Autor Wiadomość
MAITREYA
PostWysłany: Nie 23:04, 25 Lut 2007    Temat postu: Seminarium dla liderów zarządzania: POZA ILUZJE

Szukam współorganizatorów takiego seminarium dla ludzi sukcesu...

Seminarium dla liderów zarządzania:

„POZA ILUZJE”

- realizacja wizji ponadczasowego sukcesu –

Jak często zastanawiamy się nad swoim życiem jako o kompletnej całości prowadzącej nas do spełnienia określonego celu – wyznaczonej sobie misji?

Ile czasu poświęcamy na blokowanie swojej skuteczności; analizę przyczyn frustracji, bezwartościowych lęków i niepewności w podejmowaniu decyzji?

Na jakiej podstawie budujemy swój wizerunek i zaufanie do własnej marki, która jest naszą wizytówką oraz płaszczyzną tworzenia relacji z ludźmi?

Celem Seminarium „POZA ILUZJE” jest:

- pogłębienie motywacji do moralnego i bardziej skutecznego osiągania satysfakcji i samorealizacji na każdym poziomie życia
- poszerzenie granic myślenia, ukazanie nowych obszarów aktywnej wyobraźni
- rozwój intuicji w twórczym dokonywaniu wyborów i unikaniu przeszkód
- detronizacja fałszywych przekonań i odcięcie sterujących nami destrukcyjnych schematów mentalnych.
- eliminacja leku egzystencjalnego, zabezpieczenie dobrej przyszłości

Jeśli jesteś w pełni zharmonizowany i zestrojony ze spokojem swojej wiecznej natury lub nie interesujesz się tym co zostawisz po sobie potomnym – to nie musisz uczestniczyć w naszym seminarium.
Jeżeli natomiast zadawałeś sobie w duchu ważne pytania, na które nikt nie potrafił udzielić Ci sensownej odpowiedzi lub dręczy Cię poczucie wielu zmarnowanych lat i tkwienia w marazmie to będzie to seminarium dla Ciebie!

Kiedy nadejdzie najlepszy moment na podsumowanie dotychczasowych dokonań i podjęcie ostatecznego wyzwania wewnętrznej transformacji, która otwiera bramy do nowych fascynujących obszarów życia i poczucia spełnienia?
Może ten czas właśnie nadszedł dla Ciebie? A może i dla nas wszystkich?
Czy już nie za długo ten świat opiera się na chciwości, agresji, leku i nieuzasadnionych oczekiwaniach ludzi, którzy nami otwarcie manipulują?
Możemy to zmienić już teraz ale to, jak zawsze, do Ciebie należy decyzja...

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group