Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

David Icke - Rewelacje Bogini Matki - wywiad, czI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> NOWA HISTORIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szythima
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 17:53, 04 Mar 2009    Temat postu: David Icke - Rewelacje Bogini Matki - wywiad, czI

- - REWELACJE BOGINI MATKI - -
WYSZUKAŁ I ZAPREZENTOWAŁ DAVID ICKE

Cześć! Witam w City of London - mieście wewnątrz miasta, ludzie myślą o Londynie jako o wielkiej metropolii którą, wszyscy znamy ale jest w nim coś co nazywają City of London.
Które sięga wstecz wiele, wiele setek lat i jest epicentrum |globalnego systemu finansowego jeśli powiedzieć prawdę. Jednakże jest czymś więcej, jest centrum globalnej sieci tajnych stowarzyszeń które kontrolują dziś planetę. I pochodzą z serii krzyżujących się wzajemnie rodów, które możesz namierzyć tysiące lat wstecz do Bliskiego i Środkowego Wschodu tysiące, tysiące lat temu.
I przytłaczającą prawdą jest to, że te krzyżujące się rody pod różnymi nazwiskami nieprzerwanie powiększały kontrolę nad planetą Ziemią od tamtego czasu do dziś. Nigdy bardziej niż dziś.
Przez następne parę godzin zostaniecie przedstawieni, o ile nie czytaliście już mojej książki, książki "Największy sekret", pewnym niezwykłym, uderzającym i jestem pierwszy, by to powiedzieć dziwacznym informacjom.

Podstawą tego wideo jest wywiad z kobietą nazwiskiem Arizona Wilder, która została wciągnięta i kontrolowana umysłowo niemal od czasu narodzin. By w końcu, jak to robiła, przewodzić satanistycznym rytuałom na najwyższym poziomie sieci satanistycznych rytuałów.
W co zamieszani są niektórzy z najsłynniejszych ludzi na planecie i dojdziemy do tego w trakcie.
To jest dziwaczne, i to nie jest nawet najdziwaczniejszym aspektem tej historii, jak dojdę do tego gdy będziemy posuwać się dalej. Ale tak się składa, że dziwaczne jest prawdziwe i to wideo jest zaprojektowane jako dodatek do mojej książki "Największy sekret". I wyciągniesz więcej z tego wywiadu z Arizoną, kiedy przeczytasz książkę, ale zaczniemy od ustalenia kilku podstawowych szczegółów, które pozwolą wam jeśli nie czytaliście książki, nadążyć za historią i rewelacjami, które Arizona dla nas wyjawi.

Jak powiedziałem City of London nie jest tylko dzielnicą finansową, jest centrum globalnej sieci, jest pająkiem w środku globalnej sieci, którą ujawniłem w dużych szczegółach w książkach "Największy sekret" i "I prawda cię wyzwoli". I podstawy tego ukazują, że te wszystkie najwyraźniej niepołączone spółki, banki, firmy ubezpieczeniowe, partie polityczne.
Na szczycie swoich piramid łączą się i są kontrolowane przez tych samych niewielu ludzi, tych 13 rodów rządzi światem i gałęzie tych rodów pod innymi nazwiskami.
Dam wam mały przykład, małą wycieczkę turystyczną po miejscu gdzie jesteśmy, bo jest to dobry przykład tego o czym mówię. Za mną jest Bank Anglii, był stworzony w edykcie podpisanym przez Wilhelma Orańskiego, który stał się Williamem III-cim, królem Anglii w 1688 - 1689.
I był z jednego z tych rodów i od chwili, gdy przejął tron cała ta rzecz naprawdę znalazła swoje epicentrum w Londynie, to tutaj pająk z centrum sieci naprawdę się przeprowadził.

Więc za mną mamy Bank Anglii założony dzięki Wilhelmowi Orańskiemu i ludziom którzy go kontrolowali bo ci goście są oczywiście tylko marionetkami. Tam mamy budynek NatWest, to jeden |z wielkich banków celnych w Anglii. Jeśli przejdziemy obok posągu, do którego wrócimy za chwilę, za mną jest Mansion House, jest to centrum rządów w City of London - tym mieście w mieście. Na szczycie zobaczycie czerwony krzyż na białym tle flagę, jest to flaga Anglii i ten symbol sięga do starożytnego świata. Był to starożytny symbol słońca Fenicjan na Środkowym i Bliskim Wschodzie, Fenicjanie mieli wiele bóstw. Jedno z nich nazywało się Berati-kobietą i Barat-mężczyzną,Berati i Barat stali się Brytanią i Brytyjczykiem. Ponieważ brytyjska kultura została przyniesiona tu przez Fenicjan ok. 3000 lat P.N.E. i później. Fenicjanie mieli również bóstwo Św. Jerzego z Kapadocji, który zabił smoka, to stało się Św. Jerzym Anglii i to oczywiście flaga Jerzego, czerwony krzyż na białym tle.
Również chrześcijańskie bóstwo zwane Św. Michał było starożytnym fenickim bóstwem na długo przed chrześcijaństwem. Więc Mansion House jako centrum rządów, jest bardzo, bardzo potężnym miejscem.
Idąc tu mamy Royal & Sun Alliance - spółkę ubezpieczeniową, banki i firmy ubezpieczeniowe są powiązane. I w rezultacie fantastycznych kwot bogactwa, które mogą przesuwać codziennie na rynkach finansowych te powiązane organizacje kontrolują światowy system finansowy.
Jeśli giełda zatrzymuje się i upada to dlatego, że miała upaść i wiecie, nie każdy przegrywa kiedy to się zdarza.

Jeśli wiesz, że upadnie sprzedajesz swoje udziały, upada giełda, odkupujesz je po niższych cenach, wtedy znów popychasz ją w górę. I kupujesz w tym samym czasie inne udziały po parę centów za dolara i to oznacza, że załamanie finansowe może cię doprowadzić, jeśli wiesz, że nadchodzi ponieważ to ty je stworzyłeś, do zdumiewającego rozszerzenia twoich udziałów i bogactw.
Tam mamy budynek Banku Lloyda, kolejny z banków celnych, które są powiązane i kontrolowane przez tych samych ludzi. I tutaj mamy budynek Royal Guardian Exchange, kolejną główną spółkę ubezpieczeniową, która jak powiedziałem łączy się ze wszystkimi innymi.
I wracamy do Banku Anglii, to centrum finansowe wraz z miejscami jak Wall Street, gdzie główne rodziny z rodów znów są powiązane.
Ci sami ludzie rządzą Ameryką, rządzą Brytanią, rządzą Niemcami, etc. Finansowali wiele, wiele razy obie strony w wojnach. I ironicznie i odrażająco naprzeciwko Banku Anglii, w środku tego placu stoi pomnik pamięci tych, którzy zginęli w dwóch wojnach światowych.
Rzućmy na to okiem, tym co się dzieje w znaczeniu wojen jest technika, technika manipulacji umysłu, którą nazywam w książkach Problem - Reakcja -Rozwiązanie. I działa to tak: Jeśli chcesz coś przedstawić, powiedzmy centralizację władzy poprzez Narody Zjednoczone, centralizację władzy militarnej poprzez NATO - Pakt Pólnocnoatlantycki, największą organizację militarną na świecie, która rozszerza się przez cały czas, jeśli chcesz centralizować władzę w coraz mniej i mniej rąk, jeśli zrobisz to otwarcie - To jest to co chcemy zrobić!
Będzie reakcja przeciwko temu, ludzie powiedzą: Hej! To globalne faszystowskie państwo, to co chcecie stworzyć, nie chcemy tego!

Ale poprzez technikę Problem - Reakcja - Rozwiązanie możesz zmanipulować ludzi, by żądali tego co i tak byś zrobił. Więc działa to tak: po pierwsze tworzysz problem ale znajdujesz kogoś innego do obwinienia. Wtedy ogłaszasz ten problem w mediach w sposób jaki chcesz ponieważ media posiadają ci sami ludzie co banki, etc. Chcesz by opinia publiczna reagowała mówiąc: Coś należy z tym zrobić, to nie może trwać! Co ONI z tym zrobią? I w tym punkcie ci którzy stworzyli problem i obwiniają kogoś innego, którzy chcą reakcji: Zróbcie coś! Oferują rozwiązanie dla problemu który stworzyli.
Więc jeśli weźmiesz wojny światowe, po I-ej wojnie światowej, w której finansowe centra Londynu, Wall Street, etc. finansowały wszystkie strony.

