Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Różne przekazy dla Nowej Ziemi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 8:20, 14 Cze 2012    Temat postu: Różne przekazy dla Nowej Ziemi

Strefy wolnej energii”
Agartanie przez Grega Gilesa 28.05.2012 [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie z niemieckiego Teresa Serafinowska

Strefy wolnej energii będą określonymi obszarami miejsc, w których do dyspozycji dla każdego będzie oddana czysta i wolna energia bez opłat i kosztów – wszędzie tam, gdzie jesteście gotowi wziąć udział w tych projektach. Co chcielibyśmy zrobić, to usunąć wasze obecne sposoby dostarczania energii do waszych domostw i zastąpić je instalując nowe technologie zapewniające zaopatrzenie w czystą, wydajną energię w waszych domach. Te projekty będą przeprowadzane na całym świecie i nastąpi czas, kiedy każde domostwo na waszej planecie będzie zaopatrzone w ten postęp technologiczny otrzymując czystą energię bez kosztów dla jej uczestników.

Aby wziąć udział w tym programie, prosimy tych, którzy są gotowi do podjęcia zmian w swoim gospodarstwie domowym, aby uczynili swoje imiona dostępnymi dla nas albo telepatycznie, albo poprzez komentarze lub wpisy w waszych portalach społecznościowych a my wprowadzimy wasze nazwiska do naszej bazy danych do uwzględnienia w tym projekcie. Efektem tej technologii jest zupełnie nowa droga wykorzystywania energii z atmosfery, która otacza waszą Ziemię. Ten obszar waszej planety jest wam znany jako stratosfera, a energia jest tu osiągalna do użytkowania dzięki zastosowaniu urządzenia zainstalowanego w waszym mieszkaniu lub domu. Urządzenie to pochłania wypromieniowywaną energię otaczającą waszą planetę. Następnie ono wyczyści tą energię przed użyciem w celu napędzania urządzeń, ogrzania i oświetlenia domu. Czego nie może zrobić, to nie może napędzić samochodów, pociągów, autobusów i samolotów, lecz mamy inne sposoby do napędzenia tych systemów transportowych, które są ważne w waszym dzisiejszym świecie.

Chcielibyśmy rozpocząć z wprowadzeniem tych urządzeń energetycznych w domach tych, którzy są gotowi wziąć udział w naszych programach inicjujących wprowadzanie tych technologii do waszego świata. Będziemy obserwować publiczne dostępne portale społecznościowe, aby sprawdzić wasze odpowiedzi na naszą ofertę. Mamy nadzieję, że duża liczba z was jest gotowa wziąć udział w tym programie, ponieważ wierzymy, że duża ilość użytkowników tej technologii podziała na rzecz wielu naszych innych projektów, które chcemy wprowadzić jak „lodołamacz,” który wspaniale posunie naprzód wasz świat i wielu poruszy.

Wprowadzanie tych urządzeń energetycznych chcemy rozpocząć w najbliższych miesiącach nie później niż we wrześniu, lecz zawsze należy brać pod uwagę, że terminy są płynne i mogą zajść nieprzewidziane zmiany w harmonogramach z milionów powodów i komplikacji wynikających z kryminalnej działalności kabała. Oczywiście oni nie będą bardzo zadowoleni, kiedy odkryją, że idziemy do przodu z dystrybucją tych urządzeń darmowej energii. Stanowi to jeden z największych punktów ich własnych dyskusji, ponieważ postrzegają to jako największe zagrożenie dla ich władzy. Przy tej okazji mamy przyjemność odebrać im tak dużo ukradzionej mocy, ile tylko możliwe i zadać cios ich nielegalnemu i sprzecznemu z konstytucją imperium. Ich przestępcze organizacje po wprowadzeniu tych instalacji wolnej energii natychmiast zaczną rozpoznawać zniszczenie ich struktury mocy i, ponieważ gromadzenie energii i jej sprzedaż dla was, ludzi, zakończy okup napełniający bogactwem kieszenie wielu członków waszego przestępczego kabała

Poprzez odebranie waszego prawa do czystej energii otrzymujecie z powrotem prawo do istnienia na waszej planecie bez płacenia komukolwiek jakichkolwiek czynszów, podatków czy opłat. To jest jeden z naszych głównych celów tu na waszym świecie i my, Galaktyczna Federacja Światła, nie odejdziemy, dopóki wy, nasi bracia i siostry na Ziemi, nie zostaniecie uwolnieni spod tyranii i kontroli ciemnych mistrzów. Uwolnienie was z niewoli ciężkich podatków i represji poprzez energię, która dla każdego będzie oddana do dyspozycji i na waszej planecie jest zupełnie darmowa, jest zadaniem, które zamierzamy przeprowadzić skutecznie, ponieważ widzimy to jako zmianę trendu dla tych, którzy sprawują władzę na waszym świecie. Chcemy oddać moc wam, ludziom, i zostawić określone wytyczne i dyrektywy, które zapewnią, że ludzie na zawsze posiądą moc, zanim odjedziemy, aby wspierać kolejny świat w uwalnianiu się od ograniczeń, które wiążą ich życie z harówką, trudem ograniczeniem wolności i praw.

Nasza praca tutaj nie jest nawet w przybliżeniu osiągnięta, ponieważ jest jeszcze wiele do zrobienia dla nas i dla was. Pomóżcie nam sobie pomóc w przeprowadzaniu tych zmian w waszym społeczeństwie rozprzestrzeniając te informacje tak szeroko, jak to możliwe. Nie pozwólcie się wyśmiać ani sprzeczać się z tymi, którzy jeszcze nie rozpoznali szerszego obrazu, że w taki czy inny sposób związani jesteście z zadaniem bycia źródłem informacji dla tych nowych pomysłów i idei. Jeśli już was zachęciliśmy, będziecie postrzegani jako pionierzy waszego nowego świata, ponieważ w nadchodzących dniach wszyscy rozpoznają, że to, co dzisiaj mówicie, jest podglądem przyszłości każdego, kto nazywa tą ukochaną planetę Domem.

Jaka to będzie radość dla waszej rodziny kiedy będą włączali włącznik światła lub urządzenie i skorzystają z waszej technologii napędzonej przez naszą, którą będziemy szczęśliwi mogąc podzielić się z naszymi przyjaciółmi. Wspólne korzystanie z tej technologii postrzegamy jako pomost, który będzie budowany pomiędzy naszymi cywilizacjami - wy z Ziemi, a my z gwiazd. Czy naprawdę nie dostrzegacie, ile z waszego ciężko wypracowanego bogactwa możecie zatrzymać dla lepszego wykorzystania dla was i waszych rodzin? Jesteśmy bardzo podekscytowani przedstawiając wam nasz pierwszy dar technologiczny i cieszymy się mogąc widzieć wiele z waszych imion, które przesyłacie nam telepatycznie lub oficjalnie na stronach portali społecznościowych. Mamy pracowników, którzy są gotowi obserwować te witryny i reakcje na naszą ofertę, dając wam te darmowe urządzenia do kumulowania energii, które mogą być łatwo instalowane w waszych domach.

Jak zaprezentujemy wam te urządzenia, jest sprawą, którą wyjawimy wam w późniejszym terminie, kiedy poczujemy się lepiej w związku z pozycją waszych przestępczych kabałów i ich sługusów. Dotychczas nadal swobodnie wędrują przez wasz świat, lecz to się zmieni i to na dobre. Widzimy te aresztowania owych indywiduów jako bardzo ważny krok dla waszego świata i dla was ludzi i apelujemy dziś do członków drużyny, aby przejęła to wielkie zadanie i wzmogła starania, aby to zdarzenie mogło stać się rzeczywistością. Jeszcze raz chcemy wyjaśnić, że cały czas jesteśmy przygotowani wspierając waszą ochronę przed tymi z waszego świata militarnego, którzy podejmują próby, aby przeszkodzić temu procesowi w jakiś sposób.

Jak już powiedzieliśmy, uczynimy wszystko, co w naszej mocy, abyście bez zakłóceń mogli pójść do przodu zabezpieczając wasze starania przed wszelkimi grupami zbrojnymi czy frakcjami politycznymi, które nadal są związane z waszymi organizacjami przestępczymi. To chcemy zrobić dla was, jednak nie możemy przejąć za was aresztowań, ponieważ to jest wasz świat i wy musicie odebrać go tym, którzy wam go ukradli. W ten sposób musi się to odbyć i mamy nadzieję, że ludzie waszego świata mogą zrozumieć i rozpoznać, dlaczego jest dla was takie ważne odebranie od nich waszych przywilejów i prawa do życia w świecie uwolnionym od tych, którzy pomysł na życie rozumieją tylko jako więcej mocy, pieniędzy, kontroli, oraz walki i trudności dla tych, o których myślą, że ich posiadają, jak wiele aktywów na swoich kontach.

Jesteśmy tu, aby wspierać was w uwolnieniu spod niewoli, lecz my nie możemy i nie chcemy tego wszystkiego robić za was. Podejmiemy wszelkie środki, aby was wesprzeć, abyście mogli przeprowadzić zmiany i oczekujemy waszej akcji lub próśb do nas o dalszą mądrość, która wesprze wasze zadania. Oczekujemy od was odpowiedzi, nasi bracia i siostry na przednim froncie i życzymy wam wszystkiego najlepszego za wasze starania - przywrócenia suwerennych praw wolności dla ludzkości na waszej planecie, która została wam odebrana przez te indywidua.

Chcemy wkrótce zobaczyć wasze działania, ponieważ jest wiele programów i projektów, które wszystkich was wspaniale na tak wielu poziomach wesprą, co do których życzymy sobie, ze będą wprowadzone do nowego świata. Wasze obecne życie w trudzie, to, co dzisiaj stanowi konieczne składowe dla przeżycia w porównaniu do życia na wolności będzie nie do rozpoznania,. Z życia, które opiera się głównie na konieczności przetrwania, wejdziecie w życie bazujące na wewnętrznym życzeniu wyrażania siebie w sposób kreatywny, naukowy i w sztuce oraz dzielenie się wszystkimi darami, które wraz z innymi będziecie wytwarzali na całym świecie darmowo. To jest możliwe dla waszego świata i to czeka na was, abyście wzięli to w posiadanie.

Teraz wybierz drogę, którą chcesz dzisiaj opuścić. Wybierz ścieżkę, którą chcesz zostawić wchodząc rzeczywistość, jaką wybrałeś na swoją własną opcję. Możecie osiągnąć inne opcje, w których będziecie mieli więcej swobody i luksus większy niż to, czego doświadczacie obecnie. Tam jest więcej drzwi, które mogą się dla was otworzyć i otworzą się, gdy zapukacie, a wtedy poprowadzą was korytarzami, które umożliwią nową egzystencję, nową rzeczywistość, wykraczającą poza obecną trójwymiarową konstrukcję umysłu i materii.

Te drzwi zawsze były dla was otwarte. Zawsze były sposoby na opuszczenie tego, co nie służyło wam i wyższemu celowi Wszechświata. Wy jako suwerenne Dusze w podróży wyborów nigdy nie byliście połączeni z rzeczywistością, jakiej już nie chcielibyście doświadczać. To prawo dotyczy was i dzisiaj i waszej rzeczywistości, dokładnie jak każdego dnia i okresu waszego życia. Patrzymy, jak zaoferować wam możliwość opuszczenia tej rzeczywistości na waszych własnych warunkach i odpowiednio do waszego harmonogramu, jaki sobie wybraliście na pobyt tutaj.

Nie każdy decyduje się opuścić ten paradygmat. Nie każdy jest przygotowany na wolność, która czeka poza tą iluzją. Nie każdy poznał wszystkie lekcje, jakie są do dyspozycji w tym środowisku, nie każdy doświadczył tego wszystkiego, czego chciał/a się nauczyć tu, w twardej materii. Pamiętajcie o tym i pamiętajcie, że nie ma właściwych ani fałszywych wyborów, ponieważ wszystko zależy od osobistych ustawień i nikt nie wie lepiej, co ktoś inny ma do przeżycia, niż każdy sam.

Jak osoba decyduje się iść, to również jest sprawa osobistej postawy. Niektórzy mogą zdecydować, że chcą przejść przez doświadczenie śmierci. To jest w porządku, ponieważ dla wielu wybór i metoda odejścia do wyższych wymiarów jest kierowana poszukiwaniem nowych doświadczeń. Dla innych ta metoda nie jest odpowiednia i oni wybierają metody alternatywne do opuszczenia tej rzeczywistości, zaczynając nowe życie poza własnymi ograniczeniami. Dla tych Dusz wzniesienie z ciałem jest metodą, której chcą użyć jako środka do przejścia do wyższych królestw tego Wszechświata. Te Dusze dokonały wyboru, że nie chcą już więcej przeżywać śmierci i ponownych narodzin, jednak życzą sobie kontynuacji inkarnacji bez stopowania i zaczynania od nowa, co mogłyby zaszkodzić pięknemu strumieniowi ich podróży.

Wszystko to jest kwestią osobistego gustu i nastawienia a my mówimy wam, abyście pozwolili innym, niezależnie od tego jak są wam bliscy, by wzięli sobie cały czas na tym świecie, jakiego potrzebują i sami zdecydowali, jak chcą kontynuować swoją podróż - zawsze ze świadomością, że ich podróż faktycznie jest kontynuowana. To właśnie w ten sposób niech postępują dalej i niech różnią się od was. Jeśli możecie to zrobić, zrobicie swoim bliskim wielką przysługę, ponieważ dla każdego z nas jest konieczne odnajdywanie tego co wzbudza nasze uczucia i pozwala naszym sercom harmonijnie śpiewać.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła
[b][/b]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GUIDMUN dnia Czw 8:21, 14 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 14:42, 01 Lip 2012    Temat postu:

„Twój anioł Wniebowstąpienia”
archanioł Michał przez Natalie Glasson [link widoczny dla zalogowanych] tłumaczenie Teresa Serafinowska


Z najgłębszą miłością otulam was moją energią, jestem archanioł Michał i przynoszę ważną wiadomość, która wspomoże was w procesie wstępowania i umożliwi przeprowadzenie pewnych przygotowań.

W trakcie wędrówki po Ziemi każdemu człowiekowi towarzyszy grupa przewodników, którzy pozostają w ciągłym kontakcie z jego energią i świadomością. Pośród tej grupy prowadzącej i wspierającej są również istoty anielskie. Każda istota anielska posiada cechy Duszy Stwórcy i została skierowana, aby dzielić się z wami tymi jakościami, żebyście mogli wchłonąć ich energię i ją w sobie aktywować. Zrozumienie cech, jakie nosi w sobie każdy połączony z wami w tym życiu anioł oferujący wam koncentrację na duchowym wzroście, to wspaniały proces. Możecie oddać się nauce tych jakości i je ucieleśniać, jak to czynią wasi aniołowie. Często się mówi, że wasi przewodnicy towarzyszą wam przez wiele wcieleń na Ziemi, chociaż niektórzy przez jakiś czas mogą być bardziej aktywni, a pozostali w tym czasie nieco się wycofują. Zasadniczo towarzystwo przewodników pozostaje ciągle to samo, nawet, jeśli wydaje się wam, że nastąpiła ich wymiana. Oni pozostają z wami na zawsze; po prostu czasami odgrywają mniejszą rolę w rzeczywistości i na duchowej ścieżce.

W tym przejściowym okresie ogromnego wzrastania przyciągacie do siebie towarzystwo swoich przewodników jeszcze silniej. To oznacza, że ciągle jesteście z nimi połączeni sięgając po ich spokój, akceptację i porady. Jeśli budujecie wokół siebie zwarty krąg energii i zaczynacie więcej rozumieć łącząc się i współbrzmiąc z własnymi przewodnikami, wtedy zauważacie, że doświadczacie poczucia wielkiego bezpieczeństwa i przechodzicie przez proces wstępowania z większą łatwością.

Następnie, kiedy nawiązujecie głębszą więź ze swoimi przewodnikami, zaczynacie rozumieć, że każda Dusza mianowała jednego ze swoich anielskich przewodników, aby w tym czasie strzegł wszystkich elementów procesu wznoszenia. To najbardziej zaufany anioł tej Duszy, i prawdopodobnie pomagał jej w różnych fazach tego procesu we wcześniejszych wcieleniach i na poziomach wewnętrznych. Wiedza, że każdy ma takiego anioła, oznacza zrozumienie swojej Duszy. Można powiedzieć, że ten anioł jest najlepszym przyjacielem wznoszenia dla każdej Duszy. Chcę wam uświadomić, że każdy ma własnego Anioła Wniebowstąpienia, a gdy się z nim współpracuje, można przyspieszyć proces i otrzymać, co potrzeba. Ten Anioł Wniebowstąpienia zna plany Stwórcy dla Ziemi, Boskie plany dla waszego kraju zamieszkania, Boskie plany dla waszej grupy dusz, Boskie plany dla każdej Duszy, Boskie plany dla waszych interakcji z rodziną i przyjaciółmi, Boskie plany dla waszej rzeczywistości na Ziemi jak również zrozumienia własnego celu. Wasz Anioł Wniebowstąpienia jest w stanie utkać to wszystko ze sobą tak, aby mieć pewność, że wszystko jest Bosko doskonałe i zgodne z Boską wolą upewniając się, że w swojej rzeczywistości i duchowym wzroście otrzymujecie wszystko, czego potrzebujecie. Jeśli wyobrazicie sobie, że pielęgnujecie roślinę i czule się o nią troszczycie dając jej wszystko, czego potrzebuje, to właśnie każde z was jest taką rośliną, a osobisty anioł jest jej opiekunem.

Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia chcieliby was zachęcić do utrzymywania w nadchodzących miesiącach podwyższonych wibracji, abyście rozumieli własną energię oraz wibracje, a także, abyście uzyskali lepsze poczucie jasności i osobistego komfortu. Możecie prosić swojego anioła o odpowiednią porcję anielskiego Światła, szczególnie z własnej Duszy, abyście mogli, dzieląc się nim z całą swoją Istotą, pozwolić sobie na wykąpanie się w nim i jego wchłonięcie. Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia dają wam nie tylko wartościową energię - jak witaminy i minerały dla ciała świetlistego i Duszy, lecz umożliwią rozpoznanie siebie i swojej Duszy, ponieważ rozumieją was i całą waszą duchową ścieżkę ze wszystkimi szczegółami. Tak oto wasi Aniołowie Wniebowstąpienia stają się dla was wielką pomocą, a wy zaczynacie lepiej rozumieć własną przeszłość i sposób dojścia do tej rzeczywistości ze świadomością celu oraz tego, kim jesteście i co robicie.

Poprzez utrzymywanie swojej energii w wysokich wibracjach wasi aniołowie pomagają wam i waszym Duszom zachować równowagę w tych czasach transformacji. W stanie harmonii możecie zachować jasność i świadomość tego, co zachodzi na każdym etapie duchowej przemiany. Z silnym opanowaniem i dobrym samopoczuciem we własnej energii będziecie gotowi przyjąć nowe wibracje i przygotować się na aktywację Mądrości Światła swojej Istoty. Wasi aniołowie będą w stanie wesprzeć was podczas kotwiczenia nowych wibracji Światła i poszerzania całej waszej Istoty. Każdy człowiek potrzebuje takiego wsparcia, ponieważ w najbliższych czasach może zaistnieć wiele strachu i zamieszania.

Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia zawczasu wiedzą, co się wydarzy, jakie energie napotkacie, zakotwiczycie, aktywujecie i czego doświadczycie, a także, jaką mądrość w sobie rozwiniecie. Podczas snu przechodzicie przez ćwiczenia i doświadczacie przejść, chociaż niewielkich, w wewnętrznych przestrzeniach. Dlatego wasi aniołowie i wy sami na określonym poziomie zawsze wiecie o przejściach na kolejny poziom wzrostu, nawet, kiedy na poziomie fizycznym nie macie o tym pojęcia. Od teraz do grudnia 2012 nastąpi wiele przejść i małych przemian, one będą kontynuowane i intensyfikowane, również w kolejnych okresach. Na wewnętrznych poziomach już przeżyliście poszerzenie z grudnia 2012. Na płaszczyznach duchowych i energetycznych prawdopodobnie rozumiecie więcej niż kiedykolwiek na płaszczyźnie ziemskiej, jednak to jest tak subtelne, że ledwo daje się zauważyć, ponieważ całe przygotowanie można dostrzec tylko z poziomu energetycznego. Mam nadzieję, że to pomoże wam zrozumieć, jak ważni w tym czasie są wasi Aniołowie Wniebowstąpienia. Pamiętajcie też, że Aniołowie Wniebowstąpienia mogą być aniołami Przewodnikami, o których nie mieliście pojęcia, to nie muszą być koniecznie nowi aniołowie.

Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia mają możliwość wykorzystania swojej energii do przekazania wam specjalnych kodów i wzorców energetycznych. Aktywując na nowo pradawne związki oraz oferując istotę przewodnictwa, wspierają i wspomagają was w odgrywaniu waszej boskiej roli. Wszystko, co musicie zrobić w tych świętych czasach lub w odpowiednim momencie rzeczywistości, to poprosić swojego Anioła Wniebowstąpienia o pomoc, prowadzenie i boską interwencję

Pozwólcie sobie stworzyć połączenie ze swoim Aniołem Wniebowstąpienia, czując jego energię, imię, cechy i dźwięk wibracyjny. Cieszcie się tym, jakbyście podczas tego procesu łączenia i przyjaźni odkrywali nowego przyjaciela, ponieważ to jest budowanie partnerstwa w celu wsparcia przemian na Ziemi.

Oczywiście, możecie też poprosić moją energię o pomoc w tym czasie, a ja w odpowiedzi na wezwanie wesprę połączenie z waszym Aniołem Wniebowstąpienia.

Inwokacja

„Otwieram się energetycznie na proces przyjęcia i akceptacji mojego Anioła Wniebowstąpienia. Proszę moją Duszę o wyjście naprzód i zintegrowanie się z moją całą Istotą, o wsparcie mojego przyjęcia i połączenie z moim Aniołem Wniebowstąpienia. Wraz z energią mojej Duszy, która płynie z mojej czakry serca, proszę, aby energia mojej Duszy stworzyła wokół mnie i dla mnie święte miejsce.

Upoważniam i proszę moją Duszę i mój umysł o uwolnienie od wszelkich wątpliwości, lęków czy niedowierzanie oraz zachęcam mój umysł do otwarcia i uwrażliwienia na wibracje mojego Anioła Wniebowstąpienia.

Teraz wołam mojego Anioła Wniebowstąpienia i proszę, aby stanął przede mną przekazując energię ze swojej Esencji do mojej Istoty. Otwieram moje serce z czułą wrażliwością. Aniele, pozwól nam połączyć i wymienić nasze energie.”

(Pozwól sobie przez chwilę odczuwać to połączenie – tak długo, jak chcesz)

„Proszę, wyjaw mi swoje energetyczne imię, barwę Światła, jakim emanujesz i cechy, jakie utrzymujesz, abym mogła/mógł je przyjąć. Proszę, podziel się ze mną teraz tymi informacjami, abym mogła/mógł je odczuć i zrozumieć, kiedy będę gotowa/gotów.

Złączenie naszych energii to wielkie święto. Teraz mam świadomość pracy, jaką wspólnie wykonaliśmy na poziomie wewnętrznym i proszę, aby te informacje wpłynęły do mojej Istoty w boskiej synchronizacji. Kocham Ciebie bezwarunkowo i proszę o Twoją pomoc w moim procesie Wniebowstąpienia na Ziemi ze wszelką wiedzą i prowadzeniem, jakie jest możliwe dzięki boskiej woli Stwórcy. Dziękuję.”

Mam nadzieję, że uznacie to połączenie za wielką pomoc, i chcę jeszcze dodać, że niektórzy z was mogą mieć też po dwóch Aniołów Wniebowstąpienia.

Z bezwarunkową anielską miłością,
archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 17:26, 25 Sie 2014    Temat postu:

Dla tych, którzy chcą wiedzieć coś na temat innych istot zamieszkujących Ziemię:

[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin