Autor Wiadomość
MAITREYA
PostWysłany: Śro 20:26, 09 Kwi 2008    Temat postu: Obrona psychiczna w praktyce.

OBRONA PSYCHICZNA W PARKTYCE
Warszawa 19-20 kwietnia

Warsztaty OBRONY PSYCHICZNEJ są niewątpliwie doskonałą duchową inwestycją aby w sytuacji kryzysowej móc obejść się bez pomocy egzorcysty lub psychiatry. Wiadomo, że większość z tych „pseudo-specjalistów” tylko dokłada więcej problemów niż ujmuje.
Podczas warsztatów dowiecie się jak i przez kogo możemy być i przeważnie jesteśmy wykorzystywani poprzez manipulację, kody mentalne, nakładanie całych systemów przekonań, klątwy, uroki, negatywne wzorce energetyczne, myśli samobójcze czy niepokojące obce byty. Kto nigdy nie spotkał się z efektami wyczerpania psycho-fizycznego, złego samopoczucia wywołanego kontaktem z konkretną osobą, miejscem lub działaniem czarnej magii? Są to zjawiska ostatnio, niestety coraz powszechniejsze. Istnieją siły na tej planecie, którym zależy na tym aby ludzkość pozostawała w lęku, ciemnocie, ignorancji i autoagresji – dzięki temu trwoniona przez nas energia jest w pełni przejmowana przez, tak zwanych; „władców iluzji” – pasożytujących na naszym gatunku od czasów babilońskich.
Podczas tego warsztatu zamierzam podzielić się swoimi doświadczeniami, obserwacjami, technikami ochrony, które stosuję z dobrym skutkiem oraz wnioskami; co robić dalej...

Przybliżony program warsztatów:

Sposoby oddziaływania pasożytów umysłu na psychikę ludzką.
„Eksperyment ZIEMIA” fakty historyczne, ezoteryczne i biblijne.
Realne zagrożenia życia jednostek narażających się strażnikom „systemu”.
Nasza moc tworzenia, przyciągania i analizowania zjawisk fizycznych i duchowych.
Wyzwolenie od myśloświatów, kodów energetycznych, larw astralnych i obcych bytów.
Plejada sprzymierzeńców w duchowym rozwoju, techniki aktywizacji świetlistego pola.
Integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości, ponadczasowa pomoc samemu sobie.
Rytuał aktywacji mistrzowskiej sieci krystalicznej z poziomu ciała diamentowego.
Wskazówki na dalszą drogę; organizacja grupy wzajemnego wsparcia i ochrony.

W miarę możliwości zostaną też omówione filmy: „ONI żyją” i „Constantine”

Zalecana literatura autorów: Zecharia Sitchin, David Icke, Robert Monroe, Colin Wilson, Barbara Marciniak, Erich von Däniken, Arnold Mostowicz, Richard Bach, Rudolf Steiner.

Zdobyte podczas warsztatów umiejętności będą wystarczające do samodzielnego oczyszczania i uwalniania się od niechcianych połączeń energetycznych i natarczywych bytów, gonitwy myśli, lęków przed istotami demonicznymi oraz ludzkimi manipulacjami. Dogłębna analiza obecnej sytuacji na Ziemi poszerzy świadomość na istnienie wyrafinowanych metod ubezwłasnowolnienia ludzkich istot nie tylko w wymiarze fizycznym ale również w światach subtelnych, do których udajemy się po śmierci. Zdecydowanie wzrośnie nasza orientacja i możliwości oddziaływania na strukturę tych wszystkich światów.

Warsztaty przeznaczone są dla osób zrównoważonych wewnętrznie z doświadczeniem w pracy z energiami, jak również dla absolwentów kursu TANATOTERAPII i odprowadzania dusz u Brucea Moena. Preferowane są osoby bez nałogów i innych połączeń demonicznych.

Prowadzący – Sebastian Minor: trener rozwoju osobistego, terapeuta od „beznadziejnych przypadków”, pracujący z umierającymi i ich rodzinami, wieloletni propagator wiedzy o życiu po życiu, autor książki „Pupu w krainie życia po śmierci”, aktywny pomocnik Mistrzów Wniebowstąpionych, pasjonat ekstremalnych sportów wodnych oraz buntownik duchowy.

zapisy: www.arslibra.vel.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group