Władza na tej planecie nie była w jeszcze w tak nielicznych rękach, niż kiedykolwiek przedtem. Po II-ej wojnie światowej było nawet jeszcze mniej rąk na sterze władzy i w rezultacie II-ej wojny światowej mamy stworzenie Narodów Zjednoczonych, mamy stworzenie NATO i wielką centralizację globalnej władzy, Problem - Reakcja - Rozwiązanie.
To wspaniały przykład, mamy tutaj ten pomnik pamięci w centrum tego skupiska globalnej władzy i pisze na nim: "Dla nieśmiertelnego honoru oficerów, niższych oficerów i ludziom Londynu którzy służyli Królowi i Imperium w latach 1914-1919."
"Ten pomnik czci jest dedykowany z dumą i uznaniem przez miasto i okręg Londyn."
Jestem pewien, że jest ponieważ dzięki ich poświęceniu władza na świecie trafiła w mniej i mniej rąk, nie tylko w tym miejscu gdzie mówię. Zrobili również fortunę ponieważ nie tylko tworzy to Problem - Reakcję - Rozwiązanie, ale kiedy pożyczasz obu stronom - muszą zwrócić ci te pieniądze plus odsetki.
Kiedy obie strony dewastują swoje kraje, wtedy pożyczają więcej pieniędzy od ciebie, by mogły odbudować swoje zrujnowane kraje. Dlatego władza równa się kontroli pieniędzy w świecie jaki jest dzisiaj. A kontrola pieniędzy przychodzi poprzez dług a wojny tworzą ogromne kwoty długów i poprzez to wielką kontrolę.
Pisze tu "Ich imiona będą zapamiętane wiecznie", TOTALNA GÓWNO PRAWDA!

Ludzie którzy są manipulowani, by walczyć w wojnach są ledwie pionkami w grze której nie rozumieją. Na dole mówi o pamięci tych, którzy zginęli w II-ej wojnie światowej 1939-1945. Jak ironiczne i chore jest to, że ta wojna była manipulowana i finansowana w dużej mierze z tego tu budynku - Banku Anglii! Zarządcą Banku Anglii w tym czasie był Montague Norman, bardzo bliski przyjaciel bankiera Hitlera. I Bank Anglii, Wall Street i ponadnarodowe korporacje, które miały niemieckie ośrodki jak np. Rockeffeler Standard Oil w Ameryce.
Rockefellerowie to kolejna rodzina z rodów na równi z Rotschildami i innymi. To te spółki i banki finansowały Hitlera i pozwoliły mu zbudować machinę wojenną, która kosztowała dosłownie miliony istnień.
I zanim ruszymy dalej i rozwiniemy historię, po drugiej stronie tego rynku jest bardzo odpowiedni posąg, to książe Wellington. Książe Wellington walczył w bitwie pod Waterloo przeciwko Napoleonowi i jest to znów wspaniały przykład jak manipuluje się rynkami finansowymi do dziś.
Było tak, że Dom Rotschildów (Bauerów)|finansował Wellingtona jak i Napoleona. I zrobili tak, ponieważ komunikacja nie była oczywiście taka jak dziś, upewnili się, że poznają wynik wojny, bitwy pod Waterloo, zanim ktokolwiek inny z tego obszaru Londynu ją pozna. Więc odkryli, że książe, tu kolejna cholerna marionetka nie ma niestety sznurków na posągu więc nie jest on dość odpowiedni, zdali sobie sprawę, że Wellington wygrał bitwę pod Waterloo jednakże rozpuścili w tym obszarze plotkę, że Napoleon wygrał bitwę pod Waterloo. Więc nastąpiła panika, akcje spadły, był krach i co robili cicho, sekretnie Rotschildowie? Skupowali wszystkie udziały jakie mogli po cenach krachu. Wtedy nadeszły prawdziwe wieści - Wellington wygrał bitwę pod Waterloo, w rezultacie panika się skończyła, ceny tych wszystkich udziałów wzrosły. I w rezultacie Rotschildowie byli nie tylko fantastycznie wzbogaceni ale posiedli o wiele większe obszary ekonomii tego kraju i w o wiele szerszym obszarze Europy.

Więc manipulacja rynkami finansowymi - to tylko przykład z ostatniego stulecia. Trwa do dziś i manipuluję twoim życiem, tym co za nie kupisz i czy w ogóle masz jakieś pieniądze.
Chcę tylko skończyć w tej lokacji skupiając się znów na Mansion House, Arizona Wilder - przedmiot tego wideo przewodziła rytuałom na najwyższym szczeblu. Dojdziemy do tego i zobaczycie to szczegółowo w wywiadzie. Ale jest to dużą częścią tych rodów, które wzrostowo kontrolowały planetę w okresie paru ostatnich tysięcy lat. Jeśli podążysz za nimi ze starożytnego Bliskiego i Środkowego Wschodu do Europy, gdzie stali się arystokracją i rodzinami królewskimi Europy, albo rodziną królewską Europy, jeśli powiedzieć prawdę, ponieważ to ten sam ród pod innymi nazwiskami.
Poprzez Amerykę i współczesny świat jedna rzecz podąża za nimi znów i znów - ofiary z ludzi, satanistyczne rytuały, picie krwi i wszystkie te rzeczy.
I rozmawiałem z wieloma ludźmi którzy widzieli te rytuały w City of London, którzy byli wystawieni na niektóre z nich.
I Mansion House - centrum rządów w City of London jest jednym z kluczowych miejsc, gdzie się to dzieje kiedy praca tu w ciągu dnia jest zakończona. Satanistyczne rytuały są dużą częścią następnego zagadnienia, które chcę podjąć i omówić w innej lokacji i jest nim kontrola umysłów.
Paru może kontrolować życie miliardów i kierunki ich życia jedynie wtedy kiedy manipulują sposobem w jaki myślimy i sposobem w jaki czujemy.

Tylko robiąc tak mogą nas kontrolować ponieważ, nie wystarczy robić tego fizycznie, więc kontrola umysłu jest jedną z podstaw tego. I omówimy to w centrum globalnej kontroli umysłu, a raczej w centrum sieci, która to generuje i jest to Instytut Tavistock niedaleko stąd i znów w Londynie.
Krótki kawałek jazdy od City of London, naprzeciwko tego bardzo odpowiedniego plakatu "Bardzo złe rzeczy" i po drodze do Instytutu Tavistock.
Jest to centrum globalnej kontroli umysłu, sieci która prowadzi badania, tworzy metody i rozwija techniki kontrolowania umysłów ludzi na wiele sposobów.
Kiedy myślisz o kontroli umysłu możesz pomyśleć o "mandżurskim ochotniku", jakimś robocie z bronią - zabij, zabij, zabij, zabij.
Ale kontrola umysłów to coś znacznie większego, jeśli weźmiesz definicje kontroli umysłu jako manipulacji sposobem w jak ludzie myślą i przez to się zachowują.
Wtedy pytanie nie brzmi - ilu ludzi na świecie jest kontrolowanych umysłowo ale to jak niewielu nie jest. Ponieważ za każdym razem czytasz wiadomości, które są nakierowane byś postrzegał świat, daną osobę, pewne wydarzenie w dany sposób. I zaakceptował je i uznał za prawdę, to jesteś kontrolowany umysłowo.
Za każdym razem kiedy widzisz reklamę, która skłania cię do kupna czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz, jesteś kontrolowany umysłowo.
Więc wszystkie te różne techniki są używane za każdym razem byśmy myśleli i zachowywali się tak jak tych niewielu, ta klika, te elity tego chcą.
Problem - Reakcja - Rozwiązanie skłania nas do reagowania na wydarzenia żądaniami rozwiązań, rozwiązań których elity chcą byśmy żądali.
To również kontrola umysłów, więc kontrola umysłów to rozległy, rozległy przedmiot. Na ulicach miast świata, w miastach świata macie tych ludzi z ankietami zadających wam pytania zwanych ankieterami ulicznymi. Zwykliśmy wierzyć, że zbierają opinie by wiedzieć czego ludzie chcą, żeby mogli ludziom dać czego chcą.
Nie, nie! W większości to zbieranie opinii jest zaprojektowane, by dowiedzieć się czy programowanie, manipulacja opinii publicznej czy zbiorowej podświadomości w ogóle działa, więc zadają ci pytania w wybranych sprawach. I jeśli 80% mówi tak, myślimy o tym w określony sposób w tym temacie to ok, program działa, genialnie!
Jeśli tylko 40% myśli w ten sposób to pytanie brzmi, manipulatorzy pytają: Co jeszcze musimy zrobić, żeby więcej ludzi myślało tak jak chcemy?

Więc chodzi w tym wszystkim o kontrolę umysłu i emocjonalną manipulację, tak to działa.
I dotarliśmy tu do miejsca wojskowego establishmentu. Kwatera główna honorowej kompanii artylerii, Sir! Smile
Czym jest wojsko? Czym więcej jest trening dla wojska niż całkowitą kontrolą umysłu? Co się dzieje kiedy przechodzisz szkolenie? Zwłaszcza w elitarnych jednostkach jak SAS albo Regiment Spadochronowy w tym kraju albo Delta Force w USA? Jest po to, by istoty ludzkie oddały swoje procesy myślowe tym w łańcuchu dowodzenia, którzy mają więcej gwiazdek albo więcej pasków na ramieniu. I chcesz ludzi w wojsku by tak bardzo oddali swoje umysły, że jeśli ktoś ze znaczkami powie - Strzelaj do tej grupy ludzi, wtedy bez jakiegokolwiek pytania - Dlaczego?, albo - A co oni mi zrobili? Jest...cały czas: Tak jest! Tak jest! Mentalność "Tak jest!"Kontrola umysłu !
I jeśli ci ludzie spotkaliby się z opozycją, oponentem, wrogiem przy drinku wtedy pewnie powiedzieliby - Dobra ! Ale nigdy nie dochodzi do tego stopnia. Ponieważ kiedy ludzie na stanowisku mówią strzelaj, to strzelają, są kontrolowani umysłowo i o to chodzi w wojsku.

Więc mamy masową kontrolę i indywidualną kontrolę umysłu i przejdziemy się, to tuż za rogiem stąd, zaprowadzę was do kwatery głównej masowej manipulacji umysłu. Kontrola umysłu była znana od bardzo dawna i by zrozumieć wiele rzeczy o których Arizona mówi w wywiadzie, musimy zrozumieć jedną z fundamentalnych technik kontroli umysłu, nazywa się to kontrolą umysłu opartą na traumie. W umyśle jest mechanizm, który zamyka wspomnienia traumy.
Kiedy masz wypadek samochodowy i nie pamiętasz co stało się wcześniej, lub traumy samego wypadku i rzeczy natychmiast po nim., to dlatego, że umysł umieszcza barierę amnezyjną wokół traumy. To bardzo, bardzo dobrze bo oczywiście nie chcemy rozpamiętywać i przeżywać na nowo rozległej traumy jak wypadek i tego typu rzeczy.
Ale zaczęli to świetnie rozumieć w niemieckich obozach koncentracyjnych przez gościa nazwiskiem Josef Mengele - Anioła Śmierci.
Niesławnego manipulatora umysłów i genetyka, zaczęli rozumieć, że jeśli możesz systematycznie traumatyzować kogoś, szczególnie zanim osiągnie wiek 5 - 6 lat, wtedy możesz zmienić ich umysły w plaster miodu, samowystarczalne przedziały, bariery amnezyjne, które nie będą świadome istnienia pozostałych i jeśli poprzez hipnotyczne klucze, spusty, słowa, znaki, cokolwiek, możesz wyciągnąć jedną z tych barier amnezyjnych na przód by stała się świadomym poziomem, który może czegoś doświadczyć. Lub jest zaprogramowany by zrobić coś robotycznie i wtedy ten przedział można znów wepchnąć do umysłu i kolejny wysuwa się naprzód. I ten nowy przedział nie ma pojęcia o innym, nie mówiąc o tym czego mógł doświadczyć lub do jakich czynności go zaprogramowano.
Stało się to znane jako Wielokrotne Rozszczepienie Osobowości albo Zdezorientowane Rozszczepienie Osobowości (D.I.D.), o wiele bardziej odpowiednio.
I w skrócie ci ludzie są znani jako "wielokrotni" i są to niektóre z określeń których Arizona będzie używać w wywiadzie.

Dotarliśmy do miejsca, gdzie jeśli się odwrócimy, do kwatery głównej sieci globalnej kontroli umysłu, to Instytut Tavistock przy Tabernacle Street 30 w Londynie. Była to, i jest to sieć która koordynuje programy kontroli umysłu na całym świecie, na masowym i indywidualnym poziomie. Tło tej organizacji jest takie - zwykli być częścią departamentu brytyjskiego wojska ds. wojny psychologicznej całkiem odpowiednio. I założył je Dr. John Rollings - Reese i inne części tej sieci zostały założone na całym świecie, Instytut Stanforda w Ameryce jest jednym z nich. I razem koordynują masową manipulację umysłem rasy ludzkiej i programują umysłowo ludzi na indywidualnym poziomie.
Dam wam tylko przykład, ci kontrolowani umysłowo ludzie są przeważnie tymi wykonującymi zamachy, dlaczego zawsze robi to samotny szaleniec, który jest odpowiedzialny za zamach. Ludzie powiedzą: "O, to tylko szaleniec, żadnej konspiracji, żadne dalsze śledztwo nie jest konieczne".
Dlaczego zawsze ten sam profil psychologiczny wypływa na całym świecie z bronią? Z uzbrojonym zabijającymi ludzi na ulicach świrem?
Tworzy to Problem - Reakcję – Rozwiązanie, w którym przechodzą ustawy przedstawione w rezultacie tych horrorów.
Co ciekawe Martin Bryant, człowiek który szalał z bronią|w Port Arthur na Tasmanii, tak się składa, że był "leczony" przez Dra. Erica Cunninghama Dexa. A Cunningham Dex był przedstawicielem Instytutu Tavistock w Australii i bliskim współpracownikiem przez dziesięciolecia Dra. Johna Rollings – Reese, który puścił całą rzecz w ruch.
Więc kiedy ktoś szaleje z bronią lub te straszne rzeczy się zdarzają musimy zadać pytanie: Czy robią to przez swój własny umysł czy byli zaprogramowani, by to zrobić i w efekcie tak robią.

Arizona Wilder była wychowana od urodzenia w tych programach kontroli umysłu i jej programistą był Josef Mengele - Anioł Śmierci.
I kiedy w końcu zmarł w późnych 80-tych, ponieważ "obiekt" programowania staje się tak przywiązany do programisty, niemalże czci programistę, kiedy programista umiera, program często zaczyna się rozpadać, tak stało się z tą panią i dlatego zaczęła mówić w uderzających szczegółach o tym czego doświadczyła i ludziach z którymi była w to zamieszana.
Ludzie mogą pomyśleć, że trudno uwierzyć iż Josef Mengele żył w USA i Ameryce Płd. po wojnie, ale była operacja brytyjskiego i amerykańskiego wywiadu, zwana "Paperclip", która wyciągnęła ludzi jak Mengele i innychwiodących nazistów z Niemiec pod koniec wojny, by kontynuowali programowanie umysłów i kontynuowali swoje badania i manipulacje genetyczne w Ameryce po wojnie, również w Zjednoczonym Królestwie.
Więc to pewne istotne tło dla tego wywiadu z Arizoną Wilder, ale nawet to nie jest Największy Sekret, Największy sekret jest o wiele dziwaczniejszy niż to.

Przeszliśmy teraz dosłownie kilka ulic od oficjalnych granic City of London do rejonu znanego jako Świątynia Adwokatury. Gdzie Królewski Sąd Sprawiedliwości został założony, jest to centrum brytyjskiej legalnej profesji prawnej, nie tylko brytyjskiej. Ale też profesji prawnej świata jak ujawnia to "Największy sekret", tutaj wchodzą w Prawa jak mówią, stają się prawnikami na szczycie prawniczej profesji. I w końcu stają się sędziami, częścią sieci tajnych stowarzyszeń w większości, którym mówi się co mają robić. I jeśli sieci tajnych stowarzyszeń mówią sędziom co robić, to jaka to sprawiedliwość?
Świątynia Adwokatury została nazwana po Templariuszach, jednym z tajnych stowarzyszeń starożytnego świata, o którym mówię w moich książkach. I byli częścią tej sieci i ich sukcesorzy kontynuują tą agendę manipulacji do dziś. Stoję teraz naprzeciw Królewskiego Sądu Sprawiedliwości.
Obok czegoś co nazywają Zewnętrzną Świątynią, jest to jedno z głównych tajnych stowarzyszeń, które kontroluje i manipuluje profesją prawną. I działanie tzw. "sprawiedliwości" w Brytanii i faktycznie jak powiedziałem wcześniej w szerszym polu, powodem dla którego tu w większości przyszedłem jest wskazanie czegoś pośrodku drogi tutaj na granicy pomiędzy Świątynią Adwokatury i City of London.
Jest to masywny posąg gada, posąg smoka pośrodku drogi, i dochodzimy tu do tego czym jest Największy Sekret.
Ponieważ kiedy poruszasz się po Londynie i patrzysz na herby arystokratycznych rodzin, etc., etc., znów i znów wciąż widzisz gady i wciąż widzisz smoki. I masz wężową, smoczą rasę wciąż pojawiającą się w starożytnych tekstach opisujących bogów starożytnego świata.
I jest ku temu powód, jest powód dla którego smoki pojawiają się wszędzie i jest to Największy Sekret, którego Arizona Wilder również doświadczyła.

Na samym początku naszej małej wycieczki po |Londynie, na tym rynku przed Bankiem Anglii jest również ten sam motyw, który wciąż się pojawia. Motyw latających smoków, latających węży, widzieliśmy jedną główną figurę smoka, węża przy jednym wjeździe do City of London przy Dworze Prawa. I oto jestem obok Tamizy przy kolejnym wjeździe do Londonu, tego epicentrum globalnej kontroli.
Co my tu mamy, by zaznaczyć fakt, że właśnie wjeżdżasz do Londynu?
Kolejnego latającego smoka, ten trzyma tarczę z czerwonym krzyżem na białym tle, ten starożytny symbol o którym mówiłem. Na fladze na szczycie Mansion House,| i na fladze Anglii, fladze Św. Jerzego.
Więc co się dzieje? Dlaczego kiedy patrzysz na starożytne podania o starożytnych bogach wciąż i wciąż widzisz ten sam powtarzający się motyw.
O tej rasie węży, wężowych bogów, latających węży, dlaczego w moich poszukiwaniach do "Największego sekretu" zetknąłem się ze strumieniem ludzi, z różnych ścieżek życia, na całym świecie którzy opowiadali mi tą samą rzecz. Że widzieli ku swemu zadziwieniu i zdumieniu, widzieli kluczowych ludzi na pozycjach władzy po prostu demanifestujących się.
Z ludzkiej formy fizycznej i stających się na ich oczach gadem, gadzią postacią.
Kiedy spojrzycie na starożytnych bogów Doliny Indusu mówią one o Nagas, o bogach którzy, poczekajcie tylko, mieli zdolność by manifestować się jako ludzie albo manifestować się jako gady.
Jest to absolutnie ważne, dla zrozumienia części wywiadu z Arizoną, ponieważ tego dokładnie doświadczyła.

Tło dla tego co się dzieje jest całkiem proste. Ten trójwymiarowy świat, w którym zdajemy się żyć jest tylko JEDNĄ częstotliwością, jednym wymiarem egzystencji. Mamy zasięg częstotliwości, który możemy postrzegać, nazywamy go fizycznymi zmysłami. Ale poza ich zasięgiem są inne częstotliwości, inne wymiary egzystencji i życia które dzielą tę samą przestrzeń co my. W przestrzeni którą na przykład zajmuje teraz moje ciało są wszystkie radiowe i telewizyjne częstotliwości nadające do Londynu. Ja nie mogę ich zobaczyć, one nie widzą się wzajemnie, nie są świadome siebie nawzajem ponieważ są na innych częstotliwościach. Tylko kiedy częstotliwości stają się bardzo bliskie mamy tzw. interferencje w telewizji albo interferencje w radiu.
I tak samo jest z Kreacją, żyjemy - w znaczeniu świadomym w tym trójwymiarowym świecie więc to jest nasza rzeczywistość, to jest to co postrzegamy.
Ale są też inne wymiary i jednym z najbliższych tego jest czwarty wymiar. I jak dziwacznie to nie wygląda, i naprawdę musicie przeczytać "Największy sekret" by zobaczyć ogrom wspierających to dowodów. Gadzia rasa z tego czwartego wymiaru (czasu) jest źródłem, albo jednym z kluczowych źródeł manipulacji tego świata.
W starożytnym świecie udokumentowano nieskończenie, w starożytnych tekstach, legendach i podaniach historie o tym, jak ta pozaziemska rasa skrzyżowała się z ludzkością tworząc hybrydyczne rody. I kiedy zrobisz badania genealogiczne odkryjesz, że te gadzio ludzkie hybrydyczne rody zajmowały pozycje władzy przez ostatnich parę tysięcy lat i dziś są na kluczowych pozycjach władzy prowadząc system bankowy, biznesowy, politykę, wojsko , etc.

Arizona Wilder która nie miała pojęcia o tych wszystkich innych informacjach, na które natrafiłem przy badaniach do "Największego sekretu". Kiedy ją spotkałem mówiła, i powiedziała mi o wielu satanistycznych rytuałach z udziałem najsławniejszych ludzi na świecie. I widziała ich wciąż i wciąż zmieniających się w gadzie postacie i wtedy znów powracających podczas rytuału.
Miałem telefon od głowy organizacji w Ameryce zwanej "Rodzice przeciwko rytualnemu wykorzystaniu", która powiedziała mi, znów z jej własnego doświadczenia o tym jak wielu jej klientów, którzy byli wystawieni na satanistyczne rytuały, mówili tą samą historię o tym jak uczestnicy zmieniali kształt jak się to określa, z ludzi w gady i znów z powrotem podczas rytuału.
I jednym z kluczowych obszarów gdzie jedna z kluczowych rodzin zidentyfikowanych przez Arizonę Wilder w jej opowieści, jest niedaleko stąd i jest w rzeczy samej bardzo sławna.
Ta rodzina i ten ród żyje tutaj, przynajmniej częściowo żyje tutaj w Pałacu Buckingham, jednym z wielu pałacy i domów brytyjskiej rodziny królewskiej. Domu Windsorów, są postrzegani jako bastion brytyjskiego establishmentu ale faktycznie ród Windsorów w ogóle nie jest brytyjski, jest niemiecki.
Tak naprawdę to dom Saxe - Coburg - Gotho i ze strony księcia Filipa, męża królowej Anglii jest to Mountbatten, tak naprawdę Battenberg.
Znów kolejny niemiecki ród, w 1917 zmienili swe nazwiska z Battenberg na Mountbatten i z Domu Saxe - Coburg na Windsor. Ponieważ w tym czasie jak pamiętamy niemiecki i brytyjski naród tłukły się wściekle w okopach Płn. Francji. I był to dobry P.R. z punktu widzenia brytyjskiej rodziny królewskiej by po prostu zmienić nazwiska na bardziej angielsko brzmiące. I to tylko farsa na fasadzie, za którą tak wiele się dzieje.
Jednakże większość ludzi, jeśli nie prawie wszyscy na planecie znajdą fakt, że Windsorowie są jednym z tych hybrydycznych gadzio ludzkich rodów, które zmieniają kształty pomiędzy gadzią i ludzką formą jako zupełnie dewastujący, niedorzeczny i niewiarygodny i rozumiem to.

Ale prawda, prawdziwa prawda często taka jest i Arizona Wilder w wywiadzie który teraz wychodzi będzie mówić o swych doświadczeniach.
Jak widziała jak to się dzieje. Myślę, że to wszystko co musicie wiedzieć, by zrozumieć i docenić ten rodzaj informacji, które Arizona Wilder nam teraz ujawni z wyjątkiem jednej rzeczy - na przełomie wieków jest krytyczny czas w tej całej agendzie.
Krytyczny czas dla rasy ludzkiej, jest to czas kiedy ta sieć krzyżujących się rodów chce ustalić swoją globalną faszystowską strukturę Światowego rządu dla którego państwa narodowe byłyby jednostkami administracyjnymi. Ze światowym bankiem centralnym, światową walutą, walutą którą nie ma być gotówka tylko elektroniczne impulsy. Co ma fundamentalne implikacje dla ludzkiej wolności, jak również ze światową armią, którą zaprojektowano jako NATO.
Rozszerzające się, rozszerza się oczywiście teraz by stać się pełnoskalową światową armią, światową siłą policyjną. I dla spięcia tego wszystkiego zaprojektowano mikrochipowaną populację.
Z danymi w mikrochipie o naszych szczegółowych danych finansowych, medycznych, etc., etc..
I to pozwoliłoby im nie tylko na elektroniczne namierzanie ludzi, wiedzieliby gdzie jesteśmy przez cały czas. Pozwoliłoby to na zewnętrzna manipulację poprzez te elektroniczne środki naszymi emocjonalnymi i umysłowymi procesami. Stanie się tak o ile rasa ludzka się nie obudzi i to obudzi szybko i by to zrobić musimy zrozumieć co się naprawdę dzieje.
I by pozwolić ludziom na to musimy przestać sprzeczać się o Busha, rozdawać sobie ciosy, przestać zajmować się głupotami. Przestać zatajać informacje przed ludźmi - "O Mój Boże, jak oni zareagują?" i po prostu powiedzieć: Właśnie to się dzieję, zaakceptuj to lub odrzuć! Zrób z tym co chcesz ale właśnie to się dzieje!

Niektóre z informacji które usłyszycie są dosyć przerażające ale jeśli nie będziemy o tym wiedzieć, to co możemy zrobić by je powstrzymać i zmienić.
Rozmawiałem z Arizoną Wilder w Los Angeles i to jest to co ma do powiedzenia...

David - Czy możemy zacząć od początku, możesz nam opowiedzieć historię tego co się stało w twoim życiu, od samego początku?
Arizona - Mogę ci powiedzieć, że zanim zaczęłam patrzeć w swoje życie, w 1989 zaczęłam mieć przebłyski rzeczy. I moje życie nie było tym na co wyglądało i dlatego zaczęłam w nie patrzyć. Odkryłam, że miałam dużo zaginionego czasu, bardzo dużo zaginionego czasu. Jak okazało się to w moim życiu, kiedy zaczęłam patrzeć na to co się stało w moim życiu. Jedynym sposobem jaki wtedy znałam było zaczęcie chodzenia do terapeuty. W ciągu roku zaczęłam mówić o wspomnieniach bycia seksualnie wykorzystywaną przez mojego ojca. Co miało się wydarzyć i zaczęłam wtedy mówić o zagadnieniach kontroli umysłu. Mówiłam o rytualnym wykorzystywaniu, o tym zagadnieniu w tamtym czasie i nie miałam tych rzeczy poskładanych w całość. Zajęło mi to te wszystkie lata, w przybliżeniu 10 lat by poskładać do kupy wszystko co mi się przydarzyło. W procesie tego straciłam wszystko co kiedykolwiek miałam w swoim życiu, wszystko co było mi w życiu drogie. Zostałam wychowana do tej roli, którą wypełniałam i zostało to zaplanowane przed moim urodzeniem.
Było tak z powodu rodowodu rodziny mojej matki, która pochodzi z Irlandii ale przed tym zaczęło się to we Francji. Przez markiza De Staque, który przybył do Irlandii i zmienił nazwisko na Stack. Wtedy zostałam wybrana, moje narodziny zostały zaplanowane. Moi rodzice zostali zmuszeni do przeprowadzenia się w ten obszar z tego powodu, że Wysoka Rada jest tutaj.
Jest 6 Rad z 13 w tym kraju i Wysoka Rada jest tu (w Los Angeles).
David - Mówimy o Stanach Zjednoczonych?
Arizona - Tak o Stanach Zjednoczonych.
Więc od czasu kiedy byłam dzieckiem byłam wykorzystywana i traumatyzowana celowo dla kontroli umysłu. Przez którą potrzebowali kogoś, kto by to przeszedł, by robić cokolwiek każą jako zwykła marionetka. By mogli kontrolować każdy twój ruch i byś tego nie pamiętał. I nie pamiętam wielu rzeczy ponieważ w rezultacie tej kontroli umysłu rozdzieliło się wiele części, które trzymają uczucia, trzymają wspomnienia, programy, trzymają informacje. I pracowałam bardzo ciężko by to wszystko poskładać i był to dla mnie długi i powolny proces. Ponieważ nie wydaję sie być wielu ludzi w polu, które (myślałam czułam, że mogę pójść tylko do psychiatry lub psychologa) nie wydają się wiedzieć co się naprawdę dzieje i wierzę, że wielu z nich obawia się bycia pozwanym. Jeśli coś zasugerują, więc nie mogą prowadzić lub sugerować.
Więc był to proces skłonienia siebie samej do pamiętania i bycia w pobliżu ludzi którzy pomagali mi w tym, którzy naprawdę nie mogli być tknięci przez Fundację Syndromu Fałszywych Wspomnień.
David - Więc co się stało, mówisz, że byłaś wykorzystywana jako dziecko w ramach tej fragmentacji twojego umysłu. Co wydarzyło się potem, kiedy zrobiłaś się starsza?
Arizona - Więc zaczęli od..., chcieli żebyś był posłusznym niewolnikiem na początku. Więc robili wiele deprywacji sensorycznej, wiele przeciążenia sensorycznego i przełączania pomiędzy obydwoma. Wykonywali tortury, brali małe dziecko i robili mu elektrowstrząsy, w moim przypadku były to elektrowstrząsy do mózgu. Zabierali mi możliwość snu, utrzymywali mnie przytomną przez wiele godzin w nocy, nie pozwalali mi spać. Mówiono mi też różne rzeczy, było to zanim osiągnęłam 5 lat. Mówiono mi, zmuszali mnie do picia wody i mówili: Jeśli oddasz mocz będziesz musiała to wypić. I wtedy zmuszali mnie do wypicia tego. I jeśli się wypróżnisz musisz zjeść odchody co również mi się przydarzyło.
Wtedy grali..., był tam programista który mnie programował, bardzo. Bardzo niesławna osoba w historii i był w tym kraju i był znany jako Dr. Green, faktycznie był to Josef Mengele.
Josef Mengele z obozów koncentracyjnych w Niemczech i był trzymany, przebywał wiele w Bazie Broni Marynarki Wojennej w China Lake. Tutaj, w Płd. Kalifornii na pustynnym obszarze i dużo przebywałam wokół tego człowieka. I zwykł mi mówić, że blizna którą miał na lewym policzku jego twarzy, był w pozycji obronnej i to przez to, ale blizna na jego policzku pochodziła z jednej z jego własnych technik programowania. Umieszczał w pudełku dziecko z mieczem i mówił mu, żeby broniło pudełka nawet jeśli będzie to oznaczać jego śmierć. Wtedy mówił innemu dziecku by włamało się do pudełka, co to dziecko robiło. I drugie dziecko wyskakiwało wtedy z pudełka i przebijało mieczem na wylot to drugie dziecko. I raz doszło do tego, że dziecko uderzyło go w twarz tym mieczem.
Nosił również wielki szmaragdowy pierścień na lewej ręce na swoim środkowym palcu. Przekręcał ten szmaragd wokół dla programowania i używał długich kolorowych wstążek, różnych kolorów. I musiałeś wybierać określona wstążkę, dostawałeś określoną wstążkę i to oznaczało, że stanie ci się ta określona rzecz. Było to jak ciągnięcie słomek, wyciąganie słomek z czyjejś ręki. Widziałam grę w rosyjską ruletkę w której wybrane dziecko mogło zginąć, dziecko przykładało sobie broń do głowy i pociągało za spust i umierało. Ale miało to przerazić nas wszystkich i trzymać w terrorze i było wiele innych dzieci wokół które przechodziły przez to samo. Spotkałam się z ludźmi z mojego dzieciństwa którzy mnie znali i rozpoznałam ich imiona nawet kiedy zmienili imiona i kolor włosów. Tak jak ja to zrobiłam, rozpoznali mnie, ja ich, i znałam ich imona a oni znali moje. Nie ma żadnego sposobu by to się wydarzyło, jest to ponad zbieg okoliczności.
Kiedy zrobiłam się starsza ci programiści szczególnie Mengele, zabierali mnie na rytuały, chodziłam z nim na rytuały. W całym tym kraju, w Brytanii i we Francji. I było wiadome agencjom wywiadowczym, że ten człowiek jest w tym kraju, sprowadzili go tu.
David - Czy mówisz tu o Projekcie Paperclip?
Arizona - Tak, poprzez OSS (teraz CIA). Moja rodzina, tak zwana moja rodzina, wszyscy są D.I.D. (pofragmentowani). Nie mają, są bardzo dobrze zaprogramowani i nie szukają pomocy, nie próbują dowiedzieć się co się dzieje. Wierzą, że mieli ten określony rodzaj życia, który mieli i uważają, że jestem szalona. Mają o wiele bardziej inne wspomnienia niż ja i powiedziano mi przez rodziców pewne rzeczy, których nigdy nie powiedziano moim siostrom. I biologicznie, muszę tu dodać, że moja matka jest moją matką, nie jestem biologicznie spokrewniona ze swoim ojcem. Ma to wiele wspólnego z rodem i był uważany za nieczystego i wszystko sprowadza się do czystości rodu. I dlatego jestem w to zamieszana, są ludzie w to zamieszani, którzy nie są z rodów ale mają predyspozycje do rozdwojenia. I mogą być używani jako niewolnicy przez tych ludzi.
David - Mówisz, że pochodzisz z pewnego rodu i jest ta obsesja z rodami, którą ma to bractwo Illuminati. Dlaczego?
Arizona - Ponieważ pierwsze co wypłynęło to Aryjczycy. Aryjczycy i czystość krwi. I chodzi w tym o to, że krew i krew menstruacyjna zawiera coś co jest ważne. Dla propagacji tej rasy, która kontroluje rzeczy na tej planecie. I ci ludzie są w organizacji, która jest pod Radą Trzynastu i mają coś co nazywają Wielką Radą Druidów lub Oktagonem.
Nazywają się Illuminati i faktycznie rządzą przez tych trzynaście rodów, przez rodziny królewskie w Europie i w Anglii. I potrzebują tej krwi ponieważ nie są faktycznie ludźmi, przybierają ludzki kształt ale są gadami. Potrzebują tej krwi, krew pomaga im utrzymać gadzi kształt i pozwala im ona utrzymać poczytalność. I pomaga im żyć na tym świecie ponieważ nie są z tego świata.
David - Czy ma to związek z tym co naziści nazywali| Siłą Vril a hindusi Wężową Siłą we krwi?
Arizona - Tak, krew ma w sobie coś, wydzieliny z gruczołów przysadki i szyszynki. I ma w sobie bardzo silny narkotyk. I to powstrzymuje ich przed szaleństwem i jest jak heroina lub endorfiny. Ale jest o wiele silniejsze, ale gdy potrzebują tego, by wydzieliło się we krwi potrzebują sterroryzowania ofiar zanim są zabijane dla ich krwi. Albo zanim młoda kobieta zaczyna okres, potrzebują krwi menstruacyjnej i muszą je sterroryzować by wydzieliło się to we krwi
David - Czy jest to to o czym mówili mi inni ludzie, że w punkcie największego strachu, chwili złożenia ofiary adrenalina wchodzi do krwioobiegu. Czy to jest to czego szukają?
Arizona - Tak, to i ten inny element który wydziela się do krwi, to wszystko wydziela się we krwi w tym czasie. I w tym punkcie wpatrują się w oczy...,|w głowę na niektórych z tych rytuałów.
Albo gady wpatrują się w oczy tej osoby i ci reptilianie mają ten hipnotyczny wzroki utrzymuje to ofiary w absolutnym transie, transie strachu. I wtedy są zabijane w momencie, kiedy wpatrują się w ich oczy i nie tylko nie mogą utrzymać kształtu kiedy to się dzieje.
David - Ludzkiego kształtu.
Arizona - Ludzkiego kształtu, nie mogą go utrzymać, wracają do ich gadziego kształtu kiedy to się dzieje. Ponieważ jest to jak animalistyczny typ ekscytacji zabijaniem. I często po prostu rozrywają ofiary, wytrzewiają je i zaczynają też jeść ciało tej osoby. I tłuszcz z wewnętrznych obszarów jest bardzo wartościowy kiedy wcierają go w skórę. Wtedy piją krew i jest ona mocna nasycona i piją krew zgodnie z rangą wśród tych stworzeń. W znaczeniu kto co dostaje i kiedy.
Ich ofiary zwiększyły się, zaczęły się zwiększać we wczesnych latach 80-tych, ilości w jakich to robią zwiększyły się. I używają wielu druidycznych świąt by to robić ale mają też inne dni. Zmieszali te wszystkie tzw. satanistyczne święta i driudyczne święta by mieć te rytuały.
Rytuał wydaje sie być dla nich bardzo ważny, muszą ich używać, by pić krew ale teraz zdają się potrzebować jej więcej.
David - Masz pomysł dlaczego się zwiększyły od lat 80-tych?
Arizona - Są zmiany mające miejsce w Ziemi i zdają się nie być w stanie utrzymywać swojego kształtu tak jak niegdyś. I ludzie widzą ich jak zmieniają kształt coraz więcej i więcej i potrzebują krwi by próbować to powstrzymać. Próbują utrzymać swoją ludzką formę, wierzę, że nadejdzie czas, z tego co mi powiedziano, kiedy nie będą musieli się przejmować utrzymaniem udzkiego kształtu tak jak musieli to robić wcześniej. I chcą żeby ten czas nadszedł, jest niemal nad nami.
David - Więc kiedy mówisz o fakcie, że zasłona się podnosi nad tymi reptilianami, tak więc ludzie mogą ich zobaczyć o wiele łatwiej i o wiele częściej. Czy ma to jakiś związek z pragnieniem ustanowienia tej sztywnej struktury, nie wykluczając mikrochipów i wielu innych rzeczy koło roku 2000-go? Co stało się znane jako Nowy Porządek Świata, czy chodzi o to, że ludzie zobaczą o co jest ta gra i muszą mieć kontrolę nad ludźmi do tego czasu?
Arizona - Tak, jest to bardzo połączone, zaczęłam mówić o Nowym Porządku Świata w 1990-tym. I byłam tak bardzo psychologicznie i fizycznie dotknięta przez to co nadchodzi, że nie oglądałam telewizji. Nie byłam świadoma, że pewne osoby w tym kraju, George Bush mówił o Nowym Porządku Świata. Mówiłam o tym bo wiedziałam, że to nadchodziło i pierwszy raz usłyszałam to w sobie w związku z nazistami i pochodziło to od Mengele... I zaczęłam zdawać sobie sprawę, że coś się dzieje i to mnie przeraziło. I naprawdę nie patrzyłam na to przez lata ale byłam dręczona bez przerwy. Mówiono mi, że, w pewnym punkcie ktoś mi powiedział, że byłam, ktoś eks wojskowy albo z wywiadu, eks CIA., mówił mi, że byłam monitorowana przez Narodową Agencję Bezpieczeństwa (NSA). Nie miałam wtedy całej historii więc nie całkiem rozumiałam dlaczego to się dzieje. Ale byłam śledzona przez samochody lub Vany G-12, G-14 i w tym ostatnim roku który był naprawdę bardzo trudny, byłam śledzona przez Vany G-41 i odkryłam, że należą do Wywiadu Marynarki. Ale cała ta rzecz ma przyjść koło roku 2000 kiedy ustanowią siebie otwarcie jako Nowy Porządek Świata. I na to jest wszystko przygotowane lub przygotowywane i mam teraz śpiący program by powrócić ponieważ odeszłam. By wrócić w tym czasie, nazywa się to programem czasowym, programem Janus.
David - Janus ma związek z Nimrodem z Babilonu.
Arizona - Tak, jest grupa która zwykła być ze mną w kontakcie przez cały czas i przestali próbować bo po prostu nie jestem im posłuszna. Byli ze mną w kontakcie, przez cały czas nazywali siebie Janus, który jest również dwugłowym rzymskim bogiem zmiany. I ich kwatera główna jest w Brukseli, w Belgii w budynku NATO. I są grupą psychiatrów i doktorów którzy są w kontroli umysłu i są jedną z wielu grup zamieszanych z Illuminati. I kontaktowali się ze mną i dawali mi kierunki w których miałam psychicznie zabić tę osobę lub zranić lub przerazić tę osobę. Dawali mi ich lokalizację i zaczęłam to kwestionować i miałam kontakt, który jak się zdaje zniknął ponieważ nie mogła znaleźć funduszy. Spytałam ją o tą grupę i była ona eks CIA, eks osobą z wywiadu wojskowego i wiedziała o tych ludziach.
I powiedziała: Tak, masz rację, właśnie to się dzieje.,
David - W twoich doświadczeniach tego dorastania w środowisku Illuminati, czy powiedziano ci cokolwiek o tym skąd ci reptilianie pochodzą? Jaka jest historia tego wszystkiego?
Arizona - Nauczyłam sie tego poprzez Matkę Ciemności, pewien aspekt tej organizacji ponieważ była to wczesna, wczesna część mojego treningu. }Historia tego czym byli Illuminati na tej planecie i dowiedziałam się , że Aryjczycy pochodzili z Marsa.
[(www.marsanomalyresearch.com)!!!]
Reptilianie przybyli na tamtą planetę. Przybyli z innego miejsca na tą planetę i przybyli tam by rządzić. Ponieważ chcieli wymieszać się jak powiedzieli z tą rasą, ale stali się panami. I Marsjanie, Aryjczycy, szukając przed nimi ucieczki udali się na Księżyc i zostali tam zaatakowani i udali się na Ziemię i założyli tam kulturę. Około 6000 lat temu i w tym czasie mieli się dobrze i mieszali się ze rdzenną populacją Ziemi, obok której żyli. I wtedy, około 4000 lat temu Aryjczycy albo raczej reptilianie przybyli tu i znów zaczęli przejmować władzę.
Zainstalowali się w różnych miejscach wewnątrz Ziemi i rządząca część z nich, przejęła władzę. I zaczęli być zamieszani w politykę i religię i zaczęli kontrolować poprzez te środki w tym okresie czasu.
I używali bogów i bóstw w które wtedy wierzono na tej planecie, zaczęli to infiltrować i stali się tym.
Krwawe rytuały zaczęły mieć miejsce i od tego czasu tak właśnie jest. Obecnie twierdzą, że pochodzą z linii Merowingów i jest trzynaście rodów w Europie. Z których tzw. monarchię pochodzą lub się rozwinęły. Nie wyklucza to Aryjczyków i był wielki nacisk w tym stuleciu.
Na przykład kiedy naziści doszli do władzy, faszyzm, mówienie o byciu czystym i pozostawaniu aryjskiej krwi w czystości. Chodziło o utrzymywanie blondwłosych, niebieskookich i jasnorudych ludzi, ich rodów w czystości ponieważ jest to potężniejsze. To co jest w ich krwi dla tych reptilian jest potężniejsze i jeśli zaczniesz mieszać to z ludźmi rdzennymi dla tej planety, wtedy nie jest to już tak potężne, nie ma to nic wspólnego z czyimś kolorem skóry albo narodowością tylko z utrzymywaniem rodu w czystości dla ich użytku.
David - Więc blondwłosi, niebieskoocy ludzie są najczystsi z reptiliańskiego punktu widzenia i chcą utrzymać ten ród w czystości ponieważ muszą jej tak używać.
Arizona - Tak, kiedy sama zdałam sobie sprawę, że ma to coś wspólnego z blond włosami i niebieskimi oczami. Nie mogę zrobić niczego ze swoimi oczami i nie jestem w stanie nosić szkieł kontaktowych by mieć brązowe oczy. Ale ścięłam swoje włosy ponieważ była to część mojej rangi, moje włosy sięgały do kolan, przefarbowałam je też na ciemniejsze. Był czas kiedy ścięłam włosy kiedy przyszli do mnie i włosy były jasne, rude ale to im nie odpowiada i nie chciałam być dla nich odpowiednia.
Chcę ich ujawnić i to jest częścią tego, nie chce być tym czym chcą żebym była.
David - Kiedy patrzysz na wiele starożytnych podań, na sumeryjskie podania i inne, mówią one o bogach krzyżujących się z ludzkością. Czy ma to związek z reptiliańskim sposobem infiltracji rasy ludzkiej?
Arizona - Tak, jest tak ponieważ istoty ludzkie w ciągu wieków zaakceptowały krzyżowanie się z bogami albo bycie zaakceptowanymi jako ludzie. Widać to w chrześcijaństwie, widać to w judaizmie, używali też egiptologii, wiele z religii egipskiej. I obecna głowa Illuminati porównuje się dużo z egipskim bogiem Ozyrysem i Horusem czyli Ozyrysem Odrodzonym. I również z legendami arturiańskimi okrągłego stołu i imię, które stamtąd zapożyczył, które nosi to Pindar. Co właściwie oznacza fallus smoka i drugię imię które, nosi to Ozyrys ponieważ tym razem przyjął imię Markiz De Liberaux czyli "Wyzwoliciel tych z głębin wody".
I historia Ozyrysa jest taka, że został pocięty na 14 kawałków i wrzucony do rzeki Nil. I jeden kawałek, Izyda znalazła wszystkie kawałki i poskładała razem, nie mogła znaleźć 15 kawałka którym był fallus.
Więc zrobiono złoty fallus i jest to bardzo ważne w tej, czymkolwiek są..., dla tych Illuminati. Jest to ważne, by myśleć tak o głowie Illuminati ponieważ to co wychodzi ze złotego fallusa jest wyższym nasieniem dla tej rasy. To jest to co robią z tymi wszystkimi rodami by utrzymać rody w ruchu jest zapładnianie ludzi aryjskiej krwi, którzy zachowują wysoką kompatybilność z nimi, zapładniają ich nasieniem Pindara. I dlatego ważne jest utrzymywanie tej historii w pamięci, i nazwisk które przechodzą tym razem.
David - Więc można powiedzieć, że reptilianie przybyli na tę planetę ponieważ Aryjczycy - Marsjanie przybyli na tą planetę? I jeśli Aryjczycy - Marsjanie polecieliby gdzie indziej oni podążyliby tam za nimi. Ścigaliby ich przez cały wszechświat, tak. Czy możemy wejść w pewne szczegóły tych doświadczeń, do jakich działań zostałaś wychowana? Mówisz, że zostałaś zidentyfikowana jako ktoś z rodu zanim się urodziłaś, jaką rolę miałaś w tym grać?
Arizona - W Illuminati miałam grać rolę jako Bogini, dokładny zwrot brzmi Bogini Matka - Gwiezdny Ogień. I Gwiezdny Ogień sięga wstecz do krwi menstruacyjnej, to co jest w niej zawarte. I zwracano się do mnie, zwracano się Bogini i są tylko trzy Boginie Matki i mogą być tylko trzy jednocześnie na tej planecie. Jest też ich męski odpowiednik i ich też może być tylko trzech.
David - Dlaczego chcą kontrolować kogoś umysłowo by odprawiał te rytuały, tak jak ciebie. Dlaczego reptilianie nie odprawiają po prostu własnych rytuałów?
Arizona - Nie wydają się mieć medialnych zdolności i szukają ludzi, którzy je mają i ludzi w rodach którzy je mają. I ja mam to, mam ogromną ilość medialnych zdolności więc zostałam wybrana przed urodzeniem. Jest to również to co inni, co przeżyli na wysokich pozycjach, co wiedzieli o mnie i powiedzieli mi.
David - Jaki jest związek pomiędzy tobą i twoimi zdolnościami medium, tymi którzy cię rozpoznali od początku. I sprowadzeniem cię byś przewodziła ich głównym rytuałom?
Arizona - Są jakby dwa powody, po pierwsze potrzebowali zdolności medium ponieważ chcą, usiłują kontrolować wydarzenia. Ponieważ mam zdolności by przepowiedzieć co się stanie i potrzebowali tych informacji próbując kontrolować wynik, który byłby dobry dla nich. Drugą rzeczą jest to, że podczas rytuału, gdy masz mediumiczne zdolności musisz być w tym bardzo potężny, by wywołać Starszych, którzy również są reptilianami, oni pochodzą z innego wymiaru i materializują się z innego wymiaru w naszej obecności podczas rytuału i są tak potężni, ich obecność jest..., jest w nich takie zło i chcą wydostać się z tego innego wymiaru. I muszą zostać wywołani przez kogoś kto ma tę moc medium a reptilianie nie mają tej mocy. To bardzo ważne, nie mają tej mocy by wywołać tych Starszych z którymi mają do czynienia.
David - Co takiego mają ludzie czego nie mają reptilianie, co znaczy to, że nie mają mocy by łączyć się międzywymiarowo a niektórzy ludzie tak?
Arizona - Mamy zdolność przewidzenia, stania się wibracyjnie wyższymi i wejścia w te poziomy, widzenia w nich. I faktycznie agencje wywiadu używają tego pod nazwą Zdalnego Widzenia (RV). Ludzie mają zdolność by wybrać się w przeszłość, wybrać się w przyszłość, by iść w inne miejsca, by astralnie opuścić swoje ciała. I widzieć rzeczy, zawsze mieliśmy tę zdolność, jest to jak trzecie oko którego nie mają, oni nie mają tych zdolności.
David - Więc podczas rytuałów ci Starsi są wywoływani i |są tym co chrześcijaństwo nazwałoby demonami.
Arizona - Są wywoływani i jest tam okrąg i ma heksagon w środku, który jest potężnym okultystycznym symbolem. Wtedy jest pentagram i w środku tego jest trójkąt i jeśli jesteś tym, który je wywołuje musisz stać w trójkącie. Więc nie jesteś pożarty lub porwany przez te stworzenia, które się pojawiają. To tworzy wokół ciebie pole energetyczne, którego nie mogą spenetrować.
Tak, nie mogą go spenetrować ani uciec poza obszar pentagramu i chcą wyjść, zawsze żądają żeby je wypuścić. Więc musisz być bardzo potężny żeby utrzymać je w ryzach i odesłać kiedy nadchodzi czas by je odesłać.
David - Dlaczego reptilianie chcą manifestować te ukryte demony na rytuałach?
Arizona - To przynosi moc rytuałowi, przynosi im moc, mówi się im rzeczy przez te istoty. I są przez nie zachęcani by szli naprzód z tym co robią, wiedza jest dl nich ważna, poprzez te istoty.
Ale potrzeba osoby ze zdolnościami do wywołania ich i zmuszenia do odpowiedzi ponieważ nie chcą współpracować.
Muszą współpracować kiedy odpowiednia osoba ma nad nimi kontrolę.
David - Ma to związek z energią tej osoby, zdolnościami tej osoby?
Arizona - Najzupełniej, Tak
David - Mówiłaś o tej rasie Aryjczyków pochodzących z Marsa, jednym z ich wyrażeń jest wyraźnie to co nazywamy Fenicjanami.
Arizona - Fenicjanie mieli dwa bóstwa, Św. Jerzego który stał się brytyjskim bóstwem, które pokonało smoka. Zdaje się być niewiarygodnie symboliczny, jak również Św. Michała który wg. legendy wygnał Szatana czy też tę negatywną siłę do Otchłani.
David - Czy symbolika Otchłani ma coś wspólnego z tym, że te reptiliańskie demony z innego wymiaru są w jakiś sposób zamknięte w czasoprzestrzennym więzieniu i nie mogą się wydostać, mogą się wydostać tylko kiedy sprowadzi się je w ten sposób?
Arizona - Tak, chcą się wydostać z tego wymiaru, zostali wtrąceni do tego wymiaru i nie mogą tego wymiaru opuścić. O to właśnie chodzi z Otchłanią, o bycie w innym wymiarze, ma to coś wspólnego z czwartym wymiarem (czasem). I zanim wiedziałam na przykład o czym mówię, zanim zdawałam sobie sprawę, że mówię, mówiłam rzeczy moim terapeutom i innym którzy przeżyli, że czwarty wymiar jest wymiarem od którego należy trzymać się z daleka.
Nie rozumiałam w tamtym czasie całości.
David - Dlaczego te rytuały mają miejsce w pewnych kluczowych dniach w roku i tak często są powiązane z fazami Księżyca?
Arizona - Ponieważ Księżyc ma wpływ na tę planetę jak również Słońce. Są również rzeczy mające miejsce, różne rzeczy mają związek ze słońcem ale jest to bardzo cykliczna rzecz z Księżycem. Mają miejsce podczas pełni, nowiu, ma to związek z aktualną religią. Używają druidycznej religii, którą przejęli i wciąż używają egiptologicznych typów religii i łączą to z druidyzmem. Aktualnie nazywają siebie druidycznymi albo druidami i druidyzm jest związany z cyklami Księżyca.
Ma to związek z zasiewem, żęciem i żniwami i jest tak wiele dni których mogą tego użyć dla ich własnego celu i końca którego chcą.
Jest wiele rytuału, rytualizacji z druidyzmem i "kochają" tą rytualizację.
David - Więc opisz nam jeden z tych rytuałów, którym przewodziłaś na najwyższym szczeblu tego globalnego bractwa. Co się działo?
Arizona - Są ludzie którzy byli wychowani od urodzenia, byli wychowani by być rytualnymi ofiarami. Mam problem z tym czego się teraz dużo sprzedaje, zwłaszcza przez Fundację Syndromu Fałszywych Wspomnień.
David - Jak ci wszyscy ludzie mogą znikać, albo jak wszystkie te dzieci mogą się rodzić?
Arizona - Pracowałam z pielęgniarką położną przy domowych porodach i bardzo łatwo jest nie zarejestrować dziecka kiedy się rodzi. I mają te wszystkie dzieci, które porywają i przywożą z innych krajów i nikt za nimi nie tęskni ponieważ są to Kraje Trzeciego Świata. Dzieci mają najwięcej energii, najczystszą energię i są najwyższą formą ofiary. Terroryzują te dzieci i kontrolują te dzieci umysłowo.
I na rytuałach, w czasie kiedy są sprowadzone na rytuał mogą być znarkotyzowane, albo nie są znarkotyzowane tylko w odmiennym stanie umysłu. Z powodu kontroli umysłu i są używane jako faktyczne ofiary krwi podczas tych rytuałów, ponieważ reptilianie potrzebują ich krwi i zabierają określone organy z ich ofiar. Zależnie od daty, wiesz, od daty z którą rytuał może być związany tej daty.
Ale podrzynają im również gardła od lewego do prawego ucha i krew jest zbierana do kielicha. I przechodzi on pomiędzy reptilianami a potem przechodzi pośród ludzi którzy uczestniczą w tych rytuałach. I zdają się mieć, nawet kiedy wydają się nieobecni, większość z tych ludzi wydaje się być świadomych tego co robi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> NOWA HISTORIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin