Autor Wiadomość
MAITREYA
PostWysłany: Czw 20:25, 06 Gru 2007    Temat postu: "PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE - ROŚLINY MOCY Z AMAZONII"

WYKŁAD KAJSY SEGERROS, p.t.:

"PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE - ROŚLINY MOCY Z AMAZONII"Kajsa jest partnerką Orleando - doświadczonego czarownika z puszczy amazońskiej w Peru, z którym latem będą wspólnie w Polsce prowadzić pełne tygodniowe wtajemniczenie w Rytuał Ayahuaski.

Kajsa Segerros opowie o duszy roślin leczniczych i halucynogennych, o ich tajemnicach znanych tylko czarownikom indiańskim Amazonii.

Będzie to barwna opowieść o tym, jak Szwedka trafiła do puszczy amazońskiej, o jej miłości do Indian i ich ducha oraz o tym, jak starają się przekazać światu tajemnice Ayahuaski, która leczy człowieka na poziomie duchowym, emocjonalnym i fizycznym, dając mu bezpośredni wgląd w prawdę o jedności świata. Rytuał Ayahuaski zabiera człowieka w podróż w głąb siebie tak fascynującą i pouczającą, że wraca z niej już na zawsze odmieniony.

Kajsa zaproponuje też zainteresowanym wyprawę do ich siedziby w peruwiańskiej Amazonii, gdzie podczas kilkutygodniowego pobytu poznają bogactwo amazońskich roślin uzdrawiajacych oraz głębsze wtajemniczenie w Rytuał Ayahuaski.

Oto fragment jej wypowiedzi: "Doświadczyłam wielu światów z pomocą Mamaicuna (oryg. nazwa ahahuaski), podróżowałam do gwiazd i do wnętrza DNA roślin i zostało mi pokazane, że nie ma różnicy między planetą a muchą, że wszystko jest częścią tej samej energii. Zdajesz sobie wówczas sprawę, że wszystko jest święte, że zarówno czynność zaparzania herbaty, jak i przywożenia dzieci ze szkoły, to akt święty."Zapraszamy na wykład w piątek 7 grudnia o godz. 18.00 w Domu Kultury 'Śródmieście', ul. Marszałkowska 19 (wstęp 25zł)

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group