Autor Wiadomość
Pati
PostWysłany: Pon 9:15, 31 Sie 2009    Temat postu:

Skuteczne w "odkażaniu" wewnetrznym organizmu w przypadku infekcji jest również srebro koloidalne, nie trzeba kupować drogich gotowych preparatów, przepisy na samodzielne wykonanie są dostepne w internecie. Ważna jest również dbałość o czystość wewnętrzna organizmu-dieta, oczyszczanie. Może warto się bardziej w sytuacji mniej lub bardziej realnego zagrożenia zmotywować. W szczególności zadbać o odśluzowującą dietę u dzieci (ograniczenie cukru, rafinatow i nabiału). W tygodniku Forum nr.31/2009 jest ciekawy artykuł na temat grypy i szczepień. Potwierdzone są tam fakty na temat nieskuteczności szczepionek w grupach ryzyka oraz o zmianie definicji pandemi przez WHO na potrzeby zakwalifikowania do tej grupy h1n1 i wiele innych. Jako powód tych działań podaje się korzyści finansowe, jedynie wspominając o istnieniu tzw."torii spiskowych". Naukowiec wypowiadający się w artykule na w/w tematy przypomina o dawno odkrytej metodzie wspomagającej profilaktykę w szerokim zakresie- częste mycie rąk Very Happy .[/code]
MAITREYA
PostWysłany: Pon 14:23, 03 Sie 2009    Temat postu:

Z oficjalnego raportu WHO wynika, że grypę można zwalczyć naturalnymi środkami:
Cynk 25 mg
wit C 3 g
wit A 6 mg
lub beta karoten 60 mg
dobowa dawka dla dorosłych

http://www.anhcampaign.org/files/060327_ANH_natural_products_H5N1_report_FINAL.pdf
(tabelka str. 56)
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:40, 02 Sie 2009    Temat postu:

Już oficjalnie…

Opublikował/a grypa666 w dniu 27 lipiec 2009

Informacja o “ćwiczeniach antyterrorystycznych”, które mają się odbyć w dniach 27 – 31 lipca ukazała się dopiero w piątek na oficjalnej stronie FEMA (federalna agencja d.s. katastrof i klęsk żywiołowych)

National Level Exercise 2009 (NLE 09)
National Level Exercise 2009 (NLE 09) is scheduled for July 27 through July 31, 2009. NLE 09 will be the first major exercise conducted by the United States government that will focus exclusively on terrorism prevention and protection, as opposed to incident response and recovery. więcej >tutaj

W komunikacie potwierdzono informacje zameszczone wcześniej w artykułach prasy alternatywnej jak i na blogu Jane Burgermeister, choć w mniej alarmującym stylu. Po pierwsze potwierdzono, że będą to pierwsze i największe ćwiczenia “antyterrorystyczne” o zasięgu ogólnoamerykańskim, ale nad którymi ma mieć nadzór Biały dom i amerykański Kongres. Wezmą w nich udział wysokiej rangi oficjele agencji federalnych jak i stanowych i lokalnych, a także prywatni. Teren ćwiczeń faktycznie obejmie tzw. Region VI, w którego skład wchodzą Arkansas, Louisiana, New Mexico, Oklahoma, Texas i California. Nie ma natomiast słowa o udziale wojsk ONZ jak i innych państw. Stwierdza się tylko, że w tym roku “wezmą udział” Australia, Kanada, Meksyk i Wielka Brytania. Więcej informacji w oficjalnym komunikacie po angielsku. Zob. też : http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8351

Opublikowany w USA | Otagowane: FEMA, grypa, Obama, szczepionki, terroryzm
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:39, 02 Sie 2009    Temat postu:


Burza komentarzy


Opublikował/a grypa666 w dniu 27 lipiec 2009

Przeglądnąłem wasze komentarze. Przyznam, że nie spodziewałem się tak dobrej znajomosci tematu ze strony Polaków. Niestety, widać rozbieżność pomiedzy tymi, którzy wiedzą o co chodzi, a niedowiarkami, którzy “poświęcili 20 godzin” na zbadanie tematu. Ja “obudziłem się” kilka miesięcy po zamachu na WTC, mieszkałem wówczas w Nowym Jorku, byłem zastraszony widmem terroryzmu – Arabów w subwayu, Arabów w autobusie, Arabów w samolocie…
“Teorie spiskowe” były dla mnie zupełna abstrakcją, mimo że byłem w samym centrum wydarzeń.
Ale taki był cały Nowy Jork, cała Ameryka.
I zaczęło się. Informacje pojawiały się najpierw powoli – w ulotkach LaRouche, w gazetach Indymedia, nawet w Village Voice. Coś nie tak było z tym zamachem. Na Union Square pojawiły się pikiety, najpierw nieśmiałe, później odważne – “9-11 WAS AN ISIDE JOB”. Zacząłem słuchać, nagrywać, rozmawiać. Później demonstracje – milion ludzi niemal w milczeniu protestujących przeciw wojnie w Iraku. Większość już wiedziała, że terroryzm to coś zupełnie innego niż wmawiają nam media. W internecie też była dezinformacja, dopiero metodą prób i błędów doszedłem do tego gdzie i jakich informacji należy szukać … rense, whatreallyhappened, truthseeker i gorsze, nawet te anty… strony, zakazane w Europie. Zaczęły docierać do mnie rzeczy straszne, w które trudno było uwierzyć. Ale rozmowy z Amerykanami to potwierdzały, co więcej pojawili się naoczni świadkowie tego co się działo np. w Iraku i Afganistanie.
Światem rządzą źli ludzie. Nie jesteśmy już im potrzebni, mają roboty. Ziemia jest przez nas niszczona, surowce naturalne marnowane. Czas z tym skończyć, są już środki żeby tę sprawę raz na zawsze uporządkować.
Czyż nie jest to logiczne? Czy historia nie dowodzi, że człowieka stać na ludobójstwo?
Jeśli wyjdziemy z tego założenia, że depopulacja jest rozwiązaniem dla rządzącej (poprzez kontrolę finansów) grupy ludzi to pewne zjawiska staną się dla nas oczywiste – neototalitaryzm – unifikacja w totalitarnie zarządzane regiony (Unia Europejska), bałkanizacja kłopotliwych krajów (Jugosławia, Irak), ataki hakerskie na bazy danych osobowych, kryzysy, stosy trumien, obozy koncentracyjne, planowane pandemie itd.
A pamiętajmy, że o osłabianiu odporności immunologicznej i obniżaniu sprawności umysłowej za pomocą szczepienia pisano już w pewnym dokumencie z XIX wieku. Co dziwne, prawie wszystko co było w tym dokumencie zostało już zrealizowane….

Opublikowany w Uncategorized | Komentarzy: 17 »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:39, 02 Sie 2009    Temat postu:

Czy to jest obóz detencyjny?

Opublikował/a grypa666 w dniu 27 lipiec 2009

http://www.youtube.com/watch?v=0hewX7RMgV0&eurl=http%3A%2F%2Fgrypa666.wordpress.com%2F&feature=player_embedded

Sami zdecydujcie. To nagranie pochodzi sprzed kilkunastu lat. Czy jesteście gotowi na zdjęcia pociągów z ławkami i łańcuchami na ręce i nogi? Bardziej niesamowite zdjęcia już niedługo.
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:37, 02 Sie 2009    Temat postu:


Gwardia narodowa USA w stanie pogotowia na skutek ćwiczeń WHO


Opublikował/a grypa666 w dniu 27 lipiec 2009

(na podstawie www.birdflu666.wordpress.com)
Aktywistka amerykańska, Rebecca Campbell z Seattle w stanie Washington, wysłała wczoraj 350 maili do wojska z informacją, że należy być czujnym na wszelkie działania agencji federalnej Homeland Security (Bezpieczeństwa Narodowego) oraz FEMA (agencja ds katastrof, klęsk żywiołowych i pandemii), które to z kolei podporządkowane są WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i ONZ w Stanach Zjednoczonych na mocy podpisanego przez prez. G.W. Busha porozumienia międzynarodowego w.s. ptasiej grypy i pandemii. Przewidziane działania mają mieć charakter prewencyjny w celu zapobieżeniu terroryzmowi, a także ćwiczeniowy w przypadku pandemii, jednak w rzeczywistości wyglądają na pierwszy krok w kierunku wprowadzenia na terenie USA stanu wyjątkowego i masowych przymusowych szczepień ludności.
Rebecca skontaktowała się także z najważniejszymi organizacjami weterańskimi w USA jak Veterans for Peace, Iraq Veterans Against the War, Courage to Resist, Goldstar Families for Peace. Poinformowane zostały także dowództwa Gwardii Narodowej we wszystkich stanach oraz trzydziestu zasłużonych weteranów.
W tym samym czasie “oficjalne” media pominęły całkowitym milczeniem ćwiczenia militarne, które w swoim zasięgu i skali nie mają precedensu.
Nieco rozszerzony i dopracowany list, który może wysyłać każdy obywatel USA jest dostępny pod linkiem http://www.bionaid.com/nationalsecurity.pdf
List zawiera informacje o szkodliwości szczepionek wraz z przykładami tragicznych skutków ich stosowania. Ostrzega żołnierzy, policję i członków oddziałów szybkiego reagowania przed możliwością zastosowania szczepionek w celu dokonania ludobójstwa na populacji USA. Według autorów, obecnie nie ma potrzeby stosowania tak drastycznych metod jak przymusowe masowe szczepienia, stąd powyższe obawy.
Istnieją też alternatywne medody walki z pandemią, takie jak wzmacnianie obronnych sił organizu metodami naturalnymi czy nowe odmiany leków opartych na srebrze tzw. Uniform Picoscalar Oligodynamic Silver Hydrosol – UPCOSH.
Zgodnie z prawem konieczności, w przypadku gdy Rząd USA nie działa zgodnie ze swoim zadaniem, a wręcz przeciw interesowi publicznemu, zdrowiu i innym ważnym elementom bezpieczeństwa państwowego, naród podjąć kroki zmierzające do zabezpieczenia swojego istnienia – nawet takie, które będą się sprzeciwiać decyzjom rządowym.

Opublikowany w USA | Otagowane: FEMA, Jane Burgermeister, Obama, ONZ, przymusowe szczepienia, szczepionki, WHO, ćwiczenia antyterrorystyczne | Komentarzy: 73 »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:36, 02 Sie 2009    Temat postu:


odpowiadamy na pytania cz. 1


Opublikował/a grypa666 w dniu 28 lipiec 2009

Nasi czytelnicy dopominają się m.in. następujących informacji:

1. Miejsca złożenia pozwów: według naszej wiedzy na dzień dzisiejszy, pozwy kryminalne zostały złożone wAustrii, Holandii, USA i w Nowej Zelandii.

2. Dokumenty
http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty
http://wakenews.net/html/jane_burgermeister.html

3. Międzynarodowe przepisy zdrowotne [ z dokumentu "Bioterrorism evidence" ]
(…) 19. All 194 nation-states (members of U.N.) had until June 2007 to implement the WHO revised International Health Regulations (IHR) — revised in 2005, which included passage of legislation empowering state
surveillance and monitoring of their citizens under the guise of a potential worldwide pandemic (…)
[ linki ]
http://www.google.pl/search?q=International+Health+Regulations
http://www.google.pl/search?q=“międzynarodowe+przepisy+zdrowotne”
W ten sposób w przypadku pandemii ONZ i WHO może przejąć kontrolę nad krajem, który podpisał odpowiednie porozumienie.

Opublikowany w Uncategorized | Leave a Comment »
zmiana funkcjonowania bloga

Opublikował/a grypa666 w dniu 28 lipiec 2009

Po dyskusji z osobami poważnie zangażowanymi w dochodzenie publiczne w.s. szczepionek doszliśmy do wniosku, że dla blog grypa666 nie powinien zawierać komentarzy. Zatracona została bowiem główna funkcja blogu – informacyjna.
Bardzo przepraszamy osoby, które podchodziły do sprawy poważnie i zamieszczały istotne informacje. Niedługo jednak otworzymy osobną listę dyskusyjną poświęconą temu tematowi i wpisom na blogu. Na razie jednak publikujemy bez komentarzy.

Opublikowany w Uncategorized | Leave a Comment »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:36, 02 Sie 2009    Temat postu:


Czy polska armia otrzymała już szczepionki dla każdego obywatela?


Opublikował/a grypa666 w dniu 30 lipiec 2009

Jak podaje na swoim blogu Jane Burgermeister, armia szwajarska otrzymała już pierwszy transport podwójnej dawki dla całej populacji Szwajcarii czyli 18 mln sztuk. W artykule na ten temat w gazecie Basler Zeitung: http://bazonline.ch/schweiz/standard/Erste-Impfspritzen-in-der-Schweiz-eingetroffen/story/22051646 zaznaczono, że przymusowe szczepienia rozpoczną się na jesieni. Bardzo niepokojący jest fakt, że to właśnie armia ma za zadanie magazynowanie szczepionek. Szczepienia mją się odbywać w dwóch etapach. Szef departamentu zajmującego się produktami farmaceutycznymi, Thomas Meister oświadczył w telewizji szwajcarskiej, ze szczepionki pochodzą z USA, Niemiec i Hiszpanii, nie wiadomo jednak jaie kompanie farmaceutyczne je wyprodukowały. Nie jest też jasne czy szczepionki przeszły jakiekolwiek testy kliniczne i bezpieczeństwa. Ministerstwo Zdrowia Szwajcarii oświadczyło, że szwajcarska armia dostała polecenie zakupu szczepionek zgodnie z planami i porozumieniem z WHO na wypadek pandemii. Porozumienie zakłada przymusowe szczepienia całej populacji z użyciem siły. Pojawiły się doniesienia, że w szwajcarskich kantonach są plany siłowego szczepienia każdego mieszkańca kantonu w specjalnych “centrach szczepień” , a w przyapdku odmowy grozi więzienie. Policja otrzymała instrukcje zarejestrowania i doprowadzenia każdego obywatela do tych “centr szczepienia” podczas pandemii, któą WHO przewidziała, że rozpocznie się we wrześniu. Nie ma wyjątków od przymusu szczepień.Potwierdza to przypuszczenie, że we 194 wszystkich krajach, które podpisały w 2005 roku porozumienie z WHO (Światową Organizacją Zdrowia) zostanie wprowadzony rodzaj stanu wojennego, podczas którego przymusowo będzie się zaszczepiać całe populacje wszystkich 194 krajów.

Opublikowany w Polska | Otagowane: armia, ptasia grypa, szczepionki, Szwajcaria, wojsko polskie, świńska grypa | Leave a Comment »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:29, 02 Sie 2009    Temat postu:


odpowiadamy na pytania 2 – spis państw, które podpisały z WHO umowę w.s. pandemii w 2005 roku


Opublikował/a grypa666 w dniu 30 lipiec 2009

Ciekawe, że informacja o sygnatariuszach tej umowy jest zamieszczona tylko w języku francuskim i hiszpańskim:
http://www.who.int/csr/ihr/states_parties/fr/index.html
Podpisanie umowy przez te kraje oznacza, że na jesieni będą one zobowiązane do przymusowych szczepień całej populacji bardzo kontrowersyjną szczepionką!
Czy w Polsce jest ona już przebadana i przetestowana? Czy możemy ufać testom innych państw, szczególnie że badania testowe na bezdomnych w Grudziądzu spowodowały prawdopodobnie śmierć wielu zaszczepionych osób. Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo. Według informacji z wielu źćródeł, w sytuacji gdy ogłosozno 6 poziom zagrożenia pandemią WHO ma prawo zawiesić konstytucje krajów sygnatariuszy i zmusić wszystkich mieszkańców do szczepień! Czy faktycznie istnieje takie zagrożenie? Wiele osób uważa, że jest to sprawa nadmuchana przez media – symptomy świńskiej grypy są wszak nieodróżnialne od zwykłej, która co roku w USA pochłania 36 tysięcy ofiar! WHO w ten sposób może manipulować danymi, szczególnie gdy niedawno ogłoszono, że przestaje się w ogóle notowania ofiar świńskiej grypy.
Zatem teza Jane Burgermeister, że plan szczepień WHO jest planowanycm ludobójstwem w celu zmniejszenia populacji globu wcale nie jest taka bezsensowna.

Opublikowany w Uncategorized | Otagowane: Bilderberg, ludobójstwo, ONZ, szczepionka, WHO, zagrożenie, Światowa Organizacja Zdrowia | Leave a Comment »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:28, 02 Sie 2009    Temat postu:


Cała prawda o szczepionkach – Dr Sherri Tenpenny

Opublikował/a grypa666 w dniu 31 lipiec 2009

tłumaczenie artykułu The Truth About the Flu Shot znalazło się na blogu “rzeczywistość gryzie”. Okazuje się, że m.in. szczepionki nie działają na… ludzi dorosłych, starszych, niemowląt, chorych z astmą, itd!
(…)
Nie u dorosłych
W przeglądzie 48 raportów dotyczących ponad 66,000 dorosłych ludzi, “Szczepienie dorosłych zredukowało ryzyko wystąpienia grypy jedynie o 6% oraz zredukowało liczbę opuszczonych dni pracy o mniej niż jeden dzień (0.16) dnia. Nie zmnieniło liczby ludzi potrzebujących hospitalizacji lub potrzebujących wziąć wolne z pracy.”
Źródło: “Vaccines for preventing influenza in healthy adults.” The Cochrane Database of Systematic Reviews. 1 (2006).
więcej: http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/07/28/kochasz-swoich-bliskich-ostrzez-ich-cala-prawda-o-szczepionkach-dr-sherri-tenpenny/

Opublikowany w z prasy internetowej | Otagowane: Baxter, Novartis, ptasia grypa, szczepionki, świńska grypa | Leave a Comment »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:28, 02 Sie 2009    Temat postu:


działajmy jak Amerykanie – w regionach!


Opublikował/a grypa666 w dniu 31 lipiec 2009

Proponuję, żeby rozpocząć akcję ulotkową i uświadamiającą. O sytuacji ze szczepionkami należy informować nie tylko zwykłych ludzi, ale i urzędników państwowych, policję, straż miejską, lekarzy, żołnierzy (przede wszystkim). Możemy podobnie jak Operation Fax to stop the Vax podzielić Polskę na regiony i zaznaczać te, w których akcja ulotkowa się powiodła. Tak np. wygląda mapka USA, którą uaktualnia stale Susan:
USA
[img]http://grypa666.files.wordpress.com/2009/07/military1.gif?w=300&h=139[/img]
USA

Różnymi kolorami zaznaczono na niej stany, w których odbywa się akcja. Czerwony kolor oznacza, że należy znależć tam wolontariuszy do wykonania akcji informacyjnej, biały, że akcja jest prowadzona, a niebieski, że misja wykonana.
Jest nas już tak wielu, że możemy skoordynować ten projekt poprzez wpisy na forum dyskusyjne
bądź na grupę w Facebook:
http://www.facebook.com/group.php?gid=111448091846

Opublikowany w USA | Otagowane: informowanie urzędników, nasze zdrowie w naszych rękach, stop szczepionkom, szczepionki, ulotki | Leave a Comment »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:26, 02 Sie 2009    Temat postu:

Dr Piotr Bein o szczepionkach, cz. 2 – rozwój sytuacji

Opublikował/a grypa666 w dniu 31 lipiec 2009

Nasz komentarz: YouTube ewidentnie wstrzymuje liczniki naszych materiałów wideo. Widać to po wpisach kontrolnych. Już w czasie emisji pierwszego wywiadu z dr Piotrem Beinem zauważyliśmy, że licznik “staje”. Sprawa jest jeszcze bardziej wyraźnia w przypadku nowego klipu. Licznik “staje” co jakiś czas na kilka godzin, po czym rusza w tempie kilkuset wejść na godzinę, by ponownie stanąć. Kogo i dlaczego boli treść tego materiału?
————————————————————–
Sytuacja z tzw. “świńską grypą” bardzo szybko się rozwija. Na jesieni wszyscy będziemy zaszczepieni niesprawdzoną szczepionką, co do której są podejrzenia, że może wywołać poważne szkody na zdrowiu lub nawet zabić. Jane Burgermeister twierdzi, że szczepienia na skalę ogólnoswiatową są realizacją planu ludobójstwa większości mieszkańców naszej planety aby opróżnić ją dla “elit”. Dr Piotr Bein jest podobnego zdania, a jego opinia poparta jest wieloletnimi badaniami naukowymi.

http://www.youtube.com/watch?v=g-TGDBvuMmU&eurl=http%3A%2F%2Fgrypa666.wordpress.com%2F&feature=player_embedded


Opublikowany w Jane Burgermeister, Materiały filmowe, Polska | Otagowane: apokalipsa, armagedon, FEMA, grypa666, obozy koncentracyjne, ONZ, Organizacja Zdrowia, ptasia grypa, szczepionki, WHO, świńska grypa | Komentarzy: 3 »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:24, 02 Sie 2009    Temat postu:

dyskusji wokół trumien cd.

Opublikował/a grypa666 w dniu 31 lipiec 2009

Temat plastikowych “trumien” gromadzonych w wielkich ilościach tu i ówdzie w USA nie daje nam spokoju. Sprawę rzekomo wyjaśnia artykuł po polsku “Tysiące plastikowych trumien dla Amerykanów?!”, który znaleźliśmy pod następującym linkiem: http://www.eioba.pl/a89718/tysiace_plastikowych_trumien_dla_amerykanow
Autor Tomasz Gniatczyk, ponoć znany dziennikarz, przeprowadził dogłębne dochodzenie i odkrył, że są to po prostu pojemniki na trumny, które stosuje się po to, żeby ziemia w miejscu pochówku była stabilna. Proste, prawda?
crematorium1Pan Tomek jednak nie poszukał zbyt dokładnie, a to takie proste – wystarczy wstukać odpowiednie hasła w Google i wychodzi. Otóż pierwsza ciekawa rzecz – można znaleźć kotrakty KTO zamówił większe ilości takich samych plastikowych kontenerów. I są tu kontrakty rządowe, jak np. ten:
http://www.fedspending.org/fpds/fpds.php?fiscal_year=&company_name=Polyguard&sortby=r&datype=T&reptype=r&database=fpds&detail=4&submit=GO
Owszem, nie dotyczy to firmy Vantage lecz Polyguard, która równiez przechowuje “trumny”. Zjęcia lotnicze obu miejsc znajdują się tutaj: http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=250642
Według jednego z wpisów na liście dyskusyjnej, rząd amerykański nigdy przedtem nie zamawiał tego typu kontenerów w takiej ilości. Firma Vantage może mieć podobne kontrakty, oba miejsca niewiele się różnią. Zresztą takich miejsc jest więcej.
Kolejną rzeczą, którą należy sprawdzić to czy faktycznie tego typu kontenery służą jako pojemniki na trumny. I tu z pomocą przyszedł nam jeden z czytelników grypa666, który podesłał opis patentu z 1995 roku wielofunkcyjnego …. krematorium:
http://www.google.com/patents?id=R-kkAAAAEBAJ&printsec=abstract&zoom=4&source=gbs_overview_r&cad=0#v=onepage&q=&f=false
Rzecz wygodna, higieniczna, praktyczna i co najważniejsze ekologiczna. Plastik, który się spala bez trujących oparów. I chyba dlatego ci “ekologowie” którym przeszkadza 6 miliardów ludzi się nim zainteresowali! Panie Tomku, proszę o kolejne dochodzenie, telefony i maile po nocach – jak to jest z tymi KREMATORIAMI?

Opublikowany w Uncategorized | Komentarzy: 5 »
[/img]
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:21, 02 Sie 2009    Temat postu:

Wszyscy mieszkańcy Grecji dostaną szczepionki

Opublikował/a grypa666 w dniu 1 sierpień 2009

Grecja zaszczepi wszystkich obywateli i mieszkańców kraju przeciwko nowej grypie (A/H1N1) – poinformował minister zdrowia Dimitris Awramopulos. W czasie konferencji prasowej na zakończenie posiedzenia rządu Awramopulos podał, że decyzja zapadła na postawie instrukcji premiera Kostasa Karamanlisa. “Nasz kraj będzie wśród pierwszych, które otrzymają szczepionki, ale nie zostaną one użyte przed oficjalną zgodą międzynarodową i europejską” – zastrzegł minister. Grecja liczy ok. 11 milionów mieszkańców. Nie wiadomo, czy szczepieniom podlegać będą liczni nielegalni lub niezarejestrowani imigranci, w tym wielu Albańczyków, Bułgarów i Rumunów.czytaj dalej W Grecji zanotowano dotychczas 700 przypadków nowej grypy. W większości choroba przebiegała łagodnie. Obecnie w szpitalach przebywa 15 osób. Cztery z nich są w stanie ciężkim, w tym 16-latka z Wielkiej Brytanii – kraju europejskiego najbardziej dotkniętego chorobą. Greckie media i opozycja krytykowały brak wyspecjalizowanych placówek mogących leczyć chorych. Resort zdrowia planuje zwiększyć liczbę oddziałów intensywnej opieki – poinformował minister Awramopulos. Zródło: INTERIA.PL/PAP, artykuł po angielsku: http://www.ana-mpa.gr/anaweb/user/showplain?maindoc=7834408&maindocimg=7778568&service=6

Opublikowany w z prasy internetowej | Otagowane: Grecja, H1N1, szczepienie, szczepionki, wirus, świńska grypa | Komentarzy: 17 »
HAKUN
PostWysłany: Nie 9:21, 02 Sie 2009    Temat postu:


Pentagon planuje udział wojska w walce z pandemią


Opublikował/a grypa666 w dniu 1 sierpień 2009

Na podstawie artykułu prof. Michaela Chossudovsky’ego “H1N1 Pandemic: Pentagon Planning Deployment of Troops in Support of Nationwide Vaccination”.
http://www.infowars.com/h1n1-pandemic-pentagon-planning-deployment-of-troops-in-support-of-nationwide-vaccination/

Jak komentuje autor artykułu, z doniesienia telewizji CNN wynika, że Pentagon “ustali regionalne zespoły personelu militarnego, które na jesieni udzielą pomocy oddziałom FEMA (agencja federalna d.s. m.in.katastrof i pandemii) w przypadku większego nasilenia się zakażeń wirusem H1N1″. Propozycja ta czeka jeszcze na zatwierdzenie. Nieoficjalnie podaje się, że oddziały militarne biorące udział w akcji będą rekrutować się z wszystkich rodzajów wojsk. Jak podaje przedstawiciel wojska, operacją dowodzić będą władze cywilne natomiast, podobnie jak w przypadku katastrof żywiołowych czy sytuacji zagrożenia, armia zapewni wykonanie zadań, których cywile nie będą w stanie wykonać, jak transport lotniczy czy testy większych ilości próbek wirusa pobranych od zarażonych pacjentów.
W pierwszym kroku Sekretarz Obrony USA Robert Gates ma podpisać tzw. “executive order” czyli zarządzenie wykonawcze, które będzie uprawomocniać wykonanie planu z udziałem wojska. Co się będzie działo dalej zależy od rozwoju pandemii. Tyle z doniesień CNN.
Dalej prof. Chossudovski komentuje, że implikacje mogą być dalekosiężne. Wygląda to na pierwszy krok w kierunku zatwierdzenia państwa policyjnego. Pentagon już w tym momencie planuje ile oddziałów wojska ma być włączonych w akcję w wypadku pandemii. Program szczepienia na skalę całego kraju jest planowany już na jesieni. Przewiduje się, że na ten czas przemysł farmaceutyczny dostarczy 160 milionów sztuk szczepionek.
“Zespoły regionalne” armii amerykańskiej zostały już ustalone pod tzw. USNORTHCOM, który to przygotowywał się do pandemii od kilku lat (!!!) (patrz U.S. Northern Command – Avian Flu. na stronie USNORTHCOM). Przejęcie kontroli przez armię oznacza militaryzację usług medycznych.
Zastępca dyrektora wydziału USNORTHCOM d.s. strategii, generał bryg. Robert Felderman oświadczył, że “USNORTHCOM będzie globalnym synchronizatorem i koordynatorem” walki z pandemią. Podobnie jak w przypadku “Hiszpanki” w 1918 roku, obecna pandemia będzie miała podobny efekt, przewiduje się okoo 2 miliony ofiar, a więc i reakcja armii powinna być podobna – obrona kraju i zapewnienie odpowiedniej pomocy władzom cywilnym. Pandemia ma też spowodować też ujemne skutki ekonomiczne, praktycznie każdy aspekt życia społecznego zostanie naruszony – także obronny. Dlatego USA przygotowuje się na taką potencjalną katastrofę.
Poza wyżej wspomnianą krótką wzmianką w CNN nie ma praktycznie żadnych informacji na ten temat w mediach. USNORTHCOM nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia. Tylko Fox New Report sugeruje, że oddziały armii amerykańskiej będą brać udział w organizowaniu kwarantanny wojskowej.

Opublikowany w Tłumaczenia, USA, z prasy internetowej | Otagowane: epidemia, FEMA, grypa 1918, grypa666, Hiszpanka, ludobójstwo, martial law, Obama, obozy koncentracyjne, pandemia, stan wojenny, stan wyjątkowy, szczepionki, USA | Komentarzy: 2 »

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group