Autor Wiadomość
rafał
PostWysłany: Pią 15:27, 16 Sty 2015    Temat postu:

witam.poszukuje kontaktu z panem Sebastianem? 9ogniwo
MAITREYA
PostWysłany: Pon 12:38, 05 Maj 2008    Temat postu:

Tak, podczas przywracania połączenia z pierwotnym wzorcem energetycznym i dostrajania do najwyższej harmonijnej wibracji. Potrafimy też zmieniać częstotliwość wibracji otoczenia i parę innych rzeczy... To kiedy moglibyśmy się spotkać?
Abery
PostWysłany: Czw 3:11, 01 Maj 2008    Temat postu:

Zabiegi indywidualne? Potraficie leczyć chore dusze?
MAITREYA
PostWysłany: Sob 22:06, 19 Kwi 2008    Temat postu:

Wiemy dość dużo, żeby móc i chcieć działać otwarcie. http://www.goldenline.pl/forum/q-108/316692
Nie wszystko mówimy i nie każdemu. Najlepiej jest się spotkać. Operujemy w głównych miastach lecz w różnych terminach. Prowadzimy różne warsztaty i zabiegi indywidualne więc nie ma problemu...
Abery
PostWysłany: Pią 3:16, 18 Kwi 2008    Temat postu:

Wiecie o prawie przyciągania?
Wiecie o przechodzeniu twardego w twardsze ku miękkiemu?
Nie wiem ile wiecie, dlatego pytam...
Abery
PostWysłany: Pią 3:11, 18 Kwi 2008    Temat postu: Bardzo ważne!

Kim jesteś? Kim jesteście? Mam zbyt wiele pytań.
Trafiłem tu przypadkiem, szukając informacji o Sebastianie Minorze. Na Sebastiana Minora trafiłem przypadkiem, czytając o warsztatach dla ludzi o szerokich horyzontach. Na warsztaty trafiłem przypadkiem czytając spam w mailu. Ale tym razem to nie był spam. Trafiłem tu w dniu po dniach, w których zaczęło się zmieniać całe moje życie na lepsze. Wszystko dzięki intencjonalnemu działaniu.

Jestem w szoku jak dużo wiecie, nie przypuszczałem, że są ludzie świadomi tak wielu prawd. O moje ego! Jak ogarnąć to co wiecie? Jak ubrać to w jak najmniej słów? Jak wejść z Wami we współpracę? Ja prawdy obiektywne odkryłem będąc w odmiennych stanach świadomości. Niektóre z nich są łatwe do zweryfikowania. Dotyczą napięć mięśniowych, całkowitego ich usunięcia, blokad energetycznych w ciele człowieczym i możliwości dojścia do stanu oświeconego/świętości za życia. Ale to tylko możliwość dotąd nie udowodniona. Czy nadajemy na podobnych falach? Jak z Wami wejść w kontakt?

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group