Autor Wiadomość
MAITREYA
PostWysłany: Nie 23:25, 28 Paź 2007    Temat postu:

Przekaz jest tłumaczony przez Anię Burakowską Z wyd. NAMEYA odebrany przez Patricię Diane i Cota-Robles
http://www.nameya.net/texts/Przekazy/prz_lista.htm
tu masz ich więcej...
Marine
PostWysłany: Pią 23:15, 26 Paź 2007    Temat postu: Re: Czas działania.

MAITREYA napisał:
Od 15 października do 29 października każda osoba na planecie ma sposobność wzięcia udziału w wypełnieniu bardzo istotnej części realizacji Boskiego Planu. W czasie tych świętych dni w październiku, Pracownicy Światła na całym świecie mogą połączyć swoje siły z Legionami Światła. Ten zjednoczony wysiłek Nieba i Ziemi zapewni nasze zwycięstwo.

To ciekawe, bo w ostatnich dniach czestym moim opisem na gg bylo "Legions of Light" (nie czytalam wczesniej tego przekazu) oraz pytalam w myslach Matke Meere, jak moge stac sie Pracującą ze Światłem.
Ja dopiero sie budze, chyba nawet jeszcze nie. Ale w drodze jestem.

Skąd jest ten channeling?
MAITREYA
PostWysłany: Czw 22:13, 18 Paź 2007    Temat postu: Czas działania.

Od 15 października do 29 października każda osoba na planecie ma sposobność wzięcia udziału w wypełnieniu bardzo istotnej części realizacji Boskiego Planu. W czasie tych świętych dni w październiku, Pracownicy Światła na całym świecie mogą połączyć swoje siły z Legionami Światła. Ten zjednoczony wysiłek Nieba i Ziemi zapewni nasze zwycięstwo.
Każda osoba jest potencjalnym Pracownikiem Światła, niezależnie od tego, czy uświadamia sobie tę Prawdę, czy nie. Każdy może tę rolę Pracownika światła wypełnić prosząc swoją Obecność Jam JEST o pomoc w otwarciu drzwi dla Światła Boga. Przywołując to Boskie Światło w sytuacjach, które potrzebują uzdrowienia, każda osoba staje się pełnym mocy i cennym pracownikiem Światła.
Dawno temu ludzkość zamknęła swoje czakry serca, co spowodowało, że Boska Matka wycofała Jej podtrzymujący życie Płomień Boskiej Miłości z Ziemi i całego rozwijającego się na niej życia. To spowodowało, że Boska Żeńskość na tej planecie została zredukowana do minimum Jej oryginalnej mocy i wpływu.
Teraz po milionach lat ostatecznie powróciła. Jej Boska Miłość stopniowo rozprzestrzenia się poprzez Płomień każdego Serca a Ona odzyskuje swoją właściwą pozycję w stosunku do Boskiej Męskości pulsującej w każdej duszy.
Teraz jest czas na następną fazę Boskiego Planu. Pociąga to za sobą uaktywnienie Meridianu Serca w ciele Matki Ziemi. Ten Meridian Serca jest drogą, poprzez którą Boska Miłość Boskiej Matki odżywia i utrzymuje fizyczne, eteryczne, mentalne i emocjonalne warstwy Ziemi.
W celu całkowitego wzniesienia Ziemi do piątego wymiaru niezbędne jest ponowne uaktywnienie Meridianu Serca w jej ciele. Wówczas każda cząstka Życia będzie mogła zostać skąpana w Miłości Boskiej Matki, Jej poszanowaniu Życia tak samo jak w Woli i Mocy Boskiego Ojca.
Ten dopływ światła uwieczni kwantowy skok energii, wibracji i świadomości ludzkości oraz wzniesie ją i całe rozwijające się na niej życie wyżej w spirali ewolucji.
Boska misja jest wieloaspektowa i wielowymiarowa. Będą Pracownicy Światła, którzy podejmą świętą pielgrzymkę do miejsc Meridianu Serca na Ziemi. Podążą oni świętą ścieżką pełniąc rolę taka jak igły akupunkturowe otwierające blokady i przywracające przepływ Boskiej Miłości.
Podczas tych dni inni Pracownicy Światła będą łączyć się na poziomie świadomości na całym świecie. Będą oni projektować Światło i Miłość na Meridian Serca i przelewać swój Boski Potencjał do potężnego kielicha Światła uformowanego przez Pracowników Światła podążających z pielgrzymką.

Trasa pielgrzymki: początek Barcelona, siedem dni rejsu statkiem po Morzu Śródziemnym i zawinięcie do portów Palma, Tunis, Palermo, Rzym, Savona i powrót do Barcelony, następnie Pireneje i południe Francji, między innymi Lourdes, zakończenie w Tuluzie. (Dokładna trasa w wersji angielskiej)

Wraz z powrotem Boskiej Matki i małżeństwa Boskiej Męskości z Boską Żeńskością ludzkość na nowo połączy się z Prawdą i Wewnętrzną Wiedzą na temat tego, co naprawdę oznacza Miłość Boskiej Matki w odniesieniu do naszego Istnienia. Informacja ta została przekazana nam przez Istoty Światła z Królestwa Oświeconej Prawdy.
Tak wiele zostało napisane o Miłości i stała się ona prawie banałem, ale Transformująca Boska Miłość Boskiej Matki jest najpotężniejszą siłą w Wszechświecie. Jest wibracją, z której narodziliśmy się z Serca Boga, wibracją, poprzez którą mamy ewoluować i wznieść się z powrotem do Serca Boga. Miłość Boskiej Matki nie zna granic, barier, ani warunków. W nieskończonej Mocy Matczynej Miłości nie ma bólu, smutku, poczucia braku ani ograniczeń. Jej Miłość zawiera w swojej Esencji cały potencjał, by przekraczać ludzkie ograniczenia, cierpienie, chaos, zamieszanie, rozpacz i zdesperowanie.
Miłość Boskiej Matki uzdrawia iluzję oddzielenia. Odmładza, odżywia i obejmuje wszystko. To największe źródło przebaczenia i wiecznej wolności. Jej Miłość jest podstawą Stworzenia i równowagi Jedności. Jest niepodzielną, niezmienną ekstazą pozwalającą nam poznać Miłość we wszystkich rzeczach.
Kiedy doświadczamy tej Miłości rozumiemy, że stanowimy Jedno. Niezależnie czy jesteśmy osobą, wspaniałym Słońcem, czy źdźbłem trawy jesteśmy zjednoczeni w Ciele Boga poprzez pełne współczucia Światło Matczynej Miłości.
Gdy Boska Matka odzyskuje Ziemię i znów łączy Ludzkość z wiecznym Światłem Boskiej Miłości, doświadczamy Pokoju. Jej Miłość rezonuje teraz w rdzeniu naszych Istot, nie jest na zewnątrz nas. Nie musimy już dłużej szukać gdzieś daleko Boskiej Żeńskości, powinniśmy tylko zaakceptować, że Boska Matka powróciła. Jej Miłość pulsuje w każdym sercu, każdym oddechu. Przemawia w uniwersalnym języku do całej Ludzkości poprzez dar Życia. Jeśli słuchamy w ciszy naszych serc, słyszymy szept miłości inspirowany wspaniałością natury i Muzyką Sfer.
Nasza Matka ustanawia na nowo teraz Swoje Przymierze Miłości z Dziećmi Ziemi, co wzmocni naszą zdolność zaakceptowani Daru Obfitości. Poprzez to Przymierze wsparcie dla wszystkich dobrych rzeczy będzie zawsze płynęło dla Synów i Córek Boga. Chwała Boskiej Obfitości będzie manifestowała się nie tylko w tym momencie, ale daleko poza Ziemią i czasem w wieczności.
Promieniowanie naszego na nowo zrównoważonego Płomienia Serca tworzy otoczenie Miłości i Uniesienia dookoła każdego z nas. Kiedy skupiamy naszą uwagę na zrównoważonej ekspresji Boga Ojca-Matki w naszym sercu iluzja oddzielenia znika. Nasze serca są zjednoczone i ponownie doświadczamy rozkoszy wiedzy, że jesteśmy Jednym, a Miłość jest wszystkim, co jest. Ta wiedza przywołuje z głębi naszej Istoty niebiańską pieśń Dziękczynienia i pełne szacunku uczucie Boskiej Wdzięczności. Każdy wschód Słońca, który widzimy, każdy kwiat rozsiewający swoją woń, każdy przyjaciel i ktoś, kogo kochamy, kto ogrzewa nasze serce, jest darem Boskiej Miłości. Te święte dary inspirują nas do wiecznej adoracji Kosmicznego Jam JEST, wszystkiego, co JEST.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group