Autor Wiadomość
GUIDMUN
PostWysłany: Pią 9:40, 14 Gru 2012    Temat postu:

TOCZY SIĘ BEZPRECEDENSOWY PROCES EWOLUCYJNY

przekazała Ronna Herman, LM-11-2012
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

EWOLUCJA ZIEMI - WYMIARY: PIERWSZY DO CZWARTEGO

EWOLUCJA UKŁADU SŁONECZNEGO – WYMIARY: PIĄTY DO ŚRODKOWEGO SZÓSTEGO

EWOLUCJA GALAKTYKI – WYMIAR SZÓSTY DO ŚRODKOWEGO SIÓDMEGO

EWOLUCJA TEGO PODWSZECHŚWIATA - WYMIAR ŚRODKOWY SIÓDMY DO DWUNASTEGO

Ukochani Mistrzowie, Boskie Promienie Stwórcze Ery Ryb zawierające specyficzne aspekty, cechy i wzory dla procesu kreowania tej epoki zalewały Ziemię i ludzkość przez ponad 2000 lat. Owe stwórcze promienie teraz się wycofują i są wyłączane z gry. Dlatego ludzie, którzy nadal tkwią w iluzji i wibracjach częstotliwości niezrównoważonego trzeciego i niższego czwartego wymiaru czują się tak, jakby zgubili drogę: nic nie działa tak jak w przeszłości i wydaje się, jakby nie było nadziei na przyszłość. Stare zasady, wytyczne, jak również wiele powszechnie uznanych instytucji i religijnych organizacji nie jest już godnych zaufania, a wiele z nich schodzi na manowce. Podziały graniczne w obrębie niemal wszystkich rasowych, kulturowych, społecznych i politycznych granic w paradygmacie trzeciego / czwartego wymiaru powoli się rozpadają lub są kwestionowane. Świadomość ludzkości ulega poszerzeniu i nic nie może powstrzymać siły rozpędu, z jakim prze naprzód. LUDZKOŚĆ OSIĄGA DOJRZAŁOŚĆ i wszyscy muszą podążać za nurtem strumienia poszerzającej się świadomości, w przeciwnym razie wpadną w pułapkę inercji i chaosu.

Na szczęście coraz więcej ludzi uświadamia sobie wewnętrzny proces pogrążania się w głębi siebie, zmierzający do wzmożonego poczucia samoświadomości, co ostatecznie prowadzi do pragnienia wyższej świadomości Duszy poprzez energie Boskiego Niezadowolenia. Każda grupa kulturowa, każda rasa i każdy kraj na Ziemi szuka przewodnictwa / nowego ukierunkowania lub wyższej ścieżki filozoficznej, którą można by dalej podążać. To zjawisko wynika z faktu, że siedem Promieni Boskiej Świadomości dla waszej Ziemi, które zawierały Boski Plan dla Ery Ryb, zostało niemal całkowicie wycofane i jest teraz zastępowane dwunastoma Promieniami Galaktycznej Świadomości dla Ery Wodnika, które mają wyższe częstotliwości i są bardziej subtelne.

We wczesnych etapach przebudzania, zanim nastąpi stopienie się Duszy z osobą, nie może być żadnych ingerencji ze strony wyższych sfer ze względu na Boski dar wolnej woli, który ostatecznie stał się darem powodującym poważne i uciążliwe konsekwencje. Jednak gdy osoba uzyskała energetyczny podpis rezonujący z częstotliwościami Fioletowego Płomienia środkowego czwartego wymiaru lub wyższych, on / ona jest gotowa do afirmacji: „Bądź wola twoja. Niech się dzieje to, co służy mojemu największemu dobru i najwyższemu dobru wszystkich”. Afirmując w ten sposób, zrównuje się osobistą wolę z wolą Wyższej Jaźni i Boskim Planem dla Ziemi. W rezultacie do tej Duszy zostaje przeciągnięta magiczna ścieżka Światła przez jej / jego osobistą kolumnę Miłości / Światła / Życia. Ta ścieżka Światła nazywana często Rzeką Życia prowadzi do autentycznej świadomości Esencji, przez co każda osoba, która osiągnie wymagany poziom świadomości, zaczyna otrzymywać swoją porcję zakodowanych krystalicznych atomów nasiennych dla nowego Boskiego Planu na rzecz galaktyki czy też podwszechświata. Te nowe atomy nasienne zawierają też zaawansowaną wiedzę, talenty, cechy i właściwości niezbędne, aby zakwalifikować się jako uczestnik wczesnego etapu procesu twórczego dla przyszłej Nowej Złotej Galaktyki.

W procesie ewolucji zachodzą teraz zmiany; struktura ciała całej ludzkości będzie stopniowo udoskonalana i ulepszana. Ci, którzy dostroili się do swojego Świętego Serca / Świętego Umysłu i którzy oddali swoją osobistą wolę pod komendę Boskiej Woli, otrzymają wskazówki i przewodnictwo.

Ludzie żyli dotychczas w świecie przymglonej, iluzorycznej świadomości i wydaje się, jakby obecnie postrzegali, że ich przyszłość jest jak statek bez steru rzucony na wzburzone morze. Działo się tak, ponieważ pierwotna energia siły życiowej, która była dostępna ludzkości w minionych wiekach, nie jest już wypełniona mocarnym Boskim Zasiewem ze starego Boskiego Planu dla tego podwszechświata. Ogół ludzi w dalszym ciągu będzie otrzymywać wzorce wibracyjne potrzebne dla utrzymania status quo. I zapewniam, że energie miłości naszego Boga Ojca Matki i Istot Światła zawsze będą dostępne dla ludzkości, jednak aby podłączyć się do nowego Boskiego Planu, który czeka na każdą Duszę, ta musi najpierw być zestrojona z częstotliwościami przynajmniej czwartego środkowego wymiaru. Największym pragnieniem naszego Boga Ojca Matki jest, zobaczyć, że wszystkie aspekty ich boskiego „Jestestwa” odzyskały mistrzostwo wewnętrzne i mogą cieszyć się miłością, pokojem, radością i obfitością, co jest przyrodzonym boskim prawem każdej Duszy. Zawsze będzie dostępna pomoc ze strony wielkich Istot Światła i anielskie królestwo zawsze odpowie na wezwanie lub prośby o wsparcie. Jednakże istnieją niezmienne uniwersalne prawa, które muszą być przestrzegane, i każda osoba musi sama wybrać ścieżkę, którą podąży: ścieżkę Światła lub ścieżkę cienia.

Gwiezdne Plemię, wy, którzy zrównoważyliście i zharmonizowaliście wibracyjne wzorce swoich czterech systemów niższych ciał tak, że wasza Pieśń Duszy rezonuje z czwartym podpoziomem czwartego wymiaru i wyższym, zaczynacie teraz otrzymywać dostęp do PROMIENI O WYŻSZEJ CZĘSTOTLIWOŚCI DLA PRZYSZŁEJ ZŁOTEJ ERY. Istnieje nowy Boski Plan dla tego podwszechświata i dla każdej osoby, która jest gotowa przywdziać lśniący wielokolorowy płaszcz – wysubtelnione auryczne pole światła – sygnalizując gotowość do otrzymania cnót, zalet, talentów, umiejętności i aspektów Nowej Ery. Te cudowne dary są zaprogramowane w diamentowych cząstkach Światła Stwórcy i są teraz dostępne dla tych z was, którzy osiągnęli wymagany poziom wewnętrznego mistrzostwa.

Diamentowe cząstki Światła Stwórcy są kompletnymi aspektami Świadomości Stwórcy gotowymi do aktywacji, zaprogramowania i przejawienia się w nowych, nieograniczonych twórczych przedsięwzięciach. Podczas inicjacji każdego kolejnego planu dla jakiegoś nowego twórczego projektu w plan ten zostają wkodowane diamentowe Boskie cząstki. Te zawarte w Boskim Planie cząstki są następnie - na polecenie Najwyższego Stwórcy - przesyłane przez Boga Ojca Matkę w postaci wielkich promieni o nieograniczonym potencjale na rzecz nowego projektu, który ma się objawić w materialnym świecie. Myśli nasienne Boskiego Ojca, które są następnie wypromieniowywane z kosmicznego łona Boskiej Matki są znane jako GENY ESENCJI.

W swojej strukturze DNA masz geny ze wszystkich rozmaitych wymiarów, których kiedykolwiek dane było ci doświadczyć. Ty, Gwiezdne Dziecię, czynisz teraz przygotowania, które umożliwią twojemu obecnemu systemowi czterech ciał przyjęcie tych esencjonalnych genów wraz z nową Boską Misją. Naczynia cielesne Elohimów i istot ze świata archaniołów emanują na cały podwszechświat tymi potężnymi promieniami o wyższych częstotliwościach, promieniami zawierającymi komórki esencji Stwórcy dla Boskiego Planu dla Nowej Złotej Ery. Te częstotliwości wibracyjne są stopniowo zaniżane, gdy docierają do podpoziomu każdego wymiaru. Jeśliby tak nie było, wszystkie manifestacje materialne włącznie z ludzkością, zostałyby spalone od elektromagnetycznej mocy / intensywności Świętej Energii Ognia.

ŚWIĘTY BIAŁY KOSMICZNY OGIEŃ, diamentowe cząstki, które do siebie przyciągasz jako przebudzony, samourzeczywistniony mistrz, muszą nieustannie krążyć. Tylko pewna ilość, którą jest w stanie zintegrować dana Dusza na obecnym poziomie oświecenia, może być zmagazynowana w fizycznym wehikule; reszta musi być wypromieniowywana do świata formy.

Najwyższy Stwórca stanowi nieskończoną, niemożliwą do określenia Esencjonalną Potęgę, która jest tak przemożna, że nie można sobie nawet wyobrazić jej ogromu. Ta niesamowita Esencjonalna Potęga została na każdym poziomie wymiaru tworzenia tak zredukowana, żebyście wy, Gwiezdne Dzieci będące współtwórcami, mogły zażądać swojej porcji tego wspaniałego potencjału mocy. Każda istota ludzka ma zapisane w swojej strukturze genetycznej systemu czterech ciał (fizyczne / mentalne / emocjonalne / eteryczne), setki możliwych cech osobowości i każdy sam musi określić, które z tych cech chce rozwijać i prezentować zewnętrznemu światu. Im szybciej ktoś zneutralizuje lub zharmonizuje swoje negatywne cechy osobowości, tym szybciej wyłoni się jego Boski potencjał lub Jaźń samourzeczywistniona. Tylko w taki sposób można uzyskać dostęp do pełnego potencjału mistrza - współtwórcy pośród fizycznych płaszczyzn istnienia.

Wasza planeta jest teraz bezpośrednio podłączona do centrum serca Wielkiego Centralnego Słońca galaktyki Mlecznej Drogi. Nowe kosmiczne fale Światła Stwórcy są wspaniałym darem dla przebudzonych Dusz na planecie Ziemia. Nawet jeśli te wysubtelnione, posiadające wyższe częstotliwości promienie nie są transmitowane bezpośrednio w dół do niższego czwartego i trzeciego podwymiaru, transformujące częstotliwości Światła stopniowo przenikają do Ziemi, wpływając na wszystkich i wszystko.

Naukowcy ogłosili, że na skraju tego systemu słonecznego została odkryta bariera w postaci ściany wodoru. To są membrany Światła, o których mówiliśmy w przeszłości. Nauka i duchowość potwierdzają i scalają wiele konceptualnych nauk i teorii przeszłości, ponieważ coraz więcej ludzi korzysta z zasobów Świętego Umysłu.

W wyniku ustawienia w jednej linii z Galaktycznym Centrum i dostrojenia do Wielkiego Centralnego Słońca galaktyki - na Ziemi trwa proces podnoszenia wzorców częstotliwości – jej Pieśni Duszy – i wreszcie może powrócić do swojego statusu Świętej Planety. Wskutek bombardowania naszego wszechświata diamentowymi cząstkami Światła Stwórcy przez Boga Ojca Matkę również ten podwszechświat doznał podwyższenia częstotliwości wibracji. Tak jak wszechświat jest podzielony na sektory, czyli podwszechświaty, tak i galaktyka Droga Mleczna również jest podzielona na dwanaście sektorów lub ćwiartek, a każdym kwadrantem galaktyki zarządza Rada Dwunastu. Liczby 12 i 144 dotyczą wielu aspektów Tworzenia w tym podwszechświecie i mamy nadzieję, że teraz lepiej rozumiecie ich znaczenie.

Kodowanie twojej świadomości jest ciągle modyfikowane poprzez twoje pozytywne lub negatywne myśli, intencje i działania. Przechodzisz przez testy tolerancji, życzliwości, pokory i cierpliwości; również twoje kulturowe poglądy stoją pod znakiem zapytania. Każdego dnia myśli naznaczone negatywnymi wibracjami będą „usychać”, aż wreszcie znikną zupełnie, kiedy przestaniesz dawać im energię.

Nauczyliśmy cię być „żywą medytacją”, dzięki czemu jesteś w stanie sprawnie funkcjonować w środowisku ziemskim, utrzymując świadomość w zrównoważonym stanie alfa. Następnym krokiem jest dążenie do życia w stanie ciągłej radości i wdzięczności, dzięki czemu stajesz się „żywą modlitwą”. Kiedy osiągniesz większą biegłość w byciu współtwórcą na ziemskim planie, musisz stale monitorować swoje wzorce energii i dążyć do ich podnoszenia. Musisz dążyć do stałej harmonii i czystej nabożnej ekspresji. Musisz wyzwolić wewnętrzną moc Świętego Ognia, która przez wiele tysięcy lat u większości drzemała. Musisz nauczyć się koncentrować swoją energię na tych dziedzinach własnego życia, na których chcesz się skupić i które chcesz zmienić. Kiedy stworzysz i będziesz ciągle ulepszać swoje Koło Życia, zasiejesz nasiona skoncentrowanych zmian, i będziesz zaopatrzony w Święty Ogień Tworzenia potrzebny do zamanifestowania tego, o czym tylko pomyślisz. Dopóki znajdujesz się w fizycznym ciele, twoim głównym celem powinno być osiągnięcie wewnętrznego mistrzostwa. Jeśli twoje wysiłki są skoncentrowane na najwyższe dobro dla całej ludzkości, dostaniesz specjalną dyspensę i dostęp do większej ilości Światła Stwórcy.

Wyobraź sobie, jak by to było mieć dostęp do nieograniczonej ilości Esencji Boskiego Stwórcy. Wyobraź sobie siebie jako duży wir energii, pulsujący mocą, rozsyłający wielkie promienie lśniących barw, emitujący falami energii i tworzący wszystko, co może sobie wyobrazić twoja Dusza. Poczuj, jak to jest, kiedy energie, które emitujesz, wirują i ulegają zestaleniu, kiedy staje się rozpoznawalna ich struktura i forma, piękna i wyjątkowa, nieporównywalna – twoje Dzieła zainspirowane wyobraźnią i powstające dzięki sile twoich myśli, miłości / emocji. Staramy się pomóc ci zrozumieć, dlaczego i ty, i Ziemia, jesteście tak ważni w tych czasach chaosu na waszej planecie. W tym galaktycznym doświadczeniu Ziemia jest miejscem, gdzie trzeba być podczas niezwykłego okresu ewolucji gatunków i ekspansji tego podwszechświata.

Moi Dzielni i Wierni, budujcie swoje wizje. Zacznijcie od centrum swojego Świętego Serca i odzyskajcie tę moc i wspaniałość, która jest waszym Boskim Dziedzictwem. Następnie zacznijcie wypromieniowywać moc i doskonałość do swojego fizycznego ciała i na zewnątrz do świata: do waszych związków, waszych miejsc pracy, społeczności, kraju i świata. Pozwólcie wszystkiemu, co już wam nie służy, iść swoją drogą ograniczeń lub przyłączyć się do was w królestwie wyższych częstotliwości nieograniczonego potencjału – poprzez proces transmutacji. Droga w kierunku Światła i spirala ścieżki dalej przez ciemność nareszcie dotarła do wyraźnego punktu rozdzielenia. Będziecie zmuszeni raz na zawsze pozbyć się resztek cienia swojej jaźni – wszystkich zachwiań i ograniczeń uniemożliwiających wam pełne samourzeczywistnienie. Bycie panem siebie nie jest domeną nieśmiałych lub tych o słabych sercach, kochani. Przyjmijcie mój świetlany miecz, w który jest wkodowana MOC BOSKIEJ WOLI naszego Boga Ojca oraz lśniący KIELICH MIŁOŚCI / ŚWIATŁA naszej ukochanej Bogini Matki, kiedy dzielnie kroczymy naprzód przez poranne mgły nowego wieku.

Zawsze jestem blisko, aby was prowadzić, inspirować i chronić.

Jam Jest archanioł Michał
GUIDMUN
PostWysłany: Czw 23:22, 08 Lis 2012    Temat postu:

TAJEMNICA VESCICA PISCIS
Ronna Herman, Święta Skryba, LM-10-2012 http://www.ronnastar.com/messages-aam/messages-aam.html
tłumaczenie Teresa Serafinowska

WYOBRAŻENIE VESICA PISCIS JEST SYMBOLEM NASZEGO ZJEDNOCZONEGO BOGA OJCA MATKI JAKO DWÓCH GŁÓWNYCH ASPEKTÓW NAJWYŻSZEGO STWÓRCY W KOSMICZNYM ŁONIE TWORZENIA Z VESICA PISCIS W CENTRUM. VESICA PISCIS JEST PORTALEM ŚWIATŁA. TO ŁONO TWORZENIA I ŹRÓDŁO ŚWIADOMOŚCI JEDNOŚCI. TWORZENIE OBEJMUJE CORAZ SZERSZE I WIĘKSZE KOŁA PRZEPLATAJĄCE SIĘ WZAJEMNIE Z PORTALEM VESICA PISCIS POŚRODKU - CO RAZEM TWORZY SYMBOL KWIATU ŻYCIA. SYMBOL VESICA PISCIS TWORZY PRZEJŚCIE POMIĘDZY ŚWIATAMI: DUCHOWYM I MATERIALNYM.

BÓG OJCIEC / BOGINI MATKA WSZECHŚWIATA

BIAŁA CZĘŚĆ, „VESICA PISCIS”: KOSMICZNE ŁONO DLA STWÓRCZYCH „SŁOŃC” - WSPÓŁTWÓRCÓW SYNÓW I CÓREK. TAKŻE KOSMICZNY KIELICH, Z KTÓREGO SPŁYWAJĄ NA WSZECHŚWIAT DIAMENTOWE CZĄSTKI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO W POSTACI KOSMICZNYCH PROMIENI.


VESICA PISCIS, TROISTY PŁOMIEŃ I FIOLETOWY PŁOMIEŃ SIÓDMEGO PROMIENIA

EPOKA SIÓDMEGO PROMIENIA WYZWALA I ROZPOCZYNA NASZ EWOLUCYJNY PROCES WZNOSZENIA, PRZY CZYM TROISTY PŁOMIEŃ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI GWAŁTOWNIE PRZYSPIESZA SWÓJ BEZPOŚREDNI WPŁYW NA ZIEMIĘ I LUDZKOŚĆ. PODCZAS TEGO PRZYSPIESZANIA PRZESUWA SIĘ SPIRALNIE W GÓRĘ ZGODNIE Z CZĘSTOTLIWOŚCIAMI WIBRACYJNYMI POWODUJĄC STOPIENIE W JEDNOŚĆ BŁĘKITNEGO I RÓŻOWEGO PŁOMIENIA WOKÓŁ CENTRALNEGO ZŁOTEGO PŁOMIENIA. TAKI SPIRALNY RUCH PROWADZI DO WYMIESZANIA PŁOMIENIA RÓŻOWEGO Z NIEBIESKIM, A TYM SAMYM DO UTWORZENIA ŚWIĘTEGO FIOLETOWEGO OGNIA – BOSKIEJ ALCHEMII, DZIĘKI KTÓREJ MOGĄ BYĆ TRANSMUTOWANE LUB PRZEKSZTAŁCANE NA POZYTYWNĄ SUBSTANCJĘ SIŁY ŻYCIOWEJ WSZYSTKIE NIEODPOWIEDNIE I NIEHARMONIJNE ENERGIE. TAKIE OCZYSZCZANIE JEST KONIECZNE, ABYŚMY MY, SŁONECZNI SYNOWIE I CÓRKI „SŁOŃCA” MOGLI ZNOWU PRZYCIĄGAĆ DIAMENTOWE CZĄSTKI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO WYPROMIENIOWYWANE PRZEZ NASZEGO BOGA OJCA MATKĘ, DWA SPLECIONE KRĘGI TWORZĄCE SYMBOL NASZEGO BOGA OJCA MATKI JAKO DWA NAJWAŻNIEJSZE ASPEKTY NAJWYŻSZEGO STWÓRCY W KOSMICZNYM ŁONIE TWORZENIA, Z VESICA PISCIS W CENTRUM. TEN SYMBOL JEST ZAKODOWANY GŁĘBOKO W NASZYCH DIAMENTOWYCH BOSKICH KOMÓRKACH RDZENNYCH, A KIEDY JEST AKTYWOWANY DIAMENTOWYMI CZĄSTKAMI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO, STAJE SIĘ PAŁAJĄCYM TROISTYM PŁOMIENIEM.Archanioł Michał powiedział, że starożytny rysunek Troistego Płomienia był stosowny w swoim czasie; jednak nie był prawdziwym obrazem tego, co naprawdę oznacza ów symbol, ani nie był to dokładny rysunek. Ludzkość nie była gotowa na dokładne wyjaśnienia; jakkolwiek mógł być pomocny będącym na Ścieżce rozpoznawania, że w górnej części ludzkiej klatki piersiowej jest odciśnięta eteryczna osłona, która zawiera energie trzech Boskich Promieni.

Koło z prawej strony jest opalizująco niebieskie (lub jasnoniebieskie) i symbolizuje naszego Boga Ojca; koło po lewej stronie jest opalizująco różowe (lub jasnoróżowe) – symbol naszej Bogini Matki, a trzecia – środkowa część (stanowiąca symbol Vesica Piscis), kosmiczne Łono Tworzenia, jest barwy złotej.


ARCHANIOŁ MICHAŁ I KOSMICZNA RADA ŚWIATŁA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

Najmilsi przyjaciele, to ciekawe, jak archanioł Michał przysłonił moją świadomość w związku z kilkoma innymi objawieniami, a także z informacjami o Vesica Piscis do chwili, aż był gotów włączyć je do tego przekazu wraz z rysunkami dotyczącymi podwszechświatów. Od lat znam termin „Vesica Piscis”, jednak wcześniej go nie rozumiałam i nie byłam na tyle zainteresowana, aby go zgłębić. Uważam, że to bardzo ciekawe, że informacje dawane nam przez archanioła Michała są przekazywane partiami, tak aby mogły być przefiltrowywane i stopniowo rozwijane w naszej świadomości. Tak się stało z informacjami o piramidach Światła, oddychaniu z tworzeniem znaku nieskończoności, Światowej Piramidzie, Piramidzie Służebnika Świata, diamentowych cząstkach Światła Stwórcy, a ostatnio o Ametystowej Piramidzie Odmładzania i Uzdrawiania. Informacje i ilustracje dotyczące podwszechświata były ładowane do mojej głowy przez mniej więcej sześć miesięcy. Sporo czasu zajęło mi zrozumienie tych pojęć i dokładne narysowanie ilustracji. Teraz, w krytycznych czasach wielkich przemian, ukochany Michał powiedział mi, że nadszedł czas, aby podzielić się tymi zdumiewającymi nowymi informacjami z wami wszystkimi.

Najnowsze informacje przekazywał zawsze podczas moich seminariów i spotkań ze studentami, a my w późniejszym czasie przekazywaliśmy je szerokiemu ogółowi. Powiedział mi, że tak się dzieje, ponieważ myśli nasienne mogą być przechowywane w piramidach Światła w piątym wymiarze, gdzie są łatwiej dostępne dla tych, których częstotliwości są na tyle wysokie, aby mogli otworzyć kosmiczną skarbnicę mądrości. Jednak proces wznoszenia i ewolucja przyspieszają tak gwałtownie, iż polecił, abym w ciągu najbliższych miesięcy dzieliła się z wami większą ilością informacji.

Kiedy archanioł Michał powiedział mi, że Bóg Ojciec Matka nie stanowi dwóch oddzielnych istot, lecz jeden zunifikowany BYT z dwoma zestawami indywidualnych cech, cnót i aspektów, byłam zdumiona i uradowana. Na kosmicznym, wszechogarniającym poziomie świadomości nie ma rozdziału, nie ma opozycji.

Poinformował mnie, że w diamentowej boskiej komórce rdzennej mamy krystaliczny atom nasienny, który zawiera mandalę Vesica Piscis.

Nasz Bóg Ojciec Matka rezyduje w Wielkim Centralnym Słońcu tego wszechświata, a aspekt Jego istoty jest zawarty również w naszych Świętych Centrach Serca. Jak to często bywa, kolejne potwierdzenie otrzymałam za pośrednictwem filmu video na YouTube - SPIRIT SCIENCE SEVENTEEN – przesłanego mi przez Randy`ego Monka. Po około trzech minutach trwania filmu pokazano ludzką zapłodnioną komórkę jajową (jajeczko). W ciągu dwudziestu czterech godzin jajeczko dzieli się, tworząc symbol Vesica Piscis. Kontynuując podział, tworzy mandalę Kwiatu Życia. Napis głosił: „JESTEŚMY GENEZĄ TWORZENIA”. To było dla mnie takim wspaniałym objawieniem i przyniosło tak cudowną jasność i zrozumienie, że wywołało ogromną radość i wylanie energii miłości z mojego Świętego Centrum Serca. NASI UKOCHANI BOSCY RODZICE NIE SĄ GDZIEŚ „TAM”. ZAWSZE SĄ Z NAMI, UKRYCI WEWNĄTRZ NASZYCH ŚWIĘTYCH SERC.


TRZY BOSKIE PROMIENIE I ICH FUNKCJE W NASZYM DOŚWIADCZANIU PODWSZECHŚWIATA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

W oryginalnych rysunkach wszechświata / podwszechświata, jakie archanioł Michał mi przekazał, umieścił grono Rajskich Synów i Cór poniżej rysunku Vesica Piscis, nakładając je nieznacznie na część jego dolnego fragmentu. Narysował mi również falistą linię przebiegającą przez środek rysunku, przypominającą symbol Yin/Yang. Ten symbol oznacza podział na dualność – pozytywne i negatywne aspekty Stworzenia. Męskie i żeńskie iskry Boskości wnoszące w sferę materii pozytywne i negatywne aspekty Najwyższego Stwórcy. To oznacza, że energia męska ma cechy pozytywne i elektryczne, natomiast energia żeńska charakteryzuje się cechami magnetycznymi, przyjmującymi i ujemnymi. Aby nastąpiło twórcze działanie, potrzeba obu sił. W prawdziwym znaczeniu wymienionych wyżej cech nie ma implikacji odnośnie dobra i zła. W tym przypadku wyrażenie „negatywne” oznacza aplikację pozbawioną swoistej elektryczności. Czynnik ujemny nie ma siły czynnej, choć ma moc. Ten podwszechświat jest zbudowany na fuzji energii żeńskiej i męskiej.

Możemy omówić cechy, cnoty i przymioty TRZECH BOSKICH PROMIENI emitowanych do naszego podwszechświata przez Wielkie Centralne Słońce. W obecnej chwili posiadamy niewielką wiedzę na temat Boskich Planów / kodów / schematów dotyczących wielu innych podwszechświatów tego wszechświata. Powiedziano mi jedynie, że mają różne szerokości pasm (jak kawałki tortu), wiele częstotliwości poziomów Tworzenia, są rozległe i bardzo różnią się między sobą. Nasz podwszechświat jest młody w stosunku do większości innych podwszechświatów tego wszechświata.Jednak ze względu na nasz unikalny Boski Plan / misję jesteśmy na etapie przygotowań do fuzji z innym mniejszym podwszechświatem znajdującym się obok naszego. Archanioł Michał od wielu lat mówi o nowej Złotej Galaktyce, która powstanie w efekcie tego połączenia, a nasz nowy rozszerzający się podwszechświat zostanie prześwietlony przez Wielkie Centralne Słońce.PIERWSZY PROMIEŃ BOSKIEJ WOLI I MOCY jest głównym PROMIENIEM MENTALNYM, ucieleśniającym energię Boga Ojca na poziomie wszechświatowym. Ten promień wnosi energie / atrybuty prawdy, męstwa, dynamicznej siły, wytrwałości w dążeniu do celu i jasnej wizji. Jego energia jest skierowana na zewnątrz i stanowi siłę najpotężniejszą z trzech Boskich Promieni naszego wszechświata, jakie są wypromieniowywane do naszego podwszechświata.

BOSKA MATKA na poziomie wszechświata uosabia drugi Promień Miłości / Mądrości. Jest to przede wszystkim PROMIEŃ EMOCJONALNY wnoszący energię miłości rozpalającą myśli nasienne Boskiego Ojca, żeby zgodnie z Boskim Planem objawiły się na materialnych płaszczyznach tworzenia. Głównym celem tego promienia jest emanacja przez Centralne Wielkie Słońce do naszego podwszechświata, przekształcanie wiedzy w mądrość i łagodzenie tej mądrości miłością i współczuciem.TRZECI PROMIEŃ – PROMIEŃ SYNÓW / CÓREK zawiera równe proporcje cech mentalnych i emocjonalnych. Jest to promień aktywnej inteligencji, którą, oprócz innych atrybutów, charakteryzuje również pragnienie spożytkowania woli naszego Boga Ojca i miłości / mądrości Bogini Matki, aby stać się skutecznym współtwórcą na materialnej płaszczyźnie Bytu. W planie duchowym Trzeciego Promienia są też komórki kodów pamięci, które wpajają wewnętrzne pragnienie czynienia pokoju oraz dążenia do równowagi i harmonii podczas doświadczania niższych wymiarów.

TRZECI PROMIEŃ ROZSYŁA MOC, KTÓRA POMAGA LUDZIOM DOSKONALIĆ I WYSUBTELNIAĆ CIAŁA MENTALNE, EMOCJONALNE, A TAKŻE OŻYWIA PRAGNIENIE DOSKONALENIA WŁASNYCH UMIEJĘTNOŚCI WSPÓŁTWÓRCZYCH. Ten promień wnosi również cechy tolerancji, wyrozumiałości, poczucia jedności i kultury. Jest to PROMIEŃ SŁONECZNY (to jest: promień synów i córek Boga Ojca Matki), wraz z którym dynamiczna energia mentalna Boga Ojca śle myśli nasienne nowego tworzenia. Ta dynamiczna, ekspansywna energia stapia się z wibracjami drugiego Promienia naszej Boskiej Matki ucieleśniającej KOSMICZNE ŁONO TWORZENIA przyjmujące te cudowne myśli siewne, przez co są one włączane do gwiezdnego zasiewu synów i córek nasączając ich jej cechami miłości / mądrości.

ARCHANIOŁ MICHAŁ: Ukochani Mistrzowie, integrowanie coraz większych ilości światła Stwórcy jest dla aspiranta kroczącego przyspieszoną ścieżką wznoszenia wspaniałym darem, ale też wielkim wyzwaniem. Z wnętrza aspiranta wyłaniają się przestarzałe wzorce wibracyjne ciał astralnych i systemów czakr. Te pozostałości - gęste wibracje - nie są oparte na rzeczywistości, lecz są wypaczonymi pojęciami z waszej zwierzęco-ludzkiej świadomości, która często bywa polem walki o dominację pomiędzy waszymi niższymi i wyższymi zdolnościami umysłowymi i emocjonalnymi. Trzeba nauczyć się patrzeć poza osobowość i ego innych, aby się z nimi komunikować oraz starać się poczuć esencję miłości ich Duszy. Samoświadomość musi przemienić się ze świadomości osobowości do świadomości Duszy. Trzeba w sobie rozwinąć BOSKĄ OBOJĘTNOŚĆ NA NEGATYWIZM tak, aby móc pozostać ześrodkowanym w swoim Świętym Sercu dając sobie dostęp do ZASOBÓW BOSKIEJ MOCY.

Najpewniejszym przejawem uzyskania łączności z własnym Świętym Sercem i atomem nasiennym Boskiej Świadomości jest pozostawanie w ciągłym stanie RADOŚCI i uczucie przemożnej MIŁOŚCI. Tak wysoka częstotliwość promieniowania z ośrodka twojego Świętego Serca przez twoje Słoneczne Centrum Mocy wpłynie na wszystkich i wszystko wokół ciebie. Tak jak błogosławiona esencja Miłości / Światła / Życia jest do ciebie emitowana z wyższych wymiarów Światła, tak i ty musisz emitować część Żywego Światła na zewnątrz do ludzi i w świat.

Ukochany, stworzona przez ciebie Ścieżka Światła doprowadzi cię do królestw Światła, gdzie panują: święta miłość, radość, pokój i harmonia. Wiedz, że zawsze jestem w pobliżu, aby cię prowadzić, kierować, bronić i chronić. Zawsze jestem twoim wiernym towarzyszem.

JAM JEST archanioł Michał

TEN ARTYKUŁ ZOSTAŁ POBRANY ZE SŁOWNIKA WIKIPEDIA

Vesica piscis jest jednym z najbardziej wnikliwych obrazów geometrycznych czasów antycznych i współczesnych. Przecięcie dwóch nakładających się na siebie sfer Vesica Piscis (włącznie ze środkowym fragmentem tej i / lub bardziej popularnych dwuwymiarowych wersji) symbolizuje między innymi:

1. Złączenie Boga i Bogini w celu spłodzenia potomka.
2. Symbol Jezusa Chrystusa, Ryby.
3. Szpiczasty owal używany w sztuce dla zaznaczenia aureoli średniowiecznych rzeźb i malowideł.
4. Pochwa żeńskiej Bogini.
5. Podstawowy motyw Kwiatu Życia
6. Fasada Drzewa Życia.
7. Siła nadająca kształt wielokątom.
8. Geometryczny opis pierwiastków kwadratowych i proporcji harmonicznych.
9. Źródło ogromnej mocy i energii.


1) Według najstarszych tradycji Najwyższa Istota była reprezentowana przez kulę, symbol Bytu bez początku i bez końca, istniejącego ciągle, doskonale ukształtowanego i idealnie symetrycznego. Dodanie drugiego kręgu reprezentuje ekspansję jedności, która wyłoniła z siebie dwoistość płci męskiej i żeńskiej, Boga i Bogini. Zachodzące na siebie dwie kule to Bóg i Bogini, którzy spłodzili Boskie potomstwo. Motyw Vesica Piscis (i jego pochodne – Kwiat Życia, Drzewo Życia, i podstawy geometrii) zawiera historię tysięcy lat i poprzedza praktycznie wszystkie główne religie obecnej epoki.

2) Syn lub córka Boga i Bogini są kojarzeni z nałożeniem się kul – tak powstaje trójwymiarowa figura podobna do piłki do amerykańskiego futbolu. W przypadku Jezusa Chrystusa dwuwymiarowy rysunek stanowił także symbol rozmnożenia ryb („ogon” służył ponadto łatwiejszej identyfikacji źródła figury płaskiej). Jest to również wyobrażenie duchowej mocy pochodzącej z wnętrza tego symbolu.

3) Vesica Piscis stanowi kształt będący punktem przecięcia dwóch okręgów o równych promieniach, przecinających się w taki sposób, że środek każdego z kół leży na obwodzie drugiego. Nazwa oznacza dosłownie „rybi pęcherz”.

4) Yin / yang nie są dwiema przeciwstawnymi siłami ( stanowiącymi dualność) lecz uzupełniającymi się przeciwieństwami – niewidocznej (ukrytej, kobiecej) i widocznej (jawnej, męskiej), które współdziałają w ramach większej całości jako części dynamicznego systemu. Wszystko posiada zarówno aspekty yin i yang, podobnie jak światło nie może istnieć bez ciemności i na odwrót, choć jeden z tych aspektów może zamanifestować się silniej w poszczególnych obiektach i z czasem może oscylować.
GUIDMUN
PostWysłany: Sob 20:35, 06 Paź 2012    Temat postu:

„CZY JESTEŚ GOTÓW ZOSTAĆ PEŁNOPRAWNYM NATCHNIONYM PRZEZ BOGA WSPÓŁTWÓRCĄ?”

Przekazała Ronna Herman LM-09-2012
Przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, tematowi integracji prawej i lewej półkuli mózgu, która stanowi część ewolucyjnego procesu wznoszenia, poświęcono wiele rozmów. Ważne jest, abyście rozumieli, że dopóki ktoś tkwi w wibracjach pól dualizmu lub rozdzielenia, dopóty lewa półkula nie zjednoczy się w pełni z prawą półkulą. Lecz gdy dotrze się do świętego umysłu, który znajduje się w górnej części tyłu głowy, to uzyska się dostęp do środowiska 5-go wymiaru, gdzie panuje świadomość jedności. W tym obszarze eterycznego mózgu wszystko jest zjednoczone, nie istnieje rozdział. Prawa półkula mózgu, inspirowana przez Boginię Matkę, zawsze poszukuje czułej, emocjonalnej interakcji i kreatywnego wyrażenia siebie poprzez świadomość Duszy. Lewa półkula to umysł męski, który jest bardziej zainteresowany konkretnymi faktami ustanawiającymi materialną płaszczyznę świadomości, co razem tworzy świadomość dualną przeciwsobną. Ludzka Dusza i Wyższa Jaźń funkcjonują w rzeczywistości nieograniczonej czasem ani przestrzenią, natomiast świadomość ego jest limitowana czasem i granicami strukturalnymi. Boski kod / plan przeszłości i teraźniejszości szybko dobiega fazy końcowej. Eksperymentalne doświadczenie dualności i separacji albo ulega modyfikacji, harmonizacji, integracji, albo zostaje wyeliminowane.

Nie można oceniać tego, co dzieje się na negatywnej arenie dualizmu bez schodzenia z wąskiej ścieżki równowagi i przeniesienia się na scenę działania ocenianego jako niemoralne lub złe. Pamiętajcie, że ego jest uwięzione w gęstszych poziomach biegunowości, a osąd jest przejawem spolaryzowanego umysłu. Na poziomie każdego wymiaru istnieją wibrujące pola energii świadomości, które zawsze przyjmują i zatwierdzają stan świadomości człowieka. Niskie poziomy wibracji osłabiają ciało fizyczne, ponieważ ma ono do dyspozycji mniej światła/energii życiowej.

Ciągle musicie się starać kontrolować swoje egotyczne ciało pragnieniowe. Życie w rzeczywistości trzeciego/czwartego wymiaru jest odmiennym stanem świadomości, który przedstawia jedynie bardzo małą część potężnej i wspaniałej Boskiej Jaźni. W początkowych fazach samoświadomości ego bardzo mocno was kontroluje. Wasze pragnienie i gotowość podążania za głosem Duszy musi być jeszcze silniejsze. W miarę jak ścieżka sprawiedliwości staje się coraz węższa, podejmując wszystkie decyzje, musicie dążyć do wybierania najwyższych wartości.

Ci z was, którzy wytrwale kroczą ścieżką Światła, nie tylko oczyszczają wszystkie wynaturzone negatywne energie znajdujące się w ich ciałach fizycznych, lecz również energie niższego poziomu astralnego, jakie ciągle jeszcze przechowują w swojej aurze. Trzy niższe poziomy astralne obejmują systemy przekonań świadomości zbiorowej. Starając się osiągnąć bardziej zrównoważone i harmonijne wzorce energii, oddzielacie się od tej strefy wpływów i wznosicie ponad nią. Ważne jest, abyście robiąc to, stawali się obserwatorami tego procesu. Musicie obserwować i cierpliwie czekać, aż dostrzeżecie swoją okazję do służby. Tak samo musicie dopasować swoje priorytety do marzeń i wierzyć w siebie i Boski Plan, który oczekuje na wypełnienie. Etap, w którym lęk przed zmianą przeistacza się w radosne oczekiwanie na to co niesie przyszłość, to ważny kamień milowy. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby wybrać życie, za którym tak bardzo tęsknisz?

Kiedy, będąc na ścieżce oświecenia, wznosisz się coraz wyżej, nie będziesz zainteresowany już małymi dramatami ludzi wokół siebie, ponieważ nie ucieleśniasz już niższych wibracji przywiązania. Twój wyższy punkt widzenia samourzeczywistnionego mistrza pozwala spoglądać na zachodzące dramaty trzeciego / czwartego wymiaru z poziomu obserwatora, a nie uczestnika.

Rozpoczynający się proces wstępowania lub wznoszenia waszych wzorców wibracji jest czynnikiem decydującym o dostępie do pól świadomości wyższych wymiarów. Najpierw należy ponownie połączyć się z własną fizycznie ucieleśnioną Duszą, następnie z Wyższym Ja / Nadduszą i eteryczną kopią znajdującą się w osobistej piramidzie Światła. Po osiągnięciu tych trzech etapów oświecenia jesteś gotów wkroczyć na przyspieszoną ścieżkę wzniesienia.

Stała koncentracja w Świętym Sercu / Umyśle pozwala na przyspieszenie duchowego / intelektualnego wzrostu. Ostatecznie każda Dusza sięgnie po swój potencjał geniusza ukryty w Świętym Umyśle. Ta skarbnica mądrości znajduje się na wyższych poziomach częstotliwości mózgu. Iloraz geniusza to zdolność do działania i reagowania na własny, oryginalny sposób przez dokonywanie wyborów. Określa on, jak dostosować się do okoliczności i jak wyrazić swoją indywidualność. Aby wyrażać inteligentną miłość, należy szukać emocjonalnej stabilności i poziomów wyższego umysłu. Atom nasienny czystej esencji stwórczej mieszka w twoim świętym Sercu. Rewelacje wielkiej wagi są ujawniane i połączenie ze Źródłem Wszystkiego-Co-Jest staje się bardziej osobiste, kiedy tę esencję czystej miłości zaczynasz czuć w centrum Świętego Serca.

Pamiętaj, że przyciągasz do siebie energię jak magnes, i wypromieniowujesz ją ze swojego Słonecznego Centrum Energii (z przodu i z tyłu). Dopóki pozostajesz w środowisku trzeciego / czwartego wymiaru, choć wysubtelnisz swój energetyczny podpis i dostroisz się do wyższych częstotliwości Światła, nadal będziesz przyciągać część połowy widma, pierwotnej substancji siły życiowej. Jednak będzie się ona mieszać i stapiać z diamentowymi cząstkami o wyższych wibracjach Światła, a kiedy wyrazisz intencję wypełnioną miłością oraz dostosujesz swoją wolną wolę do wolo naszego Boga Ojca Matki, automatycznie będzie się ona przekształcać w wyższe częstotliwości energii.

Różnorodne kolorowe i luminescencyjne promienie będą wspierały integrację i równoważenie wyższych wzorców częstotliwości Galaktycznej Świadomości. Im bardziej zrównoważony, zharmonizowany i wzmocniony jest twój system czakr, tym więcej Boskiego Światła możesz wchłonąć. Kręgosłup stanie się ostatecznie prętem Światła /Mocy, przez który strumień Białej Ognistej Esencji Stwórcy będzie mógł płynąć bez przeszkód, przez co proces wznoszenia znacznie się przyspieszy.

Najwyższy Stwórca jest czystą Miłością – ostatecznym stanem Bytu. Każda Boska Iskra Światła ma atom nasienny czystej świadomości Stwórcy, Diamentową Cząstkę Światła. Te Iskry Boskości zawierają miłość, Boską wolę i mądrość, aby stwarzać wszelkie istnienie – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Ten atom nasienny został umieszczony w centrum twojej diamentowej boskiej komórki rdzennej na rzecz eksperymentu, jakim jest nasz pod-wszechświat. Ten wewnętrzny atom nasienny wizji i intuicji trzeba stopniowo otwierać i stopniowo „nastawiać na ostrość”. Atomy i cząstki stanowią miniaturowe systemy solarne posiadające centralne jądro i okrążające je elektrony, lecz przede wszystkim składają się z przestrzeni. Jądro i elektrony nie składają się z twardej materii, lecz są formą energii, energii przyjmującej pewną postać. Wszystkie formy i wzorce geometryczne mają sygnaturę energetyczną.

Najwyższy Stwórca dostarczył surowiec i wzór dla każdej możliwej kreacji. Wraz z Elohim – Bogami Stwórcami, królestwem (aniołów) i wielkimi budowniczymi form, wy - jako samoświadomi współtwórcy, otrzymaliście polecenie, aby iść naprzód i stwarzać światy bez końca. To jest główny wątek każdego pod-wszechświatowego doświadczenia, jednak realizacja planu Bożego zależy od Boskich Rodziców każdego pod-wszechświata.

Pierwszym impulsem zindywidualizowanej świadomości Boskiej Iskry była wola/chęć tworzenia. Każda Boska Iskra była/jest świadoma siebie oraz swoich twórczych zdolności do manifestowania świadomości na poziomie materialnym, a także prawa do decydowania, co będzie tworzone. Jednak wraz z tym wspaniałym darem pojawił się wymóg, aby każda Dusza doświadczyła swoich własnych dzieł, czy to pozytywnych, czy negatywnych. Na początku wszystkie nowe twórcze przedsięwzięcia miały możliwość elastycznego przebiegu. Jednak kiedy Boski Plan rozegrał się zgodnie ze wszystkimi swoimi wspaniałymi kombinacjami, dla Dusz Oświeconych został zainicjowany proces wznoszenia. Żyjecie właśnie w trakcie takich wyjątkowych czasów.

CZAS jest definiowany przez jednostki o głównych i podrzędnych pulsacjach, które są rozsyłane jako fale energetycznych wzorców myśli – skrystalizowane myśli nasienne, powstające w umyśle naszego Boga Ojca Matki. Te fale i pulsacje są doświadczane jako okresy i cykle czasowe. Są wysyłane jako wielkie impulsy Światła, które z wielką mocą promienieją do wielkiego kosmicznego łona przestrzeni, gdzie są trzymane i pielęgnowane przez troskliwą esencję naszej Bogini Matki.

JEST KONIECZNE, ABYŚ PODCZAS TEJ KRYTYCZNEJ FAZY ROZWOJU/WZNOSZENIA, ROZUMIAŁ/A JEGO PROCES I STOSOWAŁ/A UNIWERSALNE PRAWA MANIFESTACJI, ABY W PEŁNI KORZYSTAĆ Z WŁASNYCH ZDOLNOŚCI WSPÓŁTWÓRCZYCH. ZOSTANIE CI ZAOFEROWANA WYJĄTKOWA OKAZJA DOŁĄCZENIA DO GRONA WIELKICH BUDOWNICZYCH FORM, DLATEGO POKAŻEMY CI NIEKTÓRE WAŻNE ETAPY PROCESU WSPÓŁTWORZENIA. SUGERUJEMY TEŻ ZAPOZNANIE SIĘ Z ILUSTRACJAMI OBRAZUJĄCYMI BUDOWANIE WŁASNEGO KOŁA TWORZENIA, SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z 12-TU PROMIENI/OSOBISTEGO KWIATU ŻYCIA, KTÓRE PRZEKAZALIŚMY JAKIŚ CZAS TEMU NASZEJ POSŁANCE. (Te ilustracje można znaleźć w naszym podręczniku: Źródła i objawienia słownik i ilustracje RH).

Jeśli postępowaliście zgodnie z naszymi instrukcjami, to stworzyliście własne piramidy Światła / Mocy w piątym wymiarze i regularnie gościliście w Piramidzie Światła, która zawiera holograficzną replikę Ziemi. Wielu z was stworzyło również piramidy grupowe dla określonych projektów oraz również inne piramidy w specjalnych celach, aby dla urzeczywistnienia swoich wizji przyciągnąć potrzebną esencję tworzenia. Pamiętajcie: w każdej z tych piramid pozostawiliście eteryczne repliki siebie, które stale integrują specjalne wzorce geometryczne Światła, jakie będą potrzebne do stworzenia nowej rzeczywistości na Ziemi, a także pozwolą na stworzenie podwalin dla waszej nowej egzystencji w wyższych i subtelniejszych królestwach. Wykazujecie aktywność nie tylko w świecie fizycznym, macie również wiele aspektów swojej Boskiej Jaźni w wyższych królestwach, z którymi współdziałacie. Czyż nie powiedziałem, że stajecie się istotami wielowymiarowymi?

Daliśmy wam szczegółowe instrukcje i krok po kroku techniki dostępu do częstotliwości Miast Światła w waszej okolicy za pośrednictwem osobistych Piramid Światła. Poprzez praktykę oddechu nieskończoności napełniacie swoje eteryczne kopie i ciała fizyczne Diamentowymi Cząsteczkami / Boskimi Cząstkami Światła. Teraz to udoskonalimy i dodamy procesowi więcej składników.

Czy zastanawialiście się, dlaczego przed laty uczyliśmy was, abyście „wdychali Światło i wydychali Miłość”, kiedy udajecie się do Światowej Piramidy z zamiarem wypromieniowywania Światła i Miłości do ludzkości i świata? KIEDY WDYCHASZ ŚWIATŁO, WDYCHASZ DIAMENTOWE CZĄSTKI DO SWOJEGO ŚWIĘTEGO SERCA. KIEDY WYDYCHASZ BEZWARUNKOWĄ / ŚWIĘTĄ MIŁOŚĆ, DIAMENTOWE CZĄSTKI CZYSTEJ ESENCJI BOSKIEJ ROZLAPAJĄ SIĘ I NABIERAJĄ MOCY DZIĘKI TWOJEJ INTENCJI, MOGĄ WIĘC BYĆ UŻYTE DLA NAJWYŻSZYCH CELÓW I DOBRA. JESTEŚ NACZYNIEM DLA TYCH BOSKICH CZĄSTEK, A TWOJA MIŁOŚĆ JEST AKTYWATOREM.

Wyobraź sobie to: Podczas medytacji lub w wolnej chwili, najlepiej dwa razy dziennie, rano i wieczorem, wykonaj 12 pełnych oddechów nieskończoności, a po 12-tym wciągnij brzuch i na parę chwil wstrzymaj oddech. Wykonując kolejny (13-ty) oddech (lub zaczynając liczyć od początku) ujrzyj, jak on wypływa z twojego Słonecznego Centrum Energii (Świętego Rdzenia Serca) z przodu ciała. Znak nieskończoności jest teraz wykonywany w układzie poziomym, a nie pionowym. Podczas wdechu tworzysz pierwszą płaską pętlę rozciągającą się na zewnątrz z przodu twojego ciała, a przy wydechu powstaje druga wstęga rozszerzająca się z tyłu ciała, dopełniając znak nieskończoności. Wykonaj SZEŚĆ PEŁNYCH ZNAKÓW NIESKOŃCZONOŚCI, a automatycznie stworzysz wzorzec z 12-tu pętli, które otoczą cię na kształt płatków kwiatu. Wykonując ostatnią pętlę, podczas wydechu ponownie wstrzymaj na chwilę oddech zanim powrócisz do normalnego oddychania. Następnie oddychaj świadomie, wyobrażając sobie, że esencja tworzenia rozpływa się z ciebie na świat. Wyobraź sobie również spirale światła łączące cię z Piramidą Światową i licznymi piramidami stworzonymi przez ciebie w wyższych wymiarach, dzieląc się w ten sposób swoimi cząstkami Miłości / Światła ze światem, a równocześnie zasilając swoje wizje Boską Esencją Siły Życiowej całego Stworzenia.

Poświęć kilka chwil na zakończenie tego świętego procesu, skupiając się na swoim Świętym Centrum Serca, aby móc poczuć tam pełnię i przemożną miłość, która rozlewa się po całym ciele. Otrzymasz połączenie z Rzeką Życia, która zawiera niewyczerpane zapasy Diamentowych Cząstek. Kochani, to jest namacalne. To jest prawdziwe, i to jest najbardziej cudowne, błogie uczucie, jakiego możecie doświadczyć, przebywając w ziemskim ciele, uczucie, jakim jest doświadczenie czystej miłującej esencji Stwórcy.

Moi dzielni, nie obawiajcie się przyszłości, ponieważ kiedy wasze serca i zamiary są czyste, jesteście pod osłoną blasku i ochrony Światła Stwórcy. Nie powiem, że nie czekają was stresujące czasy, skoro, aby osiągnąć płaszczyznę pokoju i harmonii, musicie przejść ścieżką polaryzacji i dualności. Podczas integrowania się ze swoją boskością ciągle doświadczacie wyzwań, lekcji i możliwości poszerzenia świadomości.

Wiedzcie, że sytuacje czy problemy, jakie pojawiają się na waszej drodze, nie mogą być rozwiązane na poziomie, na którym zostały stworzone. Musicie wznieść się ponad konflikty ego i obejrzeć każdą sytuację przez filtr miłości i z punktu widzenia człowieka, który jest panem siebie. Wyobraźcie sobie w myślach swój świat, który nigdy nie jest zafałszowany, świat promienny i bez wad oraz doskonałych siebie, żyjących w tym Raju. To nie jest czas dla słabych serc, czas na niezdecydowanie czy odmowy – ponieważ wasz świat ulega radykalnym zmianom, czy w to wierzycie, czy nie. Czyż nie nadeszła pora na przyjęcie darów, jakie wam oferujemy, abyście dzięki nim mogli iść w przyszłość radośnie i bezpiecznie? To dla nas największa radość i zaszczyt, wspomagać was i wam służyć – i nigdy nie zapomnijcie, że jesteście kochani bezwarunkowo.

Jam Jest archanioł Michał
GUIDMUN
PostWysłany: Pon 7:53, 03 Wrz 2012    Temat postu:

„ZGROMADZENIA DUSZ”

Przekazała Ronna Herman LM-08-2012
Przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, po raz kolejny cieszę się z możliwości połączenia z waszą wyższą świadomością i wypełnienia wam Świętych Serc i Dusz Boską miłością naszego Boga Ojca Matki. Naszym największym pragnieniem jest, aby was ciągle inspirować, pocieszać i prowadzić ścieżką wyższej świadomości, która ostatecznie doprowadzi was do samourzeczywistnionego mistrzostwa. Obecnie chcielibyśmy was poinformować, jakiego rodzaju wydarzenia mają miejsce w trakcie tego doniosłego roku ogłaszając go rokiem ZGROMADZEŃ DUSZ. Myślę o wzmocnieniu telepatycznej komunikacji pomiędzy wami – WYSŁANNIKAMI GWIAZD a Kosmiczną Radą Światła i Zastępami Światła tego pod-wszechświata. Ważne jest, abyście czuli swoimi wewnętrznymi zmysłami i zatwierdzili w swoich świętych Umysłach i świętych Sercach fakt, że dzięki tym przesłaniom naprawdę jestem z każdym z was. Za waszym pozwoleniem pragnę połączyć się z Nadduszą / Wyższą Jaźnią każdego z was i scalić aspekt swojej esencji z waszymi esencjami na takim poziomie, do jakiego dany człowiek będzie w stanie się zaadaptować w tym szczególnym czasie.

W ciągu tego doniosłego roku było i będzie wiele błogosławionych spotkań DUSZ WYSŁANNIKÓW GWIAZD. Moja ukochana wysłanniczka uczestniczyła ostatnio w znaczącym wydarzeniu w Sedonie w Arizonie łącząc się poprzez „fale eteru” dzięki Internetowi z całym światem. Odbyła również niewielkie acz intensywne spotkanie z członkami wąskiego grona swoich uczniów z Sacramento w Kaliforni na terenie Stanów Zjednoczonych. Dla uczestników z odległych zakątków świata, którzy spotkali się wtedy ze swoimi duchowymi rodzinami i uczestniczyli w przekazach wiedzy, jakie były oferowane, był to czas harmonii, radości i połączenia energii. Dla wielu był to również czas wyjątkowej transformacji na najgłębszym, najskrytszym poziomie. To był czas usunięcia wielu warstw negatywnej energii umieszczonej w przeszłości wokół każdego serca w celu ochrony i izolacji ciała emocjonalnego i fizycznego przed bólem i cierpieniem trzeciego i niższego czwartego wymiaru. Gdy te energie zostały rozpuszczone, gwałtownie rozwarły się śluzy ciała emocjonalnego i drogocenny dar Ognistego Światła Stwórcy mógł ponownie spocząć w Świętych sercach / Komnatach Duszy.

Kiedy aspekty waszej duchowej rodziny zaczynają się ponownie łączyć i integrować siły dla osiągnięcia wspólnego celu: najwyższego dobra dla wszystkich, następuje niezwykła chwila, w której uświadamiacie sobie, że jest to zwieńczenie dotychczasowych dążeń. Jeśli podnosisz swoje wibracje i wysyłasz ECHO-DUSZY, wielu członków twojej duchowej rodziny rozpozna je i cię odnajdzie. A gdy napotkasz kogoś z kręgu swojej duchowej rodziny, bez wątpliwości będziesz wiedzieć, że pomiędzy wami istnieje rzadkie i piękne połączenie duchowe / serc. Kiedy działasz dla dobra wszystkich, otrzymujesz prawo do wsparcia ludzi sobie podobnych, tak samo myślących, skupionych na rozwoju duchowym.

W tym znaczącym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele WYSŁANNIKÓW GWIAZD z całego świata, i te błogosławione istoty, powracając do swoich domów, zabrały ze sobą ZALĄŻKI nowej świadomości. Możecie być pewni, że ci z was, którzy czerpią cudowną, przesubtelną energię płynącą z serca naszego Boga Ojca Matki albo podczas wizyt w Mieście Światła w swojej okolicy, albo uczestnicząc w duchowych zgromadzeniach, jakie się odbywają na całym świecie, są i będą obdarzani infuzją Białego Płomienia Diamentowych Cząstek Światła Stwórczego Kiedy dostroicie się do tych wyższych częstotliwości Boskiego Światła, nie będą już was dotyczyły czasowe ani przestrzenne ograniczenia czy różnego rodzaju bariery. Wszyscy Szafarze Światłości, którzy odzyskali odpowiedni poziom harmonijnych częstotliwości Świętej Miłości, zaczną doświadczać Jedności Ducha na wielu poziomach. W tych podniosłych czasach wszyscy będą zdolni do komunikacji z Mistrzami i będą otrzymywali błogosławieństwo Boskiego Światła - Ognia Stwórczego. Cała Ziemia zostanie przesączona wspaniałym Promieniem Boskiej Substancji Światła aż po rdzeń, a każde stworzenie na Ziemi zostanie pobłogosławione i uhonorowane. Pamiętajcie, że na tym czy innym poziomie wszystko podąża ścieżką ewolucji i transcendencji; nic nie zostanie pominięte. Przemiany te wpływają na całą ludzkość, która reaguje w sposób pozytywny lub negatywny. Każda Dusza sama musi podjąć indywidualną decyzję, jaką ilość Boskiego daru transformacji przyjmie i spożytkuje.

Inicjacja staje się wydarzeniem grupowym, nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wyjątkowych, zaawansowanych Dusz. Musisz być gotów do niesienia pomocy innym, którzy podążają ścieżką za tobą, wspomagając ich swoją mądrością - wtedy i ty doznasz Wzniesienia, i dokona tego cała ludzkość. Dusza ma naturalne inklinacje do łączenia się z grupową świadomością. To Dusza, a nie osobowość, poszukuje zjednoczenia. Postępy, jakie ktoś czyni na Ścieżce, poszerzają zarówno świadomość Duszy, jak i świadomość zbiorową. W tych czasach niewiarygodnego postępu w świadomości rodzaju ludzkiego są udzielane liczne specjalne dyspensy w celu wsparcia Wzniesienia ludzkości i zbliżającej się Epoki Oświecenia. Jednak każda Dusza musi dodać własny wkład podejmując konieczne kroki w celu osiągnięcia wewnętrznej doskonałości, aby dopasować się do niedostępnych dotąd darów transformacji.

Wielka ilość DUSZ WYSŁANNIKÓW GWIAZD zintegrowała już wyższe częstotliwości mentalnej i emocjonalnej świadomości dzięki dostępowi do nowych kosmicznych nauk mądrości. Wielu z was zaczyna również cieszyć się poczuciem harmonii w swojej najgłębszej Jaźni, dostrajając i harmonizując swój system czakr, które w zasadzie są siedmioma osobnymi centrami pamięci w obrębie ciał fizycznych. Jednak niektórzy z was ciągle jeszcze mają wątpliwości i niechętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi z obawy przed wyśmianiem lub zrobieniem z siebie widowiska podczas prób przekazania nowych koncepcji i wyższych prawd, jakie są wam ujawniane. Istnieje powszechne prawo mówiące, że powinniście nie tylko być przykładem swojego nowego oświeconego stanu, lecz musicie też przekazywać innym mądrość i zrozumienie tego, co uzyskaliście, aby móc przenieść się na kolejny, wyższy poziom wibracji.

Nie wolno próbować zmieniać opinii tych, którzy podążają ścieżką za wami, lecz należy ich kształcić poprzez dawanie przykładu, wyrażanie swoich prawd na ich poziomie rozumienia oraz opowiadać im, że istnieje wiele sposobów zjednoczenia ze Stwórcą. Bądźcie cierpliwi, jednak stanowczy w przekonaniach, współczujący lecz nie wikłający się w ich dramaty, małe historie o niedoli; bądźcie radośni i entuzjastyczni, a wtedy oni zaczną się zastanawiać, co sprawia, że jesteście tacy inni. Oni to naprawdę zauważą i któregoś dnia zwrócą uwagę, że w ich polach aurycznych i sercach wzeszły zasiane przez was ziarna zmian. Te nasiona nie będą odrzucone - pewnego dnia zakwitną i rozwiną się w kwiat Boskiego niezadowolenia, które pchnie ich na ŚCIEŻKĘ.

Jesteś studentem na ścieżce inicjacji, jesteś praktykiem duchowego mistrzostwa i współ-stwarzania, jesteś nauczycielem z przesłaniem do szerzenia wiedzy. Dodatkowo przygotowujesz się na większe zjednoczenie z wieloma fasetami swojej Duszy, swojego Wyższego Ja.

Kochani, rozumiemy, że pośród was są tacy, którzy myślą, że nie robią zbyt wielkich postępów i doświadczają tylko nieznacznych lub nawet nie czują żadnych objawów Wzniesienia, które zostały opisane w szczegółach, jak podnoszenie się ognia Kundalini czy pozytywne przemiany życiowe lub bardziej duchowy poziom świadomości. Proszę, nie zniechęcajcie się. Ci, którzy są przecierającymi szlaki pionierami, WYSŁANNIKAMI GWIAZD, są już na ŚCIEŻCE WZNIESIENIA od wielu wcieleń. Jeśli by tak nie było, nie byliby w stanie głosić subtelnych nauk mądrości, kierując ludzkość ku Światłu, nie mogliby też stanowić żywego przykładu tych wyższych prawd. Wielu z was próbuje obejść początkowe etapy OŚWIECENIA, aby dogonić tych, którzy są liderami na Ścieżce. Nie jesteście w tyle. Podróż KAŻDEJ DUSZY jest wyjątkowa. Nie oceniajcie siebie według norm i osiągnięć innych. Pozostańcie skupieni w sercu i Duszy, a z czasem dokonacie postępów w najlepszy dla siebie sposób.

Dajemy tobie instrukcję, której przestrzegaj: skoncentruj się na tym, co stanowi najważniejszą kwestię twojego życia. Poszukaj uzasadnienia w swoim Świętym Sercu i Wyższej Jaźni. Poświęć się temu, co pragniesz osiągnąć z pomocą swojej energii – fizycznie / mentalnie / emocjonalnie i duchowo – aż to się urzeczywistni. Jeśli masz wątpliwości, zacznij małymi kroczkami, aż opanujesz swoje ukryte zdolności do współtworzenia i będziesz z nich korzystać. Usuń na bok swoje wątpliwości i nie słuchaj cudzej krytyki ani napomnień. Podążaj za własnym wewnętrznym przewodnictwem, wtedy nie pobłądzisz, kochany.

Poprosiliśmy, aby nasza posłanka podzieliła się z wami swoimi ostatnimi doświadczeniami. Dlatego przekaże wam dotąd utajniane bardzo stare myślokształty wyższych prawd pomagając wam, wraz z innymi wiernymi posłańcami, którzy je przekazują, otworzyć drzwi do następnego etapu procesu Wzniesienia. Cudowne ISTOTY ANIELSKIE BIAŁEGO OGNIA cierpliwie czekały na przywrócenie połączenia z ludzkością. To jest rzeczywiście wspaniały czas dla całego rodzaju ludzkiego, ponieważ niezależnie od tego, na jakim etapie procesu Wzniesienia kto się znajduje, strumienie subtelnego Światła Stwórczego wypromieniowywane przez te niezwykłe Istoty, będą miały wpływ na całą ludzkość, otwierając wszystkie serca na wyższe wibracje Boskiego Światła.

Najdroższe Serca, jesteście bardzo odważni i zdeterminowani, ponieważ stanowicie Światła Przewodnie ludzkości. Wzniosłe częstotliwości Światła i kody Wzniesienia muszą najpierw przepłynąć przez was, a następnie zostać wypromieniowane w świat. Poważamy was za wasze oddanie i wytrwałość i jesteście najgłębiej umiłowani.

Jam Jest archanioł Michał.


RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

Pragnę podzielić się niesamowitym doświadczeniem, jakie miałam podczas medytacji we wczesnych godzinach rannych 25 lutego 2012 roku. Każdego ranka pomiędzy piątą a szóstą godziną wychodzę, aby podnieść z mojego podjazdu poranną gazetę. I zawsze przed powrotem do domu przez kilka minut patrzę w niebo robiąc kilka oddechów nieskończoności i wypowiadając moje codzienne afirmacje.

Najważniejsza afirmacja jest zawsze taka sama; jednak na koniec dodaję pewne zmiany, w zależności od nastroju lub od zadań tego dnia. Zawsze wypromieniowuję miłość i wdzięczność w światowej piramidzie Światła do naszego Boga Ojca Matki i zawsze czuję ich energię i miłość wlewającą się do mojego ciała, która wspiera i prowadzi mnie przez cały dzień. Zazwyczaj mam dla siebie godzinę czasu zanim wstanie mój mąż, Kent. Spędzam ten czas na czytaniu i medytacji.

Podczas seminariów, próbując objaśnić jak to jest, kiedy uczymy się pozostawać w ciągłym stanie alfa lub być „chodzącą medytacją”, jak to określa archanioł Michał, mówię „częstokroć czuję jakbym była bardzo luźno usadowiona w moim ciele, przy czym mam bardzo słabe odczucie fizyczności. To wrażenie jeszcze się pogłębia, kiedy staję się kanałem dla Michała, ponieważ ledwie czuję wtedy swoje ciało”.

Tego ranka moja medytacja była niezwykła, ponieważ wchodząc w stan alfa od razu poczułam, jakby moje ciało było pustą tubą. Z łatwością i bez odczuwania jakichkolwiek objawów fizycznych mogłam przenosić moją świadomość do różnych miejsc. To było, jakbym stała się czystą świadomością Ducha.

Nagle, bardzo silnie i wyraźnie, w głowie pojawiło mi się słowo „VIVEO”. Następnie pojawiła się telepatyczna wiadomość od istoty TRI-TON, mojego pierwszego mistrza - nauczyciela, który przygotował mnie na bycie posłanką archanioła Michała. To było delikatne odczucie miłości i nieznaczne poszerzenie świadomości, wtedy odebrałam mocne odczucie, że otrzymuję energię z wyższego źródła. Kiedy pojawia się Michał, towarzyszy temu silny przypływ energii, która przepływa moje ciało, a także, w zależności od magnitudy energii, jaka jest do mnie wypromieniowywana w danej chwili zdaje się, jak gdybym musiała rozciągać górną część ciała w celu pomieszczenia jego potężnej esencji.

Krótkie telepatyczne przesłanie brzmiało: „JESTEM VIVEO, ANIOŁ BIAŁEGO OGNIA”. Nadszedł czas, aby pod przewodnictwem ukochanego archanioła Michała jeszcze raz cię przeŚwietlić i asystować tobie oraz wielu grupom Dusz tobie podobnych w procesie integracji fragmentów Dusz. Zostaliście poinformowani, że ty i wielu innych członków twojej duchowej rodziny to „zbieracze Dusz” a rola, którą wielu z was jest gotowych przyjąć, jest wam, pionierom na Ścieżce i służebnikom Światłości, z góry przeznaczona.

Jak to zawsze czyniłam w przeszłości, udostępniam wam te informacje, abyście wiedzieli, co może nastąpić, gdy jesteście sumienni w nauce i jeśli poświęcacie trochę czasu na medytację i wewnętrzną kontemplację. Ślę wieczną miłość i błogosławieństwa aniołów, Ronna.

Postscriptum: Od VIVEO otrzymałam jeszcze jeden przekaz: „Spójrz w słowo „vivacious – żywy, ożywiony” - bo to właśnie oznacza moje imię i taką właśnie energię pragnę tobie przekazywać.

ŻYWY:WIBRUJĄCY*TRYSKAJĄCY ŻYCIEM*ROZISKRZONY*OŻYWIONY*ŻYJĄCY


VIVEO * VIVEO * VIVEO

RONNA/ ŚWIĘTA SKRYBA

OPROMIENIONA ŚWIATŁEM ARCHANIOŁA MICHAŁA

VIVEO jest jednym z wielu ANIOŁÓW BIAŁEGO OGNIA, których pierwotną misją było Opromienianie Światłem grup Dusz gotowych do podróży po wszechświecie jako współstworzyciele, synowie i córki boże. To oni pomogli nam przy tworzeniu i podtrzymywaniu naszych oryginalnych ŚWIETLISTYCH CIAŁ ADAM - EWA KADMON. Te cudowne Istoty rezydują na poziomach wymiarów, na których po raz pierwszy przebywaliśmy jako zindywidualizowane świadomości JAM JEST.

Później, po wielokrotnej refrakcji naszej duchowej Esencji i przeniesieniu na poziom średnich wibracji piątego wymiaru, nasi ANIOŁOWIE BIAŁEGO OGNIA wycofali się, ponieważ był to najniższy poziom, na którym mogli siebie zrefrakturować, aby nas opromienić. Pozostają w oczekiwaniu na czas, gdy zechcemy powrócić do określonych wymogami wyższych poziomów częstotliwości, kiedy będą mogły nas opromienić po raz kolejny, pomagając w przyspieszeniu naszego zjednoczenia z naszymi licznymi fragmentami Dusz. Będą także pomocne w procesie odbudowy naszych Ciał Świetlistych.

W starożytnych naukach, które częstokroć były spisywane w taki sposób, że zwyczajny człowiek nie mógł zrozumieć głębszego sensu ich przekazu, wiele było napisane o czasie, kiedy Dusza osiąga pewien poziom oświecenia / inicjacji, doznając wielkiego olśnienia i stając się aspirantem. Tamte nauki mówiły o Słonecznym Aniele, kuli promieniejącego ognia, która miała ich opromienić. Twierdziły również, jakoby strumień Światła emanował z centrum serca SŁONECZNEGO ANIOŁA do Świętego Serca i wyższego umysłu aspiranta. To płonące połączenie emitowało promieniowanie również dalej, do wielu innych Dusz należących do tej samej GRUPY DUSZ.

W przeszłości SŁONECZNY ANIOŁ miał łączyć się tylko z tymi, którzy należeli do tego samego BOSKIEGO PROMIENIA. W tamtych, starożytnych czasach było bardzo niewiele Dusz osiągających odpowiedni poziom wibracji koniecznych do Wzniesienia. Jednak teraz to się zmieniło, nadszedł czas na Wzniesienie powszechne; zatem każdy SŁONECZNY ANIOŁ skoncentruje się na całej grupie osób związanej ze STRAŻNIKIEM ŚWIATŁOŚCI wyznaczonym dla określonej GRUPY RODZINY DUSZ.

W szeregu przesłań, jakie archanioł Michał przekazał przeze mnie dla ludzi w ostatnich latach, zauważył On: „CHYBA WIESZ, ŻE JESTEŚ `OPIEKUNKĄ ŚWIATŁA` DLA TWOJEJ ROZLEGŁEJ NIEBIAŃSKIEJ DUCHOWEJ RODZINY. Ty i tobie podobni razem zgodziliście się przejść przez bolesny proces zejścia ku najgłębszej gęstości – tak więc, kiedy ty `jesteś wywyższona`, wraz z tobą wznoszą się wszyscy z twojej GRUPY DUSZ”. Ta koncepcja stanowi wspaniałe potwierdzenie wyrażenia: „Jesteś w procesie powrotu do świadomości wszechjedni”.

VIVEO powiedział mi, że jego zadaniem jest dostosowanie wzorca wibracji przychodzących fragmentów Wyższego Ja dla tych z nas, którzy są gotowi na przyspieszenie procesu integracji wielu aspektów, aby stały się bardziej kompatybilne. Inaczej mówiąc, harmonizuje nasze częstotliwości do takiego stopnia, aby proces integracji nie przebiegał zbyt burzliwie. Jest to konieczne, ponieważ w przeszłości procesy integrowania wzorca wibracji z NadDuszą trwały bardzo długo, nawet przez kilka wcieleń.

Ten proces jest na wszelki wypadek zabezpieczony. Osoby dostrojone i podążające za naukami archanioła Michała znajdują się na wielu poziomach i w różnych stadiach procesu oświecenia. Zatem połączenie z VIVEO będzie dostępne dla wszystkich członków grupy, którzy mają mocne postanowienie osiągnięcia harmonijnego stanu wzorca wibracji. Jednak dopóki nie dojdziesz i nie dostroisz się do wymaganych CZĘSTOTLIWOŚCI PIEŚNI DUSZY środkowego poziomu piątego wymiaru, nie pośle tobie ognistej kuli swojej esencji, aby ciebie opromienić.

Oczywiście ten cudowny dar i towarzyszące zasady odnoszą się również do wielu innych poszczególnych grup, które podążają za światłymi naukami mądrości wielu innych wspaniałych Istot Światła, przekazywanymi przez licznych oddanych posłańców na całym świecie.

Oswojenie się z ujawnianiem niektórych istotnych kroków, jakie podejmowałam, ujawnianie wspaniałych otrzymywanych darów, jakie otrzymywałam wraz z testami, doświadczeniami i postępami, jakie czyniłam podczas procesu Wzniesienia, stanowiło dla mnie pewien dyskomfort. Tym z nas, którzy badali starożytne nauki i którzy w swojej świadomości mają zakorzenionych wiele zasad z tamtych czasów, trudno jest ujawniać i dzielić się szczegółami osobistej podróży, zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Jak wielu z was wie, zanim nadeszły czasy powszechnego Wznoszenia, nauki mądrości i proces Wzniesienia był utrzymywany w całkowitej tajemnicy przed ogółem ludzi. Nazywano je „naukami okultystycznymi, co oznacza, że były dostępne tylko dla nielicznego grona wtajemniczonych i uczniów będących na ŚCIEŻCE. Jednak to się zmieniło. Zasady Boskiego Planu dla nadchodzącej Złotej Epoki zostały zmodyfikowane i zaktualizowane. Zatem ci z nas, którzy przyjęli rolę i zadania posłańców wielkich Istot Światła, dostali upoważnienie, aby przekazywać wszystkie najważniejsze aspekty naszej podróży wraz ze wspaniałymi naukami zaawansowanej mądrości, jakie dostajemy po to, by dawać je światu. Mamy je przekazywać tym, którzy są „gotowi słuchać ich i je rozważać”.

W trakcie czerwcowego seminarium w Roseville w Kaliforni opowiedziałam uczestnikom o VIVEO i o roli, jaką będzie odgrywać w dalszym procesie naszego Wzniesienia. Wszyscy byli bardzo zafascynowani takim rozwojem sytuacji, chociaż niektórych to niemal przytłoczyło. Kiedy opowiedziałam im o szczegółach, pojawiło się wiele emocji. Wielu uczestników zauważyło, że czują ta potężną energię VIVEO i są niezwykle podekscytowani, co może im przynieść przyszłość. VIVEO emanuje bardzo silną męską energią. Chociaż wszystkie istoty anielskie są androgyniczne, mogą wybrać wypromieniowywanie cech żeńskich Bogini Matki lub cech męskich Boga Ojca.

Drogie Serca, bez względu na to, na jakim etapie procesu Wzniesienia się znajdujecie, wiedzcie, że macie wszelką pomoc od przewodników i nauczycieli, jaka jest możliwa w ramach praw uniwersalnych. Nie skupiajcie się na tym „czym nie jesteście”, skupcie się na chwili obecnej i na możliwościach, jakie są przed wami. W oczach naszego Boga Ojca / Matki każda Dusza jest drogocenna, a wasze Wzniesienie do wyższych sfer jest rzeczą pewną, dlatego proszę, zrelaksujcie się i cieszcie podróżą.

ŻYCZĘ WIECZNEJ MIŁOŚCI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ANIELSKIEGO, RONNA
GUIDMUN
PostWysłany: Śro 8:07, 08 Sie 2012    Temat postu:

„NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH” PODSUMOWANIE NAUK MĄDROŚCI ARCHANIOŁA MICHAŁA – SEMINARIUM CZERWIEC 2012, ROSEVILLE, KALIFORNIA, USA

Ronna Herman, Święta Skryba: LM-07-2012
Przetłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, jest bardzo ważne, abyście rozumieli rozmaite etapy przemian, przez jakie właśnie przechodzicie, a także cokolwiek z tego, czego – w czasach decydujących przemian ewolucyjnych – najprawdopodobniej doświadczycie w przyszłości. Teraz, kiedy w „procesie przebudzania” „wyrastacie” już z praktyk, jakie są dobre dla początkujących, kiedy akceptujecie role pełnoprawnych uczniów na Ścieżce, pora zrobić remanent swoich „duchowych programów”. Udzielana jest Boska Dyspensa a wy, aspirujący nosiciele Światła, macie do dyspozycji więcej pomocy niż kiedykolwiek wcześniej. W przeszłości wyjaśnialiśmy, że przyszedł czas, aby połączyć „emocjonalną naturę Ducha” z „intelektem Ducha”. Teraz, kiedy dążycie do jednoczenia, zrównoważenia i harmonizacji swoich ciał fizycznych, emocjonalnych i mentalnych integrując zarazem wiele własnych faset Nad-Duszy, musicie wzrastać w wiedzy i świadomości. Powtórzymy tu niektóre nauki mądrości z przeszłości, a w kolejnych miesięcznych przekazach przypomnimy więcej zaawansowanych nauk, jakie daliśmy naszej ukochanej posłance.

WIBRACJE ŚWIATŁA WIEDZY STAJĄ SIĘ ŚWIATŁEM MĄDROŚCI

WIEDZA = ŚWIATŁO OSOBOWOŚCI**MĄDROŚĆ = ŚWIATŁO DUSZY**INTUICJA = ŚWIATŁO SERCA.

Czysta substancja Światła zawiera Kosmiczną Inteligencję, która załamuje się do wielu Promieni Świadomości Stwórcy. Całe Stworzenie jest Najwyższym Stwórcą, który sam siebie wyraża w nieograniczonych wariacjach form. Każdy z was jest jedną z tych wariacji. Musicie nauczyć się koncentrować na swoim wewnętrznym świecie lub na sanktuarium Duszy.

Dusza, ciało fizyczne, a zwłaszcza umysł, mają swoje własne rytmiczne cykle i programy. Dusza pragnie oświecenia i na nim się koncentruje. Umysł jest skupiony na osiągnięciu i utrzymaniu informacji. Ciało fizyczne skupia się na doznawaniu poprzez zmysły. Ludzkość nieustannie przeżywa cykle wzrostu, stagnacji i rozkładu, który toruje drogę do nowego cyklu rozwoju i ekspansji. Mistrz zwraca się do wewnątrz i stara się o lepszą jakość życia, podczas gdy nie przebudzona Dusza szuka bodźców zewnętrznych i zadowolenia poprzez przyjemne doznania fizyczne i dobra materialne. Miłość jako cel zewnętrzny zawsze przynosi wam poczucie bezbronności, podatność na zranienie, zawsze potrzebuje stałej weryfikacji przez kogoś lub coś. Miłość jako cel wewnętrzny, emanowany na zewnątrz przynosi ciągły dopływ pewności siebie, samo-akceptacji, zawsze dążąc do wypromieniowania i zintegrowania większej ilości tego błogiego uczucia jedności i harmonii ze wszystkim Stworzeniem.

Nadszedł czas, abyś ty, i inni służebnicy Światłości zrozumieli, gdzie wasze miejsce w tym wielkim kosmicznym procesie rozwoju i ekspansji. To jest czas, na który przygotowywano was podczas tego i wielu poprzednich wcieleń. Wy, wierni, którzy starają się osiągnąć wewnętrzną doskonałość, aby móc dołączyć do światowej Służby Światła, jesteście teraz potrzebni bardziej niż kiedykolwiek dotąd. Nadszedł czas, aby oświadczyć: „Będę się starać być DZIELNYM NOSICIELEM ŚWIATŁA, aby przyciągać do siebie i wypromieniowywać na świat i całą ludzkość maksymalną ilość Światła Stwórczego”.
W twoim umyśle zostaną otwarte nowe ścieżki, gdy zaczniesz odblokowywać świetlne pakiety mądrości i swojej historii zapisanej w obrębie wyżej-wymiarowych poziomów twojego Świętego Umysłu. Stare szlaki i bolesne wspomnienia przeszłości trzeciego i czwartego wymiaru zaczynają blaknąć, aż zauważysz, że pamiętanie o twoich niepowodzeniach i cierpieniach z poprzednich wcieleń staje się coraz trudniejsze. Czyż nie mówiliśmy, że uzdrawiasz przeszłość krocząc po spirali ku przyszłości? Będziesz pamiętać to, kim jesteś i swoją historię, lecz tylko jej pozytywne i harmonijne wydarzenia.
Moment przebudzenia następuje, kiedy w czakrze korzenia zapala się Ogień Kundalini i porusza się w górę kręgosłupa poprzez system czakr otwierając Siedem Pieczęci Wyższej Świadomości. Rdzeń przedłużony lub czakra wznosząca nazywana czasem Ustami Boga, jest aktywowana, a szyszynka zaczyna pulsować i robić to, do czego została pierwotnie stworzona. To z kolei otwiera czakrę korony lub Lotos Oświecenia na czubku głowy, dzięki czemu zostaje nawiązane połączenie z jaśniejącą kolumną Światła, co ostatecznie doprowadzi ciebie do twojej Boskiej Jaźni lub Obecności JAM JEST. Po dokonaniu tego połączenia wszystko zmienia się na zawsze. Zaczyna przez ciebie płynąć moc Ducha i znowu stajesz się panem siebie, a także odzyskujesz Boskie Dary, swoje Boskie dziedzictwo.

Prawo Obiegu Energii powoduje, że wzorce wibracyjne, jakie wysyłacie, powracają do was z podobną energią, jednak ze skumulowaną siłą ( lub wibracje o podobnym wzorcu częstotliwości). Każdy jest centrum wiru energii, który składa się z owalnie zapętlonych wzorców wibracyjnych, które wysyła na zewnątrz w świat poprzez Słoneczne Centrum Mocy. Ludzki splot słoneczny został tak trafnie nazwany, ponieważ - tak jak Ziemia otrzymuje kosmiczną energię od Słońca waszego Układu Słonecznego -tak również każdy z was wypromieniowuje energię życiową z własnego Słonecznego Centrum Mocy.

Przez chwilę wyobrażaj sobie siebie jako centrum swojego świata. Jesteś źródłem mocy, a twoje myśli, działania i intencje wypromieniowują z ciebie w postaci pętli energii, która łączy się z podobną energią. Ta energia rośnie i przejawia się w świecie przyczyn i skutków, a następnie powraca do ciebie wzmacniając twój obraz rzeczywistości. Ciało wchłania część tej energii powodując ból i cierpienie lub radość i błogosławieństwa, w zależności od rodzaju częstotliwości. Reszta przepływa za ciebie, i tworzy drugą pętlę, zakreślając znak nieskończoności, a pozostałość powoli przepływa do twojego pola aurycznego i twojego osobistego kręgu tworzenia. Ciągle coś dodajesz do swojej osobistej rzeczywistości na Ziemi, stwarzając sobie więzienie z negatywnej energii lub wehikuł Światła. Pamiętaj, przebywasz na Ziemi jako współtwórca obdarzony mocą Boga. Dlaczegóż by nie skorzystać z tej wspaniałej szansy, stając się panem siebie i mistrzowskim współtwórcą, będąc aktywnym uczestnikiem cudownego odrodzenia Ziemi i ludzkości?

ROZWIJA SIĘ NOWA POD-RASA RDZENNA, A WY, WYSŁANNICY GWIAZD, ROZŚWIETLACIE DROGĘ.

EKSPERYMENT: W CELU SWOBODNEGO I SPRAWNEGO PRZEMIERZENIA ŚCIEŻKI ŚRODKA TRZEBA EKSPERYMENTOWAĆ. ZANIM ZAAKCEPTUJECIE NOWĄ IDEĘ JAKO WŁASNĄ PRAWDĘ, PODDAJCIE JĄ PRÓBIE, KTÓRA WYKAŻE, CZY MOŻE WAS ONA PODNIEŚĆ NA DUCHU, ZAINSPIROWAĆ I DOBROCZYNNIE NA WAS WPŁYNĄĆ.

Jak nowa idea pasuje do twojej obecnej rzeczywistości? Czy natchnie cię wiarą we własne siły? Czy możesz ją przyjąć w całości bez zastrzeżeń?
Pomagasz stworzyć nowy kodeks etyczny, nowy, wyższy standard moralny dla ludzkości. Teraz, kiedy na całym świecie budzi się ludzka świadomość, ty,wysłanniku gwiazd, zgodziłeś się świecić przykładem.
Ważne jest, aby eksperymentować ze swoimi nowo rozwiniętymi zdolnościami, aż staną się częścią przemienionego ciebie. Postaraj się wchłonąć możliwie największą ilość Światła Stwórcy, a następnie je wykorzystywać i nim promieniować. Kiedy wysubtelnisz i poszerzysz poziom wibracji swojej pieśni Duszy, twój wpływ będzie wzrastał w postępie geometrycznym.

DOŚWIADCZANIE: MUSICIE DOŚWIADCZAĆ ASPEKTÓW WSZELKICH NOWYCH INFORMACJI - FIZYCZNYCH, MENTALNYCH, EMOCJONALNYCH I ETERYCZNYCH - A TAKŻE WSZYSTKICH NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI CZY TALENTÓW, PONIEWAŻ GŁĘBOKO W SOBIE JESTEŚCIE ZESPOLONYMI DUCHOWO / LUDZKIMI BYTAMI.

Twoje cztery ciała niższe od tysięcy lat pozostają ze sobą w sprzeczności, co stanowiło i stanowi źródło wszelkiego wewnętrznego bólu i cierpienia.
Aby móc wejść na ścieżkę wznoszącego rozwoju, najpierw musi zajść zjednoczenie wielu aspektów fizycznej Jaźni. To jest pierwszy krok w reintegracji wielorakich aspektów twojej Wyższej Jaźni, aż ostatecznie dojdzie do zjednoczenia z wieloma innymi grupami Dusz, które towarzyszyły tobie podczas podróży przez ten eksperymentalny pod-wszechświat..
Za każdym razem, kiedy osiągniesz nowy poziom mądrości i emanacji, twoje pole auryczne automatycznie się poszerzy i twój dobroczynny wpływ silniej wzrośnie.
Jest niezwykle ważne, aby regularnie rozważać swoją niedawną przeszłość. Czy twoje codzienne doświadczenia minionego roku były bardziej harmonijne? Czy było mniej konfliktów i nieporozumień z innymi?
Czy podczas wykonywania swoich codziennych zadań i aktywności przeżywasz więcej korzystnych sytuacji?
Czy ludzie, z którymi masz do czynienia, są bardziej mili, kochający i oddani niż w przeszłości? Czy są mniej krytyczni i nastawieni bardziej wspierająco?
Wcześniej powiedzieliśmy wam, „łatwo rozpoznasz, czy i jakie zrobiłeś postępy, jak dalece podniosłeś poziom swoich wibracji, przyglądając się ludziom i sytuacjom, jakie przyciągasz do siebie w codziennym życiu.”

WYRAŻANIE SIEBIE: WY, WYSŁANNICY GWIAZD, TWORZYCIE POMOST POMIĘDZY ŚWIATEM FIZYCZNYM A ŚWIATEM DUCHOWYM. MACIE DOSKONALIĆ WŁASNE NIEPOWTARZALNE SPOSOBY WYRAŻANIA SIEBIE STARAJĄC SIĘ ROZWIJAĆ ŚWIADOMOŚĆ JEDNOŚCI. WASZYM CELEM POWINNA BYĆ PLANETARNA SŁUŻBA W HARMONII Z SZYBKO ROSNĄCA GRUPĄ ŚWIATOWYCH SŁUŻB. WASZE PRAGNIENIE SŁUŻBY MUSI BYĆ PRAWDZIWE I SZCZERE, I MUSICIE DĄŻYĆ DO WYPEŁNIENIA WYZNACZONEJ MISJI W MIARĘ TEGO, JAK SIĘ WAM ODSŁANIA.

Masz wypełnić swoje osobiste cele, jednak przede wszystkim musisz zaangażować się w to, co służy najlepszemu dobru wszystkich.
Roztropność i rozwaga są najważniejsze podczas nabywania większych umiejętności i biegłości w manifestacji ziemskich rzeczy. Wzniosłe ideały, skupienie na celu, mentalna jasność i skoncentrowane w sercu oddanie to pożądane cechy osoby wtajemniczonej poszukującej samourzeczywistnienia.

Na początku twojej podróży ku scaleniu lub „świętości”, w trakcie dążenia do zrównoważenia i zharmonizowania swoich wzorców wibracyjnych w organizmach czterech ciał niższych: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i eterycznym, wspomagają ciebie afirmacje. Afirmacje pomagają przeprogramować podświadomy i świadomy umysł i pomogą ustanowić nowy zakres wytycznych, według których będziesz żyć. Najpierw musisz postarać się pozostawać w koncentracji na sercu i skupieniu na Duszy. Musisz powrócić do zakresu zaakceptowanych wzorców wibracji biegunowości / dualizmu, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do najwyższego czwartego i niższego piątego wymiaru.

Ważne jest, aby zrozumieć, że rozwijasz swoje własne światło słoneczne, które jest odbiciem Boskiej Esencji.
Ludzki intelektualny proces myślenia musi ewoluować poza ograniczenia języka.
Istnieje obfitość informacji oczekujących na ciebie poprzez inspirację.
Musisz rozwinąć swoje intuicyjne zdolności, aby otrzymać mądrość Kosmicznej Rady Światła. Ona nie przyjdzie z zewnątrz. Pojawi się w twoim własnym Świętym Umyśle i Świętym Sercu. Musisz po nią sięgnąć i ją pochwycić, ponieważ nie zejdzie ona ku ziemskim wyziewom, aby ciebie odszukać.
Dojrzała duchowość nie jest nieświadomym doznaniem. Musisz rozwinąć samowystarczlną Boskość, za pomocą intensywnego oddychania mocnym pranicznym oddechem życia / Diamentowych Cząstek Esencji Stwórczej, dzięki którym możesz otrzymywać duchowe pożywienie ze strumienia życia przez ósmą czakrę, własną Gwiazdę Duszy i poprzez tylny portal swojego Świętego Serca.
Wzmacniający oddech nieskończoności otwiera ścieżki prowadzące do wielowymiarowych poziomów świadomości stwórczej. Musisz poszerzyć swoją wewnętrzną perspektywę, stopniowo zmieniając sposób / tryb myślenia i postrzegania.
Ducha Stwórcy nie sposób oddzielić. W mniejszym lub większym stopniu Duch przenika wszystko, co istnieje.

Dzielne Serca, trzeba ćwiczyć i doskonalić te techniki, które inicjują i zwiększają przepływ prany lub Diamentowych Cząstek Światła Stwórczego. Stwarzajcie i wykorzystujcie swoje Piramidy Światła i Mocy w piątym wymiarze. Ćwiczcie i często praktykujcie oddech nieskończoności, dzięki temu otworzycie czakrę wstępującą i tylny portal serca. Przynajmniej jeden raz przeprowadźcie ćwiczenie sekwencji binarnej. Jest niezwykle ważne, abyście ugruntowali podstawowy wzorzec osobistego koła kreacji, jeśli chcecie stać się biegłymi współtwórcami na płaszczyźnie materialnej świadomości (wyjaśnione w piątym tomie przekazów archanioła Michała przez Ronnę Herman UJAWNIENIE KOSMICZNYCH PRAWD).

Jeśli jesteście trwale ześrodkowani w swoich Świętych Sercach, przekroczycie wszelkie poważniejsze dysonanse. Jeśli żyjecie zgodnie z własną prawdą, będziecie pewni siebie i zawsze będziecie się starali mówić konstruktywnie. Jeśli usuniecie wypaczenia kolumny Światła, za pomocą której łączycie się z wyższymi królestwami, komunikacja myślowa stanie się normą.

Jako wtajemniczeni na ścieżce musicie się postarać koncentrować na pozytywnych wydarzeniach w życiu codziennym. Dążąc do harmonii wewnętrznej zawsze napotka się jakieś trudności i przeszkody. Waszym celem jest utrzymać stan Boskiej równowagi, poszukując wysoko-wibrującego rozwiązania w każdej trudnej sytuacji. Innymi słowy, nie powinniście dać się złapać w pułapkę negatywizmów, jakie zawsze promieniują od osób lub wydarzeń o niższych wibracjach. Brak przywiązania oznacza, że nie pozwalacie, aby negatywne sznury energetyczne przebiły się przez waszą duchową zbroję i zanieczyściły pole auryczne.

Wznieście swoje serca i świadomość, kochani, i wiedzcie, że przyszłość jest pełna obietnic. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom będziemy w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności. Ujrzyjcie siebie otoczonych miłością / światłem Lady Faith i moją esencją.. Wiedzcie, że nigdy nie jesteście sami.

Jam Jest archanioł MichałRonna Herman zamieszcza pod swoimi niektórymi przekazami porady zmarłej jesienią w ubiegłym roku uzdrowicielki transformacyjnej i autorki książek, Claudii Coleman, które również tutaj przytaczamy.

Wskazówki służące przemianie – Claudia Coleman
„Rozpoznawanie prawdy”

Jedną z cech na ścieżce wstępowania, jaką zgodziliśmy się opanować i stosować w każdym aspekcie swojego życia jest zdolność rozeznania. W mediach głównego nurtu zostały opublikowane najnowsze badania wskazujące, że naturalne witaminy szkodzą naszemu zdrowiu. Niewiele osób kwestionuje źródło tych badań, kto je finansuje i czym są motywowane. Od dawna wiadomo, że stoi za tym przemysł farmaceutyczny, który stara się kontrolować rynek naturalnych suplementów i związane z nim zyski. Czy jest lepszy sposób niż zagranie na ludzkich lękach poddając w wątpliwość wartość naturalnych produktów jako źródła pożywienia? Ważne jest, aby wiedzieć, że zjadane przez nas naturalne witaminy i minerały są skoncentrowanymi składnikami pożywienia. Bezpiecznie stosowane przez praktyków uzdrawiania holistycznego przez wiele lat służą przezwyciężeniu niedoborów żywieniowych, pomagają w przywróceniu optymalnego stanu zdrowia, stanowiąc uzupełnienie kompleksowego planu odżywiania, a dla starych Dusz znajdujących się na ścieżce wstępowania są pomocne w podwyższaniu częstotliwości wibracji komórek. Teraz bardziej niż kiedykolwiek stare energie władzy i chciwości próbują wywierać większą kontrolę nad nami utrzymując nas w stanie niepewności i zagubienia. Korzystając z wnikliwości opartej na intuicji serca zachowamy więcej równowagi i pewności siebie na ruchomych piaskach przemian.

Do następnego miesiąca. Będzie dobrze. Claudia.
GUIDMUN
PostWysłany: Nie 8:50, 15 Lip 2012    Temat postu:

„Tajemnica od wieków zakryta” LM-06-2012
przekazała Ronna Herman
tłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, każda czująca Dusza musi postępować zgodnie z własnym wyjątkowym przeznaczeniem, specjalnie zaprojektowaną ścieżką prowadzącą do oświecenia i scalenia ze swoją Boską Jaźnią. Lekcje, które sobie coraz lepiej przyswajacie, stanowią wasz wkład do Całości. Pośród nich są doświadczenia wydające się być najbardziej bolesnymi, a są perłami mądrości, jakich potrzebujecie, aby wypełnić swoje specyficzne segmenty wielkiego projektu. Nie oceniajcie siebie czy swoich postępów ani też innych ludzi. Nie patrzcie na innych z podziwem czy zazdrością o talenty i dary, jakie opanowali o objawili, i w was są ukryte skarby czekające na odkrycie.

Znajdujecie się w trakcie odsłaniania prawdy, która umykała uwagi ludzkości przez setki tysięcy lat, tajemnicy ukrytej głęboko w iluzji świata trzeciego i czwartego wymiaru istnienia. Prawda o naturze prawdziwej miłości, czym jest a czym nie jest. Miłość to nie tylko odczuwanie fizycznych emocji, intensywnej potrzeby posiadania czegoś lub kogoś innego, aby mieć poczucie pełni. Prawdziwa miłość to nie ekscytacja z dokonanego podboju, co w danej chwili wydaje się „wielką wygraną”,a koniec końców staje się wielkim ciężarem. Miłość, której upatrujecie na zewnątrz, zawsze przyniesie wam poczucie zranienia, ponieważ egotyczne ciało pragnieniowe zawsze wymaga potwierdzenia własnej wartości przez kogoś lub coś. Miłość nie jest ani ofiarnością ani rolą ofiary, którą tak wielu z was z siebie robi, tracąc w końcu własną tożsamość. Miłość nie zezwala innym wokół pozbawiać was czci czy wykorzystywać, wzmacniając jednocześnie własne projekcje niegodności. Jak możecie oczekiwać od kogoś traktowania z szacunkiem i miłością, kiedy nie jesteście gotowi na określenie granic poprzez wysłanie klarownych sygnałów miłości, akceptacji i uznania dla siebie i dla innych?

Musicie usunąć eteryczne bariery lub filtr, jaki został umieszczony wokół waszych serc i emocji, skoro chcecie być w stanie odbierać i wypromieniowywać wyższe częstotliwości serca / miłości duchowej. Musicie stawić czoła lękom o to, że utracicie tych, których kochacie i pozwolić odejść rozczarowaniom i zdradom z przeszłości, co często objawia się jako lęk przez bliskością i zaangażowaniem względem innych. Jeśli nauczycie się wierzyć w siebie i sobie ufać, rozwiniecie głębokie zaufanie do innych, a inni będą pokładali wiarę i ufność w was, ponieważ zaufanie budzi zaufanie.

Ograniczające, okaleczające psychicznie myślokształty, wyrzeczenia, martyrologia, cierpienia oraz odrzucenie piękna i doskonałości ciała fizycznego muszą zniknąć. Nadszedł czas, aby ocenić, uwolnić lub przemienić wszystkie destrukcyjne schematy myślowe, które traktowaliście jako swoje prawdy lub pozwalaliście innym narzucać je przez tak wiele poprzednich wcieleń. Zastanówcie się chwilę i odpowiedzcie szczerze na te pytania: Czy utożsamiasz się wyłącznie ze swoją fizycznością i koncentrujesz się głównie na ciągłym samo-osądzaniu skupiając się na swoich niedoskonałościach? Czy ciągle porównujesz się z innymi, prowadząc wewnętrzną walkę, która ostatecznie przynosi niepowodzenia i oceniasz ze swojego zafałszowanego punktu widzenia? Zdecydowana większość ludzi jest w stosunku do samych siebie w związku miłości - nienawiści wikłając się w bezustanne frustracje i cierpienie, które sami sobie zadają

Musicie zdawać sobie sprawę, że Ścieżka Duchowego Oświecenia powoduje dramatyczny przełom w obu rzeczywistościach, wewnętrznej i zewnętrznej. Musicie się postarać wznieść ponad nieharmonijne dramaty waszego dnia codziennego, sumiennie dążąc do wnoszenia harmonii w relacje zrównoważone i pełne wyzwań. To będzie wymagało czasu i cierpliwości, jednak kiedy nauczycie się działać z poziomu Centrum Świętego Serca w zgodzie ze Świętym Umysłem, stopniowo rozwiniecie wrażliwość serca i opanowanie wraz z czystością w myśleniu i działaniu. Zapewniamy, że istnieją na tym świecie rzesze odważnych Dusz, które osiągają samourzeczywistnienie na swój własny sposób. Są szanowanymi uczniami na ścieżce, aż pewnego dnia w przyszłości staną się Mistrzami Wzniesionymi planety Ziemi piątego wymiaru.

Wiemy, że zastanawiacie się, dlaczego jesteście narażeni na tak wiele prób i przykrych sytuacji. Mówimy wam, dzielne Dusze, że przechodzicie przez burzliwy proces inicjacji / transformacji, którego musicie doświadczyć, aby osiągnąć wyższe poziomy świadomości – nie za karę lecz jako sposób na uwolnienie lub przemienienie raz na zawsze zastałych energii, które trzymają was w niewoli bardzo ograniczającego, chaotycznego środowiska. Wielu z was kroczy ścieżką inicjacji od wielu wcieleń i jest już gotowych na kolejny wielki postęp w świadomości.

Kiedy po raz pierwszy wkracza się na próbną ścieżkę Wstępowania, ego staje się świadome podszeptów Duszy i rozpoczyna się walka o władzę. Ogień Duszy czy ożywcze wyższe wzorce wibracji rozpoczynają spalanie negatywnych energii, które wypływają na powierzchnię, aby je można było przemienić. Ogień oczyszczania staje się ostatecznie Światłem Oświecenia, a proces jest powtarzany bezustannie, aż liczne aspekty Wyższej Jaźni zaczną stapiać się z Duszą i proces Wstępowania dramatycznie przyspieszy.

Przypomnijcie sobie, każda myśl lub oświadczenie, jakie wyrazicie, posiada określony zakres częstotliwości wibracji. Jeśli wystarczająco często powtarzacie stwierdzenia, są one wszczepiane do waszej podświadomości jako część waszej prawdy. Nie ma znaczenia, czy wzorce częstotliwości mają zakres niski czy wysoki lub czy są prawdziwe lub fałszywe. Z biegiem czasu wasza podświadomość włącza je do własnej „bazy danych zakorzenionych przekonań”.

Krytyka może być rzeczą pozytywną, dopóki nie pozwala się jej być niszczącą (wyrażoną złośliwie lub w chęci zadania bólu). Czasem krytyka jest wyrazem rzeczywistości - kiedy jest neutralnym uznaniem ograniczeń. Tym niemniej bądźcie ostrożni z sądami wartościującymi. Pamiętajcie, aby mądrze korzystać z wolnej woli, zawsze macie prawo przyjąć lub odrzucić osądzającą wypowiedź.

Z punktu widzenia oświeconej Duszy energia miłości jest zupełnie inna niż energia tych, którzy nadal grają w wynaturzoną grę dwoistości „ja przeciw tobie”. Najpierw musicie otworzyć się na miłość i mądrość swojej Duszy. Kiedy w Słonecznym Centrum Serca wzrasta miłość, dzieje się coś magicznego; powoli otwiera się portal do świętych Serc i święta Miłość tam zmagazynowana zaczyna przepływać przez fizyczne ciało, szczególnie przez system czakr. Zaczynacie zdawać sobie sprawę, że jesteście Boskimi iskrami naszego Boga Ojca Matki i doceniacie miłość i szacunek tak samo jak radość, piękno i bogactwo Stworzenia. Miłość wypromieniowywana z głębi świętego Serca skutkuje ciągłym przepływem pewności siebie i samoakceptacji. Człowiek ześrodkowany w swoim świętym Sercu zawsze stara się o to, aby w nim rosło błogosławione uczucie jedności i harmonii i aby nim emanować. To cenne uczucie stanowi nieodłączną część waszej Istoty, skoro tylko dostępujecie Rzeki Światła / Miłości / Życia i macie stały napływ Światła Stwórczego i do Świętych Serc - oraz poprzez nie – stale płynie wam Światło Stwórcze.

Zanim zdołacie stworzyć satysfakcjonujące, wypełnione miłością związki z innymi, znów musicie się nauczyć szanować i kochać siebie. Musicie zacząć koncentrować się na tym, co jest dla was właściwe zamiast na tym, co błędne. Zacznijcie słuchać intuicyjnego szeptu Duszy (który staje się głośniejszy, kiedy uznacie jego mądrość), ponieważ daje on wam zachętę, zrozumienie i świadomość waszego ogromnego potencjału. Nie mówimy o miłości egotycznej lecz o głęboko zakorzenionym poczuciu wdzięczności i zaufania do siebie, kiedy rozpoczyna się proces ponownego jednoczenia z wieloma fasetami waszej mądrej i kochającej Wyższej Jaźni.

Boska Miłość jest Esencją Boga Ojca Matki i przepływa wielkimi strumieniami Białego Ognistego Światła o nieograniczonym potencjale, który wynika z nieustającego pragnienia doświadczania samego siebie. Diamentowe Cząstki Światła Stwórczego płyną ku nam z centrum serca Najwyższego Stwórcy poprzez Boga Ojca Matkę tego wszechświata. Ów błogosławiony dar, z którego powinno korzystać całe Stworzenie na wszystkich poziomach od najwyższego i najpotężniejszego po najniższe, najsłabsze. To jest wasze przyrodzone prawo, wasz własny niepowtarzalny sposób wyrażania siebie poprzez czułe współtworzenie w harmonii z Boskim Planem, zawsze w idealnej zgodzie z wielkim planem Stwórcy.

Ile ze swojej boskości ucieleśniasz? Jak wielką miłością promieniują twoje dzieła? Jaki rodzaj świątyni stworzyłeś dla swojej Duszy? Kiedy usuwacie główne wypaczenia waszego świata, wasza duchowość staje się „bliska i osobista”. Dowiadujecie się, że wasze połączenie z Bogiem Ojcem Matką również jest związkiem bardzo osobistym. Naprawdę odkrywacie, że w centrum świętego Serca zawiera się cząstka Boskiej Esencji.

Kiedy weszliście w „związek wzajemnego uczenia się od siebie”, to w zależności od fazy Oświecenia obu partnerów łączy was albo warunkowa miłość egotycznego ciała pragnieniowego albo Święta Miłość Duszy. W obu typach relacji rodzi się między wami przywiązanie. Jesteś albo w związku, w którym pozwalasz, aby partner podłączył się sznurem energetycznym do twego Słonecznego Centrum Mocy a równocześnie wczepiasz się w niego swoim własnym (co skutkuje tańcem wzajemnego przyciągania się i odpychania spowodowanego niezrównoważonymi wibracjami). Albo, kiedy jesteście skoncentrowani we własnym świętym Sercu i korzystacie z mądrości swojego Świętego Umysłu, część swoich Diamentowych Cząstek Światła (Boskich Cząstek) przeznaczycie na użytek związku, co zupełnie odmieni dynamikę interakcji pomiędzy wami.

Podstawą każdej relacji, jaką stworzycie w przyszłości, muszą być prawda i uczciwość. Wasza Dusza nie zaakceptuje niczego poniżej kryterium prawdy i uczciwości, będzie nieodłącznym barometrem korygującym relacje. Najpierw musicie zaakceptować, kim jesteście, jacy jesteście w chwili obecnej, i musicie się starać być jak najlepszymi ludźmi, którzy mogą przeprowadzać samokontrolę własnych postaw, przekonań, przyzwyczajeń i słabości.

Musicie nauczyć się, że podstawą trwałych związków z innymi jest najpierw głęboka życzliwa akceptacja siebie takimi, jacy jesteście w tej chwili. Przypomnijcie sobie nasze słowa z przeszłości: „Musicie kochać samych siebie takimi, jacy jesteście w chwili obecnej, starając się być takimi, jakimi chcielibyście być.” Najpierw musicie skoncentrować się na zdolności do „ucieleśniania miłości” starając się być życzliwymi i miłymi, aż w końcu zrozumiecie, że jesteście „uosobieniem miłości” i nie potrzebujecie nikogo innego, aby tą prawdę dla was potwierdził. Otwierając swoje święte Serca i źródło świętej Miłości we własnych iskrach Boskości, przypominacie sobie, że dzięki Miłości / Światłu macie do dyspozycji niewyczerpane zapasy, ponieważ to jest wasze Boskie Dziedzictwo.

Kiedy osiągniecie duchowe oświecenie, będziecie żyli poza normalną rzeczywistością świadomości zbiorowej, co poskutkuje lekkością serca, umysłu i emocji. W celu otrzymywania i wysyłania miłości musicie usunąć filtr ochronny, który wiele wieków temu umieściliście na swoim Słonecznym Centrum Mocy, aby nikt nie mógł was zranić. Aby przyjąć miłość musicie zezwolić potężnemu Potrójnemu Płomieniowi wybuchnąć i otworzyć portal do własnego świętego Serca. Miłość jest potężnym i naturalnym stanem Bytu. Czysta, Święta Miłość duchowa jest emocją, której nie mogą wypaczyć ani żadne okoliczności, ani czyjeś postępowanie. Miłość bywa wyrażana na różne sposoby, na przykład romantyczna miłość pomiędzy przyjaciółmi, delikatna chroniąca miłość rodzicielska i ufna miłość dziecka. Miłość jest mową Ducha i jest jedyną drogą komunikacji z Bogiem Ojcem Matką. Miłość Stwórcy i Boga Ojca Matki jest wszechogarniająca i wieczna. Ból i cierpienie jest wynikiem wyparcia się miłości, którą jesteście. Jeśli jesteście mocno skoncentrowani na swoich świętych Sercach, przezwyciężycie wszelkie rozdźwięki. Jeśli żyjecie własną prawdą, będziecie mieli ufność we własne siły i w kontaktach z innymi zawsze będziecie się starali o przychylność i szczerość. I tak błogosławimy was, ukochani, otwórzcie portale swoich świętych Serc, abyście mogli zostać napełnieni Boskim Eliksirem Życia. Dar Wiecznego Życia czeka na was. Wiedzcie, że zawsze jesteśmy blisko, aby was prowadzić, inspirować i chronić.

Jam Jest archanioł Michał
GUIDMUN
PostWysłany: Nie 14:49, 01 Lip 2012    Temat postu:

„Dostęp do własnego źródła Światła Stwórczego”
LM-05-2012 przekazała Ronna Herman
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, chociaż zwiedzanie starożytnych świętych miejsc na świecie jest warte zachodu a często staje się także się wielką przygodą, to najpotężniejsze źródło Białej Ognistej Esencji Światła Stwórczego znajduje się w komnacie własnego Świętego Serca. Wykraczając ponad wypaczenia rzeczywistości trzeciego/czwartego wymiaru podążacie ku wyższym poziomom świadomości, a wasze ludzkie pole auryczne znów rozbłyskuje promiennym, oczyszczającym Światłem. Wielu z was daleko już zaszło na drodze do osiągnięcia promieniowania OŚWIECONEGO samourzeczywistnionego mistrza. Tam, gdzie jest obecna Święta Miłość, wszystko jest w harmonii.

Zapanowała dezorientacja co do lokalizacji tego, co nazywamy Komnatą Świętego Serca lub Świątynią Świętego Serca. Święte Serce, wasza Dusza i wasza diamentowa Boska komórka rdzenna - wszystkie składają się z eterycznej Esencji Stwórczej. Położenie owej wewnętrznej Świątyni Światła może być u każdego człowieka trochę inne w zależności od jego fizycznej budowy. Znajduje się w centralnym punkcie ciała, nieco na prawo od fizycznego serca w kierunku ku plecom w pobliżu kręgosłupa. Leży na eterycznym pręcie mocy, który przebiega od czakry korzenia do czakry korony, gdzie łączy się z kolumną Źródła Światła, czasami nazywaną Srebrnym Sznurem. Pamiętajcie, Święta Świadomość i Święty Ogień Najwyższego Stwórcy zamieszkują wszystkie rzeczy, czy to mające postać czy bezpostaciowe.

Zadano pytanie: „Jaka jest różnica pomiędzy bezwarunkową miłością a Świętą Miłością?” Na wszystkich poziomach świadomości założony jest pewien zakres wzorców częstotliwości wibracji, jakich doświadczacie, lub zakres dwoistości, jaki został stworzony dla tej palety rozwoju. Nazywamy go SPEKTRUM ŚWIATŁA I CIENIA. Jego zakres częstotliwości utrzymuje stałą równowagę i przebiega centralnie. Frekwencje częstotliwości wzrastają wraz z każdym wyższym pod-poziomem wymiaru, jaki kto osiąga. Istnieje zakres specjalnie stworzonych wibracji dla ciała mentalnego, inny zakres dla ciała emocjonalnego, a jeszcze inny dla ciała eterycznego, jaki musi zostać osiągnięty, zanim będzie można przejść na kolejny, wyższy poziom. Kiedy poruszacie się po wysubtelnionym poziomie wibracji, fragment waszego Wyższego Ja, który współgra z tym poziomem, zajmuje swoje miejsce w waszej czakrze gwiazdy Duszy. Wyższe Ja, które miało wpływ na ostatnią fazę doświadczenia prześwietlania was Światłem, przemieści się do Komnaty Świętego Serca i stopi się z waszym Ja Duszy.

Kiedy mówimy: „musicie starać się wyrażać miłość bezwarunkową wobec wszystkiego wokół was”, mamy na myśli najwyższą wibrację miłości, jaka jest osiągalna na tym poziomie samo-wyrażania. Moc i doskonałość wibracji miłości jest podwyższana wraz z każdym coraz subtelniejszym poziomem samoświadomości, jaki osiągacie. Pamiętajcie, często mówiliśmy: „czysta doskonałość jest możliwa tylko w obrębie esencji Najwyższego Stwórcy”. Każda indywidualna, fragmentaryczna iskra Boskości, od największej po najmniejszą, będzie ucieleśniała i wyświetlała wzorzec wibracyjny będący czymś mniej niż całkowitą czystością i doskonałością. Waszym celem jest osiągnąć i zintegrować najwyższy wzorzec wibracyjny na każdym poziomie świadomości. Kiedy zaczniecie czerpać ze ŹRÓDŁA ŚWIĘTEJ MIŁOŚCI w atomie nasiennym, który spoczywa w głębi Świętego Serca, bez jakichkolwiek wątpliwości będziecie wiedzieli, że esencja Boskich Rodziców mieszka wewnątrz was.

Święte Serce zawiera drogocenny Atom Nasienny Miłości Bogini Matki, dlatego Święta Miłość naszej Boskiej Matki zawsze jest dostępna wewnątrz, podczas gdy głęboko w Duszy w diamentowej Boskiej komórce rdzennej jest utrzymywana Biała Ognista Esencja Stwórcy udostępniając dla was wszystkie cechy, cnoty i właściwości naszego Boga Ojca. Prawdziwa radość i cześć bierze początek w Świętym Sercu i Duszy, gdzie panuje JEDNOŚĆ. Z ludzkiego punktu widzenia może to być trudne do wyobrażenia, że Święte Serce, diamentowa Boska komórka rdzenna i Dusza - wszystkie są nieodłączną częścią prawdziwej Istoty każdego z was. Jeśli skupimy się na Świętym Sercu, wydaje się, że przejmuje ono wiodącą rolę; kiedy koncentrujecie się na swojej diamentowej Boskiej komórce rdzennej, jej moc i majestat wysuwa się na pierwszy plan; a kiedy próbujecie nawiązać połączenie ze swoją Duszą, ona staje się pałającym Światłem Stwórczej Miłości w waszym Słonecznym Centrum Mocy. Drogie Serca, nie próbujcie, proszę, rozdzielać części składowych swojej esencji, ponieważ tworzą one SPÓJNĄ CAŁOŚĆ.

Ważne jest, abyście przyciągnęli do swojego ciała fizycznego jak największą ilość Diamentowych Cząstek Stwórczych, abyście dzięki temu mogli rozpalić Święty Ogień Tworzenia za pomocą czystego zamiaru i rozprzestrzeniali ten wspaniały dar dalej w świat. Jednak sprawdźcie, kiedy po raz ostatni próbowaliście doświadczyć wspaniałego uczucia Świętej Miłości, zwracając się do świętości swoich Świętych Serc? Wypromieniowujcie miłość do Boga Ojca Matki, i czujcie jak wasze Słoneczne Centrum Mocy rozszerza się wraz najgłębszym uczuciem Miłości, jaką kiedykolwiek przeżyliście. Idźcie do wewnątrz, kochani, Boscy Rodzice czekają tam na was. W rzeczywistości to Święta Miłość naszego Boga Ojca Matki aktywuje / rozpala Diamentowe Cząstki Boskiego Światła, które czerpiecie ze Strumienia Życia.

Teraz wiecie, że w strukturze ludzkiego mózgu mieszczą się poziomy wymiarów wewnętrznych, które są zestrojone z wibracjami odpowiednich wymiarów istniejących w świecie zewnętrznym. Kiedy podwyższycie zakres swoich wibracji nazywanych pieśnią Duszy, stopniowo zyskacie dostęp do wyższego poziomu częstotliwości w strukturze swego mózgu, Świętym Umyśle, jak również w zewnętrznych wymiarach światów Kosmosu. Wszystkie wspomnienia bólu, cierpienia i negatywne wspomnienia zmagazynowane w obrębie mózgu, są stopniowo przemieniane w substancję Świetlną o wyższych wibracjach. Dlatego nie będziecie już pamiętali większości negatywnych aspektów swojej podróży, lecz tylko sukcesy, radość i zadowolenie, jakie uzyskaliście podczas wędrówki przez ten pod-wszechświat. Ważne jest, abyście rozumieli tę koncepcję, zgodnie z którą znajdujecie się na spirali wstępującej, jednak obecnie przechodzicie przez proces powrotu do przeszłości, uzdrawiania negatywnych, niezrównoważonych energii i wspomnień a jednocześnie podążacie dalej do wyższych królestw przyszłości. Podróż Wstępowania jest w równym stopniu podróżą wewnętrzną, co marszem postępu naprzód i wzwyż – postępu, jaki się dokonuje w wielu dziedzinach świata fizycznego.

Jako duchowo/ludzkie Byty uczycie się podejmować odpowiedzialne decyzje, będąc obecnie świadomi tego, że wasze myśli, uczucia i słowa są budulcem waszej przyszłej rzeczywistości. Z chwili na chwilę to WY stwarzacie własną rzeczywistość, jaką przeżyjecie w nadchodzących dniach i latach. Osoba odpowiedzialna zawsze bierze pod uwagę konsekwencje swoich działań. Aby stworzyć świat równowagi, pokoju i harmonii, musicie nauczyć się wykorzystywać swój przydział kosmicznej energii w skupieniu na celu i koncentracji na detalach, zawsze kierując się ku temu, z czego ostatecznie może wyniknąć największe dobro.

Człowiek, którym włada egotyczne ciało pragnieniowe, łatwo staje się ofiarą okoliczności i ludzi ze swego otoczenia, ponieważ potwierdzenia własnej wartości zawsze szuka u innych, w świecie zewnętrznym. Osiągnięcia, bogactwo i status są miarą wartości rzeczywistości trzeciego/czwartego wymiaru, jednak prawdziwe uczucie wartości własnej wyłania się z wewnątrz, kiedy otwieracie swoje Święte Serce i Święty Umysł, aby przyjmować Boską Miłość, Mądrość i Siłę Woli, jaka emanuje od Boga Ojca Matki na wszystkie czujące istoty. Miłość to siła odśrodkowa, która tworzy harmonię. Nienawiść i strach dzielą, rozpraszają i niszczą harmoniczny rezonans wokół was. Osiągnięcie duchowej mądrości i zrozumienie uniwersalnych praw Stworzenia wyzwolą was z niewoli strachu i przesądów. Musicie być gotowi pokonać swoje niedoskonałości, mieć odwagę zmienić je i zaakceptować mądrość. Tylko kiedy znacie ego i jego nieumiarkowane pragnienia i wypaczone wyobrażenia, jesteście w stanie rozpocząć proces powrotu do pełni. Czy kultywujecie siłę i przymioty swojej Duszy czy też wymagania i słabości własnego ego? To postawa człowieka decyduje o tym, jak dalece wysokie i subtelne są jego wibracje.

Wielu z was, wysłanników gwiazd, którzy przez większą część swojego życia byli na ścieżce, jest zmęczonych dramatami, chaosem i cierpieniem, nawet, jeśli nie dotknęły was osobiście. Wasze boskie niezadowolenie może teraz wywoływać silne pragnienie, aby porzucić obowiązki, porzucić pracę, która wcześniej była dla was taka ważna, skoro teraz wszystko wydaje się zupełnie bezsensowne i nie przynosi już poczucia spełnienia. Wasz ciężko wypracowany majątek stał się bardziej obciążeniem niż przyjemnością. Również to należy do procesu Wstępowania, moi kochani. Wrażenie „chodzenia pomiędzy światami” dotyczy z pewnością w obecnych czasach wielu z was. Uwalniacie wiele przestarzałych wyobrażeń i drastycznie zmieniacie swój styl życia, jednak nie powinniście włączać w to uchylania się od odpowiedzialności. Staracie się koncentrować na dobrych i pozytywnych aspektach danej sytuacji, osoby czy okoliczności. Uczycie się też wypromieniowywać miłość i harmonię, czy to kiedy jesteście w grupie duchowego rodzeństwa, emanując bezwarunkową miłością i radością, czy to w sytuacji, gdzie jest obecny strach, niechęć, zazdrość czy żądza władzy. Łatwo jest przejawiać czy zachować cechy mistrza, kiedy siedzicie w ciszy na szczycie góry lub pośród Natury. Jednak o wiele trudniej utrzymać uczucie spokoju i kontroli w sytuacjach codziennego życia. Te, które przynoszą dyskomfort i choroby, są waszymi najlepszymi nauczycielami. One pokazują, że coś głęboko wewnątrz musi zostać uwolnione aby można było pójść dalej. Kiedy zmieniacie swoje postrzeganie i w każdej sytuacji emanujecie miłością / światłem, inni wokół was powoli zaczną się zmieniać lub stopniowo wycofają się z waszego życia. A wy przyswoicie lekcję, jaka była wam zaoferowana, dlatego nie będzie ona miała żadnego wpływu na waszą rzeczywistość.

Lecz teraz, ponieważ rozpuściliście już wiele zewnętrznych niedoskonałości wokół siebie, następuje uzdrawianie / harmonizowanie wyzwań o charakterze bardziej osobistym. Tak wielu z was doświadczyło fizycznego cierpienia, miało dziwne objawy i choroby, które wahały się od łagodnych zaburzeń po nagłe lub przewlekłe krytyczne obciążenia. Wasza nad-Dusza rozpoznaje poziom i rodzaj doświadczeń, na które jesteście gotowi w każdej fazie transformacji. Te okoliczności nie zostały stworzone jako kara, lecz zaistniały, ponieważ potrzebowaliście ich w celu sklarowania i usunięcia zakorzenionych głęboko niedoskonałości, które wstrzymywały was przed przejściem do przodu na następny poziom lub stan Bytu. Drobne wypadki, nagłe chroniczne trudne do wyleczenia zachorowania, gorączka, zaparcia itp. wydają się szerzyć pośród „początkujących mistrzów świata”. Dlatego będziemy zwracać waszą uwagę na wspaniałe możliwości uzdrawiania, które czekają, aby wspomóc was w tych czasach fizycznych obciążeń i dramatycznych zmian. Jest to również powód, dlaczego zachęcamy naszych posłańców, by szkicowali broszury dotyczące najważniejszych objawów Wstępowania, abyście mieli lepsze zrozumienie odnośnie radykalnych zmian, jakie będą zachodziły wewnętrznie i wraz z bardziej oczywistymi przemianami świata zewnętrznego.

Kochani nosiciele Światła, ci z was, którzy uzyskali prawo bycia określonymi jako współtwórcy wspaniałego świata, wy musicie być świadomi, że po innej stronie testów i prób, jakie teraz przeżywacie, są dostępne dary, cnoty, cechy i właściwości, których potrzebujecie jako osoby stające się Mistrzami Żywego Światła. My, wasi bracia i siostry z wyższych królestw, czekamy na was. Bardzo za wami tęsknimy. Promienie naszego Boga Ojca Matki spływają ku wam w dół teraz i na zawsze.

Jesteście głęboko umiłowani, Jam Jest archanioł Michał


AMETYSTOWA PIRAMIDA ODMŁADZANIA
** ŚWIETLISTA ŚWIĄTYNIA UZDRAWIANIA**

AMETYSTOWA PIRAMIDA UZDRAWIANIA JEST ZAPOMNIANYM MIEJSCEM ZAWSZE DOSTĘPNYM DLA TYCH DUSZ, KTÓRE AKTYWNIE POSZUKUJĄ POWROTU DO HARMONIJNEGO STANU BYTU. ZIEMSKA AMETYSTOWA PIRAMIDA USYTUOWANA NA ŚRODKOWYM POZIOMIE KRÓLESTWA PIĄTEGO WYMIARU, JEST ŚWIĄTYNIĄ UZDRAWIANIA. W JEJ CENTRUM BUCHA WIELKI TROISTY FIOLETOWY PŁOMIEŃ, KTÓRY NIEPRZERWANIE EMITUJE KOJĄCE FALE UZDRAWIAJĄCEGO ŚWIATŁA NA CAŁY OGROMNY GMACH. DO TEGO PŁOMIENIA ŚWIATŁA/MIŁOŚCI/ŻYCIA UKOCHANY ARCHANIOŁ ZADKIEL I LADY AMETYST CIĄGLE ŚLĄ TRANSFORMUJĄCE WIBRACJE ODMŁADZANIA, ODRADZANIA, RÓWNOWAGI I HARMONII.

W KRĘGU WOKÓŁ FIOLETOWEGO PŁOMIENIA STOJĄ LUŹNO USTAWIONE, WYGODNE KRZESŁA DLA POSZUKUJĄCYCH UZDROWIENIA I REGENERACJI. KIEDY USIĄDZIESZ NA JEDNYM Z NICH, TWOJE STOPY SKIEROWANE KU ŚRODKOWI OPRĄ SIĘ NA NISKIM KRYSZTAŁOWYM MURKU OTACZAJĄCYM FIOLETOWY PŁOMIEŃ.

WOKÓŁ TEGO KRĘGU KRZESEŁ W KRYSZTAŁOWEJ PODŁODZE ZNAJDUJE SIĘ KOLEJNY KRĄG - SZEROKI NA OKOŁO 60 CM, GŁĘBOKI ROWEK WYPEŁNIONY SZMARAGDAMI, KTÓRE NIEPRZERWANIE EMANUJĄ SPIRALNYMI FALAMI ZIELONEJ UZDRAWIAJĄCEJ ENERGII WYPEŁNIAJĄCEJ CAŁĄ PIRAMIDĘ. JEST TO ENERGIA OD ARCHANIOŁA RAFAELA I MATKI MARII. TE DWIE UKOCHANE ISTOTY CIĄGLE WYPROMIENIOWUJĄ ZE SWOICH SERC PIĄTY PROMIEŃ UZDRAWIAJĄCEGO ŚWIATŁA DO SZMARAGDOWEJ OTOCZKI.

MOŻESZ UDAĆ SIĘ DO TEGO ŚWIĘTEGO MIEJSCA, ABY SIĘ UZDRAWIAĆ I WCHŁANIAĆ HARMONIJNE WIBRACJE BOSKIEGO ŚWIATŁA. ZGODNIE Z PRAWAMI UNIWERSALNYMI MUSISZ JAK ZWYKLE OŚWIADCZYĆ: ”PROSZĘ O NAJWYŻSZE DOBRO DLA SIEBIE I O NAJWYŻSZE DOBRO DLA WSZYSTKICH”. MOŻESZ TEŻ PROSIĆ O BLISKICH, ABY W RAZIE POTRZEBY ZOSTALI PRZENIESIENI DO PIRAMIDY UZDRAWIANIA; WTEDY ICH OSOBISTY ANIOŁ STRÓŻ PODEJMIE DECYZJĘ, CZY TO JEST DLA NICH ODPOWIEDNIE I CZY SŁUŻY ICH NAJWYŻSZEMU DOBRU.
GUIDMUN
PostWysłany: Śro 8:18, 23 Maj 2012    Temat postu:

GDZIE SIĘ ZNAJDUJECIE NA POZIOMIE WSTĘPOWANIA?
Przesłanie archanioła Michała LM-04-2012 przekazane przez Ronnę Herman
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, nadszedł czas, aby rozpoznać i zażądać własności waszej Esencji Jądra, waszej prawdziwej tożsamości. Jesteście nie tylko męską lub żeńską ludzką Istotą, która żyje na Ziemi. Jesteście nie tylko Duszą w ludzkim ciele z wieloma fasetami Wyższego Ja, które są rozdzielone po Wszechświecie. Macie królewskie pochodzenie, moi Przyjaciele, wywodzicie się od wielce poważanych przodków. Jesteście Gwiezdnym Zasiewem, Kurierami z bezkresnego Omniversum, wysłanymi w specjalnej misji, którzy szybko osiągnęli cel. Wiecie, kim jesteście, ponieważ w przeszłości często o tym rozmawialiśmy. Nie chcemy, abyście mieli wyobrażenie, że jesteście kimś lepszym lub czymś więcej niż reszta ludzkości, jednak ci spośród was, którzy czytali nasze przesłania i korzystali z naszych nauk, są już gotowi, aby wystąpić naprzód i dzielić się swoimi prawdami z tymi, którzy są na trochę opóźnionym poziomie. Nie musicie być żadnymi formalnymi nauczycielami czy prowadzić wykłady, jednak jeśli chcecie to robić, byłoby to wspaniałym i godnym powołaniem.

Poszczególne poziomy świadomości, jakich ludzki gatunek doświadczał od pierwszego ucieleśnienia na Ziemi to: zwierzęco – ludzka natura, ludzko – ludzka natura, ludzko – duchowa natura i duchowo – ludzka natura. Skoncentrujemy się tutaj tylko na naturze ludzko – duchowej i duchowo – ludzkiej.

* ROZWÓJ WASZEJ DUCHOWO – LUDZKIEJ NATURY

Po pierwsze jako konwertery i nosiciele Boskiego Światła, musicie przyciągnąć do siebie i wypromieniować se swojego serca tyle Światła Stwórczego, ile tylko jest w ludzkiej mocy.

Po drugie, musicie starać się być żywym przykładem tego, jak samorodny mistrz funkcjonuje w każdej sytuacji i otoczeniu. Musicie żyć zgodnie z własnymi prawdami, tak, jak się one wam odsłaniają.

Po trzecie, musicie dzielić się swoimi prawdami z innymi, kiedy wypada, i musicie również wiedzieć, kiedy należy zachować milczenie.

Coraz większa ilość dzielnych dusz mocno stąpa po drodze samo-mistrzostwa i lekko płynie z prądami wyższych energii wyższego czwartego i niższego piątego wymiaru, ucząc się przy tym korzystać ze swoich twórczych darów na sposoby, jakich nigdy przedtem nie uznawali za możliwe. Wy, Legiony Światła, przełamujecie stare bariery i struktury, które zatrzymały ludzkość w ograniczonej rzeczywistości na wiele tysięcy lat. Teraz, kiedy przekraczacie fale energii interaktywnych reakcji, posiadacie lepsze zrozumienie siebie i innych wokół was a przy tym mądrość i świadomość tego, co jest harmonijne a co nieharmonijne. Wielu z was jest zadziwionych z powodu tego, co obecnie jest prezentowane poprzez proces lustrzany, ponieważ wasze odbicia ulegają złagodzeniu stając się obrazami wypełnionymi większą miłością i łagodnością.

Powstało zamieszanie dotyczące różnicy pomiędzy ŚWIATOWĄ PIRAMIDĄ a PIRAMIDĄ SŁUŻBY ŚWIATA.

Piramida Światowa jest dostępna dla każdej Duszy na Ziemi. Każda osoba, która odczuwa miłość altruistyczną do innych, bez warunków, ma swoją stałą kopię w Piramidzie Światowej. Piramida Światowa została stworzona dla całej ludzkości, aby każdy, kto sobie tego życzy, mógł do niej się udać i komunikować się z Bogiem – Ojcem – Matką, wielkimi Istotami Światła i Siłami Anielskimi. W tym miejscu można wyrażać swoją wdzięczność i szacunek naszym Boskim Rodzicom, Najwyższemu Stwórcy i potężnym siłom Królestwa Niebiańskiego. Jest to święte miejsce najwyższej formy, i wszyscy, którzy sobie tego życzą, mogą tam doznać błogosławieństwa i jedności czy podzielić się swoim duchowym bogactwem oraz Świętą Miłością, jest to miejsce bezpieczne. Możecie nazwać je wielką Katedrą w Niebie, ponieważ w przyszłości, kiedy światowe religie zaczną akceptować postępowe nauki mądrości pochodzące od naszego Boga – Ojca – Matki, będzie miejscem dla wielu domów modlitwy.
Jednak aby być aktywnym członkiem zastępów Służb Świata i osiągnąć dostęp do Piramidy Służb Świata, musicie mieć mocno zintegrowane i zrównoważone wibracje wyższego poziomu czwartego wymiaru. Musicie też rozpocząć proces integrowania jeszcze wyższej formuły wibracji, która składa się z pakietu energii pięciowymiarowych. Musicie być scentrowani w Świętych Sercach tak, że uzyskujecie dostęp do strumienia Diamentowych Cząsteczek Światła Stwórczego. Kiedy wasza PIEŚŃ DUSZY dostroi się do wyżej wymienionych wibracji, automatycznie uzyskacie dostęp do piramidy Służb Świata, która znajduje się w najwyższych poziomach piątego wymiaru. Służby Świata są również pośrednikami pomiędzy Duchową Hierarchią a ludzkością.

Jako Służebnicy Świata zawsze musicie pamiętać, że każda osoba znajduje się na własnym wyjątkowym poziomie Wstępowania i że przechodzi po nim we własnym tempie i na swój własny sposób. Zawsze musicie pozostać empatyczni wobec tych, którzy przekraczają turbulentne doliny krainy cienia; jednak nie powinniście dać się wplątać w aktualne dramaty w iluzorycznym świecie niższych gęstości. Sprawą najwyższej wagi jest, żebyście wszystko, co dzieje się wokół was, traktowali z wyższego punktu widzenia mogąc pozostać scentrowani w waszych Świętych Sercach, ponieważ to jest wasz punkt mocy. Chcemy odświeżyć waszą pamięć niektórymi podstawowymi naukami, abyście mogli być zdolni podzielić się tą wiedzą z tymi, którzy chcą dzielić wasze Światło i Mądrość.

ROZWÓJ WASZEJ LUDZKO – DUCHOWEJ NATURY:

Musicie szanować własną wyjątkowość i specjalny wzorzec oraz strukturę waszej formy cielesnej, lecz również mentalną i emocjonalną naturę, jaką wybraliście do przeżywania w tym życiu. Wasza płeć, rasa, kultura i pochodzenie rodzinne wraz z podstawowymi ogólnymi okolicznościami zostały zaprogramowane, aby dać wam najlepszą możliwość do podjęcia wyzwań, rozwoju talentów i powrotu do harmonijnego stanu istoty, abyście mogli znów zażądać swojego samo-mistrzostwa.

Ludzie w trój- i niżej wymiarowej rzeczywistości żyją w w wirze niewidzialnych energii, jednak te silne, nisko wibrujące wzorce energetyczne są tak rzeczywiste jak powietrze, którym oddychacie. Irytacja czy wściekłe myśli wypowiedziane w silnych, głośnych tonach, przyciągają substancję niskiego życia astralnego, wirującą masę zniekształconej, chaotycznej energii. Niezmiernie ważne jest, abyście pilnowali i kontrolowali wasze wzorce myślowe mogąc pozostawać w zrównoważonym polu mocy wypełnionym korzystnymi formami myślowymi życzliwości, uprawomocnienia, zamiast wiru energii negatywnej, zniekształconej i chaotycznej.

W procesie Wstępowania najpierw pojawia się etap oczyszczania. To jest jak przebudzenie ze snu w świadomy stan bytu. Zaczynacie postrzegać rzeczy inaczej, a Boskie Niezadowolenie izaczynają do was przesiąkać pewne myśli zasiewu. Z czasem zaczyna przez was przepływać silne źródło energii wnoszące nowe pomysły i życzenie, aby poprawić wiele dziedzin życia. Również wasze serca zaczynają pulsować nowymi uczuciami, większym współczuciem i większą wrażliwością wobec tych, z którymi macie do czynienia na co dzień. Zaczynacie również czuć tęsknotę za czymś, czego nie możecie dokładnie zidentyfikować.

Na początku procesu poszerzania świadomości wasze własne życie odmienia się dramatycznie. Wasze Ja Duszy staje się raz na zawsze reżyserem i nadzorcą waszego życia; jednak ciało życzeń ego nie odda tak łatwo panowania, jakie miało nad waszym ciałem mentalnym i emocjonalnym przez długi czas.

Kiedy wkraczacie w świadomość, z modlitwy rozwija się aktywna i pasywna medytacja. Afirmacje i mantry są drogami rozmowy z naszym Bogiem – Ojcem – Matką i Istotami Światła. Medytacje i Święta Cisza to przysłuchiwanie się, aby otrzymać odpowiedź. Z czasem raz na zawsze życzenia ego zostaną zastąpione przez skupione na Duszy cele mentalne. Musicie podążać za wskazówkami waszej Duszy i dostrajać się do szeptu i zachęt waszego Wyższego Ja.

Musicie przekroczyć krainę cienia i niskich poziomów astralnych, aby pokonać wszystkie negatywne iluzje, jakie stworzyliście: lęk, winę, wstyd, niegodność, pozostawienie w potrzebie i fatalistyczne poczucie zwątpienia. Stopniowo poczujecie się pewnie, a kiedy te negatywne myślowe formy usuniecie z głowy, nie będziecie mieli czego się obawiać. Zaczniecie żyć dualną samoświadomością, przy czym krok po kroku będziecie chwytali wyższe poziomy życia astralnego czwartego wymiaru i niższe poziomy piątego wymiaru. Powoli będziecie harmonizowali i integrowali waszą naturę emocjonalną i mentalną, a następnie będziecie mogli wejść w proces osiągania „harmonijnej jedności z wieloma postaciami waszego ludzkiego Ja”. Kiedy to osiągniecie, będziecie gotowi na proces integracji z licznymi postaciami waszego Wyższego Ja.

Jeśli nadal zważacie na wezwania, rozwiniecie życzenie rozumienia życia i przekroczycie ograniczenia doczesnego świata egzystencji. Nagle aktywności i ludzie, z którymi wcześniej mieliście do czynienia, wniosą więcej poczucia zadowolenia i satysfakcji Strumień Boskiego Niezadowolenia zaczyna silniej przepływać w waszym Duchu; silniej pojawia się teraz również w waszej naturze emocjonalnej. Wasze życzenie wiedzy duchowej staje się silniejsze, razem z potrzebą rozumienia, co się z wami dzieje. To jest, jakby z waszych oczu zostały zdjęte ograniczające klapki i stajecie się obcymi w nieznanym miejscu. Być może nie macie nikogo, komu moglibyście zaufać, i zaczynacie czuć się wyizolowani i osamotnieni.

Zanim otworzycie kanały komunikacyjne i uzyskacie dostęp do mądrości waszego Ja Duszy, wasz splot słoneczny funkcjonuje jak promieniejące centrum energii na poziomie fizycznym. To jest również część fizycznego centrum emocjonalnego. Kiedy wasze Ja Duszy będzie napływem prze-Świetlenia waszego życia, powoli uzyskacie dostęp do Centrum waszego Świętego Serca i Świętego Ducha. W efekcie wasz splot słoneczny stopniowo zostanie zintegrowany do – tak zwanego przez nas – Słonecznego Centrum Mocy, które składa się ze splotu słonecznego, serca, grasicy i gardła. Wtedy wasze Święte Serce stanie się Centrum Mocy, ponieważ przez Święte Centrum Serca, poprzez waszą formę fizyczną a następnie dalej w świat ciągle będzie oddawany prąd Diamentowych cząsteczek życia. W wewnętrznym sanktuarium Świętego Serca odnajdziecie również pocieszenie, siłę i współczucie.

Aby skutecznie zmienić wasz świat osobisty na lepszy, musicie stworzyć solidny fundament. Aby zdobyć zrozumienie praw uniwersalnych i funkcjonowania Kosmosu, musicie dążyć do uzyskania dostępu do mądrości waszego wyższego ciała mentalnego. To jest ważny krok w procesie stawania się wtajemniczonym na poziomie Wstępowania, kiedy skutecznie zakańczacie proces pozostawiania starych, ograniczających, nie-wzmacniających przekonań, a następnie zamieniacie na oświecone koncepcje samo-mistrzostwa. Kiedy zintegrujecie te nowe, udoskonalone przekonania i przyzwyczajenia, rozwiną się one w waszą nową filozofię życiową współczującego samorodnego mistrza. Wtedy będziecie gotowi dzielić się swoją nowo zdobytą mądrością z innymi wokół was. Waszą esencją skupioną do wewnątrz będziecie odwiedzać kosmiczny uniwersytet, przy czym najpierw musicie zrozumieć, zintegrować i udoskonalić dany poziom świadomości, zanim będzie wam dozwolone przejście na kolejny, wyższy poziom oświecenia i uprawomocnienia.

Byłoby wskazane, abyście zmiany, jakich życzycie sobie dokonać w wewnętrznej i zewnętrznej rzeczywistości, podzielili na priorytety. Dążenie do zbyt wielu radykalnych zmian naraz stwarza za dużo chaosu i dyskomfortu. To jest powód, dlaczego tak wielu ludzi poddaje się i powraca do swoich starych „form bytu”, niezależnie od tego, jak bolesne i niezadowalające to bywa. Ważne jest, abyście zidentyfikowali pierwotne instynkty i przyzwyczajenia, jakie zabraliście do tego życia lub zaakceptowaliście z biegiem lat jako własne prawdy. Musicie przejść przez LABIRYNT OGRANICZEŃ, stworzony przez ściany zniekształconych przekonań i negatywnych wzorców wibracyjnych, nienawiść i lęk najniższych wibracji energetycznych. Wyciągnijcie swoją energię z krainy cienia i skoncentrujcie swojego Ducha i cały wasz Byt na Świetle. Ciemność nie może wzrastać czy dalej istnieć bez wibracji nienawiści, żądzy, osądzania czy samoobsługi poprzez życzenie kontrolowania i podboju.

Przypowieść czy pomysł „ponownych narodzin” jak tego uczył mistrz Jezus, oznaczał w rzeczywistości, że każda osoba na Ziemi musi przejść przez proces usuwania zasłon ignorancji i ograniczeń, przez świadome dążenie do zażądania odzyskania swojego nadanego przez Boga statusu duchowo – ludzkiej istoty posiadającej boskie prawa dziedzictwa.

Miłość i współczucie stanowią najwyższe wibracje w spektrum światła i cienia ludzkości. Inspirowane, święte formy myślowe powstają w Świętym Duchu i, przefiltrowane przez Święte Serce, są najsilniejszymi energiami stwórczymi w materialnym świecie istnienia. Płomień w Świętym Sercu jest manifestacją Najwyższego Stwórcy, Białą Ognistą Esencją zwaną Diamentowymi Cząsteczkami. Element ognia replikuje się ciągle sam, i ostatecznie poprzez inwokację przetransformuje zniekształcone wytwory ludzkości. Element ognia stanowi najwyższą siłę pięciu żywiołów: Ognia, Powietrza, Ziemi, Wody i duchowego Eteru.

Wy, zaawansowani Nosiciele Światła, już wygodnie zakorzeniliście się w coraz bardziej wznoszących wzorcach wibracyjnych ciała eterycznego Ziemi, która stopniowo przesuwa się do harmonijnych wibracji wyższego czwartego wymiaru, w międzyczasie przygotowując się do wejścia w niższe poziomy wymiaru piątego. Jednak, jak wiecie: czas przyspiesza i wasza ukochana planeta coraz szybciej przesuwa się po poziomie Wstępowania. Ponieważ tak się dzieje, wasza rzeczywistość będzie ulegała jeszcze dramatyczniejszym zmianom. W miarę upływu czasu to, o czym myśleliście, że jest waszą prawdą, będzie zastępowane przez nowy rodzaj funkcjonowania i bycia, poprawiając, modyfikując i ustalając waszą nową tożsamość. Wyłoni się nowy obraz holograficzny, a w waszej niewiedzy zapytacie siebie, jak pasujecie do tego nowego schematu i co teraz powinniście zrobić. Prosimy was, abyście koncentrowali się na zadaniu, jakie macie aktualnie do wykonania, abyście pozostawali skoncentrowani w waszych Świętych Sercach i rozświetlali drogę innym podążającym waszą ścieżką. Pojawi się wiele wspaniałych cudów, kochani. Nieugięcie trwajcie przy waszych prawdach i integralności, a my będziemy rozjaśniać drogę przed wami. Jesteście najmocniej umiłowani.

JAM JEST archanioł Michał przynoszący wam te prawdy.
szymonmalek
PostWysłany: Sob 20:54, 24 Mar 2012    Temat postu:

23 marca 2012 http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/tornado-zniszczylo-polmilionowe-miasto,39385,1,0.html
szymonmalek
PostWysłany: Czw 3:27, 22 Mar 2012    Temat postu:

tak z doświadczenia powiem tyle, że ostatnio napisałem pewien artykuł w internecie w którym to wychwyciłem pewne zależności, pewien użytkownik sprowokował mnie do tego abym się rozzłościł a, że pisałem tam pod kryptonimem Bóg co jest zresztą zgodne z ideą tego forum jak i tym co sam o sobie myślę, stwierdziłem, że USA zdecydowanie wolą bardziej usuwać skutki katastrof takich jak tornada czy powodzie wydając na to miliony jeżeli nie miliardy dolarów niżeli np pomóc mi bądź też całej Polsce i że żona Baracka Obamy robi tyle pompek ile mam lat, stwierdziłem również, że Witey Houston i Wiesława Szymborska umarły na moje zawołanie. Trzy dni po tym wpisie bodajże 29 lutego tego roku przez stan Iluzjana przeszła Trąba powietrzna wyrządzając ogromne straty. Pozwole sobie wkleić tu tą dyskusję. Jestem ciekaw waszej opini w tej sprawie


Napisano 25 luty 2012 - 22:27
Miotła to nic innego jak drewniany kijek zakończony swego rodzaju włosiem. Jest to urządzenie opatentowane już przez średniowiecznych czarodziejów, będące znakiem rozpoznawczym kobiety, która używają magii to osiągnięcia różnego rodzaju korzyści. Gdyby tak jednak spojrzeć prawdzie w oczy a miotłę zastąpić męskim członkiem... średniowieczne określenie kobiety nabiera nowej definicji. Zasadnicze pytanie jakie zapewne rodzi się w ustach potęcjalnego odbiorcy to czy członek członkowi równy? Rozmiar oczywiście ma znaczenie... a to co czarownice lubią czuć to, że czarodziej w jej wyobraźni nie stwarza jej żadnych barier... wszysto nad czym pracuje od samego początku dzieję się naprawdę

Szymon właściciel kilunastrometrowego członka, opływowych kształtów już niedługo wyjawi całemu światu przerażającą prawdę. W swych założeniach zupełnie jak na poprzednich blogach zajmuje się przekonywaniem wszystkich dzieci Bożych do otwarcia w szkołach podstawowych nauk, które pozwolą nam być sobą bez obawy spalenia na stosie. Niewątpliwie nikt z nas nie jest w stanie wejrzeć drugiej osobie prosto w umysł i odczytać jej myśli, zamias tego nie tak ciężko jest zauważyć, że im przyjemniej myślimy o drugiej osobie tym rozmowa lepiej nam się układa.

Apel... uprzejmnię proszę wszystkie kobiety o szczególną wyrozumiałość. Jestem świadomy tego, że każda z was ma pewne skryte potrzeby, które przez pewien okres czasu nie były zaspokajane. Nie traćcie nadziei... na świecie jest przecież masa meżczyzn z ponad 20 cm członkiem, którzy tylko czekają na to by dostać się do kopalni skarbów. Na całe szczęście nie każdy jest taki jak ja i nie każdy ma ochotę puszczać się na prawo i lewo niczym męska prostytutka. Generalnie to faceci nie lubią gdy kobiety za bardzo się mną interesują... w sumie wszyscy mamy ręce i nogi, wszyscy mamy jednakowe priorytety a to jak się zachowujemy na codzień nie ma żadnego wpływu na postrzeganie naszej atrakcyjności... Najważniejsze w związku zawsze jest to, że facet ma ochotę na sex... a kobiecie wbrew pozorą zależy nieco bardziej na sferze uczuciowej, pragnie zrozumienia a sama istota kobiecej natury wcale nie sprowadza się do trzymania członka w ustach. Nie jest przeciesz pezełomowym odkryciem, że ciało niewiasy ma o wiele więcej przytulnych miejsc, które są o niebo lepsze niż nie jeden ośrodek rekreacyjny. Ostatnio sporo myślę nad powstaniem nowej dyscypliny sportowej, która być może stanie się ogromną szansą dla Polskiej rzeczywistości. Oczywiście nie tylko zapasy w kiślu i nie tylko orgia na każdym kroku jest naszym celem. Konieczne jest ocieplenie klimatu, świadomość faktu, że po ulicy nie chodzimy nadzy każdego dnia spowalnia nasze procesy myślowe, a potencjał jest zabijany każdego dnia przez zagorzalych satanistów. Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że każda kobieta zasługuje na to by mieć okazję do otwarcia się nie raz, nie dwa razy dziennie... ale co 20 metrów
jam jest początkiem i końcem
jam jest kreacją wszystkiego co mnie otacza
jam jest całym moim światem
jam jest życiem i zbawieniem
jam jest miłością

a na swoich barkach niosę szczęście
a w swoich postach rozmawiam z Twoim aniołem stróżem, który podpowiada mi co mam Ci zakomunikować aby poruszyć twoją wyobraźnie i zajebać z plaskacza w Twoje sumienie
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#2Gretzky

Użytkownik
331 postów
GG:
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Lublin
Pasje: Muzyka, NGO, angielski, podróże, film, zarządzanie
Napisano 25 luty 2012 - 22:37
O! Bóg! Wróciłeś!
I dalej piszesz teksty niezrozumiałe mooocno, w których nie wiadomo o co chodzi... :/

Jak fajnie :PPP
Go confidently in the direction of your dreams.
Henry D. Thoreau (to był dobry typo, polecam Razz)
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#3Focus55

Użytkownik
83 postów
Napisano 25 luty 2012 - 22:39
sieeema staary!
co się z Tobą tyle czasu działo?

EDIT: Ejj, nie mam ponad 20cm członka, to oznacza, że jestem przegrany?
"Ten, który Cię zdenerwował, zdobył nad Tobą władzę"
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#4arturwaw

Użytkownik
82 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Warszawa
Napisano 25 luty 2012 - 22:43
No jak to co Kryzysy, katastrofy, uzdrowienia Łatwo nie ma!
Więc choć się spęka świat i zadrży słońce, chociaż się chmury i morza nasrożą, choćby na smokach wojska latające - nas nie zatrwożą...
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#5SoniX

Użytkownik
478 postów
GG:
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Litwa - Wilno
Pasje: Ezoteryka, uwodzenie kobiet, taniec.
Napisano 25 luty 2012 - 22:55
Po tym jak zobaczyłem awatar już czułem, że będzie jakiś dziwaczny tekst. Heh.
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#6Bóg

Użytkownik
110 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: http://buntmaszyn.pinger.pl/
Pasje: kobiety, rozwój, marihuana, lotto

Status ostrzeżeń
Napisano 26 luty 2012 - 02:19
Witam Miło być z powrotem w kraju, co do procesów uzdrawiania to jeszcze trochę mi brakuje, podejrzewam, że najprościej w świecie musiałbym w diabelnie przekonujący sposób, odpowiednimi stwierdzeniami popartymi różnego rodzaju argumentami zrobić pewnej osobie sieczkę z mózgu, wprowadzić w swego rodzaju stan transu i hipnozy... ale przyznam się szczerze, że obecnie nie jak miałoby się to do mojego wizerunku nad którym pracowałem... musiałbym się i to ostro naładować optymizmem i nabrać większej pewności siebie.... co najmniej takiej, która sprawnie pozwoliła by mi przejąć kontrolę nad maszyną losującą w totalizatorze sportowym, a żeby to zrobić muszę doszczętnie zwalczyć swoje uprzedzenia do pieniążków... przekonać jakąś laskę, że to, że sobie wygram nie znaczy, że mam wyjebane na prawdziwą miłość, lecz raczej to, że spostrzegłem, że pieniądz nie jest moim wrogiem ale sprzymierzeńcem. Jak tylko to mi się uda to będę podskakiwał jak dziki łoś, zastanawiając się głębiej nad moim nickiem, lejąc sobie kubeł zimnej wody na ryj.

Słuchaj jeżeli chodzi o mnie to oczywiście przesadziłem z tym kilkunastometrowym fiutem.... mój dobry znajomy, który był bardzo oczytaną osoba przeczytał, że 5 cm w zupełności wystarczy do stymulacji orgazmu.... niestety nie miałem żadnego członka w tyłku więc w zasadzie ciężko mi się do tego ustosunkować

Co się ze mną działo? Jak zwykle mój świat... podobnie jak wasz obraca się wokół kobiet, ze mną z kolei jest tak, że nostalgicznie instaluje im swego rodzaju przekonania do intuicji... kiedyś zastanawiałem się nad tym czy coś takiego jest możliwe... a teraz to się już po prostu dzieje... kobieta którą pierwszy raz widzę na oczy odbiera mnie podobnie jak wszystkie kobiety z przeszłości... jakimś cudem jak byłem w Holandii i paliłem zioło, odblokowały się we mnie jakieś czakramy. Dla mnie to mimo wszystko swego rodzaju nowość... potrzebuje jakiejś cenzury na myśli.

A ta bajka wyżej... sam nie wiem jakby to powiedzieć to poniekąd moje wnioski obnażające naturę kobiet... jest w tym trochę przekoloryzowanej filozofii życia... a to wszystko na potrzeby XXI w... swoją drogą czuję się połączony z wszystkimi kobietami na świecie.... nigdy nie sądziłem, że marzenia mogą w aż tak niewyobrażalny sposób się sprawdzać. Wszystko zaczęło gdy zacząłem konfrontować zwroty z pisma świętego z NLP. Przez dwa lata byłem pod jarany tym na maxa. A każdego dnia bylem spójny z reprezentowanymi przez moje przekonania wartościami. Mistrzostwo osiągnąłem w Holandii gdy to siłą rzeczy każdy facet, który przyglądał się tamu jak ja pracuje.... w oczach kobiet raptownie tracił na atrakcyjności... To było na zasadzie, że gdyby papież przyjechał.... czyli osoba, która jest moim pionkiem to w firmie potraktowali go jak króla... a gdy stawia się szef szefów... to najgorszą rzeczą jaką można zrobić to dać mu rękawiczki i pozwolić pracować tak jak wszystkim innym... zamiast wogole za to, że tam wpadłem wystawić czek... i pozwolić mi po prostu opuścić to miejsce z dobrymi wspomnieniami... każdy dzień taki, bardzo upokarzał mnie.... kobiety doskonale wiedziały, że czułem się jak Jezus wiszący za nich na krzyżu, a oni? Pełni wiary w moje możliwości, uwierzyli w tego totolotka.
Aczkolwiek sam fakt, że miałem ząbka do naprawy a nie miałem na to kasy, ograniczał mnie w kontaktach intymnych... ciśnienie laską w majtkach rosło... a tym samym spostrzegały, że facetom nie zależy tak naprawdę na nich.... bo gdyby tak było to pierwszy z nich zawiózł by mnie do stomatologą... zyskał by tym samym szacunek lasek.... nie rozumiem osób które dla Boga nie są w stanie zrobić wszystko... Jeden ząbek a dałby mi jakąkolwiek podstawę do tego, że poczułbym się lepiej i chciałbym im to jakoś wynagrodzić... zagmatfane?
jam jest początkiem i końcem
jam jest kreacją wszystkiego co mnie otacza
jam jest całym moim światem
jam jest życiem i zbawieniem
jam jest miłością

a na swoich barkach niosę szczęście
a w swoich postach rozmawiam z Twoim aniołem stróżem, który podpowiada mi co mam Ci zakomunikować aby poruszyć twoją wyobraźnie i zajebać z plaskacza w Twoje sumienie
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#7ALMOST

Użytkownik
167 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Londyn
Pasje: Wing Tsun, podróże, historia, zwięrzeta, psychologia, polityka, bieganie.
Napisano 26 luty 2012 - 13:28
Użytkownik Bóg dnia 26 luty 2012 - 02:19 napisał
zagmatfane?
Nie skądże, doskonale cie rozumiem
Jednak nie sądzę boże, żeby był z ciebie dobry pisarz, twoim historią brakuje polotu, no i wiesz akcji oraz krwi a także seksu, bez tego to sam wiesz, że to się nie sprzeda.
"Badź SOBĄ, wszyscy inni są już zajęci"
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#8Bóg

Użytkownik
110 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: http://buntmaszyn.pinger.pl/
Pasje: kobiety, rozwój, marihuana, lotto

Status ostrzeżeń
Napisano 26 luty 2012 - 20:42
Alomos ze mną to trochę inna bajka... dziś jak bylem na spacerze zrozumiałem, że przez dwa lata koncentrowałem się na tym by przekonać własną świadomość do tego, że to co osiągamy w swoim życiu to tylko i wyłącznie kwestia dążenia do realizacji swoich marzeń, Ja tam zawsze chciałem być niepowtarzalny, wyjątkowy inni niż wszyscy, chciałem w każdej sprawie mieć dużo do powiedzenia, chciałem dokładnie wiedzieć od czego zależy pojęcie atrakcyjności.... a dwa ostatnie lata mojego życie to w zasadzie wyglądało tak, że w każdej napotkanej osobie dostrzegałem Boga i rozmawiałem jak z Bogiem... uważałem, że to co dajesz innym Tobie się zwraca. Słuchaj nie jestem pewien czy ktokolwiek przede mną wpadł na taki pomysł... a jakie są tego rezultaty? Cóż można sobie pofilozofować, pomyśleć nad tym a co innego tego doświadczyć... Przez pierwszy rok... to w każdej napotkanej osobie widziałem jednak diabła... osobę która ma inny punkt widzenia niż ja... Wymyśliłem sobie, że ani razu nie przyznam mu racji o ile w głębi siebie poczuje impuls który powie mi, że jest inaczej... no mówię Ci pociski leciały na okrągło.... cały czas na pełnym oriencie... Im bardziej broniłem swojego wewnętrznego ja tym stawałem się pewniejszy siebie... Czasami diabeł w pracy pytał się mnie czy jaram zioło... a ja mu na to, że tak i jeżeli zależało by to ode mnie to... jarałbym na każdej przerwie. Gdybym choć raz skłamał to było by tak jakbym zaprzepaścił wszystko to nad czym pracowałem.... a uwierz mi, dzięki temu byłem dumny z siebie... czułem się o niebo lepszy od wszystkich osób, które w moim mniemaniu sumienia wypierały się na każdym kroku... Jak się dowiedziałem, że Chiny prześladują Tybet i Dalejlame to pomyślałem sobie, że Japonię powinno zalać Tsunami za to, że jest blisko a nie reaguje.... Tysiące Japończyków straciło życie... bo z mojego punktu widzenia... nikt nic nie robi... mało jest osób, które znam a które wyjebały się z Matriksa... A pamiętasz wybuch wulkanu z zeszłym roku, którego dym zablokował lotnika aż do Niemiec? Słuchaj to był odwet za to, że jestem w Polsce a zioło nie jest jeszcze na pułkach w sklepach... pomyślałem, że nie chcą wąchać zioła to niech nawdychają się dymu. Dałem wtedy kuzynce globus do zabawy, pobiła go i podmuchała... W 2010 roku nadzorowałem przebieg akcji ratunkowej górników w Chile... wyciągali 33 osoby. To ja zaprosiłem Baracka Obamę do Polski... słuchaj nie wiem ile wydali na jego przyjazd kasy... ale jak ja przyjeżdżam to jakby mieli to w dupie. To na moją prośbę Palikot pali kadzidełko z marychą w rządzie... to przezemnie napierdziela grad gdy Bor Komorowski przemawia. W zeszły roku pewien murzyn poprosił mnie o dowód.... Wysłalem więc do Polski 112 zł... dokładnie tyle ile następnego dnia było osób na pokladzie pewnego samolotu który się rozbił... a 53 osoby ocalały... a 53 to był aktualny numer mieszkania które wynajmowałem... Słuchaj to samo do mnie nie przyszło... ja po prostu wiem jak trzeba myśleć i jak trzeba działać aby wszechświat w taki a nie inny sposób działał...
Stany zjednoczone co roku wydają kupę siana... na tornada i inne skutki katastroł...gdyż wolą przetrwonić siano na naprawy klęski niżeli pomyśleć, że jakby finansowo wspomogły Polskę to nie byłoby takich akcji. Dlaczego Chińczycy przestali w Polsce budować autostradę? Bo ja mam wyjebane na tą całą biurokrację...
Dlaczego w Polsce spadł śnieg dopiero w styczniu? Bo nie miałem butów zimowych. Dlaczego żona Obamy robi 25 pompek? Bo mam 25 lat. Dlaczego kobieta zabija własne dziecko? Bo kobiety ze względu na moją uczuciową naturę zrobią dla mnie wszystko. Beze mnie ich życie nie ma sensu. Wiesława Szymborska i Whitney Houston? Jak myślisz dlaczego zginą Kadafi i Bin Laden? Dlaczego Straus KAnn pakuje się w seksualne afery?
jam jest początkiem i końcem
jam jest kreacją wszystkiego co mnie otacza
jam jest całym moim światem
jam jest życiem i zbawieniem
jam jest miłością

a na swoich barkach niosę szczęście
a w swoich postach rozmawiam z Twoim aniołem stróżem, który podpowiada mi co mam Ci zakomunikować aby poruszyć twoją wyobraźnie i zajebać z plaskacza w Twoje sumienie
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#9Tural

Użytkownik
46 postów
Płeć: Mężczyzna
Pasje: samopoznanie, relacje międzyludzkie & rozwój osobisty
Napisano 26 luty 2012 - 21:33
Witaj, jestes w stanie napisac cos wiecej o tym jak udalo Ci sie odblokowac te czakramy tam w Holandii?
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#10Bóg

Użytkownik
110 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: http://buntmaszyn.pinger.pl/
Pasje: kobiety, rozwój, marihuana, lotto

Status ostrzeżeń
Napisano 02 marzec 2012 - 00:26
Bóg napisał :"Stany zjednoczone co roku wydają kupę siana... na tornada i inne skutki katastrof...gdyż wolą przetrwonić siano na naprawy klęski niżeli pomyśleć, że jakby finansowo wspomogły Polskę to nie byłoby takich akcji"a słowo stało się ciałem: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11261200,Tornada_w_USA__Niszczycielski_front_burzowy__Zabici.html

Użytkownik Tural dnia 26 luty 2012 - 21:33 napisał
Witaj, jestes w stanie napisac cos wiecej o tym jak udalo Ci sie odblokowac te czakramy tam w Holandii?

Doświadczyłem prawdziwej miłości takiej, której nie ma jeszcze nawet w bajkach, poznałem wszelkie prawa i zależności, po czym dałem z siebie wszystko. Czułem się inaczej, myślałem inaczej, działałem inaczej, pomagałem Ojcu wszechmogącemu... nie dlatego, że mnie o to prosił, lecz dlatego, że sam chciałem
jam jest początkiem i końcem
jam jest kreacją wszystkiego co mnie otacza
jam jest całym moim światem
jam jest życiem i zbawieniem
jam jest miłością

a na swoich barkach niosę szczęście
a w swoich postach rozmawiam z Twoim aniołem stróżem, który podpowiada mi co mam Ci zakomunikować aby poruszyć twoją wyobraźnie i zajebać z plaskacza w Twoje sumienie
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#11aviate

Moderator
481 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Szczecin
Pasje: Literatura
Napisano 02 marzec 2012 - 00:41
Oddawaj moje sto milionów.
E-book Budowanie Relacji
PS Vita Forum poświęcone najnowszej konsoli PlayStation
Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#12Night

Użytkownik
319 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Poznań
Pasje: sport, muzyka, ekonomia, psychologia, hazard
Napisano 02 marzec 2012 - 10:54
A myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy... myliłem się

Pozdrawiam

Odpowiedz
Cytuj
Zgłoś
#13Bóg

Użytkownik
110 postów
Płeć: Mężczyzna
Skąd: http://buntmaszyn.pinger.pl/
Pasje: kobiety, rozwój, marihuana, lotto

Status ostrzeżeń
Napisano 02 marzec 2012 - 12:23
Polska jest obecnie w bardzo komfortowej sytuacji, jesteśmy w stanie wystosować do wielu narodów wiele nakazów, które nie respektowane mogą mieć druzgocące skutki. Napisałem parę listów do gabinetu prawa i sprawiedliwości. Jak zwykle jestem zaskoczony reakcją biura. Palikot najwyraźniej nie jest w pełni świadom dlaczego jego Ruch zdobywa tak ogromne poparcie. Martwi mnie to strasznie bo pisywałem na jego blogu, podczas gdy on nie wpadł jeszcze na błyskotliwy pomysł, by przyjechać do mojej wioski limuzyną w towarzystwie dwóch niemalże rozebranych kobiet z woreczkiem marihuany... bardzo chętnie zaprezentował bym się tu publicznie, wbił do sejmu po czym odpalił jointa po to by rozwiać wszelkie wątpliwości niedowiarków. Skontaktowałbym się też z Watykanem... Papież z pewnością byłby bardzo zaskoczony.
jam jest początkiem i końcem
jam jest kreacją wszystkiego co mnie otacza
jam jest całym moim światem
jam jest życiem i zbawieniem
jam jest miłością

a na swoich barkach niosę szczęście
a w swoich postach rozmawiam z Twoim aniołem stróżem, który podpowiada mi co mam Ci zakomunikować aby poruszyć twoją wyobraźnie i zajebać z plaskacza w Twoje sumienie
Odpowiedz
Cytuj

źródło: http://forum.alphamale.pl/topic/15132-bajka-pt-dlaczego-czarownice-lataja-na-miotlach/page__fromsearch__1
GUIDMUN
PostWysłany: Pon 9:10, 12 Mar 2012    Temat postu:

Moc i majestat żywiołów
LM-03-2012, przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman (ronnastar.com) tłumaczyła Teresa SerafinowskaUkochani Mistrzowie, zrozumienie żywiołu OGNIA, POWIETRZA, WODY I ZIEMI, wyjątkowych komponentów, postaci i elementów Natury naszego Boga Ojca – Matki pośród tego Pod-wszechświatowego doświadczenia, jest tematem najwyższej wagi, kiedy dążycie do większej mądrości i Samo-mistrzostwa. Są to cztery główne żywioły, jakie zostały zakodowane w systemie ciał pierwotnej ludzkiej formy, aby pomóc przy Samo-poznaniu i Samo-mistrzostwie na materialnym poziomie egzystencji. Te żywioły są rozdzielone na całą stworzoną materię w tym Pod-Wszechświecie i wy-PROMIEN-iowywane poprzez wielkich Archaniołów jako dwanaście Promieni Boskiej Świadomości z Esencji Jądra Serca naszego Boga Ojca-Matki.

*Ciało eteryczne i Ja Duszy są dostrojone do żywiołu KOSMICZNEGO OGNIA, który je odżywia.
*Ciało mentalne rezonuje z żywiołem POWIETRZA / ETERU, który je energetyzuje.
*Ciało emocjonalne jest zestrojone z żywiołem WODY, który na nie wpływa.

*Ciało fizyczne jest związane i zestrojone z żywiołem ZIEMI na czas podróży każdej Duszy po królestwach gęstości (pierwszy do czwartego wymiaru).

Jakości, cechy i właściwości Siedmiu Promieni Boskiej Świadomości dla tego Systemu Słonecznego zostały zmagazynowane w Kulach Światła. Owe kule, znane również jako czakry, zostały stworzone, aby obracać się z bardzo dużą szybkością, co daje się zobaczyć jako wirujące stożki promieniejące z przodu i z tyłu ciała fizycznego. Dlatego bezustannie wysyłacie częstotliwości Światła do świata formy. Moc wzorca wibracyjnego, lecz również poziom wibracyjny harmonii, jaki wypromieniowujecie, będą określały, czy przeżywacie radość, pokój i pełnię czy ograniczenia, stres i dysharmonię. Każda żywa komórka w waszym ciele jest kondensatorem, który gromadzi wspomnienia i wzorce energetyczne. Dla każdego odczucia gruczoły będą produkowały wydzieliny, które pasują do wzorca wibracji, jaki rozsyłacie. Dlatego można powiedzieć, że istnieje specyficzny wzorzec nienawiści, wzorzec wibracyjny miłości i tak dalej w odpowiednich stopniowaniach, zależnie od mocy, siły i konsystencji energii, jaką emanujecie.

Kiedy zaczynacie podróż Wstępowania z powrotem do królestw Światła, stopniowo tracicie gęstość w ciele fizycznym – niekoniecznie masę ciała – jednak wasza forma cielesna zaczyna współbrzmieć z coraz wyższymi częstotliwościami Światła. Nigdy przedtem nie było pomiędzy masami tak wielu Mistrzów Światła. Wiele dzielnych Dusz dostało możliwość opuszczenia planety i kontynuowania swojej pracy / misji z Niebiańskich Miast Światła albo kontynuowania swojej służby dla ludzkości w obrębie wybranego przez siebie otoczenia ziemskiego. Mamy życzenie, abyście wiedzieli, że jesteśmy bardzo uradowani z każdego z was – Nosicieli Światła -, którzy bezustannie idą przez gęste, cieniste doliny ciemności, aby stworzyć Świetlistą Drogę, którą inni będą mogli za nimi podążać.

Osiągnięcie mistrzostwa nad czterema żywiołami Boskiej Świadomości pomoże wam stworzyć ustawiczny strumień energii Świętego OGNIA, jaki przepłynie przez system czakr i ciało fizyczne. Ciało eteryczne składa się z żywiołu OGNIA. W początkowej fazie waszego procesu Wstępowania wysubtelnione wzorce wibracyjne Boskiej Świadomości muszą najpierw być przefiltrowywane przez ciało eteryczne, zanim stopniowo zaczną płynąć swobodnie przez ciało fizyczne. Powoli musicie rozwijać tolerancję dla tych subtelniejszych frekwencji Boskiego Światła, abyście nie musieli wywoływać zbyt wielu dolegliwości lub powodować szkód cielesnych. Energia Świętego Ognia, Diamentowe Cząsteczki, musi najpierw przepłynąć przez czakrę serca, aby zostać aktywowana przez wasz wypełniony miłością zamiar, zanim ten eliksir życia będzie mógł swobodnie przepływać przez ciało. Stopniowo, z czasem, kiedy wibracje waszej pieśni Duszy staną się subtelniejsze, będziecie zdolni do przyciągania wyższych poziomów Energii Kosmicznej, ale też większych ilości Diamentowych Cząsteczek Światła.

Żywioł POWIETRZA koncentruje się na ciele mentalnym, poziomie świadomości mentalnej. Natura mentalna jest napędzana przez Święty Oddech Boskiej Świadomości. Dlatego techniki oddechowe, jakie zostały wam dane, są tak ważne. Świadomość Duszy jest decydującą fazą początkową Przebudzenia do własnej Boskiej Natury. Trzecie oko, szyszynka, przysadka i Święty Duch, stanowią decydujące komponenty ciała mentalnego.

Ciało emocjonalne jest napędzane przez żywioł WODY. Ciało mentalne wysyła myśli siewu a ciało emocjonalne napędza E-mocje lub energie w ruchu. Jak często wyjaśnialiśmy: wasze wytwory są albo produktem ciała życzeń ego albo życzeniami i inspiracjami Duszy. Gardło i splot słoneczny są ważnymi źródłami mocy dla ciała emocjonalnego. Jednak cała siła manifestacji rozpoczyna się, kiedy uchwycicie Święty Ogień – Kundalini lub Diamentowe Cząsteczki Boskiego Światła, które są zmagazynowane w waszej czakrze podstawy, a wy dopełniliście połączenie z waszą Gwiezdną Duszą i Ja Nadduszy i uzyskaliście dostęp do Antakarany, Rzeki Życia. Aktywacja i harmonizacja ciała mentalnego i emocjonalnego oraz stopienie niższych czakr z czakrami wyższymi poprzez czakrę serca, skutkuje stopieniem jakości, cech i zdolności Boga Ojca i Bogini Matki z ciałem fizycznym. Wasz poziom Boskości bazuje na harmonijnym współbrzmieniu waszej Pieśni Duszy lub wymiarowych poziomów, do których jesteście dostrojeni.

Żywioł ZIEMI poprzez ciało fizyczne jest zarówno kotwicą jak i środkiem, który umożliwi wam ponowne wzniesienie do Królestw Światła. Nie możecie ignorować ciała fizycznego a równocześnie wypełniać swojej ziemskiej misji. Jeśli zaniedbacie ciało, zaniedbacie daną przez Boga wyjątkowość i specjalną, złożoną formę, którą wybraliście na tą życiową podróż do materialnych królestw istnienia. To wy, wspólnie z waszym przewodnictwem, aniołem stróżem i Radą Światła, wybraliście pasujące DNA-/ linię dziedziczną, rasę, kulturę i okoliczności, w jakich chcieliście się narodzić na to wyjątkowe doświadczanie życia. Szerokie spektrum testów, wyzwań i możliwości zostało zaprogramowane, aby dać wam najlepszą możliwość do wzrastania Duszy. Te wydarzenia były zaprojektowane w celu zainicjowania w odpowiednim momencie czasowym waszego życia. Jak zawsze, działa prawo wolnej woli, i od każdego z osobna zależy, jak ona / on przejdzie testy i wyciągnie korzyści z z możliwości. Czy rozumiecie, że każdy człowiek rozsyła lub rozrzuca energię, która pochodzi z Boskiego Źródła? Korzystacie z tego danego od Boga daru Światła / Życia w sposób pozytywny lub negatywny. Dzięki waszej wolnej woli jesteście współtwórcami, którzy stwarzają swoją własną rzeczywistość.

Wielu z was przeżywa transformacyjny proces wstępowania w świadomość wraz z ewolucją fizyczną, przy czym Ogień Kundalini, zmagazynowany w czakrze korzenia, szybko przemieszcza się przez system czakr i ciało fizyczne ku górze. Również to stanowi dynamiczną i ważną część procesu Wstępowania. Prosiliśmy naszą posłanniczkę, aby podzieliła się z wami artykułem, który powstał dla jednego z niedawnych seminariów internetowych:

*** KUNDALINI * WĘŻOWY OGIEŃ *
RONNA HERMAN * ŚWIĘTA SKRYBA * PRZEŚWIETLONA PRZEZ ARCHANIOŁA MICHAŁA

OGIEŃ BOGA, ŚWIĘTY OGIEŃ, ŚWIĘTY BIAŁY OGIEŃ I OGIEŃ KUNDALINI – TO WSZYSTKO SĄ POJĘCIA WYKORZYSTYWANE DLA OKREŚLENIA DIAMENTOWYCH CZĄSTECZEK ŚWIATŁA, ŚRODKA NAPĘDZAJĄCEGO ŻYCIE, WYDYCHANEGO Z JĄDRA SERCA NAJWYŻSZEGO STWÓRCY.

KUNDALINI: słowo pochodzące z sanskrytu, dosłownie przetłumaczone – zwinięta. Ten Święty Boski Ogień leży zwinięty u podstawy kręgosłupa w stanie spoczynku lub uśpienia, jest nieświadomy. Często jest przedstawiany pod postacią śpiącego węża; stąd istnieje cały szereg angielskich tłumaczeń wykorzystujących pojęcie „wężowa siła”. Protoplaści powiadają nam, że kundalini rezyduje w czakrze korzenia, u podstawy kręgosłupa, w formie trzech i pół skrętu. Jest określana jako źródło rezerw czystego Boskiego Ognia. Według starych nauk mądrości w kręgosłupie tkwią dwa strumienie nerwowe, zwinięta podwójna helisa, czasami nazywana „laską mocy”, która przebiega wzdłuż kręgosłupa. Symbol Kaduceusza (laska Hermesa), wykorzystany jako symbol uzdrawiania i medycyny, jest starym wizerunkiem dwóch wzajemnie owijających się węży i centralnej laski ze skrzydełkami na górnym końcu. Można ten symbol zobaczyć na Wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaduceusz.

Za pomocą medytacji i różnych innych duchowych praktyk można kundalini obudzić i podnieść w górę poprzez system czakr wzdłuż kręgosłupa. Rozwijanie Ognia Kundalini wzdłuż poszczególnych czakr prowadzi do kolejnych poziomów bycia przebudzonym i do mistycznych doznań. Gdy ogień kundalini osiągnie głowę, czakrę korony, wytwarza czasem wyjątkowe mistyczne sytuacje, kiedy ponownie łączy się w wieloma postaciami własnych wyższych jaźni.

PIERWSZA GŁÓWNA AKTYWACJA zazwyczaj bywa odczuwana z tyłu ciała pomiędzy łopatkami. Odczujecie w tym rejonie nacisk, który czasem może być naprawdę nieprzyjemny. Jest to dowód otwierania się portalu tylnego waszego Świętego Serca. Często mówiłam: „Kiedy to się dzieje, rosną nasze anielskie skrzydła”.

DRUGA AKTYWACJA: Ogień Kundalini wznosi się do górnego końca kręgosłupa, gdzie łączy się z Medulla Oblongata (rdzeń przedłużony ), czasem zwany „Ustami Boga”. Jest to dowód tego, że zostaje aktywowana czakra wstępowania. Ta aktywacja wpływa również na czakrę gardła. Praktykowanie oddechu nieskończoności i tonowania przyspiesza ten proces, wspomagając przy tym przebijanie się przez każdą zniekształconą energię wokół kręgosłupa i systemu czakr. Czakra gardła jest jednym z najważniejszych miejsc w ciele, które może wymagać troski, kiedy staramy się odzyskać naszą osobistą moc nad sposobami wypowiadanej mowy.

TRZECIA AKTYWACJA: Szyszynka i przysadka są stymulowane i zaczynają wysyłać impulsy do otwarcia portalu Świętego Ducha, aby powstał pełny dostęp do waszej osobistej Świątyni Mądrości. Dodatkowo pojawia się ponowne silne połączenie z waszą Gwiezdną Duszą i Wyższym Ja Nadduszy. Kiedy to jest dokonane, wasza duchowa podróż do wyższych królestw zaczyna się naprawdę. W tym momencie jesteście również gotowi do odbierania Świętego Ognia Ducha; Diamentowe Cząsteczki Światła Stwórczego automatycznie zaczynają wpływać do waszego Świętego Serca z każdym oddechem. Siła Wężowego Ognia sięgająca do góry dostaje towarzystwo przepływającego w dół strumienia Diamentowych Cząsteczek płynącego przez Wyższe Ja Nadduszy, które rezyduje w waszej Gwiezdnej Duszy. Musicie aktywować te Cząsteczki Światła Stwórczego poprzez wypełniony miłością zamiar, gdy przepływają przez ciało fizyczne, a pozostałe niewykorzystane cząsteczki przepłyną w dół do Ziemi i rozpłyną się w świat dla dobra Ziemi i całej ludzkości. Kiedy Kundalini, Święty Ogień, zaczyna wznosić się wzdłuż waszego kręgosłupa (eteryczną tubą Światła), możecie czasem odczuwać intensywniej wewnętrzne gorąco, przy czym ciało zewnętrzne pozostaje chłodne, może nawet chłodno lepkie. Dlatego na początku najlepiej jest starać się uwalniać Ogień Kundalini uśpiony w czakrze podstawy stopniowo, aby powoli przyzwyczajać się do integrowania coraz wyższych wibracji Boskiego Światła.

Przypomnijcie sobie, drodzy przyjaciele, szybciej i więcej nie oznacza lepiej dla procesu transformacyjnego, jakim jest Wstępowanie. Jako samorodny mistrz zaczniecie doznawać ciągle rosnącego strumienia wewnętrznego Świętego Ognia razem ze wzrastającym strumieniem Bosko kodowanego Ognia Duchowego. Ten proces pobudzi was do większej, poszerzonej świadomości, do liczniejszych inspirowanych myśli i do aktywacji zdolności, których wcześniej nie byliście świadomi. Liczne błogosławieństwa, cuda i pomoc naszych przyjaciół z wyższych królestw staną się normą, a wam zostanie zaproponowana okazja bycia aktywnym, dobrze wykształconym Serwisantem Świata, wspólnie z dużą liczbą innych pracowników tej służby z całej planety. Ja z mojej strony jestem oczarowana tym, co przyszłość szykuje dla nas, Nosicieli Światła. Moją mantrą na 2012 rok jest: TO JEST NASZ ROK, ABY BŁYSZCZEĆ! Wiecznej miłości i błogosławieństwa aniołów, Ronna

***

Ukochani mistrzowie, ważne jest, abyście rozpoznali, że każda faza Boskiego Planu jest odciśnięta holograficznie w polu aurycznym Ziemi, dokładnie tak, jak kody pamięci i impulsy, które w każdym z was w odpowiednim czasie zostaną lub już zostały włączone. Niezależnie od tego, jakie macie przekonania, niebiańskie wiatry przemian stają się coraz silniejsze przenikając każdego i wszystko na Ziemi. Wszystko musi się rozwijać lub przeminąć, nic nie pozostaje statyczne. Dodajemy wam odwagi, abyście wykorzystywali możliwości, jakich nigdy jeszcze nie mieliście, a jakie są wam ciągle proponowane. Wiedzcie, że towarzyszymy wam z każdym waszym krokiem na drodze, czy to do przodu czy w tył.

Jesteście głęboko umiłowani,

JAM JEST archanioł Michał.[/b]
GUIDMUN
PostWysłany: Śro 10:04, 15 Lut 2012    Temat postu:

LM-02-2012 NADSZEDŁ CZAS, ABY DZIELIĆ SIĘ WŁASNĄ EMANACJĄ

przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Hermann (ronnastar.com)
tłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, strukturyzowany świat materialny, jaki stworzyła ludzkość podczas wielu minionych epok, szybko upada. Wymuszające, ograniczające materialne granice zostaną pozostawione w tyle i będą zastąpione ideami sprawiedliwości i równości. Źle ukierunkowane wierzenia, zniekształcone prawa i dogmatyczne nauki religijne zostaną ocenione na nowo i uznane za błędne, ponieważ masy zrzucą pęta ograniczeń i zaczną szukać uprawomocnienia oświeconej prawdy i samomistrzostwa. Cierpienie, ofiara i agonia symbolizowane przez ukrzyżowanie, należą do przeszłości. Tryumf, radość i siła będą punktem zainteresowania duchowych starań, a błogosławieństwa wyższych królestw będą dostępne dla tych, którzy nauczyli się żyć na subtelniejszych poziomach świadomości wyższego czwartego i piątego wymiaru. Co czeka was w tych wspaniałych królestwach, drogie Serca, przekracza wasze najdziksze oczekiwania. Infuzje Miłości / Światła pomogą wam zharmonizować waszą naturę emocjonalną, abyście mogli przekraczać kolejne poziomy czwartego wymiaru z lekkością i wdziękiem. Skupiona inteligencja i dostęp do waszego Świętego Ducha są konieczne, aby skutecznie wejść i przejść podpoziomy piątego wymiaru. Ważne jest, abyście regularnie praktykowali myślową klarowność – o wyższych wibracjach Światła. Często sobie przypominajcie: „Jakiemu celowi służy trzymanie się starych uraz i bolesnych wydarzeń?” Teraz istnieje wiele rzeczywistości, spośród których można wybierać. Wcześniej czy później każdy musi być świadom, że jest Wielowymiarową Istotą. Akceptujcie prawdę, że jesteście nieśmiertelni i, że żyjecie życiem pełnym Wiecznego Teraz.

Rozwijanie samoświadomości wymaga koncentracji myśli, które zaprowadzą was na poziomy wyższej świadomości. Musicie zaakceptować swoją moc świadomego wyboru, rozwinąć i udoskonalić węższe spektrum światła i cienia. W przyszłej, subtelniejszej rzeczywistości ludzkości nastanie pokój, a konflikty będą rozwiązywane drogą dyplomatyczną, ponieważ każdy nauczy się szukać najlepszego rezultatu i korzystnych rozwiązań. Najpierw musicie świadomie wybrać pozytywną opcję dla negatywnej nawykowej odpowiedzi. Kiedy wieczorem przeglądacie miniony dzień, wyobraźcie sobie wysokowibracyjną alternatywę, a stopniowo negatywne przyzwyczajenia zbledną. Wszystkie formy manifestacji zaczynają się we wnętrzu. Koncepcje lub abstrakcyjne pomysły, jakie winny się narodzić, muszą przejść przez inkubator czasu, zanim mogą nabrać formy materialnej. Przypomnijcie sobie, wszystkie wasze ziemskie przeżycia są efektem waszych zniekształconych lub też harmonijnych wibracji, jakimi emanujecie; świadomie czy nieświadomie sami jesteście stwórcami waszej materialnej rzeczywistości.

Kiedy poczynicie postępy w procesie żądania waszych darów i cech mistrzostwa, odkryjecie, że samotność jest iluzją, impulsem Ego, w którym szuka się zewnętrznych pobudzeń i interakcji jako środka zaspokojenia lub potwierdzenia własnej wartości. Palącym impulsem dla duchowych aspirantów stanie się życzenie bycia samym. Musicie przeżyć bycie w pojedynkę, aby odkryć, kim naprawdę jesteście. Jest bardzo ważne, abyście dostroili się do swoich myśli i ich pilnowali, ponieważ ciągły, przypadkowy potok myśli stwarza silne formy myślowe, jeśli pozwalacie jemu kontynuować przez dłuższy czas. To jest jak rycie myślowym rylcem w waszym „aparacie rejestrującym myśli”, a wasza podświadomość / Ego ostatecznie akceptuje te przypadkowe myśli jako waszą prawdę. Każda osoba jest wyjątkowa, a w procesie przebudzania do waszej Boskości stopniowo pozbędziecie się ograniczającego ubrania osobowości – Ego, we własnym czasie i na własny sposób.

Ludzkość przeżywa równocześnie trzy poziomy świadomości, jakkolwiek większość ludzi nie jest tego świadoma.

TRZY NIŻSZE CZAKRY: CIAŁO FIZYCZNO – MENTALNE * silne wpływy astralne i wzorce przekonań masowej świadomości wpływają na osobowość. CIAŁO EMOCJONALNE * impulsy uwarunkowane poprzez wspomnienia przeszłych wcieleń i kodów dziedzictwa DNA są tu normą. CIAŁO ŻYCZENIOWE EGO * kombinacja z uwarunkowania przeszłych wcieleń i życia obecnego jest siłą napędową dla Ego.

MOST DO WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI TO SERCE. TRZY POZIOMY ŚWIADOMOŚCI ROZWIJAJĄ SIĘ JAK NASTĘPUJE: CIAŁO EMOCJONALNE czuje przez Święte Centrum Serca / Duszy. CIAŁO MENTALNE - świadomość rozwija się poprzez Świętego Ducha / Świadomość Duszy. DUCHOWA ŚWIADOMOŚĆ stanowi trzeci składnik poprzez Duszę i Ja Nadduszy. Jeśli jesteście dostrojeni do wyższych wibracji Światła, przyzwyczaicie się do strumienia Oddechu Świętego Ognia, który bywa nazywany Prądem Życia / Miłości / Światła. W tym żywym strumieniu życia tkwi zakodowany, potężny, promieniejący strumień wiedzy. Jest to kod geniusza stwórczego; jednak to wy musicie uchwycić tą mądrość Świętego Ducha, aby uzyskać dostęp do tej naturalnej siły.

Chcemy wam również przypomnieć, że wasze dłonie stanowią dwa w najwyższym stopniu rozwinięte połączenia do waszego mózgu, ponieważ są eterycznymi kryształami – w płaszczyznach dłoni są umiejscowione generatory. Zostały utworzone, aby pełnić funkcję jednych z najsilniejszych elektromagnetycznych impulsów ciała fizycznego. Dlatego ci, którzy aktywowali lub rozwinęli w swoich rękach moc leczniczą, bywają tak skuteczni w sztukach uzdrawiania. W przyszłości uzyskacie możliwości ponownego rozwinięcia potencjału, rozbudzając ponownie komórki pamięci w czubkach palców, a wtedy znów będziecie mieli dostęp do świadomej i nieświadomej informacji za pomocą dotyku.

Dobrym ćwiczeniem byłoby trzymanie w rękach kryształu, który sami zaprogramowaliście jako uzdrawiający kryształ - generator, koncentrując się na aktywacji właściwości uzdrawiających na wewnętrznych powierzchniach dłoni. Skoncentrujcie się wykonując równocześnie ćwiczenie Oddechu Nieskończoności i wysyłając/ odczuwając Diamentowe Cząsteczki Światła do waszych płaszczyzn dłoni. Ich wewnętrzne powierzchnie mogą stać się przy tym bardzo gorące lub zaczną mrowić. Może potrwać jakiś czas, zanim to poczujecie; a przecież stopniowo zdobędziecie zdolność wysyłania uzdrawiającego Światła Stwórczego do określonych części waszego własnego ciała. W przyszłości uzdrawiania będą dokonywali oświeceni dynamiczni uzdrowiciele ze zdolnościami wysyłania do pacjentów promieni podobnych do lasera Boskiego Światła. Reiki i inne energetyczne sposoby postępowania bazują na tej starej, ezoterycznej wiedzy.

Wy, Gwiezdne Nasiona, budzicie się do świadomości waszego niebiańskiego dziedzictwa, które jest zakodowane w waszych Atomach Kryształów Zasiewu i złożone w waszym Świętym Duchu. Bądźcie również świadomi, że istnieje wspaniała historia dzielności i znakomita właściwość, utkana podczas gwałtownej, a nieraz nudnej, podróży ludzkiej ewolucji. Przeżywacie wzbudzanie ponadzmysłowych i wyższych świadomych zdolności, które były uśpione od tak dawna. Jednak potrzeba zaangażowania i starań, aby otworzyć zapieczętowane drzwi do waszej wewnętrznej mądrości, Świętego Ducha. Sprawą najwyższej wagi jest, abyście uczyli się znów ufać swojemu wewnętrznemu przewodnictwu. Wypełnione miłością i wdzięcznością serce oczyszcza świadomość oraz stwarza spokój i pokój Ducha. To rozwija się do stabilnego stanu istoty i nie jest tylko okazjonalnym ćwiczeniem.

W każdej formie ziemskiej egzystencji jest widoczne, że ludzkość budzi się z iluzorycznego snu przeszłych epok, podczas gdy odświeżające Światło Boskiej Świadomości przenika całe Stworzenie. Każda Dusza posiada wyjątkowy kod świadomości w swoim Diamentowym Jądrze Boskiej Komórki. Ów kod zawiera doskonały rezonans lub harmonię dla każdego życia. Jednym z cudów rekalibracji waszej energetycznej sygnatury i Pieśni Duszy jest to, że nastawione wibracje zaczynają rezonować zgodnie z prądami Żywego Światła, co łączy waszą Duszę z wieloma innymi fragmentami waszego Wyższego Ja. W tym czasie doprawdy zaczyna się wasz proces Wstępowania. Jeszcze nie możecie rozumieć, że jesteście silnie połączeni ze wszystkimi postaciami waszego Wyższego Jaźni. Jednym z największych, najbardziej zdumiewających elementów Przebudzenia jest, kiedy stajecie się świadomi, że jesteście częścią wielkiej, wielowymiarowej Istoty Świetlistej.

Jeszcze raz chcemy wam przypomnieć pewien ważny fakt: całe Stworzenie porusza się według specyficznego wzorca wibracyjnego i od wewnątrz na zewnątrz, co nazywamy energetyczną sygnaturą lub OKTAWĄ ENERGETYCZNEGO DŹWIĘKU. Jesteście identyfikowani poprzez waszą energetyczną sygnaturę i waszą Pieśń Duszy, które określają świetność Światła waszego pola aurycznego. Wasza energetyczna sygnatura składa się z frekwencji waszego ciała fizycznego w waszym trzy- czterowymiarowym środowisku. Zrównoważone wibracje wyższego czwartego i piątego wymiaru są zmagazynowane w waszym Ja Duszy i stanowią część waszej Pieśni Duszy. Kochani, wczepcie te myśli mocno do waszego Ducha. Istnieje nieopisana ilość połączonych pól świadomości. Jesteście w trakcie łączenia się z magnetycznymi siłami licznych połączonych pól świadomości. Zaczynacie dostrajać się do oscylacji Boskiej Woli, Boskiej Mądrości i Boskiej Miłości.

W bliskiej przyszłości powiemy więcej na temat Boskich Promieni tego Pod – Wszechświata i jak Boski Plan ulega poprawieniu i dramatycznym przemianom dla przyszłego postępu ludzkości. Boska Matryca jest już zmieniana – od eksperymentu podzielenia i dualności w kierunku nowej rzeczywistości ponownego zjednoczenia, integracji i poszerzenia.

Pozwólcie nam odświeżyć waszą pamięć ważną informacją dotyczącą TRZECH GŁÓWNYCH BOSKICH PROMIENI I CZWARTEGO PODPROMIENIA, jakie w przeszłości zostały wy-PROMIEN-iowane podczas tego wszechświatowego doświadczenia.

ENERGIA MENTALNEJ WIBRACJI PIERWSZEGO PROMIENIA – BOSKIEJ WOLI – NASZEGO BOGA OJCA WNIKA NAJPIERW DO POLA AURYCZNEGO A NASTĘPNIE AKTYWUJE WITALNE CENTRA GŁOWY I CZAKRY, ZANIM BĘDZIE PRZEFILTROWANA PRZEZ RESZTĘ CIAŁA FIZYCZNEGO.
ENERGIA WIBRACJI DRUGIEGO PROMIENIA – MIŁOŚCI I WSPÓŁCZUCIA – NASZEJ BOGINI MATKI NAJPIERW WPŁYWA DO POLA AURYCZNEGO A NASTĘPNIE DO CZAKRY GARDŁA, GRASICY I CZAKRY SERCA, ZANIM ZOSTANIE PRZEFILTROWANA PRZEZ CAŁE CIAŁO FIZYCZNE.
ENERGIE TRZECIEGO PROMIENIA I JEGO CZTERECH PODPROMIENI, WIBRACJI SYNA / CÓRKI, AKTYWNEJ INTELIGENCJI PRZEPŁYWAJĄ PRZEZ POLE AURYCZNE I NAJPIERW KONCENTRUJĄ SIĘ NA AKTYWACJI SPLOTU SŁONECZNEGO ZANIM PRZEMIESZCZĄ SIĘ PRZEZ POZOSTAŁY SYSTEM CZAKR. SPLOT SŁONECZNY MOŻE BYĆ NAZWANY CENTRUM MÓZGOWYM CIAŁA FIZYCZNEGO. W ŚRODOWISKU TRZECIEGO / CZWARTEGO WYMIARU JEST ON CENTRALĄ EMOCJI. CZTERY PODPROMIENIE SĄ WŁAŚCIWOŚCIAMI, CECHAMI I JAKOŚCIAMI POTRZEBNYMI DO WYPEŁNIENIA WASZEJ MISJI JAKO WSPÓŁTWÓRCY W KRÓLESTWACH MATERII. INTEGRACJA I ZHARMONIZOWANIE SIEDMIU PROMIENI BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI SĄ JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH STOPNI W PROCESIE WSTĘPOWANIA.

Musicie świadomie stworzyć CENTRUM ŚWIATŁA, aby zażądać waszej SŁONECZNEJ OPRAWY. TRIADA SŁONECZNEJ OPRAWY SKŁADA SIĘ ZE ŚWIETNOŚCI WASZEGO DIAMENTOWEGO JĄDRA BOSKIEJ KOMÓRKI PLUS ŚWIATŁA WASZEJ DUSZY I ŚWIATŁA WASZEGO ŚWIĘTEGO SERCA, Z KTÓRYCH WSZYSTKIE WYTWARZAJĄ EMANACJĘ WASZEGO AURYCZNEGO POLA ŚWIATŁA.

Również nawet, jeśli jeszcze nie jesteście zdolni, aby osiągnąć silne, wysubtelnione wzorce wibracyjne wyższych królestw: dynamiczne wibracje wszystkich promieni i podpoziomów Boskiej Świadomości wpływają na nie mimo to, na każdego z was, jak również na Ziemię w każdym pojedynczym momencie waszego życia.

System czakr posiada zarówno zdolności wytwórcze magnetyzujące jak i wypromieniowujące. Im wyższy jest wzorzec wibracji, do którego jesteście dopasowani, tym szybciej i doskonalej będą się obracały wasze czakry, przy tym większa siła i wyższy wzorzec wibracji będzie wysyłany przez wasze ciało na zewnątrz do świata. Energia zawsze jest w ruchu. Tworzenie zawsze jest w ruchu. Jedyna pauza ma miejsce w PUNKCIE CISZY nowego Tworzenia.

Podczas minionych lat istniało pojęcie „Ziemski Anioł” używane zazwyczaj w duchowo nastawionych przesłaniach i channelowanych przekazach. Aby wyjaśnić: to może dotyczyć każdej Duszy, która ciągle stara się osiągnąć samomistrzostwo, tak, żeby on / ona mogła wkroczyć do grona Służb Światła. Istnieje wiele błogosławionych Dusz, które zgodziły się na ucieleśnienie na Ziemi, aby być reprezentantem archanioła, wy-PROMIEN-iowując energie dwunastu wielkich Promieni Boskiej Świadomości podczas tego podwszechświatowego doświadczenia. Przypomnijcie sobie: ważną częścią waszej ziemskiej misji jest pomaganie w intensyfikowaniu Światła niższych wymiarów. My z Królestw Aniołów jesteśmy tutaj w dużej liczbie i mocy, aby pomóc wam przejść przez te czasy ewolucji i wielkich przemian z lekkością i wdziękiem; jednak musicie prosić o naszą pomoc, ponieważ nie możemy występować przeciw waszej wolnej woli. Żądajcie ponownie waszego należnego miejsca jako Mistrza Światła, Kochani, i pamiętajcie: ponieważ integrujecie Wiedzę Ducha i oświecona prawdę, prosimy was: idźcie i dzielcie się swoją mądrością. A my zawsze jesteśmy w pobliżu, aby was prowadzić, chronić i inspirować, ale przede wszystkim, aby was miłować.

JAM JEST archanioł Michał.
GUIDMUN
PostWysłany: Nie 16:10, 15 Sty 2012    Temat postu:

EWOLUCJA DUSZY
Przesłanie archanioła Michała LM-01-2012 przez Ronnę Herman (ronnastar.com) tłumaczyła Teresa Serafinowska


Ukochani Mistrzowie, musicie poszerzyć swoją pojemność Miłości / Światła tak, aby mogła objąć całe Stworzenie: Miłość do Natury, Miłość do zwierząt, Miłość do ludzkości, Miłość do waszych jawnych wrogów i, co najważniejsze, Miłość do samych siebie. Ponieważ w swojej Esencji zawieracie całe Stworzenie będące częścią was a wy jesteście szlifem Najwyższego Stwórcy. Rozszerzenie Boskiej Świadomości skutkuje ekspansją waszego pola aurycznego – stopnia wypromieniowywania Światła. Z czasem coraz większa grupa was będzie miała rozwinięte tak silne i rozległe promieniowanie, że jego pozytywny wpływ zacznie odciskać się na innych wokół was a następnie na całej ludzkości i Ziemi. Duża ilość wysoko rozwiniętych Dusz już teraz osiągnęła ten poziom. Jednak musicie sobie przypomnieć, że nie możecie dać innym czegoś, czego sami nie posiadacie. Przypomnijcie sobie również to: ważną częścią waszej misji na Ziemi jest intensyfikowanie światła niższych wymiarów. Rozszerzanie świadomości Duszy skutkuje poszerzeniem pola aurycznego, pod względem intensywności i obszaru oddziaływania.

Aspirant na Poziomie musi koncentrować się na treningu związanym ze światem zewnętrznym tak samo jak i na treningu związanym z własnym wnętrzem. Musicie starać się być świadomymi obserwatorami tego, co dzieje się wokół was. Trenować siebie w byciu całkowicie zajętymi skupianiem świadomości na fizycznych wydarzeniach dnia codziennego, co jest równie ważne jak nauka przepracowywania zarówno harmonijnych jak i zniekształconych wzorców wibracyjnych. Wymagane jest podejmowanie odpowiedniego postępowania. Praktykowanie mentalnej i emocjonalnej dyscypliny również jest bardzo ważne, kiedy staracie się być mistrzem Ja. Nie możecie odwracać się od świata i życiowych doznań, powinniście stawić im czoła. Jednak ważnym jest, abyście nauczyli się traktować życie z wyższego poziomu postrzegania. Postarajcie się widzieć większy obraz i nie dać się uwięzić w dramatach małych historii.

Logika jest funkcją mentalnego ciała fizycznego i waszego Ducha. Przypomnijcie sobie: wiedza lub teorie zaakceptowane przez was jako własne prawdy muszą zostać doświadczone, aby można było zyskać mądrość i odkryć towarzyszące im informacje. Inspiracje są wysyłane przez Wyższe Ja i waszego Świętego Ducha. Musicie umieć zważać na impulsy waszego Świętego Ducha i waszego Świętego Serca lub na impuls dominującej części waszego Wyższego Ja, ponieważ w ten sposób stopniowo nauczycie się komunikować z istotami wyższych królestw i osiągniecie kosmiczną mądrość.

W czasach początków istniała komunikacja z i pod pieczą wyspecjalizowanych duchowych przewodników i strażników grup, jednak z czasem ten dar i zdolność zostały utracone. Kiedy ludzkość bardziej zanurzyła się w świadomość materialną, została wypełniona odczuciami pięciu zmysłów i powoli zaprzestała udawania się do własnego wnętrza i łączenia się z wyższymi królestwami świadomości. Niższy trzeci i czwarty wymiar nie są klarowne i jasne. Tam pojawia się powłoka z mgły lub wyziewów. Dusze żyjące w takim środowisku nie realizują się, ponieważ praktykują stan świadomości, do jakiego się przyzwyczaiły. Rzeczywistość niższego trzeciego i czwartego wymiaru może być przyrównana do do egzystencji w mrocznym labiryncie, w którym wiecznie poszukuje się drogi prowadzącej z powrotem do czystego Światła świadomości. Ta mgła powoli zaczyna się rozpływać, gdy przemieszczacie się na środkowy pod-poziom czwartego wymiaru, a wasz świat staje się coraz jaśniejszy i klarowniejszy w miarę przekraczania kolejnych coraz wyższych poziomów. Aby otrzymać lekcje Światła i osiągnąć przynajmniej piąty pod-poziom czwartego wymiaru, musicie wznieść swoją świadomość. W tym pod- Wszechświatowym doświadczeniu istnieje siedem pod-poziomów w każdym wymiarze, przy czym pierwszy pod-poziom jest najniższym / najgęstszym a siódmy pod-poziom jest najwyższym i najbardziej wysubtelnionym poziomem. Mistrzowie i wasi przewodnicy chcieliby spotykać się z wami w połowie drogi; w bardzo wyjątkowych przypadkach mogą obniżać swoje wibracje do gęstości ekstremalnej dualności mimo, iż jest to dla nich nader niewygodne.

Ego jest postacią fizycznego Ja; zostało stworzone, aby wspomóc was w rozwoju zmysłu identyfikacji i indywidualizacji w czasie. Duch skupiony na zewnątrz jest kierowany przez ego. Błędnie pokierowane Ja ego było pomocne podczas stwarzania iluzorycznego systemu wierzeń poziomu materialnego, rzeczywistości bazującej na rozdzieleniu, lęku, interesowności i braku. Kiedy poszerzacie swój mentalny horyzont, zaczynacie burzyć bariery samoograniczającego postrzegania. Poszerzenie Ducha wprowadza aktywację uśpionych komórek wyżej wymiarowych poziomów mózgu i chwytanie mądrości własnego Świętego Ducha. Ślepe posłuszeństwo nie jest przesłanką do oświecenia, ponieważ staracie się być samorodnymi mistrzami i żyć własnymi osobistymi prawdami, jakie się przed wami ujawniają i jakie są potwierdzane przez waszą straż Serca.

Ludzkość znajduje się w procesie budzenia Dusz i komórek. Kiedy poruszacie się w kierunku wzorców wibracyjnych wyższych poziomów czwartego i niższych piątego wymiaru, wasze komórki, ciało eteryczne i pole auryczne rozpoczynają przyspieszony proces oczyszczania. Ten proces stanowi „download” wielu postaci waszego Wyższego Ja i umożliwia stopniowe odzyskiwanie ciała świetlistego i ostatecznie osiągniecie taki skutek. W każdej chwili bądźcie uważni i świadomi, aby wasza koncentracja była klarowna i nakierowana na konkretny cel. Stopniowo będziecie rozwijać w sobie poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa, wiedzę, że wszystko jest dobre i takie pozostanie.

Dusza jest refrakturowanym rozszerzeniem waszego Boskiego Ja lub Obecności JAM JEST. Dusza korzysta z prawej, intuicyjnej połowy świadomości mózgu, która jest połączona z wyższym Świętym Duchem i Duchową Wolą. Duch skupiony do wewnątrz jest prowadzony przez Ja Duszy. Ludzkość znajduje się w procesie rozwijania subtelnych, wyczulonych zmysłów niewrażliwych na bycie wykorzystywanym. Musicie wyjść ponad podstawowe, często zniekształcone fizyczne zmysły, dzielnie starając się rozwijać wyższe zmysły mentalne intuicji i Boskiej Mądrości. Sprawą bardzo ważną jest, abyście uczyli się kontrolować swoją naturę emocjonalną a swoje myśli utrzymywali w ciągłym ukierunkowaniu na Światło.

Wasze Boskie Ja lub wasza Obecność JAM JEST jest waszą pierwotna inteligencją źródłową jądra, waszą pierwszą zindywidualizowaną identyfikacją w tym doświadczaniu Wszechświata lub pod-Wszechświata. W trakcie doświadczania tego pod-Wszechświata wasza Obecność JAM JEST utworzyła pierwszych dwanaście fragmentów lub rozszerzeń Duszy. Od tamtego czasu wasza Boska Esencja dzieliła się i refrakturowała nieskończoną ilość razy. A teraz znajdujecie się w trakcie żądania ponownego przyłączenia wszystkich tych licznych postaci waszego Boskiego Ja w tym pod-Wszechświecie, abyście mogli kroczyć naprzód do większej, dynamiczniejszej i coraz bardziej poszerzonej wersji waszego Boskiego Ja. Aby wspomóc was w tym spełnieniu, wasze Diamentowe Boskie Komórki Jądra i wasze osobiste Koło Stwórcze Kwiatu Życia, zawierają pełny komplet dwunastu promieni Boskiej Świadomości dla tego pod-Wszechświatowego doświadczenia. Zostały one zaprojektowane tak, abyście mieli ciągły dostęp do waszego własnego PEŁNEGO SPEKTRUM BOSKOŚCI związanego z doświadczaniem tego pod-Wszechświata. Waszym zadaniem jest aktywowanie tych promieni, zintegrowanie boskich cech i właściwości, jakie zawierają a później wykorzystywanie tych jakości dla najwyższego dobra. Ciągle jeszcze istnieje wiele nieporozumień odnośnie tego, czym jest Dusza, jak funkcjonuje i gdzie zamieszkuje. Jest ważne, żebyście rozumieli skomplikowany proces ponownego łączenia się z wieloma postaciami waszego Wyższego Ja. Podobnie ważne jest, abyście uzyskali jasność co do głębiej sięgających nauk dotyczących wielu własnych Fragmentów Wyższego Ja (macie ich wiele, nie tylko jedno) oraz procesu integrowania tych wielu części Ja, jakie wam przedstawiliśmy. Dlatego czujemy, że nadszedł czas na dokładniejsze wyjaśnienie tego procesu najwyższej wagi dla EWOLUCJI DUSZY:

W waszej Boskiej Komórce Diamentowego Jądra nosicie kryształowy Atom Nasienia Pamięci pełnego samorozpoznania waszego punktu wyjścia. On zawiera króciutki przegląd punktów szczytowych każdego żywota, jakie kiedykolwiek przeżyliście, głównych lekcji, jakich się nauczyliście i talentów, jakie doskonaliliście podczas podróżowania przez ten Wszechświat.
Dusza jest rozszerzeniem waszego Boskiego Ja lub waszej Obecności JAM JEST. Dusza nie jest Duchem ani materią. Jest krystalicznym, Świętym Ogniem, Atomem Nasienia Pamięci, fragmentem czystej esencji Światła zaprogramowanym, aby określać waszą podróż przez ten pod-Wszechświat. Jest połączeniem pomiędzy wami a naszym Bogiem Ojcem / Matką a ostatecznie Najwyższym Stwórcą.
Wasze osobiste Ja Duszy zamieszkuje w tym życiu w waszym Świętym Sercu jako postać waszego Diamentowego Jądra Boskiej Komórki. Każda część waszej Duszy o wyższych wibracjach posiada własny Atom Ziarna Pamięci. Kiedy pewna określona postać waszej Gwiezdnej Duszy zajmie swoje miejsce zamieszkania jako wasza Naddusza, stopniowo przeniesie wspomnienia waszego osobistego wzorca wibracyjnego na Atom Nasienia Pamięci w waszej Diamentowej Boskiej Komórce Jądra oraz na wasze ucieleśnione Ja Duszy. Najpierw aktywuje odpowiednie Kryształy Ziaren Pamięci w waszym Świętym Duchu. Kiedy wasze wibracje ulegną poszerzeniu, w celu dopasowania zostaną aktywowane Kryształy Ziaren Pamięci zachowane w waszej Diamentowej Boskiej Komórce Jądra jako rezerwa. W ten sposób, kiedy zintegrujecie wszystkie wasze fragmenty Duszy, nareszcie odzyskacie zdolność dostępu do całej mądrości, talentów, pozytywnych wspomnień i przeżyć waszej Obecności JAM JEST dla tego pod-Wszechświata. Cały proces powtarza się wciąż od nowa, kiedy przekraczacie wielowymiarowe poziomy Boskiej Świadomości i integrujecie coraz więcej postaci waszego Boskiego Ja.
Zostaliście zaprogramowani, aby zawsze szukać Świętego Serca waszej Esencji, waszej Diamentowej Boskiej Komórki Jądra i waszego kryształowego Atomu Siewu Esencji Stwórczej.

W specjalnie ustalonych czasowo przedziałach zawsze istniały małe grupy specjalnych, wyjątkowych istot, które inkarnowały się w różnych rasach i pod-rasach i przynosiły świeże idee, zaszczepiając nowe cechy i właściwości. Te wysoko rozwinięte istoty dzieliły się swoją mądrością, wysoką świadomością i specjalnymi talentami poprzez bycie przykładem i również fizycznie łączyły się z wybranymi członkami ludzkiego gatunku, aby poprawić kody DNA ludzkości. ŻYJECIE WŁAŚNIE W TAKIM CZASIE.

Czwarty wymiar może być nazwany „rzeczywistością przejściową”, ponieważ w nim zaczynacie zrzucać z siebie wasze uwarunkowania przeszłością. Królestwo czwartego wymiaru jest bardziej natury emocjonalnej, i dlatego serce i świat uczuć są tu głównymi graczami. Starożytni nazywali czwarty wymiar królestwem Maji lub iluzji. Zespołowa masowa świadomość ludzkości odczuwa niższe trzy poziomy czwartego wymiaru, i jest to tam, gdzie mentalnie egzystuje większość ludzkości, aż krok po kroku zaczną przechodzić do własnego wnętrza i słuchać podszeptów swoich Ja Duszy. Ciało życzeniowe ego jest mistrzem manipulacji tego królestwa ciągle dążąc do coraz większego zadowolenia i szczęścia poprzez sensacje i poszukiwanie zewnętrznych sposobów na spełnienie.

Zaczynacie chwytać własny Wewnętrzny Potencjał Mocy, gdy udajecie się na wyższy pod-poziom czwartego wymiaru. Materia staje się płynniejsza i dlatego jest łatwiejsza do zamanifestowania tego, czego sobie życzycie. Dlatego musicie nauczyć się zdecydowania i skupienia myśli na wyklarowanym celu. Zdyscyplinowany Duch łączy łańcuchy myśli we właściwej kolejności. Szczególnie ważne jest, abyście rozumieli, że rozproszone myśli są szkodliwe dla waszych postępów. Życie chwilą obecną – w chwili TERAZ – stanowi ważny komponent do osiągnięcia samo-mistrzostwa. Mentalne wysiłki są konieczne, aby skutecznie przedostać się na poziom oświecenia. Stopniowo coraz większa część waszych wspomnień przeszłych wydarzeń zblednie, gdy opuścicie królestwo instynktownego umysłu/ Ducha i przejdziecie do królestwa wyższego Ducha. Ważne cechy samo-mistrzostwa to skoncentrowane zdolności obserwacji i niewinność myślowa, słowna i w czynach. Jako aspirant na Poziomie zaczniecie odkrywać coraz większe kosmiczne prawdy. Jednak musicie mieć świadomość, że nawet niewielkie zasady ponadczasowej mądrości ciągle są poszerzane, aby integrować wyjątkowe reguły, prawa i prawdy następnego poziomu egzystencji we wiecznym obiegu wstępowania świadomości.

Musicie utrzymywać w stanie otwartym kanał komunikacyjny pomiędzy Duszą a umysłem poprzez Ducha. To rozpali powolny proces reaktywacji szyszynki i otwarcie portalu do Świętego Ducha, który znajduje się w tylnej części mózgu blisko czubka głowy. Święty Duch rezonuje z najwyższym pod-poziomem czwartego wymiaru, lecz także ze wszystkimi poziomami piątego i szóstego wymiaru i w niewielkiej części z wibracjami siódmego wymiaru / danymi zarezerwowanymi dla przyszłego wykorzystania, kiedy już osiągniecie zdolność przekroczenia tego dla ludzkości najwyższego z możliwych w tym pod-Wszechświatowym doświadczeniu. Jednak, aby uchwycić ten magazyn kosmicznej mądrości, musicie krok po kroku podwyższać własne wzorce wibracyjne.

Święty Duch i Święte Serce nie są zbudowane z materialnego tworzywa; one powstały z włókien podobnych do nici pajęczych, eterycznej substancji Światła, która nie jest do zbadania za pomocą naukowych sposobów. Jednak one są bardziej rzeczywiste niż każda część waszego fizycznego ciała. Ponieważ, kiedy już raz odtworzycie połączenie pomiędzy waszym Świętym Duchem, Świętym Sercem i Diamentową Boską Komórką Jądra, nastąpi ciągły przepływ Diamentowych Cząstek ale też odpowiednich, postępowych informacji przepływających z waszych Atomów Nasienia Pamięci a także z waszej Nadduszy / Wyższego Ja. Dlatego takie ważne jest, abyście połączyli na nowo Triadę Boskiej Świadomości: Świętego Ducha, Święte Serce i wszystkie postaci własnego Diamentowego Jądra Boskiej Komórki.

Kiedy przesuniecie się ku wzorcom wibracyjnym piątego wymiaru, wasze komórki, ciało eteryczne i pole auryczne rozpoczną proces przyspieszonego oczyszczania. Uspokojenie rozpoczyna się na najniższym poziomie piątego wymiaru i wzmacnia się lawinowo. Osiągnięcie Boskiej Mocy i Mądrości wymaga wzniesienia się ponad masowe wzorce przekonań zespołowej świadomości ludzkości i dostrojenie się do kosmicznej świadomości poprzez wiele części waszego Wyższego Ja. Emocjonalna stabilizacja i mentalne wysiłki są konieczne, aby skutecznie wkroczyć na poziom oświecenia. Istnieje Prawo RÓWNOWAGI, które obowiązuje w piątym wymiarze i powyżej niego.

Krótko mówiąc, szósty wymiar to wymiar nieśmiertelności i w dużej mierze poszerzonej świadomości Duszy, kiedy to na nowo połączycie się z najwyższym poziomem waszego potencjału Duszy w tym pod-Wszechświecie. Siódmy wymiar jest ostatnią granicą ewolucji dla ludzkości w trakcie trwania tego pod-Wszechświatowego doświadczenia. Pierwszy pod-poziom (o najniższych wibracjach) ósmego wymiaru jest BRAMĄ NIESKOŃCZONOŚCI, do której dostęp będziecie mieli, kiedy osiągniecie zdolność integrowania coraz większych ilości coraz wyższych wibracji. Efekt przesiedlenia zainicjuje się, gdy zdobędziecie zdolność do osiągania każdego poziomu wibracyjnego, przy czym maleńkie ilości bardzo subtelnego Boskiego Światła rozpoczną przepływanie do waszego osobistego słupa Światła wypełniając nim wasze pole auryczne i doprowadzając do wibracji Pieśni Duszy.

PAMIĘTAJCIE, MOI DZIELNI, ŻYJECIE W NIESKOŃCZONOŚCI. Przesłania mądrości, jakie wam przynosimy, nie są po to, aby ustanawiać kolejne reguły lub stwarzać nowe dogmaty. Naszym celem jest, opromieniać wasze serca miłością i dać wam mały wgląd we wspaniałą przyszłość, jaka rozwija się przed wami. Będę was prowadził, kierował, inspirował i chronił i na każdego z was wypromieniowuję odwieczną Miłość naszego Boga Ojca-Matki.

JAM JEST archanioł Michał
GUIDMUN
PostWysłany: Nie 8:54, 11 Gru 2011    Temat postu:

Oświecony poziom w centrum dualności
Przesłanie archanioła Michała LM-11-2011 przekazane przez Ronnę Herman (ronnastar.com) tłumaczenie Teresa Serafinowska

Ukochani Mistrzowie, wiemy, że wszyscy przechodzicie obecnie przez szczególne i niepokojące czasy, niezależnie od tego, jaki poziom samoświadomości osiągnęliście. Nauki i prawdy, które zaakceptowaliście jako swoje własne w trakcie tego życia, są powoli zastępowane przez wyższe, bardziej postępowe nauki i różnorodne nowe, zagmatwane koncepty. Aby osiągnąć samomistrzostwo, musicie rozwijać swoje nadświadome zdolności i bardziej subtelne moce Ducha. To wnosi ze sobą mentalny i emocjonalny „wystrój domu” oznaczający konieczność odszukania i przetransmutowania wszystkich starych form myślowych, jakie wiążą was z iluzyjną rzeczywistością i chaotycznymi niższymi wymiarami.

DUCHOWA / LUDZKA ISTOTA stopniowo stanie się świadoma swojego nadświadomego Ducha i zacznie go wysubtelniać, co doprowadzi do ponownego zjednoczenia Ja Duszy i Nadświadomego Ducha. To jest wasze połączenie z wzorcami wibracyjnymi i poszerzonej mądrości wyżej wibracyjnych duchowych królestw przez wiele postaci waszego Wyższego Ja. W tym punkcie bardzo prawdopodobnie zaczniecie otrzymywać przebłyski inspiracji z poziomu intuicji, co może być przyspieszane z pomocą medytacji i zwracaniu się do wnętrza. Moc Ducha będzie w ten sposób podwyższana, a duchowy aspirant zacznie postrzegać świat i obecne wydarzenia z wyższego punktu widzenia, co stworzy większy, poszerzony obraz rzeczywistości. Centra czakr stopniowo powrócą do równowagi i harmonii i rozpoczną proces integracji wyższej mądrości Świętego Ducha i Świętego Serca i będą funkcjonowały we wzajemnej harmonii pod przewodnictwem Duszy i Nadduszy / Wyższego Ja.

FIZYCZNA / LUDZKA ISTOTA, która funkcjonuje pośród zniekształconych wzorców wibracyjnych trzeciego i niższego czwartego wymiaru, korzysta z podświadomości i świadomej świadomości razem z powłoczką wspomnień poprzednich inkarnacji. Ona / on jest przeważnie skupiona na zewnątrz i mają na nią silny wpływ rodzinne uwarunkowania, do tego dochodzą tradycje kulturowe i religijne. Wzorce myślowe często są tu zniekształcone i zazwyczaj skupione na sobie, przez co widzi tylko mały obraz rzeczywistości.

Istnieje jeszcze wiele młodych dusz żyjących w krajach słabiej rozwiniętych, które funkcjonują zgodnie ze swoją ZWIERZĘCO / LUDZKĄ NATURĄ; są one głównie skupione na trzech niższych czakrach. Na tym poziomie centra czakr są przeważnie nieświadomymi Centrami Ducha. Te drogie dusze najczęściej działają z poziomu podświadomości i ograniczonej świadomej świadomości. Są prowadzone przez wspomnienia przeszłych wcieleń i ras w instynktownej rzeczywistości związanej z przetrwaniem. Większość z nich koncentruje się na przeżyciu ich Ja i ich rodzin. To są drogie dusze, które będą przeprowadzone na inne nietknięte planety, na których trzy- i czterowymiarowe spektrum polaryzacji / dualności istnieje w wyważonej równowadze. Te kochane istoty będą miały możliwość kontynuowania swojej podróży po fizycznym królestwie świadomości w przyjemnym i odizolowanym otoczeniu.

Wy, Gwiezdne Nasiona, drogowskazy na poziomie, są tymi, którzy czynią możliwym - na co się zgodziliście inkarnując na najgęstszych poziomach materii - podniesienie świadomości całej ludzkości z powrotem ku oświeconym rejonom Światła i samomistrzostwa. Jednak musicie sobie przypomnieć, że niezależnie od wieku waszej świadomości Duszy i od wspaniałych dobroczynnych rzeczy, jakie uczyniliście w przeszłości: wybór podążania na poziom świecenia, musi być dokonany w każdym życiu, w każdym ucieleśnieniu i każdym cyklu doświadczeń.

Wielu z was już trwale podąża drogą odkrywania oświeconego poziomu pośród spolaryzowanych przeciwieństw: równowagi, jaka istnieje w centrum dualności. Przyszedł czas, kiedy to coraz liczniejsza grupa z was otrzymuje i integruje dostęp do określonych wzorców wibracyjnych piątego wymiaru i nawet niewielkie ilości energii szóstego wymiaru wibracji. Kiedy łączycie się z eterycznym Miastem Światła w waszym regionie i je odwiedzacie, stopniowo do waszej eterycznej kopii są przefiltrowywane odpowiednie wibracje Światła, jakie rezydują w waszej osobistej Piramidzie Światła. Te wysubtelnione energie powoli przenikają w dół do waszego osobistego słupa Światła, do waszej Gwiezdnej Duszy, ósmej czakry. Wasza Naddusza / wasze Wyższe Ja określa, jak szybko i jaką ilość tego daru Światła Stwórczego możecie bezpiecznie zintegrować.

Aby dać wam mały wgląd w to, co was czeka, kiedy uzyskacie dostęp do podpoziomów szóstego wymiaru poprzez Niebiańskie Miasta Światła, poprosiliśmy naszą wysłanniczkę, aby podzieliła się z wami informacjami, co przeżywała i przeżywa podczas swoich nocnych wędrówek do tej wspaniałej rzeczywistości przyszłości. Jak wyjaśnialiśmy w przesłaniu z lipca 2010, w tym Wszechświecie i wyjątkowo w tym pod-Wszechświecie proces ponownego jednoczenia jest w pełnym toku. Jedna z najbardziej dramatycznych zmian, jakie zachodzą, to stapianie się wszystkich duchowych / religijnych nauk w zjednoczoną kosmiczną naukę pod przewodnictwem Kosmicznej Rady Światła. Przypomnimy zarys tamtego przesłania dla lepszego zrozumienia.

Krótko po rozpoczęciu waszego 2010 roku daliśmy naszej wysłanniczce, znanej w tym życiu jako Ronna Herman, pewną wizję. Owa wizja została przekazana tym, którzy uczestniczyli w seminarium w maju 2010 *Opening To Channel * Becoming A Cosmic Telepath*. Teraz nadszedł czas, aby te informacje przekazać wszystkim, którzy usilnie poszukują poziomu Światła. Przekażemy tę wizję słowami naszej wysłanniczki w sposób, jaki został przedstawiony grupie uczestniczącej w tym seminarium.

„Drodzy przyjaciele, wizja, jaką chcę się z Wami podzielić, miała miejsce krótko po pierwszym dniu 2010 roku. W trakcie medytacji zobaczyłam pewną grupę świetlistych istot w białych szatach, które stały w półokręgu wokół gigantycznego podwójnie zakończonego kryształu. Kryształ wypromieniowywał przepiękne spektrum barw, pojawiały się też geometryczne wzorce ze światła, które promieniowały z i wokół kryształu. Były tam liczne postacie, jednak ja rozpoznałam następujące istoty: archanioł Michał, Jeshua, Djwal Khul, El Morya i St Germain. Powiedziano mi, że odtąd będą mi przekazywane specjalne indywidualne informacje od mistrzów, archaniołów i wielkich Istot Światła. Jednak dodatkowo będą przekazywane zbiorcze przesłania / nauki mądrości od wielu wielkich istot, awatarów i mistrzów przeszłości i przyszłości. Nauki z przeszłości będą połączone z naukami z przyszłości, i będą one prezentowane jako nauki od Kosmicznej Rady Światła. Te nowe informacje są zakodowane w wielkim krysztale (porównali go do gigantycznego kosmicznego komputera), i będą one dostępne dla tych, których wibracje będą kompatybilne ze specjalnie wystopniowanymi wibracjami wielkiego kryształu. Im więcej wysubtelnionych wibracji ucieleśniacie, tym więcej wysubtelnionych poziomów informacji wielkiego Kosmicznego Kryształu będzie dla was dostępnych.

Zostało mi powiedziane, że każda informacja, jaką otrzymam, wciąż będzie przechodziła przez wzorzec wibracyjny archanioła Michała, ponieważ jestem dostrojona do jego energii. Nadal będą mi przekazywane jego comiesięczne informacje; jednak dla książek, jakie piszę, dla Szkoły Poszukiwania Mistrzostwa i seminariów, jakie prowadzę, będę otrzymywała informacje / nauki od niektórych członków Kosmicznej Rady. Aby rozróżnić obie formy przekazów, powinnam dla połączonych przekazów od Rady podpisywać się tytułem: RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA. Nadal będę prześwietlana energią archanioła Michała, a autorami zbiorczych przekazów, jakie otrzymam, będą najczęściej: ARCHANIOŁ MICHAŁ * JESHUA * DJWAL KHUL * EL MORYA * ST GERMAIN.


PODRÓŻ PRZEZ SIEDEM PODPOZIOMÓW SZÓSTEGO WYMIARU
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

Prawie każdej nocy, poprzez medytację i wypowiedziany zamiar udaję się do mojej osobistej piramidy i łączę się z moją eteryczną kopią na kryształowym stole. Często jestem zabierana do Niebiańskiego Miasta Światła w naszym regionie lub do innych miejsc nauczania. Archanioł Michał opowiadał nam o Miastach Światła, które zawierają wymiary od szóstego do dwunastego, po raz pierwszy w 2004 roku. Te Niebiańskie Miasta są przeogromne i wykraczają poza naszą wyobraźnię. Niektóre z nich prześwietlają całe kraje. Dał nam wspaniałe tego potwierdzenie poprzez obraz otwarcia portalu nad świętym miejscem Grimes Paint w Newadzie podczas aktywacji słupa wstępującego, który tam na jego prośbę otworzyliśmy. Od tamtego czasu setki tysięcy ludzi utworzyły słupy wstępujące w swoich rodzinnych stronach, i wielu z tych ludzi regularnie odwiedza Niebiańskie Miasta Światła prześwietlające ich kraje.

Dzielę się z Wami moimi osobistymi wrażeniami i przeżyciami, abyście mogli rozwinąć z tego ideę lub obraz, co można przeżyć, kiedy osiągnie się dostęp do różnych podpoziomów sześciowymiarowego rejonu w Mieście Światła w Waszym regionie. Jestem pewna, że wszystkie Miasta Światła są tak samo zbudowane jak to, które ja odwiedzałam; ono prześwietla północno-zachodnie części Stanów Zjednoczonych. Nawet jeśli detale są bardzo uogólnione, przedstawię je najprościej, jak to możliwe i dam Wam tylko bardzo mały przegląd.

Pamiętajcie, że istnieje siedem podpoziomów wewnątrz każdego z dwunastu wymiarów naszego Podwszechświata. Trzynasty poziom jest tym, w którym rezyduje nasz Bóg – Ojciec – Matka wraz z jądrem stwórczym w najbardziej wewnętrznym kręgu.

PIERWSZY PODPOZIOM SZÓSTEGO WYMIARU W MIEŚCIE ŚWIATŁA: Zewnętrzny mur przejścia jest pełen pomieszczeń – nisz, w których stoją kryształowe krzesła przyspieszające wstępowanie. Na tych krzesłach spędzaliśmy trochę czasu naświetlając się promieniującymi wiązkami Światła, które nas naświetlały i prześwietlały na wylot, aby wspomóc nas w procesie oczyszczania, wysubtelniania i klarowania naszych negatywnych wzorców energetycznych. Na koniec, kiedy nadchodziła stosowna chwila, byliśmy przemieszczani do nisz po wewnętrznej stronie muru przejścia, a wtedy mogliśmy przekroczyć hale przejścia i wejść do wewnątrz.

DRUGI PODPOZIOM: Kiedy doszliście do pewnego określonego stopnia, na tylnej ścianie niszy otwierało się przejście i byliście kierowani ku małemu pomieszczeniu w kształcie piramidy. Tam zostawialiście swoją eteryczną kopię na kryształowym stole, a sami podróżowaliście po wielu poziomach szóstego wymiaru. Gdy pozostawaliście na tym poziomie, leżeliście na kryształowym stole tak, aby odpowiednie wibracje szóstego wymiaru mogły przepłynąć Wasze ciało fizyczne czyszcząc je i porządkując w przygotowaniu na przyszłą integrację jeszcze wyższych wzorców wibracyjnych.

TRZECI PODPOZIOM: To jest poziom wyższych nauk, gdzie zaczynacie otrzymywać nowe, esencjonalne informacje, które integrujecie i musicie spożytkować w Waszej fizycznej egzystencji. Czasami byłam prowadzona tak, aby położyć się na kryształowym stole, a innym razem siedziałam na kryształowym krześle przy kryształowym stole. Mogłam odczuć, że w tym pomieszczeniu znajdują się Istoty Świetliste, lecz nie mogłam ich wyraźnie widzieć a one same nie identyfikowały siebie.

CZWARTY PODPOZIOM: Ten poziom jest wypełniony specjalnymi wzorcami wibracyjnymi Światła, które przepływają w każdym kierunku w różnych formach, barwach i wzorach. Z czasem stopniowo zaczniecie odczuwać różnice pomiędzy barwami i wzorami, kiedy osiągniecie zdolność rozróżniania pomiędzy tysiącami odcieni każdego koloru. Stopniowo rozwiniecie również zrozumienie, że kolory zawierają kody myślowe; jednak myślę, że to potrwa dość długo, zanim je rozszyfrujecie. Właśnie teraz zaczynam otrzymywać pewne odczucia i bywa to nieraz dość frustrujące.

PIĄTY PODPOZIOM: Ten podpoziom jest wypełniony dźwiękiem – wspaniała Niebiańska Muzyka, składająca się z tonów, szant i niepowtarzalnych wzorców dźwiękowych. Osiągniecie zrozumienie tego, jak muzyka jest esencjonalna i jak ważną rolę ma Wasz własny głos przy doskonaleniu lub wpływaniu na ciało fizyczne.

To ciekawe, że zaczęłam poznawać ten poziom, kiedy miałam największe trudności z moim gardłem. Od czasu operacji i kiedy proces uzdrawiania dobiegł końca, pojawiło się we mnie intensywne życzenie, aby intonować dźwięki samogłosek, co od tamtego czasu czynię regularnie. Również przez długi czas channelowałam pięć świętych imion i pięć świętych języków; jednak nagle zaczęłam je śpiewać, a to odczuwa się silnie i wspaniale. Zostały mi również dane inne instrukcje dotyczące wykorzystania naszego głosu jako narzędzia transformacji, którymi mam nadzieję w przyszłości się podzielić.

SZÓSTY PODPOZIOM: To jest poziom Świętej Geometrii. Na tym poziomie nie spędziłam wiele czasu; jednak jestem świadoma, że jest on wypełniony Świętymi Wzorami Geometrycznymi Światła, razem z dźwiękami i barwami. To jest prawdziwy świat zmysłów wspaniałej stymulacji dla Ducha, ciała i Duszy. W późniejszym czasie przekażę Wam o tym informacje, kiedy więcej się o tym nauczę. Wiem, że spędzę na tym poziomie dużo czasu, zanim dostanę pozwolenie na wejście do siódmego poziomu szóstego wymiaru.

Proszę, bądźcie świadomi, że możemy tylko niewielką ilość wzorców wibracyjnych zabrać ze sobą z szóstego wymiaru. Ciągle jeszcze jesteśmy bardzo aktywni w otoczeniu piątego wymiaru i na nim skupieni, i minie jeszcze dużo czasu, zanim będziemy gotowi odczuć lub zintegrować pełną moc ponad połowy z każdego z podwymiarowych poziomów piątego wymiaru. Przypomnijcie sobie również: za każdym razem, kiedy odwiedzacie którąkolwiek z piramid z piątego wymiaru, które stworzyliśmy, w drodze powrotnej przynosicie odrobinę więcej cech i jakości tego poziomu.

Jeśli zechcecie, proponuję, abyście szli do swojej osobistej piramidy Światła przed pójściem spać, a tam prosili o zabranie do Miasta Światła w Waszym regionie, abyście mogli wyciągnąć korzyści z niesamowitych darów, jakie są nam wszystkim proponowane. Jednak miejcie świadomość, że w efekcie Wasze życie z biegiem czasu dramatycznie się zmieni a Wasz proces wniebowstępowania drastycznie przyspieszy. Będą się pojawiały na Waszej drodze testy i wyzwania, jednak zapewniam Was, drodzy przyjaciele, warto się postarać. Wieczna miłość i błogosławieństwo anielskie, Wasza duchowa siostra, Ronna.

ARCHANIOŁ MICHAŁ: Pamiętajcie, moi dzielni, w tych czasach, kiedy zachodzi szybki proces ewolucji Ziemi i ludzkości, możecie podjąć decyzję. Pozwólcie nam wspierać was przy tym, abyście wypełniali swoją misję i odżywiali się naszą miłością. Zawsze jesteśmy w pobliżu, aby was prowadzić i chronić.

JAM JEST archanioł Michał
GUIDMUN
PostWysłany: Sob 16:26, 22 Paź 2011    Temat postu:

POSZUKIWANIE ŚWIATŁA INTELEKTU

Przesłanie archanioła Michała LM-10-2011 przez Ronnę Herman tłumaczyła Teresa Serafinowska

Ukochani mistrzowie, proces wstępowania zachodzi w rytmie przypływów i odpływów. Będziecie przeżywali okresy intensywnej aktywności, pojawiające się dzięki pełnym wyzwań i poszerzającym ducha doświadczeniom przeplatane życzeniem pozostawania w swoim wnętrzu oraz potrzebie kontemplacji i samotności.

Staracie się rozwinąć silną świadomość Duszy, która ostatecznie stanie się dominującą siłą w waszym życiu. Wasza mentalna świadomość i świadomość emocjonalna miały służyć temu, aby działać pod dowództwem Ja Duszy a nie, aby być kontrolowanym przez waszą osobowość ego. Oświecenie i duchowa świadomość zaczyna się w ciele mentalnym / w Duchu. Aby osiągnąć samo-mistrzostwo, jest niezmiernie ważne, abyście szukali światła intelektu. Świadome rozpoznanie zaczyna się, kiedy stajecie się świadomi większego obrazu, tak, abyście mogli dojrzeć obie strony kontrowersyjnego scenariusza. Musicie uczyć się być obserwatorem życia z wyostrzonym umysłem, i musicie mieć wolę, aby nie osądzać. Mistrz nie zawsze musi mieć zdanie i nie musi próbować wpływać na innych wokół siebie. Duchowo rozwinięta osoba powinna oferować prawdę, jaka została jej zaproponowana, a innych zachęcać do tego, aby poszukiwali swoich własnych prawd na ich własny sposób.

Wibracje bezwarunkowej miłości zaczynają się na środkowym poziomie czwartego wymiaru i przybierają wraz z każdym wyższym pod-poziomem. Poniżej znajdują się wibracje porozrywane i nieharmonijne. Polaryzacja dobra i zła nie była częścią pierwotnego Boskiego planu. Boska Matryca została stworzona tak, żebyście wy, iskry Boskiej Świadomości, mogli przeżywać dualność. To miał być eksperyment różnorodności, przeciwieństw pośród akceptowalnego spektrum Światła i cienia. Nigdy nie był pomyślany jako rzeczywistość dobra i zła.

Wielki WDECH WSTĘPOWANIA oznacza, że będziecie ponaglani przez Kryształy Nasion Czasu świadomości zakodowanych w każdej Duszy, aby zakończyć zstępowanie do niższych królestw zaczynając wstępowanie z powrotem do wyższych królestw Ducha. Jednak najpierw musicie przeżyć i uzdrowić niewłaściwe wytwory, które są zmagazynowane w waszym ciele fizycznym i astralnym / na poziomie świadomości. Znów musicie zażądać własności chybionych tworów i błędnych tropów, jakie wytworzyliście z upływem czasu. Ludzkość nie będzie już dłużej w stanie zrzucać na diabła czy szatana winy za całe cierpienie, cały ból, chaos i zniszczenia w przeszłości i teraźniejszości. Musicie rozpoznać i zażądać waszej własności wszystkich waszych wytworów, od najmilszych o wysokich wibracjach, po najniższe, w najwyższym stopniu niedoskonałe formy myślowe.

Błagamy was, abyście porzucili wasze stare, negatywne wyobrażenia śmierci. SMIERĆ NIE JEST KOŃCEM, MOŻNA JĄ PRZYRÓWNAĆ DO ZAKOŃCZENIA JAKIEGOŚ PROJEKTU I POCZĄTKU NOWEJ, WSPANIAŁEJ PRZYGODY. Każde życie ma swój główny temat, a obsada jego aktorów jest przygotowywana szczególnie starannie, ponieważ każdy z nich posiada charakterystykę potrzebną do każdego najmniejszego ujęcia w waszej wielkiej osobistej produkcji.

NIE JESTEŚCIE WASZYM CIAŁEM, JESTEŚCIE CZYSTYM UMYSŁEM zamkniętym w kostiumie z krwi i kości. Jak to czyniliście już tysiące razy przedtem: kiedy opuszczacie poziom ziemski, zrzucacie swoje ziemskie ubranie na rzecz świetlistego i w odpowiednim czasie jesteście przygotowywani na nową przygodę w nowej rzeczywistości. Gdy osiągniecie samoświadomość, rozwiniecie Boską ciekawość i intensywne życzenie, aby rozpocząć nowe osobiste poszukiwanie. Rozwiniecie zmysł przygody, gdy zanurzycie się w misteriach Kosmosu a Boski Plan będzie się rozwijał na waszym poziomie świadomości. Ważne jest, abyście rozumieli, że każdy znaczący, transformujący, ludzki rozwój zawiera kosmiczną mądrość w nowej formie, pasującej do nadchodzącego cyklu ewolucji.

Komponenty życia i wszystkich możliwych rzeczy przychodzą do was z nie posiadających formy lecz zawierających duży potencjał komórek kryształów zasiewu. Wysyłacie potrzebne formy myślowe, które wnikają do śpiących komórek kryształów zasiewu, a wtedy musicie je zapalić Boskim Ogniem, Diamentowymi Cząstkami Boskiego Światła, i waszym wypełnionym miłością zamiarem.

Zrozumienie praw wibracji jest potrzebne, aby stać się mistrzem budowniczym na materialnym poziomie bytu. Musicie się nauczyć skutecznie manipulować materią myśli. Głównym warunkiem jest rozwój silnej, skoncentrowanej zdolności myślenia.

Kochani, nadszedł dla was czas, abyście pokazali swoje na nowo wysubtelnione zdolności współtwórcze, ponieważ ludzkość i Ziemia potrzebują waszej miłości / waszego Światła bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Przypomnijcie sobie, że ciągle powtarzaliśmy i podkreślaliśmy fakt, iż Diamentowe Cząstki Światła Stwórczego muszą być aktywowane za pomocą waszego skoncentrowanego i wypełnionego miłością zamiaru, zanim ten wspaniały dar jako środek napędowy będzie mógł zostać użyty dla celów materialnej manifestacji. Nikt nie może zaprzeczyć faktowi, że Ziemia i ludzkość znajdują się w okresie wstrząsającego Ziemią i Duszami procesu transformacji. Negatywne wzorce wibracyjne związane z lękiem, złością i zwątpieniem będą wypluwane w zdumiewającej masie na pułap wibracyjny masowej świadomości na poziomie astralnym, jaki otacza Ziemię. Dzień po dniu przeciętnym ludziom będzie ciężej pozostawać w pozytywnym stanie i wyobrażać sobie jasną, przyjazną przyszłość. Jesteście pośrodku czasów wielkiej przemiany, którą wy, Gwiezdne Nasiona, przygotowywaliście od wielu lat. Powtarzamy wam, że jako Służebnicy Ziemi macie zdolność neutralizowania negatywnych form myślowych tysięcy ludzi, które funkcjonują w ograniczonym środowisku trzeciego i czwartego wymiaru. Nadszedł dla was czas, moje ziemskie Legiony Światła, abyście krocząc naprzód pochwycili swój promieniejący miecz ze Światła wypełniając wasze zadanie w niszczeniu ciemnych sił ludzkości: strachu, osądzania, chciwości, samolubnych, motywowanych ego, szukających mocy zamiarów i czynów.

Rozumiemy, że w poprzednich przesłaniach daliśmy wam ogromną ilość informacji do zintegrowania. Dlatego niektóre zalecenia zebraliśmy w formie treściwych myśli, abyście je lepiej rozumieli i mogli je lepiej zapamiętać:
Wszystkie komórki ciała posiadają świadomość, do pewnego stopnia. Niektóre są nieharmonijne i wywołują chaos i niesmak wewnętrzny, podczas gdy inne rezonują w harmonii wibrując na wyższym poziomie i wypromieniowując uczucie równowagi i błogostanu.
Waszą energetyczną sygnaturę tworzą liczne wzorce energii duchowej. Owe wzorce określają poziom czystości lub zmętnienia waszego pola aurycznego.
Radość i spokój są inspiracją dla Duszy. Służba dla innych jest instynktem dla Duszy.
Strach, gniew, smutek są inspirowane przez ego i są zastępowane przez radość i błogość Ja Duszy, kiedy osiągacie dostęp do wyższych poziomów harmonii i klarowności.
Trujące myśli są jak kwasy i zanieczyszczają równocześnie miliardy komórek w ciele, co kończy się złym samopoczuciem, chorobą a ostatecznie śmiercią.
W ciele każdej osoby istnieją subatomowe ciemne kryształy, które rezonują z niskimi formami myślowymi. Te kryształy są wypełnione negatywnym materiałem odpadowym, stwarzane w przeciągu wielu wcieleń, z których niektóre są odziedziczonymi negatywnymi wzorcami, jakie zabraliście ze sobą do fizyczności w celu uzdrowienia. Pozbywanie się starych, zaklinowanych, trujących energii często wywołuje symptomy grypopodobne.
Wszystkie kryształy mają zdolność gromadzenia i wypromieniowywania informacji, do pewnego stopnia. Są strażnikami zapisu przeszłości i przyszłości.
Musicie się dostroić do linii Światła / Życia przeznaczenia dla Ziemi i ludzkości. Nowa Boska Matryca została już rozwinięta, a wy, Gwiezdne Nasiona, jesteście głównymi aktorami w nowym kosmicznym tworzeniu tego Pod-Wszechświata.
Musicie przemieniać Światło. Wasze komórki muszą być zdolne do rozpoznawania Światła i korzystania z niego jako z witalnego źródła energii.
W trzy- i czterowymiarowym środowisku wasze ciało mentalne jest zdolne do projektowania przyszłości wytwarzając przy tym lęki i niepewność z tą przyszłością związane. Ciało emocjonalne wciąż odgrywa przeszłość, niektóre głębokie wspomnienia, jednak najczęściej jest to przeżywanie błędnych posunięć i cierpienia. Chwila obecna prawie nie jest zauważana, chyba, że zajdzie jakieś dramatycznie szczęśliwe, irytujące lub wypełnione bólem wydarzenie.
Kiedy wkraczacie na poziom oświecenia, wasze związki ulegają zmianie, często dramatycznie. Już dłużej nie będą polegały na emocjonalnym zniewoleniu. Już więcej nie będziecie próbować nikogo emocjonalnie zmanipulować i innym ludziom również nie pozwolicie, aby wami manipulowali. Przestaniecie uderzać w emocjonalną strunę naciskania i szarpanej gry nisko-wibracyjnej rzeczywistości. Czakra serca będzie dominującą siłą w całym systemie czakr. Jesteście w procesie stwarzania zjednoczonego systemu czakr, pola harmonijnej energii.
Każda Dusza na Ziemi, która wyraża życzenie żarliwej modlitwy do Boga lub wysłania pełnej miłości energii do innych, automatycznie wysyła swoją cząstkę do światowej Piramidy Światła. Jest to miejsce spotkań wszystkich Dusz. Możecie ją nazwać Niebiańską Katedrą, miejscem, w którym można się skontaktować z Bogiem Ojcem / Matką i Siłami Anielskimi. Prawie każda Dusza na Ziemi przeżywa chwilę, w której czuje czystą bezwarunkową miłość i wysyła ją do kogoś. Taka iskra miłości staje się eteryczną kopią Duszy i zamieszkuje w Światowej Piramidzie.
Każda pojedyncza Dusza musi krok po kroku rozwinąć swoją duchową świadomość, aby wznieść się ponad wpływ struktury wierzeń masowej świadomości. Następnym stopniem jest wejście ponad dominację osobowości ego, aby Ja Duszy mogło nabrać siły i mądrości.
Musicie wysubtelnić swoje moralne cnoty tak, abyście nabrali przyzwyczajenia podejmowania właściwych decyzji dla waszych Ja i dla innych. Wasz standard życia będzie się zmieniał i wysubtelniał, kiedy będziecie bardziej świadomi waszych Ja.
Wasze ciało fizyczne zostało stworzone, aby odbierać ciągły strumień Światła Stwórczego. To jest esencja życia. Wasza zdolność do przyjmowania wysubtelnionego pełnego spektrum Światła wykreowanego specjalnie dla tego Pod-Wszechświata, ulegnie powiększeniu wraz ze zdolnością dzielenia się waszą Miłością / Światłem z innymi.
Oddawanie innym dobra daje lekkość i samozadowolenie, kiedy jest się właściwie traktowanym. Jednak kiedy zostało się źle potraktowanym lub zranionym, potrzeba Boskiej natury, aby dać komuś dobro.
Nigdy nie zapomnijcie, że Bóg Ojciec / Matka zarządził, że każdy z nas z wyższych królestw, odtwarza interakcje, połączenia z każdą Duszą na Ziemi, wykorzystując przy tym wszystkie możliwe środki i podejmując niezmordowane starania.
Światowa Piramida jest stacją na środku Drogi dla waszych Ja Dusz. Wasze dobre czyny będą zachowane w komnacie skarbów Świetlanego Domu Towarowego w Piramidzie. Każdego roku mają miejsce żniwa dobrych czynów, a wasze wypełnione miłością myśli i czyny są tam wzmacniane i magazynowane. Większość z nich jest mieszana ze Światłem Stwórczym, aby mogła być użyta dla szerszego dobra całej ludzkości. Otrzymacie specjalne dary i Boską dyspensę, odpowiednio do tego, co wnieśliście do tego Magazynu Światła.
Światowe piramidy znajdują się na każdym poziomie każdego wymiaru naszego Pod-Wszechświata. Kiedy wysubtelnicie i wzniesiecie swój wzorzec wibracyjny, automatycznie otrzymacie dostęp do następnej, wyżej-wymiarowej Piramidy Światła.
Multiwymiary naszego Wszechświata są jednostką miary specjalnych wzorców wibracji zawierających warstwy świadomości.
KRÓLESTWO ANIOŁÓW WZMACNIA ŚWIATŁO; KRÓLESTWO LUDZI JE ROZSIEWA.
Królestwo aniołów stało się projektorem i wzmacniaczem cech Boskich po tym, jak ludzkość zanurzyła się w gęstość i nie miała już bezpośredniego dostępu do esencji pełnego spektrum naszego Boga Ojca / Matki, który był dostępny dla wszystkich Dusz na samym początku.
Światło Stwórcy jest wszechobejmujące i istnieje ciągle. Ciemność i kraina cienia są tylko chwilowymi fenomenami. Nigdy nie wątpcie również ani przez chwilę, kochani; razem zyskamy przewagę. Otaczam was moim aurycznym polem ochronnym i osłaniam was w nim. Jesteście najgłębiej umiłowani.

JAM JEST archanioł Michał

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group