Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bogini Wolności

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MAITREYA
AdministratorDołączył: 18 Sty 2007
Posty: 276
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SAMARTEN

PostWysłany: Pon 16:13, 19 Lut 2007    Temat postu: Bogini Wolności

GŁOS ZE ŚWIĄTYNI
Świątynia ObecnościDumnie prezentuje Dyktanda Wniebowstąpionych Mistrzów

Wrzesień 11, 2001 - Bogini Wolności - Tucson , Arizona
WOLNOŚĆ MOŻE BYŁA ZAATAKOWANA, ALE WOLNOŚĆ STOI I BĘDZIE STAŁA NA ZIEMII !Ja, Bogini Wolności, reprezentuję waszą sposobność zaangażowania się w przywoływanie Światła Boga z wolnego wyboru. Czy nie zechcielibyście usiąść podczas gdy przemówię do świata i Posiadaczy Światła.


Tego właśnie dnia zostaliśmy sprawdzeni na pewną skale, fundamencie Płomienia Wolności Stanów Zjednoczonych. Mówię My, umiłowani, ponieważ My - Wniebowstąpieni Mistrzowie - stoimy z wami na ziemi zawsze kiedy jest to możliwe aby utrzymać w posłuszeństwie jakikolwiek sztorm energii , wielki lub mały , rzucony przeciwko waszemu strumieniowi życia. Nie jest to nasze stanowisko tylko w stosunku do ludzi ze Stanów Zjednoczonych ale w stosunku do wszystkich z was , którzy są ludźmi kochającymi Wolność na całej ziemi. Gdziekolwiek możecie żyć tam reprezentuję waszą Wolność właściwego wyboru i stania się Bogiem-w-Działaniu !


W chwili kiedy część Nowego Yorku leżąca blisko statuy służącej jako moja Ogniskowa została rozbita i obrócona w gruzy , obiecuje wam, że terroryzm nie roztrzaskał Duchowego Ogniska Mojego Światła , które jest zawsze obecne. Zrozumcie umiłowani, że nawet jeśli panuje tam wielki chaos i zamieszanie , nawet pomimo wielkiej utraty życia, także tej nocy jest Wielkie Udostępnienie Światła. Nie wszystko stracone ! Nie ulegajcie defetystycznej postawie bez względu jak poważna wydaje się bitwa bo możecie przegrać największą bitwę ze wszystkich ! Gdyż ta przemoc , tak straszna jak się pojawiła , jest tylko jedną potyczką na ekranie życia.


Obejmujemy bardzo drogo każdy i wszystkie Strumienie Życia dotknięte tym kataklizmem. Uległość wobec terroryzmu w jakiejkolwiek formie nie ma miejsca na Ścieżce osiągania mistrzostwa przez jakichkolwiek Synów i Córki Boga. To wydarzenie nie powinno być postrzegane jako test zaaranżowany lub pozwolony przez nas. Testy mogą być przezwyciężone a Inicjacje przechodzą przez okoliczności o dużo mniejszej wadze.


Mówię teraz w imieniu Rady Karmicznej. Tak ,wiedzieliśmy że wyłaniało się to nagromadzenie negatywności. Ale tak jak we wszystkich sprawach obejmujących ludzką wolną wolę , jest ona zawsze niejasna aż do ostatniego momentu, dokładnie tego, gdzie lub jak taka erupcja mogła by się wydarzyć. Pomimo wszelkich naszych starań w stosunku do was Synów i Córek Boga na ziemi spoczywa to wciąż w zbiorowych decyzjach wolnej woli podejmowanych każdego i przez wszystkie dni przez całą ludzkość , które określają gdzie i jak równowaga może być lub będzie utrzymana.


Ostatnie przybycie Boga Harmonii złagodziło ogromną ilość strat w stosunku do tych ataków. Utrata życia w tym przejściu jest naprawdę wielka, tymczasowo zakłóca spełnienie Boskiego Planu dla wielu Strumieni Życia. Niemniej jednak nie da się tego porównać do wagi tego co mogłoby się wydarzyć gdyby Bóg Harmonii nie okrył ziemi promieniowaniem Harmonii i wielkim naciskiem Światła z Jego Serca i z Wielkiego Centralnego Słońca. Ameryka mogła by doświadczyć o wiele większej straty bez Jego Światła. Zrozumcie, umiłowani, że gdziekolwiek jest to możliwe Rada Karmiczna przyznaje Dyspensy nadzwyczajnych ilości Światła dla załagodzenia największych kataklizmów jakie mogłyby się wydarzyć się na ziemi.


Jednakże nasze Wstawiennictwo wymaga tego żebyście wy jako oddani Synowie i Córki Boga utrzymywali Płomień w waszych Sercach i przywoływali Święty Ogień ; musicie kroczyć dalej z Kielichami uniesionymi wysoko i inwokować ten Płomień. Prawdziwie są tacy na świecie, którzy także podnoszą swoje pochodnie wysoko , mimo że tego nie wiedzą. Wielu takich nieprzebudzonych entuzjastów ciągle oczekuje świadomego rozpoznania prawdy , którą już znają w swoich Sercach. Nie znają jeszcze pełni Poświęcenia i duchowych Dyscyplin , którymi jednak instynktownie zajmują się do ograniczonego stopnia.


W odpowiednim czasie w przyszłości pojawi się sposobność dla wielu z tych Strumieni Życia aby przybyły w pełną budzącą się świadomość ich Boskiej Rzeczywistości. Oczekujemy dnia kiedy dodany nacisk ich podań wzmocni zbiorowy wysiłek tych z was , którzy już są pod baldachimem tej zewnętrznej działalności Wniebowstąpionych Mistrzów na ziemi , Świątyni Obecności.


Dobrze rozumiemy jak dalece poważne poczucie straty i separacji od ukochanych może się odbić na ciałach mentalnych i emocjonalnych każdego dotkniętego przez tę gwałtowną i nagłą zmianę. Przez rozszerzenie Płomienia Komfortu Ducha Świętego Maha Chohan udostępnił pełnię Swej Miłości tego popołudnia podczas kiedy wy byliście zaangażowani wysyłaniem wołań. Jego instrukcje , które wy Światło rozszerzacie - w każdym wołaniu jakie czynicie poza waszą osobistą przestrzeń , włączając tych śpiących Posiadaczy Światła , którzy nie wiedzą jak wykonać wołanie jest ważną częścią Pracy którą przyszliście wykonać.


Wiedzcie że jako rezultat waszych wezwań i dekretów wielu otrzymało natychmiastowe uwolnienie od ich poczucia obciążenia znajdując w zamian Światło Maha Chohana. Oni już dobrze znają Jego Promieniowanie , jeśli nie Jego osobę, ponieważ znają Oddech Życia.


Wiedzcie, umiłowani, że My nadal pozostajemy czujni z wszystkimi Chohanami Promieni z Potężnym Herkulesem i z wszystkimi Elohimami, aby utrzymać równowagę przeciw takiemu terroryzmowi kiedykolwiek Wielkie Prawo pozwoli. Rozumiemy także to , że pewne oczyszczenie nastąpi zanim wielkie udostępnienia Światła dla ziemi będą mogły mieć miejsce. Nie dzieje się to z naszego wyboru , umiłowani. Jest to bezosobowe działanie Kosmicznego Prawa. Jest to część niezmiennych Praw przyczyny i skutku rządzących całym życiem wszędzie. Niemniej jednak nasza największa sposobność do złagodzenia takiego oczyszczenia pojawia się wówczas kiedy oddani studenci Światła z podniesionymi Kielichami i Sercami Ognia pilnie wzywają Światło. Udziela to największej i najwyższej drogi konstruktywnej zmiany przez Boskie Mistrzostwo Sztuki Słowa Mówionego.


Dlatego, wiedzcie dobrze, umiłowani, że jest to naprawdę doniosłe wydarzenie kiedykolwiek Posiadacz Światła decyduje się przyłączyć do szeregów Torch Bearers (Niosących Pochodnię) Świątyni. Ten zakon nie jest jedynie socjalną organizacją gdzie studenci wpadają i wyskakują na usługi dekretowe kiedykolwiek zażyczą sobie wymasowania swoich czterech niższych ciał Światłem. Urząd Niosącego Pochodnię daje do zrozumienia Hierarchii waszą ochotę do przyjęcia stałości i odpowiedzialności za podtrzymywanie wszystkiego tego za czym stoją Wniebowstąpieni Mistrzowie dzisiaj na ziemi - nie tylko wpatrując się czule wstecz w chwalebne dni przeszłości. Znaczy to aktywne angażowanie się w Światło dzień za dniem, stawanie się Naszym Światłem i utrzymywanie wówczas nasłuchującego ucha w kierunku własnej Obecności Boga oraz wykuwanie tej najwyższej Unii ze swoją Obecnością.


Mówimy surowo kiedy wydarzenia tej kataklistycznej natury zdarzają się na ziemi. Wiedźcie dobrze że My widzieli byśmy to inaczej gdyby istniały inne środki otwarte dla nas. Przywołuję waszą uwagę do tej najbardziej krytycznej, niezbędnej pomocy , która zależy całkowicie od was, naszych ucieleśnionych uczniów wszędzie. Dlatego, spoczywa to na wszystkich Posiadaczach Światła , którzy wiedzą o Naukach Wniebowstąpionych Mistrzów aby zdopingowali się w skoncentrowanym i zjednoczonym wysiłku. Łącząc siły jako Niosący Pochodnię i popierająć nasz obecny instrument bezpośredniego dosięgania ludzkości - mianowicie Świątynię Obecności - umożliwiacie naszemu Wielkiemu Światłu przepływ na ziemię w największym możliwym stopniu.


Z przeminięciem naszych poprzednich Wysłanników wielu , którzy nazywają siebie uczniami Wniebowstąpionych Mistrzów, tak samo jak i ich przywództwo, przyjęło raczej dogmatyczną atmosferę wyższości i krótkowzroczności czego rezultatem była bezprawna sprzeczka i w konsekwencji słabość w wewnętrznych sprawach tych Ruchów. Bez wyjątku, każdy poprzedni Ruch trzymał się kurczowo poglądu że ich Wysłannicy byli ostatnimi których My kiedykolwiek sponsorowaliśmy. Każdy w kolejności był w poważnym błędzie. Nadszedł czas dla tych z was z poprzednich Ruchów abyście odłożyli na bok wasze ludzkie opinie o tym co My Wniebowstąpieni Mistrzowie wybraliśmy uczynić w naszej większej Mądrości. Wasze założenia są kompletnie błędne i przez to jeszcze bardziej tragiczne. Poddajcie swoje kruche ludzkie opinie własnej Boskiej Obecności, pozwólcie Nam decydować i pozwólcie naszemu Światłu płynąć! Ponieważ My, Wniebowstąpieni Mistrzowie a w szczególności Rada Karmiczna uważa , że jest to najwyższy czas dla wszystkich zaprzysiężonych Uczniów Wniebowstąpionych Mistrzów aby zjednoczyli Nasz Sztandar i przywoływali Światło Boga jako jedno Grono w Świątyni!


Oceńcie dobrze ! My wiemy o czym mówimy! Ponieważ stwardniałe granice podziału i oddzielenia w poprzednich Organizacjach Wniebowstąpionych Mistrzów są nie zdrowe na ziemi. Ci ze Świątyni wielokrotnie wyciągali Gałązkę Oliwną pojednania lecz była ona odrzucana za każdym razem! Rada Karmiczna nie będzie dłużej aprobować tego bezbożnego ducha wyłączności i wyższości ! Nie jeśli uważacie siebie za Naszych Uczniów.


Jeśli nasza pomoc jest ciągle odrzucana, nastąpi rozwiązanie szeregów tych Organizacji i więcej ich nie będzie. Ponieważ my pragniemy aby wszyscy nasi uczniowie byli zelektryzowani przez nasze Światło kiedy je udostępniamy dla Boskiego Celu i dla Zbawienia tych malutkich , którzy nie znają wagi okoliczności które ich otaczają oraz tych, którzy istotnie pozwalają innym myśleć i decydowć w tych sprawach za nich.


Poznajcie dobrze, umiłowani , czy powinniście kontynuować oddzielanie się od Naszej Działalności - w której jesteśmy aktywni dzisiaj, a nie w przeszłości - i że jest to tylko kwestia czasu kiedy wasza własna Obecność Boga wybierze przeadresowanie Światła i energii waszego Strumienia Życia aby odwrócić was od krzywdzącej drogi. Byłoby lepiej dla was wykuwać osobistą Ścieżkę niż wzmacniać innych , którzy schodzą z własnej drogi aby zaprzeczać i obalać Naszą Obecność tutaj. Ta droga prowadzi tylko do dalszej negatywności.


Długo staliśmy z boku , nie wypowiadając rozmyślnie ani jednego słowa aby nikogo nie wprawiać w zakłopotanie, pozwalając aby wewnętrzne działanie Prawa przeszło pełny cykl i rozkwitło jako Światło Iluminacji Chrystusa przez czakry Serca starej gwardii uczniów ze świtającą świadomością Obecności Wniebowstąpionych Mistrzów tutaj. Tym niemniej , jak na dane obecnie planetarne warunki , przebudzenie to nadchodzi zbyt długo. Zamiast tego, zakorzeniona krnąbrność i przedłużająca się susza prawdziwego Promieniowania Wniebowstąpionych Mistrzów uniemożliwia aby to przebudzenie zdarzyło się w samą porę.


Dlatego, mówię do tych , którzy są częścią ruchu „Działalności JAM JEST” (I AM Activity) - wasz własny Umiłowany Godfre zostawił wam Dziedzictwo Światła, jak i uczynił Umiłowany Lanello na rzecz błogosławionych uczniów ruchu „Latarni na Szczycie” ( The Summit Lighthouse ). Teraz nadszedł dla was czas przywoływania tegoŚwiatła razem z Naszą naczelną Działalnością Wniebowstąpionych Mistrzów w którą jesteśmy dzisiaj całkowicie zaangażowani. To jest czas dla was abyście przebudzili się do zrozumienia mieszkającego wewnątrz Światła , które jest udostępniane z tego właśnie Ołtarza.


Z odciskaniem się Manu Yugi , zrozumcie że Manu z różnych Ras Głównych zamierzają skupić wielkie rozmiary Kosmicznego Światła i Życia dla tych Strumieni Życia , które złączą się bezpośrednio z ich Sercami. Jest to powód wielkiego natężenia i intensywności Światła podczas gdy oni zbliżą się do ziemi. Ponieważ elektryzujący Magnes Płomieni Serc złączonych z ich Kosmicznymi Sercami, wzmacnia i zmienia planetarne Prądy , które są także bezpośrednio z nimi połączone. Kiedy Manu są obecni na formalnej Kwartalnej Konferencji i przekazują swoje instrukcje w tym Centrum Serca , wiedzcie że przez cały dwunastodniowy cykl, będzie naprawdę wielkie udostępnienie Światła , i będzie to wymagało aby wszyscy Posiadacze Światła na ziemi utrzymali więcej niż zwykłą równowagę.


Rada Karmiczna przygotowuje drogę. Uznaliśmy Dyspensę dla tego nadchodzącego udostępnienia aby wydarzyło się w tym czasie wiedząc , że ciemność zrodzona z ziarna terroru , musi być wyniesiona na powierzchnię i unicestwiona, i więcej nie istnieć. Zrozumcie, umiłowani, że żeby Pokój prawdziwie panował na ziemi musimy mieć więcej świadomych Uczniów, którzy będą rozumieć , że jest właściwe i niewłaściwe podejście zapobiegające przebiciu się takiej destrukcji do fizyczności.

Ważne jest że Posiadacze Światła akceptują swoją odpowiedzialność za przywoływanie Niebieskiego Płomienia Ochrony i posiadania tego Światła stale napierającego aby chronić ziemię. Nie oczekujcie , że wszystko zostanie złagodzone jeśli nie będziecie przywoływać dostatecznej ilośći Światła potrzebnego w każdej danej godzinie.

Nie mówimy , że powinniście czynić wołania ponieważ jesteście przesądni lub bojaźliwi. Wciąż musi być drewno na rozpałkę dla Ogni Waszych Serc, zapalające się z Serc Wniebowstąpionych Mistrzów, Królestwa Aniołów i Kosmicznych Istot, a w szczególności sięgające do waszej własnej Obecności Boga spuszczając udostępnienie Światła przez wasze wołania. Jak zwykle istnieje właściwy i niewłaściwy sposób posyłania wołań. Są tacy, którzy byli kierowani aby zanosić wołania z natarczywym , osądzającym lub bojaźliwym napięciem.


Mówimy do wszystkich : „Odłóżcie na bok co myśleliście , że wiecie i zacznijcie uczyć się Nauk Wniebowstąpionych Mistrzów od nowa. Nauczcie się właściwego ducha i działania kiedy przywołujecie Światło Boga. Nie kontynuujcie na zawsze dryfowania wzdłuż starych ścieżek tylko dlatego , że są one wszystkim co znacie. Jest o wiele więcej do odkrycia.” Będziemy kontynuowali udoskonalanie i nauczanie oraz objawimy tym z was, którzy będą słuchać , dużo większe zrozumienie Kosmicznego Prawa niż kiedykolwiek było przedstawiane na ziemi.


W obrębie Nowego Jorku, jest wiele zamieszania, strachu i drżenia. Ważne jest żeby Niosący Pochodnię ze Świątyni czynili swoje bezustanne Modlitwy do Fioletowego Płomienia - jak i ci Posiadacze Światła którzy pragną się do nich dołączyć - i kontynuować przez te nadchodzące krytyczne tygodnie i miesiące , pokrywając miasto i całą Amerykę swoimi specyficznymi wezwaniami Fioletowego Płomienia by pochłonął wszystko to co się wydarzyło. W przeciwnym wypadku zapis tych tragicznych wypadków przeciągnie się na plan astralny jako magnes strachu promieniujący przez ziemie. O tyle o ile Stany Zjednoczone są głównym propagatorem Wolności na ziemi, karmiczny zapis musi być przemieniony, przestać istnieć, i to szybko!


Jest to odpowiedzialność tych , którzy wiedzą jak przywołać Fioletowy Płomień, aby włączyli ten Płomień do użytku, pozwalając Świętym Aniołom z Drużyny Zadkiela wypuścić więcej Fioletowego Ognia i stanąć na straży nad przeciwnymi falami strachu dopóki nie zostaną uciszone w mężczyznach, kobietach i dzieciach których ciała emocjonalne i mentalne kontynuują wypuszczanie niezgody na ekran życia. Nie wystarczy aby inwokować wasze wezwania tylko jeden dzień , ponieważ takie pędy niepokoju i strachu są bezustannie odnawiane przez większość indywidualności dopóki nie nastąpi uleczenie.


My bezustannie stoimy na straży nad wszystkimi Posiadaczami Światła na ziemi , szukając aby zapewnić , w natychmiastowej potrzbie każdej godziny , największe dobro i rozpowszechnienie Światła na ziemi. Wiemy co przyjdzie przyjąć aby wejść w Złoty Wiek. Ktoś mógłby powiedzieć że ten Nasz Wysiłek z wami jest Wielkim Eksperymentem. Saint Germain zawsze był Wielkim Alchemikiem. Kiedy zaprezentował On Swój Plan - nie tylko Radzie Karmicznej ale także Kosmicznemu Zgromadzeniu - byli tam także ci Wniebowstąpieni Mistrzowie , którzy nie myśleli , że jest to możliwe w tej chwili. Ale po bliższym zbadaniu Ciał Przyczynowych tych Posiadaczy Światła , którzy już byli we wcieleniach i tych mających przybyć we wcielenia w kolejnych dekadach wykazano , że Dyspensa Sanit Germaina powinna się potoczyć naprzód z prędkością Światła. Ponieważ to naprawdę było możliwe. Ale możliwości i Sposobności wymagają Stałości i bezustannej Determinacji aby się przejawiły.


Z upływem czasu i nieuchronnej zmianie warty Wysłanników nasze poprzednie Działalności na ziemi nie dokonały wszystkiego tego co mogły by dokonać. Teraz jest czas aby powołać cykl wymagający nowych Działalności po porostu dlatego , że stare organizacje nie mogą lub nie chcą uznać następnych Wysłanników. Przez świadomość i ujawnione pragnienie naszych obecnych Wysłanników została wpleciona w prawdziwy materiał wszystkich Trzymających Pochodnię radosna realizacja , że tym razem Udział i Przewodnictwo Wniebowstąpionych Mistrzów w ich własnym Ruchu będzie kontynułowane.


Wysłannicy zrodzili pewność , dojrzałą Wiarę w Niosących Pochodnię , że Saint Germain nie zawiedzie sprawdzając , trenując i namaszczając Wysłanników aby służyli tej Działalności w przyszłości tak jak On i My uznamy za stosowne. Ustaliliśmy , że przyszłe generacje Posiadaczy Światła będą dziedziczyły tę spuściznę nieprzerwanej ciągłości i umiejętność budowania wprost na waszej obecnej pracy i poświęceniach ! My już ustaliliśmy takie podstawy zrozumienia przez legalne struktury Świątyni.


Wiedzcie dobrze, umiłowani , że nasze plany dla Świątyni Obecności rozciągają się na całą drogę do Złotego Wieku. Tak daleko sięga nasza obecna Dyspensa. Nie bądźcie krótkowzroczni. Nie ograniczajcie siebie samych , tylko po to aby odkryć opuszczając wcielenie , poprzez przejście do Wyższych Oktaw Światła , że : „Oh popełniłem błąd. Nie użyłem mądrego rozróżniania. Co było źle? Dlaczego nie poczułem Wibracji i Obecności Mistrzów?”


Jest wiele powodów dlaczego. Pierwszy i główny, gdziekolwiek utrzymuje się nieustępliwe nastawienie umysłu staje się to skrystalizowaną krnąbrnością umysłu cielesnego , który uparcie odmawia pójścia do Płomienia. W takich okolicznościach żadna ilość Światła ani żaden Wniebowstąpiony Mistrz stojący bezpośrednio w obrębie paru cali od waszego Strumienia Życia nie będzie w stanie świadczyć o Obecności Światła , ponieważ ta krnąbrna substancja bardzo blokuje otwarcie Płomienia Serca , który mógłby rozpoznać , że Ścieżka , którą ktoś przyjął z takim przekonaniem nie jest Prawdą.


Wymaga to spokojnego małego Głosu mówiącego wewnątrz Serca , że jest chęć otwarcia się na pelnię Boskiej Prawdy ; Serce które nie tylko pozwala aby Światło płynęło naprzód, ale także aby wchodziło do środka ; Serce zrodzone z własnego Serca Boga z wrażliwością na Wyższe Oktawy Światła a nie zaledwie na zewnętrzne okoliczności ludzkich warunków. Nie wystarczy powiedzieć : „Zaufałem poprzednim udostępnieniom Światła i wyczuwałem Mistrzów wcześniej, więc dlaczego nie teraz?” Takie krnąbrne nastawienie umysłu unieważnia wszystko inne.


Jeśli wybierzecie trzymanie się dogmatycznie pewnych błędnych wierzeń one z konieczności staną się prawem waszego istnienia wiążąc was do wszelkiego rodzaju starych karmicznych zapisów i nagromadzonych pędów przeszłych wcieleń , które nie pozwalają wam przejść przez te same ograniczone zrozumienie. Wielu uczniów Wniebowstąpionych Mistrzów , którzy uczestniczyli w zewnętrznych Ruchach od czasu udostępnienia pracy Saint Germaina przez wysłannika Godfre znali dobrze działanie tego Prawa. Ale nadal zdecydowali się na pozwolenie własnemu intelektowi i ego aby interpretowały za nich , według tego co one pragną aby było prawdziwe.


WNIEBOWSTĄPIENI MISTRZOWIE ŻYJĄ I MAJĄ SIĘ DOBRZE NA ZIEMI!

I Ja, Bogini Wolności stoję aby to ogłosić ! Nie tylko jestem skupiona przez moją Statuę w Porcie w Nowym Jorku ale także stoję tu dziś w nocy w górnej atmosferze aby udostępnić Światło wolności dookoła Świata! Będziecie mieć Wolność abyście dokonali właściwych wyborów dla waszego życia , ponieważ ostatecznie to co jest dobre dla waszego życia jest także dobre dla planety i pomoże przynieść Złoty Wiek!


Nadszed czas aby przebudziła się Ameryka i aby przebudzili się wszyscy Posiadacze Światła na ziemi do własnej Boskiej Obecności jest teraz! Przemawiałam zdecydowanie tej nocy ale mówię jako jednomyślny Głos całej Rady Karmicznej , tak że waga mojego przesłania będzie potężnie odciśnięta na ziemi a w szczególności w świadomości tych Posiadaczy Światła , których wyzwaliśmy do odpowiedzi na nasze wezwanie.


Zrozumcie umiłowani, Nasze Współczucie, Nasza Miłość i Nasza Wizja , które są potrzebne do złagodzenia tego ataku na Wolność płyną bezustannie z Oktaw Światła. Wy jako Indywidualności Chrystusowe możecie i powinniście utrzymać wielką równowagę dla ziemi poprzez wasze Inwokacje do Światła. Nie myślcie , że Mistrzowie mogą w pełni prawa utrzymać tą równowagę sami , to wymaga waszych codziennych wołań. Odpowiadamy na wołanie jeśli jest ono wysłane z ziemskiej oktawy. Pod nieobecność tego wezwania nie możemy nawet podnieść palca aby się wtrącić.


Płomień Miłosierdzia wychodzi naprzód kiedy nawet jeden Strumień Życia woła o Łaskę. Kiedy macie setki i tysiące dobrze wytrenowanych, zaawansowanych entuzjastów wołających do Płomienia Miłosierdzia , możecie sobie tylko wyobrazić wielkie zniesienie tego brzemienia i ciężaru ciemności. Kwan Yin, Bogini Miłosierdzia jest ponadto blisko pod ręką i kontynuuje uwolnienie Światła ze swojego Serca do wszystkich tych , którzy wzywają pomocy, w szczególności tych , którzy ciągle jeszcze znajdują się w rozbiciu.


Wiemy jak trudno jest przemierzać cały czas i przestrzeń zdobywając mistrzostwo przez każde udane wcielenie na ziemi. Dlatego nie spuszczajcie wzroku z Wielkiego Zwycięstwa kiedy jesteście w końcu w stanie aby je uchwycić. Utrzymujcie Zwycięstwo w waszym wzroku. Tak, ostatecznie nadejdzie Wniebowstąpienie wszystkich. Tymniemniej ,dla was osobiście , faktycznie, Prawdziwie, osiągnięcie waszego Zwycięstwa wymagana żebyście pozostali niezachwiani w Świetle. Nie zwlekajcie. Nie traćcie pędu. Nie pozwólcie tej inkarnacji aby dryfowała , stając się jeszcze jednym kompromisowym epizodem w zapisie akaszy waszego Życia.


Uczyńcie to życie wieńczącym osiągnięciem wielkiego dokonania i mistrzostwa. Możecie być Zwycięscy jeśli pragniecie tego ponad wszystko inne. Jednakże , wasze Wniebowstąpienie musi być najwyższym pragnieniem, które przyzywa najwyższe starania w kierunku tego Zwycięstwa. Żaden wyścig nie został nigdy wygrany przez siedzenie na liniach bocznych. Rozpocznijcie wyścig waszego Chrystusostwa i ścigajcie się szybko naprzód do Zwycięstwa.


Dziękuje wam.

Bogini Wolności

Połączenie z audycją
Dyktanda Wniebowstąpionych Mistrzów po polskuOryginalna strona iternetowa Świątyni Obecności
THE VOICE FROM THE TEMPLE

The Temple of The Presence

Proudly Presents Dictations of the Ascended Masters

September 11 , 2001 - The Goddess of Liberty - Tucson , Arizona


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin