Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ARCHANIOŁ MICHAŁ NA ROK 2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:20, 10 Sty 2013    Temat postu: ARCHANIOŁ MICHAŁ NA ROK 2013

CZAS NA POSZUKIWANIE SKARBÓW DUCHOWYCH LM-12-2012
przekazała Ronna Herman
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, POSZUKIWANIE SKARBÓW DUCHOWYCH rozpoczęło się na dobre, kiedy w drugiej połowie XX wieku wysłannicy gwiazd zaczęli reagować na podszepty Ducha. Wibracyjne częstotliwości świadomości duchowej, mentalnej i emocjonalnej z pełną mocą bombardowały Ziemię i ludzkość. Jednak każdy musi się przygotować na ten niezrównany dar. Poszukiwane skarby i cudowne leki można znaleźć poprzez dostrojenie do częstotliwości miłości, radości i współczucia. Musisz nauczyć się zachowywać miłujące zobojętnienie wobec małych urazów, różnic i rozczarowań. Pomiędzy wieloma poziomami częstotliwości masz miliony komórkowych wyzwalaczy reakcji, jedne bardzo silne, inne słabe. Praktykuj i dąż do równowagi i harmonii, angażując w to duszę zamiast ego. Odnajduj w swoim świętym Sercu czystą miłość i mądrość świętego Umysłu, a otrzymasz prawdę, moc, współczucie i męstwo w podążaniu za impulsami Wyższej Jaźni / Nadduszy, co cię doprowadzi do tego stanu ci przyrodzonego, do którego dążysz. Każdego z was umieszczono w konkretnym środowisku o energetycznych częstotliwościach harmonizujących z najkorzystniejszymi możliwościami do przerobienia lekcji, jakie ktoś zaplanował sobie na to wcielenie. Ponadto każdy otrzymał specjalne dary, talenty i silne inklinacje pomagające przyswoić sobie życiowe lekcje, tak aby można było wypełnić wybraną misję życiową.

Powrót na wąską ścieżkę wznoszenia się świadomości zapoczątkowuje transcendencję par przeciwieństw, wstępowanie w sferę, gdzie nie ma wyborów dobrych czy złych, właściwych czy niewłaściwych - są tylko harmonijne. Ucząc się sposobu bycia urzeczywistnionego mistrza, zaczynasz dokonywać tylko najlepszych wyborów dla dobra WSZYSTKICH. Ważne jest, aby uwolnić splot słoneczny od silnych, ograniczających sił tworzących interakcję „przeciągania liny” z innymi - żyjącymi w rzeczywistości trzeciego / czwartego wymiaru. Musisz starać się postępować tak, aby nie czynić krzywdy, ponieważ wtedy dotrzesz do cudownych boskich częstotliwości Światła przechowywanych w twoim świętym Sercu. Najpierw pojawi się neutralny dystans, a z czasem wzrośnie twoja zdolność kochania wszystkich poziomów stworzenia. Stopniowo, kiedy dopasujesz się do bardziej subtelnych poziomów swej mentalnej natury, zaczniesz rozumieć i integrować liczne symbole i geometryczne wzory z piątego wymiaru. Wiedza, talent i wysoki iloraz inteligencji nie składają się na geniusz. Aby dostać się do swojego duchowego potencjału geniuszu, potrzeba koncentracji, odwagi, wytrwałości, uporu i ciągłego pobudzania oraz prawości. Musisz uzyskać i realizować swoje pragnienie doskonałości i starać się żyć swoją pasją najlepiej, jak potrafisz.

Żyjecie w niezwykłych czasach. W takim czy innym stopniu dusza każdej istoty ludzkiej stara się uwolnić z pułapki myślokształtów, które podczas narodzin zostały umieszczone wokół ciała fizycznego, mentalnego i emocjonalnego. Brzemię niewoli dźwiga cała ludzkość. Ego stwarza iluzję oddzielenia i wzbudza lęk przed nieistnieniem, co powoduje egocentryczny pęd do przetrwania: „Ja przeciwko wszystkiemu, co nie jest mną”. Świadomość szerszej Jaźni zaczyna kierować duszę ku zgłębianiu tego, co wykracza poza ograniczenia ego.

Dążenie do poznania własnej prawdziwej Jaźni może być cudowną przygodą lub wędrówką bolesną, pozornie bez kresu. Zbyt często ci, którzy mają trudności z wczesnym stadium wewnętrznego mistrzostwa, uważają, że nie mogą znieść presji dramatycznych zmian zachodzących w ich osobistym świecie, więc powracają do wzorców częstotliwości, które są dla nich wygodne. Nawet kiedy są niezadowoleni i nieszczęśliwi z powodu swojej obecnej osobistej rzeczywistości, to traktują ją jako znajomy teren, a nie są jeszcze gotowi wydostać się poza silne więzy wzorców przekonań świadomości zbiorowej. Wielu drogim duszom trudno jest wywalczyć kontrolę nad niższymi ja, jakie każdy z nas stworzył, ponieważ mają one własną, i to bardzo silną wolę. Tacy ludzie nadal tkwią w „stanie świadomości stadnej”, bez pytania idąc śladami swoich przywódców. Podążają drogą najmniejszego oporu, która została już ugruntowana przez innych. Kroczą drogami przeszłości, bojąc się przyszłości.

Kiedy uzyskasz dostęp do bardziej subtelnych dziedzin ekspresji, twoja wiedza i możliwości wykorzystania światła, dźwięku, koloru, a szczególnie świętego oddechu znacznie wzrosną i staną się integralną częścią duchowej filozofii życia. Bardzo was prosimy, abyście skorzystali ze wszystkich mistrzowskich narzędzi, które oferujemy wszystkim znajdującym się w decydującej fazie procesu ewolucji. Struktury fizyczne osób nadal pogrążonych w środowisku trzeciego / czwartego wymiaru są w coraz większym niebezpieczeństwie, ponieważ pojawiają się coraz liczniejsze dziwne choroby. Początków czy przyczyn tych dolegliwości nie można zdiagnozować, a tradycyjne metody i leki nie mogą ich uleczyć. Lekarze zatem są coraz bardziej sfrustrowani i zadziwieni, dlaczego populację dotyka tak wiele nowych przewlekłych chorób, których nie da się całkowicie wyleczyć.

Kiedy postarasz się zamienić samoosądzanie na kochanie siebie, stworzysz rezonans, który rozszerzy się poza ciało fizyczne i zacznie wpływać na innych. Kiedy wystarczająco mocno wzrośniesz w tym nowym stanie, możesz nawet powodować uzdrowienie osób będących w zasięgu twoich wpływów. Ludzkie ciało stanowi biegun magnetyczny w spektrum światła i cienia lub w zasięgu pozytywnych i negatywnych sił kosmicznej energii elektromagnetycznej. Ciało fizyczne to złożony organizm zawierający pierwiastki esencji wszystkich niższych wymiarów: świata minerałów, roślin i zwierząt, jak również cząstki gwiezdnego pyłu Światła Stwórczego.

Mój drogi Przyjacielu, dobrze przyswoiłeś swoje lekcje. Opanowałeś umiejętność kierowania własnymi myślami i utrzymywania emocji na zrównoważonym poziomie. Nauczyłeś się, że czysta miłość musi pochodzić ze świętego Serca, i że najpierw trzeba szanować i kochać siebie, zanim będzie można emitować ten błogosławiony dar do innych. Zachowując nieosądzającą, lecz uważną postawę i pozwalając, aby sytuacje i interakcje z innymi po prostu przepływały, czynisz wielkie postępy. Dostroiłeś swoją wewnętrzną świadomość tak, że szybko gromadzisz mądrość uzyskaną z wydarzeń chwili. Kiedy splatasz różne poziomy i harmonijne częstotliwości świadomości, stopniowo zaczynasz odczuwać spokój i magię wyższych wymiarów.

Tak, jest jeszcze wiele lekcji do odrobienia, i one będą zawsze. Jednak teraz masz wgląd w widzenie sprawiedliwości i doskonałości tańca i dramatu życia, którego musisz doświadczać każdego dnia. Przygotowujesz się do wykonania ogromnego kroku do WEWNĄTRZ, na ZEWNĄTRZ i NAPRZÓD, kochany. Nadszedł czas, aby przyjąć właściwą rolę w tym wielkim wydarzeniu nazywanym wzniesieniem / ascendencją / wniebowstępowaniem Ziemi i ludzkości. Poziom i zasięg twego światła musi tak wzrastać, aby mógł łączyć się z innymi oświeconymi istotami, zdobywając dzięki temu siłę i dynamikę. Ostatecznie światło to wniknie w eteryczną krystaliczną sieć twojej rodzimej planety tak, że WSZYSCY odniosą korzyści z TWÓRCZEGO ŚWIATŁA TRANSFORMACJI.

Pamiętaj, że korzystanie z własnego POTENCJAŁU MIŁOŚCI oznacza dzielenie się z innymi swoimi ziemskimi talentami, darami i bogactwami. Miłość jest katalizatorem tworzenia. Po pobudzeniu diamentowych cząstek Światła, które zostały ci przydzielone, a następnie podzieleniu się powstałymi owocami twej pracy z innymi wokół ciebie zapewnisz sobie stały przepływ światła Świętego Ognia do i przez ciebie. Ważne jest, aby zrozumieć siłę i wielkość subtelnego światła Stwórcy, a także umieć efektywnie z niego korzystać. Diamentowe cząstki są dużo drobniejsze niż tlen, którym oddychasz. Prawidłowo wykonany oddech Duszy lub oddychanie z intencją polega na tym, że wdychasz żywioły, pierwiastki stworzenia, pobudzając je intencją miłości, a następnie emitując do świata fizycznej materii. ŚWIĘTY BIAŁY KOSMICZNY OGIEŃ opisywany w ostatnim przekazie to diamentowe cząstki, które przyciągasz do siebie jako przebudzony samourzeczywistniony mistrz, a które muszą nieustannie krążyć. Tylko pewna ich część - odpowiednia dla danej Duszy do integracji na jej / jego obecnym poziomie OŚWIECENIA - może być przechowana w fizycznym naczyniu. Reszta musi być dla równowagi wypromieniowywana na zewnątrz do świata formy.

Poprosiliśmy naszą wysłanniczkę, aby ofiarowała wam dar pomocny w integracji maksymalnej ilości Światła Stwórczego, dzieląc się procesem, którym zainspirowaliśmy ją do tworzenia. To jest bardzo ważny dar, jednak podobnie jak w przypadku wszystkich oferowanych przez nas narzędzi, trzeba z niego skorzystać, aby był skuteczny.

Jestem zaszczycony asystowaniem wam podczas przemierzania meandrów, którym musicie sprostać na pnącej się coraz wyżej ścieżce wznoszenia. Może zechcielibyście dołączyć do mnie jako liderzy w tej zaawansowanej fazie wyrażania się i uczenia na planecie Ziemi, kiedy przygotowujecie się do powrotu na wyższe poziomy świadomości, żeby móc odzyskać swoje boskie dziedzictwo? Moi mili, sięgajcie poza siebie, sięgajcie również w głąb siebie, czekamy, aby zalać was całą miłością i darami naszego Boga Ojca Matki, jakie możecie wchłonąć.

UWAGI PRZEKAZANE Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ RONNĘ

MOJE PIĘĆ X PIĘĆ ODDECHÓW ODMŁADZAJĄCYCH WRAZ Z CODZIENNYMI AFIRMACJAMI

Każdego ranka pomiędzy 5.00 a 5.30 wychodzę na nasz podjazd, aby zabrać stamtąd poranną gazetę. Po drodze wykonuję 12 głębokich oddechów nieskończoności. Czasami wykonuję je w obrębie ciała od czakry korzenia do korony. Innymi razy jestem inspirowana, aby wysłać je ku niebu i w głąb Ziemi tak daleko, jak daleko wnikną. Twarz kieruję ku wschodowi, w stronę wschodzącego Słońca (nawet kiedy jest ciemno) i wykonuję pięć ODMŁADZAJĄCYCH ODDECHÓW. Powracając do domu, trzykrotnie powtarzam serię afirmacji podanych poniżej, a podczas wypowiadania każdego słowa wykonuję ĆWICZENIE ODDECHU HARMONIJKOWEGO (ACCORDION BREATH EXERCISE).

Zanim wejdę do domu, przenoszę świadomość do wnętrza mojego świętego Serca i wyrażam wdzięczność naszemu Bogu Ojcu Matce nie słowami, lecz poprzez uczucie wielkiej miłości, współczucia i przemożnej wdzięczności i radości...

Moje serce i całe Centrum Słonecznej Mocy pęcznieje z poczucia ogromnej miłości tak słodkiej, że brak słów, aby to opisać. Bez wątpienia wiem, że kryształowy atom nasienny wypełniony Istotą naszego Boga Ojca Matki jest ukryty w głębi mego świętego serca.

Jak wielu z was wie, w obecnym wcieleniu spędziłam już 84 lata. Jednak nadal mam nadmiar energii, a moje zdrowie i witalność są doskonałe. Wiem też, że to błogosławieństwo zawdzięczam ciągłemu praktykowaniu wielu wspaniałych technik, którymi pobłogosławił nas archanioł Michał. Jestem podekscytowana przyszłością.

Nie musisz wykonywać wszystkich moich rutynowych ćwiczeń (na przykład robić 12 oddechów nieskończoności lub wychodzić na powietrze), nie musisz też ćwiczyć codziennie, choć bardzo to polecam. Jednak ćwiczenia PIĘĆ X PIĘĆ ODDECHÓW ODMŁADZANIA i wysyłania MYŚLI NASIENNYCH do własnego KWIATU ŻYCIA / KOŁA TWORZENIA należy wykonywać zgodnie z instrukcjami archanioła Michała.

Nasze ciała zasilamy pokarmem regularnie, a KARMIENIE WŁASNEJ DUSZY na bieżąco jest podobnie ważne, jeśli nie bardziej. Postarajmy się, aby rok 2013 był dla nas wszystkich rokiem cudów, błogosławieństw, radości i aby towarzyszyły mu wypełnione miłością relacje z innymi. Pokażmy światu, czego może dokonać ANIELSKA MOC. Życzę wam wiecznej miłości i anielskiego błogosławieństwa. Ronna.

PIĘĆ X PIĘĆ ODDECHÓW ODMŁADZANIA

RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

PROCES:

1. ODDECH ODMŁADZANIA wykonuj z zamkniętymi ustami, oddychaj tylko przez nos. W ten sposób zbierzesz w swoim świętym Sercu zapas diamentowych cząstek Światła. Niektóre diamentowe cząstki będą pochodziły z atomu nasiennego Kundalini przechowywanego w twojej czakrze podstawy, a inne przepłyną do portalu twojego świętego Serca na falach promieni.

2. PIERWSZE CZTERY ODDDECHY są zmodyfikowanymi oddechami nieskończoności, które utworzysz w granicach ciała jako ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI. Te cztery oddechy wykonaj tak głęboko jak to możliwe i dość mocno. Poczuj, jak mięśnie brzucha wciągają się podczas wdechu i poszerzają przy wydechu. Po nabraniu wprawy będziesz w stanie wykonać te cztery oddechy bardzo szybko i zdecydowanie. Dzięki temu również rozbudujesz i powiększysz pojemność płuc. Jednak na początku nie przesadzaj, gdyż możesz poczuć oszołomienie (to chyba odpowiednie określenie).

3. PIERWSZE CZTERY ODDECHY: WDECH nieskończoności wykonaj ze swojego Słonecznego Centrum Mocy aż do CZAKRY KORONY (lecz niech zmieści się wewnątrz górnej części czaszki).

4. WYDECH wykonaj w dół do CZAKRY PODSTAWY (dopełniając znak nieskończoności w granicach tułowia).

5. PIĄTY ODDECH JEST DŁUGI I POWOLNY (nie jest oddechem nieskończoności). Wykonując WDECH wyobraź sobie podwójną helisę lub dwie splecione ze sobą spirale wznoszące się od CZAKRY PODSTAWY i przechodzące w górę do CZAKRY KORONY. Podczas WYDECHU zobacz jak energia iskrzy i spiralnie powraca z powrotem w dół z CZAKRY KORONY do CZAKRY KORZENIA, a następnie przedostaje się do wnętrza Ziemi (później ten proces będzie przebiegał samoistnie, a energia łatwo będzie się spiralnie przemieszczała do góry i w dół). W jednej serii wykonaj pięć sekwencji takich pięciu oddechów - PIĘĆ X PIĘĆ.
CZTERY ODDECHY NIESKOŃCZONOŚCI i JEDEN DŁUGI ODDECH SPIRALNY stanowią serię.
Dodatkowo WYPOWIEDZ TRZYKROTNIE CAŁĄ SERIĘ AFIRMACJI: JESTEM MŁODA – JESTEM SILNA – JESTEM ZDROWA (itp).

6. Po wykonaniu pięciu serii oddechów odmładzania - PIĘĆ X PIĘĆ - od razu zacznij poniższą serię afirmacji. Użyj techniki HARMONIJKOWEGO (AKORDEON) ODDECHU, oddychaj „myślami nasiennymi” do swojego OSOBISTEGO DWUNASTOPROMIENNEGO KOŁA TWORZENIA. Twoje Koło Tworzenia powinno być już aktywowane po wykonaniu horyzontalnych oddechów nieskończoności. Za sprawą tych oddechów harmonijkowych myśli siewne powinny być automatycznie umieszczone w odpowiedniej sferze tworzenia.

JESTEM MŁODA (oddech) / JESTEM SILNA (oddech) / JESTEM ZDROWA / JESTEM WYPEŁNIONA MIŁOŚCIĄ / JESTEM MĄDRA / JESTEM BOGATA / MÓJ UMYSŁ JEST JASNY / MOJE SERCE JEST CZYSTE.

JESTEM ŚWIATŁEM BOGA

Artykuł na temat oddychania harmonijkowego(Accordion Breath) publikujemy po to, aby każdy mógł nauczyć się 5 x 5 oddechów odmładzania.
W tych ważnych dla przyszłości dniach dołącz do nas w Piramidzie Światowej lub w Piramidzie Służebników Świata. Proszę, nie koncentruj się na negatywnych informacjach. Wyobrażajmy sobie świat, jaki chcielibyśmy widzieć w przyszłości. Razem tworzymy siłę Najwyższego Dobra, której nic nie pokona. Życzę wam wiecznej miłości i anielskiego błogosławieństwa. Ronna

NAUKI MĄDROŚCI ARCHANIOŁA MICHAŁA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA
TECHNIKA ODDECHU HARMONIJKOWEGO (ACCORDION BREATHING)
MISTRZOSTWO WEWNĘTRZNE – ŚWIADOME WSPÓŁTWORZENIE

Zaczynam wyraźnie widzieć, że archanioł Michał krok po kroku pomaga nam w procesie wznoszenia, dając narzędzia, których potrzebujemy. Te techniki stosowane od przypadku do przypadku odniosą niewielki skutek - jeśli chcemy dokonywać ciągłego postępu w procesie zmierzającym do osiągnięcia wewnętrznego mistrzostwa, winniśmy nauczyć się tych technik zgodnie z podaną kolejnością. Tak byłoby rozsądnie i wtedy ich doskonalenie stałoby się oczywiste, ponieważ w efekcie zaczynamy dostrzegać pozytywne efekty w swoim życiu.

Technika harmonijkowa (accordion) stanowi ważny element w procesie manifestacji na planie fizycznym. Ta technika będzie w pełni skuteczna, kiedy się jej nauczysz i będziesz praktykować następująco:

Ucz się i krok po kroku korzystaj z procesu tworzenia swojego osobistego raju na Ziemi za pomocą uniwersalnych praw manifestacji (opisanych szczegółowo w naszym podręczniku „Scripting Your Destiny ” oraz w serii CD Randy`ego Monka i Ronny Hermann „Becoming an Alpha Master”).

Musisz stworzyć swoją osobistą piramidę Światła w piątym wymiarze, aby przyzwyczaić się do środowiska niższego piątego wymiaru. Za każdym razem, kiedy udajemy się do którejś z naszych piramid Światła, do naszego pola aurycznego i Mer-Ki-Vy – wznoszącego wehikułu Światła - przenika pewna część częstotliwości piątego wymiaru.

Środowisko piątego wymiaru przygotowuje cię również do wejścia do Miasta Światła, które daje dostęp do częstotliwości szóstego wymiaru i wyżej, tak że może się uruchomić przepływ diamentowych cząstek do osobistej piramidy i do ciała fizycznego.

SPOSOBY REALIZACJI:

Naucz się oddechu nieskończoności i regularnie powtarzaj ćwiczenie.
Przynajmniej jeden raz wykonaj ćwiczenie techniką sekwencji binarnej.
Wokół siebie uformuj swój Kwiat Życia lub Koło Tworzenia. To osobiste koło zawiera cechy, właściwości i atrybuty boskiej Świadomości, one będą ci potrzebne do współtworzenia miłości, radości, harmonii i obfitości.
Przez twoje osobiste Koło Tworzenia przepłynie do ciebie twój osobisty przydział aktywowanych diamentowych cząstek, który będzie wykorzystany w procesie materialnej manifestacji. Mając utworzone i zwizualizowane te boskie cząstki, z łatwością przyspieszysz proces manifestacji myśli nasiennych dzięki uniwersalnym prawom manifestacji, a każdy przeżyty dzień będzie „mistrzowski”.
Proces stawania się współtwórcą będzie korzystny, nawet jeśli nie podejmiesz wszystkich powyższych kroków, z tego względu jednak nie zadziała tak szybko i skutecznie. Chcąc dopasować świadomość do wyższych poziomów częstotliwości, trzeba osiągnąć pewien poziom równowagi i harmonii w czterech niższych ciałach: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i eterycznym. Na razie przeciętny człowiek może w ogóle nie zauważać korzyści z wykonywania tej pracy „u podstaw”, jednak wkrótce wszystko stanie się jasne. Archanioł Michał, przekazując nauki mądrości, dał nam niezrównany prezent. Do nas należy uczenie się, integrowanie i praktykowanie nauk, które możemy uznać za własną prawdę, oferowanych ludzkości w tych bezprecedensowych czasach, jeśli chcemy pomyślnie zrealizować tą ewolucyjną podróż wznoszenia się na wyższy poziom świadomości.

PO PIERWSZE: Stale praktykuj oddech nieskończoności, przyciągając pewną ilość diamentowych cząstek ze swojej krystalicznej eterycznej repliki, która znajduje się na kryształowym stole w twojej osobistej piramidzie Światła w piątym wymiarze. Kiedy wyrazisz intencję aktywacji w świętym Sercu boskich cząstek Życia / Miłości / Światła, zaczną one przepływać przez całą twoją cielesną powłoka. Aby tak się stało, archanioł Michał zaproponował następujące starożytne afirmacje, które wyrażają nasz ogólny ostateczny cel:

JESTEM ISTOTĄ ŚWIĘTEGO OGNIA - JESTEM CZYSTOŚCIĄ BOSKIEGO PRAGNIENIA.
JESTEM ISTOTĄ ŚWIĘTEGO OGNIA - JESTEM DOSKONAŁOŚCIĄ PLANU BOŻEGO.
BOSKI UMYSŁ BOGA I JA TWORZYMY JEDNO.

Powyższą technikę oddychania nazwałam techniką HARMONIJKOWĄ, bo gdy wykonasz ją właściwie, przyciągniesz do czakry korony i świętego Serca więcej diamentowych cząstek ze swojej osobistej piramidy Światła, a jednocześnie możesz pobierać Kundalini – święty ogień, który jest zmagazynowany w czakrze podstawy. Te dwa strumienie energii będą się mieszać w Świętym Sercu a docelowo w całym Słonecznym Centrum Mocy, przyspieszając proces usuwania pozostałości nierównowagi w systemie czakr, co jest ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia wyższego stanu świadomości.

Ta zespolona energia będzie stopniowo przenikać każdą czakrę, co poskutkuje otwarciem w obrębie ciała fizycznego „siedmiu pieczęci wyższej świadomości”. Ostatecznie system czakr będzie idealnie dopasowany i stanie się różdżką mocy, zaś pomiędzy czakrą podstawy a czakrą korony powstanie krystaliczna kolumna Światła. (Dlatego proces ten nie przynosi wielu korzyści, jeśli osoba uprzednio nie wykonała większości oczyszczającej pracy duchowej).

PO PIERWSZE: Wydychanie powietrza z płuc. Umieść dłonie na talii i skoncentruj się na czakrze splotu słonecznego. Na wdechu: wciągnij mięśnie brzucha tak mocno jak to możliwe i zrób przerwę przed wydechem. Podczas wydechu możesz część powietrza wydmuchać mocno przez usta zanim zaczniesz to robić rutynowo. Na początku zauważysz, że kiedy dociskasz mięśnie w talii, kurczą się również mięśnie przy czakrze podstawy (krocze) ponadto poprzez swoją czakrę korony ściągasz diamentowe cząstki światła stwórczego w dół.

PO DRUGIE: Na chwilę wstrzymuj wdech (to jest punkt zatrzymania), kiedy powtarzasz kolejne afirmacje (jedna przy każdym oddechu). Możesz dodać własne, jednak powinny one zawierać przymioty, cechy i właściwości boskiej Świadomości, a nie rzeczy materialne. Koncentrujemy się na stawaniu się coraz bardziej świadomym sprawnym współtwórcą , mogącym stworzyć to, czego pragnie, i pozostającym w zgodzie z osobistą misją, a także uniwersalnym boskim planem.

JESTEM BOSKĄ MIŁOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ INTELIGENCJĄ
JESTEM BOSKĄ EMANACJĄ JESTEM BOSKĄ WIARĄ
JESTEM BOSKĄ HARMONIĄ JESTEM BOSKĄ EKSTAZĄ
JESTEM MIŁOŚCIĄ W DZIAŁANIU JESTEM PIĘKNEM BOGA
JESTEM BOSKĄ KREATYWNOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ WOLĄ
JESTEM BOSKĄ MOCĄ JESTEM BOSKĄ INSPIRACJĄ
JESTEM BOSKIM BLASKIEM JESTEM BOSKĄ DOSKONAŁOŚCIĄ
JESTEM BOSKĄ ŁAGODNOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ RADOŚCIĄ
JESTEM BOSKĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ JESTEM BOSKĄ PRAWDĄ

Twórz własne krótkie afirmacje używając poniższych zwrotów:
JESTEM BOSKĄ... lub JESTEM … BOGA. Każdą afirmację powtórz trzy razy, każde powtórzenie podczas jednego oddechu, i na początku skup się tylko na trzech – czterech afirmacjach podczas każdej sesji oddechowej. Później, kiedy technika oddychania stanie się nawykiem, można do sesji dodawać nowe, jakie przychodzą do głowy. Wibracyjny wzór każdej afirmacji automatycznie wchodzi do twojego koła Tworzenia Życia. Każdy z dwunastu okręgów koła Tworzenia może zawierać wiele cech, zalet i cnót. Kiedy otoczysz się tym żywym Światłem, naprawdę stworzysz wyjątkowe środowisko, w którym jesteś twórcą i dopóki poszukujesz najwyższego dobra dla wszystkich, możesz tworzyć wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.

INNE WAŻNE KORZYŚCI: Kiedy diamentowe cząstki twórcze Życia / Miłości / Światła wprowadzisz głęboko do swojego ciała fizycznego za pomocą techniki oddechów harmonijkowych, część cząstek transformacyjnych zacznie przepływać przez cały twój organizm. Stopniowo będą one przenikać twoje DNA, komórki, tkanki, narządy, gruczoły układu hormonalnego, krwiobiegu i każdy aspekt twojej istoty, co rozpocznie proces uzdrawiania, harmonizowania i powrotu do dobrego stanu zdrowia, witalności i młodości. Co prawda nie stanie się to w ciągu jednej nocy, jednak w miarę stosowania technik przedłużających życie zaczynamy dostrzegać zmiany. Kluczowym elementem w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia fizycznego i witalności jest głębokie oddychanie. Kiedy jednocześnie mamy dostęp do diamentowych cząstek Życia, głębokie oddychanie staje się eliksirem Życia i kluczem do cudownego procesu transformacyjnego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:08, 28 Lut 2013    Temat postu:

PODEJMIJCIE SIĘ NOWEJ GALAKTYCZNEJ MISJI LM-01-2013
Archanioł Michał przez Ronnę Herman
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, boskie promienie, które emitowały boski plan / atomy nasienne dla ery Ryb, stopniowo tracą moc, ponieważ nie otrzymują już atomów nasiennych świętego ognia świadomości Stwórcy dostarczanych głównie przez częstotliwości świetlne szóstego promienia. W erze Ryb główny punkt ciężkości spoczywał na niższej emocjonalnej naturze ludzkości. Ziemianie już wychodzą z ogłupiających sił wibracyjnych niższej instynktownej natury zwierzęco – ludzkiej skupiającej się na niedostatku, przeżyciu i zabezpieczaniu. W ciągu ostatnich 500 lat epoki Ryb wiele dojrzałych Dusz wykorzystywało potężne siły trzeciej czakry – fizycznego Centrum Słonecznej Mocy. Koncentrowały się na ziemsko - mentalnej ludzkiej naturze, rozwoju twórczych zdolności na fizycznej płaszczyźnie istnienia, a ich głównym celem stało się nabywanie dóbr. Niektóre z jeszcze bardziej zaawansowanych Dusz zaczęły dopasowywać się do siły wibracji czakry serca a także czakry splotu słonecznego, co zapoczątkowało rozwój ich duchowego Centrum Mocy (splot słoneczny, serce, gardło i grasica), gdyż rozpoczął się stopniowy proces duchowego przebudzenia.

W tym podwszechświecie świętym geometrycznym wzorem dla tej epoki był symbol Vesica Piscis wyobrażający zjednoczoną trójcę: naszego Boga Ojca Matkę i pierworodnych synów / córki. ARCHANIOŁ URIEL i ARCHAII ŁASKI (LADY GRACE) są nosicielami szóstego promienia, który był dominującym promieniowaniem świadomości Boga dla Epoki Ryb. Archanioł Uriel jest często określany jako Gołąb Pokoju, a razem z Archaii Łaski ucieleśniają cnoty, aspekty i atrybuty szóstego promienia Boga Ojca Matki – promienia niosącego oddanie, przebaczenie, miłosierdzie, łaskę i wiarę. Jest to promień pokoju, spokoju i nabożnej czci. Takie stereotypy wibracyjne szóstego promienia zakotwiczali na Ziemi ukochani: Jezus, matka Maria i Maitreya oraz inne wspaniałe istoty Światła - w ramach przygotowań na te niezwykłe czasy transformacji. Przybyli na Ziemię, aby zasiać atomy nasienne procesu odrodzenia i wznoszenia. Wspierały ich liczne zastępy istot anielskich z wyższych królestw aktywujące atomy nasienne świętego Ognia i potężny Fioletowy Płomień Transformacji, który był przechowywany w wielkich labiryntach i jaskiniach w głębi Ziemi. Potężny blask szóstego promienia i aktywowane atomy nasienne promieniejące z wnętrza Ziemi powstrzymywały ludzkość przed zejściem w ciemność i iluzje trzeciego i niższego czwartego wymiaru, a równocześnie ułatwiały inicjację wznoszenia po spirali powrotnej do królestw Światła i wyższej świadomości.

Kiedy rozwijało się chrześcijaństwo, złote centrum Vesica Piscis -()- stało się symbolem ryby - wiary chrześcijańskiej. Później to wyobrażenie zostało zastąpione przez krzyż oznaczający ukrzyżowanie. Jednak naprawdę krzyż stanowił święty atrybut: pionowa kolumna oznaczała boskie Światło, a mniejsza pozioma kolumna - materię. Wysoki słup światła oznaczał zakotwiczenie w Ziemi i sięganie Nieba, natomiast mały słup poziomy wyobrażał przyjęte wąskie spektrum dualności. Kolumna dualności / polaryzacji uległa wydłużeniu, przez co stała się niewydolna i utrudniała równowagę, powodując większe cierpienie i ból ludzkości. Położono zbyt duży akcent na ukrzyżowanie i reprezentowanie bólu oraz cierpienia. Nadszedł czas, aby naprawić te negatywne myślokształty i zrozumieć prawdziwe znaczenie wielu metafor danych nam w owych mrocznych czasach epoki Ryb.

Przekazujemy wam te informacje, ponieważ mają ogromne znaczenie w związku z tym, co się dzieje obecnie. Gwiezdne plemię – wy, którzy pilnie dążycie do wewnętrznej doskonałości, macie zachowane w pamięci swoich świętych Serc / umysłów zapasy atomów nasiennych, dokładnie takich, jakie wam właśnie opisaliśmy.

Większość z was, którzy wytrwale kroczą Ścieżką - albo ucieleśniała się na Ziemi, albo asystując z wyższych królestw Światła, pomagała utrzymywać święty hologram w naszych umysłach, kiedy my wszyscy wypromieniowywaliśmy atomy nasienne świętego Ognia Ryb - zmartwychwstania i wzniesienia epoki Ryb. W tych z was, którzy znajdowali się na Ziemi, działo się to podczas głębokiego snu, jednak wkład ludzkości był bezcenny.

Wy, pionierzy na Ścieżce, szykujecie się do grania prawie takiej samej roli jak potężne niebiańskie siły naszego Boga Ojca Matki, a my kotwiczymy nowy boski plan – wzorce wibracyjne dla nowej wschodzącej epoki Wodnika. Jednak tym razem najważniejsze zadanie, jakie się wyłoni, wypełnicie z pełną przytomnością i świadomością. Nowa krystaliczna sieć jest już istnieje i działa, a dla was, gwiezdne dzieci, nadszedł czas, aby zacząć magnetycznie przyciągać, przyswajać, a następnie emitować nowy boski plan / atomy nasienne świętego Ognia dla ery Wodnika na Ziemię, do systemu sieci i na zewnątrz do świata formy. Kochani, to jest wasza nowa GALAKTYCZNA MISJA. To jest to, co przygotowaliście na te chaotyczne, stresujące lata przebudzania do waszej Boskiej Natury.

ABY ODŚWIEŻYĆ WAM PAMIĘĆ I WSPOMÓC W DOSKONALENIU ZDOLNOŚCI WSPÓŁTWÓRCZYCH, OMÓWIMY NIEKTÓRE WAŻNE POJĘCIA PRZEKAZANE WAM W OSTATNICH LATACH.

Kiedy osiągniesz pewien poziom wewnętrznej harmonii, otworzysz fizyczne bramy lub portale ciała do wyższych wymiarów: czakrę wznoszenia lub medulla oblongata u podstawy czaszki, tylny portal świętego Serca, święty Umysł znajdujący się w górnej tylnej części mózgu oraz poszerzysz kanał czakry korony. Są to główne fizyczne kroki w procesie wznoszenia, które przywracają połączenie ze strumieniem życia zawierającym żywe cząstki Światła Stwórczego, nazywane też diamentowymi cząstkami. W tym momencie zaczynasz budować pole siłowe o pełnym spektrum światła, dążąc do bycia panem siebie i świadomym współtwórcą stwarzającym tylko rzeczy, które służą najwyższemu dobru wszystkich. Od tej chwili twoje ćwiczenia oddechowe i afirmacje nabierają całkiem nowego znaczenia.

Kiedy praktykujesz ćwiczenie oddechu nieskończoności, oddychasz przez święte Serce, tworząc ciągły przepływ energii kosmicznej w całym ciele fizycznym. Ten proces zalewa system diamentowymi cząstkami boskiego, świętego Ognia.

Chcąc stać się żywym dopływem do strumienia życia, musisz się przygotować, aby umożliwić esencji życia płynąć do siebie i przez siebie. Musisz skorzystać z tego, co jest ci potrzebne, a następnie pozwolić pozostałości popłynąć dalej, aby była gotowa i dostępna dla formowania nowych cudownych kreacji. W ten sposób stajesz się przekaźnikiem i służebnikiem Światła. To jest ostateczny przekaz ze wszystkich lekcji, jakie wam podarowaliśmy w minionych latach. To jest cel samourzeczywistnienia, cel mistrzostwa. Oto ścieżka wznoszenia.

Uzyskując coraz większą biegłość jako współtwórca ziemskiego poziomu, musisz stale monitorować swoje wzorce energii i starać się je zamieniać na coraz wyższe. Musisz dążyć do trwałej harmonii i subtelnej boskiej ekspresji. Musisz wyzwolić potęgę świętego Ognia, który leżał uśpiony przez wiele tysięcy lat. Musisz nauczyć się kierować i koncentrować energię na obszarach swojego życia, które chcesz zmienić. Poprzez utworzenie i ciągłe odnawianie dwunastu promieni Koła Tworzenia Życia zasadzasz nasiona skondensowanych zmian, a wysyłając święty Ogień Tworzenia - co jest konieczne - zamanifestujesz to, co sobie zwizualizowałeś. Kiedy będziesz mógł to zrobić sprawnie, twój osobisty świat stanie się krainą cudów a ty staniesz się światłem przewodnim dla wszystkich.

Kiedy fantastyczna moc tworzenia łączy się z fizyczną materią jako siła przeciwstawna, zawsze powstaje chaos. Jednak gdy ta wspaniała moc będzie przyciągana do kompatybilnego sensorycznego naczynia, zaczną się dziać cuda. Musisz zmienić swoje oczekiwania względem ludzi wokół siebie. Musisz uwolnić się od lęku przed zajęciem stanowiska, ustalaniem granic i wyrażaniem własnej prawdy, która winna być przepojona miłością. Konieczne jest, abyś się nauczył nie tracić koncentracji, kiedy doświadczasz krytyki. Nie odpowiadaj ze złością lub niskowibracyjnymi energiami. Musisz nauczyć się wznosić ponad codzienne, stresujące sytuacje tak, aby można było przeistaczać chwile dysonansu w godziny spokoju.

Wszechświat, a zwłaszcza podwszechświat, w którym żyjemy, jest w trakcie monumentalnego procesu transformacji. Planety zmieniają swoje pozycje i przybliżają się do Słońca Układu Słonecznego, którego są częścią. Galaktyki i podwszechświaty rozszerzają się i przesuwają w górę, w dół lub na zewnątrz, w zależności od punktu widzenia obserwatora. Nowe galaktyki są w stanie formowania, kiedy impuls dla ekspansji jest zapalany przez wielką infuzję cząstek twórczych Światła / Życia i myśli nasienne dla nowego tworzenia przenikają świadomość wszystkich czujących istot.

Nigdy wcześniej nie miałeś takiej okazji służyć ludzkości i Stwórcy. Jesteś na rozdrożu procesu ewolucyjnego, gdyż świat, jaki znałeś, właśnie powoli zanika. Jako boska Iskra Stwórcy dostałeś wielki dar, skrzynię ze skarbami esencji stwórczej, do wykorzystania w dowolnej formie, jakiej pragniesz. Zacząłeś to życie z porcją diamentowych cząstek przechowywanych w świętym Sercu i z rezerwą ukrytą w czakrze podstawy – świętymi atomami nasiennymi Ognia zwanymi czasem Kundalini i przedstawianymi jako zwinięty wąż. Zawsze miałeś dostęp do świętego Ognia przechowywanego w sercu, jednak musisz pamiętać, jak używać klucza do królestwa, aby rozpalić źródło boskiego Światła i je efektywnie wykorzystywać. Kundalini lub wężowy Ogień to trochę co innego, ponieważ aby dopasować się do tego zbiornika metatronicznego spektrum pełnego Światła, najpierw musisz oczyścić 51% wypaczonej energii, którą stworzyłeś w przeszłości.

Moi dzielni Przyjaciele, znajdujecie się w trakcie procesu kosmicznego jednoczenia, a w odpowiednim czasie będziecie się rozwijać w taki czy inny sposób. Musicie wiedzieć, że ten proces transformacji przebiega w długim i skomplikowanym cyklu, jednak jeśli skorzystacie z propozycji nauk mądrości i narzędzi, jakie wam oferujemy, może to być wspaniała podróż. Prawo krążenia stanowi, że każdy nowy wysiłek musi brać początek z ośrodka niewzruszonego spokoju, centrum siły woli, nasiennej esencji Stwórcy / współtwórcy.

Istnieją poważne obawy, że spustoszenie na całym świecie przybiera na sile. Potwierdzamy tę wiadomość. Będzie ono postępowało jeszcze przez jakiś czas, dopóki Ziemia nie pozbędzie się negatywnych wzorców i ograniczających energii, ponieważ wasza matka Ziemia dąży do naprawienia szkód, które powstały na planecie w ciągu eonów za sprawą negatywnych myśli i działań ludzkości. Ludzkość jest odpowiedzialna za obecny stan Ziemi i to do was wszystkich należy, aby z pomocą istot z wyższych królestw dążyć do naprawienia jak największej ilości szkód. Będziecie zaopatrzeni w narzędzia i energię świętego Ognia, potrzebne do wypełnienia tego zadania, jednak musicie odpowiednio zintegrować tę energię i nią pokierować. Wznoszenie was i Ziemi stanowi nierozłączny proces, a my jesteśmy zobowiązani, aby wspomóc was w każdy możliwy sposób.

Podczas tej zmiany cykli epok doświadczacie wielu różnych przemian transformacyjnych. Odzyskujecie wszystkie osobiste fragmenty energii / myślokształtów stworzonych w trakcie długiej podróży po świecie mającym postać fizyczną Ponownie łączycie się z wieloma iskrami świadomości, które składają się na wasze boskie Jaźnie i duchową rodzinę, i staracie się być duchowo / ludzko dorośli, nadal przebywając w ciągle rozszerzającym się wielowymiarowym królestwie fizyczności.

Duch Święty lub wyższa mentalna Jaźń jest wnikliwą wyższą inteligencją, która nadzoruje i reguluje dopływ Światła i dary Ducha przydzielane wam zależnie od poziomu duchowej świadomości i obecnych potrzeb. Przez świętą Jaźń mentalną, która jest pośrednikiem pomiędzy osobą a jej boską Obecnością JAM JEST / boską Jaźnią, są monitorowane i przydzielane również specjalne dyspensy. Jednak te specjalne dary zawsze muszą być wykorzystane dla najwyższego dobra. Pamiętajcie: jesteście współtwórcami i zawsze musicie wykonać swoją część zadania.

Ta ścieżka jest otwarta dla każdego niezależnie od zajmowanego stanowiska i warunków okoliczności życia. To jest wyjątkowa okazja umożliwiająca przejęcie własnej mocy, wykorzystanie kreatywności i doprowadzenie do głosu wielu możliwości ukrytych głęboko w magazynie pamięci. A my teraz jesteśmy tak blisko, jak nigdy wcześniej, obserwując i oczekując na sposobność, aby was wspomagać, dodawać otuchy, czynić cuda, wygładzać drogę i asystować wam w przemieszczaniu się naprzód i ku górze.

Każda pieśń Duszy składa się z wzorców wibracyjnych bezwarunkowej miłości, mądrości, równowagi i harmonii środkowego czwartego i wyższych wymiarów. Jako że jesteś mistrzem samourzeczywistnionym, twój podpis energetyczny i pieśń duszy rozpłyną się w niebiańskiej mandali Światła, po której dźwięku i kolorach będziesz rozpoznawany. Każdego rozpoznaje się po blasku wewnętrznego Światła. Im więcej esencji światła kto ma w swoich fizycznych ciałach, tym większym blaskiem emanuje jego aura.

Gdybyście mogli wszystko w swoim życiu postrzegać jako przemijające - poza miłością / światłem i duchowym ogniem w świętym Sercu i duszy, wtedy widzielibyście, co chcemy wam przekazać. Trzeba uwolnić się od lęku z przeszłości i przed przyszłością, wyeliminować emocjonalne i psychiczne opanowanie przez innych i stać się wolnym Duchem, jakim każdy miał być.

Prawdziwa duchowość oznacza wierność żywej prawdzie, którą się żyje dzień po dniu a nie jakieś parę godzin na tydzień podczas religijnych ceremonii. Prawdziwa duchowość to ciągłe palące pragnienie bycia w nieustającym połączeniu z Duchem. Ludzkość musi się wznieść ponad płytkie wody ortodoksyjnego kultu, by wstąpić w mistyczny nurt Życia. Kroniki Akaszy są schematami wibracji – pozytywnymi lub negatywnymi – złożonymi w Kosmicznej Bibliotece, gdzie jest zarejestrowana i zmagazynowana cała historia Stworzenia.

Stereotypy wibracyjne Fioletowego Płomienia są jedynymi dostępnymi zarówno z góry przez czakrę korony i święte techniki oddechowe, jak i z wnętrza Ziemi. Wyobraź sobie przepiękny płomień wydobywający się spod stóp, otaczający twoje ciało i przemieniający nieharmonizujące ze sobą wibracje częstotliwości, które cię otaczają, po czym ten święty Płomień emitujesz w świat w coraz szerszych koncentrycznych okręgach. Pamiętaj: jedna osoba, która ześrodkowuje się w swoim świętym Sercu i świętym Umyśle, może przekazywać kosmiczne prawdy i natchnione myśli milionom ludzi, podczas gdy jej / jego przepełnione miłością wibracje pola aurycznego błogosławią wszystkiemu, z czym ona / on jest w kontakcie.

Światowa Piramida jest stacją pośrednią dla twoich licznych duchowych Jaźni. Twoje dobre uczynki są zmagazynowane w komnacie skarbów w magazynie Światła Światowej Piramidy. Każdego roku odbywa się żniwo dobrych uczynków i dobrotliwych myśli i czynów - są tam potęgowane i przechowywane. Większość stapia się z ze Światłem Stwórcy, aby stwarzać to, co najlepsze dla całej ludzkości. Otrzymasz swoje specjalne dary i boskie dyspensy odpowiednio do tego, co wniesiesz do magazynu Światła.

Poddaj nas, proszę, próbie. Z otwartym umysłem przestudiuj podstawowe idee i myśli, jakie ci przekazaliśmy i powoli, choć dokładnie, wciel niektóre z nich w swoje codzienne życie. Daj nam przyzwolenie na bycie przewodnikiem i inspiracją, a kiedy to zrobisz, staną za tobą niebiańskie Moce. Kochany, możesz popełnić błąd tylko, kiedy się nie postarasz lub się poddasz.

PAMIĘTAJ: BLASK DIAMENTOWEJ BOSKIEJ KOMÓRKI RDZENNEJ ORAZ ŚWIATŁO DUSZY I PROMIENIOWANIE ŚWIĘTEGO SERCA STWARZAJĄ EMANACJĘ POLA ŚWIATŁA AURY. KRÓLESTWO ANIOŁÓW WZMACNIA ŚWIATŁO, KRÓLESTWO LUDZI JE ROZPOWSZECHNIA. Możesz teraz i zawsze pławić się w błogosławionej Miłości / Świetle naszego Boga Ojca Matki - zawsze jestem blisko, aby cię prowadzić, inspirować i chronić.

JAM JEST archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GUIDMUN dnia Czw 11:13, 28 Lut 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:03, 20 Mar 2013    Temat postu:

OSIEM ETAPÓW SAMOŚWIADOMOŚCI LM-02-2013
przesłanie archanioła Michała
przekazała Ronna Herman [link widoczny dla zalogowanych]
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochany Mistrzu, dawniej już wyjaśnialiśmy proces przechodzenia przez liczne poziomy i podpoziomy świadomości, a dziś chcemy go przypomnieć dla odświeżenia twej pamięci. Kiedy usuwasz wynaturzenia aury, pewne procesy zachodzą również w twoim wnętrzu. Cała fizyczna struktura jest poddawana kompleksowym zmianom, które są wywoływane przez wyższe wzorce częstotliwości pobierane przez ciebie ze Źródła Stwórczego za pośrednictwem wielkich Miast Światła. Twoje DNA, święte serce/umysł i centra czakr zawierają boski plan. Kiedy wchłaniasz coraz więcej diamentowych cząstek świadomości Stwórcy, powoli korygują się wszystkie niedoskonałości, jakie stworzyłeś, wtedy gdy pewne negatywne idee przyjąłeś za własne prawdy. Wiele z tych wypaczonych pojęć wypływa na powierzchnię twojej świadomości, gdzie mogą zostać uzdrowione lub wyeliminowane; a my rozumiemy, że – w miarę coraz pełniejszego zgłębiania mądrości kosmicznej – cały ten proces może być niewygodny i niepokojący. Podczas gdy to robisz, musisz utrzymać stan uważności i zachować cierpliwość. Cała ludzkość budzi się z amnezji lub czegoś, co można nazwać ograniczoną świadomością Jaźni oraz bezmiaru Stworzenia i jego złożoności.

Możesz stać się bardzo biegły w analizie nowych idei i mnóstwa nowych informacji, jakie są teraz dostępne za sprawą umożliwiającego to daru rozpoznawania. Teraz gdy jesteś bardziej dostrojony do swojej Nadduszy – wyższej Jaźni – oraz do cichych podszeptów głosu wewnętrznego, zyskujesz możliwość szybkiego ustalenia, czy jakieś pojęcie współgra z twoją wewnętrzną prawdą. Jeśli tak nie jest, to wypada ci się go pozbyć bez urazy lub osądzania albo, jeśli nie jesteś pewien, odłożyć sprawę na bok i poprosić wyższą Jaźń o potwierdzenie w sposób jednoznaczny. Zdajemy sobie sprawę, że będziesz bombardowany wieloma nowymi teoriami i że niektóre z nich poszerzą granice twojego pojmowania. Musisz pamiętać, kochany, że to, czego doświadczasz, jest częścią procesu jednoczenia i wznoszenia, przez który właśnie przechodzisz i który z biegiem czasu stanie się jeszcze szybszy. Nieważne gdzie jesteś na ścieżce wznoszenia, bądź zadowolony ze swojego poziomu rozumienia i miej dla siebie cierpliwość. To ego szepcze do ciebie: „ Nie jesteś wystarczająco dobry. Inni wokół są lepsi od ciebie. Nie jesteś godzien. Nigdy nie będziesz zdolny nauczyć się, zrozumieć i udoskonalić wszystkich tych duchowych pojęć, technik i medytacji!”. I tak w kółko. Jeśli tak jest z tobą, powiedz sobie STOP i z pomocą kilku wybranych medytacji łagodnie się skoncentruj.

Przeznaczeniem każdej Duszy wędrującej po Ziemi jest powrót do wyższych królestw egzystencji, jednak każda podróż jest bardzo osobista. Jak już wiele razy mówiliśmy: możesz wybrać dolną, środkową lub górną ścieżkę – to zależy od ciebie, lecz jakkolwiek wybierzesz teraz, w końcu powrócisz do subtelniejszych wymiarów Światła. Masz WOLNĄ WOLĘ w ramach tego ziemskiego, pierwotnie uwarunkowanego boskiego planu stworzonego i napełnionego Światłem przez naszego Boga Ojca Matkę. Musisz też pamiętać, że kiedy otwierasz się na wyższe poziomy świadomości, dolne partie mózgu, które rezonują z niższymi częstotliwościami trzeciego i czwartego wymiaru i które zawierają twoją zwierzęco-ludzką instynktowną naturę, są stopniowo modyfikowane lub wyłączane. W miarę jak korzystasz z mądrości swojego świętego umysłu i uzyskujesz zdolność interakcji ze swoją wyższą Jaźnią, przewodnikami i anielskimi pomocnikami, twoja instynktowna natura jest powoli zastępowana przez naturę intuicyjną. Rozwijasz zdolność czerpania mądrości z pakietów światła mądrości zmagazynowanych w wyższej części mózgu – ze świętego umysłu ,- gdzie jest zgromadzona cała twoja historia, pochodzenie, dziedzictwo – umieszczone w skarbcu wyższej świadomości.

Nie bądź zaniepokojony, kiedy twoja przeszłość, szczególnie bolesne wspomnienia, jakich przyszło ci doświadczyć w tym życiu, staną się tylko mglistym wspomnieniem. Nadszedł czas, aby tę przeszłość uleczyć i puścić. Nie musisz już analizować ani uzdrawiać minionych wcieleń ani rozumieć, dlaczego teraz działasz i reagujesz inaczej, gdyż to już ci nie służy. To stara ścieżka. Wypaczenia świadomości stworzone w przeszłości nie mogą istnieć, jeśli napełniasz się po brzegi diamentowymi cząstkami dzięki sposobom, jakich cię nauczyliśmy. Owe magiczne cząstki zawierają czystą / doskonałą esencję stwórczą i powoli transformują / transmutują wszelkie wypaczenia twojego pola aurycznego i ciała fizycznego. Powoli, lecz skutecznie będą korygowane niedoskonałości utworzone w twym świecie zewnętrznym i wewnętrznym. Pamiętaj: szybciej lub więcej nie zawsze znaczy lepiej. Dojście do stanu niedoskonałości powszechnie teraz panującego zajęło Ziemi i ludzkości dużo czasu. Za to poziom zaawansowania transformacji, jaki uzyskaliście wy – ziemskie zastępy Światła - w tak krótkim czasie, jest doprawdy imponujący.

Kiedy pozbędziesz się starych nawyków, przekonań i sposobów postępowania, powoli powrócisz do harmonii w zakresie akceptowalnego spektrum polaryzacji / dualności. Z każdym wyższym poziomem częstotliwości, jaki osiągasz, pozbywasz się okoliczności, ludzi i rzeczy, które nie współgrają już z twoim nowym poziomem świadomości. Może się wydawać, jakbyś przeszedł przez bramę do nowego wymiaru, w którym pewna część przeszłości magicznie znikła. Dlatego tak wielu z was doświadcza utraty przyjaciół i / lub członków rodziny, i dlatego wiele osób zmienia pracę i zaczyna nowe kariery. Wielu z was przenosi się do nowych miejsc, naprawdę czasem nie rozumiejąc, dlaczego jest kierowanych do jakiegoś określonego obszaru, lecz ma głębokie wewnętrzne przekonanie, że ma tam być. Wielu z was stwierdza, że praca, jaką wykonuje, zajęcia rekreacyjne, hobby i inne rzeczy, które was w przeszłości interesowały, są mniej satysfakcjonujące, bo nie pasują do coraz szerszej, rozwijającej się perspektywy rzeczywistości.

W miarę przyspieszania procesu wznoszenia zamykają się wielowymiarowe bramy przeszłości, a w coraz szybszym tempie otwierają się bramy przyszłości. Przez długi czas głównym czynnikiem władającym twoją świadomością był strach przed zmianami. Na początku podróży poprzez krainę gęstej materii poszukiwałeś szerokiej gamy zmian oraz wyrażania siebie i cieszyłeś się każdym nowym dziełem. Tylko podczas ziemskich doświadczeń zapomniałeś, że jesteś współtwórcą obdarzonym pełną miarą zdolności twórczych i że masz bezpośrednie połączenie przez rzekę życia / Światła ze Źródłem mocy tworzenia.

Pierwotne myśli nasienne stworzenia pochodzą z serca / umysłu Najwyższego Stwórcy, i one jak zawsze były doskonałe. Jednakże po każdym oddzieleniu się i refrakcji zostawało nieco mniej pełnej esencji stwórczej. Stopniowo, w miarę jak iskry świadomości Boga coraz bardziej oddalały się od centrum tworzenia, doskonałe pełne spektrum Światła rozszczepiało się na coraz bardziej zindywidualizowane aspekty ekspresji Boga. Ponieważ ten podwszechświat jest młodym przedsięwzięciem twórczym i znajduje się na najbardziej zewnętrznych rubieżach tworzenia, składa się ze spirali Światła widma połowicznego lub ze zredukowanych elementów kreacji. To nie znaczy, że jest wszechświatem upadłym czy złym, to po prostu oznacza, że nie zawiera pełni świadomości stwórczej.

Dzielni szafarze Światłości, czy jesteście gotowi i chętni do bycia pionierami otwierającymi drzwi do niebiańskich przybytków / wymiarów stworzenia? Każdy poziom wymiaru zaoferuje nowe możliwości i ułatwi dostęp do wielu nowych zdolności oraz pogłębi mądrość, jednak każdy poziom będzie również stwarzał liczne wyzwania i będzie wymagał, abyście pozbyli się rzeczy, które już nie służą waszemu najwyższemu dobru. Wiele aspektów swojej wyższej jaźni zostawiliście na ścieżce, którą przemierzaliście, zstępując do niższych wymiarów. Kontynuując podróż powrotną do wyższych wymiarów, musicie również być skłonni do opuszczenia tych ludzi, sposobów bycia i rzeczy z przeszłości, które nie pasują do waszej obecnej / przyszłej rzeczywistości.

Kochani, pomagamy wam w każdy możliwy sposób w granicach prawa uniwersalnego i cierpliwie czekamy, aż dołączycie do nas w różnych piramidach Światła rozmieszczonych w całym tym podwszechświecie. Już wam mówiliśmy, że nie tylko stwarzacie swoją ziemską rzeczywistość, tworzycie też swoje rezydencje w niebiańskich wymiarach. Przesyłamy wam wszystkim promienie miłości / światła Stwórcy, które możecie przyjąć. Otula was bezmierna miłość.

JAM JEST archanioł Michał

Kochani Przyjaciele, archanioł Michał zachęcił mnie do sporządzenia podsumowania ETAPÓW WZNOSZENIA z kilku powodów. Po pierwsze: aby bardziej zaawansowani mogli odświeżyć pamięć i uzyskać bardziej przejrzysty opis tego procesu. Po drugie: aby dać wytyczne tym, którzy – już podążając ścieżką – wciąż się starają poprawić i przetransmutować liczne zakłócenia równowagi w ciele fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i astralnym, gdyż chcą się od zaburzeń uwolnić. Po trzecie: aby umożliwić zrozumienie tym, którzy są nowicjuszami w naukach mądrości nowej ery oświecenia, i zachęcić ich do procesu wznoszenia.

Najmilsi, bez względu na to, gdzie kto jest na ścieżce wznoszenia, niech spróbuje wyobrazić sobie przyszłość, która jest pełna nadziei i obietnic. Nigdy wcześniej nie mieliśmy tak wielkiej szansy na odzyskanie boskiego statusu samourzeczywistnionego mistrza – współtwórcy na fizycznym poziomie istnienia. Otworzyliśmy i przygotowaliśmy dla was ścieżki, abyście nimi za nami podążali. Wszystko, co trzeba zrobić, to odpowiedzieć na wezwanie, a następnie postępować zgodnie z podszeptami duszy. Nikt nie zejdzie na manowce. My, wasi bracia i siostry podążający przed wami, zawsze jesteśmy w naszej wspólnej piramidzie Światła i dodajemy wam otuchy, abyście dążyli naprzód i ku górze. Z życzeniami wiecznej miłości i błogosławieństwa aniołów – Ronna.

ETAPY ŚWIADOMOŚCI NA ŚCIEŻCE WZNOSZENIA
OPROMIENIONA PRZEZ ARCHANIOŁA MICHAŁA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

ETAP PIERWSZY: Stopniowo dostrajamy się i zaczynamy słuchać subtelnego głosu sumienia (własnej ucieleśnionej duszy) oraz rozpoczynamy proces uzdrawiania i harmonizowania natury emocjonalnej. Powoli zezwalamy duszy, aby zastąpiła ego i stała się liderem oraz reżyserem naszych życiowych doświadczeń. Zaczynamy proces podnoszenia poziomu i wysubtelniania świadomości ciała emocjonalnego, co może być bolesne i trudne, lecz również pouczające i satysfakcjonujące.

ETAP DRUGI: Gdy głębiej wnikamy w podświadomość, rozpoczynamy proces dostrajania woli emocjonalnej do wyższej Jaźni – Nadduszy i woli Boskiej. Naszą główną mantrą / afirmacją staje się: „Bądź wola Twoja dla najwyższego dobra wszystkich”. Kiedy się dowiadujemy, że jesteśmy elektromagnetycznymi, energetycznymi istotami, zaczynamy rozumieć, że stale emitujemy w świat wokół nas energię własnych myślokształtów. Następnie musimy przeżyć te pozytywne lub negatywne myślokształty jako zdarzenia / sytuacje o tych samych częstotliwościach. Nasz osobisty świat nieustannie dopasowuje się do naszego obecnego obrazu rzeczywistości. Na drodze prób i błędów przyswoiliśmy prawa przyczyny i skutku lub karmy. Znamy uniwersalne prawa manifestacji i zaczynamy z nich aktywnie korzystać, powoli doskonaląc umiejętności współtwórcy ziemskiego poziomu bytu. Wraz z nową świadomością i zaufaniem do zasad działania wszechświata władanie na poziomie emocjonalnym stopniowo oddajemy swojej wyższej Jaźni, ponieważ teraz wiemy, że naszym boskim przyrodzonym prawem jest cieszenie się miłością, pięknem i obfitością Boga Ojca Matki. Jesteśmy świadomi, że wyższa Jaźń dostrzega wszystko z wyższego punktu widzenia i zawsze poprowadzi nas do możliwie najlepszego wyniku.

ETAP TRZECI: Kiedy wstąpimy na wyższe szczeble drabiny wznoszenia, nauczymy się również patrzeć na wydarzenia związane z naszym życiem z wyższego punktu widzenia. Z tymi, z którymi mieliśmy wcześniej karmiczne interakcje, przeszliśmy przez bolesny proces zrywania i uzdrawiania umów, dzięki czemu możemy wreszcie przeciąć energetyczne sznury. Wybaczamy z miłością i prosimy o wybaczenie, aby każdy ponownie stał się niezależną istotą. Kiedy uzdrawiamy i przemieniamy prawdopodobne wątki przyszłości, jakie stworzyliśmy w naszych wielu dawniejszych wcieleniach, kroczymy ku przyszłości bez ciężkiego brzemienia przeszłej karmy.

Z biegiem czasu po wielu przemyśleniach i wykonaniu duchowej pracy osiągamy pożądany emocjonalny dystans. Kochamy głębiej i z większą pasją, zaczynając w każdym wokół siebie szukać tego i dostrzegać to, co najlepsze. Izolujące pojęcie narzucane przez ego - „ja kontra inni” stopniowo zastępujemy ideą - „my i świadomość grupowa”. Nauczyliśmy się traktować sprawdziany i wyzwania jako możliwości wzrostu, a nie jako kary i nieszczęścia. W rezultacie nasze ciała emocjonalne zaczynają rezonować o wiele wyższymi, harmonijnymi częstotliwościami. Jesteśmy już gotowi skierować uwagę na doskonalenie, podwyższanie i harmonizowanie ciał mentalnych.

ETAP CZWARTY: W tej fazie Naddusza – wyższa Jaźń - zaczyna odgrywać aktywną rolę w procesie naszej transformacji, ponieważ duchowa jaźń powoli przyswaja wyższe częstotliwości (atrybuty, cechy i cnoty) Nadduszy. Rozpoczyna się proces rewidowania własnych przekonań, nawyków i poziomu świadomości mentalnej. Ponownie oceniamy swoje główne poglądy i postawy będące spuścizną po starszych pokoleniach, jak również przejęte od liderów kultury, religii i narodowości. Wznosimy się ponad możliwości widzenia zbiorowej świadomości niższych płaszczyzn astralnych.

ETAP PIĄTY: Kiedy wysubtelniamy wzorce częstotliwości własnego ciała mentalnego, powoli uzyskujemy dostęp do świętego umysłu i skarbnicy wyższej świadomości mentalnej, która jest w nim zmagazynowana. Święty umysł i święte serce jednoczą się z Nadduszą – wyższą Jaźnią i odtąd one kierują duchowymi poszukiwaniami. Kiedy przekonujemy się, że jest wiele ścieżek duchowych i wiemy, że one wszystkie ostatecznie doprowadzą do tego samego celu, stajemy się bardziej tolerancyjni względem przekonań innych ludzi. Stajemy się wymagający wobec ideologii, które chcemy zaakceptować jako własną prawdę i przyjmujemy tylko te prawdy, które pozytywnie współbrzmią ze świętą wewnętrzną istotą. Zaczynamy poszerzać myślowe horyzonty, a wiele osób chce rozwijać wiedzę o swoim duchowym pochodzeniu, misji / celu pobytu na Ziemi w tym wcieleniu i o tym, co się z nimi stanie, kiedy ją opuszczą.

ETAP SZÓSTY: Kiedy zwiększamy częstotliwość naszych ciał emocjonalnych i mentalnych, system czakr zaczyna wirować szybciej i bardziej harmonijnie. To powoduje zapłon lub aktywację eterycznego słupa światła biegnącego wzdłuż kręgosłupa ku górze przez rdzeń przedłużony - medulla oblongata (czakra wznosząca) do świętego umysłu i czakry korony. Spiralna energia, nazywana Kundalini, zawierająca atomy nasienne świętego ognia białego światła Stwórcy, nazywane diamentowymi cząstkami, zaczyna przepływać w górę kręgosłupa. Otwierają się portale świętego serca, tak że teraz można absorbować diamentowe cząstki światła przez tylny portal świętego serca, ale też przez strumień płynący w dół z czakry korony i strumień ognia Kundalini płynący w górę świętym słupem mocy / światła. Ów proces ulega przyspieszeniu i spotęgowaniu, gdy korzystamy z daru świadomego oddychania takiego jak oddech nieskończoności lub innych technik głębokiego oddychania.

ETAP SIÓDMY: Nauczyliśmy się, jak UZDRAWIAĆ PRZESZŁOŚĆ i TWORZYĆ PRZYSZŁOŚĆ, więc możemy koncentrować się na wiecznej CHWILI „TERAZ”. Jeśli stopiliśmy fizyczny intelekt z duchową mądrością Nadduszy – wyższej Jaźni, możemy nie tylko zrozumieć i zaakceptować wiele wyższych duchowych prawd, które poznaliśmy, ale również je przyswoić. Stopniowo dostrajamy się do zaawansowanych i rozwijających wskazówek na przyszłość. W ten sposób tak zwiększamy wyższe częstotliwości myśli nasiennych dla nowej ery w naszym kwiecie życia - kole tworzenia, że możemy je emitować w świat wokół nas.

Gdy przyciągamy coraz więcej wibracji wzorców częstotliwości z niższych płaszczyzn piątego wymiaru, nasza pieśń duszy dostraja się także do znacznie wyższych częstotliwości i z nimi rezonuje. To wysyła NIEBIAŃSKIE WEZWANIE do kompatybilnych aspektów wyższej Jaźni w celu zainicjowania procesu powolnego zestrajania się z osobistą kolumną światła. Łączenie iskier wyższej Jaźni z zamieszkującą nas duszą zaczyna w tym momencie przyspieszać, tak jak przyspieszają nasze postępy na ścieżce wznoszenia. Teraz gdy zaczynamy BEZ WAHANIA PODĄŻAĆ ZA DUCHEM, jesteśmy gotowi, aby wejść w prąd rzeki życia i wiemy, że jesteśmy prowadzeni.

ETAP ÓSMY: Przyzwyczajamy się do naszego nowego stanu bycia i do nowego sposobu postrzegania świata. Doceniamy wartość samotności, coraz bardziej wnikając w głąb naszych świętych istot. Nauczyliśmy się w naturalny sposób codziennie funkcjonować jak żywa medytacja i żywa modlitwa, pozostając w niewzruszonym ześrodkowaniu w świętych sercach. Ziemska iluzja ma teraz na nas minimalny wpływ, jednak nasze współczucie przepełnione miłością tak wzrosło, że obejmuje wszystkie istoty i całe stworzenie.

TRANSFORMACJA CIAŁA FIZYCZNEGO: Każdy etap PRZEBUDZANIA ogromnie wpływa również na ciało fizyczne, a objawy wznoszenia mogą być przyjemne albo nieprzyjemne, a czasami nawet bolesne. Moja książeczka „ THE EVOLUTION OF HUMANITY * SYMPTOMS OF ASCENSION” bardzo szczegółowo omawia wiele objawów wznoszenia oraz proponuje, w jaki sposób łatwiej przejść przez dramatyczne zmiany i chaos transformacji z pomocą naszych przyjaciół z wyższych wymiarów. Broszura jest dostępna na mojej stronie internetowej [link widoczny dla zalogowanych] w dziale książek.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:56, 06 Maj 2013    Temat postu:

TAK TRZYMAĆ, KOCHANI LM-03-2013 - przesłanie archanioła Michała
przekazała Ronna Herman
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, na pojęcie „święty oddech” składa się oddychanie zwykłym powietrzem zawierającym tlen trzeciego / czwartego wymiaru oraz oddychanie „praną” - powietrzem - eterem dla trzeciego / czwartego wymiaru, zawierającym również diamentowe cząstki Światła Stwórcy. Skala i moc tych boskich cząstek wzrasta wraz z każdym wyższym poziomem świadomości, jaki ktoś osiąga. Wzmacniający „oddech nieskończoności” otwiera drogi prowadzące do wielowymiarowych poziomów świadomości Stwórcy. Zaś w miarę zmiany sposobu myślenia i percepcji stopniowo ulega automatycznemu poszerzeniu perspektywa wewnętrzna.

Oddech nieskończoności rozpoczyna pętla wdechu, która wiedzie przez rdzeń przedłużony (medulla oblongata), wychodzi na zewnątrz z tyłu głowy ku górze do Gwiazdy Duszy i ją okrąża. Gdy święty oddech przechodzi przez Gwiazdę Duszy, diamentowe cząstki Światła Stwórcy wchłonięte podczas wdechu przez tylny portal świętego Serca są tak zaprogramowane, by kiedy święty oddech przechodzi przez Gwiazdę Duszy, wchłaniać określoną ilość atomów nasiennych kodów życia z Nadduszy / wyższej Jaźni. Wydech przechodzi przez czakrę podstawy i wnika do atomów nasiennych znajdujących się w Kundalini. Złoża diamentowych cząstek przechowywanych w czakrze podstawy, monitorowane przez Nadduszę / wyższą Jaźń, są dodawane do świętego oddechu. Diamentowe cząstki Światła, przechowywane w czakrze podstawy, są wyjątkowe, gdyż zawierają już kody niektórych twoich unikatowych talentów, cech i zalet z poprzednich wcieleń. Wstęga świętego oddechu przechodzi następnie przed ciało i wznosi się, wnikając w nie automatycznie w miejscu, w którym znajduje się krystaliczny punkt ciszy, gdzie jest ulokowany atom nasienny. Atom nasienny został zaprojektowany do magnetyzacji, integracji i utrzymania wyższej częstotliwości cząstek Światła. To miejsce można nazwać centrum kontroli, ponieważ jest bezpośrednio połączone ze świętym Sercem. Stąd diamentowe cząstki Światła są wciągane do świętego Serca w celu aktywacji przez myśli nasienne i intencję. Tak zaprogramowane diamentowe cząstki są już gotowe do zasilenia koła stwórczego składającego się z dwunastu promieni oraz do wydostania się na wolność w świat za pomocą wydechu. Pewna ich część będzie też wysłana do Piramidy Światowej i innych piramid Światła - według wyboru.

Szyszynka może być nazwana filtrem Światła dla mózgu. System czakr jest zaprojektowany do magnetyzowania i przefiltrowywania do ciała odpowiednich częstotliwości wibracji wyPROMIENiowanych przez archaniołów posiadających atrybuty, cechy i cnoty poszczególnych promieni. Istnieje kompleksowy wzór złożony z wielu różnych wzorców częstotliwości, które nieustannie przenikają pole ludzkiej aury, a następnie są przenoszone do poszczególnych gruczołów ciała fizycznego. Wraz z każdym pobraniem energii o wyższej częstotliwości wzrasta poziom rozumienia i świadomości.

Kiedy uzyskujesz dostęp do swego świętego Serca i aktywujesz Słoneczne Centrum Mocy, punkt zerowy lub punkt ciszy atomu nasiennego w Słonecznym Centrum Mocy zaczyna magazynować zapas energii kosmicznej. W miarę jak stajesz się panem siebie i świadomym współtwórcą, otrzymujesz dostęp do nieskończonej ilości diamentowych cząstek i możesz je wykorzystywać w swych twórczych przedsięwzięciach oraz dzielić się nimi z innymi. ŚWIĘTY BIAŁY KOSMICZNY OGIEŃ, diamentowe cząstki, które jako przebudzony mistrz urzeczywistniony do siebie przyciągasz, muszą nieustannie krążyć. Tylko ich pewna ilość, możliwa do przyswojenia na poziomie odpowiadającym stopniu oświecenia Duszy, może być przechowywana w ciele fizycznym. Pozostałą ilość trzeba wyemitować do świata formy. Dojrzała duchowość nie jest nieświadomym doświadczeniem. Trzeba starać się rozwijać autonomiczną boskość, oddychając ciągle odżywczym pranicznym oddechem Życia / diamentowymi cząstkami esencji Stwórcy. Czyniąc tak, zaczniesz otrzymywać duchowe wsparcie poprzez ósmą czakrę, Gwiazdę Duszy i przez tylny portal świętego Serca z Rzeki Życia.

Każda świadoma siebie osoba funkcjonuje jako żywa gwiazda umiejąca przyjmować i oddawać harmonijne wibracje zgodnie ze swoim poziomem świadomości. Jak już wiesz, te częstotliwości są nazywane twą pieśnią Duszy. Jesteś punktem Światła, wibrującą iskrą Boskości. Cały ten podwszechświat składa się z jednej gigantycznej Niebiańskiej Pieśni Duszy.

W miarę rozwijania umiejętności oddychania świętym oddechem głęboko i bez wysiłku, twa świadomość będzie stopniowo przenikać do centrum świętego Serca, a później jeszcze głębiej, do mandali Vesica Piscis zawierającej Biały Ogień, święty atom nasienny – osobistą cząstkę Boga Ojca Matki. Wtedy też zdasz sobie sprawę, że jesteś nie tylko snem, ale też tym, który śni. I właśnie w tej świętej przestrzeni możesz rozpocząć podróż powrotną ku świętości, starając się odtworzyć siebie pod postacią DZIECKA SŁOŃCA naszego Boga Ojca Matki. To było zaplanowane i jest twym boskim dziedzictwem.

Pamiętaj, proszę, że tylko nikła cząstka twej całej Istoty inkarnuje się w gęstej materii trzeciego / czwartego wymiaru. Czwarty wymiar jest planem astralnym, pomostem do wymiaru piątego. Trzy niższe podpoziomy wypełnia szeroka gama energii emocjonalnego gruzu oraz rozległe spektrum nieharmonijnych częstotliwości i myślokształtów. Czwarty wymiar jest magazynem przekonań ludzkości – jej świadomości zbiorowej - ze wszystkich minionych wieków na Ziemi. Czwarty wymiar zawiera też pole auryczne ciała mentalnego Ziemi.

Nie bez powodu nazwano was wysłannikami gwiazd, jako że – gdy już się staniecie mistrzami samourzeczywistnionymi – zainicjujecie proces integracji wysoko rozwiniętych żywych krystalicznych kodów atomów nasiennych – nowego zaawansowanego procesu ewolucyjnego do wykorzystania w nadchodzącej Złotej Erze. Ludzkość jest już gotowa do wykonania ogromnego skoku świadomości. W pewnym momencie w każdej podróżującej przez czas i przestrzeń ludzkiej duszy pojawia się pragnienie, aby powrócić do wyższych królestw – boskie niezadowolenie - głos sumienia, któremu nie można odmówić. Kiedy zaczyna się zwracać uwagę na wezwania Ducha, szept duszy staje się coraz głośniejszy i bardziej wyrazisty. Po dostrojeniu się do wyższych wzorców wibracji ludzi, miejsc, myśli i działań, wzrasta wrażliwość natury emocjonalnej, a w końcu zaczyna się odróżniać wibracje pieśni duszy swojej duchowej rodziny, a także różnych mistrzów i istot anielskich.

Tak, ludzkość jest w samym środku dramatycznych zmian, przechodzi przez głęboki proces ewolucyjny. Jednakże pamiętaj, że to tylko część spirali rozwoju, która nie ma końca. Każdy z was, kto się przebudza na boską świadomość, doświadczył wielu różnych doniosłych procesów przemiany w całym wszechświecie.

Proszę, zwróć uwagę, że już nie będzie można pozostawać w stagnacji lub nawet zatrzymać się na dłuższy czas na jakimś poziomie, gdyż proces transformacji postępuje zbyt szybko. Ulega zmianie mowa, zmieniają się myślokształty. Obszary mózgu zawierające przeszłość są stopniowo oczyszczane lub zanikają, dlatego zaczyna ci się wydawać, jakby wszystko, co zdarzyło się wcześniej, nawet w ubiegłym roku, było niewyraźnym snem. Aktywowane są nowe obszary mózgu, i trzeba nauczyć się myśleć w zupełnie nowy sposób. Świetlne pakiety informacji, holograficzne obrazy o wielkim znaczeniu i święte geometryczne wzory zaczynają wnikać do twojej świadomości, a ty musisz się nauczyć je odszyfrowywać. Może ci się wydawać, że nie umiesz porozumieć się z ludźmi, których wyprzedzasz w rozwoju, lub że nie możesz znaleźć słów na prowadzenie starych schematycznych przyziemnych rozmów. Kiedy zaczniesz telepatycznie odbierać energie i myśli ludzi wokół siebie, odkryjesz też, że nie musisz werbalizować każdej myśli. Twoje zdolności intuicyjne wzrosną i nie będzie można łatwo cię oszukać. Będziesz wyrażać własną prawdę zgodną z twą duchowością i nie będziesz chciał się angażować w negatywne gry z przeszłości.

Błagamy: nie przywiązuj się do żadnego stylu lub sposobu życia czy filozofii, która jest zbyt zawężona lub schematyczna, nie zawieraj żadnej umowy, która daje komuś władzę nad tobą. Dostrzegaj, dostrzegaj, dostrzegaj – nie jesteśmy w stanie podkreślić tego wystarczająco - ponieważ równie szybko jak włączasz w swój system przekonań jakąś prawdę pozorną, będziesz ją mógł zastąpić wyższą prawdą lub ideą. Czy patrząc wstecz, nie widzisz, że duża część wiedzy, którą teraz zaakceptowałeś jako absolutną prawdę, dziesięć lat temu, a nawet pół roku temu wykraczała poza twoje najśmielsze wyobrażenia? Pamiętaj, że bez wątpienia jutro lub w najbliższej przyszłości zmianie ulegnie wiele z tych rzeczy, których dzisiaj jesteś tak pewny.

Nowe idee i pojęcia bombardują świadomość. Na początku mgliste, ale stopniowo się potęgujące umiejętności korzystania z szerszego rozumowania, rozwiną się i rozszyfrują metody oraz wynalazki mające służyć przyszłości. Kiedy nawiążesz kontakt z wyższymi poziomami piątego wymiaru, zaczniesz sobie przypominać aspekty planu Tworzenia dla tego podwszechświata: jak utrzymać czyste myśli do chwili ich urzeczywistnienia i jak wspomagać tworzenie mnóstwa cudownych rzeczy. Wielu z was, wędrując tak poprzez czas i przestrzeń królestwa Światła, jak też ponad nimi, zaczyna widzieć geometryczne kształty, iskrzące się kryształki i olśniewające nowe barwy.

Powiedzieliśmy już, że wielu z tych, którzy dzielnie kroczyli naprzód i zażądali swego dziedzictwa, otrzymało specjalną dyspensę. Ponieważ następuje zbiorowe przebudzenie i ludzie szukają odpowiedzi, informacji i wsparcia, bardziej niż kiedykolwiek będziecie potrzebni wy, moi dzielni wojownicy. Czekamy, aż i ty będziesz gotów przyjąć dar mądrości, talentów i wiedzy przekraczającej twe najśmielsze wyobrażenia. Widzisz, mózg zawsze mógł korzystać ze 100% swojej mocy, co może cię zaskoczyć, gdyż zapewne słyszałeś, że przeciętny człowiek wykorzystuje tylko około 10% mocy mózgu. Do połowy XX-go wieku ludzkość miała dostęp tylko do tej ograniczonej części mózgu, która rezonowała z częstotliwościami wymiaru trzeciego i niższego czwartego. To nie mózg był / jest ograniczony, lecz umysł. W miarę równoważenia i zespalania wyższych częstotliwości, możesz uzyskiwać dostęp do coraz większej mocy mózgu - współpracującej z wymiarem wyższym czwartym i piątym. Niektóre zaawansowane w rozwoju dusze sięgają nawet do niższych poziomów szóstego wymiaru. Uzyskanie dostępu do bardziej rozwiniętych części mózgu nie jest możliwe, dopóki nie dostroi się on do tych subtelnych częstotliwości. Obecnie głównym celem jest podniesienie częstotliwości wibracyjnych do takiego poziomu, aby membrana świetlna, która zabezpiecza portale do świętego Umysłu i świętego Serca oraz poziom piątego wymiaru struktury mózgowej, mogła się oczyścić. Wtedy naprawdę można zacząć czynić postępy w duchowych poszukiwaniach.

Miej świadomość, że proces wznoszenia ma swoje wzloty i upadki. Nowe, wyższe wzorce wibracji kosmicznych promieni bombardujących Ziemię pojawiają się z przerwami, w międzyczasie są okresy ciszy, potrzebne aby nie powodować przeciążeń. Wznoszenie nie jest procesem stałego kroczenia naprzód. Polega na fazach dopływu energii i nowych informacji na przemian z fazami asymilacji, integracji i manifestacji. W obecnej chwili wiele z tych doznań wydaje się bardziej zauważalnych. Możesz mieć czasem wrażenie, jakbyś wykonał wielki krok w nieznane, a zaraz potem cofnął się o krok i znów niczego nie był pewien. Kiedy indziej możesz się poczuć bezbronny i silnie zagrożony. Do tej pory powinieneś już być w pewnym stopniu przyzwyczajony do amplitudy przypływów i odpływów przyspieszających częstotliwości. Jednak kiedy jesteś wtłaczany na kolejny poziom świadomości, ta często podnosi różnorakie alarmy w twoich ciałach: fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Nadszedł czas na podjęcie decyzji, to czas żniw dusz. Każdy człowiek musi podjąć decyzję, czy chce iść naprzód wraz z Ziemią po spirali wznoszącej do wyższych częstotliwości wymiarowych, czy woli opuścić planetę i powrócić w późniejszym czasie albo przenieść się na inną planetę trzeciego wymiaru, aby dokończyć swe lekcje fizycznego przejawiania się. Wiele Dusz zdecyduje się na opuszczenie ziemskiego planu w ramach swojej umowy i boskiej misji, a wiele innych pięknych Dusz przyjmie rolę lub będzie się przygotowywać do pełnienia funkcji rządowych ekspertów. Będą pozostawać „w tle”, aż nadejdzie czas, że się wysuną na czoło i będą rozpoznani. Wtedy energicznie zrealizują nową wizję ludzkości, która posłuży wszystkim i stworzy fundament dla nadchodzącej Nowej Ery.

Dlatego możemy wam powiedzieć „TAK TRZYMAJ, KOCHANY”. To jest czas, abyś odnalazł własną prawdę, raz jeszcze przejął kontrolę i panowanie nad swoim światem, pamiętając, że jesteś przedstawicielem Stwórcy wypełniającym ważną misję pod kryptonimem: „ewolucja ludzkości i planety Ziemia”. Przyjmij swoją moc mistrza współtworzenia. Przyjmij i aktywuj dary, które w tobie drzemią.

Nadszedł czas na zbiorowe przebudzenie i coraz więcej drogich Dusz zaczyna odczuwać ponaglenia Ducha i słuchać podszeptów własnej duszy. Dlatego w naszych przyszłych przesłaniach będziemy przypominać niektóre wcześniejsze pojęcia i idee, jakie przekazywaliśmy wam przez ostatnie dwadzieścia lat. Będzie to dobra powtórka dla tych z was, którzy już od wielu lat są oddanymi uczniami. Będzie to również zachętą i inspiracją dla tych, którzy dopiero zaczynają szukać światła prawdy, ponieważ nasze przekazy będą zawierały partie łatwo zrozumiałe. Nie rozpaczajcie, kiedy nasze obecne nauki wydadzą się zbyt trudne do zrozumienia. Będziemy też zachęcać i inspirować tych, którzy dopiero zaczynają poszukiwać Światła. Wielu naszych wysłanników Światła niezmordowanie pracuje, by nasze nauki mądrości traktujące o podstawowych założeniach duchowości odpowiednio przedstawić na wielu różnych poziomach pośrednich, a teraz czynią je częścią aktualnych nauk wyższej mądrości kosmicznej. Odszukaj te stare przekazy, określ swój poziom zrozumienia, a począwszy od tego poziomu, będziesz mógł swobodnie czynić dalsze postępy.

Proces ewolucji ludzkości jest w pełnym toku i w zdumiewającym tempie posuwa się naprzód. Otwórzcie umysły i serca, kochani, i powitajcie potoki boskiej Miłości / Światła, które na was czekają. Skąpani w chwale zjednoczenia kroczcie z nami naprzód, odbywając tę niesamowitą podróż ku nowej rzeczywistości. Jesteśmy z wami. Kochamy was najbardziej jak to możliwe.

JAM JEST archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 12:53, 22 Maj 2013    Temat postu:

Dzisiaj wklejam przekaz archanioła Michała przez inne medium. Może ułatwić pozbycie się blokad ograniczających spełnianie marzeń i życzeń oraz kreowanie Raju na Ziemi w zdrowiu i poczuciu spełnienia. Jakiś czas temu w kilku przekazach było powiedziane, że to wręcz nasz obowiązek. Ziemia jest już w wyższym wymiarze, choć wielu tego nie dostrzega. Miały się też pojawić nowe możliwości wspomagające spełnianie ziemskich pragnień: marzenia o końcu niewolniczej pracy, o własnym domu, o podróżach. Dlatego pojawiają się liczne programy takie przedsięwzięcia umożliwiające. Jednym z nich jest program stworzony przez (podobno) starych Atlantów, który przywędrował do Europy i do nas zza oceanu. Ryzyko niewielkie, a czytałam, że ludzie szybko dochodzą do sensownych osiągnięć. Oto prezentacja [link widoczny dla zalogowanych] Można w ten sposób zarobić na kolejny hit roku: [link widoczny dla zalogowanych]

A tu treść przekazu wraz z medytacją, którą można sobie najpierw nagrać albo przeczytać tak, by ją pamiętać:

ZŁOTA ŚCIEŻKA
przesłanie archanioła Michała przez Carolyn Ann O`Riley [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrawiam i witam piękne świetliste Istoty. Z mojej perspektywy płaszczyzna Ziemi wygląda jak szybko przewijana taśma filmowa. Przemykające linie czasu i ogólne postrzeganie wydaje się toczyć z podobnym wizualnym „echem”. Czujecie się zestresowani a niektórzy nawet wyczerpani.

Moi drodzy, wszystko wydaje się być niepewne, dlatego wiele osób jest wytrąconych z równowagi i zastanawia się, która ścieżka byłaby dla nich odpowiednia. Takie odczucia każą wam zatrzymać się w teraźniejszości, aby powrócić do własnej prawdy, która jest wszystkim, na czym tak naprawdę musicie się skoncentrować.

Pojawia się zbyt wiele zmian, które muszą wpasować się w swoje miejsce i dostosować do rzeczywistości. W twojej historii są fragmenty, które tak naprawdę ciebie nie dotyczą, a które ciągle każą ci powracać do przeszłości. Stare filmy ciągle odtwarzane w głowie jak wstęgi danych czekają, aż kiedyś się z nich uwolnisz. Mój miły, takie historie nie poprowadzą cię do przodu a blokują przyszłość. Istnieje tylko ta chwila - moment, który przeżywasz teraz, w którym możesz być obecny i kiedy rzeczywiście możesz wypracować zmiany. Moment świadomości jest wszystkim, co naprawdę jest prawdziwe. Wejdź i pozwól, aby się dla ciebie rozwinął.

Twoi aniołowie patrzą i mają nadzieję, że wkrótce podejmiesz inicjatywę i poprosisz ich o pomoc w pozbywaniu się „staroci”, aby mogły pojawić się nowe możliwości i aby one mogły się rozwinąć i wzrosnąć. Lecz miły, aby cię wesprzeć, aniołowie potrzebują twojego pozwolenia.

Po prostu porozmawiaj ze swoimi aniołami tak, jakby siedzieli obok ciebie na krześle, bo w rzeczywistości oni zawsze są obok ciebie, mój drogi. Zawsze za twoimi plecami. Jeden jest za prawym ramieniem, a drugi za lewym. Każdy ma dwóch aniołów stróżów, oczywiście są też inne opcje, jednak z reguły w przypadku większości ludzi właśnie tak jest.

Porozumiewają się na wiele sposobów – czasem telepatycznie, czasem przez kogoś, kto do ciebie mówi, czasem przez to, co akurat czytasz, czasem możesz ich usłyszeć albo dostajesz myśli, obrazy, symbole podczas oglądania tv lub sięgania po książkę, którą otwierasz na „właściwej” stronie. Po prostu uwolnij się od oczekiwań co do sposobu komunikacji i wiedz, że jeśli dałeś przyzwolenie, wtedy skontaktują się z tobą i podejmą działania.

Najlepsze co możesz zrobić, to dać im upoważnienie do współdziałania i wspierania w rozwiązywaniu problemów i trudności. Jeśli chcesz przejść przez liczne życiowe epizody łatwo i z wdziękiem, najlepiej oddać wszystkie obciążenia swoim aniołom i Stwórcy. Pamiętaj, że nikt nigdy nie jest sam, że Stwórca nigdy nie wysłałby nikogo na poziom ziemski bez kochających anielskich przewodników.

Owi posłańcy zabierają teraz ciebie w podróż medytacyjną do twojego Ogrodu Pokoju.

Usiądź na krześle lub połóż się tak, żeby czuć się wygodnie. Pozwól sobie na chwilę relaksu i zadbaj, aby nikt ci nie przeszkadzał, ponieważ udajesz się w medytacyjną podróż wewnątrz siebie. Zamknij oczy, wykonaj kilka głębokich, spokojnych oddechów. Wyobraź sobie, że z każdym wdechem wchłaniasz miłość i odnowę. Przy każdym wydechu wydalasz ból, strach, frustracje i wątpliwości.

Kiedy tak oddychasz poczuj, że twoje ciało się rozluźnia. Pozwól sobie na odczuwanie spokoju i poczucia bezpieczeństwa tam, gdzie jesteś. Poproś ego, aby wskoczyło na lewe ramię. Poproś je, aby było tylko obserwatorem tej podróży i żeby się nie wtrącało.

Wyobraź sobie, że prosisz Stwórcę o wysłanie tobie krystalicznie złotej tarczy Światła. Tymczasem wokół ciebie tworzy się ochronna bańka otaczając od głowy aż po stopy – ta bańka cię ogrzewa, opromienia, wypełnia światłem i mocą. Wszystkie negatywności tylko się od niej odbijają nie czyniąc tobie szkody.

Stwórca odpowiedział na twoją modlitwę. Jesteś chroniony energią pochodzącą od Stwórcy, która cię opływa. Podczas medytacji znajdujesz się w cyrkulującym paśmie energii.

Jesteś teraz pod Boską opieką i nie może cię dotknąć nic, co nie służyłoby twojemu najwyższemu dobru, nic nie dostanie na to pozwolenia. Moja boska świetlana Istoto, oddychaj powoli i równomiernie i czuj się bezpiecznie i pewnie.

Oddychaj głęboko, moja piękna Istoto ze Światła, podczas tej medytacji poczuj lekki odprężony stan bytu, boską ochronę i prowadzenie. Oddychaj głęboko i wiedz, że oddychasz w rytmie Stwórcy.

Weź głęboki oddech i pozwól, aby do tej duchowej wizji dołączyli twoi aniołowie stróże i przewodnicy, aby wzięli cię za eteryczne ręce i poprowadzili do duchowej czakry serca. Jeden z aniołów pozostaje, aby strzec twojej fizycznej struktury do chwili, aż nie powrócisz z tej medytacyjnej podróży.

Mój kochany, wyobraź sobie, zobacz i poczuj oczami wyobraźni, że twoi aniołowie, duchowi przewodnicy i specjalnie zaproszeni goście są teraz w twojej czakrze serca. Aniołowie i przewodnicy pomagają ci zlokalizować złote drzwi z napisem „Moje najwyższe przewodnictwo”. Kiedy je znajdujesz, naciskasz na eteryczną klamkę, otwierasz drzwi, przechodzisz przez próg wiedząc, że przeżywasz duchową przygodę umożliwiającą wzrastanie.

Znajdujecie się w białym marmurowym korytarzu. Aniołowie prowadzą cię teraz szybko przez korytarz z numerem 44. Drzwi są po lewej stronie. Tabliczka na drzwiach informuje, że stoisz przed Ogrodem Pokoju. Otwierasz drzwi i wchodzisz do pomieszczenia. Znajdujesz się na rozległej łące, na której bywałeś już wiele razy. Rozglądasz się wokół i widzisz drewniany most łukowy, gaj z drzewami i górę ze schodami do twojego Ogrodu Pokoju. Jest to ta sama ścieżka, którą podążasz, kiedy udajesz się do znajdującego się tuż obok ogrodu z kryształowym pałacem.

Twoi aniołowie podążają za tobą i pozwalają na spokojne tempo, abyś mógł rozkoszować się cudowną ciepłą bryzą i promieniami Słońca, które czujesz na twarzy. Mówisz sobie, że tak dobrze jest chodzić boso, nie mieć zegara ani nie musieć pracować nad jakimś terminowym projektem. Twoi aniołowie zgadzają się z tobą uważając, że żyjesz w stresie i za dużo na siebie bierzesz.

Zbliżasz się do łukowego mostu i słyszysz szemranie przepływającego pomiędzy kamieniami strumyka. Strumyk pozdrawia cię a ty odwzajemniasz pozdrowienie, osiągając w międzyczasie środek mostu. Spoglądasz w dół na strumień, wyrażasz wdzięczność za powitanie a następnie kontynuujesz podróż.

Po drugiej stronie mostu widzisz dwoje aniołów stojących po jego obu stronach. Proszą, abyś zostawił bagaże z troskami, zmartwieniami, lękami i frustracjami. Rozglądasz się na boki i widzisz pozostawione już plecaki, bierzesz te, które są twoje i oddajesz je aniołom. Aniołowie tłumaczą, że zatrzymają je do twojego powrotu, wtedy, jeśli zechcesz, będziesz mógł je odebrać.

Oddając plecaki aniołom, od razu czujesz się lepiej i nadzwyczaj lekko. Och - mówisz do siebie – właściwie nie wiem, ile rzeczy ciągle ze sobą noszę. Aniołowie mówią, że myśli są elektryczne a emocje magnetyczne i jeśli jedne dodasz do drugich, rzeczywiście obciążasz się wszystkim, o czym kiedykolwiek myślałeś. To oznacza, że myśli łączą się z emocjami i odciskają się na tobie nawet, jeśli nie zdajesz sobie sprawy z ich tworzenia. Tak się dzieje za sprawą prawa przyciągania: przyciągasz to, na co zwracasz uwagę. Kiedy myślisz, z myśli powstaje magnetyczny potencjał, który może być dobry, zły albo neutralny. Przyciągasz to wszystko, o czym myślisz. Dlatego, jeśli stworzyłeś coś przypadkowo i chcesz się tego pozbyć, musisz to zdezaktywować.

Hm... przez chwilę zastanawiasz się nad tym, ponieważ to wydaje się prawdziwe. Dziękujesz za wyjaśnienia i zaczynasz wspinać się po stopniach pod górę. Wchodząc coraz wyżej czujesz, jakby twoje ciało zaczynało pływać. Zaraz znajdziesz się na szczycie góry. Tam czeka biały kot imieniem Josh. Wita cię i prosi, abyś poszedł za nim. Zabiera cię na spacer po meandrach przyrody przybliżając się powoli do Ogrodu Pokoju. Jest w nim okrąg z drzew i każde ciebie pozdrawia. Uśmiechasz się czując ciepło i miłość tego miejsca oraz świętość drzew.

Aniołowie proszą, abyś wybrał któreś z drzew i usiadł opierając się o nie plecami. To jest tak piękne miejsce i masz trudność z wyborem jednego. Josh sugeruje, abyś każde dotknął ręką a następnie usiadł pod tym, które wydaje się najbardziej odpowiednie. Mówisz do Josha, że to dobry pomysł i chodzisz wraz nim wokół drzew, aż doznajesz wrażenia, że jedno z nich jest wyjątkowe.

Kiedy tylko siadasz pod wybranym drzewem, czujesz jak jego energia łączy się z twoim polem energetycznym i czujesz się niebiańsko. Josh siada obok ciebie a aniołowie proszą, abyś zamknął oczy. Dziś odbędziesz wyjątkową podróż i ona będzie wymagała od ciebie specjalnej koncentracji, abyś mógł wyciągnąć z niej jak najwięcej korzyści.

Zamykasz oczy i przysłuchując się aniołom, głaszczesz miękkie futro Josha. Uśmiechasz się a Josh delikatnie mruczy. Aniołowie mówią, żebyś rozejrzał się na boki i znalazł dwa garnki, które masz napełnić boską łaską Stwórcy. Zgodnie z zaleceniem aniołów zwizualizuj te garnki i poproś Stwórcę, aby napełnił je swoją Łaską.

Natychmiast dostrzegasz, że garnki przepełniają się cudowną boską Łaską. Aniołowie mówią, żebyś przewrócił te garnki i zobaczył, jak czysta boska Łaska wylewa się przed tobą i powstaje z niej wyjątkowa Ścieżka czystej boskiej Łaski.

Robisz, co sugerują aniołowie. Obserwujesz, jak z przewróconych garnków wypływa złota Łaska tworząc jedną unikalną Złotą Ścieżkę Bożej Łaski. Jesteś zaskoczony widząc, że ta złota Łaska usuwa z twojej duchowej Ścieżki wszystkie blokady, wiraże, przeszkody, przepaści, klify i kaniony. Złota Ścieżka Boskiej Łaski jest gładka i niepowtarzalna, ponieważ to jest twoja własna boska duchowa Ścieżka.

Aniołowie przypominają ci wszystkie uniki, wątpliwości, lęki, braki i frustracje, które powodowały blokady i zakłócenia powstające na Ścieżce.

Teraz chcą, abyś ujrzał siebie kroczącego tą piękną Złotą Ścieżką Boskiej Łaski. Zwróć uwagę na swoje odczucia. Aniołowie chcą skalibrować twoje nowe częstotliwości do stanu doskonałości, dlatego stawiają przed tobą specjalna maszynę dostrajającą. Wyobraź sobie, że po tej kalibracji wstajesz i idziesz. Zdajesz sobie sprawę, że nie masz biletu wstępu na tą Ścieżkę, lecz natychmiast czujesz spokój i z radością spacerujesz dalej. Widzisz, że ścieżka stopniowo wznosi się coraz wyżej. Widzisz siebie na chmurze i ciągle idziesz dalej. Wznosząc się widzisz, że jesteś otoczony złotą chmurką, idziesz dalej powtarzając sobie: „wznoszę się w złocie”, „wznoszę się w złocie”... Na chwilę zatrzymujesz się i patrzysz, dokąd przywiodła cię intuicja, a aniołowie i przewodnicy mają dla ciebie specjalną wiadomość dotycząca Ścieżki. Pozwól sobie spokojnie odebrać tą wiadomość. Jeśli nic nie rozumiesz, to oznacza po prostu, że w tej chwili nie jesteś jeszcze gotów na informacje, że będą one dostępne w bardziej odpowiednim momencie.

Zauważyłeś że na tej Złotej Boskiej Ścieżce możesz o wiele łatwiej słyszeć przewodników. Zwracasz uwagę, że kiedy mieszasz swoje energie ze złotymi energiami, rozumiesz, że jesteś częścią WSZYSTKIEGO CO JEST. Stapiasz się ze Stwórcą, błyskotliwą złotą energią Łaski i czystą boską Miłością. Jesteś w stanie absolutnej błogości, pokoju i radości. Ciesz się chwilą, którą dzielisz bezpośrednio ze Stwórcą.

Nie chcesz stąd odchodzić, lecz Stwórca mówi, że twój powrót do służby i dokończenie misji to bardzo ważne zadania. Niechętnie zaczynasz wycofywać się z pięknej boskiej miłości Stwórcy i powracasz Złotą Boską Ścieżką z powrotem, następnie wracasz do drzewa, które znalazłeś w Ogrodzie Pokoju. W ogrodzie otwierasz duchowe oczy. Twoje ciało jest wzmocnione, ponieważ wchłonąłeś złotą Łaskę i Miłość Stwórcy. Nie możesz wyjaśnić uczucia pokoju i ciszy, brak słów w ludzkiej mowie, które mogłyby to wyrazić.

Wyciągasz przed siebie ręce i widzisz, że naprawdę świecisz. Śmiejesz się a aniołowie cieszą się razem z tobą. Mówią, ze nadszedł czas, aby powrócić.

Josh wstaje, bierze cię za rękę prowadzi schodami w dół. Żegna się z tobą mówiąc „do następnego razu”. Żegnając się z nim pieszczotliwie go czochrasz i dziękujesz za pomoc. Schodzisz w dół i w miarę zbliżania się do podłoża czujesz, że nogi stają się coraz cięższe.

Aniołowie trzymają twoje plecaki, jednak decydujesz się poprosić, aby je zdematerializowali. Już nie potrzebujesz rzeczy, które zaniżają wibracje. Widzisz jak aniołowie palą je przed twoimi oczami. Aniołowie przemienili właśnie wszystkie stworzone przez ciebie negatywne rzeczy w boską Miłość i boskie Światło.

Dziękujesz aniołom za ich pomoc. Wracasz przechodząc po drewnianym moście i żegnasz się „do następnego razu”. Natychmiast znajdujesz się z powrotem w marmurowym korytarzu.

Mijając lustro widzisz, jak odbicie twojej istoty promienieje, bo teraz wiesz więcej o swojej duchowej Ścieżce. Aniołowie prowadzą cię przez próg złotych drzwi, z powrotem do czakry serca i wspierają przy powracaniu duchowej esencji do fizycznej formy.

Bierzesz głęboki oddech, poruszasz palcami rąk i nóg. Gdy jesteś gotowy, otwierasz oczy. Zajmij się swoimi codziennymi zadaniami pamiętając, że wewnętrzna wyższa mądrość i anielscy współpracownicy zawsze są do dyspozycji, pracują z tobą i pomagają osiągnąć najwyższy właściwy potencjał. Zwróć uwagę na pierwsze myśli, jakie przychodzą ci do świadomości i wiedz bez cienia wątpliwości, że dostajesz duchowe prowadzenie - codziennie.

Ukochany, jesteś błogosławiony, nieopisanie i bezgranicznie kochany, bardziej niż ktokolwiek na Ziemi kiedykolwiek mógł zdołać to wyrazić.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ, posłaniec STWÓRCY, Miłości, Radości, Mądrości, Światła, Pokoju i Łaski.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:51, 12 Cze 2013    Temat postu:

WZNIEŚ SIĘ JESZCZE WYŻEJ
archanioł Michał w czerwcu 2013 roku przez Carolyn Ann O`Riley [link widoczny dla zalogowanych] przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Pozdrawiam i witam piękne istoty Światła. Wasze pola energii roztaczają swój blask wzniecone cząstkami energii o wyższych częstotliwościach.

Kochani, wasza świadomość ulega poszerzeniu, a im wyższych dosięgacie częstotliwości, tym więcej światła pochłaniają wasze pola energetyczne. Moje piękne istoty, z malutkich słabiutkich płomyków przeistoczyliście się w reflektory Światła. WOW! Taka różnica w wibracjach po oczyszczeniu i uwolnieniu!. Dobra robota.

A pomyślcie tylko, że gdyby wszyscy mieszkańcy Ziemi – 7 miliardów ludzi – rezonowały z wyższymi częstotliwościami - jak wy dzisiaj - świat byłby niebiańskim królestwem.

Moje boskie istoty, poziom ziemski ostatecznie przesunie się z bycia szkołą dualizmu i polaryzacji do poziomu nieskończonej miłości, jedności i pokoju. Nazywa się to przesunięciem lub przejściem, jak niektórzy określają. Możecie to sobie wyobrazić, moi mili? Taki właśnie cel trzeba przekazać wszechświatowi, dlatego aby mógł się zmaterializować, trzeba go zwizualizować.

To nie jest zadanie dla osób o słabych sercach, kochani. Zwróćcie uwagę jak bardzo w przeciągu ostatnich dziesięcioleci zmienił się poziom życia na Ziemi. Teraz wiedząc, co jest prawdziwym celem (kiedy go zrozumieliście), możecie sobie wyobrazić, ile pracy i starań trzeba wykrzesać, aby się rozwijać?

Matka jest gotowa na te zmiany. Zbyt długo tolerowała negatywizmy i życzy sobie, aby już wznieść się na właściwy poziom częstotliwości. Ach! Lecz wy ciągle wierzycie w to, że matka Ziemia jest tylko kulą złożoną z kamieni, wody i powietrza czyli tak, jak widzi to ludzkie oko. Moi drodzy, matka Ziemia jest kolektywnym organem złożonym z najwyższych istot niebiańskich / aniołów. Te istoty przyłączyły się do tego zadania dobrowolnie i nikt nigdy nie planował, aby ludzkość zeszła do tak mocno zaniżonego poziomu masowej świadomości.

Nic nie jest takie, jakie wydaje się być. Nie jesteście formami ludzkimi, które czynią duchowe doświadczenia – jesteście duchowymi istotami Światła, które doświadczają fizyczności. Wprawdzie istnieje wiele innych szkół duchowych, lecz to planeta Ziemia jest najtrudniejsza ze wszystkich. Ucieleśniliście się tu z bardzo konkretnego powodu. Życzyliście sobie na własnej skórze doświadczyć dualności i polaryzacji. Lekcje i przeżycie tych czasów na Ziemi poszerzyły wasze wyższe procesy ewolucyjne i umieściły was na ścieżce do awansu i wzniesienia w wyższe eteryczne królestwa niebiańskie.

W wyższych królestwach nie ma ras ani doskonałości, kochani, to tylko taki punkt odniesienia do wyższego potencjału wzrostu w eterycznych królestwach niebiańskich. Moje boskie istoty Światła, w królestwach eterycznych istnieje nieskończona ilość poziomów nauki i doświadczeń. Każda istota niebiańska sama wyznacza tempo własnego rozwoju oraz planuje tempo wzrastania dla swojej duchowej rodziny. Rozkwit i ewolucja w niebiańskich królestwach nie ma końca. Wszyscy bezustannie poszerzają horyzonty. W niebiańskich królestwach nie ma statycznego programowania. Ogólnie ujmując: niebiańskie istoty wybierają swoje ścieżki z pomocą duchowych doradców i członków wyższej rady.

Nadszedł czas, aby się obudzić i usunąć z pól energii gruz, moi mili. Obudźcie się, moje piękne istoty Światła i poczujcie nieskończoną bezwarunkowa miłość Stwórcy do WSZYSTKIEGO. Poczujcie, jak ta miłość owija się wokół waszych ramion - jak stara ukochana kołdra. Poczujcie fale zalewającej was nieskończonej bezwarunkowej różowej miłości. To jest coś, czego nie czuliście przez długi, długi czas. Cieszcie się nią i pozwólcie płynąc łzom przypomnienia i radości, ponieważ to są uczucia z DOMU.

Ten posłaniec zabiera was teraz w podróż medytacyjną.

Usiądź na krześle lub połóż się tak, aby było ci wygodnie. Pozwól sobie na relaks i na to, aby nikt ci nie przeszkadzał, ponieważ udajesz się w podróż medytacyjną do swego wnętrza.

Zamknij oczy i wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów. Wyobraź sobie, że z każdym wdechem wchłaniasz miłość i odnowę. Przy każdym wydechu usuwasz ból, strach, frustracje i zwątpienie. Z ostatnim głębokim wydechem poczuj, że twoje ciało jest odprężone i rozluźnione. Poczuj ciszę, spokój i przyjazność tego bezpiecznego miejsca. Poproś swoje ego, aby wskoczyło na lewe ramię. Poproś je, aby podczas tej podróży było obserwatorem i nie brało w niej czynnego udziału.

W wyobraźni poproś Stwórcę, aby przesłał ci przezroczystą złotą tarczę światła. Stwórca odpowiedział na twoją modlitwę i otrzymujesz ochronną bańkę wypełnioną energią. Zobacz, jak wokół ciebie tworzy się bańka wypełniona światłem i mocą. Energie płyną od Stwórcy do ciebie cyklicznie tworząc formę okalającej cię pętli. Podczas medytacji jesteś otoczony nieprzerwanie krążącą wstęgą. Negatywności będą się od niej odbijały nie czyniąc ci żadnej szkody.

W tej chwili masz boską ochronę i nic, co nie służy najwyższemu dobru, nie może się z tobą skomunikować, ponieważ nie ma na to zezwolenia. Moja boska świetlista istoto, oddychaj powoli i równomiernie i czuj się pewnie i bezpiecznie.

Oddychaj głęboko moja cudna istoto Światła i poczuj lekkość i odprężenie, ponieważ podczas tej medytacji masz boską ochronę i przewodnictwo. Oddychaj głęboko i wiedz, że oddychasz pulsem Stwórcy.

Oddychaj głęboko i pozwól, aby przyłączyli się do ciebie twoi aniołowie stróże i przewodnicy, podaj im eteryczne ręce, niech cię poprowadzą do duchowej czakry serca. Jeden z aniołów pozostaje, aby chronić twojej formy fizycznej do chwili, aż nie powrócisz ze swojej medytacyjnej podróży.

Mój kochany, wyobraź sobie, zobacz i poczuj swoich aniołów, opiekunów i specjalnie zaproszonych gości, którzy teraz są z tobą w czakrze serca. Twoi aniołowie i przewodnicy pomagają ci zlokalizować złote drzwi z napisem „Moje najwyższe wewnętrzne przewodnictwo”. Rozpoznajesz złote drzwi i naciskasz na eteryczną klamkę, aby je otworzyć, przekraczasz próg ufając, że przeżywasz duchową przygodę wspomagającą rozwój. Znajdujesz się w białym marmurowym korytarzu.

Na dzisiejszą imprezę aniołowie dają ci kapelusz i róg, a następnie prowadzą korytarzem do drzwi numer 11, które znajdziesz po prawej stronie. Napis na drzwiach: „Pomieszczenie z balonami”. Otwierasz drzwi, przechodzisz przez próg i znajdujesz się na dziedzińcu. Wokół widzisz szeregi różnych pastelowo ubranych aniołów, którzy trzymają pęki wielobarwnych balonów. Anioły z balonami są wszędzie wokół jak okiem sięgnąć.

Kręcisz głową ze zdziwienia i zastanawiasz się, po co tu tak wiele balonów. Aniołowie podpowiadają, że każdy z tych balonów ma związek z pewnym szczegółem dotyczącym twego pola energetycznego, który musi być usunięty, aby podniósł się twój poziom częstotliwości.

Rozumiesz znaczenie tego wyjaśnienia choć nie pojmujesz, skąd masz w polu energetycznym jeszcze tyle gruzu do posprzątania, przecież na klarowaniu i oczyszczaniu spędziłeś już tak wiele lat. Aniołowie uśmiechają się i mówią, że właśnie dlatego tu teraz jesteś i odbywasz tą medytację. Jest dużo pracy, mówią, a ty kiwasz głową z akceptacją.

Aniołowie wyjaśniają, że każdy z nich przyjdzie do ciebie ze swoim bukietem z balonów i przekaże ci jeden balon po drugim. Na każdym balonie napisane jest słowo, fraza lub symbol tego, co jest wymagane w celu uwolnienia. Bierzesz balony po kolei, przyglądasz się każdemu z nich i widząc na nim słowo, frazę czy symbol po prostu postanawiasz, że uwalniasz swoje pole energii z tego balastu. A wtedy, wraz z każdym balonem, który puszczasz i pozwalasz, aby zniknął w niebiosach wiesz, że „to” również odeszło.

Drugim krokiem w procesie uwalniania jest zrobienie szybkiego skanowania ciała w celu przekonania się, jakie uczucie wywołało takie uwolnienie. Prawdopodobnie zauważysz, że po każdym uwolnieniu czujesz się coraz lżej a na koniec mógłbyś nawet poszybować.

Aniołowie chcą ci teraz przekazać dodatkową informację. Wszystkie inne Dusze, które teraz budzą się wraz z tobą, na poziomie eterycznym wykonują to samo ćwiczenie w tym samym czasie, Ponieważ tu czas nie istnieje. Wiedz, że wszystko jest ze sobą połączone a ta akcja jest grupowym uwolnieniem, które odniesie korzystny skutek dla WSZYSTKIEGO.

Teraz możesz zwizualizować siebie w jednej z tych licznych grup, jak wszyscy razem puszczają balony. Za każdym razem, kiedy wzlatuje któryś balon, wizualizujesz jak czujesz, że poziom Ziemi staje się coraz lżejszy. Wizualizuj matkę Ziemię, okaż JEJ wdzięczność i prześlij niekończące się fale miłości wspomagając tym siebie i całą ludzkość. Uśmiechasz się na myśl o tym zamiarze i rozpoznajesz, że to jest wielkie przedsięwzięcie, lecz uczucie jest tak wzniosłe, że dziękujesz aniołom, że cię tu przywiodły, abyś mógł wziąć w nim udział.

Zbliża się anioł z pękiem balonów. Zgodnie z instrukcją czytasz słowo, zwrot lub symbol napisany na pierwszym balonie Wyrażasz intencję, aby je usunąć i pozwolić mu odejść. Przyglądasz się, jak balon odlatuje i znika z pola widzenia. Szybko skanujesz swoje fizyczne ciało i czujesz, gdzie tkwiło w nim to zanieczyszczenie.

Czujesz źródło uwolnionej rzeczy i cieszysz się, że pozwoliłeś temu odejść. Uśmiechasz się. Następnie bierzesz kolejny balon i wykonujesz z nim to samo ćwiczenie. Kontynuujesz proces do chwili, aż uporasz się ze wszystkimi balonami, jakie dziś dostałeś. Daj sobie na to trochę czasu. To zadanie można wykonywać raz w tygodniu, wtedy wiele na tym skorzystasz – powiadają aniołowie.

Po uwolnieniu wszystkich balonów czujesz się mocno podekscytowany. To naprawdę było świetne ćwiczenie, z pewnością możesz stwierdzić, że po nim czujesz się o wiele lepiej. Nie możesz przestać się uśmiechać, kiedy sobie wyobrażasz, o ile lepiej czuje się matka Ziemia, kiedy masa ludzi uwalnia się od takich obciążeń.

Aniołowie dziękują za twój udział i mówią, że już czas na powrót. Prowadzą cię z powrotem do wyjścia. Natychmiast znajdujesz się w korytarzu z białego marmuru.

Czujesz, się jakbyś szybował, rzucasz okiem na swoje odbicie w lustrze i widząc promieniejącą istotę śmiejesz się bo wiesz, jak ważne było dzisiejsze zadanie. Twoi aniołowie prowadzą cię przez próg złotych drzwi z powrotem do duchowej czakry serca a następnie wspierają w powrocie duchowej esencji do formy fizycznej.

Weź głęboki oddech i porusz palcami rąk i nóg, aby poczuć się w swoim ciele. Gdy jesteś gotów, otwórz oczy. Idź do swoich codziennych zadań pamiętając, że twoja wewnętrzna wyższa mądrość i aniołowie pomocnicy zawsze są do twojej dyspozycji, aby z tobą współpracować, aby cię wspomagać w osiągnięciu najwyższego rozsądnego potencjału. Zwróć uwagę na pierwsze myśli, jakie pojawiają się w świadomości i bez cienia wątpliwości wiedz, że codziennie dostajesz duchowe przewodnictwo.

Ukochani, jesteście błogosławieni, nieopisanie i bezgranicznie kochani, bardziej niż ktokolwiek na Ziemi może to wyrazić słowami.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ, posłaniec STWÓRCY, miłości, radości, mądrości, światła, pokoju i łaski.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:58, 04 Sie 2013    Temat postu:

OGRANICZENIE CZY ZBAWIENIE? Co wybierasz? LM-06-2013 archanioł Michał przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych]

Mój bohaterze, pamiętaj, że żyjesz wiecznie. Przesłania kosmicznej mądrości, które ci przekazujemy, nie są po to, aby wprowadzać jeszcze więcej zasad ani aby tworzyć kolejne dogmaty. Naszym zamiarem jest rozniecić w twym sercu miłość i dać wgląd we wspaniałą przyszłość. Im szersze rzesze ludzkości czują niezadowolenie inicjowane przez ich dusze, tym ważniejsze jest czytanie nauk mądrości i dzielenie się nimi z innymi wokół. Wy - przebudzeni Wysłannicy Gwiazd - jesteście tymi, którzy będą szerzyć pojawiające się NAUKI MĄDROŚCI.

Czy to świadomie, czy nie, ludzkość i Ziemia przechodzą przyspieszony proces ewolucji. Miły mój, to jest cud obecnych czasów. Najwyższy Stwórca emituje na cały Kosmos pełne spektrum boskiego Światła. To potężne czyste światło jest przefiltrowywane przez każde Wielkie Centralne Słońce, rezydencje Boga Ojca Matki każdego wszechświata, i przenika wszystkie poziomy tworzenia tak, że stopniowo każda iskra i każdy fragment Stworzenia będzie miał dostęp do odpowiedniego poziomu świadomości Stwórcy. Światło Stwórcy lub diamentowe cząstki są udostępniane każdej Duszy, jaka kiedykolwiek została stworzona. Jednak istnieją pewne zasady, które mają zastosowanie w tym procesie „świetlistej promocji”: każda Dusza chcąca posiąść te cząstki boskiego Światła musi przygotować swoje ciało, podnosząc wzorce wibracji do poziomu harmonijnych częstotliwości. Należy też pamiętać, że po otrzymaniu tych cząstek trzeba je aktywować, wypełniając miłością. Miłość jest źródłem zasilania, generatorem tych cennych cząstek ze Źródła Wszystkiego.

Wniebowstąpienie oznacza podnoszenie, równoważenie i harmonizowanie wzorców wibracyjnych tak, by umożliwić wielu spektrom boskiej Jaźni zejście i przejęcie panowania nad świętą głębią serca. Kiedy zagłębisz się w mądrość Kosmosu, wtedy kluczowe znaczenie będzie miało utrzymanie stanu rozważnej świadomości. Ludzkość budzi się ze stanu amnezji lub tego, co można nazwać ograniczoną świadomością Jaźni i całościowego bezmiaru Stworzenia. W przeszłości już to wyjaśnialiśmy, lecz nadszedł czas, aby odświeżyć twoją pamięć o tym, co się dzieje, kiedy przechodzisz przez kolejne poziomy i podpoziomy świadomości. Kiedy klarujesz zakłócenia swojej aury, zachodzi również proces wewnętrzny. Ze Źródła Tworzenia absorbujesz za pośrednictwem wielkich miast Światła wyższe wzorce częstotliwości, które wywołują złożone zmiany w twojej strukturze wewnętrznej. W DNA, centrach czakr i świętym Sercu / Umyśle masz ukryty Boski plan, a gdy przyswajasz coraz więcej diamentowych cząstek świadomości Boga, wszystkie przekłamania / niedoskonałości, stworzone przez ciebie z pojęć przyjętych jako własne prawdy, są powoli naprawiane. Wiele z tych wypaczonych pojęć jest filtrowanych do twojej świadomości, ponieważ muszą być skorygowane lub usunięte, a my rozumiemy, że ten proces może być niewygodny i kłopotliwy.

Aby móc doświadczać tego podwszechświata, masz w świętym Sercu ŚWIĘTE CENTRUM ISTNIENIA nazywane BOSKĄ KOMÓRKĄ DIAMENTOWEGO JĄDRA. Wokół siebie masz trój- / czterowymiarowy WIELKI TRÓJKĄT ISTNIENIA zawierający kolumnę Światła i krzyż materii, które stworzyłeś w ciągu wieków. Istniejesz w ZŁOTYM JAJU (sferze w kształcie jaja), które rozszerza się i coraz silniej promienieje boską Miłością / Światłem - w miarę jak dopasowujesz świadomość do coraz wyższych częstotliwości. Diamentowe cząstki boskiego Światła zawierają żywą energię, która została zaprogramowana do konkretnego Boskiego planu. Po uzyskaniu dostępu do tego boskiego Światła musisz je aktywować, wypełniając miłością, i zaprogramować zgodnie z pragnieniem Duszy, które zawsze harmonizuje z Boskim planem. Zanim Światło Stwórcy będzie gotowe do promieniowania na materialny świat, musi być zakodowane twoją współtwórczą esencją na poziomie materialnego bytu. Potrzeba wiele odwagi i wytrwałości, by stać się świadomym siebie i swojej duszy. Pokarmem dla duszy jest trwała postawa wdzięczności.

Za pośrednictwem daru umożliwiającego rozeznanie stajesz się bardzo biegły w analizie nowych idei i nadmiaru informacji, które są obecnie dostępne. Teraz, kiedy jesteś bardziej dostrojony do Ducha i wewnętrznego głosu, możesz szybko ustalić, czy jakieś pojęcie współbrzmi z twoją wewnętrzną prawdą. Jeśli tak nie jest, wypada ci się go pozbyć bez złośliwości czy osądzania lub, jeśli nie masz pewności, odłożyć je na bok i poprosić wyższą Jaźń, aby je dla ciebie potwierdziła w jednoznaczny sposób. Wiemy, że jesteś zalewany wieloma nowymi pomysłami, a niektóre z nich rozszerzają granice twojego sposobu rozumowania. Pamiętaj, umiłowany, że to, czego doświadczasz, jest częścią procesu jednoczenia i wznoszenia, w którym uczestniczysz.

Wielu z was przeżywa cudowne wydarzenia, a my prosimy, abyście mieli tyle odwagi, żeby dzielić się tymi cudami z przyjaciółmi. Nie bój się ośmieszenia ani krytyki, częściej znajdziesz uznanie niż dezaprobatę i więcej zaciekawienia niż pogardy. Wspólnoty religijne, częściowo w obawie przed utratą członków, zaczynają przyswajać sobie niektóre z bardziej umiarkowanych nauk kosmicznych. Niezależnie jak i dlaczego, wszystko to jest dla dobra ludzkości i pomoże w przyspieszeniu procesu transformacji Ziemi i jej mieszkańców.

Ukochany, sprawdź swoje uczucia na temat bogactwa i niedostatku. Jeśli chociaż jedna czwarta ludzkości uwierzy w możliwość dobrobytu, wyobrazi go sobie i będzie działała i pracowała na rzecz dostatku dla wszystkich, zobaczymy dramatyczny obrót wydarzeń, bo ci co gromadzą bogactwo świata, ci co żerują na cichych i słabych, zaczną tracić kontrolę nad światową gospodarką. Czy ze strachem trzymasz się swojego bogactwa? Uważaj, bo zapasy mogą zniknąć jak kamfora. Wiesz przecież, że to jest tylko forma energii. Energia musi krążyć, być przetwarzana, użytkowana, reformowana, rozszerzana i poprawiana. Co zbyt mocno trzymasz, może zniknąć na twoich oczach.

Częścią procesu inicjacji jest oddanie wszystkiego, co posiadasz, boskiej Jaźni - dla najwyższego dobra wszystkich. To nie oznacza, że stracisz to, co chcesz oddać, to po prostu oznacza, że jesteś gotów pozwolić, aby działał przez ciebie Boski plan, abyś zawsze był przygotowany na to, co służy twojemu najwyższemu dobru, nawet jeśli obecnie może ci się wydawać inaczej lub jeśli tego nie lubisz.

Nie czuj zaniepokojenia, kiedy twoja przeszłość wydaje się tylko mglistym wspomnieniem, szczególnie jeśli twoje życiowe doświadczenia nie były przyjemne. Nadszedł bowiem czas, aby uzdrowić i uwolnić przeszłość, kochany. Już ci nie służy analizowanie ostatnich wcieleń w celu ich uzdrowienia i zrozumienia, dlaczego zachowujesz się lub reagujesz w taki a nie inny sposób. To stara metoda. Wypaczenia świadomości powstałe w przeszłości przestaną istnieć, kiedy przepełnisz się diamentowymi cząstkami tak, jak cię tego nauczyliśmy. Te magiczne cząstki zawierają czystą /doskonałą esencję Stwórcy i stopniowo przekształcają / przemieniają wszelkie zakłócenia aury i ciała fizycznego. Niedoskonałości, jakie stworzyłeś wewnątrz i na zewnątrz siebie, są stopniowo korygowane. Pamiętaj, że wolne równomierne tempo wędrówki Ścieżką w przód prowadzi do osiągnięcia mistrzostwa. To tylko ego domaga się coraz więcej informacji i dramatycznej akceptacji, ponieważ ciągle szuka podniety, dramatów i sensacji. Osiągnięcie obecnego stanu niedoskonałości, jaki tu obecnie panuje, zajęło Ziemi i ludzkości bardzo dużo czasu. Postępy w transformacji, jakie wy – ziemskie zastępy Światła – osiągnęliście w tak krótkim czasie, są rzeczywiście wspaniałe.

Pozwól, żebyśmy jeszcze raz przybliżyli obraz tego, co dzieje się podczas wędrówki Ścieżką oświecenia. Słyszałeś, że w Niebie jest wiele mieszkań, które w rzeczy samej są wieloma poziomami wymiarów i podwymiarów Tworzenia. Podczas gdy obecna epoka dobiega końca, rzeczywistość każdej osoby składa się z kombinacji wzorców częstotliwości trzeciego i czwartego wymiaru - złożona z jej/jego przekonań i poczynań w przeszłości i teraźniejszości. Każdy mieszka w takiej okolicy, w której żyją inni ludzie mający wibracje zestrojone i kompatybilne z jakimś konkretnym poziomem egzystencji. Mają podobne poglądy i role związane z tymi samymi ograniczeniami: niedostatkiem, poczuciem winy, lękiem przed przyszłością, do tego zwykle dochodzi kontrola wynikająca z uznawania tradycyjnych zasad i norm rasowych / kulturowych / religijnych. W takiej rzeczywistości normalna osobowość zdeterminowana przez ego ma zwykle albo egocentryczne poczucie uprawnienia do cierpiętnictwa albo kompleks ofiary składanej w wielu odmianach i skrajnościach. Ci, co funkcjonują na tym poziomie częstotliwości, przyciągają do siebie tych, którzy im uzmysłowią, czego im brakuje (przeważnie w sposób wypaczony, przesadzony). Tacy ludzie z reguły nie czują się dobrze wśród osób oscylujących na wyższych częstotliwościach, a dodatkowo, ponieważ nie są zadowoleni, mają trudności z szybkim uwolnieniem się od dysfunkcyjnych wzorców życia, które - w ich mniemaniu – stanowią ich strefę komfortu.

Kiedy wyeliminujesz stare nawyki, przekonania i sposoby postępowania, stopniowo powrócisz do harmonii akceptowanego spektrum dualizmu / polaryzacji. Z każdym wyższym poziomem częstotliwości, jaki osiągasz, pozbywasz się sytuacji, ludzi i rzeczy, które nie współgrają z twoim nowym poziomem świadomości i rezonansu. Często wygląda to tak, jakbyś przekroczył próg bramy do nowego wymiaru i wtedy blednie jakaś część przeszłości. Dlatego wielu z was doświadcza utraty przyjaciół i / lub członków rodziny i dlatego zmienia pracę czy zaczyna nową karierę. Niektórzy przenoszą się też do nowych miejsc, czasami nawet nie rozumiejąc, dlaczego są kierowani do określonego obszaru, choć w głębi duszy wiedzą, że tak miało być. Wielu stwierdza, że praca, rozrywka, hobby i inne rzeczy, które w przeszłości były dla nich interesujące, już ich nie satysfakcjonują, ponieważ nie pasują do wciąż rozwijającej się i poszerzającej rzeczywistości.

Wielowymiarowe drzwi przeszłości zamykają się, a w coraz szybszym tempie, w miarę przyspieszania procesu wstępowania, otwiera się dostęp do przyszłości. Przez długi czas decydującym czynnikiem blokującym przemiany był strach. Na początku podróży w gęstość poszukiwaliście różnorodnych sposobów autoekspresji oraz zmian i cieszyło was wszystko, co stwarzaliście. W miarę pogrążania się w ziemskich doświadczeniach zapomnieliście, że jesteście współtwórcami wyposażonymi w pełny zestaw twórczych zdolności i że macie bezpośrednie połączenie ze Źródłem energii tworzenia nazywanym Rzeką Życia / Światła.

Będąc pionierem WYSŁANNIKÓW GWIAZD sumiennie pracującym nad udoskonaleniem rezonansu fizycznego wehikułu oraz poprawieniem natury emocjonalnej i mentalnej, aby móc powrócić do optymalnego poziomu dualizmu, jesteś na etapie usuwania pozostałości niespójnych częstotliwości astralnego poziomu czwartego wymiaru. Wysubtelniłeś swoją kolumnę Światła i żyjesz w świecie własnych wytworów składających się z trzech wyższych podpoziomów czwartego wymiaru. Większość z was, która pilnie podążała za naszymi naukami, ma dostęp do strumienia częstotliwości różnorodnych poziomów piątego wymiaru, a nawet do cienkiej strużki Światła wymiaru szóstego. Można powiedzieć, że to jest nowa formuła Światła/ Życia.

W starożytnych naukach ezoterycznych zawarta była zaskakująca uwaga: „Kiedy wtajemniczony na Ścieżce procesu wznoszenia osiągnie pewien określony poziom, wtedy objawi się ten, którego nazywają Strażnikiem Progu i Aniołem Obecności. Strażnik Progu jest tym, który stoi przed bramą Boga i portalem inicjacji. Anioł Obecności stoi po drugiej stronie portalu”.

Ponieważ tak wielu z was kroczących Ścieżką klaruje jeszcze pozostałości niespójnych wzorców częstotliwości z wyższego trzeciego i niższego czwartego wymiaru, nadszedł czas, abyśmy wyjaśnili ten ważny aspekt procesu inicjacji. Strażnik Progu to atom nasienny pamięci, w którym z upływem czasu zostały zamknięte osady, szczątki, pozostałości negatywnych wzorców częstotliwości ciała mentalnego i emocjonalnego. Po osiągnięciu pewnego poziomu oświecenia, kiedy Wyższa Jaźń stała się reżyserem czyjegoś życia, on powoli uwalnia tych mieszkańców Progu – negatywne formy myślowe - do swojej świadomości, następnie do świata formy, aby przemienić je w harmonijne wibracje Światła. Anioł Portalu jest aspektem Wyższej Jaźni gotowym pomóc w okresie intensywnych testów. Sam próg jest diamentowym jądrem Boskiej komórki, jest najgłębszym portalem wiodącym do świętego jądra Serca, gdzie mieszka biały ognisty atom nasienny naszego Boga Ojca Matki. Kiedy ktoś raz uzyska dostęp do złotej Słonecznej Komnaty świętego Serca, jest na zawsze odmieniony, ponieważ doświadcza błogosławieństwa komunii ze swoimi Boskimi Rodzicami.

Kochany, rozumiemy, że są to czasy wielkich wyzwań i zastanawiasz się, czym sobie zasługujesz na bardzo bolesne i męczące sprawdziany, skoro tak wiernie trzymasz się kursu. Powiadamy: nie poddawaj się, ponieważ jeśli potraktujesz te testy z miłością i zrozumieniem, odkryjesz, że Anioł Portalu pomaga czyścić drogę. Wraz z każdym wyzwaniem, któremu stawiasz czoła, spotykają cię cuda i otrzymujesz błogosławieństwa, które dodają ci odwagi, aby pokonać pozostałe przeszkody na Ścieżce.

Wykonując ten ważny krok w procesie wznoszenia, odnosisz sukcesy w procesie tworzenia rezonansu pieśni duszy w wyższym czwartym wymiarze i możesz przyjąć większą ilość wzorców wibracyjnych piątego wymiaru. Zanim dokonasz przeskoku w świadomości, musisz się nauczyć utrzymywać skupienie w wymaganych granicach dualności. Twoje możliwości manifestacji w świecie formy radykalnie wzrastają, lecz jeśli nie masz dostatecznych umiejętności, stwarzasz więcej chaosu, co najprawdopodobniej cofa cię w gęstsze wibracje częstotliwości.

Dzielny Szafarzu Światłości, czy jesteś gotów i chcesz być przecierającym szlaki pionierem, który otwiera drzwi do wielu niebiańskich mieszkań / wymiarów Tworzenia? Każdy poziom każdego z wymiarów otwiera cię na nowe możliwości i zaawansowaną wiedzę, jednak każdy wyższy stopień będzie stanowił wyzwanie i będzie wymagał, aby uwolnić te rzeczy, które nie służą już twemu najwyższemu dobru. Kiedy schodziłeś do coraz niższych poziomów i wymiarów, pozostawiłeś wzdłuż Ścieżki wiele aspektów swojej wyższej Jaźni, a teraz kiedy powracasz do wyższych wymiarów, musisz zechcieć zaufać, że są ludzie, sposoby bycia i rzeczy z przeszłości nie pasujące do obecnej / przyszłej rzeczywistości.

Umiłowany, pomagamy ci w każdy możliwy sposób, który mieści się w granicach prawa powszechnego i cierpliwie czekamy, aż do nas dołączysz w różnych piramidach Światła rozmieszczonych w całym wszechświecie. Powiedzieliśmy, że stwarzasz nie tylko swoją ziemską rzeczywistość, ale też mieszkania w niebiańskich wymiarach. Przesyłamy ci tyle promieniowania Miłości / Światła, ile zdołasz przyjąć. Kochamy cię ponad miarę.

JAM JEST archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:52, 05 Wrz 2013    Temat postu:

OFIARA CZY ZWYCIĘZCA? LM-07-2013
przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych]
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, kosmiczne etapy Tworzenia formują uporządkowany ciąg kosmicznych cykli, które manifestują się w bardzo zróżnicowanych formach BOSKIEGO DZIEŁA, dlatego jest ważne, abyście nauczyli się dopasowywać i „płynąć” zgodnie z okresowymi zmianami. Zdobywacie mądrość, poszukujecie wyższych prawd i zbliżacie się do swojego pierwotnego stanu boskości. Dlatego nadszedł już czas, aby ze swojej świadomości wyrzucić przekonania restrykcyjne i ograniczające. Wy, wysłannicy gwiazd, jako liderzy w marszu ku usamodzielnieniu, biegli współtwórcy nowego świata jutra, przechodzicie przez wewnętrzny mentalny i emocjonalny proces rozliczania i oczyszczania o monumentalnych rozmiarach.

Czy jesteś gotów do przyjęcia Boskiego daru, który oferujemy, fantastycznego narzędzia kreacji zawartego w PIERWSZYM PROMIENIU BOSKIEJ WOLI / MOCY? Nowe cykle Tworzenia są inicjowane przez gotowość do zmian, lub jeśli ktoś się im opiera, przez konflikt. Wiele zależy od twojej zdolności przyciągania, reagowania i wchłaniania, a następnie emitowania subtelniejszych częstotliwości Światła, które zawierają wyższe prawdy kosmiczne właściwe nowej rzeczywistości. Twoja dusza i Wyższa Jaźń pamiętają, dlaczego wybrałeś doświadczanie i wyrażanie bolesnych sytuacji – nie za karę, ale po to, by pewne sprawy wreszcie rozwiązać.

Na wszystkich i wszystko na Ziemi oddziałuje teraz promieniowanie Siódmego Promienia – Fioletowego Płomienia Transmutacji. Piękne dusze, które uosabiają cechy, zalety i cnoty nadchodzącej rasy rdzennej, są / będą wysoko rozwinięte i duchowo dostrojone i będą pod silnym wpływem Siódmego Promienia transformacji, wolności, odkupienia, oczyszczenia rytuału i organizacji. A także, w drugiej kolejności, pod wpływem Pierwszego Promienia Boskiej Woli / Mocy, który obrazuje dążenie do stworzenia na nowo materialnych płaszczyzn świadomości. W miarę jak ludzkość ewoluuje ku mądrości i jak wzorce zbiorowej częstotliwości / świadomości są wysubtelniane i dostrajane do bardziej harmonijnych wymiarów, stare, przebrzmiałe nauki są odrzucane. Może zauważyliście, że również wielkie światowe religie zmagają się z głębokimi przemianami. Tylko najlepsze z panujących religijnych wierzeń będą się dalej rozwijać, a przetrwają te religie, które będą gotowe poszerzać swoją duchową filozofię, włączając w nią wyższe prawdy Stwórcy – prawdy te będą objawiane i akceptowane przez wciąż poszerzającą się liczbę zaawansowanych dusz, których jest coraz więcej na Ziemi.

W iluzorycznym świecie gęstości trzeciego / czwartego wymiaru było normalne, że duża część istot ludzkich miała świadomość ofiary. Jednak problemów nie rozwiązuje się przez poszukiwanie rozwiązań poza sobą. Pozbycie się wypaczonych, pojęciowych iluzji trzeciego wymiaru zależy od wspólnego wysiłku nieświadomości / ego, świadomego umysłu i duchowej jaźni. Osoba ze świadomością ofiary nie może być uratowana przez kogoś z zewnątrz; musi wziąć za siebie odpowiedzialność i aktywnie postarać się odzyskać osobistą moc, którą oddaje innym. W przeszłości głód i pragnienia ciała fizycznego były ważniejsze niż subtelne prośby duszy o strawę duchową. Wokół duchowej mądrości została stworzona bardzo skuteczna fizyczna bariera, ponieważ zmartwienia, smutek i rozpacz wywołują wibracje częstotliwości ograniczeń i inercji. Dlatego, jeśli chcesz się wznieść ponad ograniczenia negatywnych myślokształtów, które stworzyłeś w przeszłości, musisz wzmocnić swoją zdolność samostanowienia i pragnienie duchowego spełnienia. Teraz możesz wreszcie raz na zawsze uwolnić się od świadomości męczennika i ofiary, którą tak wielu z was wiązało z obowiązkiem, miłością bliźniego i prawym zachowaniem.

Ci z was, którzy przebudzili się na inspiracje, wskazówki i mądrość duchowej Jaźni oraz opromienienie przez Wyższą Jaźń, już wiedzą, że mogą osiągnąć wszystko, co sobie wyobrażą. Sami się przekonujecie, że jeśli podążacie za uniwersalnymi prawami manifestacji, szybko i łatwo manifestujecie rzeczy, których pragniecie najbardziej, które jednak muszą służyć najwyższemu dobru. Rzesze niespokojnych dusz głęboko we wnętrzu czują, że nadszedł czas, aby ponownie zażądać niebiańskiego dziedzictwa, nawet jeśli nie do końca rozumieją pełne znaczenie tego pojęcia. Decydującym czynnikiem samodoskonalenia jest to, że każdy człowiek musi przejść przez proces uwalniania, transmutacji lub uzdrowienia wszystkich starych ograniczających myślokształtów i struktur, które wcześniej należały do jego rzeczywistości.

Już raz poruszaliśmy ten temat, jednak wielka grupa błogosławionych dusz bardzo się lęka przyszłości i chaosu, który zdaje się rosnąć w lawinowym tempie. Ziemię i całą ludzkość przenikają wielkie kosmiczne impulsy, dlatego coraz większa rzesza ludzi, czując je, stopniowo zaczyna szukać odpowiedzi i poczucia bezpieczeństwa wewnątrz siebie. Dlatego po raz kolejny wytłumaczymy wam zawiłości wierzeń związanych z przeznaczeniem i wolną wolą. Jedni wierzą, że to jest prawdziwe, drudzy, że tamto. Ciągle się zastanawiacie: „Jak to wszystko się dzieje?” Drodzy moi, u zarania wystrzeliliście z rdzenia serca najwyższego Stwórcy i jako istoty doskonałe od początku byliście przeznaczeni i zaprogramowani tak, aby na koniec powrócić do wyższych, wspanialszych królestw istnienia. To, ile czasu potrzeba wam na dokończenie podróży do światów separacji i gęstej materii oraz na powrót do świadomości jedności, zależy tylko od was. Każdy może samodzielnie zdecydować, wykorzystując dar wolnej woli, czy z powrotem podąży wysoką, wąską, przyspieszoną ścieżką, przeżyje wzloty i upadki ścieżki środkowej czy też pójdzie wyboistą najniższą ścieżką upadków, zawirowań i zwrotów, która w konsekwencji i tak doprowadzi do tego samego celu.

Ty, gwiezdne Dziecię, rozumiesz zalety spędzania czasu na medytacji i kontemplacji, analizie i rewidowaniu struktur utworzonych w rzeczywistości trzeciego / czwartego wymiaru (a w tym: ograniczeń mentalnych, emocjonalnych, fizycznych, a nawet duchowych). Kiedy tak postępujesz, możesz rzetelnie stwierdzić, że nadszedł czas na oswobodzenie się z relacji trzymających cię na uwięzi, co pozwoli szybciej wejść do poszerzonego, silniejszego świata jutra. Wiele dzielnych dusz zwycięsko pokonało swoją niższą naturę i teraz są silnie połączone z osobistymi kolumnami Światła, wciąż podążając ścieżką wniebowstąpienia. To wielka okazja do odzyskania troistej świadomości stwórczej, (wysubtelnionej natury mentalnej, emocjonalnej i duchowej). Naszym największym pragnieniem jest, żebyś wybrał najwyższą ścieżkę, bo jest ona doskonałą okazją, jakiej ludzkość nie miała nigdy wcześniej – taka okazja nieprędko się powtórzy.

Jednym z najważniejszych ćwiczeń, jakie możesz wykonywać, aby znów stać się niezależną istotą, jest ZERWANIE UMÓW - medytacja , którą daliśmy naszej wysłanniczce wiele lat temu. Teraz przypomnimy ten ważny proces, abyście na zawsze uwolnili się od „karmicznych przyszłości prawdopodobnych”, które stworzyliście wspólnie z innymi podczas wielu minionych epok.

ZERWANIE UMÓW – ODZYSKANIE OSOBISTEJ MOCY

Zerwanie umów, kiedy jesteś w stanie samoświadomości lub w stanie alfa - masz świadomość siebie - pomoże ci szybciej i skuteczniej wyeliminować autodestrukcyjne restrykcyjne sugestie. Prosimy, nie szukaj winnych, lecz jako ten, który się staje samourzeczywistnionym mistrzem, wznieś się ponad konflikt czy cierpienie i spróbuj obiektywnie zrozumieć trudne lekcje, jakich doświadczyłeś wspólnie z innymi. Zanim się inkarnowałeś w kolejne wcielenie, wybierałeś sobie lekcje i odpowiednich do nich partnerów. Zrozumienie tego faktu jest nadzwyczaj ważne.

Z upływem wielu minionych wieków wysyłałeś energetyczne linie czasowe, które stwarzały rzeczywistości prawdopodobne obiecując (na przykład): „zawsze będę cię kochać”, „zawsze będę cię nienawidzić”, zawsze będę się o ciebie troszczyć” i tak dalej. Aby znów stać się niezależną istotą, musisz odebrać swoją energię, a oddać innym ich własną, a następnie kontynuować marsz własnego przeznaczenia Ścieżką Mistrza. A wtedy nie będziesz już mieć lekcji, które byłyby ci zilustrowane przez innych. Umiejąc świadomie rozpoznawać, będziesz rozumiał, co każda osoba, z którą masz interakcje, i każde wydarzenie, próbuje cię nauczyć: że można zdobyć mądrość podczas życiowych zmagań, a nie – często boleśnie – po staremu, wskutek działania prawa przyczyny i skutku

Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, proponujemy wykonanie tego ćwiczenia z każdą osobą, z którą kiedykolwiek miałeś konflikt lub stresującą sytuację, co cię wiele nauczyło. Nadszedł czas, aby całkowicie otworzyć swoje Święte Centrum Serca – jego portal przedni i tylny - tak aby Światło Stwórcze mogło płynąć w tobie i przez ciebie. To pozwoli TROISTEMU PŁOMIENIOWI w twoim Słonecznym Centrum Mocy pałać, tak jak powinien, ponieważ do tego został powołany. To pozwoli również subtelniejszemu Światłu stwórczemu, diamentowym cząstkom, przepływać przez Święte Centrum Serca i fizyczne ciało, a resztę wypromieniowywać na zewnątrz do świata formy. Taki jest twój ostateczny cel.

MEDYTACJA ZERWANIA UMOWY: Udaj się do swojej piramidy roboczej i usiądź u szczytu kryształowego stołu. Poproś Wyższą Jaźń i anielskich przewodników, aby stanęli za tobą. Pod stołem płonie Fioletowy Płomień, a nad stołem zwisa podwójnie zwieńczony kryształ, który omiata falami światła całe pomieszczenie.

Wyobraź sobie, że osoba, z którą chcesz zerwać umowę, siedzi na przeciwległym końcu kryształowego stołu. Poproś, aby jej Wyższa Jaźń stanęła za nią. Zobacz, jak twoja Wyższa Jaźń łączy się z Wyższą Jaźnią osoby, z którą chcesz teraz oczyścić wszystkie dysharmonijne energie. Jeśli z tą osobą wiązała cię bardzo trudna przeszłość, możesz z nią porozmawiać. Komunikacja nastąpi poprzez Wyższą Jaźń tej osoby, dlatego to, co chcesz przekazać, zostanie zrozumiane, o ile będziesz się wypowiadać obiektywnie i z miłością. Nie przypisuj nikomu winy za to, co się kiedyś wydarzyło. Wyjaw po prostu swoje szczere odczucia i to co pragniesz, aby ta osoba zrozumiała. Na przykład: „Zawsze chciałam tylko tego, żebyśmy wzajemnie rozumieli swoje potrzeby. Teraz wiem, że aby mieć satysfakcjonujące relacje z innymi, muszę szanować siebie i czuć, że na nie zasługuję. Wiem, że dawałeś z siebie wszystko, co tylko mogłeś najlepszego, ale masz własne obciążenia, które musisz przepracować, aby się od nich uwolnić. Chcę, abyś wiedział/a, że nie żywię urazy i że wspólne przeżycia pomogły mi lepiej zrozumieć, w jaki sposób mogę odzyskać nad sobą władzę i stać się osobą bardziej godną i kochającą”.

Weź kilka głębokich oddechów i z miłością skoncentruj się na ośrodku serca / duszy drugiej osoby, oświadczając: „wybaczam ci wszystkie minione, obecne i przyszłe energie / myśli / czyny w tej czy innej rzeczywistości, jakie mi przypisywałaś / przypisywałeś, które nie współbrzmiały z bezwarunkową miłością. Ciebie proszę o wybaczenie za wszystkie minione, obecne i przyszłe energie / myśli / czyny w tej lub innych rzeczywistościach, jakie na ciebie rzutowałam, które nie współbrzmiały z bezwarunkową miłością. W tej chwili zrywam wszystkie przeszłe, obecne i przyszłe umowy, zawarte w tej i innych rzeczywistościach, umowy, które nie służą mojemu najwyższemu dobru”.

Wyobraź sobie przewody wychodzące ze splotu słonecznego tej drugiej osoby i podczepione do twojego splotu oraz vice versa. Zobacz, jak mój pałający miecz przecina te energetyczne przewody, i zobacz, jak twoje energetyczne przewody stopniowo powracają do twojego splotu słonecznego, a przewody drugiej osoby powracają do jej splotu słonecznego.

W tym ćwiczeniu bardzo ważną rolę pełni energia osobistej piramidy Światła, w której możesz położyć się na kryształowym stole. Będąc tam, poproś Wyższą Jaźń o zeskanowania ciała, aby określić, czy w polu aurycznym z przodu lub z tyłu nie ma jakichś eterycznych łez. Łzy eteryczne występują najczęściej w trzech dolnych czakrach, co czyni człowieka podatnym na problemy związane z poczuciem bezpieczeństwa / niedostatku, problemy z ego / seksualne / kompulsywne zachowania i tym podobne. Kolejny rejon umiejscawiania się łez eterycznych to serce i ramiona oraz okolice żeber z przodu lub z tyłu. Gdy zostałeś zdradzony przez bliskich lub brutalnie zabity, lub gdy przeżyłeś wielką traumę, chcąc się chronić, stworzyłeś wokół serca eteryczne tarcze lub eteryczne łzy. Niektóre z objawów pojawiają się jako wrażenie bycia niekochanym, bezwartościowym, jako poczucie winy, nienawiść do siebie lub ból, cierpienie czy ucisk w okolicy serca z powodu żalu lub straty.

Jeśli stwierdzisz, że w twoim polu eterycznym są jakiekolwiek eteryczne łzy, wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć: „Proszę teraz i na zawsze o uzdrowienie wszystkich eterycznych łez”, i tak się stanie. Ja je zapieczętuję swoim pałającym mieczem i twoje pole auryczne znów będzie całe i bez skazy.

Nadszedł czas, byście się uzdrowili i wznieśli ponad sprawdziany i wyzwania, które sobie wybraliście na obecne życie, moi mili. Sięgajcie wzwyż i w głąb, zwracając się ku swojej majestatycznej Boskiej Jaźni. Możemy i będziemy wam pomagać, jednak musi to być działanie wspólne. Czekają na was cuda, kochani, a największy z nich to wasza doskonałość. Niech rozświetli was blask Stwórcy. Jesteście ukochani ponad wszystko.

JAM JEST archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 7:45, 29 Wrz 2013    Temat postu:

DOSKONALCIE SIĘ JAKO WSPÓŁTWÓRCY LM-08-2013
[link widoczny dla zalogowanych]
przekazała Ronna Herman
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, od wielu lat pojawia się mnóstwo nowych wynalazków i przełomowych odkryć naukowych, które wraz z przytłaczającą ilością informacji filozoficznych i duchowych bombardują umysły ludzkości, a ludzki mózg z przeciążenia nie może już wchłonąć niezliczonych teorii i nowych koncepcji.

Każdy z was jest w trakcie monumentalnego procesu – złożonej procedury związanej z wyborem swojego przeznaczenia w nowej epoce, które stopniowo staje się waszą coraz doskonalszą rzeczywistością Jutra. Od twoich wyborów, ostrości, jasności i siły twoich myśli oraz działań będzie zależeć, jak szybko twoje życzenia będą się urzeczywistniały w świecie fizycznym. Niezwykle ważne jest, aby nauczyć się dyscyplinować umysł, wzmocnić zdolność koncentracji i utrzymać pod kontrolą emocje oraz umysłową paplaninę. Dary i możliwości lub Boskie dyspensy, jakie będą ci oferowane, wymagają odpowiedniej siły, osobistej dyscypliny oraz wysokiego poziomu odpowiedzialności.

Kluczowym elementem procesu współtworzenia jest ciągła świadomość własnych emocji i myślokształtów, ponieważ one określą jakość wzorców wibracyjnych, które będziesz wysyłać do osobistego koła stwórczego złożonego z dwunastu promieni. Częstotliwość myśli nasiennych, które wysiewasz w osobistym kole tworzenia, zdecyduje o jakości tego, co się zmaterializuje, a także o tym, czego doświadczysz w życiu codziennym – czy to dobrego czy złego. Te wydarzenia będą barometrem wszystkich struktur wibracyjnych, jakie emitujesz do świata przyczyny i skutku. Twoim głównym zadaniem / celem jest wypracowanie stanu świadomej uważności, podczas gdy coraz głębiej wnikasz w atom nasienny jądra świętego Serca oraz świętego Umysłu, gdzie znajdujesz całą siłę i przewodnictwo, jakie są ci potrzebne. W trakcie rozwijania zdolności współtwórczych i doskonalenia osobistych zdolności władania umysłem oraz wizualizacji, zrozumiesz, jak ważna jest ciągła obserwacja wzorców częstotliwości, które wypromieniowujesz na świat. Zawsze należy mieć na uwadze, że żyjesz w świecie wibracji - neutralnych, kosmicznych, energetycznych – sił Stwórcy, które tylko czekają, aby kształtować je we wszystko, co można sobie wyobrazić. Tworzysz własne niebo albo piekło. Za to, jak obecnie żyjesz, tylko ty jesteś odpowiedzialny.

Jesteś iskrą boskiego Stwórcy, i ponieważ otrzymałeś dar zindywidualizowanej świadomości, świadomości swojej boskiej, niezależnej natury, zostało ci powiedziane: „Idź i twórz światy bez końca w imię moje”. Od tamtych niepamiętnych czasów - eksperymentowałeś, dążyłeś do czegoś, uczyłeś się, czasem skutecznie, a często nie, ale stale czyniłeś postępy, natomiast teraz została ci dana możliwość bycia pełnoprawnym uczestnikiem w tworzeniu nowego złotego wieku.

Integracja i doskonalenie cech, cnót i atrybutów wielu własnych wyższych Jaźni to proces stopniowy. Mnóstwo iskier twojej boskiej Jaźni zawiera ogrom informacji, a każda z nich wnosi, wraz z infuzją boskiej miłości, szczęścia i radości, wiele cudownych przeżyć i sukcesów, którymi chce się z tobą podzielić. Każdy atom nasienny wyższej Jaźni duszy, który integrujesz, zaopatrzy cię w jeszcze większą ilość wspaniałych darów boskiej świadomości - zdolności, talentów i mądrości, które wykraczają poza twoje najśmielsze wyobrażenia.

Niezmiernie ważne jest, aby nauczyć się świadomie kierować wszystkimi siłami życiowymi. Aby stać się biegłym współtwórcą, trzeba utrzymywać w głowie wyobrażenie na tyle długo, by mogło się wyraźnie zapisać w mózgu. Wszystkie wydarzenia i stworzone manifestacje form świadczą o energii i sile psychicznej: użyciu lub nadużyciu siły.

Pamiętaj, że przewodnikiem ważnej energii siły życiowej jest oddech. W nadchodzących latach ludzkość zrozumie, że oddech jest święty, jest darem Życia – a wtedy nauczy się, jak tego nie marnować. Wykonując każdy oddech miej świadomość, że to jest jedyny oddech, jakiego jeszcze możesz być pewien, ponieważ może to być twój ostatni oddech.

Mój miły, wypada poświęcić trochę czasu na przemyślenia i przyswojenie kluczowych pojęć stworzenia, które przekazujemy. Ty, gwiezdne Dziecię, osiągnąwszy wymagany poziom harmonijnych wzorców częstotliwości, możesz już wprowadzić w czyn wszystko, czego się praktycznie nauczyłeś. Kiedy to zrobisz, inni, którzy są wokół ciebie, i którzy nadal borykają się z problemami środowiska niższych wymiarów, zaczną cię za osiągnięcia podziwiać i z czasem pójdą za twoim przykładem. Jak wiadomo, nauczanie przez własny przykład jest najlepszym sposobem zwrócenia uwagi ludzi wokół siebie. Tu również ma zastosowanie truizm z przeszłości: „Po owocach ich poznacie”.

STUDIUJ TE POJĘCIA DOPÓTY, DOPÓKI NIE ZAKORZENIĄ SIĘ MOCNO W TWOJEJ PAMIĘCI, BOWIEM ONE STANOWIĄ CZĘŚĆ „PRAWA PRZEJAWIANIA” I SĄ KLUCZOWYMI ELEMENTAMI ODPOWIADAJĄCYMI ZA SKUTECZNE OSIĄGNIĘCIE STATUSU „MISTRZA MANIFESTACJI”.

Bądź widzem, obserwatorem, a nie uczestnikiem wszystkich dramatów, jakie rozgrywają się wokół ciebie. To stan twoich emocji wciąga cię w wir negatywności, a jeśli będziesz wypromieniowywać harmonijne, wyższe wzorce wibracji, będziesz odporny na dysharmonijne energie cię otaczające.

Przechodzisz przez proces poszerzania świadomości tego, co dzieje się wokół ciebie, i dlatego jest niezmiernie ważne, aby stan twojego umysłu był bezstronny. Rozwijasz nowe sposoby myślenia oparte na osobistej inteligencji i opanowaniu emocji.

Najpierw przychodzi świadomość siebie, po niej świadomość Duszy, następnie świadomość galaktyczna, a wreszcie świadomość podwszechświatowa. Staraj się korzystać ze strumieni nieskończonej świadomości jak również z ogromnych piramid Światła, które zawierają kosmiczną dokumentację kompletnego boskiego planu doświadczenia, jakim jest ten wszechświat.

Rozwijasz też szerszą, kontrolowaną wrażliwość w stosunku do tych, z którymi nawiązujesz relacje, co sprawia, że stajesz się bardziej empatyczny, a zarazem zdystansowany. Jest to nieodłączny element kształtującego się stanu nieosądzania. Będziesz pilnie szukać, dochodzić i żyć najlepiej jak potrafisz, ale też przyznasz innym takie same prawa.

Nie pozwalaj, aby ktokolwiek czy cokolwiek zakłócało ci spokój. Rozwijaj w sobie najwyższą wytrwałość i wrażliwość oraz sumiennie ćwicz się w cierpliwości i nie bądź skory do gniewu.

Dążąc do samourzeczywistnienia, do mistrzostwa wewnętrznego, będziesz musiał doświadczyć niełatwych związków z ludźmi, przezwyciężyć trudności lub nawet zrezygnować z kontaktów z tymi, którzy nie są gotowi ani chętni do postępowania w rozwoju po ścieżce świadomego przebudzenia Duszy. Każda Dusza musi wybrać drogę, którą chce podążać. Jesteś odpowiedzialny tylko za własny rozwój duchowy.

Nie wolno się kierować fałszywym poczuciem obowiązku czy lojalności wobec tych, którzy ciągle próbują korzystać z twojej energii albo wobec tych, którzy wymagając nadmiernej ilości czasu i uwagi, odciągają cię od poszukiwań osobistego duchowego przebudzenia i mistrzostwa wewnętrznego.

TAK WIELU Z WAS CIĄGLE JESZCZE BORYKA SIĘ ZE ZWIĄZKAMI, KTÓRE SĄ OBECNIE ŹRÓDŁEM DUŻEJ CZĘŚCI CIERPIEŃ I BÓLU GATUNKU LUDZKIEGO. JEŚLI CHCESZ SPOJRZEĆ PRAWDZIE W OCZY, JUŻ CZAS, ŻEBY UDAĆ SIĘ DO OSOBISTEJ PIRAMIDY ŚWIATŁA I POPROSIĆ O POMOC WYŻSZĄ JAŹŃ, ABY POMOGŁA Z WYŻSZEGO POZIOMU PRZEJRZEĆ I PRZEANALIZOWAĆ POWODY INTERAKCJI ZWIĄZANYCH Z PARTNEREM, RODZINĄ I OSOBAMI, Z KTÓRYMI ŁĄCZĄ CIĘ BLISKIE STOSUNKI. CZY BOISZ SIĘ GŁOSIĆ SWOJĄ PRAWDĘ I TRWAĆ W POSTANOWIENIU, ŻEBY BYĆ PANEM WŁASNEGO PRZEZNACZENIA?

Czy ucząc się dawać i brać zgodnie z prawem zachowania równowagi i harmonii, ofiarowujesz z siebie jedynie to, co dla ciebie wygodne?

Czy nadal boisz się samotności, utraty pracy lub poczucia bezpieczeństwa?

Nadal masz wątpliwości, czy dasz sobie radę z sukcesem, władzą lub odpowiedzialnością? Wielu z was jest w tych latach doprowadzanych na skraj przepaści. Będzie ci się wydawać, jakby przed tobą była tylko ciemność, wielka pustka lub pewna zguba, lecz w rzeczywistości to twój własny Duch popycha cię do przodu, kusząc, abyś spróbował rozwinąć symboliczne skrzydła i sprawdził, czy jesteś gotów poszybować ponad poziomy.

Ponieważ przechodzisz przez nader krytyczną fazę procesu oświecenia w czasie, kiedy się czujesz bardzo bezbronny, a twoje próby i sprawdziany nie są już takie dramatyczne jak w przeszłości, nierzadko czujesz się zdezorientowany i nie wiesz, co dalej zrobić lub jaką nową prawdę masz włączyć do swojej ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

Pamiętaj, kiedy deklarujesz: „Wszystko co mam i wszystko, czym jestem, zawierzam mojemu najwyższemu dobru” lub „Zestrajam swoją wolę z wolą naszego Boga Ojca Matki dla mojego najwyższego dobra i dla najwyższego dobra wszystkich” - to nie znaczy, że rezygnujesz ze swojego dobytku i wolnej woli. Tu chodzi o to, że ufasz mądrości Nadduszy – wyższej Jaźni i boskiej Jaźni, ponieważ te mądre, wyższe oblicza twojej boskiej świadomości zawsze wiedzą, co w danym momencie jest dla ciebie najlepsze i co da ci najwięcej korzyści.

Gdy pozwalasz innym za siebie myśleć, gdy dajesz się prowadzić jakąś ścieżką - bez utwierdzenia się w tym, co jest twoją prawdą, którą odkrywasz, kiedy zanurzając się w głębi siebie, łączysz z nieomylnym źródłem, własną boską obecnością - wówczas strzeż się popadania w stare schematy. Wielu z was nadal szuka poza sobą i zwraca się do tych - o których sądzi, że są silniejsi lub bardziej kompetentni niż wy - z nadzieją, że wskażą wam drogę, a wtedy nie będziecie już musieli wkraczać na niezbadane terytorium. Kochani, to nie zadziała. Wy, pionierzy przecierający szlaki, musicie oświetlić własne ścieżki, zwrócić się do własnej drogocennej wewnętrznej mądrości, za którą zapłaciliście i którą zdobywaliście przez długie wieki doświadczeń, prób, cierpień, a na koniec sukcesów.

Powiadam wam, moi najmilsi, nie można być małego serca czy bojaźliwego ducha, ponieważ następnym krokiem na ścieżce do pełnego samourzeczywistnienia jest panowanie nad własnym światem, kroczenie naprzód odważnie i stanowczo, a zarazem odzyskiwanie swojego boskiego dziedzictwa. To czeka na was, lecz trzeba po to sięgnąć, przyswoić i aktywować esencją Stwórcy – diamentowymi cząstkami Światła – boską substancję całego stworzenia, którą chcecie wykorzystać do uformowania i stworzenia nowego cudownego świata. Zawsze mieliście możliwość bycia katalizatorami własnej przyszłości i kierowania nią. Trzeba natchnąć swoją wizję ekscytacją i odwagą. Idąc pod prąd pospolitości i wychodząc spod brzemienia świadomości zbiorowej, trzeba wykazać się dzielnością i odwagą. Trzeba wypowiadać słowa, które rezonują z wibracjami sukcesu, trzeba przyjąć postawę tryumfującego zwycięzcy i tak samo jak on postępować. Trzeba odważyć się ryzykować wszystko, udowadniając sobie, że kiedy jest się w harmonii z Duchem, wtedy to, co oddaje się dobrowolnie i z miłością, powraca stukrotnie pomnożone.

Wszyscy macie ważne zadania do wykonania, i już dłużej nie będziecie mogli zrzekać się swojego autorytetu ani potulnie podążać tam, gdzie poprowadzą was inni. Trzeba brać czynny udział w teraźniejszym życiu i odgrywać - przydzieloną przez Boską Jaźń - rolę, która będzie darem i wkładem do całości. Trzeba wypełnić przysięgę, złożoną przed inkarnowaniem się na Ziemi w tych krytycznych czasach.

Najmilsi, kiedy staniecie się bardziej biegłymi i natchnionymi współtwórcami, swojej energii nie będziecie już koncentrować – jak dawniej - na tworzeniu tego, co zaspokaja małe przyziemne pragnienia. Będziecie mogli korzystać ze stałego dopływu diamentowych cząstek i ich przepływu przez fizyczny wehikuł, a reszcie pozwolicie przepływać w świat formy. W najdrobniejszych szczegółach będzie zaprogramowane to, co chcecie zamanifestować dla własnego komfortu i przyjemności, a waszą stałą mantrą będą słowa: „Wszystkie moje potrzeby i pragnienia są spełniane, jeszcze zanim je sobie uświadomię, a zawsze staje się tak dla mojego najwyższego dobra i dla dobra wszystkich”. Każdemu z was zostanie przydzielona dokładnie wytyczona ścieżka służby dla ludzkości, taka, jaka będzie w doskonałej harmonii z boską misją na czas tej nowej ery. Będziecie mieć stałe, pełne i niczym niezakłócone połączenie z obecnością Nadduszy – wyższej Jaźni, i z wdziękiem i łatwością będziecie podążać ścieżką Światła, która wciąż wznosi się coraz wyżej, do bardziej subtelnych światów istnienia. Bądźcie pewni, że zawsze będę kierować wami, prowadzić was, inspirować i strzec podczas waszej dalszej podróży w nieznane. Przesyłam każdemu z was wieczną miłość naszego Boga Ojca Matki.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:55, 09 Paź 2013    Temat postu:

TĘCZOWY MOST
Archanioł Michał na październik 2013 przez Carolynn Ann O`Riley [link widoczny dla zalogowanych]
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Witam serdecznie moje piękne świetliste Istoty! Na Ziemi panuje zamęt i chaos, lecz wy promieniejecie olśniewającym blaskiem. Moi kochani, jesteście tacy niepowtarzalni. Pamiętajcie i zważajcie na to, kim naprawdę jesteście. Brawo! Brawo!

Niebiańskie królestwa Światła są z was bardzo dumne, gdyż pomimo wszelakiej negatywności staracie się rozwijać i oczyszczać wszystko, co wypływa na powierzchnię. Dobra robota! Wszyscy wiemy, że to nie takie łatwe.

Moi drodzy przyjaciele, stanowicie "A-team" (przyp. tłum. - grupa superbohaterów z amerykańskiego serialu), który długo czekał w niebiańskich królestwach na umieszczenie w tych czasach na ziemskim poziomie w tej niezwykłej linii czasu. Chwile przeżywane TERAZ zapiszą się w historii. Błogosławimy WAS WSZYSTKICH, moje kochane świetliste Istoty - za odwagę, aby podążać za wezwaniem.

W tej inkarnacji ciągle jeszcze żyjecie jak we mgle, dlatego trudno jest wam sobie uzmysłowić ogromne postępy, jakie poczyniliście, moje piękne świetliste Istoty. Stwórca postanowił, że przydzieli każdemu z was 4 dodatkowych aniołów stróżów. Przychodząc teraz, ofiarują wam dodatkowe światło, miłość i wsparcie. Pomogą wam wchłonąć jeszcze więcej bezwarunkowej miłości i światła. Zaproście ich, moi kochani, zapytajcie o imiona i powitajcie w grupie anielskiego personelu pomocniczego.

Teraz pozwól tym posłańcom, aby zabrali cię na medytacyjne spotkanie z kilkoma bardzo starymi przyjaciółmi. Im bardziej poznajesz siebie i im silniejsze jest twoje połączenie z wieczną wyższą Jaźnią, tym więcej pamiętasz i wiesz, że to ty jesteś tą Esencją, kochana wdzięczna istoto.

Usiądź na krześle lub połóż się - zrób tak, aby było ci wygodnie. Pozwól sobie na chwilę wygody i spokoju, a w tym czasie odbądź wewnętrzną podróż medytacyjną.

Zamknij oczy i wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów. Z każdym wdechem wchłaniasz miłość i odnowę. Z każdym wydechem usuwasz ból, strach, frustrację i zwątpienie.

Wraz z ostatnim takim oddechem poczuj, że twoje ciało jest w pełni zrelaksowane. Pozwól sobie odczuć spokój, wewnętrzny pokój i łagodność tego bezpiecznego miejsca.

Poproś ego, aby wskoczyło na lewe ramię. Poproś, aby podczas tej podróży było tylko obserwatorem i żeby nie brało w niej czynnego udziału.

Wyobraź sobie, że prosisz Stwórcę, aby przesłał ci przezroczysto-złotą tarczę Światła. Wyobraź ją sobie jako bańkę światła, która - od głowy aż po stopy - ciebie chroni, ogrzewa oraz promienieje Światłem i Mocą. Negatywności po prostu odbijają się od niej nie czyniąc ci krzywdy. Stwórca odpowiedział na twoje modlitwy. Otrzymujesz ochronną bańkę wypełnioną energią. Energia od Stwórcy przebiega do ciebie w formie spiralnych impulsów. Podczas medytacji nieprzerwanie otacza cię okrążająca wstęga.

Masz w tej chwili boską ochronę i nie może się z tobą komunikować nic, co nie służy twemu najwyższemu dobru i nie ma twojej zgody. Moja boska świetlista istoto, oddychaj powoli i równomiernie, czuj się bezpiecznie i wygodnie.

Moja piękna, oddychaj głęboko, poczuj lekki, odprężony stan bytu, boską ochronę i prowadzenie w trakcie tej medytacji. Oddychaj głęboko i wiedz, że oddychasz pulsem Stwórcy.

Weź głęboki oddech i pozwól, aby przyłączyli się do ciebie chroniący cię aniołowie i przewodnicy, niech wezmą cię za ręce i poprowadzą do twojej duchowej czakry serca. Jeden z aniołów pozostaje, aby chronić twoje ziemskie ciało do chwili, aż powrócisz z medytacyjnej podróży do fizycznego ciała.

Drogie Serce, wyobraź sobie, zobacz, poczuj, że jesteś w duchowej czakrze serca, oraz, że towarzyszą ci aniołowie, duchowi opiekunowie oraz specjalnie zaproszeni goście. Aniołowie i przewodnicy pomagają znaleźć złote drzwi, na których widnieje napis: "Moje najwyższe wewnętrzne przewodnictwo". Po odnalezieniu złotych drzwi naciskasz na eteryczną klamkę i je otwierasz, przechodzisz przez próg. Wiesz, że odbywasz duchową przygodę wspomagającą rozwój.

Znajdujesz się w białym marmurowym korytarzu. Naprzeciwko widzisz windę. Podchodzisz do niej a aniołowie naciskają guzik (swoją drogą jest tam tylko jeden guzik przeznaczony do akceptacji przemieszczania się w górę. Ta winda wiedzie do nieskończoności i spowrotem do białego marmurowego korytarza). Drzwi windy otwierają się, widzisz ciepłe, gościnne, dające złoty poblask wnętrze. Wewnątrz windy znajduje się panel z szeregiem przycisków. Aniołowie wybierają poziom 12 i winda rusza. Jazda jest łatwa, gładka i bardzo bezpieczna.

Winda zwalnia i zatrzymuje się. Otwierają się drzwi. Wyglądasz na zewnątrz i wychodzisz na różową chmurkę. Trudno ci uwierzyć w to, co widzisz przed sobą, ponieważ twoim oczom ukazuje się ogromny tęczowy most. Aniołowie wyjaśniają, że możesz na niego bezpiecznie wejść, a kiedy na niego wchodzisz, zaczynasz się śmiać. Zdajesz sobie sprawę, że chodzi się po nim jak po elastycznym domku nadmuchiwanym dla dzieci, kiedy mają urodziny.

Twoi aniołowie proszą cię, abyś teraz uwolniła swoje wewnętrzne dziecko, aby mogło poczuć / przeżyć energię i siłę rozpędu tej pełnej radości zabawy. Skaczesz i hopsasz i dziwisz się, że w pasmach tęczy możesz oglądać tak różne barwy. Kolory są o wiele żywsze niż można zobaczyć na Ziemi. To właśnie sprawia, że tak radośnie się czujesz - tak sobie tłumaczysz swój stan.

Zbliżasz się do drugiej strony tęczowego mostu. Z radością rozglądasz się wokół w poszukiwaniu garnca złota, który zgodnie z powiedzeniem, powinien być na drugim końcu tęczy. Twoje anioły pękają ze śmiechu. Mówią, że nie ma garnka złota, jednak jest garnek wypełniony błogosławieństwami i wskazują na twoją prawą stronę.

Zauważasz drogę prowadzącą ku lasowi i tam kierujecie swoje kroki. Ścieżka prowadzi w dół do innej drogi. Z początku nie widzisz wiele, idąc dalej dostrzegasz w oddali ognisko i rozmieszczone wokół niego drewniane ławki zrobione z bali. Kiedy zbliżacie się do kręgu, aniołowie wskazują ci miejsce, na którym możesz usiąść oraz dają filiżankę herbaty nalanej z czajnika wiszącego nad ogniskiem.

Rozglądasz się po okolicy - wydaje ci się raczej rustykalna i przytulna. W powietrzu pojawia się odczucie boskiej ciszy i spokoju. Czujesz się bardzo wygodnie. Kochasz te wewnętrzne duchowe podróże, ponieważ dzięki nim poznajesz wyjątkowe zwierzęta, kwiaty, rośliny, drzewa i kolory niespotykane na Ziemi.

Słyszysz jakieś telepatycznie głosy, rozglądasz się i już wiesz, że nie masz połączenia z innymi istotami ze Światła. Twoi aniołowie wyjaśniają, że to się zmieni, kiedy rozpoznasz większość istot z tego kręgu, ponieważ to jest twoja duchowa rodzina. Tak bardzo za nimi tęskniłaś, że teraz po twoich policzkach płyną łzy radości i przypomnienia. Mają ci tyle do powiedzenia - telepatycznie -, że nie wiesz już, kto mówi pierwszy. Jesteś tak podekscytowana, ponieważ w nich zobaczysz siebie. Wzajemne rozpoznanie potrwa kilka chwil, byliście razem podczas wielu wcieleń. Aspekty, które grały swoje role dla ciebie, tak jak ty grasz dla nich.

Cóż to za szczególne spotkanie, dla ciebie znaczy tak wiele, ponieważ żyjąc na ziemskim poziomie często zastanawiałaś się, kim naprawdę jesteś. To spotkanie i przebywanie razem, wszystko ma sens, kiedy punkty każdego życia łączysz ze scenkami, które jedno dla drugiego odgrywało.

Naturalnie, niektóre istoty obecne w twoich wcieleniach nie pochodzą z twojej duchowej rodziny. Twoi aniołowie mówią ci, że masz wielu przyjaciół, którzy nie są członkami twojej duchowej rodziny, choć grali dla ciebie pewne role lub uczestniczyli w twoim życiu. Mentorzy czy rodzice nie muszą być członkami twojej duchowej rodziny.

Rodziców wybrałaś sobie, aby ucieleśnić pewne umiejętności i cechy, w celu przeżycia i przyswojenia określonych lekcji. Pomiędzy wszystkimi stronami są zawarte porozumienia i umowy. Inni grają swoją rolę tak, jak i ty grasz swoją... Aniołowie przypominają ci, że nawet, jeśli doświadczenia nie były przyjemne, jednak sama je wybrałaś do odbycia i zapamiętania lekcji. To przypomnienie dotyka prawdy w twoim sercu. Z aprobatą kiwasz głową i przypominasz sobie, że wybrałaś, przygotowałaś i zapisałaś, co przeżyłaś na wszystkich poziomach wszystkich wcieleń.

Na bardziej świetlistym poziomie zachodzi zjednoczenie i znów słyszysz telepatyczne rozmowy, komunikację, która przesącza się tu i tam w takim tempie, w jakim możesz zareagować. To takie radosne wydarzenie. Aniołowie dają ci marshmallow (słodkie pianki) i patyczki, więc możesz nad ogniskiem zrobić s`mores. Uczta dla wszystkich, chociaż i tak w wyższych wymiarach jedzenie nie jest potrzebne. Aby zrobić s`mores trzeba oczywiście mieć czekoladę i grahamowe krakersy, i po chwili aniołowie przynoszą je. Wtykasz swoją marshmallow na patyk i trzymasz nad ogniem. Po chwili pianka jest przyrumieniona, a wtedy kładziesz ją na czekoladzie leżącej na ciastku i przykrywasz drugim ciastkiem. Tak powstaje s`mores. Gryziesz odrobinkę... hmmm... niebiański smak, myślisz... bardzo niebiański. Wszyscy członkowie rodziny robią to samo, wszyscy uwielbiają dzielić z tobą doświadczenia.

Nadchodzi czas na pożegnanie, dlatego aniołowie proszą, byś uścisnęła każdego na do widzenia. Przypominają, że zawsze możesz komunikować się z nimi z drugiej strony zasłon zapomnienia, ponieważ są przy tobie bliżej, niż możesz to w codzienności dostrzec. Proponują, abyś przywoływała ich zawsze, kiedy potrzebujesz dodatkowego wsparcia i miłości.

Rozglądasz się i machasz ręką na pożegnanie ze słowami "do następnego razu". Rozpoczynasz podróż powrotną. Aniołowie proszą, abyś wybrała sobie błogosławieństwo z garnka błogosławieństw stojącego nieopodal po lewej stronie. Wybierasz jedno i przechodzisz do wejścia na tęczowy most.

Kiedy wstępujesz na most, znów zaczynasz radośnie podskakiwać i hopsać. Po chwili znów jesteś przy windzie. Aniołowie naciskają na guzik z napisem "biały marmurowy korytarz" i winda rusza.

Po drodze w górę czułaś, że szybujesz, ponieważ gęstość ustępowała, teraz jest odwrotnie, powracając czujesz, jak atmosfera staje się coraz gęstsza, opadasz w kierunku Ziemi. Winda zwalnia i zatrzymuje się łagodnie. Drzwi windy otwierają się i natychmiast znajdujesz się w marmurowym korytarzu.

W lustrze dostrzegasz swoją promieniejącą esencję, która mocno trzyma błogosławieństwo. Zastanawiasz się, co nim jest. Twoi aniołowie sugerują, że dowiesz się o tym w odpowiednim czasie. Przeprowadzają cię przez próg złotych drzwi, następnie do duchowej czakry serca a na koniec pomagają powrócić twojej duchowej esencji do fizycznej powłoki.

Weź głęboki oddech, aby połączyć się z ciałem a następnie poruszaj palcami rąk i nóg. Kiedy jesteś gotowa, otwórz oczy. Idź do swoich zajęć pamiętając, że twoja wewnętrzna mądrość i anielscy współpracownicy zawsze są do twojej dyspozycji, aby z tobą pracować i pomagać ci osiągnąć najwyższy możliwy potencjał. Zwróć uwagę na pierwsze pojawiające się myśli i wiedz, bez cienia wątpliwości, że codziennie otrzymujesz duchowe przewodnictwo.

Kochani, jesteście błogosławieni oraz bezgranicznie i nie do opisania kochani, bardziej, niż ktokolwiek na poziomie ziemskim mógłby to wyrazić słowami.


JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ, Posłaniec STWÓRCY, Miłości, Radości, Miłości, Światła, Pokoju i Łaski.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GUIDMUN dnia Śro 9:58, 09 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:47, 23 Paź 2013    Temat postu:

ŚCIEŻKA WZNOSZENIA JEST DROGĄ KU WOLNOŚCI LM-09-2013
przesłanie archanioła Michała przekazała Ronna Herman,
przetłumaczyła Teresa Serafinowska
 
Ukochany Mistrzu, po tym, jak stałeś się zindywidualizowaną świadomością i rozpoznałeś, że jesteś boską iskrą najwyższego Stwórcy - WSZYSTKIEGO CO JEST - zostałeś zaprogramowany wiedzą, że jesteś predestynowany do roli emisariusza Światła, który odbywa długą podróż w wielką pustkę. Twoja boska misja została zakodowana w głębi nieśmiertelnej duszy oraz w atomie nasiennym świętego Serca. Razem z innymi „przebudzonymi iskrami samoświadomości” byłeś przeznaczony do doświadczania wszystkich cudownych różnorodnych dzieł Stwórcy, naszego Boga Ojca Matki i wszystkich wielkich istot Światła, których misją było pozostawanie w bardziej subtelnych królestwach Światła.

Mówimy o tym, ponieważ chcemy ci uświadomić, jak imponująco starożytne masz korzenie i jak złożoną posiadasz strukturę. Inkarnowałeś się w to życie z mnóstwem wiedzy i bogatym, złożonym rodowodem zakodowanym w DNA, strukturą komórkową, ciałem mentalnym i emocjonalnym, a także - z rozbudowanym systemem czakr, który ma wkodowane cnoty, zalety i talenty. Może zastanawiałeś się, dlaczego członkowie jednej rodziny tak się od siebie różnią fizycznie, psychicznie lub emocjonalnie, chociaż z ziemskiego punktu widzenia pochodzą od tych samych rodziców i z tej samej linii. Rodowód fizycznej rodziny, jaką masz w tym wcieleniu, jest tylko nikłą częścią twojej bogatej historii i bezcennego dziedzictwa - tego, kim naprawdę jesteś.

Miliony razy rozdzielałeś lub rozdrabniałeś swoją świadomość, aby doświadczyć ogromnej różnorodności Tworzenia, a później ponownie łączyłeś się z wieloma aspektami siebie więcej razy, niż można zliczyć. Za każdym razem, kiedy to czyniłeś, dodawałeś do banku pamięci bardziej szczegółowe informacje i unikalne doświadczenia. Im bardziej oddalałeś się od doskonałości najwyższego Stwórcy i im głębiej zanurzałeś się w wielowymiarowości, tym gęstsze i mniej doskonałe stawały się twoje dzieła, ponieważ do użytku miałeś mniej czystej substancji Światła. Nie powinieneś się jednak oskarżać ani mieć poczucie winy czy klęski, ponieważ dla każdego wcielenia miałeś starannie zaprojektowane określone doświadczenia życiowe. Lecz ta runda kosmicznej twórczej ekspansji dobiega końca. Nadszedł czas, aby odzyskać mistrzostwo i zdolność do tworzenia rzeczy, piękna i harmonii zgodnie z pierwotnym, nadrzędnym Boskim planem.

Teraz, gdy wiesz, że masz moc, aby sięgnąć po nieograniczone zapasy czystej kosmicznej substancji Życia – Miłości / Światła całego Stworzenia – na co jeszcze czekasz? Odrzucenie Boskiego dziedzictwa jest farsą, a twoja wyższa Jaźń nie zaprzestanie cię przynaglać, pomagając się obudzić i odzyskać królewskie dziedzictwo. Ty, z duszą gwiezdnego dziecięcia, będący liderem w procesie wznoszenia, osiągnąłeś najdalszy punkt w podróży ku separacji, a teraz znów przechodzisz przez proces jednoczenia i integracji z licznymi aspektami swojej boskiej Jaźni, rozproszonymi po całym tym podwszechświecie.

Kiedy zaczynasz rozumieć prawdziwy proces tworzenia, twoja rzeczywistość natychmiast nabiera szerszej perspektywy. Krocząc ścieżką mistrzostwa, uczysz się nie oceniać i starasz się o spokojne zdystansowanie. Z biegiem czasu osiągniesz odczucie izolacji od codziennych dramatów i wydarzeń. Mistrz mówi mniej, słucha uważnie i utrzymuje obiektywny stosunek do tego, co się wokół niego dzieje. Szukaj spokoju w świętym Sercu, ponieważ to wewnątrz znajduje się twój ośrodek mocy i boskiej woli.

Niezależnie od tego w jakim miejscu, okolicznościach czy na jakim poziomie świadomości kto się inkarnował w to życie, w głębi duszy ma gorące pragnienie, aby scalić liczne aspekty swojej istoty - nawet te cechy, które współgrają z niższymi częstotliwościami niż te, które aktualnie nosi w swoim ziemskim ciele i aurze. Chodzi o nałogi, fałszywe prawdy i poglądy przyjęte jako własne z wszelkimi głębokimi uczuciami niechęci, zemsty lub osądu – stworzonymi w trakcie wielu ziemskich doświadczeń. Jednak one muszą być najpierw uzdrowione i zharmonizowane tak, aby mogły wypełnić się światłem. W ten sposób nie będziesz musiał doświadczać dyskomfortu, wyzwań lub karmicznej interakcji tych minionych przeżyć z trzeciego / czwartego wymiaru, ponieważ są to przebrzmiałe metody uczenia się. Kiedy pozwolisz swojej boskiej Jaźni, aby cię napełniła Światłem i poprowadziła, spłynie na ciebie jeszcze więcej natchnionych myśli. Istnieje wiele sposobów, aby umożliwić duchowi manifestację, po prostu niech to się dzieje naturalnie, mój drogi. Co sprawia, że twoje serce się uśmiecha, a dusza śpiewa? Co przynosi głębokie poczucie wewnętrznej satysfakcji? Jak chcesz służyć? Istnieje wiele sposobów, a ty masz wiele talentów (więcej niż możesz stwierdzić), ale wybór, czy chcesz rozwijać ukryte talenty, którymi zostałeś obdarzony, należy do ciebie.

Zaangażowanie Mistrzów Światła / Wojowników Ducha to teraz absolutny imperatyw. Wojowników gotowych do podjęcia roli przywódców odważnie wskazujących drogę do nowych wymiarów życia, które zostały przygotowane dla wznoszącej się ludzkości. Czy jesteś gotów, aby wyjść przed szereg? Czy należysz do tych, którzy są gotowi i chętni do prowadzenia i kierowania, aby nieustępliwie utrzymywać koncentrację na nowej wizji – nowym boskim planie dla Nieba i dla Ziemi – a potem dopilnować, aby się on objawił dla najwyższego dobra wszystkich?

Pamiętaj, mój bohaterze, musisz przywdziać swój płaszcz nietykalności, musisz wzmocnić determinację i podnieść świadomość ponad wątpliwości, krytykę i zniewagi, jakie będą do ciebie kierowane. Większość ludzi nadal jest powiązana z represyjnym światem dualizmu i fizycznej formy. Kiedy ich dusze zaczną się budzić i wędrować ku przebudzeniu, przepaść pomiędzy świadomością wymiaru trzeciego, czwartego i piątego jeszcze się poszerzy. W rezultacie ci, co jeszcze mocno tkwią w uścisku niższych częstotliwości negatywizmów, ograniczeń i poczucia bezradności będą wyrzucać z siebie energie oporu, niechęci i buntu. Oni bardzo się boją zachodzących zmian. Będą się oburzać za wypychanie ich ze strefy komfortu, nawet jeśli wiąże się on z ograniczeniami i cierpieniem. Będą próbowali cię oczerniać i dyskredytować, lecz nie możesz się wahać. Musisz trwać mocno w uczciwości, bez osądzania, lecz emanując energią miłości wobec wszystkich i przyjmując postawę mistrza poprzez błogosławienie ich, a następnie przejść do bardziej urodzajnych pól. Należy pamiętać, że zmiany zachodzą na najgłębszym poziomie komórkowym w każdym gatunku żyjącym na ziemskim poziomie – nikt ani żadna rzecz nie jest odporna na wyższe częstotliwości Światła Stwórcy, które bombardują i penetrują najgłębszą istotę każdej osoby, Ziemi i całego Stworzenia.

Jesteś w ludzkim ciele, toteż nie porzucasz pierwszych czterech wymiarów – poziomów świadomości związanych z energiami minerałów, roślin, zwierząt i ludzi. Musisz je ustabilizować i dostroić do pierwotnie im wyznaczonych częstotliwości harmonii i równowagi, aby mogły korzystać ze światła wyższych planów bytu. Uniwersalne prawo manifestacji zezwoli na zintegrowanie energetycznych wibracji wyższych wymiarów tylko wtedy, kiedy każdy niższy podwymiar wróci do odpowiednich, harmonijnych wzorców częstotliwości. Nauka świadomego życia wymaga w początkowej fazie wiele dyscypliny, jednak w miarę upływu czasu możesz zauważyć, że twoje umysłowe postrzeganie rozrośnie się do szerszej świadomości tego, co dzieje się w tobie i wokół ciebie. Opuszczenie starego świata może być słodko – gorzkie. Pamiętaj, że nie brniesz w ślepy zaułek, tylko przekraczasz portal do nowego początku. Musisz zdecydować, co chcesz zabrać do nowego świata i musisz dostrzec - z miłością, choć stanowczo - co trzeba zostawić. Gdy będziesz poszerzać świadomość i wykorzystywać mądrość świętego Umysłu, w którym są przechowywane wyższe częstotliwości świadomości istnienia Boga, twoja rzeczywistość szybko się zmieni. Istotne koncepcje procesu wznoszenia wykładaliśmy ci w ciągu wielu ostatnich lat, sukcesywnie przekazując różne nauki i techniki prowadzące do panowania nad sobą.

Jak wielu z was, którzy wiernie śledzili nasze nauki, wie, środowisko każdego wymiaru rezonuje z określonym zakresem wzorców częstotliwości, a w każdym wyższym wymiarze wibruje w bardziej wyrafinowanym zakresie oktawy. Kiedy kontynuowaliście podróż w pustkę przestrzeni i ku niższym wymiarom, na każdym poziomie doświadczaliście oddzielenia świadomości od swojej wyższej Jaźni. Innymi słowy, stopień wibracji dla każdego poziomu świadomości (albo wymiaru) - co nazywaliśmy świetlanymi pakietami mądrości - był zachowywany. Te pakiety są zamknięte w membranach Światła lub ukryte za zasłonami, które ograniczają dostęp do innych poziomów wyżej wymiarowej świadomości – zablokowane do chwili, aż znów zaczniesz współgrać z danym poziomem świadomości. Nadszedł czas, aby podnieść zasłony nieświadomości, kochany, abyś wreszcie przypomniał sobie ogrom tego, kim jesteś i jakie wspaniałe doświadczenia miałeś oraz świetlaną przyszłość, która na ciebie czeka.

Świadomość / tworzenie / manifestacja - w wyższych wymiarach są płynne i plastyczne, a na każdym kolejnym poziomie są definiowane i formowane na nowo, aby współgrać z wibracjami wzorców tej częstotliwości. Taki proces zachodzi teraz na Ziemi i w każdej ludzkiej istocie żyjącej na ziemskim poziomie. Im ktoś jest bardziej nieugięty i oporny na zmiany, tym trudniejszy będzie dla niego proces transformacji. Kochany, musisz być gotów „puścić” aspekty życia dotyczące relacji, a także rzeczy materialnych nie pasujących do nowego stanu rzeczy. Odkryjesz, że im szybciej podążasz do przodu i w górę po ścieżce wznoszenia, tym szybciej wszystko, co zostawiasz za sobą, jest zastępowane ludźmi i rzeczami o bardziej wysublimowanej naturze - będą one istotne w przyszłej egzystencji.

Ważne jest zrozumienie tych zaawansowanych pojęć - co one oznaczają i jak wpływają na wszystkie stworzenia w eksperymencie, jakim jest ten wszechświat. Wypada ci szukać i studiować te informacje dopóty, aż trwale wbiją ci się do głowy. Kiedy powracasz do stanu wewnętrznego mistrzostwa i ponownie przyjmujesz rolę współtwórcy nowej galaktycznej przygody, musisz w pełni rozumieć uniwersalne prawa i skutecznie korzystać z przydziału diamentowych cząstek Światła Stwórcy. Kiedy uwolnisz się od niespójnych, restrykcyjnych schematów życia, myśli i działań związanych z niższą gęstością, podróż do wyższych królestw Światła automatycznie przyspieszy.

Możesz zaobserwować i ustalić, jakie myślokształty nadal emitujesz, obserwując ludzi, których przyciągasz. Czy doświadczasz licznych negatywnych informacji zwrotnych albo interakcji z otoczeniem? Czy jeszcze pozwalasz się wykorzystywać, aby móc się poczuć człowiekiem wartościowym? Kiedy dzielisz się z innymi darami swojej obfitości i świadomości, jak często czujesz potem harmonię i miłość? Jak często czujesz się urażony czy wykorzystany? Wcześniej nierzadko podkreślaliśmy: „Byłoby lepiej nic nie robić dla innej osoby, niż zrobić to z niewłaściwych powodów”. Pamiętaj, to wzorce wibracyjne, które emitujesz, określają prawidłowość działania, a nie samo działanie. W procesie powrotu do stabilności i harmonii musi istnieć równowaga we wszystkim. W każdej myśli, jaka powstaje, i w każdym czynie zachodzi wymiana energii. Jeśli ciągle coś dajesz drugiemu człowiekowi i w zamian nie dostajesz niczego, co mogłoby zrównoważyć energię, powstaje dysharmonia, która z czasem ujawnia się w postaci niechęci czy poczucia winy, a często poczucia wyższości lub niższości. W takich warunkach niemożliwe staje się emanowanie ku innym ludziom bezwarunkową miłością.

Aby połączyć się z Duchem, musisz nauczyć się wchodzić w ciszę Jaźni. Twoja wyższa Jaźń i boska Jaźń czekają, aż dopasujesz się do magicznego strumienia Światła Boskiej świadomości. Czujemy tęsknotę wielu milionów drogich Dusz, które chciałyby skomunikować się ze swoimi wyższymi Jaźniami i z nami. Mówimy wam, to nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Wszystko co trzeba zrobić, to określić swoje intencje, a następnie ćwiczyć wchodzenie w ciszę i spokój, wtedy my możemy wyczyścić ścieżki i wzmocnić połączenie, które już istnieje – połączenie, które uległo atrofii z powodu niewłaściwego stosowania lub nieużywania.

Informacje, które wam często dajemy, musicie za pomocą zdolności rozróżniania przyjąć lub odrzucić. Jeśli coś chcecie przyjąć za własną prawdę, powinniście to w pełni zrozumieć i zasymilować, aby mogło stać się częścią waszej filozofii życiowej, po czym musi to być wprowadzone w życie. Równie ważne jest, że przekazujemy wam sposoby praktycznego wykorzystania naszych nauk mądrości, abyście mieli dobre rozeznanie przyczyn i skutków w sytuacjach, kiedy staracie się przyswoić nowy poziom świadomości. Nie należy zapominać, że umysł może być kompetentnym sługą, jednak bez połączenia ze Świętym Sercem może stać się kontrolującym i destrukcyjnym panem. Dlatego konieczne jest, aby uzyskać dostęp zarówno do Świętego Serca, jak i Świętego Umysłu oraz uaktywnić je i wzmocnić.

Nauczyliśmy was, jak modlić się bez słów, wypromieniowując do ludzkości, świata i całego stworzenia bezwarunkową miłość, a gdy dodajecie do tego myśli wdzięczności i poszanowania za wszystkie błogosławieństwa, modlicie się w możliwie najbardziej skuteczny sposób. Kiedy czyjeś Święte Serce ponownie przebudzi się do życia, będzie bardziej uwrażliwione na diamentowe cząstki przepływające przez Słoneczne Centrum Mocy.

Nie można poznać ani czuć naszego Boga Ojca Matki lub Stwórcy poprzez wyobrażenie lub mgliste myśli czy teorie. Nie wystarczy po prostu myśleć o Bogu, trzeba poczuć istotę, przemożną miłość Stwórcy w świętym Centrum Serca. Wtedy w umyśle nie ma wątpliwości, że znów powstało połączenie z Boską Jaźnią i doświadcza się jedności z całym Stworzeniem.

To są czasy wielkich zmian, kochani, a wy znajdujecie się w centrum przyspieszonego procesu łączenia i integracji z wieloma aspektami swoich boskich Jaźni. Wiedzcie, że wyzwania, testy i możliwości poprzedzają korzyści, które trudno sobie wyobrazić, a więc nie bójcie się wyjść z własnej strefy komfortu, kiedy sięgacie ku gwiazdom. Przywdziejcie promieniejące Światłem płaszcze, ponieważ na nie zasłużyliście. Kroczcie własną ścieżką i nie bójcie się być inni niż ludzie wokół was.

Wołajcie nas, towarzyszymy i wspieramy was w każdy możliwy sposób. Bądźcie odważni i niezłomni, moi dzielni Wojownicy Pokoju. Wiedzcie, że jestem z wami, ciągle, i że jesteście głęboko umiłowani.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:11, 07 Lis 2013    Temat postu:

MIŁOŚĆ JEST NATURALNYM STANEM BYTU
LM-10-2013 archanioł Michał przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, nigdy nie zapomnijcie: miłość jest naturalnym stanem bytu. Miłość jest stanem wrodzonym, nośnikiem życia. Kiedy miłość stanowi w waszym życiu promieniejącą siłę, lęk znika. Lęk pojawia się z braku miłości. Lęk jest stanem tworzonym przez niskie częstotliwości wynaturzonych myślokształtów. Po zwróceniu się do wewnątrz i otwarciu źródła miłości w świętym Sercu, ta przenika najpierw wewnętrzną istotę, a potem wypromieniowuje w świat. Wtedy oczy zaczynają widzieć przez filtr energii miłości, która odmienia sposób postrzegania napotykanych ludzi – będzie on miał również wpływ na to, jak sobie radzisz z codziennymi wyzwaniami i jak wykorzystujesz nadarzające się możliwości - filtr energii miłości czyni cuda.
Aby stać się panem siebie, trzeba się postarać zintegrować prawą i lewą półkulę mózgu, wtedy można zyskać dostęp do świętego Umysłu. Ważne jest również zintegrowanie męskich / żeńskich cech i cnót doskonałego szablonu uniwersalnej nad-Duszy Adama Kadmona (i Ewy). (ADAM = ATOM, EWA = EWOLUCJA).
Proszę, poświęć kilka minut, aby spokojnie posiedzieć i zwrócić się do wnętrza, skupiając się na ośrodku świętego Serca. Kiedy coraz bardziej zanurzasz się w komnacie świętego Serca, poczuj poszerzanie się ośrodka mocy solarnej. Poczuj przemożną miłość, która powoli przenika całe twoje ciało, ponieważ teraz masz łączność z diamentową komórką rdzenną, która zawiera drogocenny atom nasienny twojej boskiej esencji. W nim tkwi niewyczerpany zapas diamentowych cząstek czekających na aktywację za pomocą intencji wypełnionej miłością. To doświadczenie jest namacalne, kochani. Jest prawdziwe i jest najwspanialszym, najbardziej błogim uczuciem, jakiego można kiedykolwiek doświadczyć, żyjąc w ziemskiej powłoce cielesnej, ponieważ wtedy dotykasz czystej miłującej istoty naszego Boga Ojca Matki.
Twoje ciało zbudowane na bazie węgla bardzo powoli powraca do formy krzemowej / krystalicznej - udoskonalonego ciała świetlistego. Na tym czy innym poziomie wszyscy ludzie dążą do tego, aby kierowała nimi dusza, i aby zjednoczyć się z tą dusza oraz z nad-duszą - wyższą Jaźnią. Czy to świadome, czy też nie, głęboko w diamentowej boskiej komórce rdzennej każdego człowieka żyjącego na Ziemi tkwi atom nasienny pamięci, w którym drzemie wewnętrzne pragnienie, aby szukać kosmicznego dostrojenia i go osiągnąć. Twoja osobista piramida Światła znajdująca się w piątym wymiarze jest niebiańskim sanktuarium, w którym stopniowo zaczynasz integrować częstotliwości, cechy i jakości wyższego czwartego wymiaru, a ostatecznie osiągasz poziom piątego wymiaru. W ramach wyższych królestw bytu istnieją podwymiary światła, świętego ognia, dźwięku i koloru.
OGIEŃ SŁONECZNY: nic nie może ujść promieniowaniu i magnetycznym wpływom wysubtelnionego Światła stwórczego, które teraz przenika nasz podwszechświat, galaktykę, Układ Słoneczny, Ziemię i ludzkość. Kosmiczne promienie Światła Stwórcy podnoszą twoją świadomość i przyspieszają dostrojenie do wyższej mądrości Kosmicznego Umysłu, dzięki czemu zostaną zapalone klucze i kody wniebowstępowania. Najwyższe Światło stwórcze i refrakturowane promienie, które utrzymują różne atrybuty, cechy i cnoty świadomości Stwórcy, są emitowane na wszechświat przez głównych archaniołów za pomocą potężnych prądów kosmicznych. Te prądy zostały nazwane Rzeką Życia. Ważne jest, aby rozumieć, że istnieją PROMIENIE STWÓRCY oraz PROMIENIE BOSKIE. Istnieje Złote Galaktyczne Królestwo panujące nad światem każdego podwszechświata. Dwie wielkie istoty stanowią nad-Duszę władającą każdym podwszechświatem – wyznaczony mu Bóg Ojciec Matka, który zamieszkuje Wielkie Centralne Słońce tego podwszechświata.
Podczas tej epoki monumentalnych przemian transformacyjnych, promienie najwyższego Stwórcy, które zawierają potężne strumienie boskiej świadomości, są wysłane do Wielkiego Centralnego Słońca każdego wszechświata. Te wyższe częstotliwości promieniowania Światła Stwórcy są następnie rozsyłane dalej, do słońc w celu nasycenia światłem każdego podwszechświata. To na nowo naładowane kosmiczne promieniowanie, które zawiera nowy boski plan dla tego podwszechświata, jest później emitowane do każdej kolejnej galaktyki z jądra świętego Serca naszego Boga Ojca Matki. To nowe potężne promieniowanie przeniknie centralne Słońce każdego systemu słonecznego, każdą planetę, a na koniec dotrze do ludzkości żyjącej na planecie Ziemia.
Wielu z was czuje się przytłoczonych i nie może zrozumieć, co te wszystkie skomplikowane informacje mają z wami wspólnego. Zapewniamy, moi kochani, że każdy z was jest pod wpływem napływu energii o wyższych częstotliwościach, czy w to wierzy czy nie. Ludzkość znajduje się w samym środku wielkiej przemiany ewolucyjnej, która pociągnie za sobą wiele prób i wyzwań, a także wspaniałych możliwości. Uczycie się używać darów i zdolności, które przez wieki były w was uśpione. Gdy wkraczacie do królestwa oświeconej prawdy, nikt was nie ocenia przez pryzmat wyników czy poziom autentyczności, ale według intencji.
Każdy, kto channelinguje lub odbiera i rozpowszechnia informacje, znajduje zwolenników na poziomie wiedzy, jaką przekazuje i z której duża część nie była dotąd dostępna - wiedzę, narzędzia i metody potrzebne do przejścia spirali wzniesienia. Czasami osoby te tchną niewinnością Ducha, objawiają łagodny charakter emanujący bezwarunkową miłością, dają świetlany przykład, jak przystało prawdziwemu mistrzowi. Inni mogą dawać wam lekcje rozróżniania, nawet przez bolesne doświadczenia, abyście zrozumieli,że nie można już zdawać się na prawdy lub moc innych.
To czas, kiedy coraz liczniejsza grupa spośród tych z was, którzy usunęli niektóre wypaczenia ze ścieżki Światła i (rozciągającej się od czakry korony aż do boskiej obecności JAM JEST /Boskiej Jaźni) zaczynają rozwijać zdolności telepatyczne. Rośnie wasza intuicja i natchnione myśli, ponieważ słyszycie podszepty duszy. Chętni mają wspaniałą okazję, aby zintegrować liczne aspekty swojej boskiej Jaźni.
W okresie ostatnich 30 lat - lub więcej - na arenę publicznej służby zostali wysunięci liczni oddani posłańcy i nauczyciele, aby dać ci dostęp do wielu nowych kosmicznych informacji, które zaczęły napływać, gdy zostały usunięte eteryczne zasłony lub kwarantanna Ziemi. Jednak wraz z tą wielką różnorodnością nowin, których większość była / jest w harmonii z pojęciami i naukami Hierarchii i istot Światła, nadal pojawiały się i pojawiają informacje zabarwione myślokształtami oraz filtrowane przez systemy wierzeń i rzeczywistość ich przekazicieli, sprzeczne i mylące, i choć niektóre są po części prawdziwe, to jednak wiele zacienia prawdę, a niektóre z nich bywają nawet zniekształcone błędami przejętymi z mitów zbiorowej świadomości. Dawno temu daliśmy ci ostrzeżenie: "Zawsze przetwarzaj wszelkie nowe nauki w świętym Sercu / Umyśle przed przyjęciem ich i uznaniem za własne prawdy". Rozróżnianie jest nieodłączną częścią samodoskonalenia.
Oto co obecnie dzieje się z awangardą, pionierami na Ścieżce: przeszedłeś przez proces uwalniania wszystkiego, co uważałeś za ważne w rzeczywistości trzeciego wymiaru – zrzekając się dysfunkcyjnych związków i zbędnego dobytku. Twoje postrzeganie tego, kim i czym jesteś, rozwinęło się i rozrosło ogromnie, a ty zostałeś doprowadzony do harmonii i zestrojenia z wyższą Jaźnią, stopniowo uzyskałeś dostęp do subtelniejszej energii, wyższych częstotliwości, nowych informacji i większej mądrości. W rezultacie, po przepracowaniu wszystkich negatywnych energii emocjonalnych przesączających się z głębi twojego podświadomego umysłu, które usuwałeś, zamieniając przestarzałe wyobrażenia na nowe, w końcu czujesz się lepiej w nowej rzeczywistości czwartego wymiaru. W twojej strukturze komórkowej odbiły się też echem pulsujące, transformujące częstotliwości Światła i zaczęły się rozpuszczać wszystkie nagromadzone przez wieki myślokształty związane z lękiem i restrykcjami – po czym były one uwalniane i zastępowane przez boską substancję Światła.
Wielu z was nosi w sobie stare bolesne wspomnienia zdrady i opuszczenia, ponieważ w końcu wasze ciała fizyczne stały się więzieniami, z których nie mogliście się już wydostać. Zapomnieliście, że wasze zadanie polegało na koncentracji, na integracji Ducha wewnątrz ciała fizycznego, aby manifestować, rozwijać i doskonalić rozszerzenie boskiej Obecności, aby być jej fizycznym, żywym przejawem - przez ciało mentalne, emocjonalne i astralne - dzięki darowi wolnej woli. Eksperyment się nie powiódł i w relacji z ciałem fizycznym pojawiła się miłość / nienawiść. Taki związek był kontynuowany i na przestrzeni wieków ulegał umocnieniu. Spójrz na ludzkość jako na całość. Jak bardzo oddaliliście się od zasiedlonego niegdyś na Ziemi doskonałego i wspaniałego wehikułu - inspirującej, skomplikowanej struktury, którą pierwotnie zamieszkiwaliście.
Niektórzy z was byli w poprzednich wcieleniach wielkimi przywódcami, możnowładcami i autorytetami. Zanim inkarnowaliście się w tym życiu, ślubowaliście, że po raz kolejny podejmiecie wyzwanie i że tym razem odniesiecie sukces. Możecie zobaczyć, co się stało w wyniku nadużycia tych darów. Kiedy ci, którzy teraz są u władzy, ci naturalni przywódcy, którzy zawsze zdają się być na pierwszym planie, którzy kierują ludzkością, przebudzą się i uświadomią sobie, jak wielki dar otrzymali? Muszą zrozumieć, że te dary zostaną im odebrane i w końcu obrócą się przeciwko nim, jeśli nie wezmą odpowiedzialności za ten ogromny zaszczyt, jaki ich spotkał, i jeśli nie zaczną wykorzystywać swoich zdolności dla dobra wszystkich.
Wielu z was ma potencjał, aby być zdolnymi uzdrowicielami i opiekunami, co jest najbardziej chwalebnym sposobem służenia ludzkości. Wielu z was używa tych darów we właściwy sposób, lecz większość nadużyło swojej wiedzy i umiejętności, wykorzystując mądrość i zdolności do kontrolowania ludzkości i gromadzenia wielkich fortun. Panuje błędne przekonanie, że służba ludziom lub troska o nich nie jest zadaniem czy staraniem godnym uwagi, prestiżowym, a wielu na wykorzystywanych patrzyło z góry - jak na istoty "niższej rangi" lub nie tak ważne jak ludzie pełniący inne zadania czy też mający inne powołania. Nie dajcie się zwieść, te kochane, bezinteresowne dusze są ważne dla dobra ludzkości i są boskimi posłańcami Stwórcy.
Ci z was, którzy przybyli z przemożną miłością do Stwórcy i waszej pięknej planety, zawsze czuliście i czujecie wielką odpowiedzialność za Ziemię. Zawsze wiedzieliście (jeszcze zanim coś było popularnym przekonaniem lub ogólnie przyjętą koncepcją), że Ziemia jest żywą oddychającą istnością. Czuliście wielką sympatię do Natury i cudownej różnorodności, wspaniałości flory i fauny, jaką matka Ziemia oferuje w darze ludzkości. Nadużycia, zaniedbania i egoistyczne zniszczenie przez ludzkość tego raju ziemskiego, dawniej tak doskonałego i nieskazitelnego, wielu z was odczuwa prawie jako atak na własną istotę, jako wielki ból osobisty. Jesteście tymi, którzy najczęściej odczuwają spokój w górach, w dziczy, siedząc na brzegu i obserwując cud fal pluskających z pulsem pływów - i próbują uspokoić chorą planetę.
Wyślij swoją energię, wypełniając ją miłością, poczuj płynącą przez ciebie moc, doprowadź się do możliwie najwyższych częstotliwości, a wtedy przekaż tę uzdrawiającą energię w dół, do Ziemi. Wyobraź sobie przepływające i przenikające światło, które oczyszcza i uzdrawia eteryczną ziemską sieć. To jest twoja misja, twoja część boskiego planu. Wiesz, kim jesteś. Będziesz wiedzieć, że to jest twoją misją, za sprawą radości i uczucia pokoju, które się pojawią, kiedy pozwolisz sobie na bycie narzędziem uzdrowienia Matki Ziemi.
Niektórzy z was odbierają niespójne i niepokojące myśli oraz wyraziste i szczegółowe sny. Powiadamy, że zaczynacie kontaktować się z niektórymi z waszych równoległych wcieleń, niektórymi z wyższych Jaźni i iskrami Światła, które doświadczają innych wymiarów. Wielu z was, którzy są na „dobrej drodze do wzniesienia”, podlega procesowi łączenia z coraz liczniejszymi fragmentami swoich wyższych Jaźni, w wyniku czego możecie doświadczać wielu niejasnych i sprzecznych informacji. Czasami mogą wystąpić zniekształcenia informacji i myślokształtów, które zdają się nie należeć do was, a innym razem mogą się pojawiać cudowne wglądy i głębokie nowe pomysły. Pozwólcie tym nowym koncepcjom, żeby stopniowo przesączyły się do waszych świadomości, a kiedy wgrają się w waszych świętych Sercach i umysłach jako prawdy, należy je włączyć i korzystać z nowej wiedzy. Ale tak, jak trzeba postępować z emocjami i myślami wynikającymi z wszelkiego rodzaju lęku i negatywności, które wniknęły do twojego wnętrza, pilnuj, by myślokształty nie bazujące na miłości lub radości, natychmiast przekształcały się w czystą boską substancję Światła i w ten sposób je uwalniaj.
Moi dzielni wojownicy, nie zniechęcajcie się. Teraz jest czas, aby przywołać dar pierwszego promienia boskiej Woli / Mocy. Będziecie sprawdzani i egzaminowani w celu ustalenia, czy możecie się przeciwstawić własnym największym lękom i je pokonać, czy widzicie i możecie przyjąć pełną miarę Światła Stwórcy, która jest wam ofiarowana. Dokonujecie dramatycznych postępów. Cienie i ciemne zakamarki Ziemi i ludzkich umysłów już dłużej nie będą mogły się opierać promieniom Światła Stwórcy. Zachowajcie swoje niezłomne wizje. Miejcie odwagę i - krocząc odważnie w kierunku Światła przyszłego świata - zachęcajcie do tego innych. Stoimy przy was i otaczamy was aurą boskiej Miłości.
JAM JEST archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:22, 02 Gru 2013    Temat postu:

PRZEMYŚLENIA DOTYCZĄCE 2013 ROKU – CZASU TRANSFORMACJI LM-11-2013 przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych] przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, proces, jakiego doświadcza teraz świat i ludzkość, o którym przez ostatnie setki lat opowiadali mędrcy oraz mistrzowie, został zignorowany przez ludzkość, która nadal kroczy ścieżką w dół, ku autodestrukcji. Społeczeństwo stworzyło iluzję bogactwa i obfitości, lecz zbudowało ją na ruchomych piaskach chciwości oraz lęku przed niedostatkiem. Ta ogromna bańka ułudy pękła pod naporem żywego Światła prawdy. To, co przeżywają teraz ziemianie, stanowi rezultat działania prawa przyczyny i skutku lub karmiczne konsekwencje podążania za pragnieniami ego zamiast za podszeptami Ducha. Wiele drogich Dusz nigdy nie doświadczyło braku czy niedostatku – natychmiast spełniając swoje zachcianki, podczas gdy inni, wierząc starym naukom i uważając się za niegodnych bogactwa, przez wiele kolejnych wcieleń żyli i wciąż żyją w niedostatku oraz zubożeniu.

Wy, gwiezdne plemię, znajdujecie się w samym centrum niezwykłego procesu budzenia się świadomości niebiańskiego dziedzictwa, które zostało zakodowane i ukryte w krysztale atomu nasiennego świętego Umysłu. Należy również pamiętać, że wspaniała historia dzielności i doskonałości ludzkiego rozwoju jest przepleciona brutalnymi, a często żmudnymi kolejami losów. Doświadczacie odradzania się metafizycznych zdolności i wyższych możliwości świadomości, które przez wiele wieków pozostawały w ukryciu. Lecz otwieranie zamkniętych drzwi do wewnętrznej mądrości – świętego Umysłu - nie zawsze jest lekkie i wygodne, to wymaga oddania oraz starań. Szczególnie ważne jest, aby na nowo nauczyć się ufać własnemu wewnętrznemu przewodnictwu. Miłujące, wdzięczne serce oczyszcza świadomość i stwarza spokój umysłu. To stopniowo przechodzi w stabilny, a nie jedynie sporadyczny, stan opanowania i pewności siebie.

W każdym aspekcie ziemskiej egzystencji daje się zauważyć, że ludzkość budzi się z iluzorycznego snu minionych epok, w miarę jak odświeżające Światło boskiej świadomości przenika całe Stworzenie. Każda Dusza ma w swojej diamentowej komórce boskiego jądra unikalny kod świadomości. Ten kod umożliwia doskonały rezonans lub harmonię każdej wcielonej istocie. Jednym z cudów zestrajania twego energetycznego podpisu z pieśnią duszy jest to, że dostrojone częstotliwości współbrzmią z przepływającym żywym Światłem, które stopniowo łączy jaźń nad-Duszy z wieloma innymi fragmentami wyższej Jaźni. W tym czasie naprawdę zaczyna się proces wznoszenia. Jeszcze nie możesz zrozumieć, jak silne masz połączenie z wszystkimi aspektami wyższych Jaźni. Jedna z największych i najbardziej zdumiewających chwil przebudzenia jest wtedy, kiedy dowiadujesz się, że jesteś aspektem wielkiej, wielowymiarowej świetlistej istoty.

Choć to może brzmieć niewiarygodnie w tych czasach wielkiego cierpienia, warunki, jakich doświadcza pod względem dostatku ludzkość żyjąca obecnie, w końcu doprowadzą do wielkich błogosławieństw. Jeśli cierpienie i ból straty staną się wystarczająco silne, w poszukiwaniu odpowiedzi coraz więcej drogich Dusz będzie się zwracać w głąb siebie, a wszystkie potężne siły wyższych królestw będą czekały, aby odpowiedzieć na prośby ludzkości i będą gotowe zaoferować swoją pomoc.

Mógłbyś odnieść wrażenie, że linia twojego życia jest szarpana w różne strony, a tymczasem to Duch próbuje zwrócić na siebie uwagę. Możesz się opierać i powstrzymywać, kopiąc i krzycząc, jednak w końcu ruszysz do przodu po spirali wniebowstąpienia. Nie będzie już żadnych wątpliwości, że ewolucyjny cykl, który teraz jest w pełnym rozkwicie, jest sprawcą chaosu oraz doniosłego kruszenia starych systemów wiary i struktur. Przypomnij sobie, co często mówiliśmy: „z chaosu wynurza się nowe dzieło stworzenia”. Duchowa jaźń każdego człowieka nakłania i napomina - w mniejszym lub większym stopniu starając się zwrócić jego / jej uwagę. Nikt nie może zachować status quo, unikać i dryfować, ignorując wezwanie do przebudzenia. Musisz albo rozwijać się i wznosić w świadomości lub głębiej zatoniesz w chaosie i ograniczeniach – odraczając tylko nieuniknione.

Mój miły, wznieś się ponad lęk i poczucie bezradności, które szerzą się po całym świecie. Zwizualizuj siebie w swojej piramidzie Światła w piątym wymiarze i poproś, aby do i przez ciebie przepływała nieskończona obfitość rzeki tworzenia. Weź, co ci potrzebne, a reszcie pozwól płynąć do świata formy.

Nie zapominaj, że kiedy napełniasz się światłem Ducha, ma to wpływ na wszystko i każdego wokół. Kiedy twój blask rośnie i się rozszerza, do swojej sfery świadomości przyciągasz coraz więcej ludzi myślących podobnie. Zew duchowej pobudki jest coraz głośniejszy i rozbrzmiewa po całej krainie - w najsłabiej zasiedlonych miejscach Ziemi, a także w rejonach o największym zaludnieniu. Światło nie ma faworytów, będzie napełniać i błogosławić kogokolwiek lub cokolwiek, co jest otwarte na jego transformujące, ożywcze energie.

Trzeba również pamiętać, że niektóre drogie Dusze nie będą w stanie stanąć w aurze twojego Światła, ponieważ to może być dla nich zbyt trudne. Czy umyślnie, czy też nie, niektórzy będą się starali wytrącić cię z równowagi i przywrócić status quo albo zachować stan rzeczy z przeszłości, niezależnie od tego, jak to było chaotyczne czy niezadowalające. Teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, żebyś - jako przetwornik oraz transformator czystego światła Stwórcy, starający się wchłonąć coraz więcej Jego wysubtelnionego Światła i promieniować nim na świat - pozostał skupiony i cierpliwy. Inni wokół ciebie mogą się zastanawiać, pytać, dlaczego tak bardzo się zmieniłeś, a także dlaczego nie jesteś już skłonny do uczestnictwa w starych dramatycznych grach oraz rozrywkach generujących niską energię. W miarę postępów, jakie czynisz na ścieżce panowania nad sobą, energie i działania innych mają na ciebie coraz mniejszy wpływ.

Jak już wiele razy zostało powiedziane: najpierw trzeba uczyć przez przykład, poprzez intencje i działania, a wreszcie przez słowa mądrości oferowane w stosownym czasie. Jeśli jednak ci, którzy cię otaczają, nie chcą się uczyć, obserwując czy słuchając, nie chcą działać i reagować w sposób bardziej pozytywny oraz harmonijny, gdy oferuje się im życzliwe sugestie i moralne wsparcie, trzeba wycofać się z dramatów, jakie sami tworzą, a przyjąć postawę bezstronnego obserwatora.

Poszukiwacz mądrości i wewnętrznej transformacji uczy się przez własne działania i reakcje tak pozytywne, jak negatywne. Z duchowego punktu widzenia, negatywne wydarzenia są okazją, aby się dowiedzieć, który sposób postępowania przynosi najbardziej korzystne wyniki. Wyższa Jaźń wystawia cię na próby wielokrotnie, aż odrzucisz te rzeczy, które nie są w twoim interesie, a uwierzytelnisz to, co stanowi twoją prawdę.

Ważnym elementem samodoskonalenia jest nauczyć się koncentrować na swoim wewnętrznym świecie i sanktuarium duszy. Dusza, fizyczna powłoka, a szczególnie umysł – mają własne rytmiczne cykle i plany. Pragnienie duszy zawsze koncentruje się na oświeceniu. Umysł ogniskuje się na pozyskiwaniu i przechowywaniu informacji. Ciało fizyczne skupione jest na przeżywaniu świata fizycznego za pośrednictwem zmysłów. Ludzkość nieustannie przeżywa cykle wzrostu, stagnacji i upadku, który otwiera nowe ścieżki dla kolejnego cyklu rozwoju i wzrostu. Mistrz skupia się we wnętrzu oraz dąży do poprawy jakości życia, natomiast dusza, która nie jest przebudzona, szuka zewnętrznych zachęt i zadowolenia poprzez przyjemne doznania fizyczne czy dobra materialne. Miłość jako cel zewnętrzny, zawsze przynosi podatność na zranienia, potrzebuje ciągłej aprobaty przez kogoś lub coś.

Gdy miłość, która dla kogoś stanowi centrum wewnętrznego zainteresowania, zostaje emitowana na zewnątrz, wysyłający doświadcza jej jako nieustannego przepływu pewności siebie i samoakceptacji. Taka miłość zawsze stara się wchłonąć coraz więcej błogiego poczucia jedności oraz harmonii z całym stworzeniem i coraz mocniej tym uczuciem promieniuje. Zaczynasz odczuwać coraz więcej poziomów inteligencji, bezwarunkowej miłości, a ostatecznie – kiedy dusza staje się wewnętrzną siłą dominującą, a ego i osobowość są pod kontrolą – świętej Miłości. Kiedy zwrócisz się do wewnątrz, myśli stają się bardziej harmonijne i mniej krytyczne oraz współbrzmią z wyższą częstotliwością, która udoskonala twój podpis energetyczny. Za pośrednictwem umysłu trzeba stale utrzymywać otwarty kanał komunikacji pomiędzy duszą a mózgiem. To zapoczątkowuje powolny proces reaktywacji szyszynki i otwarcie portalu do świętego Umysłu, który znajduje się w tylnej części mózgu, blisko korony głowy. Kiedy twoje częstotliwości osiągają pewien poziom zgodności z nim, zaczynają się rozpuszczać membrany Światła strzegące wejścia do świętego Serca oraz świętego Umysłu i krok po kroku uzyskujesz dostęp do skrzyni ze skarbami miłości i mądrości.

Jeszcze raz chcemy przypomnieć pewien bardzo ważny fakt: Całe stworzenie jest w ciągłym ruchu - jego struktury wibracyjne ciągle się zmieniają, przechodzą jedne w drugie. Mowa tu o strukturach, które nazywamy energetyczną sygnaturą lub OKTAWAMI ENERGII W POSTACI DŹWIĘKU. Ty także jesteś identyfikowany na podstawie swojej energetycznej sygnatury oraz pieśni duszy, które determinują blask Światła twojego pola aurycznego. Twój podpis energetyczny składa się z częstotliwości fizycznej powłoki w środowisku trzeciego / czwartego wymiaru. Harmonijne częstotliwości wymiarów – wyższego czwartego i piątego – są przechowywane w twojej duszy i stanowią część pieśni twojej duszy. Ukochany, niech ta myśl mocno odciśnie ci się w świadomości. Istnieje niezliczona ilość jednolitych pól świadomości. Jesteś w trakcie procesu podłączania się do magnetycznej siły wielu z tych wyższych pól częstotliwości świadomości kosmicznej. Zaczynasz dostrajać się do wibracji boskiej woli, boskiej mądrości i boskiej miłości, które są podstawowymi atrybutami i cechami naszego Boga Ojca Matki.

Kolejnym ważnym atrybutem twojej mocy lub stanem ci wrodzonym jest to, że dwie ręce służą za jedne z najbardziej rozwiniętych linków do mózgu, ponieważ w dłoniach masz osadzone eteryczne kryształowe generatory. Zostały one zaprojektowane jako jedne z najsilniejszych elektromagnetycznych przekaźników impulsów ciała fizycznego. Dlatego ci, którzy mają aktywowaną lub rozwiniętą leczniczą moc w rękach, są tak skuteczni w sztuce uzdrawiania. Masz potencjał, aby w przyszłości przebudować komórki pamięci w opuszkach palców, a wtedy będziesz mógł uzyskać przez dotyk dostęp do świadomych i podświadomych informacji.

Kiedy skupiasz się na aktywacji zdolności leczenia za pomocą dłoni, byłoby dobrze ćwiczyć, trzymając w jednej z rąk kryształ zaprogramowany przez ciebie jako kryształ generujący uzdrowienie. Ćwicząc oddech nieskończoności, skoncentruj się na wysyłaniu / odczuwaniu diamentowych cząstek światła w dłoniach. Dłonie mogą stać się bardzo ciepłe lub zacząć mrowić. Może zająć trochę czasu, zanim uwrażliwisz swoje czucie, jednak stopniowo uzyskasz zdolność do wysyłania uzdrawiającego Światła Stwórcy do odpowiednich miejsc swojego ciała. W przyszłości leczeniem będą się zajmować oświeceni, dynamiczni uzdrowiciele, którzy będą umieli wysyłać do swoich pacjentów boskie lecznicze Światło prawie jak wiązkę lasera. Reiki i inne metody leczenia za pomocą energii bazują na tej starożytnej wiedzy ezoterycznej.

System czakr posiada zarówno zdolności magnetyzacji, jak i promieniowania. Im wyższe wzorce częstotliwości zdołasz sobie przyswoić, tym szybciej i bardziej doskonale będą wirowały twoje czakry, co da większą siłę promieniowania i wyższe wzorce częstotliwości całej twojej cielesnej powłoce i światu. Tworzenie zawsze jest dynamiczne. Jedyna pauza następuje na etapie tworzenia zwanym FAZĄ CISZY.

Jak wielu z was wie, w ostatnich latach pojawiło się pojęcie „ziemski anioł”, które stało się powszechnym terminem dla duchowych i channelingowanych przekazów. Dla wyjaśnienia: termin może oznaczać każdą duszę, która niezłomnie dąży do mistrzostwa wewnętrznego tak, że on / ona może dołączyć do grona służebników świata. Jest wiele błogosławionych dusz, które dobrowolnie wcieliły się na Ziemi, a które są przedstawicielami archaniołów, nosicielami PROMIENI – energii dwunastu wielkich promieni boskiej Świadomości związanych z tym podwszechświatowym doświadczeniem. Pamiętajcie, że waszą główną ziemską misją jest zintensyfikowanie Światła / Miłości niższych wymiarów, aby tym samym wymiar trzeci / czwarty stopniowo powrócił do zrównoważonego i harmonijnego stanu istnienia. My, z królestw anielskich, jesteśmy tutaj w wielkiej sile, aby pomóc wam przejść z łatwością i gracją przez te czasy ewolucji oraz wielkich przemian - jednak o naszą pomoc trzeba poprosić, gdyż nie możemy naruszać waszej wolnej woli. Kochani, odzyskajcie należne wam miejsce mistrzów Światła i pamiętajcie: kiedy przyswajacie wiedzę Ducha i oświecone prawdy, prosimy, abyście szli dalej i dzielili się mądrością z innymi. Zawsze jesteśmy blisko, aby was prowadzić, chronić i inspirować, lecz przede wszystkim, aby was kochać.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:37, 03 Lut 2014    Temat postu:

JESTEŚ GOTÓW, ABY URZECZYWISTNIĆ SWOJĄ ŚWIĘTĄ MOC OGNIA?
LM-12-2013 przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych] przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Kochani Mistrzowie, przybyliście z odległych wszechświatów, podwszechświatów, galaktyk i planet, przynosząc ze sobą mnóstwo kosmicznych informacji, które przechowywaliście w świętym Umyśle, aby móc je wykorzystać w przyszłości. Musieliście spełnić rygorystyczne wymogi i poczynić uroczyste ślubowania. Zgodziliście się zejść na Ziemię w tym szczególnym etapie ewolucji, a następnie wcielić się w różnorodnych, często bardzo trudnych, warunkach. Obiecano wam, że kiedy nadejdzie czas kroczyć ścieżką wniebowstąpienia, pozwolicie nam nie honorować waszej wolnej woli, abyśmy mogli zastosować wszelkie niezbędne środki mogące was obudzić. Wielu doprowadzi to do złączenia duszy z wyższymi Jaźniami, a tych, których duchowa jaźń dopiero się budzi, przygotuje do scalenia z aspektem wyższej Jaźni. Kiedy dusza w końcu w pełni połączy się ze świętym Sercem, nastąpi wielkie ponowne zjednoczenie na ogromną skalę. Kto ma czyste, mądre i przesycone miłością intencje, ten może stać się potężnym źródłem energii świętego Ognia.

Takie przebudzenie skutkuje powszechnym boskim niezadowoleniem wśród, jak to nazywamy, „straży przedniej”. Wszyscy doświadczyliście różnorodnych i istotnych przemian, które zachodziły masowo. Obserwowaliście również lub dotknęły was przyspieszone przemiany Ziemi, powodujące wzrost częstotliwości - i to ma być kontynuowane w regularnych odstępach czasu. Większość z was – ci, którzy świadomie starali się odzyskać swoją boskość - była / będzie inspirowana, aby znaleźć się w grupie zaawansowanych dusz. Zgodziliście się świecić przykładem i jako awangarda, straż Światła i służebnicy świata, jesteście gotowi uczynić wszystko, co w waszej mocy, aby ułatwić drogę innym. W minionych wiekach proces wznoszenia był dostępny tylko dla wcielających się jako nowicjusze – uczniów, których zadaniem było przyswojenie możliwie największej ilości boskiego Światła i przekazanie – w możliwie największym zakresie - kosmicznej mądrości. Ten okres dobiegł końca. Nadszedł czas na powszechne wzniesienie wszystkich planet, układów słonecznych, galaktyk i pod-wszechświatów w tym wszechświecie, które są aktywnie zaangażowane w bezprecedensowy proces wznoszenia. Na kręgi tworzenia zawsze składają się spirale rozwijające się w górę lub w dół, do wewnątrz lub na zewnątrz, zależnie od wielkiego kosmicznego cyklu czasu.

Nadświadomy umysł i liczne wyższe Jaźnie stanowią pomost do światów duchowych. Przebłyski informacji / inspiracji mogą się najpierw pojawiać dzięki zdolnościom intuicyjnym i podczas medytacji. Kiedy aspirant na ścieżce uzyskuje biegłość i swobodę w kontrolowaniu wyższych wzorców częstotliwości świętego Umysłu, moce jego umysłu znacznie wzrastają. W wyniku sięgania do wyższych sfer częstotliwości struktury mózgu, w miarę przesuwania się ze sfery instynktownej mózgu / umysłu do sfery wyższego Umysłu, spora część pamięci zdarzeń z przeszłości zaczyna zanikać. Wznoszenie to poszerzanie umysłu, proces przechodzenia z jednego stanu świadomości do drugiego. Świadomość rozszerza się na całą ludzkość, Ziemię, Układ Słoneczny i jego funkcje. Nie skupia się już na małej jaźni. Ostatecznym celem człowieka jest stanie się istotą galaktyczną, a na koniec osiągnięcie świadomości uniwersalnej.

Kiedy potrafisz uzyskiwać dostęp do mocy i majestatu wymiarów o wyższych częstotliwościach – zaczynasz mieć wgląd w to, jak cudowny może być raj – i zaczyna wzrastać twoja ekscytacja. To jest to, co zaczyna dziać się na całym świecie. To doświadczenie jest bardzo osobiste, ponieważ mimo możliwego zamieszania, zamętu i chaosu wokół, nadal możesz być w centrum pokoju i radości. W miarę upływu czasu możesz zauważać, że centrum pokoju i radości rozszerza się coraz bardziej, a kiedy z wieczną potęgą doskonałości zacznie się stykać większa grupa, ono będzie się rozprzestrzeniać coraz szybciej, aż obejmie cały świat.

Pojawiło się wielkie zbiorowe poruszenie - ci, którzy do tej pory nie byli gotowi słuchać podszeptów Ducha lub zgłębiać tajemnic stworzenia, zaczynają płynąć na falach nurtu wyższych PROMIENI częstotliwości nowego boskiego planu. Powiedzieliśmy, że wykazaliście się wielką odwagą, wychodząc poza strefy wygody, ze strumienia zbiorowej świadomości popularnych przekonań, wkraczając na nieznane terytoria. Byliście gotowi stawić czoła wielu wyzwaniom i testom, nie zniechęcili was ci, którzy mówili, że postępujecie niewłaściwie lub jesteście złymi ludźmi, lub macie pobożne życzenia. Przekonujecie się, że to, co przyjęliście za własne prawdy, faktycznie działa, a potwierdzenie jest konkretne i widoczne dla wszystkich, tak że ewentualne spory byłyby bezzasadne. Wzbudzanie lęku najskuteczniej odstrasza od zmian, lecz uczycie się oswajać lęki i staracie się odzyskać świętą siłę woli.

Za każdym razem, kiedy odwiedzasz swoją piramidę Światła w piątym wymiarze, stając się bieglejszy w pozyskiwaniu i używaniu darów tworzenia, przynosisz ze sobą coraz bardziej wysublimowaną niezmaterializowaną substancję Światła piątego wymiaru. Zobacz, jak te strumienie Światła płynącego spiralnie w dół do fizycznej sfery ekspresji stopniowo stają się namacalne i przybierają formę dzięki twoim wizjom, marzeniom i jasnym intencjom. Wielu z was nauczyło się dyscypliny koniecznej w utrzymywaniu wizji bez wahania. Nauczyliście się też, że cuda manifestacji wymagają klarownych myśli, podjęcia działań. Nie można iść na skróty, moi drodzy - chcąc wykorzystać moc twórczą, trzeba stosować się do uniwersalnych praw manifestacji.

Zostaliście wezwani, aby dołączyć do zespołu liderów Światła, którzy pokażą drogę innym pięknym Duszom budzącym się z duchowego snu. Potrzebne będą tysiące was, aby pomóc w kolejnej fali przebudzenia i je ułatwić, ponieważ przebudzenie, które jest teraz w toku, obejmie wkrótce wiele milionów. Nawet ci, którzy to negują, widzą, że na Ziemi dzieje się coś głębokiego i bezprecedensowego. Te Dusze już nie będą musiały przechodzić przez gruntowne oczyszczanie czy bolesne przekształcanie, jakiego doświadczyło tak wielu z was. W istocie to wy utorowaliście im drogę oraz posiedliście wiedzę, która im pomoże szybko przejść przez proces przebudzania i inicjacji.

Stanowicie przykład i jesteście pionierami, gdyż zostaliście przeznaczeni do nauczania innych wokół was, jak wykonać niezbędne uproszczone kroki w celu usunięcia starych myślokształtów, aby boskie Światło Stwórcy mogło przejąć władzę nad wnętrzami ich serc. Moi kochani, gracie ważne role w przechodzeniu na kolejny, wyższy poziom spirali rozwoju. Teraz mamy nadzieję, że zaczniecie akceptować to, co mówimy: że wszyscy jesteście pięknymi istotami, ponieważ w swoich sercach / duszach nosicie drogocenną iskrę Stwórcy. Pozwólcie własnym wyższym Jaźniom na inspiracje, lecz wyjdźcie, proszę, na pierwszy plan i wykorzystajcie wiedzę, mądrość i możliwości, na które tak ciężko zapracowaliście.

Drogie Serca, stanowicie zlepki wszystkich własnych przeszłych doświadczeń i wspomnień. Wiele razy żyliście jako kobiety, nad którymi się znęcano lub które były wykorzystywane przez mężczyzn, i wiele wcieleń spędziliście w męskim ciele, w którym ponieśliście stratę drogich przyjaciół, zostaliście zdradzeni lub w jakiś sposób się nie sprawdziliście. Wszystkie te konfliktowe energie wewnątrz komórek, pola aury oraz struktury mózgu będą zabarwiać wasze nastawienie do płci przeciwnej, aż je przemienicie a konflikty rozwiążecie. W rdzeniu każdej ludzkiej istoty jest to, czego naprawdę szuka: zjednoczenie z drugą połową boskiej Jaźni, aby stać się doskonałym boskim promieniem tworzenia, który został wysłany w całości. Ten promień rozdzielił się na dwa pod-promienie – jeden reprezentował Ojca Stworzyciela, drugi Stwórczynię Matkę. Od tamtego czasu podzieliliście i rozczłonkowaliście się na wiele aspektów lub fragmentów świadomości, lecz zawsze pragnęliście i staraliście się powrócić do pełni, do jedności świadomości.

Jak można uzyskać uzdrowienie i zjednoczenie tych dwóch podstawowych aspektów siebie? Po pierwsze: poprzez rozwijanie poczucia własnej wartości i miłości własnej. Kiedy ktoś zaczyna emitować ze swojej aury energie wyższych wibracji, inni wokół zareagują w ten sam sposób. Trzeba nauczyć się ufać sobie i swojej intuicji, wtedy ufa się innym. Wiedząc, że zawsze jest przy was potężna siła aniołów gotowych was chronić, wspierać, kochać i dodawać wam otuchy w każdej chwili dnia lub nocy, nigdy nie poczujecie osamotnienia. Uwolnijcie się od bólu przeszłości wybaczając sobie i wszystkim innym.

Żyjąc zawsze spotyka się osoby, z którymi się nie współbrzmi, a trwa to tak długo, jak długo ktoś pozostaje w fizycznym ciele. Kto zachowuje postawę nieosądzania i emanuje miłością do istoty każdego człowieka, ten nie będzie musiał doświadczać z nim karmicznego tańca czy karmicznych interakcji. Wszystkich trzeba błogosławić i pozwalać im iść własną ścieżką.

Nadszedł czas, aby ludzie usunęli eteryczne tarcze ochronne, założone na sercach / splocie słonecznym po to, żeby nie można ich było zranić ani nadmiernie na nich wpływać. Otwarcie złotej pieczęci portalu świętego Serca, gdzie rezyduje diamentowa boska komórka rdzenna, pozwoli swobodnie płynąć miłości / Światłu naszego Boga Ojca Matki zarówno przez przedni jak i tylny portal świętego Serca.

Kochani, jest jeszcze inny, ważny temat, który chcemy poruszyć. Wiemy, że kiedy to zrobimy, w wielu z was możemy wywołać lęk i zwątpienie. Jeśli miałoby tak się zdarzyć, prosimy, abyście odłożyli ten przekaz do czasu, aż będziecie pewni, że powinien on stać się waszą prawdą lub że należy go zlekceważyć, gdyż jest zbyt niewygodny. Istnieje wiele informacji, które mogą stać się wyzwaniem dla tych, co są przywiązani do starych wizji świata i myślokształtów z przeszłości. We wczesnym dzieciństwie uczyliście się prostych zasad życia, a w miarę dojrzewania lekcje i wiedza stawały się coraz bardziej złożone i skłaniające do refleksji. To odnosi się również do duchowej edukacji i wzrostu.

Powiedzieliśmy wam, że Najwyższy Stwórca zaczął emitować z serca swojej Istoty doskonałą esencję Miłości / Światła (diamentowe cząstki czystej boskiej substancji Światła). Ta esencja posiada wszystkie aspekty stworzenia, które zawierają myśli siewne, składniki energetyczne i wielkie projekty nowych kreacji, jakich jeszcze nigdy nie było. W tych cudownych wielorakich promieniach stwórczego Światła są, niedawno aktywowane, promienie czarnego widma czystego nieobjawionego potencjału. Stwórca rozsyła te promienie po tym wszechświecie jako dar, ponieważ zawierają ciszę wielkiej Pustki, i będą dostępne dla wszystkich, którzy okażą się na tyle odważni, aby otworzyć się na wspaniałą moc pustki przestrzeni, żeby wziąć udział w tworzeniu przyszłych światów i galaktyk.

Najpierw pojawiła się pustka, po niej pojawiło się Światło, a wewnątrz Światła były wszystkie dobre i cudowne rzeczy. Widmo Światła nie byłoby dostrzegalne bez różnych odcieni mroku. Wielu z was boi się ciemności i własnej strony cienia, postrzegając ją jako zło. Kochani, jeśli wszystko jest częścią JEDNOŚCI, Stwórcy, jak może istnieć coś, czego trzeba by się bać, skoro wypełnia was boskie Światło? To wy, ludzie, a NIE Stwórca, stworzyliście wiele rzeczy, których się obawiacie. Lękacie się wielkiej Pustki, która jest tłem dla gwiazd i konstelacji? Niektórzy z was boją się nocy, lecz to nie ciemność jest temu winna, lecz raniące uczynki, jakie popełniają ludzie pod jej osłoną. Chcemy wam pomóc zacząć badać i przeobrażać te stare samoograniczające emocje tak, byście mogli poszerzać horyzonty i przywdziać płaszcz ze Światła. Z darem Światła przychodzi wielka odpowiedzialność i rola przywódcy, którą opisaliśmy wcześniej.

Prosimy, ŻYJ własnym życiem, rozwijając świadomość, aby CZUĆ radość istnienia, połączenia ze Wszystkim Co Jest, a następnie dziel się radością z bliźnimi, korzystając z siły WOLI, aby szybko przejść ścieżką oświecenia – zdobywając coraz to wyższy punkt widzenia, łatwiej możesz pomagać innym ludziom pokonać niebezpieczeństwa. Staraj się KOCHAĆ wszystkich z całego serca i duszy, jak kocha cię Stwórca, z miłością, współczuciem i rozeznaniem, MÓWIĆ własne najwyższe prawdy, w każdym WIDZIEĆ to, co najlepsze, i wiedzieć, że wszyscy jesteśmy częścią tego samego JAM JEST.

Drodzy Przyjaciele, zaczęliśmy i zakończymy tę cudowną podróż razem. Będziemy was wspierać, poszerzać wasze umysły, kiedy trzeba - nakierujemy, lecz przede wszystkim będziemy was zawsze kochać.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ
 
 
 


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin