Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa
BOGAMI JESTEŚCIE - NIEBO JEST W WAS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polska Deklaracja Wolności 2007

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> NOWA HISTORIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MAITREYA
AdministratorDołączył: 18 Sty 2007
Posty: 276
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SAMARTEN

PostWysłany: Wto 18:57, 12 Cze 2007    Temat postu: Polska Deklaracja Wolności 2007

POLSKA DEKLARACJA WOLNOŚCI
2007
Szanowni Państwo !
Ponieważ do tej pory negatywna siła stanowionego prawa nie była do poskromienia, prawo tworzone było przez najbardziej zepsutych moralnie, zdegenerowanych i skorumpowanych urzędników państwowych, kościelnych i wojskowych – to postanowiono dać temu opór i zdelegalizować to prawo. Ponieważ stare prawo od początku swego istnienia poniżało ludzi, szargało ich godność, ich osobisty majestat boski, prawo do życia, było narzędziem do wywoływania tortur, wojen, terroru, prześladowań, wyzysku i okradania ludzi z efektów ich własnej pracy – postanowiono zakończyć bestialskie działanie starego prawa i ostatecznie wskazać winnego. A kto jest winny ? Wszyscy Ci, którzy ustanawiali to prawo, wymagali jego respektowania i karali za brak posłuszeństwa wobec niego. Aktualnie są to wszystkie ośrodki władzy stanowiące stare prawo, dające im władzę i bezkarność w czynieniu zła. Ponieważ wszelkie stare prawo, było tworzone w celu; wywyższenia się jednych nad drugimi, zapewnienia im przywilejów i luksusów kosztem wyzysku innych, w celu ochrony wywyższających się i ochrony ich bezkarnych działań na arenie krajowej lub międzynarodowej – postanowiono o ostatecznym przeciwstawieniu się staremu prawu. Stare prawo karało tych, którzy nie uznawali go, ponieważ żyli i postępowali według osobistych kodeksów. Stare prawo faworyzowało tylko bogatych, zapewniało im bogactwo, poprzez odbieranie innym ich majątków a potem ochraniało ich interesy. Stare prawo nie respektowało protokołów ekologicznych, wskazujących wyraźnie na przyczyny zanieczyszczenia środowiska i jego zmian. Stare prawo utrudniało społeczeństwu swobodny rozwój, pracę i wymianę dóbr materialnych. Stare prawo utrudniało kontrolę poczynań władzy, usprawiedliwiało mataczenie władzy i jej działania zakulisowe.
Stare prawo było dla rządów narzędziem do prześladowania, straszenia i niszczenia istot ludzkich. Stare prawo zakładało że każdy jest przestępcą. Stare prawo ingerowało bezkarnie w intymną sferę człowieka, sferę jego osobistego stosunku do Boga i sferę wypracowanych i posiadanych na własność dóbr materialnych. Stare prawo pozwalało niszczyć, ograniczać wolność, w bestialski sposób traktować zwierzęta a potem masowo je zabijać. Stare prawo wymagało faszerowania ludzi spreparowaną wersją historii, ekonomi, politologii i religii oraz wielu innych nauk. Stare prawo nakazywało urzędnikom i podporządkowanym finansowo kręgom naukowym, dyskredytować i ośmieszać ekologów, medycynę alternatywną, doświadczenia paranormalne, technologię niekonwencjonalną i kontakty z istotami pozaziemskimi. Stare prawo ograniczało człowiekowi swobodne poruszanie się po planecie, nawiązywanie kontaktów z innymi istotami i poznawanie przestrzeni kosmicznej. Pokonanie starego systemu prawa oraz wskazanie winnych urzędników, stanowiących prawo – zostało ogłoszone. Istoty ludzkie są wolne w pełnym wymiarze swojego życia.

1.Założeniem i podstawą Polskiej Deklaracji Wolności jest nienaruszalny, prywatny obszar życia istoty ludzkiej. Nienaruszalny, prywatny obszar życia istoty ludzkiej, sam w sobie jest najwyższym źródłem istnienia i samostanowienia tej istoty, jest jej najwyższym tytułem życia a istota jest jedynym właścicielem tego obszaru.
( p.9, p.10 )
2.Polska jest krajem wolnym od wszelkich form niewolnictwa, czyli np. od ustawowego obowiązku służby wojskowej, ustawowego obowiązku płacenia podatków, płacenia ubezpieczeń społecznych czy oddawania dzieci do szkół publicznych. Decyzję w tej spawie podejmuje istota ludzka, a próby ograniczania jej wolności wyboru w tych sprawach są przejawem niewolnictwa, zastraszaniem a w konsekwencji nawet morderstwem.
3.Aparaty władzy których mianowaną głową jest prezydent / premier / minister / generał / prymas, nie stanowią najwyższego i jedynego prawa ( umowy ) w tym kraju, nie są one właścicielami tego kraju i jego mieszkańców oraz w każdej chwili mogą być całkowicie zneutralizowane, obezwładnione, zniszczone, odwołane lub usunięte z kraju przez społeczeństwo.
4.W Polsce, ponad aparatami władzy państwowej, kościelnej i wojskowej, stoi zawsze wolność wyboru istoty ludzkiej. W Polsce równo szanuje się większość i mniejszość. W Polsce na pierwszym miejscu stoi wolność wyboru istoty ludzkiej, jej osobista godność i szacunek do niej a nie prawo ( umowy ) aparatów władzy. W Polsce istota ludzka nie ma obowiązku ( konstytucyjnego czy innego ) służenia aparatom władzy, spełniania ich wymogów prawnych oraz płacenia wszelkich podatków. W Polsce organy państwowe nie podejmują decyzji o tym ile i w jakiej formie społeczeństwo winno zasilać budżet. Płacenie podatków i wszelkie inne sposoby zasilania budżetu są wolną wolą sponsorów budżetu, do obsługi którego zostały skierowane pewne istoty ( chętne podjęcia się obsługi w imieniu społeczeństwa a nie swoim i to w ramach umowy ) obsługi, gdzie obsługujący wykonuje polecenia społeczeństwa a nie swoje. W tym momencie swoje decyzje i polecenia, odnośnie jakości i sposobów na zasilanie i obsługę np. skarbu państwa albo uzgadnia bezpośrednio z społeczeństwem, które może ale nie musi brać ich pod uwagę, albo musi je całkowicie wyłączyć z czynności realizowania zleceń społeczeństwa co do całościowego kierunku kształtowania państwa. Przypominam że istota ludzka jest w pierwszej kolejności indywidualną istotą niezależną od zewnętrznych przejawów działania aparatów władzy i posiada wolność wyboru a dopiero w drugiej kolejności, może ale nie musi decydować się na to co proponują jej aparaty władzy tzn. proponują włączyć do umowy.
5.W Polsce, budżet tego kraju, funkcjonowanie urzędów, pensje urzędników państwowych i wojskowych są sponsorowane w ramach umowy zwanej Konstytucją RP przez istoty będące zleceniodawcą tej umowy, których podwładnym w całym zakresie urzędowania jest władza wykonawcza, ustawodawcza i sądownicza. Aparaty władzy państwowej i wojskowej nie posiadają nic własnego ani nie tworzą na swoją własność ( prócz pensji urzędników ), ponieważ nie zostały do tego upoważnione w umowie. Istoty ludzkie nie udzieliły w umowie depozytariuszowi ( sejmowi, rządowi, prezydentowi) prawa władzy do ich nienaruszalnych, prywatnych obszarów życia, prawa do przejmowania i posiadania na własność skarbu państwa, tworzenia prawa innego niż warunki umowy ani prawa do monopolu na umowy i władzę w kraju. Istoty ludzkie nie wyzbyły się w umowie( konstytucji lub innych aktach prawnych o randze krajowej lub międzynarodowej ), nie przekazały w niej, ani nie oddały w posiadanie na własność swemu podwładnemu ( depozytariuszowi ) własnej nienaruszalnej prywatnej przestrzeni życiowej. Tak więc cały czas w niepodważalnej mocy pozostaje nienaruszalny prywatny obszar życia istoty ludzkiej. Nadal w niepodważalnej mocy pozostaje fakt że to istoty ludzkie będące zleceniodawcą w umowie a nie depozytariusz – są właścicielami skarbu państwa, majątku państwowego i wszelkich instytucji państwowo wojskowych. Depozytariusz jedynie wyraził wolę poddania się ustanowienia go podwładnym wobec zleceniodawcy umowy i wolę realizowania umowy zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy.
6.Każda istota ludzka może wyjść w Polsce do społeczeństwa z propozycją umowy a chętne strony mogą zawiązać współpracę i utworzyć własny skarb i majątek określony w drodze warunków umowy oraz realizować program umowy. Wtedy tworzą się w jednym kraju niezależne centra, które mogą ze sobą współpracować ale nie mogą jeden drugiemu narzucać swojej umowy, woli, praw lub wymagań. Istnieje taka możliwość, ponieważ każda istota ludzka w zakresie swojego nienaruszalnego prywatnego obszaru życia może wyjść z propozycją założenia takiego centrum i prowadzenia go na terenie kraju, oczywiście w zgodzie z ogólnym tłem i kulturą życia w danym kraju. Powstanie różnych umów społecznych i central współpracy na terenie kraju, zarządzających w pełni własnymi majątkami, bez konieczności udziału w dotychczasowej, jedynej takiej centrali, wynika z zakresu możliwości nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej, obszaru objętego niezależnością i nienaruszalnością na terenie Polski i Unii Europejskiej. Tak więc bez względu na to, czy umowy ( Konstytucja RP, Prawo Unijne i inne ) określają czy nie określają, możliwość powstawania i działania innych umów społecznych w obrębie kraju – decyzja w sprawie ewentualnego powołania do życia i realizowania takich umów, wynika z zakresu możliwości nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej a nie z zakresu istniejących już umów.
7.W przypadku istoty ludzkiej absolutne pierwszeństwo ma nienaruszalność jej prywatnego obszaru życia ( p.9 i p.10 ). Istota ludzka jest jedynym właścicielem swojego nienaruszalnego obszaru życia.
8.Siłowa lub prawna ingerencja z zewnątrz w ten porządek rzeczy, bez zgody na to istoty ludzkiej i bez jej wiedzy, jest zamachem na jej życie, pogwałceniem jej godności i złem, które istota może odpierać środkami wprost proporcjonalnymi do narzędzi użytych przez stronę ingerującą w jej prywatny obszar życia.
9.W zakres nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej wchodzi jej prawo do życia, historia kosmiczna, rodowód etniczny, dobre imię rodziny, indywidualne ciało biologiczne, historia genetyczna, funkcje życiowe tego ciała, odpowiednie zasilanie funkcji życiowych tego ciała, bezpieczeństwo, zdrowie, umysł, dusza, zdolności, marzenia, emocje, inteligencja, wiedza, mądrość, pamięć, świadomość, miłość, wolność wyboru, nienaruszalność myśli, wolność wyrażania niezależnej myśli, wolność tłumaczenia niezależnej myśli na inne języki, samodzielność, stosunek do umów, energia i czas włożone w daną pracę i rezultaty pracy, wolność dysponowania rezultatami pracy, decydowanie przeznaczeniu rezultatów pracy, nienaruszalność w stosunku do własności, nienaruszalność cielesna i osobisty stosunek do Boga lub Stwórcy naturalnego wszechświata, życia i przestrzeni kosmicznej zawierającej wszelkie obiekty astronomiczne.
10.W zakres nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej wchodzą też wszystkie postanowienia Polskiej Deklaracji Wolności 2007, odnoszące się do tego obszaru.
11.Zakres nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej w wymiarze osobistego stosunku do Boga lub Stwórca może obejmować utożsamienie się z zjawiskami takimi jak; wywodzenie się od Boga Stwórcy, uznawanie Go za źródło swojego życia lub jego cel ostateczny, istnienie cyklu inkarnacji, bycie Bogiem Stwórcą, styl i jakość życia wynikające z osobistego stosunku do Boga Stwórcy, doświadczanie obrazu Boga Stwórcy, przeżywanie z Nim łączności, rozmowy z Bogiem Stwórcą, tworzenie np. artystyczne pod wpływem osobistego kontaktu z Bogiem Stwórcą, przemieszczanie się w przestrzeni kosmicznej w wyniku kontaktu z Bogiem Stwórcą, nabywanie różnych zdolności np. leczniczych w wyniku osobistego kontaktu z Bogiem Stwórcą. Zakres prywatnego obszaru istoty ludzkiej jest nienaruszalny, tak samo jak to z kim i na jakich zasadach decyduje się utrzymywać kontakty ta istota.
12.W zakresie nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej znajduje się też możliwość kontaktu z mieszkańcami planet, cywilizacji lub światów innych niż Ziemia, dzielenie się elementami jej prywatnego obszaru życia z tymi mieszkańcami, otrzymywanie elementów pochodzących od tych mieszkańców ( zgodnie z ich modelem kontaktu, lub w wyniku współpracy ), swobodne przemieszczenie się w przestrzeni kosmicznej, dowolnym środkiem transportu będącym w dyspozycji istoty ludzkiej lub istoty pochodzącej z innej planety, cywilizacji lub świata. Ziemia też jest miejscem gdzie w zakresie nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej, może dojść do kontaktu z istotą innej planety, cywilizacji czy świata. O wymiarze kontaktu, jego zawartości i znaczeniu nie decydują kościoły, rządy i agentury wojskowe. O wymiarze kontaktu, jego zawartości i znaczeniu decydują istoty skontaktowane ze sobą. Pojawienie się na planecie Ziemi, istoty przybywającej jako strona kontaktu, automatycznie stwarza jej zakres nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. Pojawienie się takiej istoty na Ziemi jest tym samym co np. narodziny istoty ludzkiej i oznacza pojawienie się jej zakresu nienaruszalnego prywatnego obszaru życia.
13.Zakres nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej jest całkowicie niezależny od wszelkich decyzji i umów kościołów, rządów i agentur wojskowych, których to istota nie popiera i nie podpisuje się pod nimi. Innymi słowy; kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują o żadnej sprawie z zakresu nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej. Jeśli chcą uzyskać jakiekolwiek informacje, energie, czas, usługę czy pieniądze od istoty z zakresu jej nienaruszalnego obszaru życia, muszą, bez względu czy ta istota podpisuje się pod umową, czy nie, poprosić tą istotę o ewentualne udzielnie takowych informacji, energii, czasu, usługi lub pieniędzy. Jeśli istota nie udziela tych informacji, energii, czasu, usług lub pieniędzy z różnych powodów, trzeba przyjąć brak odpowiedzi jako odpowiedź. Nawet pomimo podpisania się pod jakąś umową, może stwierdzić że popiera ją tylko imiennie ale np. nie decyduje się na wyasygnowanie z prywatnego obszaru życia, dla potrzeb tej konkretnej umowy, informacji, czasu, energii, usługi czy pieniądza, bo przeznacza to na inne cele. Powody udzielenia lub nie udzielenia odpowiedzi przez daną istotę należą do zakresu jej nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. W tej sprawie kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują a tylko przyjmują do wiadomości udzieloną bądź nie odpowiedź. Tylko w gestii nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej leży poparcie lub nie, i sposób poparcia dla określonej umowy. Istota ludzka jest jedynym właścicielem swojego nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia i bez względu na to czy podpisuje się pod daną umową czy nie, jest mieszkańcem Terytorium Polski.
14.Z samej już obecności istoty ludzkiej wypływa natura zakresu jej nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. Do tego obszaru nie ma praw nikt poza samą istotą. Ten obszar jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla tej istoty a mieści się tu również jej osobisty stosunek do Boga Stwórcy i wolność wyboru jeśli chodzi o obecność, życie i działanie w przestrzeni kosmicznej. Decyzja o udaniu się w przestrzeń kosmiczną należy do nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej.
15.Jeśli istota chce i czyni to świadomie, oraz bez jakiegokolwiek siłowego lub prawnego przymusu z zewnątrz i prób ingerencji w jej prywatny obszar życia, to może wydać dyspozycje, umożliwiające stronie chętnej przyjęcia dyspozycji, dokonanie operacji wynikających wprost z dyspozycji zapisanych w umowie.
16.Jeśli storna deklarująca ( np. przed wyborami, zmianą ustroju, lub w trakcie kadencji ) przyjęcie w poczet postępowania dyspozycji proponowanych w umowie, nie jest zainteresowana ich przyjęciem i realizowaniem ( bo np. po zapoznaniu się z zapisem umowy lub zmianą zapisu, stwierdza że nie rozumie zapisów, nie jest w stanie ich realizować, nie jest godna ich realizacji lub ma odmienne zdanie w tej sprawie ), strony rozchodzą się bez szkody każdej z nich lub depozytariusz składa rezygnacje z swej funkcji. Jeśli więc ktoś już został depozytariuszem i wykonawcą dyspozycji społeczeństwa zapisanych w umowach, czyli został urzędnikiem państwowym, kościelnym lub wojskowym a łamie zasady umowy, automatycznie przestaje być stroną umowy i powinien dokonać całkowitego rozliczenia się z dyspozycji ( usług, pieniędzy ) a w niektórych przypadkach poddać się karze wynikającej z złamania umowy lub znieważenia zleceniodawcy. Depozytariusz pragnący zostać podwładnym swych wyborców, winien być w pełni świadomy podejmowanej roli, zdrowy psychicznie, zdrowy fizycznie, znający w pełni realia umowy, uczciwy wobec zleceniodawcy i prawdomówny. Depozytariusz w każdej chwili może poprosić zleceniodawcę o wyłączenie go z funkcji i przygotować się do całkowitego rozliczenia swej działalności jako depozytariusza.
17.Depozytariusz i wykonawca dyspozycji zapisanych w umowie nie ma prawa do innego niż zapisane w umowie realizowania dyspozycji. W przypadku takiej umowy, depozytariusz ten staje się osobą publiczną występującą w imieniu społeczeństwa, jako jego podwładny a nie przełożony. Społeczeństwo nigdy nie wydało zgody w takiej umowie na stosowanie wobec niego prawa innego niż warunki umowy, wywyższania się, żądania posłuszeństwa, narzucania praw i żądania pieniędzy czy wykonywania rozkazów ( podatki, wojsko )niezgodnych z wolą jego nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. Warunki umowy bowiem, wprost określają rolę depozytariusza chętnego przyjąć i realizować dyspozycje strony wychodzącej z taką umową. Rolą depozytariusza ( np. rządu, skarbu państwa, prezydenta ) jest bycie podwładnym zleceniodawcy umowy. Innej roli umowa nie przewiduje.
18.Pewne istoty jako pierwsze wyszły z taką umową i zgłosili się chętni do podpisania takiego dokumentu, co nie znaczy że każdy podlega wytycznym tej umowy. Jeśli ktoś powie że on nie uznaje takiej umowy – jest to decyzja wypływająca z woli wyboru jego prywatnego obszaru życia i żadna siła, umowa lub prawo zewnętrzne w stosunku do tej decyzji nie stoją ponad tą decyzją. Jeśli taka była wola tej istoty, to należy ona do jej nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. Wynika to z tego, że wciąż w tym świecie pojawiają się nowe istoty, które zastają już istniejące umowy w danym kraju a takowe pojawienie się oznacza, że za każdym razem istota ta zgodnie z wolną wolą wyboru, wynikającą z zakresu jej nienaruszalnego prywatnego obszaru życia, określa to czy podpisuje się pod tą umową czy też nie. Istnienie takiej umowy w Polsce nie nakłada prawa respektowania tej umowy przez istoty, które jeszcze świadomie nie zapoznały się z jej treścią i nie podjęły decyzji w sprawie podpisania się pod nią lub nie, oraz istoty które dopiero co się urodziły lub w przyszłości będą się rodzić. Istota ludzka rodzi się w pełni wolna, z w pełni wolnym, niezależnym, prywatnym obszarem życia.
19.Innymi słowy, wymiar umowy zobowiązuje tylko istoty ( strony ) świadomie deklarujące się wypełniania zapisów umowy. Sama umowa oraz strony umowy świadomie deklarujące się wypełnianie jej zapisów, nie decydują o zakresie nienaruszalnego prywatnego obszaru istoty ludzkiej, bez względu na to czy ona podpisała się pod umową, czy nie, czy jest zainteresowana partycypowaniem w wyznaczaniu zapisów umowy od strony zleceniodawcy czyli społeczeństwa, czy nie jest zainteresowana albo która jeszcze się nie narodziła. Sygnatariusze ( strony ) umowy szanują nawzajem przedmiot umowy, swoje własne nienaruszalne prywatne obszary życia ale w stosunku do wymagań zleceniodawcy umowy, ( w przypadku Konstytucji RP i prawa krajowego ) jej depozytariusz staje się podwładnym zleceniodawcy w zakresie umowy.
20.W przypadku umowy zwanej Konstytucją RP doszło do to tego, że depozytariusz ( podwładny ) zastraszył siłowo ( wojskiem, milicją, policją, socjotechniką, kłamstwem ) zleceniodawcę umowy, przywłaszczył sobie prawo stanowienia zmian w umowie i wtargnął podstępem do nienaruszalnych, prywatnych obszarów życia istot ludzkich, które wcześniej zastraszył, celem grabieży z tych obszarów dóbr typu: informacja, czas, energia, pieniądze. W takim przypadku depozytariusz ten, w rozumieniu istot wolnych od jego przemocy, jest stręczycielem, oszustem, terrorystą a nawet mordercą. W przypadku umowy zwanej Konstytucją RP doszło to tego , że depozytariusz ( podwładny ) wtargnął nieproszony w nienaruszalne prywatne obszary życia istot ludzkich i nadal dopuszcza się tych czynów wtargnięcia, zastraszania i grabieży, oraz kradnie pewien procent społecznego skarbu państwa. W takim przypadku depozytariusz ten, w rozumieniu istot wolnych od jego przemocy, w sumie jest stręczycielem, oszustem, terrorystą, dewiantem a nawet mordercą. Patologią takiego stanu rzeczy jest też istnienie skoszarowanego systemu organów ścigania i sądowniczych, które to stały się dla depozytariusza narzędziem stręczycielstwa, ograniczania wolności, grabieży, terroru, wyzysku, dewiacji, zastraszania a nawet mordowania. To narzędzie, włącznie z oświatą publiczną, służy też do realizowania haseł propagandy politycznej ugrupowania, czy koalicji ugrupowań, które (czasami na drodze oszustw, kupowania głosów, manipulacji danymi osobowymi ) zostały skierowane przez społeczeństwo do roli depozytariusza.
21.Depozytariusz umowy zwanej Konstytucją RP niczym i nikim nie rządzi. Rządzą za to zleceniodawcy umowy. Jeśli to się nie podoba depozytariuszowi, może zrezygnować z umowy, rozliczyć się i wystosować własną umowę. Funkcja takich instytucji publicznych jak sejm, senat, ministerstwa, rząd, premier, prezydent czy agentury wojskowe, jest funkcją podwładną funkcji umowy ( Konstytucji RP ) a depozytariusz jest osobą publiczną, tzn. wypełniającą obowiązek publiczny wynikający z funkcji umowy.
22.Nienaruszalny, prywatny obszar życia istoty ludzkiej, zawsze stoi wyżej od wszelkich umów i ma pierwszeństwo nad tymi umowami – bez względu czy istota podpisała się pod jakąś umową czy nie. Umowy wynikają z wolnej woli zleceniodawcy umów i to zleceniodawcy są ich właścicielami a depozytariusz przyjmuje taki stan rzeczy do wiadomości, ewentualnie negocjuje, podpisuje się na umowie i zostaje podwładnym zleceniodawcy. Zadania dla depozytariusza określa więc zleceniodawca umowy. Depozytariusz nie określa samodzielnie żadnych zadań dla zleceniodawcy umowy w trakcie pełnienia funkcji depozytariusza ( urzędnika, premiera, prezydenta...). Umowa tego nie przewiduje, ponieważ właścicielem umowy, właścicielem wszelkiej administracji państwowej i skarbu państwa jest od początku zleceniodawca umowy i on decyduje o wszystkich kierunkach organizacji struktur państwa.
23.Istnienie na terenie Polski danej umowy, nie uniemożliwia w żaden sposób, pojawienia się i funkcjonowania innych umów, ponieważ to nie umowa określa zakres woli nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej, która np. nie jest zainteresowana współuczestnictwem w tej umowie a istota ludzka samodzielnie określa swoje priorytety włącznie z wyborem danej umowy która jej pasuje, lub tworzy zupełnie nową umowę i przedstawia ją społeczeństwu.
24.Funkcjonowanie w na terytorium Polski danej umowy nie wciąga automatycznie do jej obszaru oddziaływania istot, które nie są zainteresowane swym poparciem dla tej umowy. Jeśli nie popierają danej umowy, nie podpisują się pod nią od strony głównego zleceniodawcy, to główny zleceniodawca i depozytariusz zlecenia muszą pozostać w obszarze własnej umowy lub ją rozwiązać. Mogą ewentualnie poprosić istotę i zaprosić ją do udziału w partycypowaniu składników swojej umowy. Jeśli jednak istota w odpowiedzi na zaproszenie, nie wyrazi zainteresowania partycypowaniem, odpowiedź taka jest dla pytającego jednoznaczna i ostateczna. Nie może on już nic więcej w tej sprawie zrobić.
25.Na Terytorium Polski składają się poszczególne elementy własności istot ( np. samochód, dom, pieniądze, konto w banku, firma, pola, łąki lub różne umowy ). Na Terytorium Polski składają się też dobra ogółu społeczeństwa sklasyfikowane i ujęte w umowie, takie jak; parki, lasy, ulice, wody, rzeki, jeziora, umowne granice, skarb państwa, szkoły, muzea, pomniki i wszelkie instytucje państwowo – wojskowe. Wszystkie dobra ogółu społeczeństwa przechodzą z pokolenia na pokolenie mieszkańców Polski, bez względu na to czy dane pokolenie lub jednostka podpisuje się pod umową, czy nie. Wszystkie dobra ogółu społeczeństwa są jawne. Na Terytorium Polski, każdy jego mieszkaniec może wypracować niezależną od innych umowę społeczną, do realizacji której garną się chętni. Umowa taka musi jednak respektować nienaruszalny prywatny obszar życia istot ludzkich mieszkających na Terytorium Polski. Konstytucja RP, Prawo Unijne i inne prawa ( umowy ) nie są jedynymi umowami które mogą występować na Terytorium Polski. Wszystkie istniejące już na Terytorium Polski lub Unii Europejskiej umowy ( Konstytucja RP, Prawo Unijne, Powszechna Deklaracja Praw Człowieka i inne ) podkreślają w pełni szacunek do nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia istot ludzkich oraz jego niezależność od tych umów, w przypadku kiedy dana istota nie partycypuje w składzie tych umów.
26.To czy zapłodniona kobieta chce urodzić dziecko czy nie – decyzja ta należy tylko do niej lub obojga rodziców jeśli są zgodni w tej decyzji. Jeśli nie są zgodni, decyzja należy do matki. Jest to wewnętrzna sprawa kobiety należąca do jej prywatnego obszaru życia lub prywatnego obszaru życia obojga rodziców. W tej sprawie kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują. Moment narodzin dziecka, stanowi o pojawieniu się istoty ludzkiej i jej nienaruszalnego prywatnego obszaru życia, gdzie za jego prawidłowe wykształcenie odpowiada matka lub oboje rodziców zgodnych co do sprawy zapewnienia dziecku opieki, bezpiecznego wzrastania i przejmowania przez dziecko w dalszym etapie rozwoju, kontroli nad własnym prywatnym obszarem życia.
27.Wybór tego ile i jak, dana istota zamierza lub nie, dobrowolnie i świadomie przekazać z własnego nienaruszalnego prywatnego obszaru życia ( np. pieniędzy ) na tzw. budżet państwowy – należy tylko do niej i jej wolnej woli, bez względu na to czy podpisuje się pod umową czy nie. W tej sprawie kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują a jedynie przyjmują do wiadomości decyzję istoty.
28.Wybór sposobu w jaki istota chce ostatecznie zakończyć życie fizyczne, tzn. życie swojego ciała biologicznego, należy do jej nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. W przypadku kiedy jest np. ciężko chora, ciężko ranna ale jest przy świadomości stanu swego ciała, to na niej spoczywa ostateczna decyzja w tej kwestii. Po podjęciu przez nią ostatecznej decyzji, winno zapewnić się jej możliwość swobodnego wyrażenia woli i zrealizowania podjętej przez nią decyzji. W przypadku gdy nie jest świadoma bo nagle ciężko zachorowała lub została ciężko ranna a wcześniej nie ustanowiła tej kwestii, opiekunowie lub zespół medyczny – winni 15 dni ratować ją a następnie, jeśli istota nie odzyskała świadomości, pozwolić jej odejść. W przypadku osób z zanikiem pamięci, zanikiem wolnej woli, zaradności myślowej, orientacji w przestrzeni ale reagujących na bodźce zewnętrzne, wykazujących się na przemian aktywnością na jawie i snem oraz wykonujących czynności lokomocyjne, metaboliczne, fizjologiczne w miarę składnie – winno zastosować się leczenie i pomagać w życiu.
29.Istota ludzka w zakresie swego nienaruszalnego prywatnego obszaru życia składa się z wielu różnych elementów, przytoczonych w tej Deklaracji, gdzie ciało biologiczne jest jednym z nich. Innymi słowy ciało biologiczne jest częścią całości istoty ludzkiej, do której należy też nieśmiertelna dusza i osobisty stosunek do Boga Stwórcy. Tak więc śmierć ciała biologicznego nie oznacza całkowitej śmierci istoty ludzkiej. Dalsze funkcjonowanie istoty ludzkiej po ostatecznym zaniku funkcji życiowych ciała biologicznego, jest więc faktem bezspornym. Miejsce przebywania takiej istoty po ostatecznym opuszczeniu swego ciała biologicznego, jest identyfikowalne w wewnętrznej przestrzeni kosmicznej i można z taką istota nawiązać łączność. Istota ta sama decyduje o swoim tam losie. Istnieje możliwość wielokrotnych narodzin duszy / istoty wespół z ciałem na różnych planetach wielu galaktyk. Wygląd ciał biologicznych na różnych planetach jest różny ale charakterystyczny dla wyprostowanej sylwetki, poruszającej się na dolnych kończynach. Ciała te posiadają różnej wielkości głowy, różnego rodzaju kończyny górne, dłonie oraz właściwy dla stopnia ewolucji oraz potrzeb, zestaw narządów percepcji, narządów płciowych i narządów wewnętrznych.
30.Istota ludzka decyduje o przeznaczeniu swych wszystkich elementów nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. Dusza istoty ludzkiej ( wieczna, nie fizyczna część istoty ludzkiej ale zdolna też do przekształcania materii w jej innej postać, w energię i na odwrót ) podejmuje decyzję o przyjściu na ten świat, jako siła dowodząca swym nowonarodzonym ciałem biologicznym. Dusza istoty ludzkiej, odchodząc z swojego ciała, czasami mówi się; z tego świata, zabiera ze sobą całe doświadczenie minionego życia i powinna wyraźnie określić co należy zrobić z jej ciałem ( forma pochówku, upamiętnienia ). Istnieje możliwość bezpowrotnego przeniesienia swego żywego ciała biologicznego do innego wymiaru przestrzeni kosmicznej, ponieważ przestrzeń kosmiczna wypełniona jest ogromną ilością wymiarów, pól informacyjnych, linii przesyłowych, sił oddziaływania, figur geometrycznych; równoległych do siebie, przecinających się, połączonych lub znacznie oddalonych od siebie.
31.Ostateczny moment oddzielenia się duszy od swego ciała biologicznego, które nieodwracalnie przerwało funkcję bicia serca, powinien być poprzedzony pewnego rodzaju zaznajomieniem się z tym procesem, poznaniem swojego ciała, duszy, przyczyny związku duszy z ciałem, przyczyny rozłączenia duszy i ciała, łączności z miejscem gdzie uda się dusza. Wtedy sam moment odejścia jest zrozumiały, istota jest w pełni pogodzona ze sobą, przyjmuje do wiadomości całe wydarzenie, jest jego świadoma, świadoma wymiarów / miejsc do których odejdzie. W takim przypadku moment odejścia cechuje spokój, naturalne oczekiwanie i jasność umysłu. Przy takim obrocie spraw ciało, umysł i dusza wolne są całkowicie od lęku, strachu, psychoz, urojeń, cierpienia psychicznego, męki czy apokaliptycznych wizji, co często ma miejsce przy tego rodzaju doświadczeniach / przejściach a co jest z reguły skutkiem niewiedzy w tym temacie i ulegania narzuconym istocie przekłamaniom lub elementom cudzych wierzeń. Natura procesu świadomej śmierci jest bowiem w pełni do poznania i opanowania przez istotę ludzką i jest częścią świadomego wpływania na los własnego ciała biologicznego. Tu bardzo pomocne staje się wykształcony za życia, zdrowy i prawidłowy stosunek do Boga / Stwórcy naturalnego wszechświata i łączność z parametrem Źródła, który mamy w sobie.
32.W zakres nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej, wchodzi wolność wyboru sposobu leczenia i środków leczniczych, włącznie z substancjami powodującymi odmienne stany świadomości. W tej sprawie kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują.
33.Każde zwierzę tej planety posiada swój typ nienaruszalnego prywatnego obszaru życia i powinno się to uszanować oraz ochraniać istniejące jeszcze naturalne ostoje tych zwierząt jak i szanować zwierzęta udomowione. Zwierzęta posiadają receptory dzięki którym odczuwają właściwe im stany takie min. jak: radość, sympatia, dzikość, złość, cierpienie, głód, spokój, sen, inteligencję stadną lub indywidualną. Istota ludzka nie powinna znęcać się nad zwierzętami, straszyć ich, zabijać i spożywać mięsa tych zwierząt. Badania laboratoryjne przeprowadzane na zwierzętach, przynoszą tym zwierzętom nieopisane tortury, cierpienie, strach i okrutną śmierć której nie chciały. Chów masowy zwierząt przewidzianych na ubój rzeźny, przynosi tym zwierzętom nieopisane tortury, cierpienie strach i okrutną śmierć której nie chciały. Prawna obojętność w tej sprawie lub przyzwalanie na te czyny oraz sponsorowanie cierpień zwierząt są zwyrodnieniem.
34.W pełni wystarczającym do zaopatrzenia ciała w substancje odżywcze, stylem żywienia jest wegetarianizm. Styl ten powinien być krzewiony wśród dzieci i młodzieży, co mogłoby je uchronić w przyszłości przed wieloma powikłaniami zdrowotnymi, sklerozą i impotencją. Istota w miarę możliwości winna unikać toksycznych, upośledzających i rakotwórczych substancji chemicznych dodawanych przez producentów do wielu wyrobów spożywczych, farmaceutyków i kosmetyków. Istoty nie powinny modyfikować genetycznie roślin i zwierząt. Konsumpcja żywności modyfikowanej genetycznie może powodować ciężkie psychozy, agresję, impotencję, sklerozę, deformację płodów, zwyrodnienie układu pokarmowego, opuchliznę ciała, wykoślawianie stawów, krwawienia, zatory, ślepotę, otwieranie się ran, nieodwracalny paraliż mózgu i śmierć. Palenie papierosów jest chorobą, nałogiem, upośledza mózg, serce i zabija. Nadużywanie alkoholu jest chorobą, nałogiem, upośledza mózg, serce i zabija.
35.Planeta Ziemia należy równo, do wszystkich jej mieszkańców. Każdy jest jej mieszkańcem w stopniu równym. Naturalne żywioły Ziemi i jej naturalne środowisko są na równi domem roślin, zwierząt i istot ludzkich i każdej z tych grup służą do życia. Istota ludzka winna być tego świadoma. Istota ludzka powinna, w miarę swej świadomości życia na planecie i możliwości technicznych, starać się dbać o planetę i jej zasoby, umiejętnie nimi gospodarować i dzielić się wiedzą z tego zakresu. Każdy winien mieć swobodny dostęp do czystego powietrza i czystej wody pitnej oraz możliwość uprawiania na własnym kawałku ziemi warzyw i owoców. Powinno się oszczędzać zasoby naturalne Ziemi poprzez korzystanie z nowoczesnej, ekologicznej technologii niekonwencjonalnej. Każdy powinien mieć swobodny dostęp do tej technologii, swobodę jej wytwarzania, wprowadzania w użytkowanie i promowania. Do elementów nowoczesnej technologii niekonwencjonalnej zalicza się też pewne środki do komunikacji w przestrzeni kosmicznej, którymi posługują się niektórzy mieszkańcy tej planety oraz mieszkańcy innych niż ziemska, przestrzeni życiowych. Brak oficjalnego występowania w spisach pojazdów użytkowych i zatwierdzenia ich zdatności przez urzędników państwowych, niekonwencjonalnych środków do komunikacji w przestrzeni kosmicznej – nie są argumentem w sprawie. Wybór danego niekonwencjonalnego środka komunikacji pochodzenia ziemskiego lub pozaziemskiego i korzystanie z niego należą do zakresu nienaruszalnego prywatnego obszaru życia istoty ludzkiej. W tej sprawie kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują.
36.W wyniku obserwacji przez człowieka naturalnych zachowań atomów, reakcji chemicznych, zjawisk pogodowych, cykli życia roślin i ruchów ciał niebieskich, powstał uśredniony model mechanicznego mierzenia tych zachowań, który został nazwany czasem, czyli liczeniem następstw działania materii. Czas; jest więc ( sztucznym ) wykresem odbijającym jednostajnie wyizolowane uśrednione zachowania materii i istnieje tylko jako wykres. Jest to raczej dziwny twór ale pozostawiony sam sobie, krzywdy nie czyni. Ile zegarków tyle czasów a jeśli zegarki są zsynchronizowane to można się umówić na spotkanie i trafić na siebie „ o określonej godzinie”. Sam czas jest to jednak coś schizoidalnego – ani materia, ani energia, ani wieczność. Poza tym wykresem czas nie istnieje. Nie należy łączyć tego wykresu z następstwem swych myśli i innych elementów z zakresu nienaruszalnego prywatnego obszaru życia, ponieważ może doprowadzić to do utraty pamięci, utraty łączności z swą duszą, utraty łączności z parametrem wiecznego i niezniszczalnego Źródła a w konsekwencji do nieświadomej śmierci. Innymi słowy czas jest funkcją wykresu. Nie ma wykresu – nie ma czasu – jest wieczność. Jeśli przestaniemy wodzić wzrokiem po funkcji wykresu i łączyć to z myślami, uwolnimy się od czasu i pozostaną jedynie kręcące się w kółko trybiki zegarka. Funkcja wykresu przestanie na nas oddziaływać, ponieważ czas jest pewnego rodzaju promieniowaniem funkcji wykresu. Jeśli nie dopuszczamy do naszego prywatnego obszaru życia, promieniowania funkcji tego wykresu – nie rodzą się skutki tego napromieniowania, czyli czas. Lepiej więc już bezpośrednio połączyć się z zachowaniami materii, bez pośrednictwa promieniotwórczej sztucznej funkcji wykresu, czyli czasu, nazywanego też iluzją. Silne przywiązanie do czasu, może złapać istotę w pułapkę iluzji ( skrajnie wykoślawionej percepcji życia ).
37.Istnieje więc możliwość połączenia się z materią wprost. Na tej samej zasadzie, bezpośredniego połączenia, dusza integruje się z ciałem biologicznym. Trzeba się zapytać kim lub czym była nasza dusza zanim powstała fizyczna przestrzeń kosmiczna, kim lub czym jest teraz oraz dokąd zmierza jej ewolucja. Trzeba się zapytać kim lub czym było nasze ciało biologiczne zanim, powstało w fizycznej przestrzeni kosmicznej, kim lub czym jest teraz oraz dokąd zmierza jego ewolucja. Trzeba poznać pierwszą przyczynę wszystkiego. Jest to zapisane w każdej istocie ludzkiej. Wtedy istnieje możliwość przeprogramowania żywego ciała biologicznego do innego wymiaru, tzn. włączenia go do wieczności.
38.Układ słoneczny należy równo do wszystkich jego mieszkańców. Każdy jest jego mieszkańcem w stopniu równym. Żadne państwo nie może ustanowić swoją własnością Ziemi, żadnego innego obiektu astronomicznego układu słonecznego, jak i samego układu słonecznego. Podział terytorium planety na państwa jest dziełem istot ludzkich. Nie jest on sprawiedliwy dla wielu, powoduje dominacje rządów, reżimów i mocarstw oraz ciągłe napięcie militarne w świecie, ale w przypadku kiedy ktoś chce utworzyć odrębne, niepodległe terytorium państwowe, księstwo, obszar wolnocłowy, czy republikę – to ma do tego prawo. Sieć rządów, agentur wojskowych i kościołów nie jest siecią absolutną / wszechwładną. Każdy mieszkaniec Ziemi w stopniu równym może przebywać w przestrzeni kosmicznej układu słonecznego, podróżować i poznawać tą przestrzeń.
39.Sieć rządów, kościołów, banków i agentur wojskowych. Układ tych struktur wytworzył sieć i działa w sieci. Jego siłą jest sieć. Część sieci została utajniona i służy do inwigilacji ludzkości oraz jest zapleczem do: kontaktów z tzw. szarą strefą, handlu bronią i handlu ( leczniczymi ) środkami zmieniającymi stany świadomości ( kokaina, heroina, marihuana, LSD i inne ). Sieć jest zasilana przez istoty ludzkie energiami o niewyobrażalnym dla jednostki potencjale. To stanowi siłę sieci, plus fakt że dysponuje ona potężnymi pieniędzmi, prawem i bronią. Dla zabezpieczenia planety przed totalitarną siłą sieci o negatywnym ładunku, jaką może ona utworzyć bez względu na proporcje w niej różnych ustrojów państwowych, wraz z kształtowaniem się planety i jej kolejnych cywilizacji, narodził się specjalny komputer, który posiada miliardy matryc przetwarzających sygnały punktów węzłowych sieci. Maszyna ta ukryta w Układzie Słonecznym, zabezpiecza Ziemię przed całkowitą zagładą ze strony sieci, poprzez ciągłą weryfikację punktów węzłowych, rozdrabnianie ich, dekompresję i czynienie ich bardziej ludzkimi. Innym założeniem maszyny jest ostateczne zniszczenie sieci i uwolnienie wielu istot spod jarzma władzy sieci.
40.Pamiętajmy też, że sieć broni się przed tym, osłabiając istoty ludzkie, przejmując siłowo umowy, wytwarzając prawa spowalniające procesy myślowe u istot, ograniczające ich swobodę decydowania o elementach z zakresy nienaruszalnego, prywatnego obszaru życia, prawa nakazujące powstrzymywanie się od rozbudzania własnej witalności seksualnej i dążeń w stronę zjednoczenia się z wiecznym i niezniszczalnym parametrem Źródła. Przykładem tego niech będzie produkcja w tajnych laboratoriach rządowych i farmaceutycznych zmutowanych wirusów, poddanych obróbce przez pierwiastki promieniotwórcze i różnego rodzaju naświetlania. W ten sposób zmutowane mikroby przemyca się w szczepionkach. Wirus HIV jest ukoronowaniem poszukiwań niezniszczalnego wirusa-mordercy i nie jest dziełem przypadku, pojawienie się go w określonych środowiskach społecznych. On tam był po prostu potajemnie zaszczepiony przy okazji zupełnie innej sprawy. Wiele innych wirusów było rozsiewanych w celu wywoływania epidemii. Są to przykłady anty-programu życia, w postaci zmutowanych mikrobów a jednym wielkim arsenałem anty-programu jest broń chemiczna i biologiczna. Kolejnym przykładem jest żywność modyfikowana genetycznie. To jest anty-program życia utworzony na bazie naturalnej genetycznej historii roślin. Sieć zła próbuje dotrzeć do wnętrz prywatnych obszarów życia za pomocą szczepionek, prawa, spreparowanej edukacji i żywości. Pomysłodawcą i producentem anty-programów życia jest sieć zła.
41.Punkty węzłowe sieci ogniskowane są przez konkretne umysły i o dziwo, nie są to tylko głowy aparatów władzy. Są to istoty pałające niesamowitą rządzą kontroli nad życiem tej planety a w niektórych przypadkach rządzą zemsty. Istoty te są opętane wizjami apokalips, często po traumatycznych przeżyciach, niezrealizowane, samotne no i wredne. Znane są przypadki takich osób wywodzących się z tajemnych kręgów okultystycznych. Do grona tych istot należały też liczne postacie, wychwycone przez historię i związane z sektami i ruchami religijnymi.
42.Aby zniszczyć sieć zła, wystarczy wprowadzić w jej strukturę jedną silniejszą od wszystkich, w pełni światłą, przebudzoną i pozytywnie zorientowaną istotę aby dokonała bezpośredniego rozbrojenia sieci, jej przyczółków, anty programów życia i central. Każda istota, wcielona na Ziemi, może tego dokonać. Kluczowe w tej sprawie jest uświadomienie sobie parametru Źródła, objęcie nim siebie a potem, dzięki uzyskanej mocy, rozbrojenie sieci, przy wykorzystaniu łączności z komputerem. Dodatkowo trzeba też połączyć się z jądrem Słońca i wejść do tzw. komputera pokładowego układu słonecznego. Zły czar sieci, pryska wtedy niczym bańka mydlana, niczym wyśmiana sztuczka kuglarska. Punkty węzłowe sieci miękną, tracą przywileje i władzę, powstają nowe ekologiczne umowy, instytucje a strumień pieniędzy zostaje uwolniony. Na powrót kapitał istot, staje się ich własnością. Świat budzi się z niewoli sieci zła. Istoty dostrzegają w końcu siebie nawzajem i prawdę o sobie.
43.W galaktycznej przestrzeni kosmicznej, zwanej Droga Mleczna, znajdują się planety na których jest życie, mieszkają tam istoty żywe, posiadające swoje cywilizacje, domy, rodziny, naukę, technologię i osobisty stosunek do Boga Stwórcy. Część z tych cywilizacji, posiada środki komunikacji w przestrzeni kosmicznej nie znane oficjalnie na Ziemi a zdolne do podróży na odległości wielu tysięcy lat świetlnych. Istnieje możliwość skontaktowania się z istotami tych cywilizacji. Istoty te znają planetę Ziemię, jej sytuację zoologiczną, botaniczną, geologiczną, sytuację istot ludzkich, stan technologii i sytuację geopolityczną. Każdy mieszkaniec Ziemi w zakresie swojego nienaruszalnego prywatnego obszaru życia może skontaktować się z istotami innych planet. W tej sprawie kościoły, rządy i agentury wojskowe nie decydują.
44.W galaktycznej przestrzeni kosmicznej, zwanej Droga Mleczna, istnieje miejsce gdzie spotykają się przedstawiciele różnych planet, rozmawiają ze sobą, wymieniają doświadczenia i odwiedzają nawzajem różne planety. W stosunku do Ziemi, to miejsce i jego funkcja są niezależne od kościołów, rządów i agentur wojskowych. Każdy mieszkaniec Ziemi może brać udział w takim spotkaniu a wynika to z zakresu jego nienaruszalnego prywatnego obszaru życia. W takim miejscu uwzględnia się i szanuje różne nienaruszalne prywatne obszary życia poszczególnych istot, biorących udział w spotkaniu. Terytorium Polski jest otwarte na całkowitą przestrzeń kosmiczną. Istnieją urządzenia służące do nawigacji w przestrzeni kosmicznej. Istnieją też stacje kosmiczne utworzone na potrzeby podróży wszystkich istot, zdolnych do samodzielnego przemieszczania się pomiędzy planetami, gwiazdozbiorami lub galaktykami. Są też stacje kosmiczne / hotele, obsługujące egzystencję dusz, które zakończyły inkarnację. Są częścią naturalnego wszechświata i powstały równolegle z kształtującym się wszechświatem fizycznym i życiem zawartym we wszechświecie. O ich statusie, parametrach, lokalizacji i funkcjach nie decydują rządy, kościoły i agendy wojskowe planet, na których mogą istnieć takie zjawiska. Te stacje posiadają własne kierownictwo i flotę pomniejszych, różnych jednostek latających, które wiele razy były obserwowane przez ziemian.
45.Przestrzeń kosmiczna zawierająca wszelką materię i życie jest wynikiem świadomego działania Źródła całego tego stworzenia. Źródło jest inteligencją stwórczą całej przestrzeni kosmicznej. Znana nam materia fizyczna może występować też pod inną postacią ( nie atomową ). Wymiar tej innej postaci materii jest osiągalny przez wcieloną istotę ludzką. Materia składa się całkowicie z różnych energii, które są wynikiem działania Źródła. Istota ludzka ma dostęp do pierwotnego / archetypowego / boskiego Źródła swojego życia i istnienia w przestrzeni kosmicznej. Istota ludzka ma dostęp do pierwszej przyczyny swego istnienia. Źródło może być rozumiane jako Bóg lub Stwórca naturalnego wszechświata. Istota ludzka posiada w sobie parametr Źródła. Źródło jest wieczne i niezniszczalne. Źródło jest wszędzie i może być nazywane świadomością wewnętrznego programisty wszechświata.

Tekst Polskiej Deklaracji Wolności 2007
pochodzi z „Logistyki Układów Galaktycznych”
autorstwa Tauran Wobefog Hencja i może być bezpłatnie rozpowszechniany
w wersji tu przedstawionej. Wszystkie inne prawa – zastrzeżone.

Przygotowanie tekstu w języku polskim oraz prawa autorskie
Jan Lewko ORT “YVETTE”
tel. 502 308 250 godz. 10.00. – 18.00.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zork
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:40, 11 Sie 2010    Temat postu: yo !

fajowo
~Yo~!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Zork dnia Wto 13:08, 02 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymonmalek
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:10, 16 Lis 2010    Temat postu:

daje do myślenia

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Otwarty Uniwersytet Mistrzostwa Strona Główna -> NOWA HISTORIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin