Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Archanioł Michał na rok 2014

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:34, 23 Lut 2014    Temat postu: Archanioł Michał na rok 2014

TWORZENIE WŁASNEJ SFERY NIEBIAŃSKIEGO ŚWIATŁA LM-02-2014 przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, kiedy dosięgacie wyższych sfer i przyswajacie coraz większą ilość subtelniejszych wibracji, zauważacie, że wasza fizyczna rzeczywistość ulega metamorfozie. Możecie również zdawać sobie sprawę, jak radykalnie odmieni się wasze przyszłe życie. Kiedy każdy z was udoskonali telepatyczne umiejętności i jasnoodczuwanie, zrozumie, dlaczego honor, prawda i uczciwość stają się najważniejsze. Widzimy wzory świetlne, które emitujecie, oraz harmonię waszej energetycznej sygnatury lub jej brak. Widzimy wasz blask albo jego brak - przed nami nie da się ukryć, kim kto naprawdę jest. W najbliższej przyszłości dar ten stanie się normą również dla wielu zaawansowanych pracowników Światła.

Starasz się nie tylko powrócić do wewnętrznej równowagi i harmonii, lecz największym pragnieniem twojej wyższej Jaźni jest odzyskanie i udoskonalenie piękna pieśni Duszy, które u każdego jest niepowtarzalne. Widma Światła i dźwięku w naszym królestwie istnienia wykraczają poza twoje zmysły, a nawet poza wyobrażenia. W twojej rzeczywistości możesz doświadczyć tylko maleńkiej cząstki niebiańskich dźwięków, promieniejącego Światła, mocy oraz majestatu naszego otoczenia.

Lęki i ego to twoi najwięksi wrogowie. Jak już wyjaśnialiśmy w niedawnej przeszłości, negatywne, stresujące wydarzenia, jakich doświadczasz w tym czasie, są aktywowane od wewnątrz, abyś mógł wyeliminować lub ulepszyć dotychczasowy stan rzeczy. Testy i sytuacje związane z tolerancją są tworzone, aby pomóc ci poznać wszelkie ograniczające, szkodliwe wzorce myślowe, które są niedostrzegalne na poziomie świadomym. Uniwersalne prawo stanowi, że częstotliwości wzorców myślowych muszą zostać dostosowane i podniesione w celu wykorzystania świadomości na wyższym poziomie. Zanim będziesz mógł zintegrować energię wibracji, jaką ma kolejny poziom świadomości, musisz się do niego zakwalifikować lub dostroić. Po częściowym opanowaniu tego poziomu będziesz gotów do przyswojenia jego wyjątkowych darów i zalet.

Kiedy zaczynasz podążać za podszeptami wyższej Jaźni, zyskujesz nietykalność lub zdolność omijania działań czy reakcji innych, którzy próbują odebrać ci moc. Królestwa dualizmu i polaryzacji to wielcy nauczyciele. Jeśli nigdy nie doświadczyłbyś niczego poza miłością i pozytywnymi działaniami, nie doświadczyłbyś wzrostu albo byłby on niewielki, a to spowodowałoby stagnację. Twoje ego będzie cię nieustannie zachęcało do skupienia na zewnętrznym świecie i zachowywania się w sposób, który nie leży w interesie początkującego pana siebie. Jeśli świadomie starasz się utrzymać ześrodkowanie w świętym Sercu i korzystasz z oświeconej mądrości świętego Ducha, nigdy nie zejdziesz na manowce. Twoja intuicja będzie jeszcze silniejsza, gdy rozwiniesz zdolność decydowania – jak urzeczywistniony mistrz, który zawsze wyczuwa i rozumie właściwość podejmowanej decyzji zrobienia czegoś lub podążenia jakąś ścieżką. Kiedy nabierzesz śmiałości oraz zwiększysz zdolności intuicyjne, niezdecydowanie stanie się przeszłością. Ponownie odkrywasz mistrzowskie umiejętności, którymi cieszyłeś się w wyższych królestwach. Pamiętaj: byłeś mistrzem, który tworzył światy bez końca i żyłeś w wyższych wymiarach znacznie dłużej, niż trwało twoje uwięzienie w gęstym środowisku niższych wymiarów.

Nigdy nie zapominaj, że jesteś wieczny i nieśmiertelny. Twoje ciało fizyczne to tymczasowa świątynia, w której mieszka Bóg. Święte Serce jest świątynią duszy. Tam jest esencja życia, gdzie mieszka prawdziwa miłość i gdzie zaczyna się twoja świadomość nieskończoności. Diamentowe jądro boskiej komórki w świętym Sercu zawiera dwanaście promieni Boskiej Świadomości, nazywanych promieniami - strumieniami esencji tworzenia, które są eterycznymi krystalicznymi pryzmatami rozszczepionego Światła.

Śmierć jest metamorfozą - zamieniasz jedynie okrywę z ciała na płaszcz ze światła. Masz tylko jedno życie i to życie jest wieczne. Podczas podróży przez wieczność przyjmujesz wiele ról, lecz w świętym Sercu pozostajesz niezmieniony: tym, kim byłeś na początku – boskim dzieckiem najwyższego Stwórcy. Aby się oświecić, uświadom sobie swoją wewnętrzną boskość, a wtedy impuls z wnętrza świętego Serca pomoże ci bezbłędnie śledzić wytyczne boskiej Jaźni. W wyższych sferach twój wehikuł światła jest czysty, doskonały i niezniszczalny. Wyobraź sobie całość, która nigdy nie była zmieniona i formę promieniowania bez żadnych niedoskonałości.

Mimo że w trzecim / czwartym wymiarze integralną częścią egzystencji jest chaos i dwoistość, w mistrzowskim planie dla tego podwszechświata istnieje właściwy porządek i konstrukcja. Nie zostałeś posłany jako współtwórca bez ochrony i jasno określonej ścieżki do podążania. Zawsze miałeś zapewniony powrót do pełnej świadomości boskiej Jaźni w wyrażaniu tego podwszechświata.

Twój święty Umysł zawsze znał prawdę i w końcu zastąpi błędne wyobrażenia świadomego umysłu, które można przeprogramować, kiedy postarasz się oczyścić podświadomość ze wszystkich negatywnych wpływów. Twój święty Umysł ma bezpośrednie połączenie z Boskim Umysłem. Umiarkowanie we wszystkim skutkuje stanem równowagi i poczuciem dobrobytu. Wewnętrzne mistrzostwo prowadzi do kontroli fizycznych emocji i procesów myślowych niższego umysłu. Pan siebie jest mocno skupiony w świętym sercu mimo chaosu i zmian – przywarty do mądrości świętego Umysłu, gdyż gromadzi siły i wskazówki od naszego Boga Ojca Matki – jednocześnie ucząc się bycia obserwatorem procesu, kiedy wszystkie iluzje powoli bledną.

Wielu z was odkryło, że bez względu na to, czego doświadcza w zewnętrznym świecie form, odczuwa wielką moc radości, która wylewa się z wnętrza. Te potężne impulsy energii prześwietlają każdą nieharmonijną sytuację i pomagają wam nadal skupiać się w świętym Sercu. Indywidualność wypływa z wnętrza duszy, a wola Boża wywodzi się z boskiej esencji atomu nasiennego. Dusza ciągle prze naprzód ku swemu scaleniu – zjednoczenie jest jej najważniejszym celem.

Możemy powiedzieć, że wszystkie lata waszych prób, testów i wyzwań wiążą się z poznaniem, uwalnianiem i przekształcaniem wszelkich wywierających negatywny wpływ wzorców wibracyjnych, jakie nosicie w kompleksach ciał: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i eterycznym, co wiąże się z procesem wznoszenia. Jako nowicjusze - zaczynający podróż transformacyjną - nie możecie w pełni zrozumieć, jak przemożny dar czeka na was, kiedy osiągniecie pewien poziom wewnętrznej równowagi i harmonii: dar ŁASKI. Stan łaski czeka każdą duszę na Ziemi odzyskującą zdolność do funkcjonowania w zakresie wzorców częstotliwości środkowego czwartego podwymiaru i wyższego. Kiedy powrócisz do akceptowalnego poziomu dualizmu w spektrum światła i cienia, stopniowo nauczysz się utrzymywać „niewinną naturę”, która jest istotnym elementem ześrodkowania w sercu i duszy.

Wniebowstąpienie oznacza osiągnięcie wyraźniejszej świadomości Jaźni i akceptacji faktu, że jesteś rozszerzeniem naszego Boga Ojca Matki. Kiedy jeszcze głębiej wnikniesz w Jaźń, uświadomisz sobie swój bliski związek ze Stwórcą. A gdy już poczujesz znamienitą błogość połączenia serc z naszym Bogiem Ojcem Matką, i będziesz mógł w pełni czerpać z diamentowych cząstek Miłości / Światła, twoje pragnienie miłości stopniowo zostanie spełnione. Twój głód wsparcia zawsze będzie zaspokajany, a ty będziesz miał siłę, wolę i determinację potrzebną do radosnego zakończenia ziemskiej misji. Dzięki temu procesowi z biegiem czasu objawi się twoja prawdziwa Jaźń.

Już wyjaśnialiśmy, że w tym podwszechświecie zostały stworzone widma światła i cienia, tak aby ludzkość mogła doświadczać dualności i polaryzacji. Wyższe wymiary znajdujące się najbliżej naszego Boga Ojca Matki i Wielkiego Centralnego Słońca mają bardzo wąskie spektrum dualizmu, natomiast każdy nowo powstający wymiar, jaki ma być doświadczony, staje się coraz szerszy i bardziej wyrazisty, aż osiąga to, co stanowi maksimum dualizmu. Już wiecie, że nie było ustalone ani zamierzone, żeby ludzkość tak głęboko zatonęła w dwoistości i polaryzacji, żeby powstało tyle bólu i cierpienia. Nadszedł czas, aby wypaczenia i ekscesy przeszłości zostały doprowadzone do harmonii, a naszym największym pragnieniem jest pomóc wam przejść przez ten proces z łatwością – dzięki łasce.

Drogie Serca, wielu z was niesie ze sobą zbyt dużo obciążeń z przeszłości i pomyłek popełnionych w tym życiu, a także niemało błędów minionej rzeczywistości oraz ukrytych wspomnień - dotyczących bolesnych zdarzeń bądź działań - ze wszystkich poprzednich wcieleń. Trzymanie się tych wspomnień lub podtrzymywanie brzemienia niesprawiedliwości już wam nie służy. Nadszedł czas, abyśmy mogli pomóc wam uzdrowić bolesne wspomnienia z przeszłości, usuwając wypaczenia wzorców przekonań zbiorowej świadomości trzeciego / czwartego wymiaru i wprowadzając te wzorce z powrotem do ich pierwotnie zaprojektowanego spektrum dualności. Wielokrotnie mówiłem, aby każdy z was „uzdrowił przeszłość, napisał scenariusz przyszłości i żył chwilą bieżącą”, ponieważ właśnie chwila bieżąca stanowi centrum niewzruszonego spokoju. Czemuż by nie przenieść się do centrum tej spirali, do oka dualności i polaryzacji, gdzie wszystko jest ciche i spokojne oraz wypełnione czystą bogatą pierwotną substancją siły życiowej, która tylko czeka, aby ją uformować zgodnie z własną wizją przyszłości? Kiedy znajdziesz się wewnątrz swojego świętego Serca w tej właśnie chwili, możesz doświadczyć dogłębnej miłości i głębokiego współczucia naszego Boga Ojca Matki i Najwyższego Stwórcy, wiedząc, że jesteś cenionym synem lub córką pełniącym/-ą ważną niebiańską misję. Pamiętaj, że nic, co możesz powiedzieć lub zrobić, nie może umniejszyć tej miłości.

Osiąganie uniwersalnej świadomości jest procesem, który nigdy się nie skończy. Ludzko – mentalna logika i święte Serce / święty Umysł zacznie funkcjonować jako jednostka duchowej mocy, kiedy osiągniesz pewien poziom mądrości i wzmocnisz boską świadomość oraz automatycznie zaczniesz kwestionować sprzeczności różnych wierzeń religijnych. To jest konieczne, aby zacząć szukać czystej esencji boskiej prawdy, która jest rozproszona po starożytnych świętych księgach. Z biegiem czasu święta prawda będzie ci wyjawiana w zależności od aktualnego stanu świadomości. Urzeczywistniony mistrz nieustannie poszukuje, odkrywając i przyswajając bardziej skomplikowane umacniające święte kosmiczne prawdy. Wznoszenie jest procesem ciągłego przekraczania obecnego poziomu ograniczeń emocjonalnych i mentalnych. Musisz stale integrować wszelką nową wiedzę i doświadczać jej przyjmując ją jako nową filozofię życia, a tym samym zyskując zdolność pojmowania mądrości.

Mój dzielny szafarzu Światłości, jesteś coraz bardziej świadomy i uwrażliwiony na zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne zmiany wzorców częstotliwości, a twoje wysubtelnione zmysły poszerzają ci świadomość, i niezwykle istotne staje się nauczenie się bycia uważnym obserwatorem. Urzeczywistniony mistrz zawsze postrzega to, co mu się przydarza, z wyższej perspektywy, tak że on / ona nie daje się uwikłać w wir dramatu i chaosu, który szerzy się w świecie. Utrzymanie kursu oraz pozostanie w stanie koncentracji i umocnienia - gdy wydaje się, że świat wokół coraz głębiej tonie w chaosie i zniszczeniu - wymaga dyscypliny, a także wielkiej mądrości. Wiemy, jak bardzo jesteś spragniony osiągnięcia pełnego panowania nad sobą, jednak jak już często podkreślaliśmy, przyspieszona ścieżka niekoniecznie jest lepsza. Musisz być gotów pozwolić wyższej Jaźni i anielskim pomocnikom, aby ustalili tempo twoich postępów, ponieważ mamy tę przewagę, że możemy z wyższego punktu widzenia obserwować, co dzieje się na całym świecie, a także w każdym z was. Dzięki śledzeniu energii najsilniejszych strumieni prawdopodobnych przyszłości możemy interpretować efekty nadchodzących zdarzeń. W takich chwilach, od czasu do czasu, mamy prawo do interwencji dzięki konkretnym upoważnieniom naszego Boga Ojca Matki i władców Światła.

Proszę, abyś pamiętał, że jeśli przed tobą ciągle są ustawiane przeszkody, gdy próbujesz przejść do przodu lub stworzyć w swoim życiu coś nowego, wiedz, że to może nie być dobry czas na zrealizowanie twoich wizji. Bądź gotów spędzić czas w kontemplacji tak, żeby wyższa Jaźń mogła cię poinformować, co trzeba zrobić, aby kontynuować proces - lub ewentualnie - co musi zostać spełnione, aby twoje dążenia mogły się zrealizować. Bądź gotów zatrzymać się na chwilę, by poznać, że jesteś dokładnie tam, gdzie masz w danej chwili być. Często afirmuj: „To jest doskonała chwila, a ja jestem skupiony/a na mocy teraźniejszości”. Błagamy: gdy przyciągasz potężne diamentowe cząstki stwórcze Życia / Światła i tchniesz w nie swoją miłość, to zanim je wypromieniujesz do świata i ludzkości, spójrz na swoje życiowe doświadczenia przez filtry świętego Serca / Umysłu. Razem jesteśmy w tym kosmicznym tańcu ewolucji i wspólnie zwyciężymy.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ

Żyję w sferze błogosławionego Światła.

Dzięki pośrednictwu świętego Serca

promienieję Boską miłością tak jasno

do świata formy.

Negatywizm nie ma wejścia do tego świętego miejsca,

gdyż jestem chroniona przez niebiańską łaskę.

Żyję i oddycham aby kochać i służyć.

Ronna * 2014


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GUIDMUN dnia Nie 21:35, 23 Lut 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:52, 27 Lut 2014    Temat postu:

LM-01-2014 RYTUAŁ PRZEJŚCIA DO PIĘCIOWYMIAROWEJ RZECZYWISTOŚCI przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych]
tłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, obecnie znajdujecie się w samym środku procesu wznoszenia do prawdziwej, autentycznej Jaźni - procesu, który obejmuje stale rozwijające się cykle wzrastania duszy. Nad-Dusza – wyższa Jaźń kieruje was dalej i wyżej do Światła potężniejszych i bardziej złożonych pól świadomości. Jakość waszych życiowych doświadczeń jest określana przez częstotliwości myśli z chwili na chwilę. Im więcej energii wkładacie w myśl, powtarzając ją, tym szybciej jej schemat się materializuje i wpływa na was w obecnej rzeczywistości. Wasze myślokształty wypromieniowują energię zgodnie ze wzorcem znaku nieskończoności, w którym łączą się ze spójnymi energetycznie polami świadomości na poziomie hologramu życia podwymiaru, w którym aktualnie funkcjonujecie. Wibracje lęku i negatywizmów są w strumieniu zbiorowej świadomości trzeciego / czwartego wymiaru bardzo potężne. Najsilniejsze są emanacje wszelkich negatywnych emocji – prezentowane wam na różne sposoby do czasu, aż zamienicie nieharmonijne energie w wyżej wibrujące wzorce Światła.

Ponieważ wasza stara rzeczywistość zanika i wstępujecie głębiej na niezbadane terytorium, musicie się nauczyć ufać i wierzyć, że przyszłość rozwija się doskonale, niezależnie od tego, jak chaotyczne i niszczycielskie może się to czasem wydawać. Po pierwsze: trzeba się nauczyć ufać sobie, a to może być najtrudniejszy krok, bo nauczono was, że są inni, mądrzejsi od was, którzy wiedzą, co dla was najlepsze. To mogło być właściwe, kiedy byliście dziećmi. Jednak już dorośliście i macie najlepszą okazję sięgnąć po mądrość wyższych prawd uniwersalnych, które są już dostępne dla całej ludzkości. My z wyższych królestw jesteśmy tutaj w wielkiej sile, aby was wspierać w osiągnięciu wewnętrznego mistrzostwa i odzyskaniu prawowitego stanu napełnionych Duchem istot ludzkich.

W jakiś sposób wszyscy w większości ziemskich inkarnacji oddawaliście swoją moc innym. Byliście uwarunkowani i przyzwyczajeni do tego, co zostało nazwane „stanem stada”, w którym inni z pozycji autorytetu ustalali zasady i mówili wam, co macie robić. Czy to się wam podobało, czy nie, stosowaliście się do przyjętych, restrykcyjnych dogmatów czasowych i akceptowaliście to, ponieważ dzięki temu czuliście się bezpieczniej, niż gdybyście się przeciwstawili i spróbowali podążać własną ścieżką.

Istotnym elementem panowania nad sobą jest nauczenie się funkcjonowania zgodnie z intelektem świętego Serca. Kiedy umocnisz połączenie pomiędzy świętym Umysłem a świętym Sercem, zaczniesz dostępować mądrości duszy, wyższej Jaźni i wielowymiarowych aspektów siebie. Twoja dusza, wyższa Jaźń, przewodnicy, opiekunowie i anielscy pomocnicy komunikują się z tobą poprzez twoją duchową Jaźń i święte Serce. Kiedy - dotąd nie przebudzone - obudzą się do mocy i majestatu własnej boskości, szept Ducha stanie się gwałtownym głosem wypełnionym miłością mądrości i komfortu.

Wasz system czakr został rozwinięty tak, aby do ludzkiego ciała przyciągnąć i zintegrować stwórcze Światło / energię, podobnie jak atrybuty, cechy i zalety waszych boskich Jaźni. Zadaniem systemu gruczołów jest przeniesienie tych energii do substancji materialnej w celu użycia przez ciało fizyczne. Ponownie się nauczyliście – zgodnie z pierwotnym projektem - oddychania umożliwiającego dostęp do prany - tchnienia życia - które pomaga wam integrować czystą esencję Stwórcy życia, zwaną diamentowymi cząstkami. W pierwszym okresie Złotej Ery te wspaniałe narzędzia i techniki były wykorzystywane bez wypaczeń, aby manifestować nieograniczoną energię i ułatwiać tworzenie wszystkiego, co potrzebne do życia w komforcie i obfitości. W tych cudownych czasach Ziemia była rajem nazywanym ogrodem EDENU.

Aby uzyskać dostęp do wyższego ciała mentalnego i połączenie z nim, trzeba się postarać być skoncentrowanym w świętym Sercu. Ten proces może zostać zainicjowany tylko wtedy, kiedy ma się trwałą kontrolę nad ciałem fizycznym i emocjonalnym. Umysł świadomy musi mieć fazy spoczynku, aby móc się dostroić do subtelnych podszeptów duszy i wyższej Jaźni. Pokój duszy zyskuje się poprzez świadome oddychanie przez święte Serce (oddech nieskończoności), które jest naturalnym sposobem oddychania, gdy wzorzec nieskończoności zostanie uwewnęrzniony w ciele fizycznym i wyćwiczony tak, aż stanie się nawykiem. Bardzo ważne jest nauczenie się uważnego oddychania. Przez proces koncentracji na oddechu podąża się jego ścieżką – stopniowo uzyskując świadomość różnych części ciała. Żywioły ciała sygnalizujące dyskomfort lub napięcie są początkowo bardzo subtelne. Kiedy nie zwraca się na nie uwagi, stopniowo pojawią się bóle lub choroby.

Podczas egzystencji w restrykcyjnych polach wibracyjnych świata trzeciego / czwartego wymiaru, ludzkość dostępowała tylko połowicznego spektrum pierwotnej energii siły życiowej stwarzającej surową materię i ewolucyjne granice. Wcześniej już rozmawialiśmy na temat struktur materialnych poziomów świadomości i o tym, jak struktury przekonań przez ciebie stworzone więżą i ograniczają, podobnie się dzieje w przypadku struktur fizycznych. Twoje fizyczne ciało może być naczyniem zachwytu, radości i wolności lub więzieniem bólu i ograniczeń. Twoje relacje z innymi, praca, rodzina lub duchowe przekonania mogą być piękne, satysfakcjonujące i mogą przynosić ci poczucie własnej wartości, satysfakcji oraz spełnienia lub mogą stanowić ciężkie brzemię, poczucie niedocenienia, bycia nic nie wartym, dawać poczucie niemocy.

Często powtarzaliśmy, że wyjście ze strefy komfortu i struktur zbiorowej świadomości jest posunięciem bardzo odważnym. Śmiałe parcie naprzód, szukanie i życie zgodnie z własnymi prawdami to pierwszy krok do odzyskania osobistej mocy. Kiedy zerwiesz kajdany przeszłości i dojdziesz do zrozumienia, że kontrolujesz swoją przyszłość, rozpoczniesz proces budzenia własnego potencjału mistrza – współtwórcy. W miarę zdobywania mądrości zaczniesz się cieszyć pozytywnymi wynikami swoich starań, zaczniesz ufać sobie i swoim ocenom. Twoje wielo-zmysłowe postrzeganie rozszerza się i umacnia, a ty uczysz się widzieć zarówno pozytywne, jak i negatywne wyniki wyborów z wyższej perspektywy - tym samym stopniowo uczysz się podejmowania decyzji z punktu widzenia ześrodkowanego w sercu.

Zauważasz, że aby stwarzać nową rzeczywistość radości, harmonii i obfitości, musisz się postarać odkrywać i przyswajać własne najwyższe prawdy, a później żyć zgodnie z osobistą filozofią, najlepiej jak potrafisz. Drogą doświadczeń poznałeś zasady karmy: bolesne przyczyny owocują skutkami wypaczonych myśli i działań. Na przestrzeni eonów stałeś się sprawnym współtwórcą materialnych światów istnienia. Mnóstwo wysiłku i praktyki nauczyło cię formować pierwotną substancję siły życiowej w mnogość form, wiele z nich było eleganckich i inspirujących, a inne zniekształcone, ponieważ były odbiciem twojego pomniejszonego pola siły wibracji.

Proces wznoszenia do wyżej wymiarowych sfer większego Światła wymaga, aby dążyć do zjednoczenia ziemskiej świadomości z każdym wyższym poziomem wibracyjnym Boskiej świadomości. Wielki Plan został zaprojektowany tak, że twój powrót do wyższych królestw może być dokonany przez połączenie z białym ognistym atomem nasiennym przechowywanym wewnątrz diamentowego jądra boskiej komórki każdego bardziej zaawansowanego aspektu wyższej Jaźni. Stopniowo, krok po kroku, integrujesz siłę woli, mądrość, atrybuty i cechy poszczególnych aspektów swojej nad-Duszy. Jak szybko i łatwo to osiągniesz, zależy od ciebie, ponieważ otrzymałeś dar WOLNEJ WOLI, ważny element wielkiego projektu dla tego podwszechświatowego doświadczenia.

Każdy aspekt świadomości Stwórcy w tym podwszechświecie doświadczył rozdzielenia duszy i ciała, a wszystkie dusze na wszystkich poziomach i pozycjach istnienia przechodzą teraz proces uzdrawiania i jednoczenia wielu aspektów siebie. Będąc w obecnym ciele fizycznym, możesz się połączyć z tak wieloma aspektami Jaźni, jak to tylko możliwe, a kiedy przejdziesz do wyższych sfer istnienia, proces będzie kontynuowany. Jesteś biokomputerem z harmonicznym rezonansem. Każdy z was jest istotą o złożonych wibracjach. Przyzwyczaiłeś się do wolniejszej, gęstszej energii trzeciego / czwartego wymiaru, jednak jesteś w trakcie równoważenia, harmonizowania i podnoszenia rezonansu swojego pola siłowego, aby wznieść się do bardziej subtelnego, wyżej – wymiarowego stanu bytu. Musisz pamiętać, że jesteś niepowtarzalnym aspektem Stwórcy i powinieneś cenić własną wyjątkowość, starając się powrócić do jedności z boską Jaźnią. Masz bogate doświadczenie i mądrość, które dzielisz z wieloma aspektami Jaźni, a twoje sukcesy zostały odpowiednio zapisane w Kosmicznym Rejestrze do wykorzystania w przyszłości. Uczysz się przekraczać granice systemu przekonań zbiorowej świadomości i wymazywać go z pamięci, a za pośrednictwem swojej piramidy Światła z wyższych wymiarów uczysz się również wznosić do subtelniejszych obszarów świadomości. Za każdym razem, kiedy to czynisz, stopniowo przenosisz cząstkę wzniesionej, harmonijnej wibracji wyższych wymiarów do swojego ciała fizycznego i pola aurycznego, tworząc wokół siebie silniejsze, bardziej promienne i rozbudowane pole siłowe.

Kiedy po brzegi wypełniasz się miłością / światłem, a twoja nad-Dusza – wyższa Jaźń staje się reżyserem twojego życia i doświadczeń, nie musisz się już troszczyć o swój przydział miłości, bogactwa, szacunku i tym podobnych, ponieważ potwierdzenie, kim i czym jesteś, wypromieniowuje z twojego wnętrza. Dzieje się tak, kiedy zmieniasz się w wyższą formę wibracyjną mistrza urzeczywistnionego i mała Jaźń lub ego powraca do właściwej roli sługi Jaźni duszy. Bez wątpienia wiesz, że masz dostęp do bogactw, zalet i talentów twojego boskiego dziedzictwa oraz że tworzysz własną rzeczywistość za pośrednictwem myśli nasiennych, intencji i działań. Świadomość grupy i współdziałanie są dla ciebie ważniejsze od indywidualnych przyjaźni.  Rozwijasz się do wszechogarniającej, bezwarunkowej miłości i współczucia dla wszystkiego, i nie jesteś już więcej zależny od ludzi lub rzeczy ze sfery fizycznej.

Jeśli każdego ranka po przebudzeniu poprosisz swoją wyższą Jaźń, żeby twoja wola została podporządkowana woli boskiej Jaźni dla twojego najwyższego dobra, otoczy cię snop złotobiałego Światła - podczas każdej chwili, którą spędzasz poza środowiskiem trzeciego / czwartego wymiaru. W ten sposób dajesz pozwolenie swojej Jaźni duszy na przewodnictwo, inspirację i dowodzenie. Wzmacniasz połączenie między wyższą Jaźnią, niebiańskim królestwem i wielkimi Istotami Światła, tak że zaczynasz komunikować się z nimi za pomocą intuicji, a one w każdej chwili dnia mogą cię wspierać w dokonywaniu najlepszych wyborów.

Wszystko rozwija się od środka na zewnątrz, włączając w to całe Stworzenie. Im bliżej środka się znajdujesz, tym więcej masz boskiej siły i emanacji. W miarę postępów na ścieżce ku większej samoświadomości stajesz się istotą promieniejącą Światłem, świętą Miłością, radością - pełną łagodności istotą, która głęboko pragnie służyć innym i zwyciężać.

Wyrabiasz w sobie nawyk gorliwej koncentracji na tym, co jest dobre i właściwe dla życia codziennego oraz świata, a także zaczynasz wyobrażać sobie siebie, jakim chcesz być. Podkreślaliśmy, że trzeba praktykować nieosądzanie innych oraz siebie. Przypomnij sobie – masz teraz dostęp do wszystkich cząstek stwórczych Światła / Miłości, jakie zdołasz przyciągnąć do świętego Serca, miej zatem świadomość, że te diamentowe cząstki stwórcze mogą być aktywowane tylko przez intencję wypełnioną czystą miłością.

Wiara jest nieodłącznym elementem zaufania: wiara w siebie i swój rozsądek, wiara w tych wokół ciebie, którzy okazali się wiarygodni i honorowi, wiara w naszego Boga Ojca / Matkę, prawa uniwersalne i Boski Plan dla przyszłości ludzkości. Nie mówimy ci o ślepej wierze, ponieważ to jest inny sposób oddawania własnej mocy komuś innemu – jego naukom i zasadom. W materialnym świecie wiarę buduje się poprzez działania i pozytywne wyniki, a funkcje umysłu są przefiltrowywane przez serce. Ono jest jak magnetyczny promieniejący wir i stanowi prawdziwe źródło mocy ludzkiej. Twój święty Umysł zawiera myśli nasienne przeszłości oraz przyszłości, i to jest twoje osobiste źródło boskiej woli i mocy pochodzących od naszego Boga Ojca / Matki. Twoje myśli nasienne dotyczące przyszłości muszą być inkubowane w świętym Sercu, a diamentowe cząstki światła stwórczego zapalane przez altruistyczną miłość. W ten sposób, dzięki czystej miłości i działaniu przejawią się w świecie formy. Wszelka obfitość jest naturalnym objawem wtedy, gdy jesteś harmonijnie zestrojony z Duchem i Boskim Planem dla największego dobra wszystkich.

Mój miły, może się wydawać, jakby świat i osobiste życie ulegały rozpadowi. Rzeczywistość przesuwa się i zmienia tak szybko, że wydaje się, jakbyś żył na „ruchomych piaskach”. Testy i wyzwania są tak dramatyczne i dzieją się tak szybko, że czujesz się przytłoczony i często się zastanawiasz: „Co robię źle i kiedy to się wreszcie skończy?”.

Przypominasz sobie, co mówiłem o mieszkańcu Progu i Aniele Obecności, który strzeże portalu Światła? Ty, pionierze na ścieżce, należący do straży przedniej, oczyszczasz świętą Ścieżkę, kładąc podwaliny pod Boski Plan / częstotliwości Nowej Ery. W tym celu musisz usunąć i zharmonizować znaczną część niezgodnych wzorców wibracyjnych pozostających w systemie twoich czterech niższych ciał: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i eterycznym.

To jest konieczne, abyś mógł przyswoić jak największą ilość blasku nowych, potężniejszych Boskich promieni – potężnej i transformującej esencji Stwórcy, która teraz bombarduje Ziemię i ludzkość. Mówiliśmy, że sytuacja, jakiej teraz doświadczasz, nie jest związana z żadnymi konkretnymi karmicznymi działaniami, które należałoby rozwiązać, ponieważ miliony z was przeniosły się w stan łaski i przeszłość już nie ma na was wpływu. To jest tok doskonalenia i rytuał przejścia - niezbędny proces rozliczenia i oczyszczenia umożliwiający przejście przez drzwi lub portal Światła do subtelnych światów waszego przyszłego świata. Anioł Obecności powoli otwiera bramę tak, że może prześwitywać coraz więcej Światła oraz asystuje wam w odbyciu tego rytuału przejścia. Kochani, jesteście już prawie przy końcu tunelu transformacji, a my zachęcamy abyście TRZYMALI FASON. Wasze codzienne modlitwy / mantry powinny zawierać słowa: „JESTEM ZWYCIĘZCĄ”.

Zawsze jestem blisko, aby dodawać wam sił, gdy słabniecie, dzielić się mądrością, kiedy jesteście zdezorientowani i nie wiecie, w którą stronę pójść, lecz przede wszystkim jestem tu, aby was kochać teraz i przez wieczność.

JAM JEST archanioł Michał


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:10, 22 Mar 2014    Temat postu:

ŚWIĘTUJMY (PONOWNE) DUCHOWE ZJEDNOCZENIE LM-03-2014
przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman [link widoczny dla zalogowanych] tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, łącząc się w tym świętym czasie, podzielmy się nadzieją, marzeniami i dążeniami na przyszłość. Tak, również my mamy wielkie nadzieje oraz wizje tego, jakie cuda zostaną dokonane przez was i dla was, gwiezdne dzieci z planety Ziemia.

Zamknij na chwilę oczy, oddychaj głęboko i przenieś świadomość do świętego Serca. Teraz wyobraź sobie - jeśli chcesz - jak wszyscy spotykamy się w tej ponadczasowej chwili, aby się radować i ponownie zawrzeć nasz wzajemny boski związek. Ujrzyj oczami wyobraźni i poczuj wzbierające w twoim świętym Sercu emocje, kiedy rozpoznajesz wychodzącą ci na powitanie ogromną duchową rodzinę - przeszłą, obecną i przyszłą. Zobacz, jak lśni oblicze naszego Boga Ojca Matki i jak napływają, aby znaleźć się przy tobie, wszystkie świetliście promienne istoty z całego tego pod-wszechświata, po najmniejsze żywiołaki, jawiące się w całej swojej wspaniałości. Nie ma żadnych ograniczeń, nikt nie będzie wykluczony, ponieważ w tym wielkim zgromadzeniu w wyższych wymiarach jest miejsce dla każdej Duszy, która kiedykolwiek była ucieleśniona na Ziemi w eterycznej postaci cielesnej, jak również dla wszystkich szlachetnych istot z całego tego Układu Słonecznego i Galaktyki. Widzisz, to jest wspaniałe spotkanie po latach przypominające czasy, kiedy wszyscy gromadziliście się i świętowaliście, zanim zaczęły się wasze liczne, długie pobyty w świecie fizycznym, na Ziemi.

Kochanie, nie miej wątpliwości, czy jesteś mile widziana / widziany i czy przynależysz do tego zgromadzenia. Widzimy cię w całym wspaniałym blasku – twój unikatowy wzór, jaśniejące barwy aury, które wszyscy podziwiają i słodkie tony wyjątkowej harmonii twojej wibracji – osobistej pieśni Duszy – wszystko to dodane do niebiańskiej muzyki sfer, wymieszane i scalone z Jednością. Oczywiście, podchodzisz do tych, którzy epatują takimi samymi barwami i tonami, jak ty – tych, których niebiańskie tony doskonale współgrają z twoimi, to są twoi najmilsi i najbliżsi duchowi towarzysze, od których tak dawno cię oddzielono. Pozwól swojemu umysłowi na chwilę zastanowienia: jakie nowe spostrzeżenia przychodzą ci na myśl, jakie słowa mądrości wypowiadasz lub jakie nagle do ciebie przychodzą - przypomnij sobie, czy są dla ciebie ważne? Pozwól wejść swojej świadomości, żeby odtąd miała dostęp do nowych informacji, zaawansowanych standardów myślenia, twórczych myśli i mądrości, które są zawarte w świetlanych pakietach umieszczonych w twoim świętym Umyśle w oczekiwaniu na zapalenie w tych ważnych i przełomowych czasach.

Kiedy mieszacie się i stapiacie ze sobą, łącząc się grupa za grupą, zyskujesz korzyści z ich doświadczeń i konkretnych spostrzeżeń, udostępniając własną mądrość innym. Zobacz, jak siedzisz pośród ukochanych mistrzów, którzy są najbliżsi twojemu sercu, jak otaczają cię miłością i współczuciem, napełniając twoją aurę swoim blaskiem. Każdy po kolei oferuje szczególne cechy: prawdę, wiarę i ochronę, wyraźne postrzeganie i iluminację, wdzięczność i cierpliwość, klarowność i pokorę, koncentrację i oddanie, ciszę i spokój, oraz przemianę wraz z oczyszczeniem – wymieniając tylko kilka. To tylko niektóre z cech i właściwości siedmiu promieni waszego Układu Słonecznego, które omawialiśmy tak często. Których z tych cech ci brakuje? Jaka jest twoja duchowa „słabość”?

Kochanie, teraz znów połącz się z wnętrzem i rzetelnie spisz swoje mocne i słabe strony – nie osądzaj ich, tylko zaobserwuj. Proponujemy ci wielką sposobność, by sięgnąć do strumienia Światła Boga - źródła, z którego płyną wszelkie błogosławieństwa. Weź wszystko, co w tym czasie możesz zatrzymać – jednak prosimy, wykorzystaj to, by wspomóc innych w przebudzeniu i odzyskaniu ich dziedzictwa.

Naszym największym pragnieniem jest, aby wszyscy mieszkańcy Ziemi obudzili się i pamiętali o iskrze boskości, którą każdy nosi w swojej duszy. Niezwykle ważne jest, aby usunąć bariery, granice i ograniczenia, które oddzielają was od siebie nawzajem. Widzimy was - wszystkich razem i każdego z osobna - z uzdrowionymi ciałami, umysłami i duszami, przywróconych do stanu świętości i duchowej harmonii. Widzimy, jak wasza Ziemia po raz kolejny powraca do dawnego piękna, odzyskuje krystalicznie czystą wodę, świeże i czyste powietrze oraz bogate, żyzne gleby. Będziemy zachęcać i wspierać każdego, kto jest gotów pielęgnować oraz dbać o królestwo zwierząt i roślin – te wielkie dary Stworzenia, które jak pamiętasz, otrzymaliście, aby nimi zarządzać. Za każdym razem, kiedy przechodzisz na wyższy poziom świadomości i wkraczasz w nieznane, dajemy ci wytyczne, wskazówki i pomoc. Podnosimy na duchu i czuwamy, kiedy uwalniasz różne elementy swojego życia, które bardzo sobie ceniłeś. Pomagamy ci w twoich staraniach o przezwyciężanie braków i dysproporcji na tyle, na ile zezwalają nam święte uniwersalne prawa. Nie dostrzegamy twoich niedoskonałości, kochany, tylko twoją promienność i jej intensywność.

Widzimy, jak nieśmiało, a później nieco odważniej, sięgasz do wewnątrz oraz ku górze, w kierunku wyżej wymiarowych częstotliwości - jak dostrzegasz i czujesz, być może tylko przez chwilę, cudowną radość ze zjednoczenia. Ci z was, którzy doświadczyli tego cudu, wiedzą już, że nigdy nie powrócicie do poprzedniego stanu – już zawsze będziecie tęsknili, by powrócić do tego stanu błogości. Kiedy zwalniasz stare zakodowane energie, które nie służą twojemu najwyższemu dobru, stając na granicy fizycznej wytrzymałości, wtedy za sprawą świadomych czy nieświadomych porozumień przyspiesza się proces twojej mutacji. Porzucasz swoją zwierzęcą instynktowną naturę - dopracowujesz i uwalniasz ludzkie negatywne impulsy, uzależnienia i ograniczenia, przyswajając wszystkie aspekty osobowości w pełni świadomego urzeczywistnionego mistrza fizycznej płaszczyzny. Ponownie stajesz się duchową istotą Światła odzianą w szatę ciała.

Zanim tak wiele eonów temu rozpocząłeś swoją wielką przygodę, większą część szat ze Światła oddałeś w opiekę swojej Obecności JAM JEST, podobnie jak nam pozwoliłeś ochronić liczne wspomnienia związane z twoją prawdziwą tożsamością. Zgodziłeś się, aby w każde wcielenie zabierać tylko część talentów i mądrości, a resztę magazynować w głębi serca boskiej Jaźni. Ochoczo i radośnie współuczestniczyłeś w wielkim dramacie toczonym na Ziemi na przestrzeni wielu eonów, eksperymentując i doświadczając całego bogactwa rozmaitości, jakie miał do zaoferowania świat materialny. Jednak kiedy ludzkość zatonęła w gęstszych wzorcach częstotliwości światła i cienia niższego czwartego i trzeciego wymiaru, życie stało się tak bolesne i stresujące, że pojawiła się niechęć, strach i gniew oraz poczucie oddzielenia, które pozostają przy was od wielu tysięcy lat. Lecz ten czas dobiega końca, wkrótce okowy strachu i ograniczenia opadną, a każdy z was śmiało przeniesie się z mgły iluzji w światłość prawdy i samoświadomości. Ukochany, stań się obserwatorem patrzącym z wyższej perspektywy, gdy twoje starożytne wspomnienia zamieniają się w Światło, a my uzdrowimy przeszłość i utkamy ją na nowo.

Niezależnie od pozorów lub okoliczności, najmniejszy czy największy – każdy z was jest piękną, wyjątkową iskrą Boga, błogosławionym stworzeniem. Jesteś promieniem Światła, który został poddany refrakcji, wysłany z jednego z wielkich promieni ekspresji, jakie wypromieniowuje umysł Boga, aby nasz Bóg Ojciec Matka mógł doświadczać i wyrażać więcej z ciągle rozwijającej się wyjątkowości. To jest magia i cud twojego długiego pobytu na Ziemi – wyrażanie i doświadczanie Najwyższego Stwórcy jako błogosławionej iskry SIEBIE. Czy teraz to pamiętasz?

Budzą się wszystkie aspekty Stwórcy istniejące na Ziemi: królestwo minerałów i zwierząt, świat dewów i żywiołaków - ponownie przejmują właściwą sobie rolę strażników i opiekunów królestwa Natury. Wieloryby oraz delfiny strzegące zapisu historii planety Ziemi i będące kosmicznymi telepatycznymi łącznikami pomiędzy Ziemią a tą galaktyką pragną odbudowania relacji z ludzkością. Wy o tym zapomnieliście, a one nie. One chętnie i z miłością służyły ludzkości przez wieki tylko po to, abyście je zabijali i okaleczali. Proszę, pomóżcie zatrzymać tę obrzydliwość, kochani. Delfiny i wieloryby współbrzmią z żywiołem wody i dlatego są bardzo świadome waszych emocjonalnych wzorców częstotliwości. Cierpiały z wami przez wieki. Wiele błogosławionych Dusz mieszało swoje energie z tymi pięknymi istotami, starając się wam uświadomić, jak są cenne i ważne w złożonym schemacie ewolucji.

Wezwani zostali ci z was, którzy pamiętają - ci z was, którzy tam byli od początku, zostali wezwani, aby się ponownie przebudzić na planie fizycznym, aby móc poznać własną wspaniałość i dziedzictwo, a także powtórnie zjednoczyć ze swoimi braćmi i siostrami - wielorybami i delfinami. To jest spotkanie po latach w wyższych sferach, ale równie ważne są liczne wielkie spotkania odbywające się na waszej planecie. Jesteś istotą na nowo złączoną z wieloma szlachetnymi członkami twojej duchowej rodziny, częścią bliskich bratnich dusz i grup, z którymi u zarania czasów wyruszyłeś w podróż i z którymi miałeś wiele cudownych doświadczeń. Wiedz, że te spotkania to dary, na które zasłużyłeś, oraz okazja, aby się dzielić, wspierać oraz cieszyć harmonią i pięknem w zgodnej duchowej kompanii.

Czy od tego dnia będziesz się bardziej starać w pełni odczuwać naszą obecność w życiu codziennym? Jeśli tak zrobisz i dasz nam pozwolenie, możemy przejąć aktywną rolę, by ci pomóc w czasach niepewności, smutku i stresu. Kiedy dążysz do uzyskania harmonii, możemy wysyłać ci więcej przyjaznej energii i otoczyć ochronnym buforem. Możesz zatrzymać się na chwilę przed skarceniem siebie lub kogoś innego i pomyśleć: „Jak filtr energii miłości odmieni tę sytuację? Co w tym przypadku jest najlepsze i jak mogę rozpoznać najlepszy skutek?” Zamiast darów materialnych, podaruj miłość i współczucie, mój miły. Okazywanie wdzięczności i dziękczynienia to nieodłączna część codziennych nawyków myślowych. Odszukaj iskry Ducha w oczach tych, których spotykasz i zauważ, że te iskry wywołujesz swoim uśmiechem czy dobrym słowem. Przezwyciężywszy izolację i separatyzm, dąż do jeszcze większej jedności i poczucia zespolenia z innymi. Kiedy zdasz sobie sprawę, że oni pochodzą z tego samego Źródła, co ty – są kolejnymi cennymi aspektem Boskości - przestaniesz tak łatwo osądzać lub krytykować.

Przejdźmy teraz do kwestii filozofii New Age, porównując ją z filozofią religii, tak żeby dojść do zrozumienia, czym jest duchowość, a czym nie jest. Ci, którzy są wiernymi wyznawcami pewnych powszechnie przyjętych wierzeń i dogmatów, wyrażają wiele obaw, niechęci i krytyki w stosunku do tych, którzy przyjmują tzw. koncepcję New Age. Niestety, wierzenia religijne zamiast jednoczyć, doprowadziły do izolacji i separatyzmu, a na przestrzeni wieków pojawiały się konflikty i wojny prowadzone w imię Boga lub jakiejś określonej religii. Stwórca nie przyjmuje, nie popiera ani nie odrzuca żadnej religii. W oczach naszego Boga Ojca Matki wszystkie istoty są święte i błogosławione, zaś powracać do Jedności można wieloma ścieżkami.

Człowiek zestrojony ze swoją wyższą Jaźnią wie, że w każdej religii istnieje piękno i prawda, lecz ma również świadomość tego, że duchowość nie polega na pewnej sztywnej moralności czy wierze w dogmaty i kodeksy etyczne. Duchowość przekracza wszystkie religie oraz łączy wszystkie Dusze z ich własną boską prawdą. Duchowość kocha życie i korzysta z niego, nie piętnując ani nie odrzucając nikogo. Duch funkcjonuje w ramach struktury świętych praw uniwersalnych, które są niezmienne. A rdzeniem tych praw jest miłość – do siebie i wszystkich Boskich stworzeń. Duchowość nie ma natury psychicznej takiej jak: wewnętrzne widzenie, jasnowidzenie, wewnętrzne słyszenie (jasnosłyszenie) czy telepatia. Te zdolności są waszym naturalnym dziedzictwem, po prostu o nich zapomnieliście, a zanikły wskutek ich nieużywania. Twoje postrzeganie pozazmysłowe powróci w naturalny sposób, gdy oczyścisz aurę ze statycznych i negatywnych wzorców energetycznych oraz połączysz się z duchową Jaźnią. Można być człowiekiem religijnym choć nie uduchowionym, lecz nie można być prawdziwie duchowym, jeśli się nie akceptuje i nie szanuje dobra w każdej religii, w każdym człowieku – jeśli się nie pozwala każdemu wyrażać duchowości na własny sposób. Zechciej ujrzeć iskrę Boskości we wszystkich i wszystkim, a ucieleśnisz i przejawisz wszelkie wspaniałe cechy Stwórcy, stając się żywym przykładem do naśladowania przez innych.

Kiedy stopniowo dostroisz się do swojej Obecności JAM JEST, przez każdy kolejno wyższy poziom swojej Jaźni nad-Duszy będziesz integrować coraz więcej esencji Boga Ojca Matki. Wtedy twoja prawdziwa boska Jaźń będzie promieniować w całej swojej okazałości. To dzieje się teraz, kochani. Możecie to zobaczyć i poczuć w sobie i w wielu innych wokół was, a ich liczba rośnie w zawrotnym tempie. Duch kroczy po Ziemi, kochani, i WY go tworzycie.

Wiedzcie, że miłujemy was nade wszystko.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ

Uwaga Ronny:

Drodzy Przyjaciele, swego czasu archanioł Michał poprosił, żebyśmy zaczęli powtarzać fragmenty setek wiadomości z przeszłości, które nam przekazywał od 1992 roku. Powiedział, że dał już wszystkie informacje, narzędzia i techniki potrzebne, aby zakończyć obecne etapy wznoszenia konieczne do ewolucji / przejścia do kolejnego poziomu ziemskich doświadczeń. Te wyewoluowane częstotliwości świata z przyszłości będą się składać ze środowiska środkowego czwartego wymiaru i wstępnego poziomu wymiaru piątego. (Każdy będzie tworzyć swoje środowisko, to jest żyć w rzeczywistości zgodnej ze swoimi nawykami myślowymi).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:27, 30 Kwi 2014    Temat postu:

ANIOŁY ŁASKI LM-04-2014
przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, w tym niespokojnym okresie wielkich przemian, niekończących się katastrof i cierpień – doświadczanych na całym świecie – pragniemy, abyście wiedzieli, że wciąż tutaj jesteśmy, aby wam pomagać i wskazywać drogę. Jednym z największych darów tych czasów ewolucji człowieka jest świadomość bliskiej relacji z królestwami aniołów. Informowaliśmy i wyjaśnialiśmy to już wcześniej wiele razy, lecz po raz kolejny pozwolę sobie odświeżyć wam pamięć na temat, jak królestwa anielskie wpasowują się w wielki plan Stwórcy, oraz krótko opowiem o naszych zadaniach.

W tych czasach wielkiego renesansu ludzkości ci z was, którzy przechodzą proces przebudzania się licznych cech i talentów wyższej Jaźni oraz którzy sięgają do magazynu mądrości świętego Umysłu, zaczynają rozumieć, jak działają prawa uniwersalne w waszym świecie wielowymiarowej rzeczywistości. Mówiliśmy wam wiele razy, że musicie wyewoluować z ograniczających emocjonalnych przekonań dotyczących religii / duchowości oraz zacząć uczyć się przestrzegania uniwersalnych praw metafizycznych i świętej nauki.

Dogłębnie omawialiśmy temat licznych piramid Światła, które są rozsiane na wszystkich poziomach każdego z wymiarów tego pod-wszechświata. Szczegółowo wyjaśnialiśmy, jak stworzyć eteryczne piramidy robocze w piątym wymiarze - piramidy, w których można zasadzać nasiona myśli dla wszelkich nowych kreacji, jakie chcecie urzeczywistnić. Można się tam również udać, aby z pomocą rytuału wybaczenia zerwać różne dysharmonijne umowy, jakie kiedyś zawarliście z innymi, oraz wymazać je ze swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, usuwając w ten sposób wszelkie linie czasu o negatywnych wibracjach. Gdy skupisz się na konkretnej osobie, jej / jego wyższa Jaźń przeniesie ją / jego do twojej piramidy roboczej – ona / on znajdzie się tam w ciele eterycznym, w ochronnej kuli światła. Ową osobę zawsze należy sobie wyobrazić tak, aby stała za nią jej wyższa Jaźń, a tobą również pokieruje twoja wyższa Jaźń.

Na odpowiednim poziomie piątego wymiaru masz również osobistą piramidę Światła. Jeśli nie znasz tych pojęć z wyższych królestw, proponujemy przeczytać pełne wyjaśnienia, a następnie zachęcamy do korzystania z tego cudownego daru, jeśli współbrzmi z twoją prawdą. (Strony 125 – 130 książki SCRIPTING YOUR DESTINY * R).

Osoby, które z wcielenia na wcielenie mają współczującą naturę, bez względu na rasę, kulturę czy religię, wciąż mają wrodzone pragnienie, aby modlić się lub wysyłać myśli i energię miłości do innych, zwłaszcza do bliskich znajdujących się w stresującej sytuacji lub doświadczających wielkiego nieszczęścia. W przeszłości był to zawsze przepojony miłością akt wiary, gdyż mało kto zdawał sobie sprawę, jak lub czy adresat otrzymał ten wspaniały dar.

Wyjaśniliśmy to pojęcie naszej posłanniczce, a ona przekazała je tym, którzy aktywnie studiują nasze poszerzone nauki – pogłębiają je, uczestnicząc w seminariach prowadzonych regularnie przez nią i jej duchowego / biznesowego partnera, Randy`ego Monka. W anielskim królestwie istnieje zastęp anielski o nazwie: Aniołowie Łaski. Tej potężnej grupie istot anielskich przewodzą żeńskie archanioły i zakon Bogini. Przekazują wszystkie cechy, właściwości i zalety naszej Bogini Matki, a ich misją jest przyjmowanie bezwarunkowej miłości / Światła, którą/-e ktoś wysyła do innej osoby. Jeżeli wnętrze serca docelowej osoby jest otwarte i chłonne, do jej aury popłynie miłość/ Światło i powoli zostanie wchłonięta/e przez system jej czterech niższych ciał, dając w ten sposób dostęp do specjalnej infuzji boskiego Światła. Jakiś Anioł Łaski zawsze pojawi się i pozostanie w pobliżu osoby, której jest wysyłana czysta bezwarunkowa miłość / Światło. Dla tych, którzy nadal są uwięzieni / cierpiący w gęstościach trzeciego i niższego czwartego wymiaru, Anioł Łaski sam wchłonie tę wysłaną miłość / Światło i przechowa je w jądrze świętego Serca tej osoby w taki sposób, by były dostępne zawsze, gdy adresat będzie gotowy otworzyć swoje serce na ten cenny dar. Jeśli osoba nigdy nie usunie tarczy negatywności i nie otworzy swojego serca za życia, czuwający nad nią Anioł Łaski przejdzie za nią do następnej krainy. Anioł Łaski przechowa w rezerwie energię miłości, którą wysyłasz do kochanej osoby, aż on / ona będzie gotowa na „przebudzenie”. Chyba czujesz się cudownie komfortowo wiedząc, że odbiorca będzie wiedział, kto wysłał mu bezcenny dar miłości.

Pamiętaj, że nie wysyłasz diamentowych cząstek stwórczego Światła bezpośrednio do innych ludzi – wysyłasz im miłość / Światło, które są monitorowane przez twoją wyższą Jaźń pod kątem właściwego dla danej osoby sposobu przekazania miłości / Światła. Również wyższa Jaźń tej osoby dopilnuje, kiedy i jaką ilość twojego daru będzie ona w stanie przyjąć.

Jak już wiele razy powtarzałem, wyjaśniamy wam te pojęcia za pomocą najprostszych słów, abyście je możliwie najlepiej zrozumieli. Jednak musicie pamiętać, że wszystkie wyższe prawa są o wiele bardziej złożone, niż możecie to pojąć na waszym obecnym poziomie świadomości. W miarę jak wzrastacie w świadomości i jak doświadczacie nowych, potężniejszych częstotliwości Światła, odsłaniamy i wyjaśniamy coraz więcej uniwersalnych pojęć. Kiedy jesteście gotowi je sobie przyswoić, stopniowo doskonalicie i poszerzacie kosmiczną wiedzę. Im subtelniejsze częstotliwości ktoś przyswaja, tym silniej we wnętrzu jego świętego Serca będzie pulsowało pragnienie, by dzielić się potężną energią miłości. Jego wizja zacznie się rozwijać, a jego energia - przepojona miłością – będzie płynąć poza rodzinę i krąg przyjaciół, obejmując coraz więcej ludzi, aż wreszcie posiądzie świadomość grupową, która obejmuje całą ludzkość, Ziemię i wszelkie stworzenie.

W obrębie niebiańskiej hierarchii aniołów istnieje wiele poziomów i departamentów, z których każdy reprezentuje tylko jeden aspekt świadomego wyrażania Jaźni Stwórcy. My, archaniołowie, nosimy cechy i przymioty świadomości Boga, tak jak wy. Jednak różnica jest taka, że możemy emitować określone cechy Stwórcy – można by rzec, że jesteśmy siłą napędową dla licznych głównych aspektów Boskiego Umysłu. Jesteśmy ucieleśnieniem wiary, miłości i absolutnego posłuszeństwa Stwórcy oraz naszemu Bogu Ojcu Matce – zawsze. Sfery anielskie z całą różnorodnością swoich postaci zostały powołane przez Stwórcę, aby wam pomagać - prowadzić, wychowywać i instruować was – śmiałków, którzy zgodzili się skurczyć samych siebie do pomniejszych istot, aby doświadczać świadomości Boga w najbardziej rozdrobnionej formie. Pierwotnie ucieleśnialiście wszystkie aspekty i cechy boskiego Umysłu, lecz z czasem, w trakcie podróży przez wieki i wymiary, powierzyliście wyższy stan świadomości opiece swoich Obecności JAM JEST.

Elohim, mentalne emanacje Stwórcy, wielcy budowniczowie form oraz cudowne królestwa dewów i żywiołaków, a więc ci, którzy pomogli stworzyć, a teraz nadzorują całe naturalne królestwo Ziemi i innych światów, również są gotowi pomóc w tych burzliwych czasach przemian. Ufamy, że przyjęliście za własne prawdy fakt, iż wszyscy macie swoich Aniołów Stróżów - istoty, które zostały wam przypisane w chwili narodzin - którzy was strzegą i wiernie wam służą w granicach prawa powszechnego - do stopnia, na jaki zezwalacie. Istnieją inne cudowne anielskie istoty gotowe i chętne, aby wam służyć, lecz trzeba je o to poprosić, ponieważ nie mogą naruszyć waszej wolnej woli.

Miłość i radość przyciągają anioły jak magnes, a ich największym pragnieniem jest służyć ludzkości. Żebractwo nie jest sposobem na zdobycie ich przychylności, współpracę zapewni za to prośba o pomoc w waszych sprawach. Pomogą urzeczywistnić wasze marzenia, jeśli to, czego pragniecie, będzie służyć najwyższemu dobru wszystkich, lecz trzeba zrozumieć, że to się stanie w swoim czasie i na swój sposób. Pojęcie pieniędzy jest dla nich niejasne, zamiast o nie, proście aniołów, aby pomogły wam przejawiać obfitość, radość, miłość i pokój – to zrozumieją. Ale powinniście także wnieść w to własny udział - podjąć niezbędne kroki oraz wyeliminować wszelkie ukryte w podświadomości przekonania powodujące sabotowanie materializacji.

Istnieją oddane istoty anielskie, które pomogą w sprawach sercowych oraz w mentalnych lub twórczych przedsięwzięciach – będą pomocne w podjęciu decyzji, zaś współpracując z żywiołami ciała, doprowadzą do dobrego zdrowia i samopoczucia waszych fizycznych form. Drogie, figlarne aniołki - cherubinki – tylko czekają, aby sprawić wam radość i dać poczucie beztroski. Te kochane istotki boskiego Światła uwielbiają być w pobliżu i zaskakiwać was małymi cudami czy zbiegami okoliczności. Proście je, aby pomogły odnaleźć zagubione rzeczy – można też nauczyć się z nimi komunikować, lecz ich język to język uczuć i myśli, nie słów. Spowodują, że słysząc słowa prawdy, dostaniecie gęsiej, a raczej anielskiej skórki, i zasypią was anielskimi pocałunkami, a czasem otoczą pięknym zapachem. Anielskie królestwo przynosi ludzkości miłość i blask Boga, a największym pragnieniem aniołów jest służyć wam pomocą.

Esencje aniołów ucieleśniają się na Ziemi w postaci ludzi jak ty i ty czy ty – pojawiają się, aby reprezentować wielkich archaniołów oraz przebywać wśród ludzkości, dzieląc się cechami i przymiotami Boskiej świadomości. Tak, są tacy sami jak ty, a i ty możesz być jednym z nich, mój szlachetny przyjacielu, gdyż dzięki swojej nauce, pracy i służbie wspomagasz ludzką ewolucję - rozwój przez kolejne szczeble drabiny ewolucyjnej. W naszych czasach na Ziemi są wcieleni w fizyczne postacie przedstawiciele wszystkich poziomów świadomości Boga - w celu zakorzenienia najbardziej wzniosłych, wysublimowanych aspektów Stwórcy. Czyż nie powiedziałem wam, że jesteście bardziej wspaniali i cenni niż możecie to sobie wyobrazić?

Moi drodzy, pozwólcie mi teraz przedstawić tworzenie wizji przyszłości waszego świata. Musicie zdać sobie sprawę, że najpierw należy zacząć tworzyć wizje w wyższych światach nieograniczonych możliwości. W miarę jak przyswajacie więcej substancji boskiego Światła Stwórcy, wasze myślokształty powoli przyjmują formę, a następnie stopniowo zaczynają się fizycznie urzeczywistniać na Ziemi. Silniejsza koncentracja na intencji umożliwi szybsze przejawienie wizji. Kiedy jednoczycie się w świadomej intencji jako siła motywująca dla dobra wszystkich, tworzycie synergistyczne, dynamicznie proporcjonalne, myślokształty. W taki sposób dokonujecie poszerzenia w umysłach świadomości zbiorowej. Jako duchowi wojownicy Światła, nawet jeśli wasza liczba jest znikoma w porównaniu do ogółu, czynicie wielkie postępy za sprawą spójnych, władnych myśli o miłości, pokoju, obfitości i harmonii dla wszystkich.

Już czas na wizje śmiałe i niekonwencjonalne. Wyobraź sobie siebie jako istotę przepełnioną miłością, pewną siebie i niezależną, a następnie bardzo szczegółowo sformułuj, jak będziesz działać i funkcjonować wielowymiarowo jako współtwórca miłości, światła, pokoju i radości.

Na lęki zacznij patrzeć w nowy sposób. Powtarzaj sobie, aż uwierzysz, że: „Mam nowe relacje z lękiem. Lęk jest emocją, która mi służy i JAM JEST zawsze panem swoich emocji – dlatego JAM JEST panem lęku”. Wykraczanie ponad lęk oznacza, że można go doświadczać, obserwować, uczyć się od niego, a następnie z niego wyjść. W ten sposób lęk będzie służył jako dzwonek ostrzegawczy dający ci znać, co zatraciło równowagę - co trzeba doprowadzić do harmonii. Emocje składają się z pozytywnych bądź negatywnych energii myślokształtów i trzeba nad nimi panować zamiast pozwalać im władać sobą.

Trzeba kłaść fundament pod emocjonalną naturę wizji. Co sprawia, że jesteś radosny i wypełnia cię wdzięczność? Musisz pozwolić, aby twój Duch się wznosił, jednak należy również pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko, a także duszę. Bądź gotów przywoływać i wyrażać to, co podsyca i karmi wewnętrzną niewinność, zaś doświadczając takich emocji, jak: radość, przyjemność, spontaniczność albo smutek, złość i strach - zdawaj sobie sprawę, że ty nie jesteś tymi emocjami. Istotnym aspektem twojej wizji powinna być wolność wyrażania. Wiedz, że masz prawo do pełnej spontaniczności oraz podążania za własnymi upodobaniami i pragnieniami tak długo, jak długo służą najwyższemu dobru wszystkich. Zacznij się spodziewać od ludzi najlepszego, a oni spełnią twoje oczekiwania. Wyobrażaj sobie własne życie wypełnione cudami, pięknem i radością, i żądaj takiego życia, a stopniowo twoje największe afirmacje się ziszczą. Kiedy wspierasz, kochasz i pielęgnujesz wszystkie rzeczy, sam również otrzymujesz wsparcie - kochany i pielęgnowany.

Wypracuj własną filozofię życia. Słuchaj swego wewnętrznego przewodnictwa i wreszcie praktykuj rozróżnianie. Zacznij komunikować się z wieloma aspektami swojej istoty, jakby wszystkie były ciągle przy tobie obecne – prawdę mówiąc, one są. Masz świadomość dostępu do informacji i mądrości piątego wymiaru i powyżej niego, dlatego jeśli zaakceptujesz to jako własną prawdę, będziesz w stanie jasno i prawdziwie komunikować się ze swoimi przewodnikami, nauczycielami, mistrzami, anielskimi pomocnikami i wszystkimi wielkimi istotami Światła. Nie pozwalaj, aby powstrzymywały cię jakieś przeszkody na ścieżce, śmiało przejdź przez nie lub ponad nimi. Nie pozwól, aby zniechęcił cię dyskomfort czy ból, wzywaj swoich anielskich pomocników, aby cię koili i wspierali. Nie pozwól, aby twoją determinację osłabiły wątpliwości i osądzanie przez innych – bądź dla nich przykładem i bądź odważny w przekonaniach. Nie odrywaj wzroku ani uwagi od swojego celu, ukochany, do tych drzwi większego Światła jest bliżej niż myślisz. Gdy spirala wniebowstąpienia zakreśla kolejny krąg, my przekazujemy ci myśli przesycone miłością naszego Boga Ojca Matki. Czy jesteś gotów na kolejne przebudzenie?

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ

NAJDROŻSI PRZYJACIELE: Wielu z was wie, że w ubiegłym roku doświadczyłam tego, co archanioł Michał nazywa „rytuałem przejścia”. Przez 45 lat miałam męża - Kenta, z którym wspólnie przeżyliśmy wiele wspaniałych lat. Jednak czasem nasi bliscy wybierają inną ścieżkę, którą nie możemy za nimi podążać, wtedy musimy podjąć kilka decydujących kroków. Ostatnie dziesięć lat stanowiło dla mnie bardzo ciężką próbę, szczególne dwa ostatnie. Tak mocno nauczyłam się być ciągle skoncentrowana w sercu i ze współczuciem oraz przebaczeniem wznosić się ponad negatywne sytuacje. Ukochany Michał w tym trudnym okresie powiedział mi: „Pamiętaj, umiłowana, ścieżka Światła to również ścieżka Wolności”.

To nie był mój wybór, jednak mój mąż pozwolił, aby jeden z naszych synów go przekonał, że najlepszym rozwiązaniem jest rozwód. To była drastyczna decyzja, której ja nigdy bym nie podjęła, jednak teraz widzę, że bez względu na to, jak bardzo to było bolesne, stanowiło najlepsze rozwiązanie. W trakcie przeżywania tych wydarzeń wiele się nauczyłam, a całe moje życie podporządkowałam służbie naszemu Bogu Ojcu Matce i mojej duchowej misji. W sercu czuję pokój i wiem, że to wszystko jest częścią mojego osobistego rytuału przejścia.

Ostatnio słyszałam od rzeszy ludzi, że zostali przetestowani do maksimum w wielu dziedzinach życia. Sprawdziany, z którymi mamy do czynienia, mają dowieść naszej prawości, a także umożliwić nam przyjęcie duchowej mocy. Dla wielu z nas nie jest to zadanie łatwe, dlatego chętnie poddajemy się naszym opiekunom oraz pozwalając się im wspierać, przyjmujemy pomoc, najbardziej w tym okresie, i jestem pewna – także w wielu poprzednich wcieleniach. Archanioł Michał powiedział nam również, że „ powinniśmy być aktywnie asertywni, ukryci za kochającą fasadą”. Wydaje się, że w tym wszystkim chodzi o przygotowanie do następnego dużego kroku ku wyższemu stanowi częstotliwości naszej Istoty – w związku z tym musimy uwolnić wewnętrzne lęki i resztki negatywnych energii, abyśmy mogli odpowiednio funkcjonować w nowym środowisku.

Ponieważ odszedł mój mąż, ojciec trójki moich dzieci, zdecydowałam się powrócić do nazwiska rodowego: VEZANE. Mam czworo wnuków i dwoje niesamowitych prawnucząt, a nasza droga Zoey Ronna Vezane przyjdzie na ten świat lada dzień. Tworzymy bardzo bliską i kochającą rodzinę, spędzamy ze sobą tak wiele czasu, jak to możliwe. Zdecydowałam się, żeby jako imienia zawodowego używać mojego pierwszego imienia – RONNA - jednak oficjalnie będę się teraz nazywała RONNA VEZANE.

Czuję się tak bardzo błogosławiona i pragnę podziękować wam wszystkim za kochające wsparcie oraz modlitwy. Rzeczywiście, to był czas cudów. Wiem, że najlepsze jest jeszcze przed nami. Dziękuję ci, Boże Ojcze Matko. Życzę wiecznej miłości i błogosławieństwa aniołów, Ronna.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 16:20, 03 Cze 2014    Temat postu:

LM-05-2014 [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:36, 07 Lip 2014    Temat postu:

LM-06-2014 Dostęp do archiwów ziemskich kryształów nasiennych
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:23, 30 Lip 2014    Temat postu:

LM-07-2014 Panuj nad własnym przeznaczeniem

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 8:46, 31 Sie 2014    Temat postu:

Zwiększ swoją moc manifestacji - [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:29, 24 Wrz 2014    Temat postu:

O strachu i jak go pokonać: [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:32, 27 Paź 2014    Temat postu:

LM-10-2014 [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 15:45, 18 Lis 2014    Temat postu:

Kolejna porcja rad archanioła Michała: [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 20:15, 01 Sty 2015    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 9:00, 23 Mar 2015    Temat postu:

Przesłanie na marzec: [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUIDMUN
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 14:54, 06 Sie 2015    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> PRZEKAZY DUCHOWE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin