Autor Wiadomość
MAITREYA
PostWysłany: Pon 19:24, 22 Sty 2007    Temat postu: Moc Wewnętrznej Komunikacji

Błękitni Gentelmeni Rozkazu Melchizedeka

transcribed by Ramathis-Mam
translated by Annemie Cuculiza
tłumaczenie Shine Ray (Patrycja Sikorska 25.11.2005)

June 29, 2005
Macie waszą świetlistą istotę wyrażać w rzece braterskiej miłości, więc Wspaniałe Osiem Boskich Miłości rodzi je w waszym życiu, generując światło, harmonię i miłość.
Cały Wszechświat porusza się w parametrach komunikacji, które istnieją na rozmaitych poziomach, skąd przekazywany jest ton długości geograficznej elektromagnetycznych fal, przenikających przez częstotliwości światła, radiację promieni, fale mózgowe, wibrujące miejsca światła, etc.
Ale, jaki jest obiektywny cel komunikacji? W waszym świecie, dysponujecie mediami, stale bombardującymi wasze zjednoczone pola i uderzającymi wasze myśli subtelnymi energiami oddziałującymi na was, tworząc elektromagnetyczne i emocjonalne wrażenia w waszych niższych ciałach.
Wszyscy używacie mocy komunikacji bazującej na dźwięku, ale, z powodu ograniczeń czasoprzestrzennych, nie możecie rzeczywiście eksperymentować z jej mocą.
Wasza komunikacja bazuje na bardzo niskim procencie kodu językowego, w dziesięciu do czterdziestu procentach wyrażacie inne nie kodyfikowane dźwięki, a pozostałe siedemdziesiąt pięć procent stanowi mowa ciała. To jest w istocie wasz komunikacyjny system, wytwarzający rozmaite efekty, ponieważ dźwięki których używacie nie zawierają częstotliwości przemieniających (transmutujących), zamiast tego, są one ograniczające.
Komunikacja, taka, jaką ją zaplanowaliście, osiągnęła skrajną dekadencję. Bazuje wyłącznie na reakcyjnych przekazach, jak impulsy uzależnienia, mentalne deformacje, emocjonalna nierównowaga i psychiczne dysfunkcje. Jest to rezultat komunikacji, którą niektóre grupy ludzi ogólnie przyjęły, wewnętrznie jako stanowiący środek rozwoju, wnoszący udział do otwierania kosmicznego sumienia z innymi bytami i poziomami ewolucji. Zdeformowaliście tak dalece cel komunikacji, że nie możecie dłużej komunikować się z Ziemią, elementami, naturą oraz waszymi braćmi i siostrami. Dlatego jest tak wiele konfliktów w całym waszym społeczeństwie takich, jak choroby, niszczące waszą ludzką i duchową integralność.
Cała wasza komunikacja została zredukowana do transakcji ekonomicznych, której końcowym celem jest wytworzenie niskich namiętności i destrukcyjnego zachowania w ludziach. Jeżeli przeanalizujecie waszą socjalną konstrukcję, stwierdzicie, że mentalne i emocjonalne wibracje są bardzo gęste, dlatego macie tak wiele chorób w waszych niższych ciałach. Wszystko to, jest konsekwencją złego używania mocy komunikacji będącej boskim początkiem, ponieważ pochodzi od Boskiego Słowa - podstawy życia i rozwoju w całym wszechświecie. To Boskie Słowo wciąż istnieje w was jako Pierwszy Dźwięk pulsujący w mechanizmach waszego rozwoju oraz życiowych funkcjach waszych niższych ciał.
Ten dźwięk bierze początek z bezkresnych miejsc Wielkiego Twórczego Światła, które Bóg daje stwarzanym światom, konfigurując poziomy ewolucji które mają jako końcowy cel wszczepioną wyższą częstotliwość miłości w drodze bezwarunkowej służby.
Wasze widmo komunikacji jest także redukowane, ponieważ niewłaściwie używaliście ewolucyjnych paradygmatów, co przyczyniło się do deprecjonowania funkcji komunikacji w waszych Wyższych Ja. Jesteście grupą holistycznego rozwoju, w którym wasze niższe ciała będziecie stwarzać do wibrowania w Najwyższych Ośmiu Miłościach i Boskiej Służbie. Ale, jako że zapomnieliście o końcu waszej egzystencji i zanurzyliście się w materializmie, destrukcyjnych prądach, szukaniu bezpośredniej satysfakcji i hedonistycznych przyjemnościach, to dokonaliście wielkich krzywd waszej duchowej percepcji. Jesteście duszami poruszającymi się w falach dualizmu, w obszarach mocy wibrujących gęstymi częstotliwościami, a to wymaga wyższej duchowej percepcji, byście byli zdolni przekształcić je. Dlatego za każdym razem będziecie obiektem energetycznej i wibracyjnej agresji, ponieważ energia odsłania się i wytwarza sztuczne elektromagnetyczne obszary z wysokim współczynnikiem negatywności.
Większa część ludzkich konfliktów jest spowodowana faktem niewłaściwej komunikacji, ponieważ przeważnie, nie wiecie jak je zakończyć. Dlatego tutaj jest przemoc, indywidualny i zbiorowy chaos. Nie możecie nawet komunikować się z kimkolwiek innym, ponieważ stworzyliście zewnętrzną spiralę powierzchownej komunikacji, która jedynie generuje więcej chorób w waszych umysłowych i boskich sumieniach. Kiedy komunikujecie się z innymi, podtrzymujecie dystans, brak sumienia i wrażliwości, ponieważ komunikujecie się zaledwie poprzez pierwotne poziomy istnienia. Tego używacie do poziomów manipulacji i oszustwa tworzącego ostatecznie wrogą dynamikę w jednostkach i oddziaływując na życie społeczne. Po prostu obserwujcie waszych polityków, jak używają zdeformowanego Pierwszego Dźwięku do kontrolowania was, czego jedynym celem jest tworzenie waszego życia mocniejszym w chaosie i negatywizmie. Cała wasza kultura, edukacja i nauka jest zainfekowana tymi częstotliwościami dźwięku, to jest oszustwem i negatywizmem, ponieważ są stworzone z sumienia dynamicznego rozwoju. Dlatego wasze sumienia przechodzą poprzez poziomy dekadencji, gdzie ostatecznie tylko eksploatują naturalne zasoby waszych braci, sióstr i innych gatunków.
Moc wewnętrznej komunikacji nie jest boską zdolnością która byłaby dana wam albo jakimkolwiek innym istotom we wszechświecie z nieuczciwymi albo destrukcyjnymi intencjami, ale dla bycia zdolnym do odkrycia waszej boskiej istoty i łączności, którą macie z Bogiem. Wszystko we wszechświecie zostało zaprojektowane do czynienia tej komunikacji z Kreatorem łatwiejszą, gdzie miłość jest wyrażana jako dynamiczna, bezwarunkowa służba, która generuje braterską i empatyczną komunikację. Wszyscy szukają wibracji w synchronii ze wszystkim i całością, gdzie pomyślność i dobrodziejstwo będącej pozostałym echem z Całości, i jak całość urozmaiconą i synergiczną.
Wasza obecna cywilizacja, na przekór technologicznemu postępowi i nauce, wytworzyła jedynie brak jedności. Powód tego jest taki, że odłączyliście się od waszej komunikacji wnętrza i stworzyliście ogromną sieć powierzchownej komunikacji, która czyni wasze życie bardziej i bardziej izolowanym od czegokolwiek innego. Wasze umysły, emocje i uczucia są tak deprecjonowane, że nie możecie penetrować głębszych poziomów, gdzie Pierwszy Dźwięk zawsze wibruje w obecności Boga. Zapomnieliście o samych sobie i waszej boskiej rzeczywistości, z której pochodzicie. Nadszedł czas by zrozumieć, że dopóki nie będziecie używali mocy wewnętrznej komunikacji, nie będziecie zdolni podążać ponad czasoprzestrzenne ograniczenia i dualność, w której wasz rozwój jest zanurzony.
Moc wewnętrznej komunikacji jest mechanizmem, którego wasze Wyższe Ja używa do przeniknięcia w wymiar kosmicznego sumienia, gdzie wibracje przyciągania i energetycznej synergii są wyrażeniem boskiego światła ustanawiającego cały wszechświat wspólnym. Aby być zdolnym komunikować się z pozostałymi prawidłowo, musicie umieć wyjść poza racjonalne wzorce, które wibrują tylko w zniekształconym sumieniu. Aby komunikować się z pozostałymi, musicie nauczyć się komunikacji z samymi sobą, a to wymaga uznania najgłębszych regionów waszego Bytu. To jest uczucie kiedy rzeczywiście nie jesteście w kontakcie ze światem zniekształconych wibracji, poza umysłowym ego, które jest przeciwne Pierwszemu Dźwiękowi, wyrażającemu tylko miłość, służbę i wewnętrzną harmonię.
Kiedy rzeczywiście stworzycie głęboką komunikację z samymi sobą, transcendentalne sumienie zaprowadzi was do poziomów komunikacji z Boskim Pochodzeniem pulsującym w waszej własnej istocie i wzniesie do światów boskiej służby i braterskiej współpracy, respektującej duchową godność w innych. Wewnętrzna komunikacja jest stwarzana, kiedy rozumiecie waszą duchową istotę obecną we wszystkim co stworzone, jest to warunkiem jako konsekwencja rozłączenia z Pierwszym Dźwiękiem, który Bóg wszczepił w wasz byt. Jesteście światłem miłości tylko komunikując się w czasie bezinteresownej służby, która pragnie tworzyć sytuacje życiowe generujące dobrobyt, radość, harmonię i braterską miłość.
Za każdym razem kiedy wracacie do wewnętrznego sanktuarium gdzie jest Kosmiczne Urządzenie Kontrolne, macie sposobność wibrować w częstotliwości miłości, odczuwając część kosmicznej gry i Twórczej Mocy Boga. Komunikacja implikuje miłowanie innych, nie dla ich zewnętrznego wyglądu i wyniku warunków ani materialnej kultury, ale pełnego odczuwania ich boskiej istoty i połączenia jakie mają z Kreatorem. Wszystko jest wewnętrznie powiązane i wewnętrznie połączone, wewnątrz całej sieci kosmicznej komunikacji jesteście jak długość geograficzna fali poruszająca się w rozmaitych duchowych poziomach, które konfiguruje kosmiczny porządek. Kiedy komunikujecie się z innymi poprzez uznanie ich boskiej Istoty i ewolucyjnej godności, otwieracie most połączenia, który tworzy zrozumienie i współpracę.
Moc komunikacji wnętrza jest czystym odczuwaniem i boskim bytem części wszechświata i zrozumieniem, że my wszyscy jesteśmy wielką rodziną z rozmaitymi tendencjami, ale z wspólnym celem przedstawienia różnorodności w kosmicznej ewolucji. Bóg urozmaicił wewnętrzne światy ewolucji, stwarzając spirale światła, geometrię i dźwięk do tworzenia piękna, harmonii i pokoju jako finałowego stworzenia. Kiedy waszą wewnętrzną komunikację stworzycie samodzielnie, będziecie zdolni komunikować się z innymi z waszą ciszą, harmonią i miłością, generującą most światła, który otworzy serca innych i pozwoli im czuć się częścią wszechświata.
Tak więc wewnętrzna komunikacja jest prawdziwa i głęboka, macie wibrować zawsze w wewnętrznej duchowej transformacji.
To jest eksperymentowanie waszej prawdziwej istoty, która pragnie usilnie żeglować w falach wieczności i dzielić z innymi istotami moc komunikacji z Bogiem i wibrować w synchronii z miłością, która łączy rasy.
Prawdziwa wewnętrzna komunikacja jest stwarzana kiedy odczuwacie samych siebie w waszych Sercach, odczuwając jak pulsuje boskie i nieśmiertelne światło dostarczające życiowej i wiecznej energii waszemu życiu. Moc wewnętrznej komunikacji jest drzwiami prowadzącymi was ku przenikaniu gęstych poziomów waszego ego, separującego was od punktu w którym możecie rozpoznać samych siebie jak dzieci Kreatora, wibrujące w synchronii z prawami i ewolucją. Ta moc komunikacji jest miłością, którą zdeponowaliście w waszym wnętrzu i dzielicie ją z innymi , poprzez współczucie i braterską współpracę, bez oczekiwań otrzymania czegokolwiek w zamian. Po prostu dając najlepszych siebie możecie komunikować się z synergią i harmonią z innymi, tworząc spiralę synchronii i wzajemnego połączenia.
Moc wewnętrznej komunikacji jest wielkim boskim kluczem, który został wam dany właśnie tak możecie poczuć część kosmicznej ewolucyjnej gry którą Bóg zaprojektował, by stworzyć na nowo i przekazać swoją miłość, piękno i zrozumienie. Moc wewnętrznej komunikacji oznacza dzielenie z pozostałymi światła waszych Wyższych Bytów, kiedy respektujecie rozwój w innych, z sumieniem dla ich przejawiania rozmaitych stadiów i momentów światła w miłości którą Bóg umieścił w ich wnętrzach. Tylko kiedy możecie komunikować się poprzez wasze Wyższe Ja, będziecie zdolni do przemiany barier dualizmów, w których wasze niższe ciała wyrażają same siebie, ponieważ rozpoznacie siebie jako dzieci Kosmicznego Ducha, komunikującego się poprzez wszystkich i wszechświat.

Koniec przekazu...

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group