Autor Wiadomość
GUIDMUN
PostWysłany: Pon 21:19, 20 Paź 2014    Temat postu:

Uzupełnienie poprzedniego przekazu: http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/10/okno-nieskonczonosci-potezne-zacmienia.html
GUIDMUN
PostWysłany: Sob 12:26, 04 Paź 2014    Temat postu:

Dziś mowa o energiach obecnie panujących na Ziemi i jak je mądrze wykorzystać: http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/10/potezna-rownonoc-we-wrzesniu-oraz-dwa.html
GUIDMUN
PostWysłany: Pon 21:30, 14 Lip 2014    Temat postu:

O życiu po śmierci:
http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/07/doswiadczenie-smierci-i-krolestwo-zycia.html
GUIDMUN
PostWysłany: Sob 20:55, 28 Cze 2014    Temat postu:

Dwie części o kotach i psach. Bardzo ciekawe spojrzenie na temat zwierząt domowych i nie tylko...


http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/06/swiadomosc-zwierzat-dobrotliwa-natura.html
http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/06/swiadomosc-zwierzat-dobrotliwa-natura_23.html
GUIDMUN
PostWysłany: Śro 12:14, 21 Maj 2014    Temat postu:

O Ziemi Świętej i portalu w Izraelu
http://wogrodzienowejziemi.blogspot.com/2014/05/ziemia-swieta-morze-martwe-i-arka.html
GUIDMUN
PostWysłany: Sob 14:55, 19 Kwi 2014    Temat postu:

WIELKI KRZYŻ KARDYNALNY I HARMONICZNY SPUST
archanioł Metatron via Tyberonn nr 95 – 12.04.2014 www.Earth-Keeper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

„Pozdrawiam was, kochani. Jestem Metatron, Pan Światła.

W czasie, gdy rozpoczyna się najpotężniejsza faza 2014 roku, proszę każdego z was o zrobienie sobie przerwy i zwrócenie uwagi na ogrom wydarzeń, jakich doświadczyliście na przestrzeni minionych lat indywidualnie i zbiorowo. Czy zauważycie przy tym, że nastąpiło planetarne wzniesienie, to doprawdy sprawa dyskusyjna, jednak czas biegnie teraz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

A zanim rozpoczniemy tę rozmowę, otaczam każdego z was odżywczą energią i polem samowzmocnienia, ponieważ każdy z was jest w istocie mistrzem na ścieżce indywidualnego wstępowania. Naszym zadaniem jest dać wam inspirację i klarowność, lecz naprawdę sami, jako ISTOTY niezależne, musicie umieć rozróżniać pomiędzy takimi „channelingowanymi” przekazami.

Harmoniczny spust

Rok 2014 stwarza korzystne warunki do osiągnięcia krystalicznej prawości. Chodzi o częstotliwość określaną jako bezgrzeszność. Upraszczając – prowadząc rozmowę, stójcie za swoją prawdą.
Każdy z was ma szansę być codziennie bez zarzutu. Kiedy rozpoznajecie swoje słabości, własny konflikt z integralnością, wtedy osiągacie pełne mistrzostwo, co w rzeczy samej jest ciągłą podróżą. Podobnie, kiedy trwacie przy swojej prawdzie, a także uznajecie, że każdy ma prawo do własnej prawdy, okazujecie współczujący aspekt prawości. Ta prawda dotyczy zarówno jednostek jak i narodów - skali mikro i makro.

Zrozumcie, że wznosząca energia Ziemi jest sparytetowana z 144-krystaliczną siatką, która jest już aktywna i kontynuuje krystaliczne poszerzanie energii do większych i bardziej przejrzystych zakresów wymiarowych. Mistrzowie, i uważajcie, gdyż energie wymiarów od 5-go do 12-go są już dla was dostępne, a to dopiero początek. Aspektem, który nazywacie polem zerowym, jest aspekt krystalicznego wymiaru. Rozszerza się do energii wymiarów, które faktycznie w was istnieją, jednak pozostawały uśpione, niedostępne dla ludzkich rzesz i te krystaliczne wymiary są waszym prawdziwym źródłem bez skazy, poza tym istniejecie w nich w wyższej formie.

2014 - zasiew zmian

Mistrzowie, rok 2014 to rok zasiewu zmian..., ekstremalnych zmian. A kody wymaganych zmian wejdą, gdy pojawią się otwory - główne punkty węzłowe, które można nazwać wydarzeniami astrologicznymi. Są one czymś o wiele ważniejszym, niż wam się dziś wydaje. Każdemu astrologicznemu węzłowi towarzyszą kody, które działają przez indukcję zarówno na pole aury, jak i na przemieszczenie planetarnego rezonansu. Kody te służą niezliczonym celom.

Kodowane astrologiczne wydarzenie jest jak animowane źródło energii, organiczna kaskada, która wpływa na wszystko wokół na bardzo głębokim poziomie. To celowo i świadomie nasączona koordynacja świętej częstotliwości. Światło cząsteczkowe we własnym układzie jest tak samo żywe jak wy, różnica polega na tym, że ono nie ma żadnych „osobistych” programów, a jego rozwój zależy trochę od astrologicznej „mieszanki i rezonansu”, a także od środowiska ziemskiej płaszczyzny. Mówiąc inaczej: geo-kody i jonowe infuzje przenoszone przez astrologiczne otwory, powodują subtelne przełączenia w górę, które umożliwiają nie tylko przemiany, lecz podbudowują również to przesunięcie w górę wprowadzając matrycę o wyższej częstotliwości.

Jeśliby astrologiczne węzły energetyczne, szczególnie przesilenia słoneczne, równonoce i zaćmienia, były postrzegane jako narzędzia indukcji, czym są naprawdę, wtedy byłyby trafnie definiowane jako szczeliny ewentualnych czasoprzestrzeni, jako holograficzne wkładki – celowo zarządzane przez organiczną geometrię natury i ramy rezonansu ich wejścia na wasz poziom oraz ich ekspansywną esencję. Nic nie stoi w miejscu, i niezależnie od tego, jak jest mierzony czas i wymiary, mechanizm pracuje nadal a przemiany ujawniają się i wyrażają za sprawą astrologicznych fal grawitacji. W tym procesie, stworzonym przez wasze wyższe Jaźnie, istnieje boska logika.

W drugim roku nowej Ziemi jest ważne, abyście zwrócili większą uwagę na mentalną koncentrację. Czasami, chcąc zachować skupienie, możecie się czuć, jakbyście musieli walczyć o równowagę. Powodem jest kombinacja napływu nowej energii, a także potrzeba nie tylko dopasowania oraz skalibrowania, lecz również skrystalizowania celów i zamiarów. Wodnikowe przesunięcie spowodowało zmianę współczynnika jonów (w ciągu ostatnich 20 lat promieniowania słonecznego), które otaczają planetę, i teraz każde z was musi doprowadzić swoje życie duchowe do porządku. Zmiana współczynnika jonowego powoduje przesunięcie w górę „okablowania kodowego” pomiędzy mentalnymi obszarami świadomości i podświadomości, pomiędzy fizyczną rzeczywistością a boskimi wzorcami. Z powodu koronalnych wyrzutów słonecznej materii, strumienie plazmy anionowej okrążają Ziemię i plasują się w niektórych zakątkach i świętych miejscach. To umożliwi łatwiejszy dostęp do spójnej świadomości theta, i to dzięki tej spójności theta, w nowej rzeczywistości naprawdę możecie skuteczniej stwarzać nową Ziemię.

Wielki Krzyż Kardynalny

Kwiecień 2014 prezentuje wam najbardziej niezwykłe zwiastuny przesunięcia we wszystkich waszych aktualnych wcieleniach. To niesamowita i wspaniała częstotliwość..., chociaż intensywna. Nie chodzi nam o dawanie wam horoskopu, lecz o lepsze wyjaśnienie tego, co się dzieje. Tak, energia będzie dla was wyzwaniem, lecz możecie ją optymalnie rozdysponować, a kiedy to zrobicie, możecie zwiększyć swój iloraz światła. Maksimum Słońca i odwrócenie biegunów magnetycznych, które miało miejsce w drugiej połowie 2013 roku, spowodowało u wielu z was stan delikatnej dezorientacji i niezauważalnego zamieszania. Przenikający letarg. Chcę powiedzieć, że energie w maju całkowicie odparują te skutki, i zrealizujecie wiele swoich zamiarów. Zyskacie też nowe zrozumienie kierunku i klarowności. Nawet, gdy ten okres przejścia Wielkiego Krzyża i harmonicznego spustu będzie będzie się wiązał z wyzwaniami, powinniście w tym okresie nie tylko utrzymywać stabilność, lecz również wykorzystać te energie dla najwyższego dobra. W nowym matriksie będą, między innymi, uwolnione wasze zdolności twórcze. Zostaniecie również obciążeni odpowiedzialnością za to, nad czym się zastanawiacie, bo to przyjdzie do was szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Musicie odpowiedzialnie zarządzać myślami.

Kardynalna druga faza

Szczerze powiedziawszy, ten Wielki Krzyż Kardynalny jest zwiastunem drugiej fazy serii harmonijnie przeplecionych wydarzeń, które będą miały monumentalny wpływ na Ziemię i ludzkość. Wydarzenia będą „krótkotrwałe”, choć z intensywnym przebiegiem, a wystąpią na przestrzeni 4 miesięcy, poczynając od marca i zamykając się wraz z końcem czerwca 2014. Jednak ich krystalizacja będzie się toczyła „długoterminowo” i w sposób, który na zawsze odmieni paradygmaty.

Astrologia w ciągu kolejnych 7 tygodni pokaże jedne z najpotężniejszych przesunięć nowej Ziemi związanych z przejściem. Podczas, gdy marcową równonoc - fazę początkową harmonicznego spustu - mamy już za sobą, w kwietniu 2014 zbliżamy się do bardzo rzadkiej i wyjątkowo potężnej astrologicznej kombinacji, w której 4 planety ustawiają się pod wzajemnym kątem 90 stopni (Pluton, Jowisz, Mars i Uran), tworząc Wielki Krzyż Kardynalny.

Każda planeta znajduje się w 13 stopniach znaków kardynalnych – Pluton 13 stopni Koziorożca, Jowisz – 13 stopni Raka, Mars – 13 stopni Wagi, a Uran – 13 stopni Barana – co zwiastuje znaczące przesunięcie i przejście. Rzadki Wielki Krzyż Kardynalny będzie najściślejszy ze wszystkimi 4 planetami 23 kwietnia - dokładnie na 13 stopniach. Trzynastka to częstotliwość nowej przemiany ziemskiej a także kodów krystalicznej aury ciała świetlistego – 12 + 1 = 13.

Kolejne, bardzo ważne kodowane faktory astrologiczne, jeszcze wzmocnią ten Wielki Krzyż i należy zwrócić na nie uwagę.

- Dwa zaćmienia spięte Wielkim Krzyżem – podczas pełni Księżyca i Słońca – będą istotne.
- Dodatkowo w czasie trwania Wielkiego Krzyża Kardynalnego w biegu wstecznym znajduje się Mars, Pluton i Saturn.
- Słońce wciąż domyka przebiegunowanie i swoje maksimum.
- Ma miejsce silny deszcz meteorów – komet.
- Mniej niż 2 tygodnie temu Ziemia została zbombardowana najsilniejszą flarą słoneczną klasy X (koronalny wyrzut masy) - jonami, które w rzeczywistości nadal działają jako wzmacniacz...

Poziom częstotliwości znów wzrósł. Planety, które utworzą ten Wielki Krzyż Kardynalny 23 i 24 kwietnia, reprezentują 4 święte żywioły królestwa Ziemi i będą przebywały w znakach kardynalnych (energia pierwotna).

- Pluton – Koziorożec (znak kardynalny Ziemi)
- Mars – Waga (znak kardynalny Powietrza)
- Jowisz – Rak (znak kardynalny Wody)
- Uran – Baran (znak kardynalny Ognia)

4 planety Wielkiego Krzyża Kardynalnego znów pobudzą otwarcie, które rozpoczęło się podczas marcowej równonocy. Konfiguracja będzie wielkim wyzwaniem, a energia będzie się łączyć ze wszystkimi faktorami częstotliwości tej mieszanki. To da przyspieszenie wszystkim eterycznym i fizycznym obszarom Omni-Ziemi.

Zaćmienie Księżyca – 15 kwiecień

Z całkowitym zaćmieniem Księżyca 15 kwietnia nastąpią duże zmiany we wszystkich królestwach Ziemi i u ludzkości. Wszystkie żywe królestwa i wielowymiarowe aspekty Omni-Ziemi staną się jeszcze bardziej przejrzyste i bardziej zdolne do komunikacji i wyrażenia życiowej witalności. To jest część rozszerzenia.

Już nawet wasi naukowcy zauważyli dziwne nowe formy światła, nazywając je świetlistymi koboldami, i „ciekawe” fotoniczne meduzy (tekst archanioła Metatrona „Wejście do ery Wodnika i promieniowanie antropocentryczne”).

Po zaćmieniu w pierwszym tygodniu maja pojawi się kodowany deszcz kometopodobnych meteorów, po czym Mars wyjdzie z ruchu wstecznego. Wszystko to przypieczętuje gwiezdna brama, która pojawi się podczas letniego przesilenia pomiędzy 23 a 28 czerwca.

Zaćmienie Słońca – gwiezdna brama i kwantowa emisja. W rzeczywistości zbliżający się Wielki Krzyż Kardynalny stanowi mechanizm otwierający spektakularny spust, kwantową emisję, która zwiastuje drogę i potencjał do zapowiadanej konwersji do świętego potencjału – kosmicznej prawdy, zbudowanej na fundamencie bezwarunkowej miłości i wypełnienia świętego proroctwa. To się dzieje na wielu frontach.
Nic z tego nie jest przypadkowe, te energie zawierają wspaniały astrologiczny koktajl częstotliwości, które przyniosą niesamowite przemiany w następujący sposób:

Równonoc i przesilenie – wzmacniacz otwarcia;
Otwarcia zaćmienia i kodowane przesunięcie pobrania;
Osłabienie zasłon w wyniku gwiezdnych bram;
Wniesienie kodów „powrotu dharmy” i „ chrystusowego zasiewu”;
To doprowadzi do sfinalizowania nowego krystalicznego firmamentu w 2038;
Zmiana DNA ciał do formy krystalicznej za pomocą procesu jonizacji przez CME (koronalne wyrzuty masy).

Ludzkość musi się przebudzić do wyższej świadomości, do świętej mądrości, musi przezwyciężyć uwarunkowania socjalne, polityczne i religijne ramy wynikające z chciwości, władzy i lęku, aby nową Ziemię stworzyć na fundamencie harmonii, pokoju, najwyższego dobra wszystkiego w suwerennym współczuciu i integralności.

Harmoniczny spust to czas działania. Gromadźcie się, zasiewajcie nasiona przemian i nie obawiajcie się! Rewolucyjna astro-dynamika, która dominuje w portalu harmonii, wymaga grupowego zrozumienia, a wręcz udziału erudytów.

Większość astrologów traktuje wydarzenia, jakie następują, w tradycyjny, wyuczony sposób. Lecz ja wam powiadam, że tutaj dzieje się o wiele więcej niż wielu rozumie lub może zaakceptować. Wszystko, co się dzieje, jest w jakiś sposób zakodowane i nie mogło się wydarzyć przed TERAZ..., w nowej Ziemi z roku 2014 wszystko wiedzie w kierunku roku 2038.

I chcę jeszcze powiedzieć, że ci z was, których nazywacie „seniorami”, są rzeczywiście bardzo napędzani energią roku 2014 czując, że muszą „zrobić wszystko właściwie”, aby poprawić relacje. Kochani, nie ma lepszego momentu na to, żadnej lepszej energii niż harmoniczne fazy roku 2014. Dwie kwadratury Uran - Pluton (w kwietniu i grudniu) oferują wspaniałe chwile na przeprowadzenie zmian tym, którzy chcieliby dokonać szerszego sklarowania lub niezbędnych napraw. Pamiętajcie, że wasz czas na poziomie dualizmu jest mierzony biciem serc, a zmiany mogą zajść w każdej chwili. Wykorzystajcie chwilę TERAZ.

Wodnikowe przesunięcie

Obecny czas daje każdemu z was możliwość wyboru życia w wolności, wyboru pozbycia się trosk i obaw oraz stworzenia sobie dobrostanu. Szanujcie, pielęgnujcie i zaakceptujcie MIŁOŚĆ. To jest nauka i częstotliwość Boga. To jest sposób, w jaki ludzki ród się zjednoczy, sposób, w jaki ludzkość się wzniesie, a 2014 jest decydującą fazą na to, abyście wspólnie stwarzali Ziemię, jakiej pragniecie. Drugi rok nowej Ziemi, 2014 inicjuje prawdziwą fazę tego, co będzie nazywane „Epoką Wodnika” - prawdziwy początek wodnikowych przemian.

Mistrzowie, w związku z powyższym doświadczacie jednego z najważniejszych wcieleń. Tak już jest, że niektóre etapy waszych rozległych żywotów są bardziej zaznaczone przez wektory czasoprzestrzeni umożliwiające zwięzłe skoki kwantowe. Zawierają ważne klucze o decydującym znaczeniu, które was definiują. To jest jedno z takich wcieleń. Energia i czas poruszają się szybko, wiele się dzieje na waszej Ziemi, kiedy dostrajacie się do krystalicznych przejść nowej Ziemi 2014. To nie będzie łatwe, ponieważ nic, co warte zachodu, naprawdę nie dzieje się bez skupienia i wysiłku..., lecz to będzie radosne dokonanie i poświadczenie kwalifikacji. Ponieważ jesteście duszami wybranymi, aby stworzyć planetę harmonii. Zgodnie z tym rok 2014 jest niezwykle ważny, pod wieloma względami ważniejszy od roku 2013. W roku 2013 byliście we wczesnej fazie adaptacji do nowej Ziemi. Trenowaliście korzystanie z nowych czakr, poszerzając je do wyższych wymiarów. W 2014 zaczniecie rozciągać nowe skrzydła i próbować lotów ku nowym spektrom. Będziecie pracować w spójności theta, stwarzając wizualnie świat harmonii!To będzie wymagało czasu, lecz macie teraz do dyspozycji potężne narzędzia.

To, co zaszło w roku 2012, było zwiastunem początku, nie końca. 2013 był rokiem paradygmatu nowej Ziemi, nowym początkiem. Ten nowy początek to nowe szablony dla nowej Ziemi. Wzniesienie Ziemi umożliwiło rewizję wymiarów i rozszerzenie planety. Ziemia została poszerzona do pola krystalicznego, do wymiarów 5 – 12. W roku 2013 rozpoczęliście naukę procedur, a w 2014 wciąż będziecie poszukiwać - idąc dalej. To będzie wymagało skoncentrowanego wysiłku.

W roku 2014 nadal będziecie doświadczać wielu subtelnych przesunięć na poziomie świadomości. Wasz rozbudowany system 33 czakr ciągle się dopasowuje do nowej mądrości i do funkcjonowania w nowych wymiarach. Warstwy waszego CEF (krystalicznego pola aurycznego) są ciągle jeszcze nieco płynne i u wielu z was nadal się stabilizują. Rozszerzenia mogą mieć i mają - w różnych stopniach - wpływ na wasz system zmysłów i pole emocjonalne.

Niesienie krzyża – Wielkiego Krzyża

W 2014 aspekty wewnętrznych konfliktów przesuną się do fazy oczyszczającego tygla. Nieuczciwość, błędy, cienie, które były ukryte - wyjdą na powierzchnię, aby można im było spojrzeć w twarz. Skierujcie swoje starania na najwyższe cele. Priorytetyzyjcie! Sprawdzajcie swoją ścieżkę.., i planujcie podróż świadomie.

Życie może być trudne, i to jest wielka prawda. Lecz tak jest tylko dlatego, że oczekujecie wyzwań, przechodząc przez nie. Jesteście nie tylko studentami „Ziemskiego Uniwersytetu”, jesteście profesorami, którzy w wyższych królestwach stworzyli plan nauczania. Konieczne jest mentalne skupienie, lecz macie narzędzia, aby przejść całą ścieżkę mistrzostwa.

Zakończenie

W trakcie trwania Wielkiego Krzyża nie możecie siedzieć zadowoleni na kanapie. Będziecie poprowadzeni. Prosimy, abyście się na to zdali, ponieważ jakkolwiek ma on swoje wyzwania, tworzy znakomity dobroczynny rezonans.

Najmilsi, harmoniczny spust i brama gwiezdna w 2014 to doskonała okazja aby odnaleźć brakujące kawałki waszych puzzli. Nadszedł czas, aby wnieść swój wkład i energię badając dziedzictwo, którym będzie wasze życie. I tak, to włącza finalne części zebrane ze sobą..., gromadzenie się będzie konieczne!

Krystaliczna częstotliwość będzie w 2014 roku jeszcze silniejsza. Wywoła rezonans, który podziała na każdego z was pobudzając bezgrzeszność. Bezgrzeszność jest po prostu wiedzą, kim jesteście, i że zawsze jesteście wierni swojej JAŹNI - w najwyższym stopniu. To wymaga od każdego z osobna, aby wszedł we własną moc i integralność..., to jest oznaka prawdziwego mistrzostwa.

Nadszedł czas, aby mistrzowie, którzy są pośród was, zaangażowali się, skorzystali z mądrości, serca i odważnie działali.

Powiedziałem wam, że w niektórych okresach roku 2014 będziecie zobligowani, aby się skoncentrować na innych obszarach waszych strumieni życia. Ten czas jest teraz. Zostaliście wezwani, aby zmierzyć się ze sobą i zastanowić się, co trzeba zrobić. Przedefiniujcie wewnętrzne umowy i ustalcie, jak chcielibyście wykorzystać czas pozostały wam na planecie. Będziecie zmuszeni wykorzystać ten moment i zrobić listę...., liniowe życie jest kwantową uderzeń serca..., wykorzystajcie każdy dzień!

Nadszedł czas, aby napisać wewnętrzną książkę, czas aby obudzić śpiących. To jest czas Wielkiego Krzyża Kardynalnego i portalu harmonii!

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi PRAWDAMI. Wy jesteście umiłowani.”
GUIDMUN
PostWysłany: Wto 15:05, 18 Mar 2014    Temat postu:

KRYSZTAŁOWE CZASZKI – KODOWANIE PO 2012
Archanioł Metatron via Tyberonn nr 94, 22/02/2014 , www.Earth-Keeper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrowienia, Mistrzowie, jestem Metatron, Anioł Światła. Pozdrawiam was w polu bezwarunkowej miłości. Teraz pomówimy o paradygmacie doskonałości i procesie kodowania ludzkości i Ziemi. Rozmawiamy o portalach nazywanych kryształowymi czaszkami.

Wasz Edgar Cayce opowiadał o starożytnych (z Atlantydy, Lemurii i Ziemi sprzed dualizmu), w ujęciu struktury i świętej geometrii ludzkich czaszek jako portali dostępu świadomości do ziemskich wymiarów, a przecież one są również bramami do wyższych królestw.

Zatem powinniście rozumieć, dlaczego modele czaszek zostały wybrane na wielowymiarowe kryształowe biblioteki i nazwane „kryształowymi czaszkami”. One są wielowymiarowymi dynamicznymi portalami. W rzeczy samej są świadomymi żywymi komputerami, stale aktualizowanymi przez odpowiednie „programy” z Uniwersalnego Umysłu - dla wsparcia Ziemi i ludzkości. Odbierają i emitują holograficzne kody napędzające ruchy matrycy energetycznej, a także wasze paradygmaty świadomości dualizmu.

Kochani, a ja wam mówię, że przejście ludzkości następuje z odnowionym celem. Stoicie u progu krystalicznego wieku, i to krystaliczna energia definiuje rezonans przyszłej ludzkości – nadchodzi stopniowanie i zmiana.

2014 i wcześniej

Tak oto mówimy o posiadającej świadomość bibliotece krystalicznego paradygmatu, która w mowie potocznej jest określana mianem kryształowych czaszek. Powiadam wam, że rola kryształowego paradygmatu nabiera na nowej Ziemi coraz szerszego znaczenia.

Podczas planetarnego wzniesienia w roku 2012 kryształowe czaszki odgrywały naprawdę większą rolę, niż możecie sobie wyobrazić. W oryginalnych kryształowych czaszkach zostały zaprogramowane portale, które wysyłały kody umożliwiające Ziemi gradację. Teraz one koncentrują się na wspieraniu ludzi. Ludzkość dokonuje zbiorowego procesu wznoszenia, który potrwa około 300 lat. I wiele musi się zdarzyć. 2014, 2038 i 2075 to ważne punkty kluczowe. 2014 z Harmonicznym Portalem Pokoju dokona zasiewu pod nowy firmament, a ten wysieje energię powrotu Chrystusa. Wszystkie te wydarzenia są kodowane holograficznie.

Krok za krokiem...

Wasz Edgar Cayce opowiadał o nowym typie budowy ludzkiego ciała, który pojawi się w 21 wieku. Chodzi tu nie tylko o przesunięcie do 12-tu pasm DNA, lecz także o ważne przejście jego formy fizycznej od ciała bazującego na węglu do „rozrzedzonego” ciała krystalicznego - opartego na krzemie.

Od grudnia 2012 sieć magnetycznej polaryzacji została zastąpiona 144-częściową siecią kryształową. Siatka umożliwia ludziom z wyższym ilorazem światła operować w wyższych wymiarach. Wyższe poziomy są oczywiście zupełnie odmienne od tych z trzeciego wymiaru. Mogę powiedzieć, że 5-ty do 12-go wymiaru nowej Ziemi są do waszej dyspozycji, lecz aby faktycznie móc funkcjonować w tym polu nie-polaryzacji, trzeba aktywować poszerzony system czakr. Musicie mieć krystaliczne częstotliwości.

To jest powód, dla którego w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat na powierzchnię ponownie wypłynęło „prawo Jedni” z Atlantydy, które popierało dobroczynne i odpowiedzialne używanie kryształów jako duchowych sojuszników i wzmacniaczy częstotliwości. Widzicie, czas jest idealny. Kryształy phi i niektóre kamienie szlachetne poprawiają pole aury oraz pozwalają na przemieszczanie się ku spójności.

Kryształowe czaszki są bezpośrednimi portalami odbierającymi i przekazującymi dynamiczne kody. Kody dla nowej Ziemi. Kody te umożliwiają przejście ludzkości i teraz są emitowane.

Nowa rola

Kiedy Ziemia wzniosła się już do 12-to wymiarowej matrycy, rolą kryształowych paradygmatów stało się zakodowanie przesunięcia nowej Ziemi i ludzkości. Przejście do ciała krzemowego będzie utrzymywane w zakresie 13-tej i 12-tej z kryształowych czaszek..., 13-ta formatuje do nowego ciała, a 12-ta poszerza system czakr, funkcjonujący w krystalicznych wymiarach - ponad polaryzacją.

To nie przypadek, że kryształowe czaszki - 13-ta i 12-ta - podczas harmonicznego spustu będą razem w gwiezdnej bramie w Arizonie. Razem uformują łuk, przekształcony w gwiezdną bramę Sedony, i osadzą niezbędne kody dla firmamentu oraz przemiany ludzkości.

Kryształowe czaszki i krystaliczny paradygmat

Mistrzowie, dlatego wam wyjaśniam, że z liniowej ziemskiej perspektywy kryształowe czaszki, przypominające czaszki ludzkie, zostały wykonane z różnych krystalicznych materiałów, głównie z kwarcu. Chcę też powiedzieć, że pierwotna czaszka była stworzona z wyjątkowego pozaziemskiego konglomeratu, który można nazwać super-kwarcem, który składał się z czystego kwarcu stopionego z aspektem diamentu, oraz za pomocą „wibracyjnej alchemii” był nasycony częstotliwością złota. Podobny materiał wykorzystano przy budowie kryształowego księżyca Atlantydy czy wspaniałych kryształów świątynnych i - podkreślamy to jeszcze raz – podobny lecz nie identyczny. W rzeczywistości czas powstania pierwotnych czaszek może, wyrażając to liniowo, być datowany na okres sprzed atlantydzkich kryształów świątynnych.

Tylko dwie kryształowe czaszki z istniejących obecnie na Ziemi mają pozaziemskie korzenie, jednak o nich mówiliśmy już wcześniej. Te oryginalne kryształowe czaszki przybyły z innego świata i innej rzeczywistości. Tylko dwie z oryginalnych trzynastu są obecnie dostępne w ziemskiej fizyczności: Max – trzynasta czaszka, oraz Sha Na Ra – dwunasta.

Najpierw sprowadzono na Ziemię wzorcową czaszkę (z Arkturus), a następne mistrzowie z Unii Syriańsko- Plejadiańsko – Arkturiańskiej, specjalizujący się w kryształach, zaprojektowali i stworzyli kolejne. Oryginalne prototypy przewieziono do kraju nazywanego LeMuria, i działo się to, zanim planeta uległa pełnej polaryzacji. Za czasów firmamentu, w zerowym punkcie Ziemi, a ja powiem – na płaszczyźnie antymagnetycznej. W owych czasach (przed Lemurią) ta kraina była nazywana LaMania ..., ziemski świat, który znał doskonałość, i był zamieszkany przez androgeniczne formy eterycznego Ducha, posiadające pełną świadomość. Jednak już wtedy było wiadomo, że firmament upadnie, rozpuści się, oraz planowano, że ten model oryginalnej kryształowej czaszki - ten wyjątkowy holograficzny zapis, otoczony 12-ma świętymi aspektualnymi wzorcami - posłuży jako prototyp pierwotnie zintegrowanej całości. I tak w 13-tej i pozostałych 12-tu zawarty jest wzorzec 12-tu pasm DNA w pełni świadomego czystego umysłu i istoty całkowicie wyewoluowanej - człowieka przed-dualnego.

Zgodnie z powyższym, kryształowe czaszki zawierają w sobie to, czym byliście zanim zaczęliście doświadczać „ludzkiego eksperymentu” (Uniwersytet Dualizmu Ziemi), i czym się staniecie po jego ukończeniu, kiedy wypełnicie koło nieskończoności. Tak to oryginalne kryształowe czaszki objawione w postaci ponad i poza fizycznością, były wprowadzane do różnych fizyczności wiele razy. Nie można im przypisać żadnego wieku jako takiego, ponieważ pojawiały się i znikały wielokrotnie na przestrzeni milionów lat, podczas których rodzaj ludzki zamieszkiwał Ziemię.

Pytanie do Metatrona: Powiedziałeś, że Max i Sha Na Ra mają specjalne pozaziemskie korzenie, i że z pierwotnych 13-tu obecnie na Ziemi istnieją tylko dwie. Czy w obecnych czasach są na Ziemi inne stare kryształowe czaszki?

METATRON: Wszelki krystaliczny materiał jest w odniesieniu do czasu liniowego bardzo stary. Nawet wykorzystywany do nowoczesnych rzeźb materiał kwarcowy ma miliony lat. Po upadku Mu i Atlantydy uchodźcy osiedlili się w okolicach Jukatanu i Oga próbując z biegiem czasu odtworzyć oryginalne modele kryształowych czaszek – czaszka Amis jest jedną z nich. Ta replika została wykonana wiele stuleci temu, a na terytorium Ameryki Środkowej znajduje się kilka pozostałych, z których większość stanowią reprodukcje, chociaż, jak wspomniałem, dwie z nich to pozaziemskie oryginały – arkturiańskie przejawy „morfokrystaliczne”.

Atlanci jeszcze przez kilka pokoleń po potopie byli w pełni zdolni do tworzenia bardziej skomplikowanych modeli i replik. Jednak te nie miały pełnego potencjału ani cech oryginalnej trzynastej. Istnieje szczególny powód, dla którego jako materiał na czaszki była wybierana i wykorzystywana krystaliczna substancja. Krystaliczny materiał zapisuje i emituje informacje. Kwarc nie jest materiałem łatwym do obrobienia, trudno wyrzeźbić czy uformować z niego odpowiedni kształt. W dzisiejszych czasach jest do dyspozycji wiele narzędzi, z po mocą których można wytworzyć modne kryształowe czaszki - z kwarcu i innych krystalicznych materiałów. Jak już wspomniałem, one mogą, właśnie z powodu kształtu czaszki, przyciągać i emitować części pola energii trzynastu pierwotnych czaszek.

Możecie zapytać, jak to jest możliwe? Dzieje się to dzięki pradawnej intencji i umowie zbiorowej nieświadomości, uniwersalnego Umysłu, w parze z czującymi cechami żywego, świadomego królestwa minerałów, żywej wrażliwości pola krystalicznego modelu – hologramu. Zgodnie z intencją każda nowo wyrzeźbiona czaszka rozpoznaje „prawo”. Istnieje program, który harmonicznie przyciąga i przyjmuje kody i dane z 13-tu oryginalnych czaszek. Nowe czaszki będą pobierać te dane: różne cechy w różnym stopniu (odpowiednio do parametrów – pojemności, materiału i krystalicznej czystości), lecz naprawdę będą odbierać, a następnie emitować częstotliwości plików z „form myślowych” pierwotnych prototypów i paradygmatów. Wszystkie kryształowe minerały są nadajnikami a także odbiornikami, wiecie..., i wszystkie krystaliczne minerały są bardzo świadome, również świadome siebie. Możecie też odkryć, że ci, którzy więcej z nimi pracują, będą bardziej podatni,.. w istocie im kto więcej energii poświeci na połączenie świadomości ze świadomym polem energii kryształu, tym bardziej się rozwinie.

Kryształowe czaszki przyciągają do siebie uczniów, którzy nabywają „nowe” modele - stanowiące część całości - wtedy te czaszki za sprawą wyżej wspomnianej umowy staja się nauczycielami większej prawdy i oferują przebłyski zrozumienia doskonałego hologramu. Są sojusznikami i opiekunami dla każdego, kto jest na mistrzowskiej ścieżce lub pomagają obudzić się do tego wyzwania. Każda, w zależności od typu materiału, z jakiego powstała, wielkości oraz spójności, ma możliwość pobrania różnorodnych poziomów informacji emitowanych i transmitowanych przez oryginalne 13.

Te narzędzia bardzo się różnią od zwyczajnych klejnotów / kryształów, a zarazem pełnią inną rolę niż kryształy phi. Kryształy phi służą odmiennym celom, tak jak i atlantydzkie kryształy świątynne – specyficznie oszlifowane – służyły czemuś innemu. Te kryształy mogą zarówno wzmacniać oraz spajać wszystkie myśli jak i, wzmacniając pole aury, stwarzać odpowiednie warunki do utworzenia krystalicznego ciała świetlanego - Mer-Ka-Na.

Amplifikacja i indukcja phi

Możemy powiedzieć, że kryształy phi są wzmacniaczami energii, które pomagają wam stać się gwiezdnym dziećmi, natomiast kryształowe czaszki oferują kalibrację i wiedzę o pierwotnym wzorcu i kodach z wyższego Źródła, które mogą być odbierane przez Ziemię i ludzkość. Pierwsze to pojazdy, które przemieszczają i oczyszczają energię światła, zaś drugie stanowią wzorzec i bibliotekę. Również dla dawnych Atlantów i LeMurian nabycie obu kryształowych form, a następnie praca z nimi w tych czasach przebudzenia, naprawdę przynosi wiele korzyści. Oba są narzędziami, które dając siebie, przyspieszają i wzmacniają wasz rozwój.

Pierwowzór

Oryginalny prototyp kryształowej czaszki (optymalnie zilustrowany w czaszkach Max i Sha Na Ra) zawiera nadzwyczaj bogatą, w pełni świadomą bibliotekę. Wszystkie dane, wszystkie zapisy - cała wiedza w niej przechowywana została zaprogramowana w bardzo skomplikowanym procesie. Zarówno ten proces jak i nieskończona ilość zawartych w niej informacji mogą być zupełnie niezrozumiałe dla umysłu spolaryzowanego! Została stworzona do przechowywania niewiarygodnych wprost częstotliwości, połączonych z hologramem. Tak to kryształowa czaszka jest modelem doskonałym, wspomnieniem pamięci i zapełnionym nadajnikiem, który trwale odciska w duszy boskiego Umysłu ludzkości to, co stanowi tryb doskonały.

Wchodząc w ziemską strukturę, jest doskonale przepojona boskim aspektem Duszy pochodzącym ze zunifikowanego pola. W pewnym sensie jest to wzorzec zapisany w boskiej Jaźni, podświadomości lub super-podświadomości ludzkiego umysłu, rozumiesz? Wersja człowieka doskonałego - nie tego, czym stał się schodząc w dół po spirali ludzkich doświadczeń, lecz istoty, która ewoluuje w cyklach reinkarnacji i dąży do powrotu do pierwotnego i doskonałego prawzorca.

Zakończenie

Kryształowe czaszki naprawdę są odzwierciedleniem doskonałej ludzkości. Tym są i zawsze były - od początku dualizmu Ziemi przez okres upadku i rozpuszczenia pierwotnego firmamentu do teraz. W drugim roku nowej Ziemi, w drugiej fazie, czekają na swoje przeznaczenie.

Kiedy ludzkość zbiorowo i indywidualnie będzie gotowa, aby korzystać z tych boskich bibliotek i stopić się z doskonałością, zaoferują wgląd w fantastyczny, nowy świat piękna, kreatywności i bezwarunkowej miłości. W rzeczywistości przez tysiąclecia pozostawały w stanie uśpienia czekając, aby obudzić się i zrestartować w tym momencie czasu liniowego. Ci z was, którzy w dawnych czasach pracowali z kryształowymi czaszkami, są przez nie wzywani do ponownej współpracy. Czy słyszysz ich wezwanie? Czy jesteś jednym ze strażników krystalicznego misterium? Już czas, aby śpiący się przebudzili!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. A wy jesteście ukochani.
GUIDMUN
PostWysłany: Sob 20:28, 08 Mar 2014    Temat postu:

PORTAL HARMONICZNY 2014 – 2038 – 2075 Zakotwiczenie trzeciego przyjścia
Archanioł Metatron via Tyberonn, nr 93, 01.02.2014, www.Earth-Keeper.com
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Pozdrowienia Mistrzowie, jestem Metatron, Pan Światła! Dziś mówimy o współtworzeniu harmonicznego spustu, który pojawia się w drugim roku Nowej Ziemi. To przesłanie jest szczególnie ważne i aktualne. Mówimy o Portalu Harmonii i o Chrystusie. Mówimy o latach 2014, 2038 i 2075. Mówimy o TERAZ.

Portal Harmonii

W drugim roku nowego paradygmatu planety, na Ziemi otwiera się wyjątkowy portal. Chodzi o Portal Harmonii. Jak już wcześniej mówiłem, proces zostanie zainicjowany podczas marcowej równonocy 2014 roku, do wspaniałości pełnego potencjału rozkwitnie w trakcie kwietniowego zaćmienia Słońca, a punkt kulminacyjny osiągnie w czasie czerwcowego przesilenia. Jest to wybitnie nadzwyczajna, kodowana energia, która zasieje nasiona pokoju na świecie.

Zaleca się, aby była ona najpierw wchłonięta w „pępku Chrystusa” - ekspansywnym wirze portalu Wzgórza Świątynnego w Izraelu. Tam zostanie zakotwiczona, a następnie przeniesiona do określonych większych punktów nieskończoności na Ziemi, otaczając w ten sposób planetę. W rzeczy samej to jest czas, aby starać się gromadzić – niepowtarzalny czas na odbieranie tego, co będzie oferowane i emitowane. Ta faza umożliwia zasianie pokoju na świecie w rejonach konfliktów, szczególnie na Bliskim Wschodzie..., a niektórzy mistrzowie - nosiciele kodów są powołani, aby tam się znaleźć..., ponieważ wielu z nich jest tymi, którzy 2000 lat temu towarzyszyli Chrystusowi.

To jest święta ścieżka, umowa zawarta przez duszę. Drugą grupę stanowią inkarnowani na ziemskim poziomie gwiezdni potomkowie z Syriusza / Plejad, których można nazwać „pracownikami sieci” - obie grupy są powołane do zakotwiczenia rezonansu wibracyjnego nowych energii świętej arki pod Wzgórzem Świątynnym, jak również do skalibrowania i skoordynowania tego wyjątkowego międzywymiarowego urządzenia z jego innymi wersjami, które będą odnalezione w innych ziemskich punktach nieskończoności.

Drugi, trzeci i kolejny...

Lecz Portal Harmonii jest czymś więcej. I to, czym się tutaj z wami dzielimy, może niektórych zadziwić, innych pocieszyć, a zatwardziałych ortodoksów i przeciwników nawet urazić. To jest to, co chrześcijaństwo nazywa „powtórnym przyjściem”, choć jak wam mówiliśmy, ta nieskazitelna energia przejawiała się na Ziemi kilkukrotnie.

Jeshua ben Józef reprezentował „wzorzec ludzkości” dopełniający cały proces doskonalenia dualizmu..., lecz on ucieleśniał się też wcześniej - więcej razy. Mimo iż z waszego obecnego religijno – historycznego punktu widzenia inkarnacja w Judei jest postrzegana jako pierwsza. Z naszej perspektywy „drugie przyjście” jest naprawdę TRZECIM. Drugi był Paweł z Tarsu, który posiadał chrystusową energię oraz pod wieloma względami był odpowiedzialny za rozwój chrześcijaństwa w całej Europie i świecie zachodnim. Choć to, co zostało wtedy dane, było dopasowane do zdolności pojmowania i mentalności tamtych czasów. To był okres, kiedy tylko nieliczny byli wykształceni.

Drugi rok nowego paradygmatu – 2014 - jest w rzeczywistości fazą przygotowawczą, wymaganym formatowaniem i zakotwiczeniem wibracji powrotu Chrystusa..., świętego i prorokowanego powrotu ucieleśnionej „świętej prawdy”.

Lecz aby jasno to wyrazić: nie chodzi o wypaczony czy zniekształcony mityczny obraz postaci z opartych na lęku dogmatów głoszonych przez zorganizowane religie patriarchalne. Ci szarlatani i dystrybutorzy wynaturzeń, korupcji i oszustw nadal będą głosić swoje mądrości. Nowy awatar Chrystusa nie będzie narodzony w stajni, choć znajdzie się w pewnej naturalnej korelacji do dramatu Judei. Awatar nie ogłosi się Zbawicielem lecz Zwiastunem. Nauczyciel prawdy, który pomoże wam rozpoznać boską naturę w wyższej Jaźni i nauczy przejmować indywidualną odpowiedzialność za stwarzanie rzeczywistości.

2038 – rok przeznaczenia

Rok 2038 to rok przeznaczenia, które się dokona. Mówimy o najbardziej prawdopodobnej rzeczywistości będącej waszą zasługą. To ten rok został zaznaczony w wielkiej piramidzie, a teraz jest na swoim miejscu i czeka na urzeczywistnienie. Nastąpi stworzenie nowego firmamentu, dalszy ruch w kierunku krystalicznej nie-polaryzacji. W miarę przybliżania się tego czasu wychyły łuku dualizmu ulegną zmniejszeniu. 2038 reprezentuje „trzecie przyjście”. Energia prawdziwego awatara Chrystusa wróci po 2038, a do pełnej dyspozycji ludzkości będzie w bezwarunkowej miłości w 2068, zaś w 2075 misja zostanie ukończona.

W trakcie tej fazy liniowego czasu patriarchalne i inne podobnie zorganizowane religie popadną w wirtualny nieład, a awatar nie będzie miał z nimi nic wspólnego. Nie! Zamiast tego Chrystus podważy ich maskarady i obłudę, popierając indywidualny związek człowieka z własną wyższą Jaźnią jako nadrzędnym źródłem boskości. Czas wyroków, mitów i baśni - przeminął. Nauczycie się żyć tak, aby pośrednikiem była boska Jaźń. Nowa forma Chrystusa wniesie nieobecność tego, co jest uważane za „złe” oraz zaprezentuje prawdę współtworzenia. Prawdę, która w nowo postrzeganej rzeczywistości będzie manifestacją przekonań.

Dopiero teraz jest Nowa Ziemia

Zaimportowanie i przesunięcie w górę Portalu Harmonii nie mogło nastąpić przed wzrostem planetarnego rezonansu. Mocno kodowany portal nie przypadkiem pojawia się w tym wektorze i czasie, ponieważ teraz będzie zestrojony z obszernymi polami wymiarów nowej Ziemi.

Kody dla budzącego się w 2014 roku portalu będą odbierane, zamieniane i osadzane na scenie u zarania pola wibracji Ery Wodnika. Chodzi o pobranie doskonałej kodowanej energii spójnego światła, które wpływa na obecne wzorce paradygmatu przejścia i przełącza bieg na wyższy. Ta oferta i szablony umożliwią ludziom mającym rozwinięty czołowy płat mózgu sięganie po wyższą wiedzę.

Stopniowo będą ograniczane błędnie pojmowane wyobrażenia grzechu pierworodnego, niegodności, mity o mściwym i gniewnym Bogu oraz lęk przed szatanem i ogniem piekielnym, które były zaprogramowane w tak wielu z was. Nikomu już nie posłużą dogmatyczne formy kontroli przez wywoływanie strachu, które przez wiele tysiącleci wpajały wam polityczne gremia pod płaszczykiem religii.

Lęk to wielki niszczyciel. Pod pozorem głoszonych półprawd sprowadzano na was zakamuflowany strach. Zdeprawowane prawdy to nie prawdy. Życie w strachu przed czymś przyciąga to do was. Tak działa prawo przyciągania. Wierząc w zło, będziecie je postrzegać jako coś naturalnego. I Mistrzowie..., w postrzeganiu i przekonaniach, jakie posiadacie, stwarzacie projekcje rzeczywistości i doświadczacie jej urzeczywistnienia.

Harmoniczny spust

Podczas harmonicznego spustu zostaną usunięte wszystkie cienie. Światło odsłoni i wniesie prawdę. To światło z czasem całkowicie odmieni wasz świat. Nowa energia - chrystusowy przełącznik – zakorzeni w ludzkości, na masową skalę, istotną prawdę i wiedzę, z którą każdy stworzy własną rzeczywistość zgodną jego z charakterem i wiarą. Cyklicznie! Czyż wam ciągle nie powtarzałem, że ziemski poziom jest celową iluzją? Specjalnym „uniwersytetem”, w którym wybraliście nauczenie się odpowiedzialnego tworzenia?

Zadania nosicieli kodów

Ci z was, którzy zostali powołani do odwiedzania węzłów energetycznych, świętych miejsc i wirów portali, są również wezwani do obsłużenia Portalu Harmonii w drugim roku Nowej Ziemi – w 2014.To jest harmoniczny spust. Jeśli myśleliście, że na 2012 się skończyło, to wiedzcie, że 2012 był dopiero początkiem..., wasza praca nie jest gotowa! Zakładajcie rękawice! Głosy fanfar zachęcają was, abyście kroczyli dalej z taką samą odwagą i sercem.

Misja

Ci z was, których przywołuje Izrael, dostrzegą to przyciąganie, lecz muszą iść z nieustraszoną klarownością i spójnym rezonansem theta. Jesteście czołowymi nośnikami tego poszukiwania, co wymaga odwagi. Konieczna jest wiara. Nie można przenieść się do klarowności theta oglądając się wstecz. Nie można zakotwiczyć kodów w trzecim wymiarze czując wątpliwości. Strach nikomu nie posłuży. Jako takie poszukiwanie świętej Ziemi będzie filtrowane. Nie ma odwrotu, bardziej odpowiednie jest dopasowanie do wektora.

Niektórzy z was będą czuli potrzebę, aby udać się do innych specjalnych świętych miejsc i punktów nieskończoności, aby je przygotować i utrzymać, oraz by zakotwiczyć rozkład harmonicznego spustu pośród głębin i wyżyn globusa.

Harmoniczny spust zadziała na ludzkość, która wzniesie się ponad trzeci wymiar dualizmu. Chodzi o wzniesienie do dwunastego wymiaru, a w 2012 roku matryca planety faktycznie rozszerzyła się do dwunastu. Teraz waszym obowiązkiem jest podążyć za wołaniem. Nadszedł czas, aby ludzkość wzniosła się ponad dualizm w spójności theta i razem stworzyła na świecie pokój.

Mistrzowie, powiedzieliśmy wam, że decydujące znaczenie ma potężne odczucie bycia dobrym. Rozumiemy, że zestalenie w świadomości trzeciego wymiaru, i nieustępliwe tkwienie w niewierze w dobro, lecz w to, co religijne teksty określają jako zło, wydaje się nielogiczne. Lecz ktoś wciąż zakorzeniony w trzecim wymiarze nie byłby zdolny do snucia takich wniosków.

Jednak wzniesienie do dwunastego wymiaru wymaga zrozumienia, że już nie znajdujecie się w polaryzacji / dualizmie trzeciego wymiaru. Musicie poszerzyć zakres myślenia. Każda osoba, która głosi na temat swojej lub waszej rzeczywistości, może wyjaśnić tylko to, co on / ona zna. Nowa Ziemia umożliwia skorygowanie spójności theta w szyszynce. To daje nowe możliwości. Jest to możliwe, ponieważ skurczyła się magnetyczna sieć polaryzacji, a dzięki sieci chrystusowej (144 - krystalicznej) będzie zastąpiona przez zjednoczone pole nie-polaryzacji. Nowy świat jest otwarty. Ludzkość może teraz o wiele łatwiej badać wyższe stany, wyższe wymiary..., lecz trzeba się postarać.

Różne cechy wyższych wymiarów

Kochani, wymiary mają różne cechy, różnorodne granice pojęciowe. Tak jak nurkowie wiedzą, że prawa fizyki w akwenie wodnym są odmienne, tak i podróżujący między wymiarami musi rozumieć, że każdy wymiar posiada inne właściwości. Warunki i położenie każdego wymiaru są zdecydowanie różnorodne. Można, a nawet trzeba, się do nich poszerzyć intelektualnie, co może być nie lada wyzwaniem.

Wyobraźcie sobie świat nie-dualny, w którym istnieje tylko dobro. To faktycznie może razić logiczny umysł trójwymiarowy, który potrzebuje precyzyjnych odpowiedzi i opisów zgodnych z akceptowalnymi przekonaniami / wiarą i parametrami nauki głównego nurtu. Lecz aby wejść do wyższego Umysłu, trzeba wznieść się ponad własny mózg. Uczony, który poważnie bada rzeczywistość, musi poszerzyć perspektywę i uświadomić sobie, że fizyczne zmysły, neurony, muszą przesłać daną rzecz do czołowego płata trójwymiarowego mózgu, aby się dowiedzieć, czy jest prawdziwa czy nie.

Widzicie, sztywne koncepcje naprawdę materializują to, co w większości przypadków ktoś spodziewa się zobaczyć. To jest mentalny dylemat, tak dalekosiężna zagadka..., że nawet skutki wielu waszych „profesjonalnych” eksperymentów naukowych mogą mieć znaczenie. Ludzkie fizyczne zmysły postrzegają taką rzeczywistość, jaka jest konsekwencją oczekiwań i przekonań.
Jak już wspomniałem i powtórzę raz jeszcze: życie w strachu przyciąga go do was. Kto wierzy w zło, pozwoli jemu się pojawić. W wierze i percepcji, jaką stwarzacie, projektujecie rzeczywistość, którą później przeżywacie.

Nieznana ścieżka

To jest początek nowego paradygmatu. Otwierają się nowe ścieżki, zaprasza podróż. To jest ścieżka najrzadziej uczęszczana. Wasz świat jeszcze nie próbował w pełni poddać się temu eksperymentowi. Nowy paradygmat otwiera drogę powrotu Chrystusa i to jest wiadomość zaktualizowana.

Pierwotna wiadomość została przez posłańców zdegradowana, aby mogła ją zrozumieć nieco ograniczona, wąska grupa intelektualna tamtych czasów. Zaś komunikaty chrześcijaństwa i ich zasady – oryginalne wersje przekazów – od 300 lat prze Chrystusem do dziś - były zniekształcane. Dawne koncepcje zostały źle zrozumiane, zostały zmienione..., i jako takim nie dano im żadnej szansy.

Nowe informacje wam przekazywane dają poszerzone zrozumienie, oferują nowe potencjały, dzięki którym możecie przekształcić wasz świat. Oparto je na współtworzeniu. Zawierają nie tylko nasienie pokoju dla świata, lecz utrzymują również moc transformacji dla każdego z osobna. Transformacja bazująca na współtworzeniu opiera się o zakres pola theta, które zostaje wprowadzone do 12-to wymiarowego paradygmatu. Aktualny i ważny rezonans, jaki może być osiągnięty..., wibracja, która jest nie-polarna..., w której istnieje tylko dobro.

I Mistrzowie, już czas, aby odbierać kody, które umożliwią to przesunięcie.

Jeśli zatroszczycie się o tą intencję i indywidualnie a także zespołowo za nią podążycie, wtedy w roku 2038 i później, zbiorowe zmysły ludzkości odczują jej skutki - odnosimy się tu do zmysłów fizycznych - i nie znajdą w nich żadnej sprzeczności. Świat będzie postrzegany bez lęków, a każde istnienie będzie uznawane za pozytywne. I taki świat będzie stwarzany.

To jest ścieżka, którą jeszcze nikt nie podążał. Eksperyment, którego nikt nie przeprowadzał, a to są szlachetne prawdy, które musicie sobie przyswoić. Ci z was, którzy uważają, że świat bez lęku i zła jest logicznym absurdem, postrzegają według starych wzorców energii oraz nie są całkiem gotowi. Lub może lepiej to wyrażając, utknęli w dualizmie trzeciego wymiaru.

Cień zostanie zwyciężony światłem, a światło jest prawdą. To całkowicie odmieni wasz świat. Nowa energia, dodana przez Chrystusa, stanie się istotną prawdą i wiedzą ludzkości na skalę masową, a indywidualna rzeczywistość będzie stwarzana zgodnie z naturą wiary. Wniesie zrozumienie waszej prawdziwej kosmologii. Zrozumiecie swoje niezwykłe pozaziemskie dziedzictwo i waszą wielowymiarową naturę. Nie będziecie musieli sprzeciwiać się Zbawicielowi, aby ratować sprawiedliwych.

Ludzkość nauczy się samodzielnie tworzyć obfitość, porzucając sposób myślenia o brakach i pokutowaniu z powodu fałszywych przekonań, na przykład związanych ze ślubami ubóstwa jako sposobu na osiągnięcie czystości. Upadną religijne organizacje, dziesięciny od członków i pieniądze za odkupienie. Duchowi NIE brakuje pieniędzy.

Są tacy pośród was, którzy mówią, że wszystko, co się dzieje, dzieje się tak, jak powinno być. Rozejrzyj się po świecie i zastanów się nad tym.

Jeśli wszystko działoby się tak, jak powinno, nie byłoby potrzeby karmicznego odradzania.
W Portalu Harmonii, w pępku Wzgórza Świątynnego będą zasiewane nasiona zmiany. To są kody umożliwiające duchowe odrodzenie na poziomie globalnym. To jest energia, która synergistycznie i symbiotycznie będzie określać nieulękłe związki na poziomie osobistym i na skalę masową. Ta czasoprzestrzeń w niedalekiej przyszłości będzie przyspieszoną okazją do wysiania pokoju w rejonach świata, w których pojawiają się konflikty - szczególnie na Bliskim Wschodzie. Zawdzięczacie to Portalowi Harmonii i spustowi, a w następnej kolejności zaćmieniu i letniemu przesileniu.

Zakończenie

Nadszedł czas, aby wziąć na siebie odpowiedzialność i stwarzać świat świadomie - taki, jakiego sobie życzycie - z życzliwością, z czystą dobrocią. Kochani, trzeci wymiar nie zniknie, możecie nad nim zapanować stając twarzą w twarz jego wyzwaniom, wznosząc się ponad nie, a równocześnie mocno stojąc na ziemi. Tu nie chodzi o założenie różowych okularów czy ucieczkę od rzeczywistości..., chodzi o to, aby opanować każdy poziom lekcji. Chodzi o to, aby uczyć się i iść naprzód. Nadszedł czas, aby wypróbować nową ścieżkę. Lecz bez obaw.

Życie na poziomie ziemskim jest bardzo skutecznym snem, który może być złożony z harmonijnych okresów nazywanych cyklami życia. To wy jesteście kompozytorami i dyrygentami, którzy tworzą własną treściwą i piękną symfonię. A w gotowym produkcie pozostawiacie nie tylko ślady wzrostu i wydajności, lecz również znajomość wyższej postawy, która sprawia, że mozolna konstrukcja symfonii czyni finał tak znakomitym. I z tego wyższego poziomu spojrzycie w dół rozpoznając, że wszystko miało swój cel.

Ten czas nadchodzi i wita was. 2014 daje dostęp do Portalu Harmonii!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi PRAWDAMI. Wy jesteście umiłowani.
GUIDMUN
PostWysłany: Czw 17:05, 30 Sty 2014    Temat postu:

ORZEŁ, KONDOR I POWRÓT DHARMY - część III

Tęczowa rasa całej ludzkości

Cykl reinkarnacyjny związany z rozwojem ludzkich wcieleń jest w obecnych czasach źle pojmowany. Większość waszych „zachodnich” patriarchalnych religii nawet nie próbuje zrozumieć tych wielowymiarowych cykli u ludzkości, tylko je odrzuca. Jeśliby koncepcja ta była lepiej poznana, być może ludzie mieliby szerszą świadomość co do znaczenia wszystkich ras jako zjednoczonej tęczowej rasy wszystkich narodów. Widzicie, fizyczne dziedzictwo rasowe powinno być honorowane, dziedzictwo reinkarnacyjne duszy ma doprawdy dużo szerszy wymiar. Naprawdę WSZYSCY byliście w każdej rasie i w każdej płci.

Dlatego, jeśli szanujesz przodków, wiedz, że niezaprzeczalnie niektórzy mędrcy i strażnicy dawnej amerykańskiej tubylczej medycyny mogą być teraz w ciałach wszystkich ras. Z tego powodu wiele osób nie-rdzennych czuje się przyciąganych do mądrości wiedzy o Ziemi i do dyscyplin wiedzy Czerwonej Ścieżki. Widzicie, oni żyli dawno temu, lecz wciąż żyją w TERAZ – w wielowymiarowości.

Ci, którzy rozumieją prawo równowagi wielowymiarowej Jaźni, zrozumieją również, że wielu konkwistadorów, urzędników i poszukiwaczy złota, którzy odebrali tubylcom ich ojczyzny, teraz żyje w ciałach rasy czerwonej, aby skompensować swoje złe czyny. To jest wspaniała prawda! Powiem też, dlaczego na terytoriach amerykańskich plemion powstało tak wiele kasyn gry - to dlatego, że poszukiwacze złota inkarnowali się w tych rasach i krajach, aby spróbować oddać „złoto”, które odebrali.

To nie jest najwyższa ścieżka, jednak to jest „karma” równoważąca. Tak, rozumienie prawdziwej natury Jaźni i procesu reinkarnacji zawsze stanowi najwyższą prawdę. Jesteście istotami Światła, i doświadczacie życia pośród wszystkich ras i każdej płci. Jednak pragnę dodać, że tamte Dusze wybrały ścieżkę prawości Dusz tubylczych – we wcieleniach dawnych czy współczesnych - w celu przekazania i utrzymania tych świętych dyscyplin. Zarówno wtedy jak i teraz te inkarnacje, pełne oddania i utrapień, były wyborem życia pośród uprzedzeń i gospodarczych trudności gospodarczych, a w większości przypadków - z dala od zewnętrznych pułapek i luksusu zamożności.

Dlatego proroctwa Orła i Kondora dotyczą wszystkich ras ludzkich oraz reaktywują wszystkie wspaniałe ceremonie i nauki. Rzeczywiście wielcy mędrcy mają skórę czerwoną i tęczową, a zostali wezwani zgodnie z duchowymi umowami, aby zjednoczyć wszystkie narody, co stanowi część spełnienia tego proroctwa. To zadanie może zniechęcać, dlatego Duszom, które pracują nad osiągnięciem owej równoważącej jedności, należy się wiele szacunku. Muszą się trudzić, tańczyć, doradzać, bębnić i śpiewać pieśni oddając cześć świętej Ziemi, żywiołom i stronom świata - dla dobra ludzkości i Ziemi, dla tęczowej rasy całej populacji. Możecie to zrozumieć.

Duch, religia i dogmaty

Kanał pyta o dogmaty i protokół. Kochani, powiadam wam, że nie ma na waszej planecie religii, która miałaby odpowiedzi na wszystkie kwestie. Prawdziwego Ducha szukajcie w kościele, którym jest SERCE – z pomocą intencji i własnej prawości. Duch nie zna dogmatów, pól grupowej świadomości i kanonów systemów wiary. Paradygmatem jest MIŁOŚĆ, a miłość tworzy JEDNOŚĆ. Kochajcie siebie i innych, ponieważ dyscypliny oświecenia są tak różne jak kwiaty na polu.

Każdy człowiek może iść wieloma ścieżkami, a idąc rzetelnie, odnajdzie swoje Światło. Dlatego naprawdę zawsze konieczne jest rozróżnianie. W dawnych szkołach mądrości dziedziny wiedzy z czasem ewoluowały. Rzeczywiście, pod wieloma względami systemy wierzeń są doskonalone, przekształcane w nieco odmienne paradygmaty. Kluczem jest wiarygodność intencji. Duch rozpoznaje wszystko! Doprawdy, wszyscy jesteście Iskrami boskości!

Mistrzowie, w tradycji wielu religii jako ofiarę wykorzystywano ciało. Dotyczy to chrześcijaństwa, islamu, hinduizmu czy czerwonoskórych. Te wybory opierały się na tradycji i zbiorowej świadomości systemu wierzeń. Był czas, kiedy pewne umysłowe sposoby na kontrolowanie ciała fizycznego miały swoją pozorną logikę, ponieważ zimy były ostre a lata suche. Brakowało żywności. Rozwijanie mocy woli praktykowane w trakcie ciężkich ceremonii pozwalało umysłowi kontrolować ciało fizyczne, widzicie? Lecz istnieje cienka granica - ważny rozdział między „ofiarowaniem ciała” w celu kontrolowania go przez umysł a biczowaniem się pochodzącym z błędnego przekonania o ludzkiej marności i grzechu pierworodnym, widzisz? Kluczem jest intencja. Dlatego w dualności każdy, kto ma wolną wolę, dokonuje osobistych wyborów w zależności od wyznawanej wiary, więc nie należy nikogo oceniać. Lecz ostrzegamy, że w nowym paradygmacie to naprawdę nie jest ani właściwe, ani konieczne.

Również ograniczanie kobiet, separacje czy ograniczenia rasowe i strach przed represjami są niewłaściwe w każdym paradygmacie. Kochani, to dotyczy wszystkich religii. Starszyzna tęczowego plemienia ludzkości na wszystkich prawdziwych ścieżkach została natchniona przez miłość i integralność ilorazu światła. W swojej boskiej naturze wszyscy należycie do starszyzny. Wszyscy jesteście niezależnymi istotami, a my was czcimy! To jest tęcza Orła i Kondora. Wszyscy jesteście Bożymi Iskrami. Duch dostrzega tylko serce. Dlatego oddajemy wam cześć przy każdym podejmowanym wyborze - przy rozwijaniu wewnętrznego oka, komunikacji z żywymi żywiołami, kierunkami, niebiańskimi istotami i podczas rozwijania bezwarunkowej miłości i zrozumienia dla jedności wszelakiego Życia.

Połączenie jeziora Titicaca i Sedony

Aby Orzeł mógł pofrunąć, zachodzi istotna część zapowiadanego zjednoczenia Orła i Kondora, co zrównoważy półkule planety. Pewne określone punkty węzłowe w krainie Orła w Ameryce Północnej były zaciemnione, dlatego musiały zostać ożywione dzięki ziemi Kondora. Najważniejsze punkty energetyczne wspomagające owo równoważenie są centrowane na osi Ameryki Północnej i Południowej. Zawsze istniało doskonałe połączenie pomiędzy wirowymi portalami Sedony w Arizonie a jeziorem Titicaca. Widzicie, oba powinny przepływać się w symetrycznej przeciwwadze. Lecz linie tych starożytnych energetycznych tras straciły na mocy i w roku 2012 zostały na nowo ożywione. Portal nazywany jeziorem Titicaca jest w o wiele lepszym stanie, przez to jest bardziej zdatny do odżywiania i uzdrawiania innych.

Niektóre, dawniej silne, ośrodki z północy zostały rozcieńczone przez komercyjne interesy. Muszą zostać poddane oczyszczeniu i rewitalizacji, powstanie również wiele nowych portali. Czy przypominacie sobie biblijną alegorię o Jezusie, który wygnał kupców ze świątyni? Widzicie, portale i punkty niebiańskie wskutek swojego naturalnego magnetyzmu i trasowania nigdy nie były przeznaczone pod handel czy zamieszkanie. Dlatego wyznaczeni rdzenni opiekunowie uznali pewne rejony za Ziemię Świętą, a zatem mieszkać w ich obrębie mogą tylko wtajemniczeni. Toteż opiekę nad wieloma silnymi portalami wirowymi w Stanach Zjednoczonych, na przykład Monument Valley czy Wielki Kanion, powierzono tubylczym plemionom. W latach późniejszych ludzie inspirowani Boskim prowadzeniem dla ochrony tych miejsc mianowali je Narodowymi i Państwowymi Parkami. To jest prawdziwa część Orła i Kondora. Skutkiem tego wielu z krainy OG zostało przyciągniętych do Orła, a wiele Orłów pielgrzymowało do jeziora Titicaca.

Jezioro Titicaca należy do najczystszych portali. Stanowi potencjalną baterię zarówno dla odbierania jak i transmitowania kodowanych wyżej wymiarowych energii niezbędnych dla wzniesienia obu Ameryk, a nawet planety. Jezioro Titicaca wspomaga wzniesienie na wiele różnych sposobów. Stanowi świadomość, która ożywia każdy wymiar i odnosi się do jednostek o określonej częstotliwości rezonansu z tego wymiaru. Czy to rozumiesz?

Nad jeziorem Titicaca te frekwencje są dla ludzi łatwiej dostępne - dla tych, którzy się do nich dostroją. Sedona jest wzmacniana bezpośrednio przez jezioro poprzez linie axiotonalne. Tak oto widzicie, że Sedona i jezioro Titicaca jest połączone z pewnymi ludzkimi istotami oraz ze świadomością, która kieruje planetą. Oba miejsca są bardzo potężne i bardzo ważne dla sieci ziemskiej, dla niebiańskich krain, a także dla ludzkości.

Toteż linie axiotonalne, które łączą Sedonę z Titicaca, pozostaną jako odżywiająca pępowina, aż dokona się pełne przełączenie na wyższy poziom. Podobnie, jak ludzkość pozostanie w 3. wymiarze przez jakiś czas, dopóki nie zakończy się proces wznoszenia, tak i Sedona wprowadza energię przeznaczoną dla wzniesienia planety, które naprawdę następuje.

Chcemy powiedzieć, że pole energetyczne jeziora Titicaca pod względem długości, szerokości i witalności wiru, jest jednym z największych na planecie. Ważne jest, abyście rozumieli, że jezioro jest zrównoważone energetycznie pod kątem energii męskiej i żeńskiej. Z tego powodu przyciąga tak wiele osób. Zapewniamy was, że gdyby równowaga nie była zachowana, jezioro posiadałoby energie tylko jednej płci. Zachowuje proporcjonalne poziomy obu energii, a także odpowiedni potencjał, harmonikę i harmonię.

Dlatego świadomość tego wiru harmonizuje każdego człowieka, który popadł w nierównowagę. Jeśli ktoś jest nadmiernie męski lub żeński, dostanie energię przeciwną, która to wyrówna. Na podstawie waszych tymczasowych naukowych możliwości możecie myśleć, że przeciwieństwa anionów i kationów, połączone energie męskie i żeńskie, wzajemnie się zneutralizują. Tak to wygląda, jednak w tym przypadku tak nie jest. One raczej się nawzajem aktywizują. Ten wyjątkowy punkt na planecie, który dowodzi ZARÓWNO ludzkim centrum czakr jak i planetarnym centrum czakramów, nastawia się i reguluje odpowiednio do tego, jaka równowaga jest konieczna, rozumiecie?

Tak to Kondor z Titicaca dokarmia harmoniczny odpowiednik w postaci Orła Sedony... a z czasem oba zregenerują się do większej mocy na Nowej Ziemi. Kiedy to się stanie, przebudzą złoty pokój, który tak wielu z was odnalazło w spełnionym i współczującym sercu Czerwonej Ścieżki (i w Tybecie) – w tym 2013 roku skoncentrowanym na parciu naprzód ku świtowi od dawna zwiastowanego wzniesienia Ziemi. Dlatego zaiste, nadszedł czas, aby tęczowe plemię CAŁEJ LUDZKOŚCI stanęło ramię w ramię tworząc Jedność!

Pytanie: Bądź pozdrowiony, Metatronie. Chociaż większość mojego dorosłego życia spędziłem na zgłębianiu metafizyki, to faktycznie Czerwona Ścieżka, seria siedmioletnich pięciodniowych poszukiwań wizyjnych i siedem ceremonii szamańskich podróży przyspieszyły moje duchowe doznania. Możesz powiedzieć coś na temat tych wspomagaczy?

Archanioł Metatron: Tak! Jakkolwiek wiele wcieleń przeżyłeś jako rdzenny Amerykanin, silna więź przyciąga ciebie i innych do tej wielkiej społeczności. Okazje do doskonałej duchowości, mądrości i wewnętrznego pokoju oferowały przede wszystkim, pomimo wszelkich niedogodności, państwa istniejące na planecie kiedyś, za czasów starożytnej amerykańskiej Złotej Ery. To doprawdy była Złota Era, choć krótka, i ona nadal przyciąga wiele osób. Umożliwiła uzyskanie mistrzostwa większej liczbie poszukujących realnego sposobu na jego osiągnięcie, niż mogło zaoferować jakiekolwiek inne społeczeństwo czy kultura od czasu dawno minionego rozkwitu Atlantydy. Częścią tamtej epoki było wiele wielkich Dusz i wielu awatarów. To był olśniewający, jedyny w swoim rodzaju sposób integracji piękna i świadomości tego, co nazywamy światem Natury ze wszystkimi jego królestwami. Odświeżcie swoją świadomość informacją, że posty lub poszukiwanie wizji były stosowane przez wszystkie starożytne mądre społeczności we wszystkich częściach planety i w każdej epoce.

Modlitewne posty i poszukiwanie wizji

Szczególnie to, co bywa nazywane szybkim rytuałem modlitewnym, okazało się bardzo owocne, ponieważ umożliwiło poszukującym błyskawiczne przejście i dostęp do światów wewnętrznych oraz wyższych wymiarów Boskiego Umysłu. Powiadam, że wielu ziemskich strażników pierwotnego amerykańskiego pochodzenia zyskało wiedzę przy pomocy wyjątkowo skutecznych poszukiwań wizji i postów. To były czasy wielkich postępów. I to dotyczy dziś wielu pracowników Światła i opiekunów Ziemi na planecie, którzy pracują na rzecz wzniesienia.

Wywoływanie wizji jest świętą i starą techniką modlitewnego postu. Rozwijała się w trakcie czteroletnich ćwiczeń celebrowanych przez pierwotnych mieszkańców Ameryki, choć w rzeczywistości taki post jest sposobem poszukiwania Boga w sobie praktykowanym przez całą ludzkość od dawien dawna. Pośród grup konsekwentnie stosujących dyscypliny, których część składową stanowił post, byli Lemurianie, Atlanci, Egipcjanie, Hindusi, gnostycy i buddyści. I jeszcze do dziś jest on stosowany w prawie wszystkich waszych mistycznych sektach.

Rdzenni przedstawiciele czerwonej rasy rozwinęli i zaadaptowali poszukiwanie wizji wykorzystując ten starożytny wielowarstwowy mechanizm w celu nauczenia się, jak stać się istotą świetlistą. Wielu z was, włącznie z tym kanałem, korzystało z tych metod w licznych minionych wcieleniach. Dlatego powiadam wam, że te modalności mogą być bardzo użyteczne, jeśli przyświeca im święta intencja. Post w samotności jest praktyką, która klaruje i otwiera płat czołowy mózgu uwydatniając to, co nazywacie podświadomością. Poszukiwanie wizji powoduje jasność intencji ze starannym przygotowaniem, a wtedy wszystkie święte królestwa natury niebiańskiej i ziemskiej stają się nauczycielami. Zaiste fakt, że ogrom świętej mądrości utraciliście przez proces industrializacji waszego świata, jest jego karykaturą.

Zakończenie

Kochani, jak w przypadku wszystkich naszych przesłań, prosimy was o korzystanie z własnej zdolności postrzegania / rozróżniania, a następnie akceptowania tego, co wam odpowiada a odrzucenie tego, czego nie aprobujecie. Ponieważ jesteście Mistrzami! Powiadam wam, że Ziemia dokonała wzniesienia, a nowej energii jest pod dostatkiem. Wzniesienie ludzkości również nastąpi. Idziecie we właściwym kierunku! Nadszedł czas, abyście wspólnie stworzyli nowy świat, jakiego pragniecie. Nadszedł czas na zbieranie się, medytowanie i wizualizowanie siebie w polu theta Nowej Ziemi.

A teraz jeszcze raz powiadam: wiedzcie, proszę, jak głęboko jesteście umiłowani. Proszę was, abyście szli dumnie, szanując się nawzajem i pozwalając swobodnie odnaleźć wspaniałe światło niebiańskie, które promienieje w każdym sercu. Nie zapomnijcie kochać się wzajemnie pamiętając, że jesteście istotami Światła, Duchami boskości, które doświadczają życia ziemskiego. Mistrzowie – tak czyńcie!

Jestem Metatron, który dzieli się z wami tymi PRAWDAMI. Jesteście ukochani.
GUIDMUN
PostWysłany: Czw 14:48, 23 Sty 2014    Temat postu:

POWRÓT DHARMY - CZĘŚĆ II

Orzeł musi zobaczyć – Kondor musi się wznieść

Proponujemy wam inny, prosty lecz tworzący całość, aneks do proroctwa: „Bez mądrości Kondora Orzeł nie może otworzyć ludziom oczu, bez siły Orła Kondor nie umocni społeczeństwa”. Jednak powiadam, że oba są na właściwej ścieżce. Tak więc Orzeł wzlatuje ku nowej Ziemi 2013/2014 i jeszcze dalej, lecz wiele zadań stoi przed strażnikami Ziemi i wszystkimi duchowymi poszukiwaczami ze Stanów Zjednoczonych. „Harmonika Światła” musi być stale podnoszona.

Stany Zjednoczone mają wiele potężnych duchowych miejsc, których moc wciąż przybiera na sile.
Niewielu Amerykanów cieszy się niezależnością. Przeciętny Amerykanin jest zniewolony przez długi, zmanipulowany przez media i odurzony liczbami. Niestety Ameryka Północna (USA) rozwinęła się do wojującego przemysłowego przedsiębiorstwa bazującego na władzy, chciwości i zysku. Ludzie z klasy robotniczej nie są już gwarantami, są pracownikami. Społeczeństwo nie zauważyło jeszcze tej prawdy.

Wielu Amerykanów zaczyna się budzić i pracować nad zmianą stanu rzeczy, lecz to nie jest proste. To wymaga czasu. Dzieje się tak dlatego, gdyż rząd tego kraju już nie reprezentuje ludzi po tym, jak nad ścieżkę miłości przedłożył moc, a nad uczciwość – manipulację.

To się zmieni... lecz to WY musicie tego dokonać. Zmiany nie nadejdą nagle, lecz poprzez wspólne myśli. Żadna wojna nie kończy wojny, jednak miłujący pokój stwarza pokój. To magiczna kostka Rubika, wyzwanie..., nie sprzeciwiać się, nie ukrywać i nie chować głowy w piasek. Tylko trzy kultury w obecnej epoce tymczasowo to opanowały, tylko trzy.

Kondor – jaśniepaństwo musi się skończyć

Ponieważ rządy Ameryki Południowej zostały skolonizowane przez kastylijską arystokrację, zaistniał wielki rozdział pomiędzy rządami bogatych patrycjuszy, a ostrym ubóstwem tubylców; podobnie rzecz się miała w wielu kulturach mieszanych określanych jako „klasa robotnicza” lub biedota.

Lecz pomimo tej niesprawiedliwości, choć po części z jej powodu, większość ludów tubylczych mieszkających we wsiach, nadal żyje zgodnie z własną kulturą i wiedzą..., szczególnie w takich świętych miejscach jak OG, gdzie miejscowi stanowią większość narodową, a także w niewielkim stopniu na półwyspie Jukatan.

W rzeczywistości obecnie w Ameryce Południowej następuje wypełnianie obietnicy wielu przemian związanych z Orłem i Kondorem. W niezbyt odległej przyszłości Ameryka - Północna i Południowa - stanie się dla świata głównym „spichlerzem”. Podczas, gdy jej gospodarka ulega wzmocnieniu, słyszy się coraz silniejszy krzyk zwykłych ludzi z silniejszym głosem pragnących większej sprawiedliwości wśród klas społecznych i ludzi. Zaczyna się tak dziać w Boliwii, Kolumbii, Peru i Wenezueli, a od ponad 10 lat - w Argentynie, Brazylii i Chile, jednocześnie w międzyczasie rozrasta się gospodarcza klasa średnia. Kondor potężnych Andów staje się coraz silniejszy!

OG i OZ były pierwotnie zasiedlone przez Lemurian, a z czasem, po katastrofach, przybyli mieszkańcy Atlantydy. W te miejsca oraz w okolice Brazylii wywędrowało wielu Atlantów, kiedy ich kraina zaczęła drżeć. Atlanci zakładali kolonie w OG, na przykład w okolicach Tiahuanaco, w Boliwii - ciągle jeszcze istniejące, a także liczne kolonie w Brazylii. Logika nakazywała im przesiedlać się do rejonów, gdzie występowały bogate złoża kwarców i pola minerałów.

Do dziś można znaleźć resztki atlantydzkich ruin w Brazylii w Ceara, Rio Grande do Norte, Piaui, Mata Grosso, Amazonii, Goiás i Maranhão. Podobnie w Bahia i Minas Gerais. Rejon Sete Cidades naprawdę ukrywa pod powierzchnią potężną stację systemu kryształów. Atlantydzkie kompleksy tuneli ciągle łączą OG z Brazylią, która za dawnych czasów była w posiadaniu Muir, na północy Mirubi a w środkowej części Il Barr. W Minas Gerais w Brazylii i w Samaipata. W Boliwii wciąż jeszcze istnieją częściowo nienaruszone systemy tuneli, które łączą regiony okolic Cusco w Peru i Wielki Kanion / Sedonę w Arizonie i kryształowe pola w Arkansas.

Ziemia i mądrość gwiezdnych dzieci

Jak już powiedzieliśmy, piękno i siła tubylczych kultur leżały w ich rozumieniu świadomej natury Ziemi, żywiołów, kierunków i jedności wszystkich rzeczy. Niektórzy zachowali tę wiedzę. W Ameryce Łacińskiej żyją głównie gwiezdne plemiona, które są tubylczymi strażnikami mądrości i medycyny oraz wspierają przy uzdrawianiu, a także doświadczeniach związanych z przebudzaniem. Określone ceremonie z użyciem świętych roślin i szamańskie poszukiwawcze podróże, które umożliwiają wielowymiarowe oczyszczenie i zrozumienie najwyższej boskości Jaźni, są w ziemi Kondora wciąż dostępne, jednak zaginęły w krainie Orła. Kultura, która ułatwiała nauki o tych świętych roślinach, w zasadzie w Stanach Zjednoczonych została wyeliminowana.

Ponieważ te cywilizacje zostały zastąpione przez osadników z Europy zarówno w Ameryce Północnej jak i Południowej, wiele mądrości uległo zatraceniu, zwłaszcza w krainie Orła. Jednak jeszcze żyją wielcy starzy mędrcy pomagający przywrócić utracone elementy mądrości i na nowo aktywować tą wiedzę pośród tęczowego rodu ludzkości. To nie paradoks, że niektórzy z wielkich strażników mądrości i starszyzny ze Złotej Ery czerwonej rasy wcielają się obecnie w innych rasach. Taka jest natura cyklu reinkarnacji, a w rzeczywistości ponowne pojawienie się tych mędrców jest częścią koniecznej fazy reaktywacji wzlotu Orła.

Podczas fazy dualizmu – polaryzacji - na ziemskim poziomie, wiele ras wspiera rasowe zróżnicowanie, które podobnie jak podziały na płcie, nie jest treścią boskiej natury. Wszyscy jesteście esencją istot Światła i w waszej wyższej boskości nie ma „tożsamości rasowej czy płciowej” jako takiej. W związku z powyższym inkarnujecie się we wszystkich rasach i płciach. Dlatego ważne jest, abyście odnaleźli w sobie jedność i przesunęli się ku większej harmonii ze swoją prawdziwą istotą.

Tylko niektóre z rdzennych kultur stworzyły języki pisane, dlatego wiele z tego, co było do nauczenia, było przekazywane w tradycji ustnej. Kiedy plemiona były wskutek wojen podbijane, rozpraszały się i były siłą wtapiane w europejskie i kolonialne wzorce. Wiele z mądrości zostało rozcieńczonych i utraconych z życiowej ścieżki, kiedy milionom ludzi wpojono chrześcijaństwo i zmuszono do przyjęcia kultury industrialnej.

Gwiezdny zasiew i narody z gwiazd

Chociaż rdzenne społeczności mają wielkie zrozumienie dla żywej Ziemi, ich szkoły mądrości istnieją w małych enklawach. Chaty oczyszczania, poszukiwania wizji i medyczne podróże były prowadzone przez wysoko rozwinięte Dusze. Ci starsi szamani uzyskali zdolność podwyższania swoich częstotliwości do wyższego poziomu odbywania podróży z pomocą Mer-Ka-Na. W tym rezonansie Mer-Ka-Na osiągnęli zdolność eterycznego poruszania się po ponadczasowej wielowymiarowości. Wielu z nich było prowadzonych eterycznie przez gwiezdnych przybyszy, wniebowstąpionych mistrzów z Syriusza B, których tubylcy znali jako gwiezdny naród. Ich dyscyplina została nagrodzona. Tego tej ludności nie uczono. Oświecenie nigdy nie było osiągnięte przez ogół lecz przez wybrańców, którzy wytrwali i wybrali oddaną i wierną pracę dla takiego mistrzostwa.

W cyklu MU i Atlantydy w matrycę rdzennych plemion wcieliła się duża gildia wniebowstąpionych mistrzów. Te wszechmocne istoty były znane na północy jako Klan Białego Orła a na południu jako Klan Złotego Słońca. Obie kultury na przestrzeni stuleci wiele osiągnęły i przygotowały szablony wielkiego wglądu dla prawdziwych poszukiwaczy na kontynencie amerykańskim. Było to wspierane przez hologramy kodowanego światła w postaci złotych płyt, które po upadku Lemurii zostały przeszczepione do rejonów OG, Jukatanu, Mongolii i Sedony. W rzeczywistości istnieje 12 złotych tarcz, umiejscowionych globalnie przez gwiezdny naród z Syriusza B, porozdzielanych po całej planecie.

Jednak niektóre z nich po rozpadzie MU przeszczepiono. Kiedy w następnej kolejności upadła Atlantyda, inne popadły w stan spoczynku i harmonika została ograniczona. Wszystko było tym dotknięte. Dlatego ludzie zostali na pewien czas straceni i rozproszeni na grupy. Zrytualizowane ceremonie i tradycyjne systemy wierzeń zaczęły się rozwijać inaczej.

Rozdzielenie MU i Atlantydy

Obecnie bardzo modne stało się przypatrywanie kulturze Lemurian. Oni faktycznie byli nad wyraz rozwinięci, a my dopowiemy, że wprawdzie mieli wspaniały okres wielkiej mądrości, jednak ten był stosunkowo krótkotrwały. Arkadiańskie społeczeństwo MU w rzeczywistości nie osiągnęło wyżyn utopijnej duchowości, jaką się im obecnie przypisuje. Tak naprawdę to Atlanci z Prawa Jedni za czasów rozkwitu Atlantydy osiągnęli znacznie wyższy poziom duchowy od mieszkańców MU.

Społeczności kultur tubylczych obu Ameryk również na krótko osiągnęły wspaniały okres wielkości i mądrości. Pomiędzy krainami Orła i Kondora istniały duże połączenia, które były kontynuowane nawet po oddzieleniu MU. Ci z Ameryki Środkowej i OG mieli znaczące kontakty z życzliwymi istotami pozaziemskimi, podobnie jak to miało miejsce u Atlantów, zyskując etap wielkich astronomicznych i naukowych osiągnięć.

Lecz, kiedy potężne tsunami przewaliło się po terenach od Atlantdy przez krainy OG i Jukatanu, wiele uległo zniszczeniu. Stopniowo na planecie zaczęła się uaktywniać spirala wiodąca w dół. Grupy ocalałych z OG i Jukatanu wzniosły się eterycznie, inni ukryli się we wnętrzu Ziemi. Ci, którzy pozostali, rozwinęli odmienne języki i zasadniczo jedność plemienna uległa w kolejnych tysiącleciach rozproszeniu. Tak oto na długo przed początkiem inwazji z Europy ludzie tam żyjący zostali podzieleni.

Istotnym priorytetem stało się podstawowe przeżycie. Odłamy grup, włączając w nie Tolteków, Majów, Navajo, Hopi i Lakota, zachowały swoje eteryczne kontakty z narodami z gwiazd i jako takie - wzniosłe duchowe praktyki i ideały. Wielu innych nie. Czasy przyniosły trudności, wojny plemienne, okrutne tortury, a niektórzy skompromitowali się skorumpowanymi praktykami wykorzystującymi ofiary z ludzi. W rzeczywistości było tak nie tylko w Ameryce, to szerzyło się po całym świecie. W owym czasie wiele zostało zatracone.

Dlatego dzielę się z wami tym potężnym i znakomitym darem Czerwonej Ścieżki i nadzieją proroctwa Orła i Kondora, które oferują jednostkom reaktywację starych szkół dysponujących wiedzą żywej planety. Chcę też powiedzieć, że ta mądrość włącza wszystkie mądrości serca, miłości i zrozumienia. Cała wiedza to wiedza miłości, a miłość jest drogą, jedyną ścieżką do lepszego świata.

c.d.n.
GUIDMUN
PostWysłany: Pią 21:14, 17 Sty 2014    Temat postu:

POWRÓT DHARMY - 2014 - część I

2014 – ORZEŁ, KONDOR I POWRÓT DHARMY archanioł Metatron via Tyberonn #88, 07.09.2013, www.Earth-Keeper.com tłumaczenie Teresa Serafinowska

Witam, jestem Metatron, pan Światła, i pozdrawiam was wszystkich! Miło jest widzieć was w tej chwili czasu i przestrzeni. Każdemu ślę cudowny promień najwyższej miłości. Och, kochani ludzie, poczujcie miłość przesyłaną każdemu z was w rzeczywistym czasie TERAZ, w nieliniowym wymiarze czasu - na fali skrzącego promienia, który otacza każdego czytającego te słowa. Zamknij na chwilę oczy i przyjmij tę energię! Poczujcie ją mistrzowie – możesz ją odczuć? To jest bezwarunkowa miłość i ona ładuje twoje pole, leczy serce i przypomina każdemu z WAS, o prawdziwym Domu, o Źródle! I tak, kiedy rok 2013, który był PIERWSZYM rokiem nowej Ziemi, dobiega końca, ludzkość jest gotowa do odrodzenia. Kończy się rok, który był wiele obiecującym i potężnym czasem przejściowym. Zmiany związane z wzniesieniem, jakie zaszły w roku 2013 i będą zachodziły nadal, przesuwają wskaźniki jonowe na planecie. Otrzymacie pomoc, aby móc funkcjonować w poszerzającym się 12-to wymiarowym dostępie do słonecznego promieniowania. Słońce zmienia swoją naturę, ponieważ właśnie zamienia bieguny – nawet w chwili, kiedy o tym mówimy!
Lecz zmiany są szersze... dotyczą też ludzi, którzy we wspaniały sposób stają się bardziej otwarci czy bardziej subtelni. Tak oto wszyscy przechodzicie przez to, co bywa określane jako Wodnikowe Przesunięcie.
W trakcie tego spotkania znów pomówimy o Orle i Kondorze. Prastare święte proroctwa dotyczące roku 2012 i 2013 – pierwszym roku nowej Ziemi, stopniowo się dokonują. Pod wieloma względami wszystko się teraz miesza - w szerszym sensie. Ponieważ ziemia Kondora rzeczywiście wysłała energię do Orła, a symboliczna Czerwona Kraina przyjmuje dharmę - nową energię Nowej Ziemi w zakresie wodnikowego promieniowania i przesunięcia. Zarysowują się nowe czasy, nowa era jest gotowa do przybrania formy..., i Mistrzowie – wy jesteście tymi, którzy tego dokonają!
Kochani, wzniesienie planety dokonuje się a ascendencja ludzkości przebiega zgodnie z planem.
Ten kanał przytoczy słowa tybetańskiego lamy.

Notatka: „Kiedy pofrunie żelazny orzeł i pobiegną konie na kołach, tybetański lud zostanie rozproszony po Ziemi i dharma (prawda) powróci do kraju czerwonych ludzi”. Lama Padmasambhave, 8 (alias Guru Rinpoche) Tybet

Powrót

Dziesiątki lat temu do świętych portali Arizony przybyli Buddyści z Tybetu i Indii, którzy uznali rejon za święte miejsce planety. Na terenie wzniesiono stupy, aby wzmocnić manifestację awatara nazywanego Buddą. Mówi się, że Sedona jest porównywalna do wiru Góry Kailash w Tybecie... i że oba miejsca łączy międzywymiarowy wewnętrzny tunel. Tybetański Lama Padmasambhave dał ciekawy przykład „dharmy” Tybetu, która powraca do Krainy Czerwonych. Mówię wam, że większy wir Arizony został zosiowany z peruwiańskim mega – wirem (Kondor), centrum jeziora Titicaca oraz tybetańskim mega-centrum Góry Kailash. Powiadam, że linie axiotonalne zawsze były połączone z tymi świętymi miejscami, jak i tunelami starożytnych kultur.

Przemiana planety – 2014

Mistrzowie, wodnikowe przesunięcie z 2013 zostało wywołane przez słoneczne promieniowanie na waszej planecie. Planetę okrążają strumienie anionowej plazmy pochodzącej z wiatrów słonecznych. Jonowy wskaźnik uległ przesunięciu, dlatego w wielu miejscach na planecie pojawiły się stojące bieguny o ładunku anionowym.
Szczególnie silne są w Tybecie, nad Titicaca i centrum wiru w Arizonie. W 2014 powtórzy się wielki trygon i sekstyl z 2013, co sprowokuje drugie jego otwarcie, które będzie miało miejsce w 2014 od dwóch zaćmień - Księżyca i Słońca w kwietniu poprzez środek maja do letniego przesilenia. Wszystko to łączy się z energią żywej Ziemi, aby objawić symbolikę lotów Orła i Kondora oraz powrót Dharmy, ponieważ zmiany dotyczące wznoszenia ludzkości na północy będą wysiane w Czerwonych Krainach.
Dlatego w tym czasie mówię o Orle, Kondorze, Czerwonych Krainach i tak zwanej „czerwonej ścieżce”. Chcę dodać, że wielcy mistrzowie inicjujący „duchowy czerwony poziom”, w rzeczywistości byli tymi samymi mistrzami, którzy byli inspirowani przez ruch tego co buddyści nazywają dharmą. W ten sposób połączyły się dwie przepowiednie.

Czerwona Ścieżka

System duchowego rozwoju i mądrości, który nazywano „czerwoną ścieżką”, był paralelą do „Złotej Epoki czerwonego lądu z MU. Później został ponownie wprowadzony w buddyzmie. Rzeczywiście istnieje wiele powiązań wcześniejszej „świętej czerwonej ścieżki Orła i Kondora” z tą wyłonioną w Siddharcie w V stuleciu przed Chrystusem, licząc według waszego czasu liniowego.
Naprawdę nie chodzi tylko o rasy o czerwonej skórze żyjące w Ameryce. Chodzi o narody początkowej atlantydzkiej i lemuryjskiej fazy oraz zaginionych kontynentów, które rozproszyły się po wielu krainach - przeniosły się do Afryki, Azji i Ramy a także do obu Ameryk (Północnej i Południowej) (z MU, OG i OZ). Określanie tego jako „czerwona ścieżka” ogranicza nieco pojęcie do Ameryki. Mówię o tym po ustaleniu jej prawdziwego pochodzenia, w poszerzonym sensie faktu, że Ameryka może być tak określana na podstawie języka ojczystego jej „pierwszego narodu”.
Tak więc, aby było jasne, ta droga została rozwinięta przez wszystkie rasy i plemiona (według waszego systemu pojęć), które żyły pośród natury i we wspólnotach. Lecz chcę też powiedzieć, że kultura epoki amerykańskich tubylców wyróżniała się na wiele sposobów. Rdzenne amerykańskie plemiona posiadły ogromną wiedzę na temat tego, jakie obszary Ziemi wysyłają wyżej wymiarowe energie i jakie rośliny wspierają ten proces. Ma to związek z praktykowaniem poszukiwań wizji w szałasach (chatach oczyszczania) z użyciem roślin. Służyły do nauki, których udzielał świat zwierząt i minerałów, które też były uznawane za znaczących nauczycieli i media. To był dar życia pośród natury. Niestety, ta wiedza jest obecnie w posiadaniu nielicznych.

Orzeł i Kondor

Pytanie: Czy mówisz o przepowiedni o Orle i Kondorze?

AA Metatron: Ta potężna przepowiednia została przekazana przez grupę Energii, nazywanych narodem z gwiazd. Była przekazywana, w różnych proporcjach, rdzennym atlantydzkim i lemuryjskim czerwonym rasom żyjącym w zachodniej części Ameryki - włącznie z tymi, których nazywacie Hopi i Majowie. W tym Proroctwie Orła i Kondora: Orzeł reprezentuje energię z północy a Kondor – z Ameryki Łacińskiej. Kiedyś obaj tworzyli Jedność a proroctwo mówi, że kiedy Orzeł i Kondor polecą wspólnie, pojawi się szansa na powrót prawdy, mądrości i równowagi.
Przepowiednia mówi o obecnych czasach, w których dwie krainy połączą się dobrowolną umową, podzielą się wiedzą i ceremoniami ze wszystkimi ludźmi, aby na nowo wzbierać w siłę i reaktywować, aby to, co zostało utracone, ponownie zostało uświęcone. Widzicie, to jest święta mądrość reprezentowana przez Kondora rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej, którzy wcześniej nie byli rozproszeni czy rozdrobnieni - można powiedzieć. W niektórych krajach Ameryki Środkowej i Południowej nadal żyje większość rdzennych mieszkańców. Te narody zachowały większą percepcję własnej kulturowej mądrości niż narody z północy, które zostały rozproszone i gwałtownie odmienione oraz zintegrowały mniej duchowości, a więcej zindustrializowanych i skomercjalizowanych związków. Starożytna mądrość Kondora musi iść na północ, a Orła – na południe. Uleczyć należy i Orła, i Kondora. Dlatego starszyzna, strażnicy Ziemi i pracownicy Światła z północy są teraz przyzywani przez stare górskie krainy - kraj świętego jeziora, nazywany Peru i Boliwia, natomiast ci z południa są przyciągani na północ.

W proroctwie chodzi naprawdę o uzdrowienie i umocnienie obu. Tubylcy z krajów Kondora to w rzeczywistości wszystkie narody i kraje Ameryki Łacińskiej: Meksyk i dalej na południe Ameryka Środkowa i Południowa, których wiedza duchowa od wielu stuleci nadal pozostaje nietknięta.
W Ameryce Północnej nastąpiła szersza integracja z kulturą zachodnią. Ameryka Południowa była na ogół kulturowo zorientowana bardziej „rodzinnie”, a jednak w jej systemie klasowym brakuje równowagi i praworządności w odniesieniu do dystrybucji „możliwości i bogactw”. To dzieje się też na północy. Lecz w innym stopniu.

Mówimy wam, że stare dni reprezentowały Kondora północy a Orła na południu. Oba skrzydlate stworzenia są wielkimi mądrymi międzywymiarowymi istotami, które były czczone jako symboliczni boscy posłańcy. Rzeczywiście należą do najlepszych lotników. Proroctwo mówi o zjednoczonych narodach, które otwierają swoje serca i ręce, aby usunąć ucisk, wyzysk oraz niesprawiedliwość. Proroctwo mówi o otwartych duchowych oczach, aby widzieć prawdę i sens życia, a także mądrość wyższych wielowymiarowych aspektów. Lotnicy owi będą SYGNAŁEM NOWEJ WOLNOŚCI – ŚWIĘTYM SYMBOLEM NIESKOŃCZONOŚCI – LICZBY 8. Zjednoczenie Kondora i Orła już zachodzi, ponieważ w 2012 osiągnęliśmy zapowiadane wzniesienie planety. Teraz czas na Orła z północy i Kondora z południa. Wirując we wspólnym locie tworzą symbol nieskończoności, który łączy obie Ameryki, widzicie? To zaczyna się wraz z nową Ziemią 2013 i będzie kontynuowane w kolejnych latach, aż stopniowo okrąży globus.
GUIDMUN
PostWysłany: Nie 18:24, 29 Gru 2013    Temat postu: Archanioł Metatron na rok 2014

2014 -ROK POMYŚLNYCH PRZEMIAN. DRUGI ROK NOWEJ ZIEMI – archanioł Metatron via Tyberonn, nr 90 18.11.2013 www.Earth-Keeper.com tłumaczenie Teresa Serafinowska

Pozdrawiam Mistrzów! Jestem Metatron, pan Światła!

Upływają ostatnie tygodnie 2013 roku, dlatego każdego z was prosimy o zrobienie krótkiej przerwy na przemyślenie ogromnej progresji, jakiej dokonaliście indywidualnie i zbiorowo w mijającym roku. Nieważne, na ile kto rozumie, że planetarne wzniesienie się wypełniło - to temat do dyskusji - jednak czas upływa szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Mistrzowie, rok 2014 będzie rokiem ekstremalnych zmian i te zmiany nastąpią - logicznie ujmując - podczas węzłów, które nazywacie aspektami astrologicznymi. Jednak ich znaczenie będzie znacznie silniejsze, niż to obecnie rozumiecie. Z każdym węzłem pojawią się kody, które wpłyną na pole aury - przez indukcję. Te kody posłużą niezliczonym celom.
Kodowany aspekt astrologiczny przypomina animowane źródło energii, zacieśniając kaskadę, która działa na was na bardzo głębokim poziomie. To jest świadoma infuzja i celowa koordynacja świętej częstotliwości. Napłynie opalizujące światło z własnym układem cząstek, które jest tak samo żywe jak żywi jesteście wy - różnica polega tylko na tym, że ono nie ma indywidualnych programów, a jego rozwój zależy od jego otoczenia podobnie jak w przypadku środowisk wszystkich innych gwiezdnych bram. Gdybyście potraktowali astrologiczne węzły energetyczne powstające szczególnie podczas przesileń słonecznych, równonocy i zaćmień jako urządzenia do indukcji - czym są w rzeczywistości - wtedy zdefiniowalibyście je celnie - jako ewentualne otwory w czasoprzestrzeni, jako celowe wstawki regulowane przez organiczną geometryczną naturę oraz ramy rezonansu dostępu i poziomu rozszerzalnej natury. Nic nie stoi w miejscu, a niezależnie od tego, jak jest mierzony czas czy wymiarowość, zmiany postępują ujawniając się i wyrażając poprzez zdarzenia astrologiczne - tak się dzieje w logiczny sposób.

A więc zaczynamy dyskusję o roku 2014. Każdego z was otulamy odżywczą energią i polem usamodzielnienia, ponieważ każdy jest prawdziwym mistrzem na indywidualnej ścieżce wniebowstąpienia. Naszym celem jest dać wam inspirację i jasność, lecz naprawdę ważnym i niezbędnym warunkiem jest stosowanie przez każdego z was - będącego świętą niezależną ISTOTĄ - zdolności rozróżniania pomiędzy różnymi „channelingowanymi” przekazami.
Najmilsi, w tych radykalnych czasach transformacji zawsze pamiętajcie, że Duch przemawia z miłością. Duch nie atakuje. Każda współczesna ziemska religia ma własne prawdy i wypaczenia. Kluczem jest dar rozróżniania. Musicie umieć odróżnić prawdę od nieprawdy, oraz to, co wypływa z serca od tego, co wywołuje strach. Nic, co jest naprawdę święte, nie ogranicza prawdy ani piękna grupy.
Obecny czas oferuje każdemu okazję do zdecydowania, czy chce żyć wolny - do wyboru, czy chce pozbyć się trosk i obaw, a w zamian stworzyć własny dobrostan. Czy szanuje i troszczy się o innych z MIŁOŚCIĄ? Tak stanowi nauka i takie są częstotliwości Boga. To jest sposób, w który narody ziemskie się ZJEDNOCZĄ, to jest sposób, w jaki ludzkość dokona wzniesienia, a rok 2014 jest główną fazą tego procesu, pozwalając wam wspólnie tworzyć Ziemię, jakiej pragniecie. ROK DRUGI NOWEJ ZIEMI – 2014 – zainicjuje energetycznie prawdziwą fazę tego, co nazywacie „Erą Wodnika”, prawdziwy początek Wodnikowych przemian.

Moment kluczowy
Mistrzowie, w związku z powyższym trzymajcie się fali tych kluczowych czasów. Tak, bywają okresy bardziej się wyróżniające w waszych burzliwych żywotach, określone chwile czasu/przestrzeni wyzwalające gwałtowne skoki kwantowe. Chodzi tu między innymi o decydujące krzyżówki decyzji, które was definiują. To jest jedno z takich wcieleń. Energia i czas poruszają się szybko, na waszej Ziemi wiele się dzieje, a wy staracie się dopasować i skalibrować z krystalicznym przejściem do Nowej Ziemi w rok 2014. To nie będzie łatwe, nic, co jest wartościowe, nie dzieje się bez wysiłku..., ale ten wysiłek przyniesie efekty i da kwalifikację. Należycie do tych Dusz, które zbierają się razem, aby stworzyć planetę harmonii.
Dlatego rok 2014 będzie bardzo ważny – pod wieloma względami ważniejszy od roku 2013.W roku 2013 byliście we wczesnej fazie adaptacji do Nowej Ziemi. Ćwiczyliście się w korzystaniu z nowych czakr, które rozciągnęły się do wyższych wymiarów. W 2014 zaczniecie eksperymentować z używaniem nowych skrzydeł do wzlatywania ku nowym spektrom Światła. Będziecie stwarzać wizualnie nowy świat harmonii w spójności theta! To zajmie czas, lecz potężne narzędzia są już dostępne. Rok 2013 dał nowy początek. Każdy początek to nowe szablony na nowej Ziemi. Wzniesienie planety umożliwiło zmianę wymiarów i jej ekspansję. Ziemia poszerzyła się do krystalicznego obszaru - przez piąty do dwunastego wymiaru. W 2013 zaczęliście uczyć się sposobów postępowania, a w 2014 będziecie je doskonalić i szerzej odkrywać. To będzie wymagało wspólnych starań.
W 2014 będziecie mogli ujrzeć wiele subtelnych zmian na poziomie świadomości. Rozbudowany system czakr ciągle się dopasowuje do nowego sposobu funkcjonowania, a w rzeczywistości również do nowych wymiarów. Warstwy CEF (krystalicznego pola aurycznego) u większości z was nadal się przeobrażają i stabilizują. Rozszerzenia w różnym stopniu wpływają na systemy sensoryczne i obszary emocjonalne.

Skupienie mentalne
W DRUGIM roku Nowej Ziemi zachęcamy do podjęcia większych starań o mentalną koncentrację. Czasem może się wam wydawać, jakbyście walczyli o równowagę i utrzymanie ześrodkowania. To jest mieszanka płynącej ku wam nowej energii, która was nie tylko reguluje i kalibruje, lecz krystalizuje wasze cele i zamiary. Wodnikowe przesunięcie ze zmianą w stosunkach jonowych (w ciągu ostatnich dwóch dekad promieniowania słonecznego), otacza teraz planetę zmuszając każdego z was, aby doprowadził do porządku swoje życie duchowe. Przesunął się w górę wskaźnik zmiany stosunku – programy kodowe pomiędzy mentalnymi obszarami świadomego i nieświadomego, pomiędzy fizyczną rzeczywistością i boskimi wzorcami. Z powodu koronalnych wyrzutów masy ze Słońca strumienie anionowej plazmy krążą wokół Ziemi i napełniają nisze niektórych „świętych miejsc”. To ułatwia dostęp do spójnej świadomości, w spójności theta, dzięki czemu jesteście w stanie skutecznie stwarzać Nową Ziemię.
W określonych okresach roku 2014 skoncentrujecie się na rejonach strumieni życia, co do których poczujecie, że musicie się nimi zająć. Będziecie poproszeni, aby skonfrontować się ze sobą i podjąć wszelkie wymagane ku temu środki. Zdefiniujecie wewnętrzne umowy i określicie, jak chcecie zużyć czas, jaki wam pozostał na Ziemi. Będziecie zmuszeni wykorzystać chwilę i zrobić listę rzeczy, których jeszcze chcecie dokonać!
Nie będziecie już mogli siedzieć z założonymi rękami. 2014 to czas na odnalezienie brakujących kawałków puzzli. To czas, aby nosić swoje imię, wnieść swoją część i pozostawić po swoim życiu spuściznę. I tak, to znaczy, złożyć razem kawałki..., montaż jest konieczny! Krystaliczna częstotliwość będzie w 2014 jeszcze silniejsza. To jest rezonans, który będzie na was wpływał coraz silniej, prowadząc do „doskonałości”. Chodzi tu po prostu o aspekt rozumienia, kim kto jest i czy naprawdę odzwierciedla najwyższy standard. To wymaga od każdego przyjęcia i zintegrowania własnej mocy oraz pozostawania bez skazy.
Każdy może przeżyć każdy dzień bez błędów. Scenariusz, w którym rozpoznajesz własne słabości i uczciwie przyjmujesz własne konflikty, to dzień, w którym wykazujesz się prawdziwym mistrzostwem, i to jest prawdziwa podróż. A w dniu, kiedy jesteś zintegrowany z własnymi prawdami, rozpoznasz prawdy drugiego człowieka, dotrzesz do współczującego aspektu uczciwości. Ta prawda dotyczy zarówno ludzi jak i narodów, dotyczy skali mikro i makro.
W 2014 aspekty wewnętrznych konfliktów będą się topiły w tyglu oczyszczenia. Nieuczciwość, różne błędy, które były ukrywane, wszystkie cienie - wyjdą na powierzchnię, aby stawić im czoła. Nakieruj swoje czyny na najwyższe cele. Ustal priorytety! Badaj drogę..., i planuj podróż świadomie.
Wtedy zrozum, że energia Ziemi we wznoszeniu zrównuje się z 144-częściową krystaliczną siecią, która to umożliwiła i nadal doprowadza krystaliczną energię ekspansji Ziemi do szerszej i klarowniejszej gamy wymiarów. I zwróć uwagę, że energia wymiarów od piątego do dwunastego, która jest dla was dostępna, to dopiero początek. Rozszerza się do wymiarów energetycznych, które istnieją w was, lecz są ukryte, nie były dostępne dla ogółu - te krystaliczne wymiary stanowią wasze prawdziwe źródło pochodzenia, i w nich istniejecie w wyższej formie.

Niezbędne zrozumienie
Najpierw chcemy jeszcze raz oznajmić, że wzniesienie planety dokonało się naprawdę. Ważne jest, aby to rozumieć i nie tracić wiary. Zawsze znajdą się osoby negujące, a wątpliwości, czy coś się zmieniło po 21 grudniu 2012, mogą mieć nawet ci, którzy znajdują się na ścieżce. Ascendencja się dokonała – dokonali tego wszyscy, którzy wywodzą się ze Światła. Jednak chcemy wyjaśnić, że planeta podlega gradacji, rozszerzeniu na 12 wymiarów. I to jest to wzniesienie planety, które umożliwia ascendencję ludzkości.
Dlatego powiemy, że wzniesienie jest nowym początkiem. W 2013 roku Ziemia narodziła się w nowym formacie, który umożliwi ludzkości dalsze klarowne wznoszenie świadomości w wyższe wymiary. Dzięki wsparciu siatki krystalicznej Ziemia stanowi teraz matrycę, która umożliwia ludzkości uświadomienie sobie jej prawdziwej wielowymiarowej natury.
Zapewniamy, że w 2013 zalśniło nowe Słońce, które naprawdę jest Słońcem przemian. Przynosi światło dla wspaniałej nowej Ziemi. I, moi drodzy, mamy na myśli – WSPANIAŁEJ. W tej nowej erze na szukających spoczywa emanowanie radością, światłem dla ekspansji do krystalicznej harmonii – każdy foton mentalnego światła, jaki emitujecie, jest wzmacniany wykładniczo. Na nowej Ziemi 2014 roku będzie to zachodziło jeszcze szybciej. Dlatego wasze role nabierają nowego znaczenia - wykażcie więcej życzliwości, a wasze moce tworzenia wzrosną, i to jest nazywane wodnikowym przesunięciem. Porozmawiajmy na temat specyfiki roku 2014!

2014 – ważne daty i fazy aktywacji
Energie 2014 będą mniej intensywne, niż wibracje toru przeszkód wzniesienia, jakich doświadczała ludzkość w latach 2011 i 1012, choć może intensywniejsze niż w niektórych okresach 2013. Lecz jeśli poznacie fazy intensywności 2014 i ich działanie, możecie nimi świadomie manipulować. Choć to nie oznacza, że okresy z niższą intensywnością nie mają znaczenia, ponieważ faktycznie ”takt częstotliwości” jeszcze wzrasta i jest dostosowywany do specyficznych kodów energetycznych, które mają być importowane podczas astrologicznych bram.
W 2014 kwadratury równonocy, przesileń słonecznych i zaćmień będą szczególnie silne, a każda z tych dat będzie zawierać unikalne zaszyfrowane otwarcia oktaedrycznych portali nowej Ziemi. Podczas równonocy, przesileń a zwłaszcza czterech zaćmień 2014 roku, planeta zostanie zalana falami „nowo” kodowanych energii.

Centralne kluczowe daty:

15 kwiecień – całkowite zaćmienie Księżyca podczas pełni
8 październik – całkowite zaćmienie Księżyca podczas pełni
29 kwiecień – roczne zaćmienie Słońca
23 październik – częściowe zaćmienie Słońca
20 marzec 2014 – równonoc wiosenna
21 czerwiec 2014 – letnie przesilenie
22 wrzesień 2014 – równonoc jesienna
21 grudzień 2014 – zimowe przesilenie.

Współdziałanie będzie tu całkowicie naturalne, więc należy pamiętać o tych datach i przewidzieć zakodowany napływ. W trakcie tych wydarzeń (przesilenia, równonoce i zaćmienia) otwierają się bramy, powstają otwory, które zawsze były jedynymi w swoim rodzaju okazjami dla takich transferów. Z tego powodu w starożytnych kulturach i w wielu obecnych duchowych sektach były one traktowane jako dni samoobserwacji, modlitwy i medytacji.
Zaćmienia w 2014 roku przejmą jeszcze bardziej wyjątkową rolę związaną z uruchomieniem katalitycznej energii przemian indywidualnych i planetarnych. W 2014 nastąpią dwa całkowite zaćmienia Księżyca – w kwietniu i październiku, które zajdą w kulminacyjnych momentach pełni. To da doskonały czas na zmiany kursu życia poprzez zmianę kierunku, kalibrację i poprzez medytację. W 2013 wielu z was odkrywa nowy cel, doświadcza odrodzenia i jest na nowych twórczych ścieżkach, które w 2014 będą kontynuowane i nabiorą rozpędu. Niektórzy zdecydują się na pozostanie na tym samym kursie, lecz nabiorą impetu, nowej perspektywy i przyłączą się do zadań grupowych. W 2014 wielu odkryje nowe cele czy wyłoni na powierzchnię produktywne talenty, które dotąd spoczywały w uśpieniu i nie były realizowane.
W PIERWSZYM roku nowej Ziemi – 2013 - reaktywował się Zielony Płomień i przyniósł wam szersze zdolności do komunikowania się z żywiołami i królestwami Ziemi. Przyniósł też portal odrodzenia, który zestroił wasz obecny hologram czasu z trzema poprzednimi Złotymi Erami. To było zakodowane w Navals w Delfach i w Rapa Nui.
2014 dostarcza energię umożliwiającą „odrodzenie i dostrojenie przez 'załadowanie' celowo niedokończonych punktów waszych duchowych umów”, które dotąd nie zostały wypełnione lub wprowadzone do działania.

Rok 2014 będzie jeszcze bardziej zróżnicowany od poprzednich licząc od 2009. Każda z wyżej wymienionych dat oferuje:
* czas głębokiej introspekcji w kierunku samopoznania i nakierowania celów na nową Ziemię;
* czas na samooczyszczenie i ustanowienie bezbłędności w możliwości uzdrowienia relacji indywidualnie i globalnie – zasianie pokoju i harmonii;
* poprawę energii w węzłach energetycznych, lepszą wizualizację i świadome sny;
* okno ładowania i równoważenia energii, odnowę determinacji i odwagi;
* odbieranie kodów, które umożliwią lepsze wykorzystanie pełnych 33 czakr w krystalicznej formie Mer-Ka-Na.
Wielka triada 2013 będzie miała jeszcze energetyczny wpływ do połowy 2014. Trzy kodowane „fazy napływu z portali” osiągną punkty szczytowe w marcu – kwietniu, maju – czerwcu i we wrześniu oraz październiku2014.

2014 – główne portale napływu kodów
Poniżej trzy fazy z kodowanymi portalami:
- portal harmonii - 20 marzec do 8 maja
- gwiezdna brama / portal Fioletowego Promienia Prawdy – 14 maj do 21 czerwiec (słabnący w dniach 22- 26 maj)
- portal Platynowego Promienia – 21 wrzesień – 23 październik

Pierwsza kodowana faza wyłania się z równonocy marcowej - Wielkiego Krzyża całkowitego zaćmienia Księżyca, zaćmienia Słońca oraz roju meteorów Eta Akwarydów, który pojawi się w maju. W kwietniu będzie zaćmienie Słońca, zaćmienie Księżyca i tzw. Wielki Krzyż wciśnięty pomiędzy zaćmienia, na który złoży się Mars, Uran, Jowisz i Pluton. Będzie to święty i pomyślny czas poszukiwania harmonii i wspólnej projekcji. Są to kody, które umożliwią duchowe odrodzenie na poziomie globalnym i pozwolą na modyfikację lub przebudowę relacji międzyludzkich. Da okazje do zasiania ziarna pokoju na świecie w rejonach konfliktowych, szczególnie na Bliskim Wschodzie. Na poziomie indywidualnym będzie to czas, który może doprowadzić do większego zamieszania w związkach. Aby pogodzić to, co zostało rozdzielone. Nastąpi dopływ współczucia. W bardzo realnym sensie chodzi tu o import „bezwarunkowej miłości” określanej mianem „energii chrystusowej”.
Druga faza nastąpi pomiędzy majem a czerwcem przynosząc pierwszy spust, który napłynie z kwietniowego portalu harmonii. Ta faza obejmie też energie Wielkiej Triady Wody, która zaczęła się i pozostaje aktywna w 2013 do czerwca 2014. To jest czas wypełnienia. W bardzo realnym sensie portal bramy gwiezdnej w maju 2014 będzie stanowił początek Ery Wodnika. To czas, w którym Sojusz Syriańsko – Plejadiański nabierze większego wpływu, szerszej obecności. To wyjątkowo piękny okres dla globalnych modlitw - czas, aby się zbierać i wspólnie medytować w intencji powrotu dharmy i wielkiej szlachetnej prawdy.
Trzecia faza będzie miała miejsce pomiędzy 20 września a 23 października 2014. Może się okazać tą, która sięgnie najgłębiej. To faza zawierająca kody udoskonalone Platynowym Promieniem, energią bogini Ziemi. Harmonizuje wszystkie 12 fizycznych czakr. W tej fazie zaistnieją możliwości samo-kalibracji i uwolnienia wszelkich przeszkód, które nie służą wam jako jednostkom oraz jako kolektywowi ludzkości na nowej planecie Ziemi. To chwila, aby zrzucić z siebie pozostałości i uwolnić ukryte przeszkody. Platynowy Promień reprezentuje czas dla jednostek, nowego Ja, nowego celu, nowego partnerstwa, związku lub kierunku. To czas intensywnej rewitalizacji, odmładzającej siły życiowej. To będzie czas na zainstalowanie nowych kodów oraz kroczenia w kierunku lepszej siły osobistej i zbiorowej. Platynowy Promień jest energią odżywczą. W swojej naturze może być określony jako kobiecy, gdyż umożliwia poczucie wsparcia, ponieważ każda dusza poszukuje większego Światła.

Para 13 – 14
Rok 2014 jest powiązany aspektami z 2013. W nowoczesnym sekwencjonowaniu nowo narodzonej ekspansywnej Ziemi normą stanie się dobieranie dat w pary. Astrologiczne kody, które zainicjowały rok 2013, w roku 2014 zostaną dopełnione, wtedy ich prawdziwa współczesna gama obejmie okres 24 miesięcy. Baza 12 podwoi się, stanie się oczywista na wielu płaszczyznach waszych doświadczeń, przede wszystkim odnośnie waszych kalibracji i reformacji związków. Powiedzieliśmy, że lata 2013 – 2014, to czas przemian. Potraktuj tą uwagę jak łagodną nutę „głosu pobudki” wyzwoloną przez naszą głęboką miłość do ciebie. Najpierw popatrz w lustro i podążaj za odbiciem interakcji w twoim życiu. Zwróć uwagę na przebieg śladów każdego roku twojego życia, które doprowadziły cię do chwili „teraz”. Mocno wczuj się w wyrażone współczucie, bez angażowania serca, i zrozum, co zyskałeś, a co utraciłeś. Czy do tej pory podróżowałeś tylko po to, aby powrócić w to samo miejsce?

Kochani, jeśli wasza obecna sytuacja do was nie pasuje, wtedy wspólnie postarajcie się podjąć działania na rzecz zmian. Jak powiedzieliśmy, energie 2014 oferują rozszerzone możliwości takich działań. Relacje muszą być zdefiniowane i określone. Skuteczne zbadanie tego rodzaju pracy wymaga rekwizytu w postaci absolutnej uczciwości we wszystkich formach związków - od A do Z - w relacjach z krewnymi, znajomymi, kochankami, braćmi, siostrami a nawet z tymi, których uważacie za wrogów, przeciwników czy oponentów. 3 podstawowe fazy roku 2014 przyniosą energie, dzięki którym uwięzione uczucia, utajone i sprzeniewierzone emocje wypłyną na powierzchnię. Są to rzeczywiste częstotliwości, które, jeśli zechcecie wybrać nieskazitelność, mogą wywołać efekt tygla. Zawsze jest wybór – osiągnięcie jasności lub pozostanie w sprzeczności z projekcją. Osoby naprawdę szukające mogą w harmonicznych fazach 2014 uzyskać większe oczyszczenie, i więcej świadomości „zintegrowania”.

Spust Uran – Pluton
Kochani, jeśli nie jesteście całkowicie zintegrowani, żyjecie w wewnętrznym konflikcie. Wprawdzie faza czyszczenia zaczęła się w tym roku, lecz w roku 2014 wyłoni się ponownie. Szczególnie podczas dwóch kwadratur pomiędzy Uranem a Plutonem.

21 kwiecień 2014 o godzinie 13 minut 34 uściśli się kwadratura Plutona, który będzie w tak zwanym biegu wstecznym, znajdującego się w znaku Koziorożca do Urana w biegu prostym znajdującego się w znaku Barana.

15 grudnia 2014 o godzinie 12 minut 35 obie planety w tych samych znakach, z tym, że Pluton będzie w biegu prostym a Uran w ruchu wstecznym.

Te energie mogą być dobrze wykorzystane, kiedy zamkniecie niespełnione uczucia, odkryjecie i zbadacie emocje oraz mądrze wyrazicie nie wyrażone dotąd opinie. Dzięki temu rzeczywiście możecie pozbyć się brzemienia przyćmionego przez wewnętrzne poczucie własnej prawości. Pełna szczerość może prowadzić nie tylko do do lojalności, lecz również do zwiększenia ilorazu światła świadomości. I ten rok wyzwoli taką możliwość.

Powiadamy wam, że ci z was, którzy znajdują się w „starszych” fazach swojego ziemskiego pobytu, faktycznie mogą się czuć bardzo napędzani, zmuszani prze energie roku 2014, żeby uczynić wszystko „właściwie” i, kochani, nie ma lepszego czasu, lepszej energii, niż harmoniczne fazy roku 2014. Wykorzystajcie tę okazję pamiętając, że tkwicie w ramach czasu. Zmiana jest naturą fizycznej rzeczywistości, a rzeczy mogą się zmieniać w jednej chwili. Ludzie przychodzą i odchodzą, i często, ktoś jest, a za chwilę, kiedy tego najmniej oczekujesz, już go nie ma. Odnajdź przebaczenie! Spójrz głęboko do wnętrza i na zewnątrz, a te słowa niech staną się ostoją w twoim sercu i niech cię poprowadzą do działania.

Zakończenie
Możemy powiedzieć, że rok 2014 zaoferuje czas, aby popłynąć i rozkwitnąć. Dla wielu z was będzie to rok wielkich przemian. Na planecie jest nowa energia. Wy ją stworzyliście. Lecz jest jeszcze wiele do zrobienia. Wykorzystajcie ten czas, aby odnaleźć swoje role.
Ci z was, którzy nadal „siedzą na płocie” - zaangażujcie się w swoje role, piszcie swoje historie, wyraźcie swoją wewnętrzną sztukę... , teraz jest czas działania, aby zebrać plon z zasiewu roku 2013. 2014 to wasz rok realizacji. Energia będzie wspierać wasze najwyższe dobro. W roku 2014 wrzućcie swój drugi bieg i szlifujcie swoje zdolności do działania na nowej Ziemi. Podejmijcie się nowych misji. Nadchodzi czas, aby zbierać się, wspólnie medytować w zgodnych grupach, aby stwarzać Ziemię, jakiej pragniecie – planety pokoju i duchowego dobrego samopoczucia. Nadchodzi czas, aby skorzystać z ulepszonych zdolności kreacji, jakie daje wam Era Wodnika.

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group