego kierunku, zakotwiczanie nowego firmamentu .

Lecz nigdy nie zapominajcie, że dodatkowo do zakotwiczenia kodu w 2013 roku jest potrzebne wsparcie własnym światłem i nie uleganie ostatnim powiewom strachu, ostatnim atakom uderzeń starej energii.

Co będzie się działo w 2013 roku

W 2013 roku nastąpi nowy początek. Ten nowy początek to nowe szablony dla Nowej Ziemi. Wzniesienie umożliwiło wymiarowy przegląd i rozszerzenie planety. Ziemia uległa rozszerzeniu do krystalicznego pola 12-go wymiaru.

Dane dotyczące energii i faz aktywacji z 2012

W 2013 energie będą mniej intensywne niż tor przeszkód, jakiego doświadczyła ludzkość w latach 2011 i 2012. I w 2013 łatwiej będzie się z nimi obchodzić.

Istnieje kilka kluczowych częstotliwości, jakie pojawią się w określonych terminach roku 2013. Chodzi o dni równonocy, przesileń słonecznych i zaćmień, które będą ekstremalnie silne i każda z tych dat prezentuje unikalny portal Nowej Ziemi. Podczas tych dat zwłaszcza w trakcie pięciu zaćmień planeta zostanie zalana odradzającymi energiami. Podczas tych astronomicznych pozycji nastąpi całkowicie naturalna synergia (współdziałanie). Te trzy zdarzenia (równonoce, zaćmienia, przesilenia) w rzeczywistości stanowią otwarcie drzwi - otwarcia, które zawsze były wyjątkowymi wydarzeniami dla takich transferów.

W 2013 będą one nawet bardzie zróżnicowane niż te silne, które miały miejsce od 2009 roku. Oto co oferuje każde z poniższych wydarzeń:

1. Czas na głęboką introspekcję w kierunku samo-rozpoznania na Nowej Ziemi.
2. Poprawiona efektywność w węzłach energetycznych, podwyższona wizualizacja i świadome śnienie
3. Okno do załadowania i zrównoważenia energii.
4. Marzec – równonoc: zakotwiczenie firmamentu w pewnych punktach planety.

Ważne daty 2013 roku:

20 marzec – wiosenna równonoc
21 czerwiec – letnie przesilenie
22 września – jesienna równonoc
21 grudnia – zimowe przesilenie

Zbliżające się zaćmienia przejmują jeszcze bardziej unikalną jakość pod względem energii katalitycznych oferujących indywidualne jak i planetarne przemiany. W roku 2013 będą one szczególnie potężne. Będzie to doskonała okazja do zmiany biegu swojego życia jeśli się sobie pozwoli na przejęcie i skalibrowanie ich podczas równonocy i przesileń. W 2013 roku planeta jest już odmieniona, jest nowy czas, i wielu z was odkryje ten nowy czas i trochę inne ścieżki, albo pozostanie na tej samej drodze z nową perspektywą czy też z nową przynależnością grupową. Wielu z was w 2013 roku odkryje nowy cel lub wydobędzie na powierzchnię owocny talent, który wcześniej pozostawał w ukryciu.

Zaćmienie Księżyca – 25 kwiecień
Zaćmienie Słońca – 10 maj
Zaćmienie Księżyca - 25 maj
Zaćmienie Księżyca - 18 październik
Zaćmienie Słońca - 3 listopad

W 2013 roku dwie fazy będą miały szczególne znaczenie.

Pierwsza pomiędzy 10-tym maja a 22 czerwca, kiedy wystąpi wielka triada otwarcia równoważąca i umożliwiająca rozważenie nowego kierunku. Ten okres obejmie zaćmienie Słońca i zaćmienie Księżyca aż do letniego przesilenia. W tym czasie nosiciele kodów będą mieli czas, aby podróżować do węzłów mocy.

Drugi etap triady będzie miał miejsce pomiędzy 20 września a 04 listopada. Nastąpi działanie zakańczające akcje rozpoczęte w pierwszej triadzie. To będzie czas dla jednostek, które zechcą zamanifestować swoje nowe Ja, nowy cel, nowe partnerstwo, stowarzyszenie lub nowy kierunek. To czas intensywnej regeneracji i wskrzeszania witalności.

Zakończenie

Powiadamy wam, że rok 2013 jest czasem, aby popłynąć i rozkwitnąć. Dla wielu z was jest to rok zmian. Na planecie jest nowa energia. To wam się udało. Jest wiele do zrobienia. Wykorzystajcie ten czas, aby odnaleźć swoja rolę.

Ci z was, którzy dotąd się ociągali - rozważcie swoje zaangażowanie, napiszcie własną książkę, wyraźcie się poprzez sztukę... 2013 to wasz rok. Energia będzie wspierać wasze najwyższe dobro.

W 2013 roku weźcie drugi oddech. Podejmijcie się nowych misji. Dla nosicieli kodów pojawia się nowa rola kodowania i zakotwiczania nowego firmamentu, i to zaczyna się w roku 2013.

JAM JEST Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. Jesteście ukochani.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 12:35, 13 Mar 2013    Temat postu:

„2013 – WEJŚCIE DO ERY WODNIKA I PROMIENIOWANIE ANTROPOCENTRYCZNE”

Lord Metatron via James Tyberonn [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrowienia Mistrzowie! Jestem Metatron, Pan Światła i pozdrawiam was z bezwarunkową miłością!

Mamy rok 2013 i zapewniam, że wzeszło nowe Słońce i naprawdę jest to Słońce Przemian dające spójne krystaliczne światło wspaniałej Nowej Ziemi. I mam na myśli – WSPANIAŁEJ. Moi drodzy, jeszcze raz powtarzam, że wzniesienie planety się dokonało i sprawiła to ludzkość. Nawet jeśli większość ludzi nie rozpoznaje z poziomu świadomości trzeciego wymiaru, że Ziemia jest rzeczywiście odmieniona, to i tak wzniosła się do nowego paradygmatu. Wasi mędrcy mogą to wam uświadomić.

Dlatego mówimy o przesunięciu do Wodnika...

Przejście do Wodnika / promieniowanie antropocentryczne

Naukowy znają wyjątkowy okres w dziejach Ziemi, kiedy powstała większość jej obecnego biologicznego życia. Określa się go mianem promieniowania kambryjskiego. Faza kambru to był czas, kiedy do Ziemi docierały największe ilości plazmy inicjującej powstawanie na waszej planecie nowych form życia. (Darwin, znany ewolucjonista, przyznał, że promieniowanie kambryjskie może być najsolidniejszym argumentem przeciw teorii ewolucji). Dzieje się to również teraz. Obecne promieniowanie słoneczne dostarczyło „turbodoładowania” w 1989 roku, a reakcje zaistniałe w jego efekcie zachodzą nadal. Ziemia została zbombardowana nieprawdopodobną ilością masy z wyrzutów koronalnych, którym towarzyszyło niewyobrażalne promieniowanie jonów i elektronów. Promieniowanie jonowe zmienia biologię ludzkiego DNA powodując jej przełączenie wyżej (podkręcenie). Skutkiem będzie rozrzedzenie waszej gęstości. Podstawowym źródłem nowej energii na Ziemi są ogromne ilości zmagazynowanego na planecie promieniowania kosmicznego pochodzącego z wiatrów słonecznych. Chcemy to opisać w związku z wodnikową przemianą, jakkolwiek nasze medium channelingowe woli używać terminologii geologicznej i określiłby to mianem „promieniowania antropocentrycznego”.

Główny katalizator

Kosmiczna jonizacja „promieniowania wodnikowego” - pojęcie mogące was wprowadzać w błąd - jest motorem zmian i odgrywa niezbędną i korzystną rolę w przejściowej fazie wznoszenia. Nie trzeba się jej „bać”. To promieniowanie zdziałało o wiele więcej niż tylko wstrząśnięcie waszą magnetosferą oraz ingerencja w tektonikę i pogodę na Ziemi. Ale chcielibyśmy dodać, że to jonowe przenikanie jest wyjątkowym katalizatorem zmian pogodowych, super sztormów i trzęsień Ziemi jak również głównym powodem globalnego ocieplenia! Wiele z waszych teorii spiskowych uważa, że zmiany klimatyczne spowodowali ludzie. Mówimy wam, że w tym przypadku nie o to chodzi. W przeciągu ostatnich dwudziestu lat Ziemię zbombardowały miliardy ton plazmy - o wiele więcej niż w każdym innym okresie zarejestrowanej historii. Nielogiczne jest myślenie, że przemiany na Ziemi zostały spowodowane przez relatywnie mały „piec”, jakim jest HAARP. Technologia do tego jest po prostu niedostępna. W tym przypadku winna jest słoneczna plazma! To ona zmieniła Ziemię i jej biologię od czasów promieniowania kambryjskiego. Powiadamy wam, że strumień jonów ma wpływ również na waszą biologię! Jest wyzwalaczem, który przemienia formy życia bazujące dotąd na węglu w istoty krzemowe.

DNA i nowe formy życia

„Wodnikowa przemiana ” - lub „promieniowanie antropocentryczne” spowoduje narodziny nowego życia, tak jak to miało miejsce podczas promieniowania kambryjskiego przed około 580 milionami lat! To, co się dzieje, nie jest więc czymś „bezprecedensowym” nawet, jeśli dotąd nie było o tym wzmianek i chociaż nie jest to jeszcze zrozumiałe. Obecny napływ promieniowania ma związek z wcześniejszym różnicowaniem, jest w symbiotycznym związku z wzniesieniem krystalicznej sieci stanowiąc „okno wzniesienia” z roku 2012!. Stają się widoczne formy życia z wyższych wymiarów. Są nowe dla Ziemi i stają się „namacalne”. Jednak opowiadały o nich już niektóre religijne teksty. Niektórzy starożytni pisarze w swoich świętych ideologiach wspominali, że życie istnieje w trzech formach: jako glina (biologia ziemska), ogień (oswojona energia elektryczna) i ŚWIATŁO (aniołowie). W synergii z „wodnikowym” – kosmicznym promieniowaniem i 144-częściową krystaliczną siecią paralele wymiarów są teraz dla was bardziej dostępne. Formy życia, które są tu wymienione, istnieją w tych wymiarach w postaci bioplazmatycznej, elektrycznej i fotonicznej. Czyż wasza biblia nie mówi o aniołach jako istotach ze ŚWIATŁA?! Niektóre formy istnienia jak „orby”, przebłyskujące koboldy, elfy i fotoniczne meduzy - fenomeny, które w ostatnich latach pojawiały się w większej ilości, są w rzeczywistości świadomymi formami życia posiadającymi inną naturę, z innego wymiaru. Niektóre z nich komunikowały się z wami na różne sposoby, włącznie z symboliczną mową zbożowych kręgów. Zaawansowane pozaziemskie istoty są niefizycznymi istotami ŚWIATŁA.

Napływ promieniowania i geneza

Dwa lata po „Harmonicznej Konwergencji” z 1987 roku potężny sztorm magnetyczny zbombardował Ziemię miliardami ton naładowanej energią plazmy. Wasi naukowcy i geofizycy odnotowali również jego skutki. W w ciągu dwóch tygodni naliczyli ponad 200 rozbłysków na Słońcu w trzydziestu sześciu koronalnych wyrzutach plazmy. Jedenaście z nich zawierało promieniowanie rentgenowskie. Aura Ziemi – magnetosfera – uległa z tego powodu spłaszczeniu prawie o połowę i wyglądała jak plazmatyczna meduza. Duża burza magnetyczna spowodowała liczne spustoszenia. NASA śledząca lot niektórych obiektów kosmicznych, straciła ich ślad, padły skomplikowane systemy komputerowe, wstrzymały pracę platformy wiertnicze, odmówiły posłuszeństwa globalne systemy pozycjonujące – nawigacyjne, oszalały kompasy, padły elektryczne sieci dostaw energii elektrycznej pozostawiając miliony ludzi w Kanadzie i Ameryce Północnej bez prądu. Stacja kosmiczna MIR została opuszczona, a tymczasem napływ promieniowania postępował dalej. Największy zarejestrowany dotąd rozbłysk słoneczny miał miejsce w 2001 roku, po nim nastąpiło 150 burz w 2003. W ciągu ostatnich dwóch dekad było więcej erupcji powodujących promieniowanie rentgenowskie niż w każdym innym czasie waszej zarejestrowanej historii. Pojawiały się niezwykłe zjawiska świetlne. Nawet za dnia można było obserwować wyjątkową czerwoną zorzę polarną, częściej niż dotąd informowano o ciekawych fenomenach błysków świetlnych – w formacjach lub takich, jakie wymieniono powyżej - zgłaszanych jako „koboldy” lub „elfy”. Pojawiały się coraz bardziej złożone formacje kręgów zbożowych, łatwo było przyznać, że nie mogły być stworzone ręką ludzką.

Otwierający szyszynkę (epiphyse) stosunek 6 :1

Napływające jony wchodzą w symbiozę z wymiarowymi nakładkami i pracują w synergii z siecią krystaliczną. Nowy jonowy rezonans pomaga otworzyć szyszynkę. Wasi naukowcy już od jakiegoś czasu wiedzą, że przesunięcie jonowych wskaźników ma potężny wpływ na ludzką świadomość. Pierwszym człowiekiem, który poznał tą wiedzę, był Francuski naukowiec o nazwisku Mesmer. Odkrył, że jeśli umieści się osobę w silnym polu anionowym (magnetycznym) , ta jest w stanie doświadczyć odmiennego stanu świadomości, co ułatwia komunikację ze świadomością kosmiczną (uniwersalnym Umysłem). Mówimy wam, że jonowa indukcja może otworzyć szyszynkę. Niektóre miejsca na Ziemi nazywane przez okoliczne grupy etniczne „świętą ziemią”, przyciągały tubylców szczególnie dlatego, że tam, w określonych punktach mocy, dużo łatwiej odbiera się wizje. Dzieje się tak dzięki mineralogii i ziemskim energiom tych rzadkich i specyficznych miejsc wytwarzających odmienny współczynnik mocy, co umożliwia otwarcie szyszynki. W ostatnich badaniach niektórzy wasi uniwersyteccy naukowcy odkryli, że kiedy używali generatorów jonowych tworząc stosunek pól anionów do kationów jak 6 : 1, osoby poddawane testom miały „doświadczenia pozacielesne”. W tym przypadku indukcja otwierała szyszynkę.

Współczynnik i tworzenie z theta

W ten sam sposób za sprawą bombardowania waszej planety anionami nastąpiło przesunięcie „współczynnika”, i to działa z i przez krystaliczną siatkę umożliwiając przesunięcie na poziomie świadomości oraz na poziomie fizycznym. Wasi naukowcy i biolodzy są tego coraz bardziej świadomi. Niedawny projekt „ludzki genom” miał udowodnić, że ludzkie DNA ulegnie przemianie – zmutuje – i to nie tylko z powodu warunków środowiskowych, lecz również na skutek zmiany przekonań, „programów” kulturowych. W ubiegłym roku miał miejsce niesamowity eksperyment, który wstrząsnął naukowcami głównego nurtu. Spowodował pojawienie się nowych możliwości, a został przeprowadzony przez naukowca „głównego nurtu”– noblistę – dra Luca Montagnier. Umieścił on obok siebie dwie hermetycznie zamknięte probówki, z których jedna zawierała maleńką cząstkę DNA, a druga – jedynie czystą sterylną wodę. Obie zostały otoczone polem elektromagnetycznym o wibracjach 7 Hz. W trakcie testu okazało się, że fragment DNA spontanicznie teleportował swoją formę do probówki z wodą destylowaną. Test powtórzono, lecz tym razem bez wywoływania pola magnetycznego 7 Hz – w tym przypadku nie zaszła żadna teleportacja. Co to oznacza? To znaczy, że kod życia jest przenoszony do zjednoczonego pola harmonicznego mogąc tworzyć nowe życie – w obrębie pola wibracji spójnego z theta (spójnej dziedziny wibracji theta). Zwróćcie na to uwagę! Przestudiujcie niuanse stóp oscylacji theta i delta! Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że tworzenie zachodzi w spójnym polu theta.

Świat „obiektywny” (materialny), jaki widzicie, zawsze był końcowym efektem świadomości. Jednak do dnia dzisiejszego projekcja następowała przez przypadek, ponieważ ludzkość nie znała ani nie opanowała jeszcze swojego boskiego potencjału. W rzeczywistości myśli i wyobrażenia mogą być stosowane do stwarzania Nowego Świata, świata pokoju, harmonii i MIŁOŚCI. Spójne fale theta, krystaliczne, rezonansowe formy myślowe mogą być stosowane w sposób harmonijny, aby formować fizyczną rzeczywistość i fizyczny stan bytu. Wasze wzniesienie, wzniesienie ludzkości, może być prowadzone mentalnie – ze stanu częstotliwości spójnego z falami theta.

Studium spójności theta

Współczesna ludzkość nadała duże znaczenie stanowi świadomości fal beta. Nadszedł czas, aby rozpatrzyć inne stany świadomości. Nadszedł czas, aby współtworzyć własną rzeczywistość wykorzystując stan theta. Wodnikowe promieniowanie staje się „mechanizmem” – i w rzeczywistości skutkiem - planetarnego wzniesienia. Daje ludzkości „narzędzia” do osobistego wzniesienia. „Mechanizmem” sprzyjającym temu, co się tutaj dzieje i dalej będzie zachodziło – szczególnie podczas maksimum słonecznego w 2013 roku – jest masywny dopływ kosmicznej plazmy do i na Ziemię. Miliardy ton jonowej energii są emitowane na wasz poziom, i to jest rzeczywiście niesamowita energia! Wasi astrofizycy wiedzą już o zmasowanym „strumieniu” plazmy, który w ostatnich latach zaczął okrążać Ziemię. Ta plazma zmieni nie tylko współczynnik jonowy lecz również pole spójności theta. Fale theta są bramą do boskiej czynności stwórczej. Fale stojące, stojące pola spójnych energii theta, będą teraz przyciągane do specyficznych punktów węzłowych planety. Mogą one być wykorzystane jako „centra stwórcze”, ponieważ medytujący w grupach „duchowi wojownicy” teraz będą odczuwali jeszcze większa potrzebę urzeczywistnienia wizji harmonijnej planety! Wasza orbitująca planeta przemieszcza się przez pole plazmy. Ostatnie napływy promieniowania słonecznego zwiększają siłę tego pola i interakcje jego promieniowania z Ziemią oraz ludzkością. Wasi badacze mają już naukowe dane potrzebne do uzyskania głębszego wglądu w przemiany Ziemi i kosmosu, analizują jego zakres i rolę. Powiadamy wam, że te przemiany mają wpływ na praktycznie całe spektrum ziemskiego istnienia – od centrum po atmosferę i magnetosferę. Tak więc zamieniajcie te jonowe pokłady na wibracje, wewnątrz których porusza się i funkcjonuje ludzki umysł. To zapewni „interfejs” dostępu do wyższych wymiarów. Jak to działa? Energia pochodząca z koronalnych wyrzutów masy jest absorbowana przez płyty tektoniczne Ziemi podwyższając jej rezonans. Jest to unikalny sposób na interakcję z pewnymi punktami mocy i świętymi miejscami, szczególnie w punktach geometrycznych krystalicznych nakładek. Promieniowanie kosmiczne przemieszcza się przez wszystkie systemy węzłów energii Ziemi powodując ich zmiany. Kiedy plazma z koronalnego wyrzutu wywoła takie wibracje, wpłynie to też na cały elektromagnetyczny strumień energii planety. Również zbiorowa świadomość i odpowiednie paradygmaty ludzkości mają wpływ na sposób, w jaki ludzkość stwarza rzeczywistość, w której żyje, a także wiarygodność rzeczywistości, w którą wierzy. Wszystko to jest uzależnione od efektów tego, co przywiewają słoneczne wiatry.

Zakończenie części pierwszej:

Kochani: kolejny raz powtarzamy, że wzniesienie planety już nastąpiło, ludzkość również tego dokonała. Nawet jeśli większa część ludzkości z powodu ciągłego posługiwania się świadomością trzeciego wymiaru, nie może tego rozpoznać: Ziemia naprawdę się zmieniła, weszła na kolejny stopień paradygmatu. Tym samym nadszedł czas na pozbycie się starych energii strachu. Nasze przesłanie mówi o waszej boskości i przekazuje fakt, że planeta znajduje się teraz w PIERWSZYM roku Nowej Ziemi! W rzeczywistości ludzie za nią podążą i również się wzniosą. Jesteście na właściwej drodze do osiągnięcia celu. W nowych czasach każde emitowane przez was mentalne ŚWIATŁO będzie rozprzestrzeniane i wzmacniane za sprawą harmonijnych krystalicznych wibracji. I w nowej energii dzieje się to znacznie szybciej. Dlatego przejmujcie swoje nowe dobroczynne role, ponieważ wasze moce stwórcze ulegają wzmocnieniu. Wiele osób poruszających się po Ścieżce ŚWIATŁA uważa, że wszystko dzieje się z określonego powodu. Taki pogląd często wywodzi się z myślenia, że „wszystko, co się dzieje, zadziać się powinno”. Powiadamy wam, że z wyższego punktu widzenia wszystko prowadzi do szerszego zrozumienia, lecz „ziemski uniwersytet” ma na celu nauczyć was odpowiedzialnej kreatywności. Naczelnym profesorem jest „doktor przyczyna i skutek” i ten doktor stosuje „wizyty domowe”. Jeśli wszystko „już za pierwszym razem” byłoby w najwyższym porządku, nie byłoby potrzeby douczania się i kolejnych cykli umożliwiających dalszy wzrost poprzez reinkarnację. W taki sposób istnieje „krzywa procesu uczenia się” a czas nauki sprawia, że można ów proces powtarzać. Ludzkość będzie kontynuować kurs, dopóki nie nauczy się odpowiedzialnego tworzenia. Nie każde działanie i nie każda decyzja podlega testowi. Wasza nowa matryca na rok 2013 i dalej poza ten rok oferuje bardziej skomasowane kryteria dojrzewania. Pośród tych zaawansowanych instrukcji przechodzenia do wyższej klasy konieczne są dalsze działania. Powiadamy wam, że indywidualne i grupowe spójne myślenie może zmienić waszą planetarną rzeczywistość i to zrobi. Jednak musicie pojąć, że najbardziej przekonujące i skuteczne kreatywne manifestacje nie mogą wyłonić się z mózgu działającego w trzecim wymiarze, lecz z umysłu wyżej wymiarowego o częstotliwościach theta. Istnieje tak wiele rzeczy, które muszą ulec zmianie i wy je rozpoznacie. Tak wiele sposobów myślenia nadal opiera się są na błędnych zewnętrznych cechach z poziomu trzeciego wymiaru, włącznie z chciwością, brakiem humanitaryzmu niektórych ludzi względem innych ludzi i dążenie do mocy, którą stawia się ponad miłością. W 2013 roku możecie zacząć jednoczyć i tworzyć harmonijną Ziemię. „Teraz trzeba się postarać”, mówią wam „wezwania fanfar”!

Jam Jest Metatron, który dzieli się z wami tymi prawdami. A wy jesteście umiłowani.

Część 2
Dalszy ciąg o wodnikowym promieniowaniu

… I tak oto kosmiczne promieniowanie faktycznie oferuje korzyści, choć wymaga odpowiedzialności tych z was, którzy znajdują się na Ścieżce. Praca mistrzów takich jak Graham Hancock, John van Auken, David Childress, John Jenkins i dr Semir Osmanagich oraz innych, o których rozmawialiśmy w trakcie tego spotkania ujawni znacznie więcej. Światło będzie świeciło w cieniu waszych prawdziwych korzeni. Jednak zbiera i krytykę. To jest dualizm, który widzicie. Stara energia przeciw nowej. Kiedy są prezentowane nowe trendy odmienne od głównego nurtu, pojawia się odrzucenie. Chodzi o odrzucenie starych systemów na rzecz nowych, i w tym tkwi elektromagnetyka, aspekt wewnętrznej polaryzacji, widzicie sami.

Powiemy wam, że to, co odkryto w Bośni przez doktora Osmanagich, całkowicie odmieni wasze wyobrażenia na temat historii. Te odkrycia poddano krytyce mimo, iż oferują ważną prawdę, zaangażowaną w rozświetlanie cienia.

Pojawi się nowe pokolenie naukowców akademickich zajmujących się zakresem nauki, fizyki czy archeologii, który zaoferuje nie tylko nowy klucz do przesunięcia, lecz ujawni wiele materiałów dotyczących ukrytej historii planety. Mówimy wam, że wielu z pojawiających się naukowców i pracowników uczelni stanie się nowymi pracownikami Światła i strażnikami Ziemi, niezależnie od tego czy będą sobie z tego zdawali sprawę czy nie.

W rzeczywistości ich praca kawałek po kawałku, krok za krokiem ukaże brakujące dowody, które wraz z niezbędną konsolidacją nauki z religią pozwolą wyjaśnić wasze prawdziwe pochodzenie i historię. Praca jednego pokolenia będzie podwaliną dla kolejnego. Z biegiem czasu Duch i nauka zintegrują się i stworzą kompletny krąg. Wasz prorok Edgar Cayce powiedział, że ludzkość dowie się więcej o Bogu poprzez naukę niż za sprawą religii. Przyjdzie czas, kiedy tak się stanie.

Jak powiedziano podczas tego spotkania, wielu z waszych naukowców i badaczy poczyni nowe odkrycia, które przed rokiem 1987 nie były oczywiste ani możliwe. Dotąd zbadano tylko część materiałów, które dostarczają wiele wartościowych informacji.

Prace badawcze nad promieniowaniem słonecznym prowadził najpierw Greg Braden, następnie Susan Rennison, a później kontynuowali je inni. Praca doktora Luca Montagnier udokumentowała element spójności z falami theta. Tak więc w promieniowaniu Wodnika nastąpi wiele przesunięć i wiele się zmieni. Niektóre z tych zmian pojawią się za waszego życia, inne potrzebują kilku stuleci, a jeszcze inne tysiącleci. Lecz zmiany nastąpią. Możemy wam zdradzić, że w 2028 roku dokona się ogromny skok naprzód..., lecz to wy go stwarzacie!

Plazma słoneczna stanie się rzeczywistą bazą nowego firmamentu i przejścia do krystalicznej biologii. To promieniowanie Słońca odgrywa pierwszorzędną rolę we wszystkich tych przesunięciach i w ekspansji zrozumienia plazmatycznego życia.

Nastąpiło przesunięcie. Co to oznacza?

Przesunięcie wymiarów

Staną się widoczne wyżej wymiarowe formy życia. Na Ziemi są nowe tylko w kontekście „namacalności”..., choć zostały odnotowane w niektórych tekstach religijnych. Starożytni pisarze w licznych świętych tekstach wzmiankowali, że życie występuje w trzech formach: jako glina (biologia ziemska), ogień (elektryczne dewy) i światło (aniołowie). Niektóre z „orbów,” koboldów objawiających się w błyskach, elfów i fenomenów fotonicznych „meduz”, które w ostatnich latach zaczęły się ukazywać w przyspieszonym tempie, są w rzeczywistości świadomymi formami życia z innych wymiarów. Niektóre z nich poznaliście, jak na przykład kręgi zbożowe. Są one badane przez liczne grupy, lecz nie postrzega się ich jako formy życia. NASA w ostatnich latach odnotowała rekordowa ilość CME, które zostały zidentyfikowane przez fizyków Susan Rennison i doktora Grega Bradena, jak zauważono podczas tego zebrania.

Podsumowanie skutków plazmatycznego przesunięcia

Zmiany w ilości jonów umożliwiające łatwiejszy dostęp do spójnego stanu theta.
To ułatwia otwarcie szyszynki.
To jest narzędzie do twórczej manifestacji harmonii.
To jest katalizator dla przemian DNA i biologicznego przejścia do krystalicznej biologii bazującej na krzemie (kwarc jest dwutlenkiem krzemu) w korelacji z krystaliczną siecią dyslokacji plazmy.
Asystuje przy poszerzeniu planety do 12-tu wymiarów.
Umożliwia szerszy dostęp do wielowymiarowości (fotonicznych i plazmatycznych form życia).
Kluczowa rola przy koniecznych przemianach Ziemi.
Zwiększenie spójności.
Kluczowa rola w tworzeniu Nowego Firmamentu.
Zwiększona intensywność wibracji węzłowych punktów mocy, kontrolowanie punktów z portalami.
Zdolność ludzkości do stworzenia Nowej Ziemi.

Kochani, powiadamy wam, że nastąpiło wzniesienie planety, dotyczy to również ludzkości. Choć większość ludzi tego nie rozpoznaje tkwiąc nadal w rzeczywistości trzeciego wymiaru, Ziemia naprawdę uległa przemianom, wzniosła się w nowy paradygmat. Dlatego nadszedł czas na pozbycie się starych energii STRACHU. Nasze przesłanie służy temu, aby opowiedzieć wam o waszej boskości i prawdę mówiąc, również temu, aby wam uświadomić, że planeta znajduje się w pierwszym roku Nowej Ziemi.

Środki zaradcze

Wasze zadanie w tym przesunięciu polega na współtworzeniu.

Wiele waszych wcześniejszych społecznych kontaktów bazowało na gwałtownych aspektach dualizmu – miłości kontra mocy. Dzisiaj ten temat wychodzi na pierwszy plan.

Wielkie atlantydzkie stowarzyszenie Posejdy zwane „Prawem Jedni” osiągnęło harmonię najlepszą z możliwych do osiągnięcia na waszej planecie. Mimo to ich wyraźna niezdolność do konfrontacji z pogłębiającą się gęstością związanej z dualizmem przemocy doprowadziła ostatecznie do upadku jednej z największych kultur. W tym przypadku zakres oddziaływania jest duży i z biegiem czasu znajdzie rozwiązanie, jednak zajmie to naprawdę wiele lat. I wielu z was znajdujących się na tej sali było częścią Posejdy, częścią Prawa Jedni. I kochani, niepotrzebnie nadal nosicie ten balast.

Prosimy was wszystkich, abyście pozbyli się poczucia winy i bólu. (cisza...)

Mistrzowie, powiadamy wam, że połowa świata w pewnym momencie znajduje się w promieniach światła a druga połowa w ciemności, ponieważ to jest świat polaryzacji. Mówimy wam, że większość ludzkości utkwiła świadomość w ciemnościach i budzi się do światła mądrości. Powiadamy wam, że żyjecie, jak kanał powiedział, a my wielokrotnie oferujemy na Ziemskim Uniwersytecie szkołę dualizmu. Wy wszyscy jesteście celowo stworzoną iluzją. Planeta wzniosła się a z biegiem czasu dokona tego każdy z was. Masa krytyczna, większość ludzkości, w harmonii wzniesie się w ciągu około 15 pokoleń.

Dlatego nosiciele Światła znajdujący się pośród was nigdy nie powinni stracić nadziei lecz świecić jasno, ponieważ nawet niewielka fala fotonów przynosi tymczasowe rozświetlenie. Tak to jest i tak musi być dzisiaj z wami. Wasz wielki Mahatma Ghandi wyjaśnił, że sami musicie być zmianą, której pragniecie. A my dodamy, że życzenie odmiany jest istotną częścią równania. Druga część będzie polegała na podjęciu działań w celu manifestacji zmian.

Przemiana nadejdzie

Są tacy, którzy mówią, że znaczące narody, te, które nazywacie „pierwszym światem”, dominują pod względem finansowym i są potężne - bardziej jak przedsiębiorstwa niż kraje. Przedsiębiorstwa na bazie zysków, których mieszkańcy są traktowani bardziej jako pracownicy zamiast obywatele. Prawda jest szersza, bardziej złożona niż jeden kraj, rasa czy konglomerat.

Są tacy, którzy uważają, że cała ludzka populacja jest manipulowana za pomocą mediów, odurzana obfitością i zniewalana długami. Mówimy wam, ze zbliża się czas, kiedy ludzie zaczną budzić się do wiedzy, że to nie wyniszczające długi wiążą się z ich przekonaniami, lecz wiara wikła je w sieć zadłużenia i poczucie braków. Niektórzy mogą uważać, że jednostki utraciły swoją suwerenność. Niemniej jednak światło świeci i staje się coraz jaśniejsze. Na planecie dochodzi do władzy nowe pokolenie i ono przyspieszy zmiany. To pokolenie to WY!

Globalny system gospodarczy ulegnie zmianie lecz nie będzie to swobodny upadek i katastrofy nieodwołalnie prowadzące do planetarnego chaosu. Totalny chaos nie służyłby temu co ma nadejść. Chodzi o coś więcej, o zmianę prowadzącą do świadomej przemiany, pojawią się pozytywne elementy umożliwiające lepszy sposób na życie. To, co się dzieje, może mieć cel i prowadzić do przemian.

Faktycznie zmiana jest naturą rzeczywistości, i ta przemiana nadejdzie. Pojawi się dla najwyższego dobra, kiedy uda się wam tego dokonać.

Nowa Ziemia, nowi ludzie, mogą i będą stwarzać lepszą przyszłość odrzucając po prostu swoją przeszłość. Zmiany pojawią się poprzez odebranie lekcji z przeszłości i stopniowe dopasowanie do teraźniejszości. Kiedy nowi ludzie, którzy pojawią się w przeciągu następnych 15-tu generacji, dojdą do władzy, będą wybierali nowy wzorzec i nastąpi przesunięcie.

Jony jako narzędzie

Widzieliśmy prezentacje, w których naukowcy dokonują zmian pomagających udoskonalić dualizm. Chodzi o promieniowanie jonowe. Wasi naukowcy dokumentują to za sprawą NASA, dokonuje tego Greg Braden, Susan Rennison i inni.

Mówimy wam, że naszym zdaniem niesamowity napływ jonów jest w symbiozie z wymiarowym przesunięciem i pracuje w synergii z krystaliczną siecią. Nowy rezonans jonowy umożliwi wam łatwiejsze otwarcie szyszynki. Pozwoli wam łatwiej operować rezonansem theta. I mówimy wam, że współtworzenie nie zachodzi w świadomym stanie beta, lecz bardziej - w głębszym stanie theta. Jako społeczeństwo od początku koncentrowaliście się prawie wyłącznie na świadomości częstotliwości beta, a w nowej energii Nowej Ziemi otrzymacie narzędzia umożliwiające łatwiejszy dostęp do theta.

Fantastyczna muzyka osób muzykujących podczas tej konferencji jest narzędziem umożliwiającym osiągnięcie twórczego stanu theta. Ich praca była „channelowana” i inspirowana na te czasy (ref.: Kai Mitchim & Ron Crose). Praca z kryształami phi naprawdę jest narzędziem dla wzmocnienia myśli o wysokich wibracjach i spójnych ze stanem theta.

Klucze do manifestacji można odnaleźć będąc w stanie theta. Jako jednostki, naród czy planeta, nie musicie czuć się bezsilni czy bezradni wobec zmian.

Spójność i najwyższe dobro

Kochani, teraz zacznijcie się skupiać na medytacji nad najwyższym dobrem. Nie wątpcie, że cała rzeczywistość jest stworzona poprzez spójne projekcje przekonań. Niech każdy zbada własną świadomość, odnajdzie suwerenność i pracuje, aby być lepszym człowiekiem w sposób, jaki prezentował w trakcie tego spotkania Graham Hancock i ten „kanał”, a wtedy będzie emanował tą energią. To jest klucz. Nie można zakończyć nienawiści wysyłając nienawiść lecz poprzez wyrażenie życzenia i przekonanie o kreatywności miłości. Częścią tego procesu jest życie w prawdzie, natomiast odwracanie wzroku nim nie jest. Każdy zmienia swoje środowisko świadomie wyrażając świadome pragnienie najwyższego dobra.

Energia postępu do dyspozycji

Lecz mówimy wam, że choć szablony ekspansji pojawiły się w roku 2012, to zbiorowe oświecenie ludzkości rozciągnie się na wiele stuleci. 2012 zaoferował wam po prostu więcej narzędzi do pracy. My z królestwa aniołów nie jesteśmy tu, aby rozwiązywać wasze problemy lub krytykować, lecz aby wam dodawać otuchy na drodze do rozwiązań. Naprawdę każdy sam wybrał swoją rolę, aby rozwiązywać konflikty pojawiające się w trakcie studiowania na Uniwersytecie Dualizmu na ziemskim poziomie.

I chociaż ludzkość osiągnie masę krytyczną w przeciągu kilku stuleci, jest ważne, aby pozostawać z pozytywnym nastawieniem w „teraz”, ponieważ pewnego dnia, w pewnym czasie serce się wzniesie. Prosimy was: rozświetlajcie świat radością, emanujcie miłością i trwajcie przy prawdzie. Trwajcie w świetle. Zbierajcie się w grupy, dajcie sobie czas na samotność i angażujcie się w grupowe medytacje dla prawdziwie najwyższego dobra. Każdy z was ma szansę, aby każdy swój dzień spędzić w doskonały sposób. Scenariusz, w którym rozpozna swoje słabości, własne konflikty z integralnością, to dzień, kiedy przejmie własne mistrzostwo, i tak naprawdę to cały proces jest podróżą. Upadek w dualizm stanowi punkt, w którym należy uczyć się na błędach i podjąć środki zaradcze. Doktor „przyczyna i skutek” czyni - jak powiedzieliśmy - wizyty domowe. Przyczyna i skutek tworzy pola świadomości osobistej i grupowej. Tak indywidualnie jak i zbiorowo prawdę trzeba rozpoznać i zintegrować poprzez innego człowieka. Czy rzeczywiście można próbować rozbroić kogoś innego mając pod ręką własny arsenał? A czy później ta prawda obowiązuje pojedynczą osobę albo naród?

Zakończenie

Kiedy wasze społeczeństwo przezwycięży widoczne problemy, może zacząć oddziaływać przez proaktywne centralne medytacje grupowe. Jak się przekonaliście, grupa 7 000 osób może w spójnej medytacji theta wyemitować energię, która na pewien czas zredukuje przemoc. Moi kochani, a możecie sobie wyobrazić, co się stanie, kiedy taka grupa będzie się składała 144 000 osób albo nawet ze144 milionów? Poświęć chwilę, aby to rozważyć!

Nie poddawajcie się, nie zniechęcajcie i nie wierzcie, że to bez znaczenia! Róbcie to!

Duch mówi o MIŁOŚCI. Duch nie interweniuje. Każda religia działająca obecnie na Ziemi ma swoje prawdy i wypaczenia. Kluczem jest percepcja. Do was należy wybór, co jest prawdziwe, co wam służy a co nie. Baza tego rozpoznania leży w waszych myślach i sercach, a NIE w STRACHU. Żadna prawdziwa święta ekspresja nie ogranicza swojej prawdy, swojego piękna w grupie. Kochani, wszystkich was, każdego z osobna otulam odżywczą energią i polem samourzeczywistnienia, ponieważ każdy z was jest naprawdę mistrzem na Ścieżce wznoszenia. Naszym celem jest zaoferowanie wam inspiracji i klarowności, lecz z waszej strony - jako świętych i suwerennych ISTOT – potrzebne jest ćwiczenie przenikliwości, kiedy czytacie takie „channelingowane” przekazy.

Tak więc na zakończenie gratuluję wam tego dnia i tego spotkania..., i w rzeczy samej gratuluję współ-stworzenia planetarnego wzniesienia. Wy tego dokonaliście i szanujemy was za to.

Jestem Metatron, który dzielił się z wami tymi prawdami. Żegnam was z miłością!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:34, 08 Maj 2013    Temat postu:

SEKWOJA: KRYSTALICZNY PORTAL UZDRAWIAJĄCY

Archanioł Metatron via Tyberonn nr 82 10.04.2013 [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrowienia, moi kochani, jestem Metatron książę Światła. Witam was w strumieniu bezwarunkowej miłości. Kłaniam się każdemu, kto czyta te słowa i właśnie teraz łączy się energetycznie z tym przekazem.

Duchowi asystenci zebrali nas w tej chwili razem, ponieważ są świadomi waszych energii osobistych. Zapewniamy, że to zebranie jest tak samo ważne dla was jak i dla nas z niebiańskich krain. Takie chwile oferują nie tylko selektywną komunikację, inspirujące informacje, lecz również kody świetlanej energii, która was odżywia i jest wchłaniana przez wasze serca, a my dajemy ją wam z miłością. Te energie dostajecie w darze, ponieważ w ten sposób z radością was tulimy!

Kochani, na chwilę zamknijcie oczy i przywołajcie wizję zielonego promienia, który opływa wasze ciała. Tak połączycie się ze zbiorową energią świata roślin, a zielony promień zwiastuje uzdrowienie i miłość.

Mistrzowie, w poprzedniej części rozmawialiśmy o niezliczonych zaletach energii królestwa minerałów. Kryształy i minerały naprawdę są bardzo pomocne - tak dla ludzkości jak i całej Ziemi. Natomiast w tym przekazie będziemy mówić o dobroczynnej sile królestwa roślin ze szczególnym uwzględnieniem energii drzew.

Ze wszystkich żywych energii świata roślin to właśnie drzewa są najsilniejsze i dają najszersze korzyści. Ludzkość docenia ich piękno i wartość, nawet jeśli traktuje je tylko jako materiał surowcowy. Jednak tak naprawdę mało kto rozumie niektóre z ich walorów. Powiadamy wam, że drzewa są duchowymi kanałami, rezonatorami i kondensatorami niesamowitej energii.

Wszystkie drzewa są odbiornikami i multiplikatorami energii ze Słońca, gleby, wody i świata minerałów. Są projektorami przenoszącymi z subtelnych częstotliwości energii fal wszystko, co nazywacie pięcioma żywiołami, i jako takie są ogromnie korzystne tak dla Ziemi jak i ludzkości, a również dla całego życia wewnątrz i na zewnątrz, na górze i na dole. Drzewa, bardziej niż jakiekolwiek inne gatunki flory, są widmowymi nośnikami wszystkich żywiołów i istnieją dynamicznie w więcej niż trzech wymiarach Omni-Ziemi. Żywe drzewa tworzą piramidalną hierarchię życiowej siły i świadomości. Dlatego niektóre drzewa są istotami bardziej zaawansowanymi niż inne, i jako takie oferują skuteczną i silną dynamikę. Już starożytne społeczeństwa uznały je za święte istoty.

Gigantyczna sekwoja – mamutowiec olbrzymi - reprezentuje energię niepodobną do czegokolwiek na tym świecie. Te prastare żywe istoty emitują wielopoziomowe pole albo nakładające się na siebie pole auryczne przypominające wielowarstwową strukturę istoty ludzkiej. Posiadają świadomość siebie, zarówno zindywidualizowaną jak i zbiorową, która jest wyjątkowa i dobroczynna. Te majestatyczne stworzenia są obecnie rzadko spotykane i w sposób naturalny rosną jeszcze tylko w zachodnich rejonach Ameryki Północnej. Można powiedzieć, że sekwoje wiecznie zielone i mamutowe drzewa są strażnikami królestwa roślin i w tym znaczeniu są symbiontami krystalicznych członków królestwa minerałów zamieszkujących Ziemię. Odmiany sekwoi: mamutowe drzewa (inne nazwy: sekwojadendron, sekwoja olbrzymia, welingtonia) i sekwoje wiecznie zielone to dwa spomiędzy niewielu członków królestwa roślin posiadających pełną świadomość wykraczającą poza liniowy strumień bieżącego czasu. W rzeczywistości mają świadomość przeszłości, teraźniejszości i w pewnym stopniu przyszłości oraz ludzkości i Ziemi. To wyróżnia mamutowce (i pewne inne odmiany) z dużej różnorodności drzew i roślin, które znają tylko zbiorową świadomość grupy i chwili „TERAZ”.

Gigantyczne mamutowce, jak ustalili geolodzy, żyją na Ziemi od ponad 144 milionów lat. Są to starożytne Duchy. Swą wielkością dominowały już za czasów dinozaurów, kiedy powierzchnia planety ulegała przeobrażeniom w odwiecznym powolnym tańcu geologicznym. W czasie ostatnich 200 lat ludzkość dotkliwie przetrzebiła te prastare sekwoje mamucie pozostawiając 77 sztuk ( na dzień dzisiejszy). Te pozostałości mają decydujące znaczenie dla przyszłych generacji. Dlatego mówimy wam, że energia zamieszkująca owe wyjątkowe, żywe pola energetyczne powoduje ekstremalne uzdrowienie. Ogromne sekwoje mamucie i sekwoje wiecznie zielone są jednymi z najbardziej świadomych form drzew w całym królestwie Flory. Energie, jakie wytwarzają, pulsują w formie krystalicznej i emitują do otoczenia wyższe częstotliwości.

… I dodamy jeszcze, że kiedy mówimy o sekwojach mamucich, to mamy na myśli również sekwoje wiecznie zielone, ponieważ obie odmiany posiadają podobne cechy i właściwości, które omówimy w dalszym ciągu tego przekazu.

Ponieważ mamutowce są zdolne do samoistnego sklonowania, wiele z tych istot stanowi dokładne kopie swoich fizycznych i duchowych esencji takich, jakie istniały na początku. Klonowanie przyczyniło się do roli tego drzewa jako strażnika zapisu rozwoju życia na planecie. Ich znana długowieczność jest wielowymiarowa.

Sekwoje olbrzymie wyszły poza cechy i zdolności zmian sekwencji czasu i wykroczyły ponad wymiary. Nie trzymają się tej samej chronologii liniowego czasu i przestrzeni. Kiedy ktoś pośród nich spaceruje lub medytuje, może wznieść się poza czas. Godziny wydają się być minutami a minuty ciągną się godzinami. Wyobraźnia wzlatuje porywająco i otwierają się mentalne korytarze pobudzając wzruszającą inspirację. I podobnie, jak przestrzeń może być definiowana jako zakrzepły czas, tak może również przenieść się ponad przestrzeń trójwymiarową. Tę cechę można przypisać również do określonych drzew. Kusząco interesujące!

Jednak chcemy podkreślić, że niektóre sekwoje mamutowe rzeczywiście mają cechy portali manifestujących się, kiedy drzewo całkowicie harmonijnie i w pełni rezonuje z innymi elementami. W Parku Narodowym Sekwoi osiągają wysokość 2550 do 7000 stóp (stopa = 0.3048 metra) (Uwaga: chodzi o wysokość nad poziom morza, same drzewa obecnie osiągają 95 m wysokości, średnica 10 m, w XIX wieku nawet 135 m przy średnicy 12 m) zapewniając maksymalną harmonikę gwiezdnych wrót. W rzeczywistości niektóre wierzchołki w Sequoia National Park w Moro Rock są wektorami gwiezdnych wirowych wrót.

Hierarchia w królestwie roślin

Jak już mówiliśmy, niektóre drzewa zawsze były uważane przez ludzkość za święte. Królestwo roślin istnieje w spektrach świadomości podobnie jak wszystkie królestwa żywiołów. Duchy / dewy królestwa roślin reprezentują szereg tych istot – wróżki i elfy, które druidzi nazwali „zielonymi ludźmi”. Lecz tak, jak fauna reprezentuje swoistą hierarchiczną złożoność, tak i świat roślin w obrębie swego gatunku posiada formy życia o bardziej poszerzonej „świadomości” i inteligencji. Niektóre rośliny wykorzystywane w medycynie i do pobudzenia aktywności psychicznej są bardzo świadome i od tysiącleci są dla ludzi żyjących w bliskości z Naturą „duchowymi sojusznikami”.

W niektórych odległych rejonach, na przykład w dorzeczu Amazonki żyją jeszcze wspólnoty plemienne, które potrafią się połączyć i skomunikować z tym, co bywa nazywane „Duchy Lasu”, z których wiele jest „roślinami” posiadającymi świadomość. Pośród nich znajdują się Ayamara z Peru i Boliwii.

Powiadamy wam, że mamutowce i sekwoje były uznawane za święte przez starożytnych światłych ludzi, jak choćby przez mieszkańców Atlantydy i Lemurii. Święte nie w sensie towaru czy zasobów, lecz jako inteligentne boskie istoty, za które druidzi uważali również dęby, ostrokrzewy i cisy. Ponieważ są najwyższą emanacją królestwa drzew, to i miejsca, w których żyją, są przesycone ich indywidualną i zbiorową energią i świadomością . Jednak największe pola świadomości spośród wszystkich gatunków drzew najprawdopodobniej posiadają właśnie gigantyczne mamutowce.

Dlatego zrozumcie, że ogromne mamutowce są wyjątkowe nie tylko z powodu swoich rozmiarów lecz także z powodu inteligencji i pewnych cech eterycznych pola energetycznego. Za czasów Lemurii tymi drzewami zajmowali się specjalnie przygotowani ludzie – mężczyźni i kobiety.

W epoce przed dualizmem za czasów MU nie wszystkie rośliny znajdowały się w glebie.
Niektóre były na wpół fizyczne, prowadziły światłą egzystencję i mogły się przemieszczać oraz bezpośrednio porozumiewać. Ich na wpół fizyczny aspekt biologiczny przebiegał ponad projekcją widmową i dlatego potrzebował bardzo małych dawek pożywienia z gleby. Projekcja stroboskopowa w gęściejsze królestwo materii dawała pożywienie poprzez składniki pokarmowe fotonicznej prany. To dotyczyło wszelakiego życia włącznie z ludźmi, którzy żyli w formie sprzed dualnej w Lemurii znanych jako złoty hologram Lemuryjski.

W pre-dualności Lemurianie mieli zdolność łączenia świadomości z matriksem mamutowców i doświadczania życia w ramach tego ogromnego pola lub poza nim. Ta zdolność była dostępna jeszcze po zaistnieniu dualności na Ziemi, a korzystali z niej dobrotliwi lemuryjscy mistycy. Towarzystwa klasztorne skupiające lemuryjskich uzdrowicieli koncentrowały się w rejonach, które teraz nazywane są Parkiem Narodowym Sekwoi i Kings Canyon National Park w kalifornijskiej górach Sierra Nevada. Powiadamy wam, że granitowa kopuła, Moro Rock (rezerwat sekwoi), była uznawana prze Lemurian za święte centrum spotkań.

Lemurianie rozumieli, że gigantyczne sekwoje emitowały rzadkie i złożone częstotliwości fal, harmonizujące intonacje powodujące odmłodzenie i dobre samopoczucie. W rzeczywistości wiele ich uzdrawiających terapii i duchowych ceremonii były powiązane z mamutowcami. Pewien aspekt lemuryjskiej świadomości nadal pozostaje w zbiorowym umyśle mamutowców w podobny sposób jak dąb i cis utrzymują pewien aspekt Atla i druidów. Jednak w dużo większych i dlatego silniejszych polach wibracyjnych mamutowców jest on bardziej żywotny.

To niezwykłe pole naprawdę jest dostępne, naprawdę namacalne dla każdego, kto zechce spędzić czas pośród tych drzew. W przyszłości ludzie zrozumieją - jak to było w przeszłości -, że w wibracjach przestrzeni energetycznej tych drzew drzemią prawdziwie lecznicze właściwości. Mówimy wam, że pod sekwojami jest dostępna wymierna jakość pola theta. Ta szczególna cecha jest rzeczywista nawet, jeśli jeszcze nie została rozpoznana i sprawdzona. Korzyści są zarówno fizyczne jak i psychologiczne.

Z czasem wasi naukowcy przebadają pole energetyczne produkowane przez sekwoje i odkryją ich zdolność do kondensowania energii. Unikalna wyściółka grubego zewnętrznego okorowania mamutowca chroni drzewo przed ogniem i insektami i jest izolatorem pozwalającym utrzymywać optymalny żywy przepływ strumienia energii pranicznej. Ta charakterystyczna bio-prana przebiega i przepływa przez każde żywe włókno i macierz eterycznych elementów mamutowca w strumieniach bio-elektrycznych obwodów. Drzewo posiada też dobroczynne pole theta, które emituje za pomocą indukcji do ludzkiej aury.

Każda sekwoja jest istotą bardzo świadomą i żywo reaguje na obecność ludzi. Mamutowiec może wyzwolić wibracje specjalne, niepowtarzalne i związane tylko z potrzebami aury każdego ludzkiego poszukiwacza, którego aura potrzebuje energetycznego zharmonizowania. Kiedy t się dzieje, można odczuć niesłyszalne z pozoru mruczenie które, jak mruczenie kota, balansuje i uziemia ludzkie pole auryczne.

Wprawdzie i inne drzewa posiadają wysoką świadomość i mogą uzdrawiać, jednak żadne nie jest tak silne i wyjątkowe jak mamutowiec. Jego imponująca struktura nadaje wiarygodność faktowi, że emituje ogromnym pole. Gigantyczna sekwoja pochłania tysiące litrów wody, masywne fotony światła, energii słonecznej i mocno natlenia otoczenie, na rok na jedno drzewo przypada nawet 300 funtów. W zasadzie to są akumulatory energii życiowej i tak zwanej spójnej „siły życiowej”.

Strukturalny proces energetyczny

Sekwoja służy jako specjalny kanał dla boskiej energii, która ją zasila w podobny sposób jak to ma miejsce w portalach – gwiezdnych wrotach – za pomocą axiatonalnych wibracji. Mamutowiec odbiera energię, przekształca ją i generuje w procesie cyrkulacyjnym podobnie jak to się dzieje w przypadku piramid. Jego system korzeniowy absorbuje i wysysa wodę poprzez proces osmozy a następnie ją oddaje odżywiając otoczenie mnóstwem litrów oczyszczonej wody. Igły cyklicznie pochłaniają powietrze i oddają je oczyszczone. Zielone igły absorbują światło Słońca i poprzez proces złożonej fotosyntezy przerabiają je na spójną energię słoneczną. Składniki mineralne są odbierane przez glebę i przemieniane w biochemiczne pożywienie. Mamutowce są odbiornikami i przetwornikami energii słonecznej, wodnej oraz minerałów.

Proces przebiega w ruchu wirowym tworzącym owalnie cyrkulującą spiralę i pionowy ruch od gleby do nieba, pole wirowe jest utrzymywane przez układ bioelektryczny. Geo-krystaliczne molekuły wody są uwalniane przez mamutowca w formie siedmiokrystalicznego wzorca, który występuje w przyrodzie w naturalny sposób. Właściwie metamorfoza częstotliwości, jaka ma miejsce pod i wokół drzewa, zachodzi dzięki woli zbiorowej świadomości tych drzew i tworzy pole theta z wkodowaną krystaliczną energią. Ich wysokość od 2 500 do 7000 stóp (nad poziom morza) jest optymalna dla wytwarzania szerszej zharmonizowanej równowagi. Taka niezwykła energia panuje w rezerwacie mamutowców i Kings Valley National-Park.

Masywna sekwoja mamucia jest swoistą oazą i za sprawą swojej harmonijnej atrakcyjności służy jako konklawe boskiego Ducha. Zbiorowa energia mamutowców jest zasadniczo konsylium / Radą. Pomiędzy drzewami ma miejsce stały przepływ fali, otwieranie, kalibrowanie i zestrajanie czakr z orientacją na odbieranie energii wymiarów. Każda sekwoja pulsuje w zakresie fal theta, które uspokajają ludzkie pole emocjonalne i do tego otwierają szyszynkę. Puls jednego mamutowca tworzy stałą falę harmonizującą z pulsem innej sekwoi, co umożliwia również otwarcie trzeciego oka i co przy otwartej szyszynce powoduje powstawanie głębokich wglądów wizyjnych oraz kontakt z boskimi sferami. Pole symbiotyczne absorpcji częstotliwości „udomawia” dostęp wizyjny i niesie wspaniały ładunek prany, siły życiowej, okazję do rekalibracji i priorytetyzacji głębszych uwolnień od przeszkód. Mistrzostwo mamutowców stymuluje wizję upragnionych zmian i odnowionej witalności, promuje ekspansywny wzrost w niezwykle głębokim zakresie.

Te drzewa to prastare istoty, oświecone Duchy gotowe wesprzeć każdego poszukującego w najbardziej odpowiedni dla niego sposób. Mogą zarówno ożywić jak i uspokoić. Pobudzają wizję Mer-Ka-Ny oraz wyciszają emocjonalne i psychiczne pole aury w tonacji harmonii 12-tu oktaw w chrystusowym ciele świetlistym. Mamutowce są kryształami świata roślin, królewskimi posłańcami drzew połączonymi z niebiańskością.

Wielu z was zna wyniki pracy doktora Emoto, który ustalił, że dzięki dźwiękom muzyki i harmonijnym intencjom woda krystalizuje bardziej harmonijnie. W swojej pracy inspirował się odkryciami Marcela Vogla - mistrza od kryształów. Marcel Vogel pierwszy zauważył przejście wody do postaci krystalicznej za sprawą harmonijnego oddziaływania i wyższych intencji. Emoto fotografując wodę zwrócił uwagę, że przemienia się w płynne kryształy tworząc wokół jądra krystalograficzne wzory.

Powiadam wam, że woda wchłonięta przez sekwoje też jest tak przemieniana. Jako takie są mamutowce żywymi kryształami, które na swoje otoczenie emitują energię. Sekwoje wiecznie zielone są masywnymi kryształowymi generatorami, które usiłują zrównoważyć energię planety.

Zakończenie

Królestwo roślin ma zadanie wspierania wszelkich form życia na planecie i samej Ziemi. Żywe rośliny wypełniają to zadanie z radością gotowe ofiarować tlen i pokarm w postaci owoców, warzyw, nasion i orzechów. Rośliny spożywane w celach medycznych w postaci naparów, wywarów, wyciągów itp. z ziela, korzeni, nasion umożliwiają uzdrowienie. Drewno i włókna są chętnie ofiarowane dla różnych celów jako że są źródłem odnawialnym. Jednak korzystanie z nich musi być mądrze zarządzane.

Pewne rośliny mają bardzo korzystne wzorce wibracji i są zdolne do uzdrawiania i wznoszenia wibracji ludzi. Mamutowce, dęby i cisy to przykłady bardzo świadomych istot, które oferują takie cechy uzdrawiające. Sekwoje wiecznie zielone służą wyciszającą radą Ducha, ponieważ rezonują głęboką świętą energią. Wszyscy, którzy przebywali w ich pobliżu, odczuli silną obecność Boskości.

Największy z gigantycznych mamutowców osiągnął wagę ponad 12 milionów funtów i wysokość 370 metrów a przekrój 40 metrów u podstawy, przekraczając objętość 53000 kubików. Takie drzewo wypromieniowuje i zużywa masę wody i światła. Mamutowce przemieniają wodę w ciekłe kryształy i produkują energię wibracji theta a tym samym pole rezonansowe integralnej równowagi. Mamutowce są jednopłciowe, zarówno męskie jak i żeńskie. Projekcja ich energii jest odżywcza i ekspansywna, w ziemskich pojęciach emitują trwały rezonans boskiej kobiecości i boskiej męskości.

Zalety odwiedzin sekwoi mamuciej

Równoważenie i energetyzowanie czakr i aury.
Duchowe i fizyczne odmłodzenie.
Uzdrowienie harmonii zmysłów i dopasowanie biologii gruczołów i systemu nerwowego.
Stabilizacja, uzdrowienie i wyciszenie w dziedzinach mentalno-emocjonalnych, wyciszenie depresji.
Czystość wizji trzecim okiem – otwarcie szyszynki.
Zwiększona zdolność do priorytetyzacji i rozwiązywania problemów.
Pobudzenie witalności i poczucia radości oraz energii celu.
Wspiera wizyjny dostęp do Akaszy i Umysłu Uniwersalnego.
Lepsze połączenie z żywiołami Natury, Gają i królestwem dewów.
Równoważenie matryc płci / żeńskie zjednoczenie powoływania w integracji harmonijnej z byciem Jednością.
Wzmocnienie woli i determinacji.
Otwarcie kreatywnego i inspirującego okna umysłu.
Przyłączenie do lemuryjskiego aspektu odżywczej świadomości.

Te cechy są całkiem realne. Po prostu trzeba spędzić czas pod sekwoją mamucią aby poczuć radość i harmonię na łonie naturalnych lasów zielonych..., i naprawdę wszystkie dziedziny życia, które wymieniliśmy, ulegają poprawie. Mamutowiec jest żywą świadomą baterią, naprawdę wyjątkową i potężną, niesamowitą odżywczą istotą. Z powodu pięknych energii i harmonii w Narodowym Parku Mamutowców, występują one w tym regionie optymalnie.

Sekwoje mamucie nadal mają wiele do zaoferowania wyższemu zbiorowemu umysłowi i są do bezwarunkowej dyspozycji dla ludzkości i planety wykraczając ponad trzeci wymiar, w którym grozi im wyniszczenie. Obchodź się z nimi ostrożnie, kiedy je odwiedzisz, ponieważ te istoty czekają na ciebie z miłością.

Jestem Metatron, Pan Światła i przybyłem, aby podzielić się z wami tymi prawdami. Pozostańcie w miłości!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GUIDMUN dnia Śro 8:39, 15 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:52, 21 Lip 2013    Temat postu:

RENESANS ZŁOTEJ ERY – ponowne odkrycie radości życia
archanioł Metatron via James Tyberonn [link widoczny dla zalogowanych] tłumaczenie Teresa Serafinowska

Witam Mistrzów! Jestem Metatron, Książę Światła i każdego z was otulam bezwarunkową miłością.
W miarę jak zbliżacie się do półmetka 2013 roku Nowej Ziemi, widzicie wiele zmian, które zachodzą coraz szybciej. Następuje odrodzenie! Wokół planety są rozmieszczone liczne punkty nieskończoności, które teraz ulegają przemieszczeniu, odrodzeniu oraz redefiniują się do nowej mocy, która umożliwi wzniesienie Ziemi i stanie się instrumentem do wzniesienia ludzkości. Proces zachodzi poprzez 144-częściową krystaliczną sieć, która już teraz pracuje z niewyobrażalnym rezonansem. W roku 2013 i później – w ciągu 7 lat – wiele węzłów mocy odrodzi się, wzniesie i przejmie nowe, poszerzone zadania. Pozostałe stopniowo stracą moc, ponieważ wypełniły swoje dzieło. Niektóre generatory, które dotąd były uśpione, wznowią aktywność, zaś inne, które wcześniej były głównymi, teraz będą wspierały pozostałe. Zamiana ról spowoduje przemiany we wszystkich węzłach, ponieważ zmianie ulegnie hierarchia sieci i ponieważ takie przejście zawsze odbywa się zgodnie z prawem obiegu.

Harmoniczne oscylacje hologramów czasu

Cykliczne energie epok przyciągają do siebie wszystko, co współbrzmi z ich wibracjami. Dlatego do obecnego etapu Nowej Ziemi są wprowadzane energie, które można nazwać „wielkimi oświeconymi”. Ma to związek z okresowym otwieraniem się przysłon portali. Na Ziemi istnieją miejsca z portalami nieskończonego spójnego Światła, w których są zakodowane odwieczne prawdy, i te miejsca są okresowo pobudzane do odkrywania wielkich lub jeszcze większych prawd.

Powrót złotego greckiego oświecenia

Jeden z rejonów, w którym istnieją punkty energii o wielkim znaczeniu, znajduje się w Grecji. Ten kraj posiada bramy czasu o wyjątkowych wibracjach. Mistrzowie, możemy powiedzieć, że Złota Era Oświecenia jest już w Grecji obecna. Że przynosi konsekwencje i korzyści pożądane w obecnym czasie. Dlatego poprosiliśmy nasz kanał, aby tam pojechał i dlatego wielu z was również czuje, że powinno tam być. W Grecji odrodziły się wielkie portale emitujące wibracje kodów Światła i niewyobrażalną energię wzniesienia. Greckie węzły mocy wyróżniają się kreatywnymi kodami wzmacniającymi aspekt wolności, ekspresji życia, estetycznej zmysłowości, artystycznej ekspresji oraz lepszym rozumieniem nauk. Ich energia emanuje radością i usuwa elementy blokujące służąc zdrowiu, poczuciu szczęścia oraz życiowej witalności i jest dostępna w wielkich portalach Grecji. Nadszedł czas, aby na nowo odkryć pasję i radość i stać się mistrzem Złotej Ery. Nadszedł czas, aby odzyskać harmonię. Nie żyjecie po to, aby ciągle pracować lecz po to, aby budować tożsamość własnej istoty i upajać się szczęściem.

Portale energii życiowej

Grecja obfituje w niezwykle dynamiczną energię życiową i posiada na swoim terytorium wyjątkowe gwiezdne wrota, wiry (wortexy) i węzły mocy istniejące od czasu Mu, Atlantydy, Hiperborei, Thule i Ramy. Do takich specyficznych miejsc w Grecji pielgrzymowali artyści, politycy, muzycy, kompozytorzy, pisarze, filozofowie, prorocy druidzi i święci zakonnicy, szamani, wizjonerzy, kapłani i kapłanki – zasiedlając je. Wszystko czynili w wielkim celu! Starożytni rozpoznali wagę osobistej rekalibracji, jaka zachodzi w tych portalach.
Na planecie znajduje się wiele kompleksów wirów z portalami, lecz tylko 2 spośród nich zostały uznane za pępki świata. To Delfy w Grecji i Rapa Nui na Wsypie Wielkanocnej oprócz tego, że są gwiezdnymi wrotami, są pierwotnymi kanałami zakodowanej siły życiowej, określanej jako jednostki świadomości Akaszy. Tylko te dwa miejsca na Ziemi: Delfy i Rapa Nui od starożytnych czasów mogły być uznawane za „pępki” planety. Pępki są połączone z pępowinami, kanałami dostarczającymi siłę życiową. Te dwa potężne miejsca są podstawowymi portalami wibracyjnymi odpowiadającymi za półkule, na których się znajdują (zasilającymi półkule północną i południową). Zarówno Delfy jak i Rapa Nui już w pierwszym roku Nowej Ziemi przyjęły na siebie kluczowe role i odnowiony rezonans energetyczny. Oba są kopiami siebie i pracują wspólnie. Delfy są bijącą czakrą serca i brwiową Gaji dla półkuli północnej a Rapa Nui - dla południowej części planety.

Szczęśliwe odrodzenie i cztery główne miejsca Świętej Grecji

Akropol, Meteory, Patmos i Delfy to cztery miejsca, w których objawia się energia odnowy i odrodzenia dla Nowej Ziemi. Renesans to rzeczywiście poprawne określenie dla tych miejsc, po stanie spoczynku reaktywowanych w celu wszczepienia kompletnej energii Złotej Ery. Ci z was, którzy byli częścią Złotej Ery, znajdą w tych portalach odnowioną radość życia oraz mogą odnaleźć część siebie, którą kiedyś utracili. Po wielu wcieleniach spędzonych na pracy związanej z planetarnym wznoszeniem liczni duchowi mistrzowie tak zatracili się w tym zadaniu, że zapomnieli o „zapachu róż”. Mentalne skupienie spowodowało u nich utratę radości z życia. Stracili równowagę. W niemałym stopniu przyczyniły się do tego religie bazujące na poczuciu winy powstałym po upadku Złotej Ery.

Grecy okresu Złotej Ery, żyjący w środowisku kulturowym niczym nieskrępowanej prawdziwej wolności, byli nacechowani radosnym sposobem życia i zdolnością do kochania chwili. Społeczeństwo greckie Złotej Ery przez kilka wieków było czymś w rodzaju „Camelotu” . Ta euforyczna faza reprezentowała społeczną matrycę pod wieloma względami o wiele bardziej zdolną do estetycznego i zmysłowego czerpania przyjemności i rozkoszowania się życiem niż współczesne społeczeństwa.

Grecy z czasów Złotej Ery jako społeczeństwo umieli lepiej wyrażać swoje emocjonalne odczucia - śmiać się, płakać bez osądzania czy poczucia winy i nacisku, jakie narzuca współczesna kultura. Każdy z nich mógł bardziej swobodnie określić swoje upodobania i decydować o tym, jak wyrażać siebie w szerokim zakresie eksploracji życia. W tak swobodnie żyjących ludziach mieszkało wytworne szczęście i piękno, które dziś jest nieosiągalne. Podobnie euforyczna była energia LeMurii i Posejdy, co pozwalało na bardziej radosne i swobodne życie umożliwiające doświadczanie nie tylko intelektu ale też radości twórczej i pasji.

Dopowiemy, że choć w waszej obecnej kulturze hedonistyczne przyjemności uznano za niegodne duchowości, to teraz już możecie rozkoszować się błogą radością i pasją dostępną w każdej chwili w służących zdrowiu energiach wyższych wymiarów.

Uważamy, że duchowość nie jest taka posępna i że to nie miało być tak. Miłość jest błoga i cudowna! Jest sensem dobrego samopoczucia i ucieleśnia nieograniczony zakres radosnej i ekstatycznej pasji. W odrodzonych portalach można ponownie odnaleźć ten błogi aspekt beztroskiej wesołości i wewnętrznej radości, gdyż w obrębie tych portali czas epok jest holograficzny i istnieje w „wiecznym teraz” czasu symultanicznego Złotej Ery, który wciąż tam jest obecny. W tych bramach czasu można łączyć się z tym aspektem... oraz jest tam dla was dostępna bardziej zaawansowana wiedza. Wielu z obecnej epoki kulturowej wie jak pracować ale nie umie żyć w radości!

Patriarchalne religie, które pojawiły się w pierwszym wieku, pod wieloma względami stały się mechanizmem kontroli wykorzystując strach, osąd i poczucie winy w celu skupienia wiernych na mocno zdyscyplinowanym dogmacie głoszącym, że pozbawienie się przyjemności daje odpust, w przeciwnym razie traci się jedność z „Bogiem”. Wielu z was spędziło kolejne wcielenia w klasztorach gdzie nikt się nie uśmiechał. To nie stwarzało wysokich częstotliwości LeMurii, Posejdy czy Złotej Grecji. Przecież Duch nie jest ponury a radość nie jest wstydliwa. Duch jest przepełniony radością i zachwytem.

Akropol i Partenon

Grecki Akropol w Atenach jest wieczną świątynią Światła. Partenon zbudowany na szczycie Akropolu jest konstrukcją wielowymiarową i odzwierciedla świętą geometrię. W fazie historii nazywanej Złotą Erą Grecji w bardzo wyraźny sposób manifestowały się tam pojęcia demokracji.

Praktycznie wszystkie Dusze z grupy nazywanej „Prawem Jedni” za wczesnych faz Mu, Ramy, Hyperborei i Atlantydy w dużej ilości inkarnowały w starożytnej Grecji. Ta grupa inkarnowała również w Grecji masowo po smutnym upadku Atlantydy a także w fazie Złotej Ery Grecji. W tych wyjątkowych czasach żyli tam: Pirtagoras, Platon, Arystoteles, Hipokrates i Sokrates. Chcemy dodać, że wszystkie energie oświecenia są dostępne w unikalnych i nadzwyczajnych mega portalach Grecji: na ateńskim Akropolu, w Delfach, Patmos i Meteorach. Klasyczne Ateny Złotej Ery wyróżniły się wyjątkowymi jak na tamte czasy europejskiej historii obywatelami. Perykles, Ajschylos, Sofokles, Platon, Demostenes i Praksyteles – to tylko kilka nazwisk mężów stanu i filozofów, dramatopisarzy i oratorów, historyków i artystów, jacy tam „kwitli” w V i IV wieku przed naszą erą, który oglądał tworzenie sztuki i filozofii, jakie ludzkość nadal uważa za największe osiągnięcia w tych kategoriach. To ciekawe, że w tym samym czasie, wraz z pojawieniem się Buddy / energii Siddhartha, nastąpił również renesans nadziei w Indiach.

Chcemy powiedzieć, że ta „demokratyczna ekspresja” była inspirowana pierwotnym portalem w Delfach i świątyni Światła na Akropolu. Te miejsca to w istocie portale, w których są obecne wieloaspektowe kody wolności i twórczej ekspresji. Może zainteresuje was uwaga, że wiele osób, które doprowadziły do amerykańskich i francuskich rewolucji były wcześniej niektórymi z greckich mistrzów Złotej Ery. Wielu z „ojców założycieli” Stanów Zjednoczonych, w tym Thomas Jefferson i Benjamin Franklin byli wśród filozoficznych mężów stanu, którzy bez wątpienia wzorowali się na post-atlantydzkim państwie demokratycznym jakim była Grecja. To nie przypadek, że obaj byli prawdziwymi „ludźmi renesansu”, którzy stworzyli nowy model zarządzania, ponieważ byli bardzo rozwinięci intelektualnie w dziedzinie filozofii, nauki a także polityki.

Po upadku Posejdy nastąpił renesans demokracji w portalu na Akropolu. Klejstenes, starożytny szlachetny Ateńczyk, doprowadził do demokratycznej światowej rewolucji a w mieście- państwie Atenach - do ponownego ustanowienia pierwszego post-atlantydzkiego państwa. I, mimo że nie było ono bez wad, jednak stanowiło potężny krok naprzód. Wszystko się zaczęło, kiedy lud zebrał się masowo na portalu Akropolu. Naprawdę wiele darów spuścizny po Ateńczykach: filozofia, teatr, malarstwo, rzeźba i architektura – nic nie ma większego znaczenia niż nowa forma rządu: demokracja, wolność i władza ludu. Mówimy o kodeksach wolności, prawie do radości i dążenia do szczęścia, które są zakodowane w Świetle portalu świątyni Akropolu.

Parnas i Delfy

Delfy to jeden z najpotężniejszych kompleksów portali na planecie. Stanowią jeden z dwóch portali pępkowych Ziemi, co oznacza, że strumień siły życiowej napływa bezpośrednio do portalu znajdującego się w paśmie Parnasu. Siła życiowa jest tam kodowana, rozprowadzana i rozprzestrzeniana axiatonalnie do innych węzłów wokół planety.

Delfy są punktem nieskończoności kreatywności i światła. Są swoistym planetarnym centrum. W portalu Delf światło powraca ze stanu spoczynku do spójności theta. Odrodzenie i ekspansja zachodzi dzięki krystalicznej 144-częściowej sieci. Impulsy portalu w Delfach są czymś w rodzaju sygnału stroboskopowego (jak w Rapa Nui), energią octahedryczną łączącą kosmos z planetą we wszystkich wersjach Omni-wszechświata i Omni-Ziemi. Dlatego to miejsce stanowi wrota czasu i gwiezdne wrota. Jest pulsem wibracji OM, tylko niesłyszalnym przez ludzkie ucho. Służy do wyrównywania systemu czakr, pobudzania pola aurycznego i otwierania szyszynki.

Wyrocznia Delficka

W Delfach można doznać niespotykanych wizji wielowymiarowych światów. Usytuowanie tego miejsca względem sieci kosmicznej i ziemskiej pozwala sięgnąć po prawdziwie dobroczynną mieszankę energii, co zostało rozpoznane już u zarania zamieszkiwania Ziemi przez istoty ludzkie. Teren Parnasu przemierzają – przecinając się - trzy gigantyczne powierzchniowe linie geomantyczne, a towarzyszy im dziewięć eterycznych linii strumieniowych, które tworzą połączenia z innymi światami, wewnętrzną ziemią z innych hologramów czasu. Jest tam holograficzna wkładka pozwalająca na rozszerzenie energii do poziomu zasiedlonego przez dobrotliwe istoty anielskie, bóstwa i mistrzów form – z rodziny świetlistych istot dewicznych.

Parnas emituje impulsy termiczne i tektoniczne powiązane z Kosmosem i skorelowane z fazami Księżyca, które zabarwiają energię obszaru czasowymi sekwencjami brylantowo-krystalicznej spójności theta. Społeczność wizjonerów i wyroczni wiedziała o tych wibracyjnych fazach i o ich wyjątkowej czystości. Wody i opary, jakie tu występują, również mają cechy psychotropowe, które umożliwiają wejście do wyższych światów i równoległych wymiarów.

Wszystkie te elementy łączą się tu w niezwykły sposób umożliwiając doświadczanie wizji. To właśnie dlatego wyrocznie koncentrowały się wokół portalu w Delfach.

Tytani a Delfy

Unikalne cechy Parnasu i jego centralnej części biegnącej wzdłuż stoku Delf są niezwykle złożone, wyjątkowo potężne i wielowarstwowe. Spektrum energii jest bardzo dalekosiężne i zawiera rezonans światów eterycznych wykraczający ponad waszą wyobraźnię. Są tam aniołowie i istoty świetliste, formy myślowe zwane tytanami, istniejące w ożywionej postaci jak wszystkie formy królestwa żywiołów, dewów i im podobne. Delfy stanowią zdumiewająco silną bramę do królestw wewnętrznych Ziemi a ich energia wspomaga i umożliwia pojawianie się świętych smoków, mistrzów kundalini z planetarnej energetyki i wszystkich wewnętrznych światów Omni – Ziemi.

Należy pamiętać, że kosmologiczne mity o starożytnej Grecji wywodzą się z jednego źródła i były powielane na wiele sposobów, również w Egipcie i Atlantydzie (na przykład Ozyrys został tu nazwany Dionizosem, Izyda i Ozyrys to Ceres i Bachus).

Istoty nazywane tytanami naprawdę istnieją, chociaż współczesne mity z nimi związane zostały z upływem liniowego czasu mocno zaciemnione, a pierwotne prawdy utracone i wypaczone – w końcu przekształciły się w baśnie. Metafora Apolla (greckiego boga Światła) pokonującego wielkiego smoka lub węża - w portalu delfickim okazuje się być rzeczywistością, ponieważ tam zachodzi zjednoczenie wyższych wymiarów z wymiarem ziemskim.

Szyszynka i Bachus

Starożytni Grecy tworzyli centra wyroczni i wybitne święte miejsca według tych samych geometrycznych zasad, którymi posługiwali się Egipcjanie. Wywodziły się one z Atlantydy, gdzie zostały wypracowane przez uczonych kapłanów i kapłanki z „Prawa Jedni”. Jednak te wyjątkowe miejsca były rozpoznawane nie tylko na podstawie rozmieszczenia siatki, badano również mineralogię, która mogła wzmacniać pola energetyczne i siły telluryczne. Wspominałem już, że Delfy zostały uznane przez inne rozwinięte społeczeństwa za święte miejsce na długo przed Złotą Erą Grecji.

Istnieje bezwzględny związek pomiędzy Delfami a tradycją i mistyczną mądrością greckiej szkoły w Eleuzis. Delfy stanowią bramę, do której odwołują się eleuzyjskie misteria z opisów wewnętrznych i zewnętrznych wymiarów rzeczywistości. Grecki bóg Bachus, przedstawiany z laską (tyrs, kaduceusz) zwieńczona szyszką (szyszynką), był silnie związany z Delfami, ponieważ uważany był za strażnika bramy do „odmiennych stanów świadomości i wizji”.
Wielu wielkich mistrzów, w tym Platon i Pitagoras, Sokrates i Arystoteles przeszli przez inicjację w Mistycznej Szkole Eleuzyjskiej, z której wywodziło się tajemne stowarzyszenie zaangażowane w głębokich rytuałach delfickich oraz związanych z innymi miejscami w Grecji, w których znajdowały się portale umożliwiające wizje umożliwiające głębokie wglądy do wyższych królestw i innych wymiarów z pomocą szyszynki.

Apollo i delfickie muzy

Energia Apolla jest zakotwiczona w Delfach jako energia reprezentowana przez dziewięć muz kreatywności. Apollo jest awatarem lub istota anielską i dysponuje zarówno energią archanioła Metatrona jak i archanioła Michała, ujmując to z punktu widzenia chrześcijan. Toth z metatronicznego źródła był przez starożytnych Greków nazywany Hermesem. Fizycznym przejawem Apolla był Pitagoras (te energie są wciąż obecne w Delfach i Patmos).

Święte Delfy uważane za siedzibę muz są w rezultacie domem muzyki, nauki, poezji, sztuki, teatru i pieśni. Delfy są miejscem pielgrzymek dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i daru kreatywności oraz wizji. Delfy zostały uznane za jeden z dwóch mega-portali Ziemi, „planetarny portal morski”, z „białą dziurą” – bramą gwiezdną będącą źródłem stwórczych boskich kodów. To co jest dostępne w potężnym portalu w Delfach, udostępnia w istocie duchowy renesans, odrodzenie z nowymi kodami dla nowej Ziemi. Do Delf i na Olimp pielgrzymowali starożytni greccy artyści, muzycy i pisarze chcący otrzymać inspiracje i pomysły na mistrzowskie dzieła muzyczne, teatralne i literackie. Delfy to jeden z najsilniejszych portali związanych z całą artystyczną twórczością oraz filozofią , co dawniej nazywano sztukami naukowymi. To jest portal zdolności do zrozumienia. Jest to wyjątkowe szyszynkowe centrum wizji.

Należy dodać, że muzy to prawdziwe i świadome istoty – aspekty elementów Światła, które można by określić fragmentami energii Apolla w metatronicznym wymiarze. Te energetyczne byty określane z punktu widzenia polaryzacji jako żeńskie, w rzeczywistości w wyższym wymiarze są bezpłciowe. Jednak zostały nazywane „boginiami inspiracji” wszelkiej twórczości – muzyki, literatury, nauki i wszystkiego tego, co może być uznane za wyrażenie nauki i sztuki. Jak widzisz, wszystko to pochodzi z zakodowanego światła stwórczego portalu Delf. To inspirujące źródło wiedzy, tu omawiane w sensie metatronicznym, od zawsze było dla wszystkich podstawą elementów świętej geometrii. Wraz z matematyką i naukami związanymi z dźwiękami, barwami i pokrewnymi z nimi.

Meteory

Meteory są unikalnym geologicznym cudem monolitycznych wież z piaskowca wystrzeliwujących ponad 540 metrów n.p.m. Kwarc, z którego są stworzone, wzmacnia właściwości odbierania i przekazywania energii. Meteory pod niektórymi ziemskimi cechami energetycznymi przypominają wir portalu w Sedonie. Oba miejsca są ze sobą samoistnie połączone a ich wibracje harmonijnie współbrzmią, dlatego przyciągają się energetycznie. Charakter wiru portalu Meteorów ułatwia duchowe poszukiwanie i oczyszczanie. Właśnie dlatego stał się mekką klasztornych świątyń. Można tam, podobnie jak w Sedonie, przywołać swój problem, aby się z nim zmierzyć, oczyścić i podwyższyć rezonans własnej wibracji. Lecz Meteory są też gwiezdną bramą o kluczowym znaczeniu, ponieważ kwarcowa opoka tego miejsca „zabarwia” charakter tunelu czasoprzestrzennego tamtejszych gwiezdnych wrót. Jej częstotliwość jest krystaliczno – elektryczna i jest potężną bazą dla dobrotliwej „gwiezdnej rodziny” i istot świetlistych z Unii Syriańsko – Plejadiańsko – Arkturiańskiej.

Patmos

Patmos jest częścią portalu triangulacyjnego, który obejmuje wyspy Kos i Samos. Może on być nazywany Portalem Pitagorejskim. Otaczany czcią Pitagoras wędrował po wielu częściach Grecji i tworzył enklawy szkół mistycznych dla greckich kapłanek i kapłanów naukowców, lecz tylko portal Patmos zawiera w sobie to, co można nazwać energią Pitagorasa.
Nie przypadkiem święty Jan napisał Księgę Apokalipsy właśnie na Patmos. Patmos było miejscem pielgrzymek prawie wszystkich starożytnych cywilizacji. Przybywali tu Egipcjanie, Atlanci, Ramadiamie, szamani Pagan, druidzi i klasztorni chrześcijanie, którzy mieli świadomość znaczenia Patmos i Delf.

Pitagoras

Pitagoras był wcielonym mistrzem. Był ucieleśnieniem obszernej energii metatronicznej Apolla – boga Światła. Uczył - a dysponował rozległą wiedzą na temat geometrii, świętej geometrii i związku matematyki z muzycznymi oktawami oraz doktryny reinkarnacji dusz poprzez kolejne wcielenia. Święte geometryczne prawdy rozumiał jako klucze do interpretacji kosmicznej substancji. Jego rozległa energia pozostaje na Patmos w skondensowanym stanie i jest naprawdę wyjątkową cechą tego portalu.

Greckie wody Egejskie

Morze Egejskie różni się energetycznie od Morza Śródziemnego. Jest daleko bardziej zwarte i ma więcej płycizn. Morze Egejskie jest mocno naładowane energiami tektoniki i wulkanicznych term. W wodach i piaskach wybrzeży akwenu można wykryć większą ilość dobroczynnych mikroelementów, niż podają oficjalne zapisy. Z tego powodu greckie Morze Egejskie absorbuje również więcej energii słonecznej i tellurycznej. Szczególnie w portalu triangulacyjnym rejonu Patmos.

Zapewniamy, że wody Morza Egejskiego są szczególnie zabarwione śladowymi ilościami złota odkładającego się w piaskach wzdłuż wybrzeża. Te wody zawierają ponad 40 minerałów i pierwiastków śladowych. Większa absorpcja minerałów jest możliwa z powodu wyższej ciepłoty wód. Wody Morza Egejskiego emitują energię elektrolitów prądu do ciała eterycznego. Wody morskie i piaski Patmos mają zdolność do usuwania problemów takich jak zmęczenie, lęk, bezsenność i wiele innych dolegliwości. Energia może doprowadzić do ogólnego zrównoważenia meridianów i centr czakr. Ludzie związani z morzem w wielu rejonach zwłaszcza w okolicy Morza Egejskiego żyją dłużej, ponieważ woda ładuje siłą życiową i witalnością ich ciała fizyczne, emocjonalne oraz mentalne poprzez ich pole auryczne. I właśnie tego dostarczają wody Patmos.

Zakończenie

Ziemie, które aktualnie zajmuje Grecja, były absolutnie głównym ośrodkiem wysoko rozwiniętej cywilizacji żyjącej na Ziemi przez wiele epok, które można wyszczególnić oraz wiele tych, co zaginęły w mrokach czasu. Złota Era Grecji była wyjątkowym i światłym okresem, który odmienił ludzkość. To był jasny i radosny czas, kiedy wielcy wcieleni mistrzowie szerzyli naukę, rozwijali architekturę, demokrację sztukę, teatr, szczęście i radość na planecie. To powróciło, aby ludzkość odzyskała mistrzostwo. Powróciło, aby wam towarzyszyć w ponownym odkryciu pasji i radości. Rzeczywiście to jest energia błogości i odrodzenie entuzjazmu.

Mistrzowie, przez ostatnie 2 tysiące lat przeszliście długą drogę i bardzo ciężko pracowaliście, aby doprowadzić do wzniesienia Ziemi. Niektórzy tak mocno skupili się na zadaniach, że zatracili beztroskę. Utraciliście sens radości z dobrego samopoczucia. Duch jest szczęśliwy, kiedy ma czas na pracę i czas na odczuwanie radości. Odkrycie tego daje prawdziwe szczęście i cechy pasji! To oferuje Grecja - dopasowanie do energii Złotej Ery. Tam, w tych portalach można wchłonąć nowe kody i zakorzenić je w życiu.

Jestem Metatron, Pan Światła i przybyłem, aby podzielić się z wami tymi prawdami. Pozostańcie w miłości.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin