Autor Wiadomość
MAITREYA
PostWysłany: Wto 19:10, 18 Wrz 2007    Temat postu:

Warsztaty tanatoterapii w Warszawie na początku listopada (3-4) i w Bydgoszczy 24-45 listopad.
MAITREYA
PostWysłany: Wto 13:06, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Tak, będziemy powtarzać warsztaty wkrótce w Warszawie a być może również w Gdańsku, Bielsku Białej i Szczecinie. Jestem w trakcie ustalania terminów...
Wieralee
PostWysłany: Sob 22:41, 31 Mar 2007    Temat postu:

I jeszcze pytanie do Sebastiana: czy masz już zaplanowaną (choćby wstępnie) powtórkę swoich warsztatów?

Chciałam uczestniczyć w tych lutowych, ale nie były dla mnie dostępne z racji zimy i odległości, niestety...
Wieralee
PostWysłany: Sob 22:36, 31 Mar 2007    Temat postu: Odprowadzanie

Jeśli chcesz się bardziej zagłębić w tę tematykę - poczytaj Bruca Moena. W ubiegłym roku ukazał się jego samouczek do wędrówek po swiatach niefizycznych, do którego można dokupić ćwiczenia na CD.

Jeśli masz problem z dotarciem do książek - napisz do mnie, a Ci pomogę, na ile będę mogła Smile
MAITREYA
PostWysłany: Pią 1:31, 23 Lut 2007    Temat postu:

Dziękuję za ciepłe słowa uznania Marzeno Cool
Postaram się odpowiedzieć krótko na Twoje pytania:
Świadomie obecność duszy rozpoznasz mając pewną praktykę. Na początek sama inicjuj takie kontakty; na pogrzebach, w rozmowie o zmarłym, w szpitalach itp. Po pewnym czasie możesz poznać również nastrój danej duszy w postaci "jakości jej promieniowania" - te potrzebujące raczej nie świecą tylko wprowadzają "opór i presję".
Automatyczny portal wygasa z chwilą wyczerpania energii myślowej. Nie podtrzymywany zanika. Jest skuteczny głównie przy zbiorowych i anonimowych przeprowadzaniach dla istot już poszukujących drogi. Większość dusz wymaga jednak naszej osobistej uwagi i to dzięki wzbudzonemu zaufaniu do nas decydują się podążyć za wskazówkami.
Skuteczność najlepiej weryfikować wzajemnymi potwierdzeniami - nikomu nie zaszkodzi, że próbujemy go przeprowadzić jeszcze kilka razy Smile Jeśli chodzi o naszych zmarłych bliskich to zdecydowanie zmienia się jakość snów z ich udziałem - czyli otrzymujemy jasne komunikaty. Warto też czasem zapytać kogoś kto widzi lub czuje lepiej od nas czy osiągnęliśmy sukces.
Pozdrawiam ciepło.
Marzena
PostWysłany: Czw 12:05, 22 Lut 2007    Temat postu:

Witam. Wciąż jestem pod wrażeniem kursu o odprowadzaniu dusz, w którym uczestniczyłam. Pragnę gorąco podziękować Sebastianowi za wiedzę jaką nam przekazał, a wszystkim uczestnikom za cudowną atmosferę.
Mam kilka pytań dotyczących temtau kursu.
Niestety nie potrafię, mam nadzieję, że tylko na razie, wyczuć obecności dusz, które potrzebują odprowadzenia. Jak sobie z tym radzić ? Czy stosować rytuał odprowadzania dusz od czasu do czasu, tak na wszelki wypadek ? Czy może zaakceptować fakt, że jeśli myślę właśnie w tej chwili o rytuale, to znaczy, że te dusze są teraz przy mnie gotowe do odprowadzenia ? A może wysłać w przestrzeń " ogłoszenie" : uwaga, w sobotę o godz. 20-tej organizuję odprowadzanie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych...
Bardzo chciałabym uczestniczyć w odprowadzaniu dusz, ale nie wiem jak to praktycznie zorganizować.
Drugie pytanie dotyczy duchowych automatycznych portali. Czy po założeniu takiego portalu powinniśmy go po jakimś czasie zlikwidować, czy mogą zostać na zawsze, a może same się po jakimś czasie dezaktywują?
Chciałabym również zrozumieć dlaczego nie można otworzyć wielu takich automatycznych portali na całej ziemi, żeby wszystkie dusze same sobie po prostu przeszły. Jaka jest różnica między automatycznymi portalami a naszym osobistym przeprowadzeniem duszy?
Zastosowałam już kilka razy rytuał odprowadzania, ale nie wiem czy z sukcesem. Bardzo mnie to pociąga, jednak wciąż brakuje mi wiary, że się do tego nadaję. Czy można w jakiś sposób sprawdzić, że jestem skuteczna?
Pozdrawiam. Marzena.
MAITREYA
PostWysłany: Wto 14:43, 23 Sty 2007    Temat postu: ODPROWADZANIE DUSZ I WĘDRÓWKI PO ŚWIATACH NIEFIZYCZNYCH

ODPROWADZANIE DUSZ I WĘDRÓWKI PO ŚWIATACH NIEFIZYCZNYCHwarsztaty SEBASTIANA MINORA


17-18.II.2007

WARSZAWA
Ludzie, po swojej śmierci, nie zawsze trafiają do miejsca, w którym powinni się znaleźć, ale czasem zakleszczają się gdzieś po drodze w wymiarach duchowych. Najczęściej dzieje się tak z powodu braku świadomości własnej śmierci. Ofiara wypadku samochodowego, chory w szpitalu czy żołnierz trafiony zabłąkaną kulą mogą nie zdawać sobie sprawy, że odeszli i funkcjonować nadal w przestrzeni duchowej, którą sami sobie stworzyli. Wygląd takiej rzeczywistości uwarunkowany jest okolicznościami samej śmierci oraz wyobrażeniami o miejscu, do którego mieli trafić.

Nauka odzyskiwania dusz ma jedną niewątpliwą zaletę, jeśli sami staniemy się eksploratorem terytoriów niefizycznych należący do życia po śmierci nigdy w przyszłości nie zagubimy się w nich. To samo dotyczy pojawiających się obok nas przewodników duchowych. Wystarczy, że będziemy świadomi, iż oni po nas przyjdą, a na pewno dostrzeżemy ich by ruszyć we wspólną drogę.
Więcej na temat odprowadzania dusz przeczytasz w lutowym numerze "Czwartego Wymiaru" (02.07).

Tematy poruszane podczas warsztatów:
- Poznanie przyczyn i eliminacja lęku przed śmiercią.
- Mapa zaświatów i nawigacja po terytoriach światów duchowych.
- Nawiązywanie kontaktów z "drugą stroną".
- Rytuał odprowadzenia dusz do wymiaru "Świetlistego Miasta"
- Ochrona energetyczna przez kontakt z gronem opiekunów duchowych.
- Pokaz i omówienie fragmentów filmu "Między piekłem a niebem"

Udział w warsztacie zalecany jest dla osób:
- ciekawych poznania "tamtej strony",
- lękających się śmierci,
- pracujących z umierającymi,
- z wykrytym nowotworem,
- pozostających w żałobie.

SEBASTIAN MINOR
Wieloletni współpracownik Bruce'a Moena, założyciel i prezes Fundacji Feniksa. Trener rozwoju osobistego potencjału, przewodnik dusz, tanatoterapeuta, pracuje z umierającymi i osobami nieuleczalnie chorymi. Jego przewodnikami duchowymi są mistrzowie z Wielkiego Białego Braterstwa. Wypracował własną, niezwykle prostą, metodę odnajdywania dusz i wskazywania im drogi do lepszego miejsca.WYKŁAD OTWARTY - 15.II.2007, godz. 18:30
miejsce: Warszawa, ul. Nowolipie 25B,
Warsztaty: 17- 18.II.2007, Warszawa, ul. Nowolipie 25B, godz. 10:00-18:00.
Inwestycja duchowa 280 zł.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group